Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.04.26 péntek, 22:36:44 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 ... 247   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Optikai tuning  (Megtekintve 3215451 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Vendég
« Új hozzászólás #250 Dátum: 2004.08.17 kedd, 09:42:00 »

Akidna,
 
nekem az ilyen szemöldök tetszik:
 

 
Vagy még az ilyen se rossz, de ez nem maszk, hanem teljesen ki van cserélve a lámpa:
 

Sziasztok!  
Szépek a lámpamaszkok, nagyon tetszenek. Nekem I-es mondeom van tudtok rá valamien megoldást az Én első és hátsó lámpáimra?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #251 Dátum: 2004.08.17 kedd, 11:06:00 »

Akidna!
 
Nem rossz, csak így Gprs-en és Pda-n kissé keveset látok belöle, de részletezd kérlek egy kicsit, pl ár, anyag, pontosság, rögzítési mód.
 
Üdv:
Akidna!
Igen az árak, a hátsó nekem is kellene, feketében (Joe ;-) asszem egy P-partneren láttam hasonlót, biztos nem kompatibil :-)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #252 Dátum: 2004.08.17 kedd, 14:26:00 »

Akidna!
 
Nem rossz, csak így Gprs-en és Pda-n kissé keveset látok belöle, de részletezd kérlek egy kicsit, pl ár, anyag, pontosság, rögzítési mód.
 
Üdv:
Sziasztok!
Köszönöm a hozzászolásokat!
  T Ö B B I E K  kérlek ti is mondjatok véleményt: tetszik (1. 2. hátsó), nem tetszik.
A véleményetekre vagyok kíváncsi, árat nem tudok, sőtt... a 2.-at csak én rajzoltam, hogy legyen választék (én így szebbnek látom), ha többen is szeretnétek, biztos olcsóbb lesz.
Alapanyag (?) műanyag  és ragasztva van a lámpára.
Ami a pontosságot illeti szerintem eléggé jó (nem tünt fel hogy rossz lenne, pedig megnéztem).
 
 
Az Mondeo-nk Fehér és én krómozott kivitelben képzeltem el rajta.  
Még egyszer köszi a véleményeket és várom a Többiek hozászólását is
Üdvözlettel: Akidna
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37275


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #253 Dátum: 2004.08.17 kedd, 16:41:00 »

Sziasztok!  
Szépek a lámpamaszkok, nagyon tetszenek. Nekem I-es mondeom van tudtok rá valamien megoldást az Én első és hátsó lámpáimra?
hajlo77,
 
MK1 szemöldök:
 

 
De ehhez is van olyan kerek is, mint amit betettem lejebb az MK2 -nél.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #254 Dátum: 2004.08.17 kedd, 16:53:00 »

Sziasztok!
Köszönöm a hozzászolásokat!
  T Ö B B I E K  kérlek ti is mondjatok véleményt: tetszik (1. 2. hátsó), nem tetszik.
A véleményetekre vagyok kíváncsi, árat nem tudok, sőtt... a 2.-at csak én rajzoltam, hogy legyen választék (én így szebbnek látom), ha többen is szeretnétek, biztos olcsóbb lesz.
Alapanyag (?) műanyag  és ragasztva van a lámpára.
Ami a pontosságot illeti szerintem eléggé jó (nem tünt fel hogy rossz lenne, pedig megnéztem).
 
 
Az Mondeo-nk Fehér és én krómozott kivitelben képzeltem el rajta.  
Még egyszer köszi a véleményeket és várom a Többiek hozászólását is
Üdvözlettel: Akidna
Nekem tetszik!
Hátsóra én is kérnék egy párat fehérben, ha lehetséges.
Elsőre pedig láttam MKI- re v.hol rácsot is (kb olyan mint a II-re).....olyan is érdekelne!!!!
 
Üdv:Kalci
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #255 Dátum: 2004.08.17 kedd, 17:47:00 »

Sziasztok!
Köszönöm a hozzászolásokat!
  T Ö B B I E K  kérlek ti is mondjatok véleményt: tetszik (1. 2. hátsó), nem tetszik.
A véleményetekre vagyok kíváncsi, árat nem tudok, sőtt... a 2.-at csak én rajzoltam, hogy legyen választék (én így szebbnek látom), ha többen is szeretnétek, biztos olcsóbb lesz.
Alapanyag (?) műanyag  és ragasztva van a lámpára.
Ami a pontosságot illeti szerintem eléggé jó (nem tünt fel hogy rossz lenne, pedig megnéztem).
 
 
Az Mondeo-nk Fehér és én krómozott kivitelben képzeltem el rajta.  
Még egyszer köszi a véleményeket és várom a Többiek hozászólását is
Üdvözlettel: Akidna
Hali!
Az igazság az, hogy életemben nem sok olyan tuningot láttam, ami szép lett volna. Eddig csak olyanokat láttam, amik rontottak az amúgy szép autó külsején. Amúgy is "gyári állapotú-mániás" vagyok, szóval nem mérvadó a véleményem, de a Mondeo MK2 végképp tipikusan az az autó, amit nem érdemes optikai tuningolni. Pláne a lámpáit. Minek? Olyan szépek azok magukban is! Az alábbi összes szemöldök, meg csicsa csúnyítja. - Az én vaksi szemeimben...  
Olyan ez, mint az embernek a szemüveg: Van, aki "intellektuálisabb" lesz tőle, segít rajta, de van, akinek hülyén áll a szemüveg. Na, a Mondeo, ilyen "ember". :-))
Ha lenne pluszpénzem a kocsimra, biztos, hogy nem ilyenre költeném. Ha már tuning, egy szép felni, vagy dísztárcsa sokkal többet dob a külsején.
De ez az egész SZVSZ, úgyhogy nem kell foglalkozni vele(m), mindenki vegye azt, ami neki tetszik!!!
 
Üdv!
Naplózva
Maffy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5378


9094814
E-mail
« Új hozzászólás #256 Dátum: 2004.08.17 kedd, 17:50:00 »

Ami engem illet, leginkább a #249-ben látható szemöldököt látnám szívesen a kocsimon....esetleg a kerek lámpákra cserélt lámpatest...
Naplózva

Egy valódi beSTia™
ST200 2.5 V6 (2000.04)
Vendég
« Új hozzászólás #257 Dátum: 2004.08.17 kedd, 21:45:00 »

Hali!
Az igazság az, hogy életemben nem sok olyan tuningot láttam, ami szép lett volna. Eddig csak olyanokat láttam, amik rontottak az amúgy szép autó külsején. Amúgy is "gyári állapotú-mániás" vagyok, szóval nem mérvadó a véleményem, de a Mondeo MK2 végképp tipikusan az az autó, amit nem érdemes optikai tuningolni. Pláne a lámpáit. Minek? Olyan szépek azok magukban is! Az alábbi összes szemöldök, meg csicsa csúnyítja. - Az én vaksi szemeimben...  
Olyan ez, mint az embernek a szemüveg: Van, aki "intellektuálisabb" lesz tőle, segít rajta, de van, akinek hülyén áll a szemüveg. Na, a Mondeo, ilyen "ember". :-))
Ha lenne pluszpénzem a kocsimra, biztos, hogy nem ilyenre költeném. Ha már tuning, egy szép felni, vagy dísztárcsa sokkal többet dob a külsején.
De ez az egész SZVSZ, úgyhogy nem kell foglalkozni vele(m), mindenki vegye azt, ami neki tetszik!!!
 
Üdv!
Szia!
Nekünk is tetszik így, de szeretnénk egy kicsit egyedibbé tenni. És Mindenki véleménye számít, mert olyat szeretnénk csinálni ami másoknak is tetszik és elismerően megcsodálják, nem pedig fintorognak.
Biztos találunk olyan megoldást, ami a többségnek IS és nekünk is tetszik.
Naplózva
Maffy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5378


9094814
E-mail
« Új hozzászólás #258 Dátum: 2004.08.17 kedd, 21:50:00 »

Nem 'tom mennyire sikerül majd értelmesen elmondanom, de nekem tud tetszeni egy olyan autó is, amin látszik az összhang, és hogy a gazdája nem csak minden izlés nélkül rakosgatta fel rá az összes optikai vackot, amit rendelni lehetett...annak ellenére is, ha az enyémet nem olyannak szeretem...szeretném...  nem zavaros?
Naplózva

Egy valódi beSTia™
ST200 2.5 V6 (2000.04)
Vendég
« Új hozzászólás #259 Dátum: 2004.08.17 kedd, 22:13:00 »

Nem 'tom mennyire sikerül majd értelmesen elmondanom, de nekem tud tetszeni egy olyan autó is, amin látszik az összhang, és hogy a gazdája nem csak minden izlés nélkül rakosgatta fel rá az összes optikai vackot, amit rendelni lehetett...annak ellenére is, ha az enyémet nem olyannak szeretem...szeretném...  nem zavaros?
van aki olyat is felrak, amit nem is lehet rendelni
Naplózva
Maffy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5378


9094814
E-mail
« Új hozzászólás #260 Dátum: 2004.08.17 kedd, 22:19:00 »

van aki olyat is felrak, amit nem is lehet rendelni
azt már megsem mertem említeni
Naplózva

Egy valódi beSTia™
ST200 2.5 V6 (2000.04)
Vendég
« Új hozzászólás #261 Dátum: 2004.08.17 kedd, 23:37:00 »

Szia!
Nekünk is tetszik így, de szeretnénk egy kicsit egyedibbé tenni. És Mindenki véleménye számít, mert olyat szeretnénk csinálni ami másoknak is tetszik és elismerően megcsodálják, nem pedig fintorognak.
Biztos találunk olyan megoldást, ami a többségnek IS és nekünk is tetszik.
Hello!
Na, pont így gondoltam, amit írtam: Nem nekem kell, hogy tetszen, hanem elsősorban a tulajnak, másodsorban a többségnek!  
 
Hogy kinek mi tetszik, az ízlés kérdése - nyilván mindenkinek más tetszik, úgyhogy itt én abba szoktam hagyni a "denekemakkoristetszik"-vitát.  
 
De azért előítéleteim nincsenek, még az is lehet, hogy a te kocsid lesz az üdítő kivétel!  
Szóval sok sikert!
 
Üdv!
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37275


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #262 Dátum: 2004.08.18 szerda, 00:26:00 »

Hali!
Az igazság az, hogy életemben nem sok olyan tuningot láttam, ami szép lett volna. Eddig csak olyanokat láttam, amik rontottak az amúgy szép autó külsején. Amúgy is "gyári állapotú-mániás" vagyok, szóval nem mérvadó a véleményem, de a Mondeo MK2 végképp tipikusan az az autó, amit nem érdemes optikai tuningolni. Pláne a lámpáit. Minek? Olyan szépek azok magukban is! Az alábbi összes szemöldök, meg csicsa csúnyítja. - Az én vaksi szemeimben...  
Olyan ez, mint az embernek a szemüveg: Van, aki "intellektuálisabb" lesz tőle, segít rajta, de van, akinek hülyén áll a szemüveg. Na, a Mondeo, ilyen "ember". :-))
Ha lenne pluszpénzem a kocsimra, biztos, hogy nem ilyenre költeném. Ha már tuning, egy szép felni, vagy dísztárcsa sokkal többet dob a külsején.
De ez az egész SZVSZ, úgyhogy nem kell foglalkozni vele(m), mindenki vegye azt, ami neki tetszik!!!
 
Üdv!
trombonist,
 
pont én is ezt írtam privátba Akidna -nak, hogy olyan SZTK szemüvegkeret hatása van. Smiley
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37275


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #263 Dátum: 2004.08.18 szerda, 00:29:00 »

Szia!
Nekünk is tetszik így, de szeretnénk egy kicsit egyedibbé tenni. És Mindenki véleménye számít, mert olyat szeretnénk csinálni ami másoknak is tetszik és elismerően megcsodálják, nem pedig fintorognak.
Biztos találunk olyan megoldást, ami a többségnek IS és nekünk is tetszik.
Akidna,
 
szerintem meg ne halgass másra, olyanra csináld, ami Neked tetszik! Ez a Te autód, és nem másé! Szerintem az a lényeg, hogy Neked tetsszen, nem az, hogy másnak!
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #264 Dátum: 2004.08.18 szerda, 14:25:00 »

hajlo77,
 
MK1 szemöldök:
 

 
De ehhez is van olyan kerek is, mint amit betettem lejebb az MK2 -nél.
Scratch,
MKI-re érdekelne a hátsó maszk és előre a kerek megoldás ez mennyibe kerülne?
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37275


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #265 Dátum: 2004.08.19 csütörtök, 00:48:00 »

Scratch,
MKI-re érdekelne a hátsó maszk és előre a kerek megoldás ez mennyibe kerülne?
hajlo77,
 
ne engem kérdezz, nem én árulom. Smiley Én csak betettem a képeket.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Levis
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1113


engineer76@freemail.hu
E-mail
« Új hozzászólás #266 Dátum: 2004.08.19 csütörtök, 09:36:00 »

Akidna,
 
szerintem meg ne halgass másra, olyanra csináld, ami Neked tetszik! Ez a Te autód, és nem másé! Szerintem az a lényeg, hogy Neked tetsszen, nem az, hogy másnak!
OK, Scratch de azért vannak határok. Pl a múlt héten láttam Pesten egy bordó MKI kombit. Én ilyen borzalmat még nem éltem át Úgy volt lematricázva, mintha az oldala faborítású lenne, körbe rajta legalább 50 különféle matrica, a hátsó, csomagtartó ajtó oszlopain fényvisszaverő matrica, ami gondolom féklámpát próbált imitálni, stb...
Hát elég nagy trauma volt!!!!!
Naplózva

Most: Ford Mondeo MKV 2.0 TDCi Titanium Individual, 2015/04, MT6
        
Volt:  Ford Mondeo MKIII 2.2 TDCi Ghia, 2004/12, MT6
        Ford Mondeo MKI 1.8 B Ghia, 1993/08
Levis
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1113


engineer76@freemail.hu
E-mail
« Új hozzászólás #267 Dátum: 2004.08.19 csütörtök, 09:39:00 »

OK, Scratch de azért vannak határok. Pl a múlt héten láttam Pesten egy bordó MKI kombit. Én ilyen borzalmat még nem éltem át Úgy volt lematricázva, mintha az oldala faborítású lenne, körbe rajta legalább 50 különféle matrica, a hátsó, csomagtartó ajtó oszlopain fényvisszaverő matrica, ami gondolom féklámpát próbált imitálni, stb...
Hát elég nagy trauma volt!!!!!
Bocsi, ezzel persze nem azt akartam mndani, hogy az itt lévő kollégák ilyenekre vetemednének, csak annyi, hogy vannak kifacsarodott ízlésű emberek is. De spec nekem ez a szemöldök téme teccik. Bár nekem igazán az jön be, amelyikbe cserélve van a lámpatest különálló lámpákra... Én is ilyet képzeltem el az ennyibe, de ezt szerintem csak külföldről tudok majd hozatni...
Naplózva

Most: Ford Mondeo MKV 2.0 TDCi Titanium Individual, 2015/04, MT6
        
Volt:  Ford Mondeo MKIII 2.2 TDCi Ghia, 2004/12, MT6
        Ford Mondeo MKI 1.8 B Ghia, 1993/08
Vendég
« Új hozzászólás #268 Dátum: 2004.08.19 csütörtök, 10:36:00 »

Kövezzetek meg: én meg felemeltetném a gépet, jó magasra, a landrover lámparácsait tenném fel (gajjjtörőt nem!), kicsit offroad, pedig a terepjárókat nem szeretem, ráadásul kombiról beszélek ... :-) bírnám - ha már egyediségről esett szó :-) hűtőmaszkcsere stb.
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #269 Dátum: 2004.08.19 csütörtök, 10:41:00 »

Kövezzetek meg: én meg felemeltetném a gépet, jó magasra, a landrover lámparácsait tenném fel (gajjjtörőt nem!), kicsit offroad, pedig a terepjárókat nem szeretem, ráadásul kombiról beszélek ... :-) bírnám - ha már egyediségről esett szó :-) hűtőmaszkcsere stb.
Fehér oldalvillogó...Jaaa!:-)
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #270 Dátum: 2004.08.19 csütörtök, 11:00:00 »

Fehér oldalvillogó...Jaaa!:-)
Télleg. Nos?
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #271 Dátum: 2004.08.19 csütörtök, 11:02:00 »

Télleg. Nos?
Semmi nos! Fent van és kész!
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #272 Dátum: 2004.08.19 csütörtök, 11:06:00 »

Semmi nos! Fent van és kész!
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeem :-( Hát bástya et má sz@rt sem ér :-(
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #273 Dátum: 2004.08.19 csütörtök, 13:51:00 »

trombonist,
 
pont én is ezt írtam privátba Akidna -nak, hogy olyan SZTK szemüvegkeret hatása van. Smiley
És nem tudod, hogy kinél lehet ilyen maszkokat beszerezni?
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37275


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #274 Dátum: 2004.08.19 csütörtök, 16:49:00 »

És nem tudod, hogy kinél lehet ilyen maszkokat beszerezni?
hajlo77,
 
ha a #254 -ben lévő érdekel, akkor Szabyk -ot kérdezd meg.
Ha a #249 felső, akkor R911 árulta, lehet még van neki. Ha az alsó akkor pasz, talán eBay.
Ha a #246 -os, akkor Akidna -t keresd meg.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #275 Dátum: 2004.08.19 csütörtök, 21:45:00 »

Alakul    Köszi!
Akik csak olvassák az oldalt azoknak is szeretném a véleményét kikérni.
 
napu,
Én is gondoltam az offroad stílusra, sőtt gallytörővel! szerintem jól nézne ki az is.
 
Köszi a hozzászólásokat és várom a többiekét is.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #276 Dátum: 2004.08.20 péntek, 08:57:00 »

Akidna!
 
Én szeretnék MKI-re hátsó lámpa maszkokat fehérben! (s ha van az elsőkre is az is érdekel!)
 
Hol és kinél lehet leadni a rendelést?
 
Köszönöm: Kalci
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #277 Dátum: 2004.08.20 péntek, 09:58:00 »

Akidna!
 
Én szeretnék MKI-re hátsó lámpa maszkokat fehérben! (s ha van az elsőkre is az is érdekel!)
 
Hol és kinél lehet leadni a rendelést?
 
Köszönöm: Kalci
kalci!
1. Ha jól tudom MKI, MKII hátsó lámpa egyforma, jól tudom? (Persze ha kombiról beszélünk).
Színe natúr (fekete), ezt színre kell festeni-festetni.
Elsőre csak MKII van, de legkésőbb jövő hét vasárnap beszélek az ismerősömmel és megkérdem van e valami a tarsolyában.
Üdv: Akidna
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37275


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #278 Dátum: 2004.08.21 szombat, 00:07:00 »

kalci!
1. Ha jól tudom MKI, MKII hátsó lámpa egyforma, jól tudom? (Persze ha kombiról beszélünk).
Színe natúr (fekete), ezt színre kell festeni-festetni.
Elsőre csak MKII van, de legkésőbb jövő hét vasárnap beszélek az ismerősömmel és megkérdem van e valami a tarsolyában.
Üdv: Akidna
Akidna,
 
ha az ismerősnek van a tarsolyában MK3 szemöldök is, de csak szólídabb fajta, pl. a #249 -es felső képe, csak MK3 -ra valóba. Arról egy képet megnéznék! Smiley
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Maffy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5378


9094814
E-mail
« Új hozzászólás #279 Dátum: 2004.08.21 szombat, 00:09:00 »

Engem MKII-re érdekelne egy szemöldök... az ami Scratch kedvence... hogyé' adnak egy pár ilyet?..
Naplózva

Egy valódi beSTia™
ST200 2.5 V6 (2000.04)
Vendég
« Új hozzászólás #280 Dátum: 2004.08.23 hétfő, 14:11:00 »

Alakul    Köszi!
Akik csak olvassák az oldalt azoknak is szeretném a véleményét kikérni.
 
napu,
Én is gondoltam az offroad stílusra, sőtt gallytörővel! szerintem jól nézne ki az is.
 
Köszi a hozzászólásokat és várom a többiekét is.
:-), akkor a hátsó nekem is kell!!! Tájékoztatást kérek :-)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #281 Dátum: 2004.08.23 hétfő, 20:44:00 »

:-), akkor a hátsó nekem is kell!!! Tájékoztatást kérek :-)
OK
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #282 Dátum: 2004.08.24 kedd, 09:23:00 »

Semmi nos! Fent van és kész!
Joe Brada!
Sztem a korzáé nagy, púpos, inkább a p-607 a megfelelő méret!!! Csak ...
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #283 Dátum: 2004.08.25 szerda, 09:09:00 »

Joe Brada!
Sztem a korzáé nagy, púpos, inkább a p-607 a megfelelő méret!!! Csak ...
Ugyan az mint a Mondeo sárgája!!!
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #284 Dátum: 2004.08.25 szerda, 09:12:00 »

Ugyan az mint a Mondeo sárgája!!!
Az uccsóé, vagy korábbi??? Az újé nem OK! Azóta a p-206,307, szara + c5 is jobbnak tűnik 8-O
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #285 Dátum: 2004.08.25 szerda, 09:14:00 »

Az uccsóé, vagy korábbi??? Az újé nem OK! Azóta a p-206,307, szara + c5 is jobbnak tűnik 8-O
Már a gömböjűeken ugyan az van, sőt az Astrákon is, csak a régié még sárga!
 
Tisztelettel!
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #286 Dátum: 2004.08.26 csütörtök, 11:41:00 »

:-), akkor a hátsó nekem is kell!!! Tájékoztatást kérek :-)
dettooo:)))
Naplózva
ocsigep1
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1629


...


E-mail
« Új hozzászólás #287 Dátum: 2004.08.28 szombat, 21:33:00 »

Az üvegek fóliázása optikai tuningnak minősül?
Naplózva

MKI 2.0i
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37275


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #288 Dátum: 2004.08.29 vasárnap, 01:07:00 »

Az üvegek fóliázása optikai tuningnak minősül?
Szerintem igen.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #289 Dátum: 2004.08.30 hétfő, 17:28:00 »

Azt kérdezném tőletek, hogy ez az ár sok-e egy hátsó szárnyért? http://www.xxl-tuning.hu/talalat.php
Naplózva
Levis
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1113


engineer76@freemail.hu
E-mail
« Új hozzászólás #290 Dátum: 2004.08.31 kedd, 13:55:00 »

Azt kérdezném tőletek, hogy ez az ár sok-e egy hátsó szárnyért? http://www.xxl-tuning.hu/talalat.php
Nzsolt, valamit rosszul másoltál ki, mert ezt kaptam a link után: Hiányzó paraméter!
Naplózva

Most: Ford Mondeo MKV 2.0 TDCi Titanium Individual, 2015/04, MT6
        
Volt:  Ford Mondeo MKIII 2.2 TDCi Ghia, 2004/12, MT6
        Ford Mondeo MKI 1.8 B Ghia, 1993/08
Vendég
« Új hozzászólás #291 Dátum: 2004.08.31 kedd, 15:08:00 »

Srácok!
 
Eladó egy Mondi kombira való gyári RS hátsó szárny (metálkék szinű) 15 e. pénzért!!!!
 
Érdeklődni: 06 30 515-3294
 
Üdv: Kalci
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #292 Dátum: 2004.08.31 kedd, 15:17:00 »

Srácok!
 
Eladó egy Mondi kombira való gyári RS hátsó szárny (metálkék szinű) 15 e. pénzért!!!!
 
Érdeklődni: 06 30 515-3294
 
Üdv: Kalci
kép wan róla?nem tom milyen az...
ÜdW!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #293 Dátum: 2004.08.31 kedd, 15:32:00 »

hát igen... a linkhez elég ennyi is...
szárny , de itt egy kép is:
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #294 Dátum: 2004.08.31 kedd, 15:38:00 »

hát igen... a linkhez elég ennyi is...
szárny , de itt egy kép is:
kombi detto ez?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #295 Dátum: 2004.08.31 kedd, 15:52:00 »

kombi detto ez?
Nem, mivel ez a 4 ajtósra, az + természetesen a kombi hátsó ajtajára való szárny!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #296 Dátum: 2004.08.31 kedd, 16:16:00 »

Nem, mivel ez a 4 ajtósra, az + természetesen a kombi hátsó ajtajára való szárny!
én is így értelmeztem, de tuttira mentem, mert úgy tünt, nekem jött a válsz...
Nos van képed arról a szárnyról?
Üdw!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #297 Dátum: 2004.08.31 kedd, 16:31:00 »

én is így értelmeztem, de tuttira mentem, mert úgy tünt, nekem jött a válsz...
Nos van képed arról a szárnyról?
Üdw!
Szia Iwan!
Ez Laci bá-én van
Hirtelen ezt találtam only for you, mister.
Üev ND
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #298 Dátum: 2004.08.31 kedd, 16:32:00 »

Szia Iwan!
Ez Laci bá-én van
Hirtelen ezt találtam only for you, mister.
Üev ND
na ja, thx! béna vagyok, mert még kérdeztem is lacibát róla...
tényleg, lacibá nem zalai, mert soxor láttam egy dettó ilyent egerszegen.
ÜdW!
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37275


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #299 Dátum: 2004.08.31 kedd, 16:47:00 »

Még nem nagyon mondtam Mondeo -ra, hogy csúnya, de így elcsúfítani szegényt. Sad
 

 

 
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Oldalak: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 ... 247   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.047 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.