Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.04.28 vasárnap, 23:00:23 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 101 102 103 104 105 106 107 [108] 109 110 111 112 113 114 115 ... 247   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Optikai tuning  (Megtekintve 3218273 alkalommal)
0 Felhasználó és 88 vendég van a témában
Benedek
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2518


S-max Trend 2,0 TDCI


WWW E-mail
« Új hozzászólás #5350 Dátum: 2008.03.06 csütörtök, 20:45:07 »

én inkább bebőröztetném Smiley

húúúÚ wow1 wow1 na arra kiváncsi lennék, hogyan is nézne ki...
Naplózva

MKI 1,6 clx 2évig , MKIII 2,0 GHIA 10 évig , s-max 2,0 Tend, 1,5 EcoBoost Titanium a jelen...
krisztian
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 276



E-mail
« Új hozzászólás #5351 Dátum: 2008.03.06 csütörtök, 21:20:34 »

Szivi

Bár nem olyan ami nagy látványt szolgálna. Bár gondolom inkább a megoldás érdekel.

nem baj az ! lényeg hogy lássam mi fán terem egy ilyen toldat króm kipufogó véggel !  hehe
Naplózva

MKIV. 2,2 TDCI TIT-S
tomi3118
Vendég
« Új hozzászólás #5352 Dátum: 2008.03.06 csütörtök, 21:57:18 »

én inkább bebőröztetném Smiley
Hát az elég macerás. Mikor én csináltattam a bézs bőrözést, akkor erről megkérdeztem a szakit, és azt mondta, hogy a műszerek és a gombok mellett annyira kicsi a hely, hogy a bőr nem fér mellé rendesen, nem lehet szépen megcsinálni. Én hallgattam rá, de előtte nekem is meglódult a fantáziám, mert egy bézs középkonzol nagyon állat lett volna...
Naplózva
MrBrown
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 774



E-mail
« Új hozzászólás #5353 Dátum: 2008.03.06 csütörtök, 21:59:26 »

Hát az elég macerás. Mikor én csináltattam a bézs bőrözést, akkor erről megkérdeztem a szakit, és azt mondta, hogy a műszerek és a gombok mellett annyira kicsi a hely, hogy a bőr nem fér mellé rendesen, nem lehet szépen megcsinálni. Én hallgattam rá, de előtte nekem is meglódult a fantáziám, mert egy bézs középkonzol nagyon állat lett volna...

Ha leveszed a középkonzolt, akkor szerintem ki  lehetne szépen tágítani a kapcsolók körüli részeket, vagy  nem?
Naplózva

2011 Titanium S 2.2 200Le White
tomi3118
Vendég
« Új hozzászólás #5354 Dátum: 2008.03.06 csütörtök, 22:07:57 »

Ha leveszed a középkonzolt, akkor szerintem ki  lehetne szépen tágítani a kapcsolók körüli részeket, vagy  nem?

Nekem az nem volt opció, hogy megnagyítsam a butkolat réseit, de lehetséges, hogy ez megoldás a problémára. Nem tudom, egy levett középkonzolt meg kellene nézni, hogy ha úgy 1 mm-rel megnagyobbíjuk a réseket, akkor hogyan is fog kinézn, és esetleg milyen rögzítőelemek vannak útban. Az ötleteden el fogok gondolkozni, az biztos. taps taps
Naplózva
xabey
Vendég
« Új hozzászólás #5355 Dátum: 2008.03.06 csütörtök, 22:36:59 »

húúúÚ wow1 wow1 na arra kiváncsi lennék, hogyan is nézne ki...

pl mint ez csak fordban Cheesy Meg nem feltétlen ez a szín Cheesy

Naplózva
MrBrown
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 774



E-mail
« Új hozzászólás #5356 Dátum: 2008.03.07 péntek, 07:16:43 »

Nekem az nem volt opció, hogy megnagyítsam a butkolat réseit, de lehetséges, hogy ez megoldás a problémára. Nem tudom, egy levett középkonzolt meg kellene nézni, hogy ha úgy 1 mm-rel megnagyobbíjuk a réseket, akkor hogyan is fog kinézn, és esetleg milyen rögzítőelemek vannak útban. Az ötleteden el fogok gondolkozni, az biztos. taps taps

Csak azért mondtam, mert már gondolkoztam én is rajta, hogy veszek egy bontott középkonzolt és elkezdek kisérletezni vele.  eljen
Naplózva

2011 Titanium S 2.2 200Le White
MrBrown
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 774



E-mail
« Új hozzászólás #5357 Dátum: 2008.03.07 péntek, 07:18:03 »

pl mint ez csak fordban Cheesy Meg nem feltétlen ez a szín Cheesy



Ha én csinálnám, akkor az én autómban a jobb oldalon is lenne "B" oszlop  nyes nyes
Naplózva

2011 Titanium S 2.2 200Le White
Benedek
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2518


S-max Trend 2,0 TDCI


WWW E-mail
« Új hozzászólás #5358 Dátum: 2008.03.07 péntek, 09:14:50 »

pl mint ez csak fordban Cheesy Meg nem feltétlen ez a szín Cheesy
jaja... valóban jól néz ki..,ám előbb csak a közép konzolról volt szó..,ezek szerint a további "fabetét" és műanyag borítás is bőrözésre kerül...! de az tény, hogy ha jól, esztétikusan és szépen megy csinálják az fergetegesen nézne ki.... eljen
Naplózva

MKI 1,6 clx 2évig , MKIII 2,0 GHIA 10 évig , s-max 2,0 Tend, 1,5 EcoBoost Titanium a jelen...
krisztian
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 276



E-mail
« Új hozzászólás #5359 Dátum: 2008.03.07 péntek, 09:18:44 »

Hogy beleszóljak ! vannak különböző vastagságú bőrök, nem kell azon agyalni hogy kitágítsd a lyukat de elég sztem ha csak a színe passzol vagy bőrhatású anyagból csináltatni meg és ha nincs színbe befestetni mert azt a bőrős simán megcsinálja.  én így csinálnám !
Naplózva

MKIV. 2,2 TDCI TIT-S
xabey
Vendég
« Új hozzászólás #5360 Dátum: 2008.03.07 péntek, 10:16:00 »

jaja... valóban jól néz ki..,ám előbb csak a közép konzolról volt szó..,ezek szerint a további "fabetét" és műanyag borítás is bőrözésre kerül...! de az tény, hogy ha jól, esztétikusan és szépen megy csinálják az fergetegesen nézne ki.... eljen

Egy jóbarátom 190-es mercije teljesen be van bőrözve, a-b oszlop, műszerfal teteje, minden. Szép világaos vajbőrrel. Majd kérek tőle képet. Nagyon impozáns. Kicsit merci b*zi a srác (többek közt most újított fel egy Mercedes Benz 380 SLC-t '81) romokból OT vizsgáig. Megszállott. Namindegy az ő 190ese kívül belül olyan, hogy sok mai autó elbújhat mögötte. Szerzek képet Smiley

üdv
Naplózva
PádárZoli
Vendég
« Új hozzászólás #5361 Dátum: 2008.03.07 péntek, 11:16:31 »


Szia.

Te mennyire bőröztetted a kocsidat?
Mennyiért csinálták?
Naplózva
MrMach1
Vendég
« Új hozzászólás #5362 Dátum: 2008.03.07 péntek, 13:29:28 »

Kicsit merci b*zi a srác (többek közt most újított fel egy Mercedes Benz 380 SLC-t '81) romokból OT vizsgáig.

Nem kapkodta el egy kicsit?
Leghamarabb 4 év múlva mehet OT vizsgára.
Naplózva
tomi3118
Vendég
« Új hozzászólás #5363 Dátum: 2008.03.07 péntek, 18:40:52 »

Szia.

Te mennyire bőröztetted a kocsidat?
Mennyiért csinálták?


A kormányt, a váltógombot, a váltószoknyát és a kézifékkar fogóját. Akartam a váltó körüli műanyagot is bőröztetni, de a szaki ott is azt mondta, hogy az alumínium karika alá nem tudta volna szépen betenni a bőrt - így is jó sokat szívott azzal, mire az alu karika visszakerült a helyére. Valamiféle műanyag fülek tartják és megmelegítve lehetett leszedni meg visszarakni. Szóval macerás. De nem tettem le róla, csak most pihen. nyes
Naplózva
MrBrown
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 774



E-mail
« Új hozzászólás #5364 Dátum: 2008.03.07 péntek, 18:48:46 »

A kormányt, a váltógombot, a váltószoknyát és a kézifékkar fogóját. Akartam a váltó körüli műanyagot is bőröztetni, de a szaki ott is azt mondta, hogy az alumínium karika alá nem tudta volna szépen betenni a bőrt - így is jó sokat szívott azzal, mire az alu karika visszakerült a helyére. Valamiféle műanyag fülek tartják és megmelegítve lehetett leszedni meg visszarakni. Szóval macerás. De nem tettem le róla, csak most pihen. nyes

Ja a váltószoknyát én is kicseréltettem, a szaki mondta hamar meg lesz, de azért 2 órán keresztűl csinálta.... szomoru1
Naplózva

2011 Titanium S 2.2 200Le White
xabey
Vendég
« Új hozzászólás #5365 Dátum: 2008.03.07 péntek, 18:59:17 »

Nem kapkodta el egy kicsit?
Leghamarabb 4 év múlva mehet OT vizsgára.

Youngtimer 25 év után lehet.
Naplózva
zoolan
Vendég
« Új hozzászólás #5366 Dátum: 2008.03.11 kedd, 21:06:29 »

Üdv,könyöktámaszt gyógyított már be valaki a két ülés közé MK II-be?
Milyet érdemes ? Nézegettem az univerzális kiviteleket , de egyenlőre még nem találtam megfelelőt.
Naplózva
gyengek
Vendég
« Új hozzászólás #5367 Dátum: 2008.03.11 kedd, 21:07:56 »

Üdv,könyöktámaszt gyógyított már be valaki a két ülés közé MK II-be?
Milyet érdemes ? Nézegettem az univerzális kiviteleket , de egyenlőre még nem találtam megfelelőt.

Miért nem veszel egy könyöklős kézifékboxot bontottan?
Naplózva
zoolan
Vendég
« Új hozzászólás #5368 Dátum: 2008.03.11 kedd, 21:18:58 »

Miért nem veszel egy könyöklős kézifékboxot bontottan?

Egyszer már próbálkoztam, de nem volt olyan színben ami ment volna a többi részhez.
Lehet majd futok még egy kört a bontókban.
Naplózva
gyengek
Vendég
« Új hozzászólás #5369 Dátum: 2008.03.11 kedd, 21:21:54 »

Egyszer már próbálkoztam, de nem volt olyan színben ami ment volna a többi részhez.
Lehet majd futok még egy kört a bontókban.

Csak nem famintás kellene? Az nincs! Én kb 3/4 éve keresek! Nem sok sikerrel. Sajnos rinya ! most gondolkodtam, hogy feketére cserézem mindenhol!
Naplózva
FeGa
Vendég
« Új hozzászólás #5370 Dátum: 2008.03.11 kedd, 21:23:41 »

Csak nem famintás kellene? Az nincs! Én kb 3/4 éve keresek! Nem sok sikerrel. Sajnos rinya ! most gondolkodtam, hogy feketére cserézem mindenhol!
Majd szólj, ha cseréled, mert akkor a sok csúnya famintást átveszem  hehe
Naplózva
gyengek
Vendég
« Új hozzászólás #5371 Dátum: 2008.03.11 kedd, 21:26:01 »

Majd szólj, ha cseréled, mert akkor a sok csúnya famintást átveszem  hehe

Az a baj, hogy törve van és nagyon szxr helyen. A kéziféknél és mindig beleakadok. tényleg csúnya. Nem hiszem, hogy használnád. Ha a többi is kimegy akkor megbeszélhetjük a műanyagokat!
Naplózva
zoolan
Vendég
« Új hozzászólás #5372 Dátum: 2008.03.11 kedd, 21:29:27 »

Csak nem famintás kellene? Az nincs! Én kb 3/4 éve keresek! Nem sok sikerrel. Sajnos rinya ! most gondolkodtam, hogy feketére cserézem mindenhol!
Nem famintás, de nem találtam ilyen színben.Azért gondoltam egy univerzálisra azok viszont elég rondák.
Már amiket eddig láttam.
Naplózva
FeGa
Vendég
« Új hozzászólás #5373 Dátum: 2008.03.11 kedd, 21:29:38 »

Az a baj, hogy törve van és nagyon szxr helyen. A kéziféknél és mindig beleakadok. tényleg csúnya. Nem hiszem, hogy használnád. Ha a többi is kimegy akkor megbeszélhetjük a műanyagokat!
A többire gondoltam, kivéve a műszerfal keret, mert az már "befásult".
Naplózva
gyengek
Vendég
« Új hozzászólás #5374 Dátum: 2008.03.11 kedd, 21:31:04 »

A többire gondoltam, kivéve a műszerfal keret, mert az már "befásult".

Nekem nem jön be a faminta. Egy diszkrét króm vagy szürke jobban tetszik! De ízlések és pofonok!
Naplózva
lkiss2
Vendég
« Új hozzászólás #5375 Dátum: 2008.03.14 péntek, 23:32:24 »

Sziasztok
Van valakinek tuti tippje, hogy hogyan lehet krom feluleteket tisztitani? A tetosinem van lekromozva, de igen sokat kell vele kuzdeni, mire valamennyire is normalis lesz. Egyaltalan hogyan jo hasznalni a krompucolo pasztat? Hagyni raszaradni, es utana le, vagy meg nedvesen? Az utobbi idoben mar furoval es polirkoronggal csinalom, de igy is nehezen jonnek le a foltok. Esetleg valami mas anyag?
Laci
Naplózva
gyalak
Vendég
« Új hozzászólás #5376 Dátum: 2008.03.15 szombat, 08:16:35 »

Sziasztok
Van valakinek tuti tippje, hogy hogyan lehet krom feluleteket tisztitani? A tetosinem van lekromozva, de igen sokat kell vele kuzdeni, mire valamennyire is normalis lesz. Egyaltalan hogyan jo hasznalni a krompucolo pasztat? Hagyni raszaradni, es utana le, vagy meg nedvesen? Az utobbi idoben mar furoval es polirkoronggal csinalom, de igy is nehezen jonnek le a foltok. Esetleg valami mas anyag?
Laci

Clin alkoholos ablakpucolóval próbáld meg.Ráfújsz egy puha ruhára és adj neki.
Naplózva
wyctor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8174


+36309351663

benedek88@hotmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #5377 Dátum: 2008.03.15 szombat, 08:35:11 »

Sziasztok
Van valakinek tuti tippje, hogy hogyan lehet krom feluleteket tisztitani? A tetosinem van lekromozva, de igen sokat kell vele kuzdeni, mire valamennyire is normalis lesz. Egyaltalan hogyan jo hasznalni a krompucolo pasztat? Hagyni raszaradni, es utana le, vagy meg nedvesen? Az utobbi idoben mar furoval es polirkoronggal csinalom, de igy is nehezen jonnek le a foltok. Esetleg valami mas anyag?
Laci

rozsda oldó és átalakiítót veszel, világos kék folyadél, narancssárga kupakkal Smiley Utána valamelyik barkács áruházban veszel fémszálas dörzsit ezt a LUX márkájút, de igyelj hogy tripla 0-s legyen, az nem karcolja a felületet, csak polírozza, nagyon szép munkát lehet vele csinálni... Persze előbb egy nemlátható helyen próbáld ki, nemtudom milyem minőségű a krómod. Nekem eddig ez nagyon bevált.
Naplózva

2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Titanium-X
xabey
Vendég
« Új hozzászólás #5378 Dátum: 2008.03.15 szombat, 18:29:01 »

rozsda oldó és átalakiítót veszel, világos kék folyadél, narancssárga kupakkal Smiley Utána valamelyik barkács áruházban veszel fémszálas dörzsit ezt a LUX márkájút, de igyelj hogy tripla 0-s legyen, az nem karcolja a felületet, csak polírozza, nagyon szép munkát lehet vele csinálni... Persze előbb egy nemlátható helyen próbáld ki, nemtudom milyem minőségű a krómod. Nekem eddig ez nagyon bevált.

Ha már itt tartunk, a krómvégekről hogy tudom leszedni a rárakódott kormot? Van valami anyag ami leszedi, vagy azt is polírozni kell?
Naplózva
lkiss2
Vendég
« Új hozzászólás #5379 Dátum: 2008.03.15 szombat, 20:27:16 »

Kosz a tippeket. Ha kicsit javul az ido, kiprobalom oket. Olvastam olyat is a neten, hogy lisztes rongyal lehet jol fenyesiteni az auto krom feluleteit :-) Egy probat az is meger.
Naplózva
clint
Vendég
« Új hozzászólás #5380 Dátum: 2008.03.17 hétfő, 10:18:15 »

Ha már itt tartunk, a krómvégekről hogy tudom leszedni a rárakódott kormot? Van valami anyag ami leszedi, vagy azt is polírozni kell?

CIFF Smiley
Naplózva
sgabo
Vendég
« Új hozzászólás #5381 Dátum: 2008.03.17 hétfő, 18:33:45 »

festett már valaki motorblokkot? lenne pár kérdésem!  worship
Naplózva
sgabo
Vendég
« Új hozzászólás #5382 Dátum: 2008.03.17 hétfő, 18:51:17 »

festett már valaki motorblokkot? lenne pár kérdésem!  worship
vagy mégjobb kérdés: a szinterezés alkalmas motorblokk festésre? beleég meg minden a műanyag alapú festék, de folyamatos hő hatására rajta is marad?  Huh?
Naplózva
Zoli79
Vendég
« Új hozzászólás #5383 Dátum: 2008.03.17 hétfő, 20:36:37 »

festett már valaki motorblokkot? lenne pár kérdésem!  worship
Ha gondolod van egy kis hemörájtom!!!
Naplózva
sgabo
Vendég
« Új hozzászólás #5384 Dátum: 2008.03.17 hétfő, 20:53:05 »

Ha gondolod van egy kis hemörájtom!!!

 worship worship worship na ennél komolyabb hozzászólásokra gondolnék!  vigyor3 vigyor3 vigyor3 vigyor3 vigyor3 vigyor3 help help help
Naplózva
Zoli79
Vendég
« Új hozzászólás #5385 Dátum: 2008.03.17 hétfő, 21:07:33 »

worship worship worship na ennél komolyabb hozzászólásokra gondolnék!  vigyor3 vigyor3 vigyor3 vigyor3 vigyor3 vigyor3 help help help
Nem a humor topikba írtam!
Naplózva
fusim
Vendég
« Új hozzászólás #5386 Dátum: 2008.03.17 hétfő, 21:13:24 »

festett már valaki motorblokkot? lenne pár kérdésem!  worship

A www.oltimerperfekt.hu sok árulnak motorblokk festéket, nézd meg a weboldalt van sokféle szín meg más javító fényesítő anyag főleg amik ősverdákhoz használatosak.
Naplózva
sgabo
Vendég
« Új hozzászólás #5387 Dátum: 2008.03.17 hétfő, 21:20:40 »

A www.oltimerperfekt.hu sok árulnak motorblokk festéket, nézd meg a weboldalt van sokféle szín meg más javító fényesítő anyag főleg amik ősverdákhoz használatosak.

igen, tőlük már rendeltünk egy rakás cuccot, pl. kipufogóleömlő festék, stb. csak amíg azokat kiszedem egy laza kézmodulattal bármikor, addig a motort már nem szívesen kapkodnám ki festegetni... ezért gondoltam tutira menni... hátha valaki csinálta már.  vigyor3
a szinterezés/porfestés neked sem mond semmit Fusim kolléga? az vajon jó lehet?
Naplózva
fusim
Vendég
« Új hozzászólás #5388 Dátum: 2008.03.17 hétfő, 21:27:05 »

igen, tőlük már rendeltünk egy rakás cuccot, pl. kipufogóleömlő festék, stb. csak amíg azokat kiszedem egy laza kézmodulattal bármikor, addig a motort már nem szívesen kapkodnám ki festegetni... ezért gondoltam tutira menni... hátha valaki csinálta már.  vigyor3
a szinterezés/porfestés neked sem mond semmit Fusim kolléga? az vajon jó lehet?

A szinterrel egy baj van ha sérül valahol lehámlik mint a buszfogantyú meg nem tudom mennyire szereti a meleget, festékből láttam már 7-800C ig hőállót
Naplózva
gyuri old
Vendég
« Új hozzászólás #5389 Dátum: 2008.03.17 hétfő, 21:33:21 »

igen, tőlük már rendeltünk egy rakás cuccot, pl. kipufogóleömlő festék, stb. csak amíg azokat kiszedem egy laza kézmodulattal bármikor, addig a motort már nem szívesen kapkodnám ki festegetni... ezért gondoltam tutira menni... hátha valaki csinálta már.  vigyor3
a szinterezés/porfestés neked sem mond semmit Fusim kolléga? az vajon jó lehet?

A szinterezés nem igazán hőálló, 250-300c fokon olvasztják rá a fémre. a kipuf környéke ennél jóval melegebb tud lenni.
Nem beszélve arról, a motor hütését is akadályozza. szerintem erre nem alkalmas!
Boccs, hogy beleszólok.
Naplózva
sgabo
Vendég
« Új hozzászólás #5390 Dátum: 2008.03.17 hétfő, 21:37:21 »

A szinterezés nem igazán hőálló, 250-300c fokon olvasztják rá a fémre. a kipuf környéke ennél jóval melegebb tud lenni.
Nem beszélve arról, a motor hütését is akadályozza. szerintem erre nem alkalmas!
Boccs, hogy beleszólok.

nincs bocs! ne hülyéskedj már, ezért kérdeztem, hogy nálam jóval okosabb emberek adjanak ötletet/tanácsot. igen, valóban, a műanyag alapanyagság valóban felvet némi hűtési és sérülési problémát, viszont már valami pár mikronos rétegben is tudnak ilyet csinálni. ettől függetlenül tényleg nem tartom én sem alkalmasnak, csak megkérdeztem, hátha. marad a festék. és milyen? maradjunk az oldtimerperfekt termékeinél? lehet az lesz...  vigyor3
Naplózva
gyuri old
Vendég
« Új hozzászólás #5391 Dátum: 2008.03.17 hétfő, 21:41:46 »

nincs bocs! ne hülyéskedj már, ezért kérdeztem, hogy nálam jóval okosabb emberek adjanak ötletet/tanácsot. igen, valóban, a műanyag alapanyagság valóban felvet némi hűtési és sérülési problémát, viszont már valami pár mikronos rétegben is tudnak ilyet csinálni. ettől függetlenül tényleg nem tartom én sem alkalmasnak, csak megkérdeztem, hátha. marad a festék. és milyen? maradjunk az oldtimerperfekt termékeinél? lehet az lesz...  vigyor3

Biztos jó minőségü anyagokat árulhatnak, mert az old timeresek egy elég zárt közösség, ha bovlit árunak hamar lehúzhatják a redőnyt, hamar híre megy egymás közt.
Naplózva
sgabo
Vendég
« Új hozzászólás #5392 Dátum: 2008.03.17 hétfő, 21:45:26 »

Biztos jó minőségü anyagokat árulhatnak, mert az old timeresek egy elég zárt közösség, ha bovlit árunak hamar lehúzhatják a redőnyt, hamar híre megy egymás közt.
egy festéket már néztünk, bár tesztelve még nem volt... http://www.w123club.hu/280ce/kepek/leomlo2.jpg
Naplózva
gyuri old
Vendég
« Új hozzászólás #5393 Dátum: 2008.03.17 hétfő, 21:58:33 »

egy festéket már néztünk, bár tesztelve még nem volt... http://www.w123club.hu/280ce/kepek/leomlo2.jpg

Mintha új lenne! Ha valamihez van spéci odavaló anyag,kár kisérletezni. Tudom,2évvel ezelött elkezdtük budapesten
a jelzőlámpák ledesitését, a maszkok festéséhez nekünk kellet kidolgozni a technológiát. Nem volt egyszerű, pedig elsőre annak tünt, azon a se nem pvc, se nem bakelit tipúsú szines lencsén az egyik festék megrepedt, a másik nem takart, a harmadik nem tapadt meg, a negyedik feloldotta a tapétát, szóval egy hétig csak a magyarországon  fellelhető összes matt fekete spray progálgattam, elég unalmas kisérletezgetés volt.
Naplózva
Japán
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 566


:D


E-mail
« Új hozzászólás #5394 Dátum: 2008.03.18 kedd, 01:22:21 »

Sziasztok,küszöbspojlert tud valaki III mondira?
Naplózva

FEKETE GYÉMÁNT,GHIA,19col 40mm ültetve,automata kényelem Smiley
stealt
Vendég
« Új hozzászólás #5395 Dátum: 2008.03.18 kedd, 18:51:39 »

Sziasztok,küszöbspojlert tud valaki III mondira?
Silvernek van szép.
Naplózva
sgabo
Vendég
« Új hozzászólás #5396 Dátum: 2008.03.19 szerda, 20:43:42 »

egy fullosan felpolírozott alu alkatrészen a lakk a tartósabb, vagy ha eloxáljuk?  help
Naplózva
FeGa
Vendég
« Új hozzászólás #5397 Dátum: 2008.03.19 szerda, 20:46:25 »

egy fullosan felpolírozott alu alkatrészen a lakk a tartósabb, vagy ha eloxáljuk?  help
Az eloxálás biztosan tartósabb, viszont akkor nem lesz csillogó, hanem matt szürke  wave
Naplózva
lkiss2
Vendég
« Új hozzászólás #5398 Dátum: 2008.03.25 kedd, 22:42:02 »

Egy masik piros feknyereg zold autohoz a tuning rovatbol:
Naplózva
Maffy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5378


9094814
E-mail
« Új hozzászólás #5399 Dátum: 2008.03.25 kedd, 22:43:07 »


Hmmm...szép darab.  eljen
A gumifestés házi készítésű? Mivel készült?
Naplózva

Egy valódi beSTia™
ST200 2.5 V6 (2000.04)
Oldalak: 1 ... 101 102 103 104 105 106 107 [108] 109 110 111 112 113 114 115 ... 247   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.08 másodperc alatt készült el 25 lekéréssel.