Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.04.29 hétfő, 00:48:37 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 164 165 166 167 168 169 170 [171] 172 173 174 175 176 177 178 ... 247   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Optikai tuning  (Megtekintve 3219316 alkalommal)
0 Felhasználó és 74 vendég van a témában
sendrew
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2332



E-mail
« Új hozzászólás #8500 Dátum: 2011.07.17 vasárnap, 11:52:27 »

jaa neem Smiley Már megszoktam, hogy úgy néznek mintha legalábbis zöld lennék.....

kedvencem, mikor a blahán fordultam ott a parkolón keresztül a keleti felé, "nézd jobbkormányos" én meg lehúzott ablaknál... "jéé fehér ember"  Cheesy

de amúgy már nem is érdekel.... szeintem akkor fognak nézni, ha majd az st-n magyar rendszám lesz és jobbkormány Cheesy (mondjuk akkor a  police is )

Miért jó egyébként, hogy jobbos kocsival jársz?  vigyor3
Naplózva

2008. Ford S-MAX 2.0 Titanium 145LE
2008. Ford Focus 1.6    101LE

EX:
2001. Ford Ka 1.3 60LE
2004. Ford Mondeo Turnier Trend 1.8 16V 125LE  LPG
2007. Ford Fiesta 1.25    75LE

Az autó nyomokban Ghia elemeket tartalmazott
drof
Vendég
« Új hozzászólás #8501 Dátum: 2011.07.17 vasárnap, 12:11:17 »

Miért jó egyébként, hogy jobbos kocsival jársz?  vigyor3

MERT AZT SZOKTA MEG! Hányszor teszitek még fel ezt a kérdést? falbav
Naplózva
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #8502 Dátum: 2011.07.17 vasárnap, 12:16:14 »

MERT AZT SZOKTA MEG! Hányszor teszitek még fel ezt a kérdést? falbav
nyilván.De ezzel jöt haza ángélus országból,és szerintem rajta maradt mint púpa a hátán.Arról nem beszélve,hogy ha itthon akarna venni egy ilyet vagy a V6-ot,az sokkal többe kerülne.Ezért is akar V6-ban is jobbost venni.Szerintem ez nem csak megszokás,hanem píztárcakímélés is.A szokás innentől kezdve tény,de másodlagos kérdés.
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Gr3g
Vendég
« Új hozzászólás #8503 Dátum: 2011.07.17 vasárnap, 12:25:56 »

nyilván.De ezzel jöt haza ángélus országból,és szerintem rajta maradt mint púpa a hátán.Arról nem beszélve,hogy ha itthon akarna venni egy ilyet vagy a V6-ot,az sokkal többe kerülne.Ezért is akar V6-ban is jobbost venni.Szerintem ez nem csak megszokás,hanem píztárcakímélés is.A szokás innentől kezdve tény,de másodlagos kérdés.

még szerencse, hogy ismeretlenül jobban tudod az okot mint én.... vagy drof akivel pl személyesen beszélgettem erről...

mégegyszer, UTOLJÁRA:

ezt a mondeo-t itthon vettem, nem a nyakamon maradt, kintről egy grand cherokee-t hoztam, és el is tudtam adni, amikor arra került a sor (mert el lehet adni itthon, csak mivel nulla tapasztalattal vagy okos....)

azért vettem jobbkormányost legutóbb is mert ehhez vagyok szokva... volt kölcsön balos autóm, hülyét kaptam benne... MEGSZOKÁS!

miért akarok st200-at kintről hozni??? mert nagyobb a választék, és mondjuk a használtautó eladási kúltúra nem egyenlő a magyarral... ergo, kint jobbat kapok a pénzemért...

ha nem csak beleokoskodnál láthattad volna, hogy arról beszéltünk egy ideje (más topikban is), hogy a V6 már kap magyar rendszámot.... ergo bár az elveimmel ellenkezik, ki fogom fizetni a telivert regadót rá, ami a v6 esetében 700e...

tehát tisztelt alf, hol van itt a péntárca kímélés?Huh? kint az autó legyen mondjuk 500e erre rájön 700e regadó, az igencsak 1.2m ft ha jól számoltam... annyiért van itthon is...

tehát, miért? mert megszoktam, és mert ugyan annyi pénzből jobbat kapok....

és egy tiszteletteljes kérés: ismeretlenül NE akarj okos lenni... köszi
Naplózva
Gr3g
Vendég
« Új hozzászólás #8504 Dátum: 2011.07.17 vasárnap, 12:34:55 »

MERT AZT SZOKTA MEG! Hányszor teszitek még fel ezt a kérdést? falbav

hagyd a f..szba, én már megszoktam Cheesy mondom az utcán úgy néznek mintha zöld lennék.... lepereg Cheesy

szívesen válaszolok bárkinek a kérdésére, mindaddig amíg értelmeset, értelmesen kérdez, és nem akar ismeretlenül okos lenni, vagy véleményt alkotni...


alf, mégegy dolog:

http://www.hasznaltauto.hu/auto/ford/mondeo/ford_mondeo_2.5_v6_st_200-4864655  nem tetszik a formája sem....

http://www.autotrader.co.uk/classified/advert/201128401742261/sort/priceasc/usedcars/model/mondeo/make/ford/postcode/nw116xy/page/1/keywords/st200/radius/1501?logcode=p#  ez legalább tetszik is....

és ha már veszek egy st-t akkor at ugyan tetszen már... Cheesy

na a magyar kijön 1.3-ra az angol regadóval mondjuk 1.15-re... na bumm... spóroltam 150e-t..... biztos a 150e miatt vettem a kintit.... és semmi más miatt.... LOL
Naplózva
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #8505 Dátum: 2011.07.17 vasárnap, 12:38:15 »

még szerencse, hogy ismeretlenül jobban tudod az okot mint én.... vagy drof akivel pl személyesen beszélgettem erről...

mégegyszer, UTOLJÁRA:

ezt a mondeo-t itthon vettem, nem a nyakamon maradt, kintről egy grand cherokee-t hoztam, és el is tudtam adni, amikor arra került a sor (mert el lehet adni itthon, csak mivel nulla tapasztalattal vagy okos....)

azért vettem jobbkormányost legutóbb is mert ehhez vagyok szokva... volt kölcsön balos autóm, hülyét kaptam benne... MEGSZOKÁS!

miért akarok st200-at kintről hozni??? mert nagyobb a választék, és mondjuk a használtautó eladási kúltúra nem egyenlő a magyarral... ergo, kint jobbat kapok a pénzemért...

ha nem csak beleokoskodnál láthattad volna, hogy arról beszéltünk egy ideje (más topikban is), hogy a V6 már kap magyar rendszámot.... ergo bár az elveimmel ellenkezik, ki fogom fizetni a telivert regadót rá, ami a v6 esetében 700e...

tehát tisztelt alf, hol van itt a péntárca kímélés?Huh? kint az autó legyen mondjuk 500e erre rájön 700e regadó, az igencsak 1.2m ft ha jól számoltam... annyiért van itthon is...

tehát, miért? mert megszoktam, és mert ugyan annyi pénzből jobbat kapok....

és egy tiszteletteljes kérés: ismeretlenül NE akarj okos lenni... köszi

1.Nem vagy tiszteletteljes!
2.Inkább bunkó stílusú parasztgyerek.
3.Örülök,hogy te jól ismersz-okos gyerek.

Tisztelettejesen,alf levele
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Gr3g
Vendég
« Új hozzászólás #8506 Dátum: 2011.07.17 vasárnap, 12:43:19 »

1.Nem vagy tiszteletteljes!
2.Inkább bunkó stílusú parasztgyerek.
3.Örülök,hogy te jól ismersz-okos gyerek.

Tisztelettejesen,alf levele

mire fel legyek tiszteletteljes, ha ismeretlenül bírálsz?

TE megadtad a tiszteletet, hogy ismeretlenül nem okoskodsz velem kapcsolatban, és nem bírálsz?Huh? NEM... akkor mire fel vársz el tiszteletet?

Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #8507 Dátum: 2011.07.17 vasárnap, 12:49:08 »

1.Nem vagy tiszteletteljes!
2.Inkább bunkó stílusú parasztgyerek.
3.Örülök,hogy te jól ismersz-okos gyerek.

Tisztelettejesen,alf levele

Szerintem itt most te bhasztad el. Te sem lennél mézes-mázos, ha ismeretlenül közölném veled, hogy azért jársz dízlivel, mert a nyakadon maradt és olcsóbb vele a kilóméterköltség.

Ugye, hogy ugye? Inkább megkövetned kellene, amiért látatlanban olyat írtál róla, ami amellett, hogy nem igaz, még sértő is lehet. police
Naplózva
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #8508 Dátum: 2011.07.17 vasárnap, 12:49:52 »

mire fel legyek tiszteletteljes, ha ismeretlenül bírálsz?

TE megadtad a tiszteletet, hogy ismeretlenül nem okoskodsz velem kapcsolatban, és nem bírálsz?Huh? NEM... akkor mire fel vársz el tiszteletet?


Nyilván nem ittunk pertut,és még csak nem is tudhatom,hogy pontosan miért van jobb kormányos autód.Ettől függetlenül sem bunkó sem sértő hozzászólást nem intéztem feléd.A fórumon sokan nem ismerjük egymást,mégsem illetjük-legalább is az lenne a normális-egymást olyan jelzőkkel,amiket szemtől szemben nem tennénk.Ha próbálnál disztingválni,akkor nem jutottunk volna ide.Bocs a sértő jelzőkért!
Részemről a jobb kormányos témád lezárva.
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #8509 Dátum: 2011.07.17 vasárnap, 12:53:44 »

Szerintem itt most te bhasztad el. Te sem lennél mézes-mázos, ha ismeretlenül közölném veled, hogy azért jársz dízlivel, mert a nyakadon maradt és olcsóbb vele a kilóméterköltség.

Ugye, hogy ugye? Inkább megkövetned kellene, amiért látatlanban olyat írtál róla, ami amellett, hogy nem igaz, még sértő is lehet. police
Taki!
Rosszul ismersz.Én elkezdenék ömlengeni a 160le ős tdci-imről és a 8,9s-os 0-100km/h-ás gyorsulásomról,és az5-6 literes átlagfogyasztásomról.
Továbbá,hogy elfér a három gyerekülés a hátsó sorban,merthogy korban is nagyobb a tapasztalat....sajnos. Wink wave
És lassan talán én is megtanulok fórumozni anélkül,hogy valakit célzottan megsértsek a hsz-eimmel.
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
drof
Vendég
« Új hozzászólás #8510 Dátum: 2011.07.17 vasárnap, 12:59:44 »

Taki!
Rosszul ismersz.Én elkezdenék ömlengeni a 160le ős tdci-imről és a 8,9s-os 0-100km/h-ás gyorsulásomról,és az5-6 literes átlagfogyasztásomról.
Továbbá,hogy elfér a három gyerekülés a hátsó sorban,merthogy korban is nagyobb a tapasztalat....sajnos. Wink wave
És lassan talán én is megtanulok fórumozni anélkül,hogy valakit célzottan megsértsek a hsz-eimmel.

Semennyire sem ismerlek, nem is akarlak.

Erre tekintettel nem is írtam semmit rólad és az autód történetéről. Érted a lényeget? Érted hát.
Naplózva
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #8511 Dátum: 2011.07.17 vasárnap, 17:15:50 »

Semennyire sem ismerlek, nem is akarlak.

Erre tekintettel nem is írtam semmit rólad és az autód történetéről. Érted a lényeget? Érted hát.
hát igen.még veled sem találkoztam élőben,pedig régebben minden pesti minin ott voltam.de már semmi sem a régi.
jönnek a  fiatalok,és megmondják a frankót.25évesen,hatalmas önbizalommal.Nincs is ezzel semi gond,ha nem az ellenséget  látják a másikban,és emberi módon szólnak a másikhoz.Aztán szemtől szemben mindig kiderül,hogy nincs itt semmi feszkó,csak a biztonságos nickek mögül könnyű dobálózni a nagyszavakkal.Zacci is hasonlóan viselkedett.Itt szeretett kötözködni,ócsárolni,pocskondiázni és sértegetni is.Élőben meg egy teljesen korrekt normális srác.És tűzbe tenném érte a kezem.Sokat segített nekem,és én is igyekeztem viszonozni.Erről kéne ,hogy szóljon a történet,és nem arról,hogy ki az okosabb.
Az inteligenciát nem az iskolában tanítják,és még csak nem is korfüggő(ezt személytelenül-általánosan).A beilleszkedés egy társaságba az egyik legfontosabb dolog.Ezt a saját bőrömön is tapasztaltam.
Kár pl, hogy nem jársz a nagytalikra.Akkor már biztosan ismernélek. Smiley

amúgy értem én,hogy mi Mr.Jobbkormánynak mi volt a problémája,azt viszont nem,hogy neked miért kellett beleszólni? vigyor3
« Utoljára szerkesztve: 2011.07.17 vasárnap, 17:21:02 írta alf » Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
sendrew
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2332



E-mail
« Új hozzászólás #8512 Dátum: 2011.07.17 vasárnap, 17:25:20 »

Pedig én már a levélkígyó elején megkaptam a választ a kérdésemre, miszerint Gr3g kint élt és megszerette a vasat  taps
Naplózva

2008. Ford S-MAX 2.0 Titanium 145LE
2008. Ford Focus 1.6    101LE

EX:
2001. Ford Ka 1.3 60LE
2004. Ford Mondeo Turnier Trend 1.8 16V 125LE  LPG
2007. Ford Fiesta 1.25    75LE

Az autó nyomokban Ghia elemeket tartalmazott
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #8513 Dátum: 2011.07.17 vasárnap, 17:28:42 »

Pedig én már a levélkígyó elején megkaptam a választ a kérdésemre, miszerint Gr3g kint élt és megszerette a vasat  taps
...én meg írtam egy marhaságot,amit csak kikellett volna igazítani.Megtörtént.

és szét is offoltam-tuk a topicot.... laugh
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
sendrew
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2332



E-mail
« Új hozzászólás #8514 Dátum: 2011.07.17 vasárnap, 17:39:46 »

...én meg írtam egy marhaságot,amit csak kikellett volna igazítani.Megtörtént.

és szét is offoltam-tuk a topicot.... laugh

No para, fogjad a hűségre Smiley
Naplózva

2008. Ford S-MAX 2.0 Titanium 145LE
2008. Ford Focus 1.6    101LE

EX:
2001. Ford Ka 1.3 60LE
2004. Ford Mondeo Turnier Trend 1.8 16V 125LE  LPG
2007. Ford Fiesta 1.25    75LE

Az autó nyomokban Ghia elemeket tartalmazott
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #8515 Dátum: 2011.07.17 vasárnap, 17:40:22 »

...én meg írtam egy marhaságot,amit csak kikellett volna igazítani.Megtörtént.

és szét is offoltam-tuk a topicot.... laugh
ez azért még a régi  vigyor3
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #8516 Dátum: 2011.07.17 vasárnap, 18:57:04 »

hát igen.még veled sem találkoztam élőben,pedig régebben minden pesti minin ott voltam.de már semmi sem a régi.
jönnek a  fiatalok,és megmondják a frankót.25évesen,hatalmas önbizalommal.Nincs is ezzel semi gond,ha nem az ellenséget  látják a másikban,és emberi módon szólnak a másikhoz.Aztán szemtől szemben mindig kiderül,hogy nincs itt semmi feszkó,csak a biztonságos nickek mögül könnyű dobálózni a nagyszavakkal.Zacci is hasonlóan viselkedett.Itt szeretett kötözködni,ócsárolni,pocskondiázni és sértegetni is.Élőben meg egy teljesen korrekt normális srác.És tűzbe tenném érte a kezem.Sokat segített nekem,és én is igyekeztem viszonozni.Erről kéne ,hogy szóljon a történet,és nem arról,hogy ki az okosabb.
Az inteligenciát nem az iskolában tanítják,és még csak nem is korfüggő(ezt személytelenül-általánosan).A beilleszkedés egy társaságba az egyik legfontosabb dolog.Ezt a saját bőrömön is tapasztaltam.
Kár pl, hogy nem jársz a nagytalikra.Akkor már biztosan ismernélek. Smiley

amúgy értem én,hogy mi Mr.Jobbkormánynak mi volt a problémája,azt viszont nem,hogy neked miért kellett beleszólni? vigyor3

Változnak az idők. Most mi járunk minikre és mi hiányolunk titeket.

Csak azért kellett helyreigazítanom, mert olyasmit írtál egy számodra ismeretlen fórumozóról, ami rá nézve sértő lehet és ezen elkezdtetek acsarkodni. Én sem vettem volna jó néven, ha nekem írod, amit neki írtál.

Egymás tisztelete nem csak azt jelenti, hogy egymásnak nem szólunk be, hanem azt is, hogy felszólalunk, ha valakit ok nélkül sért meg valaki. Akkor is, ha nem szándékosan teszi.

Hát ezért.
Naplózva
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #8517 Dátum: 2011.07.17 vasárnap, 19:01:12 »

Változnak az idők. Most mi járunk minikre és mi hiányolunk titeket.

Csak azért kellett helyreigazítanom, mert olyasmit írtál egy számodra ismeretlen fórumozóról, ami rá nézve sértő lehet és ezen elkezdtetek acsarkodni. Én sem vettem volna jó néven, ha nekem írod, amit neki írtál.

Egymás tisztelete nem csak azt jelenti, hogy egymásnak nem szólunk be, hanem azt is, hogy felszólalunk, ha valakit ok nélkül sért meg valaki. Akkor is, ha nem szándékosan teszi.

Hát ezért.
ok.akkor részemről túltárgyaltuk.egyszer 1 minin majd összefutunk-talán mind a 3an.ha majd megen a lurdyba lesz tartva..... Wink
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
sendrew
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2332



E-mail
« Új hozzászólás #8518 Dátum: 2011.07.17 vasárnap, 19:05:09 »

ok.akkor részemről túltárgyaltuk.egyszer 1 minin majd összefutunk-talán mind a 3an.ha majd megen a lurdyba lesz tartva..... Wink

Én még sosem voltam ilyenen, szóljatok, ha majd lesz  nyes
Sasolom Pesten a mondeokat, hátha látok egy fórumtársat, de annyi igásló van köztük, kevés a nagybecsben tartott Cheesy
Naplózva

2008. Ford S-MAX 2.0 Titanium 145LE
2008. Ford Focus 1.6    101LE

EX:
2001. Ford Ka 1.3 60LE
2004. Ford Mondeo Turnier Trend 1.8 16V 125LE  LPG
2007. Ford Fiesta 1.25    75LE

Az autó nyomokban Ghia elemeket tartalmazott
drof
Vendég
« Új hozzászólás #8519 Dátum: 2011.07.17 vasárnap, 19:06:36 »

ok.akkor részemről túltárgyaltuk.egyszer 1 minin majd összefutunk-talán mind a 3an.ha majd megen a lurdyba lesz tartva..... Wink

Én is ebben bízok! Élőben mindig más és mindenki sokkal szimpatikusabb. laugh

Legutóbb is a Lurdynál kötöttünk ki. Jó a zöldövezet is, csak ott kevés az aszfalt. taps
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #8520 Dátum: 2011.07.17 vasárnap, 19:08:43 »

Én még sosem voltam ilyenen, szóljatok, ha majd lesz  nyes
Sasolom Pesten a mondeokat, hátha látok egy fórumtársat, de annyi igásló van köztük, kevés a nagybecsben tartott Cheesy


Minden hónap első pénteki napján van!

Sajnos sok olyat látok én is, ami annyira le van harcolva, hogy kicsapná az optikai topic biztijét. És már IV-eseket is látok összezúzva, lógó béllel......... falbav
Naplózva
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #8521 Dátum: 2011.07.17 vasárnap, 19:15:19 »

Én is ebben bízok! Élőben mindig más és mindenki sokkal szimpatikusabb. laugh

Legutóbb is a Lurdynál kötöttünk ki. Jó a zöldövezet is, csak ott kevés az aszfalt. taps
Ha tudom,hogy a lurdynál lesz az előző,akkor arra elgurultam volna,de arról volt szó,hogy a ligetben lesz....
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
drof
Vendég
« Új hozzászólás #8522 Dátum: 2011.07.17 vasárnap, 19:45:33 »

Ha tudom,hogy a lurdynál lesz az előző,akkor arra elgurultam volna,de arról volt szó,hogy a ligetben lesz....

Beszélnek itt ezek össze-vissza.  eplus2

Ott gyülekeztünk, aztán átmentünk a Lurdyhoz.
Naplózva
sendrew
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2332



E-mail
« Új hozzászólás #8523 Dátum: 2011.07.17 vasárnap, 19:52:38 »

Beszélnek itt ezek össze-vissza.  eplus2

Ott gyülekeztünk, aztán átmentünk a Lurdyhoz.

Az a lényeg, hogy szóljatok  wave
Naplózva

2008. Ford S-MAX 2.0 Titanium 145LE
2008. Ford Focus 1.6    101LE

EX:
2001. Ford Ka 1.3 60LE
2004. Ford Mondeo Turnier Trend 1.8 16V 125LE  LPG
2007. Ford Fiesta 1.25    75LE

Az autó nyomokban Ghia elemeket tartalmazott
Gr3g
Vendég
« Új hozzászólás #8524 Dátum: 2011.07.17 vasárnap, 20:38:57 »


alf,

ha bármi módon sértőnek érezted az első hozzád intézett hsz-t, sajnálom. vissza olvastam, nem hiszem, hogy jelzőt, bántást használtam volna...

egyszerűen leírtam, hogy nem csípem ha ismeretlenül okoskodnak rólam, és nem csípem a "na majd én jobban tudom mint ő maga" dolgokat...

ennyi... semmi bajom veled, meg azzal sem hogy másokat érdekel miért jó nekem jobbkormányossal járni, vagy mi miért van úgy ahogy. a problémám az volt, hogy ismeretlenül alkotsz véleményt, és jó magyar szokás szerint bele sorolsz azokba, akik valóban ezzel jöttek haza, és a nyakukon maradt....

eddig nem volt olyan autóm amit ne tudtam volna eladni... a mondeoval megpróbálkoztam, de tudat alatt nem is akartam eladni...

hidd el, hogy nem egy nick mögé bújva nagy a szám.... ha ugyan ez a mondat élőben hagyja el a szád, ugyan ezt a reakciót kapod... nem azért mert bunkó paraszt volnék, hanem mert ha kell kiállok magamért... ennyi.

én azt gondolom, hogy mindenkivel normálisan, korrekten viselkedem mint a fórumon, mint a minitalin egyaránt... aki beszól annak vissza szólok, ennyire egyszerű...

szóval részemről felejtsük el, nincs értelme... beláttad hogy mi volt a gondom, ez nekem elég Smiley

drof meg szerintem azért állt ki mellettem, mert pont vele minin sokat dumáltunk erről (is) és ha nem is ismer úgy mint egy x éves barát, de megismert személyesen Smiley

én ott leszek augusztusban a minitalin.... rajtam nem múlik az ismerkedés, de pl szerdán Szigetszentmiklóson leszek, ha jól olvastam Halásztelki vagy.. ha gondolod gurulj arra.... Smiley
Naplózva
Bunyek
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7748


DIESEL POWER


E-mail
« Új hozzászólás #8525 Dátum: 2011.07.17 vasárnap, 21:05:24 »

Na hogy arról is legyen valami amiről szól ez a topic.
Ma carbonoztam egyet életemben előszőr és szerintem nem lett rossz. Persze azért nem elsőre ,meg lett pár anyag ami lecsóba ment de azért meglett. Nemis olyan nagy ördöngősség szerintem, kicsit kell vele pepecselni de nem vészes.
Turbómérő órát is átraktam mert idegesitett az ablakban....
pár kép.











« Utoljára szerkesztve: 2011.07.17 vasárnap, 21:09:14 írta Bunyek » Naplózva
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23820


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #8526 Dátum: 2011.07.17 vasárnap, 21:07:32 »

Na hogy arról is legyen valami amiről szól ez a topic.
Ma carbonoztam egyet életemben előszőr és szerintem nem lett rossz. Persze azért nem elsőre ,meg lett pár anyag ami lecsóba ment de azért meglett. Nemis olyan nagy ördöngősség szerintem, kicsit kell vele pepecselni de nem vészes.
Turbómérő órát is átraktam mert idegesitett az ablakban....
pár kép.
neked mennyit tölt a fix geós??
Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
Gr3g
Vendég
« Új hozzászólás #8527 Dátum: 2011.07.17 vasárnap, 21:09:40 »

Na hogy arról is legyen valami amiről szól ez a topic.
Ma carbonoztam egyet életemben előszőr és szerintem nem lett rossz. Persze azért nem elsőre ,meg lett pár anyag ami lecsóba ment de azért meglett. Nemis olyan nagy ördöngősség szerintem, kicsit kell vele pepecselni de nem vészes.
Turbómérő órát is átraktam mert idegesitett az ablakban....
pár kép.

jól néz ki,

kérdés: tükröknél melegítetted? vagy simán tetted fel? nekem most fogyott el a 20x30cm-s darab amit rendeltem, úton van az 50x127, és abból a tükrök is kapnak Smiley

Naplózva
Bunyek
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7748


DIESEL POWER


E-mail
« Új hozzászólás #8528 Dátum: 2011.07.17 vasárnap, 21:09:56 »

neked mennyit tölt a fix geós??

1,3 körül...
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #8529 Dátum: 2011.07.17 vasárnap, 21:13:11 »

jól néz ki,

kérdés: tükröknél melegítetted? vagy simán tetted fel? nekem most fogyott el a 20x30cm-s darab amit rendeltem, úton van az 50x127, és abból a tükrök is kapnak Smiley



Szép ez a matricázás. UV állóak ezek? Beltérben mennyire szeretik a korábban sok szilikont látott műanyagokat?

Pár éve még azért ment a munka, hogy a fekete tükör színes legyen, most meg a színes legyen karbon fekete? Ki érti ezt...
Naplózva
Bunyek
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7748


DIESEL POWER


E-mail
« Új hozzászólás #8530 Dátum: 2011.07.17 vasárnap, 21:13:41 »

jól néz ki,

kérdés: tükröknél melegítetted? vagy simán tetted fel? nekem most fogyott el a 20x30cm-s darab amit rendeltem, úton van az 50x127, és abból a tükrök is kapnak Smiley


Először melegitettem, kicsit sokat is ezért el is szakadt az egyik....leginkább kézzel és egy telefonkártyával simitgattam és nyújtottam, a végén a nagyobb gyűrődéseket melegitettem csak.
Nagyon fontos szerintem hogy jó legyen az alapanyag akkor lehet nyújtani, igazitani szépen azt vettem észre.
Nem tudom ez milyen de jó volt vele dolgozni.
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #8531 Dátum: 2011.07.17 vasárnap, 21:14:05 »

Fúúúbammeg:

http://www.youtube.com/watch?v=7sqFpb_AVaA&feature=related
Naplózva
Gr3g
Vendég
« Új hozzászólás #8532 Dátum: 2011.07.17 vasárnap, 21:18:40 »

Szép ez a matricázás. UV állóak ezek? Beltérben mennyire szeretik a korábban sok szilikont látott műanyagokat?

Pár éve még azért ment a munka, hogy a fekete tükör színes legyen, most meg a színes legyen karbon fekete? Ki érti ezt...

amit én vettem eBay-en az UV álló, de gondolom a többi is... nekem kék van, mert az megy az ezüst kocsihoz Smiley

szerintem ha letakarítod róla alaposan a szilikont, akkor jó bentre is...

én pl a váltógombban a kis közepét egyszer alaposan áttakarítottam 98%-os alkohollal, és hibátlanul tapadt rá...

máson belül még nem próbáltam, de ha megjön a nagyobb darab, lehet megpróbálom azt a kis elemet amit beszéltünk minin Smiley


mindjárt rendelek is mégegy darabot, mert már most látom, hogy az 50x127cm kevés lesz Cheesy
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #8533 Dátum: 2011.07.17 vasárnap, 21:19:43 »

amit én vettem eBay-en az UV álló, de gondolom a többi is... nekem kék van, mert az megy az ezüst kocsihoz Smiley

szerintem ha letakarítod róla alaposan a szilikont, akkor jó bentre is...

én pl a váltógombban a kis közepét egyszer alaposan áttakarítottam 98%-os alkohollal, és hibátlanul tapadt rá...

máson belül még nem próbáltam, de ha megjön a nagyobb darab, lehet megpróbálom azt a kis elemet amit beszéltünk minin Smiley


mindjárt rendelek is mégegy darabot, mert már most látom, hogy az 50x127cm kevés lesz Cheesy

Lassan én is rápróbálok a beltérre pár helyen.  laugh
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #8534 Dátum: 2011.07.17 vasárnap, 21:21:55 »

még gyúrhatsz Cheesy
Naplózva
Gr3g
Vendég
« Új hozzászólás #8535 Dátum: 2011.07.17 vasárnap, 21:22:13 »


az autó OFF, de ebben b+ van zene... hátsó ülések ohne... Cheesy

a piton-ék demo leonja.... beleültem, kb 1,5 percre... kellett utána 5 mire újra hallottam Cheesy
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #8536 Dátum: 2011.07.17 vasárnap, 21:23:33 »

Először melegitettem, kicsit sokat is ezért el is szakadt az egyik....leginkább kézzel és egy telefonkártyával simitgattam és nyújtottam, a végén a nagyobb gyűrődéseket melegitettem csak.
Nagyon fontos szerintem hogy jó legyen az alapanyag akkor lehet nyújtani, igazitani szépen azt vettem észre.
Nem tudom ez milyen de jó volt vele dolgozni.
mennyire marad szép a minta, ha nyújtod?
nem lesz nagyon kársztájlingos?
Naplózva
Gr3g
Vendég
« Új hozzászólás #8537 Dátum: 2011.07.17 vasárnap, 21:24:17 »

Lassan én is rápróbálok a beltérre pár helyen.  laugh

én tőle veszem: nézd meg a többi termékét, van több méret, szín stb, és sztem abszolút nem drága, nekem kb 1,5 hét alatt jött meg a cucc

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=190548141379&viewitem=&sspagename=STRK%3AMEWNX%3AIT
Naplózva
Gr3g
Vendég
« Új hozzászólás #8538 Dátum: 2011.07.17 vasárnap, 21:25:02 »

csak a link maradt le a piton-os off-ról Cheesy

http://www.youtube.com/watch?v=7-UMw0FD1LU
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #8539 Dátum: 2011.07.17 vasárnap, 21:25:40 »

az autó OFF, de ebben b+ van zene... hátsó ülések ohne... Cheesy

a piton-ék demo leonja.... beleültem, kb 1,5 percre... kellett utána 5 mire újra hallottam Cheesy
attl, hogy tele van baszva minden szarral, még nem lesz jó a zene  hehe
Naplózva
Gr3g
Vendég
« Új hozzászólás #8540 Dátum: 2011.07.17 vasárnap, 21:27:08 »

attl, hogy tele van ***va minden ***ral, még nem lesz jó a zene  hehe

hidd el hogy a Piton Car Audio ért ahhoz amit csinál :DDDDD
Naplózva
Gr3g
Vendég
« Új hozzászólás #8541 Dátum: 2011.07.17 vasárnap, 21:27:58 »

mennyire marad szép a minta, ha nyújtod?
nem lesz nagyon kársztájlingos?

én picit nyújtottam, nem torzul el a minta... visszahúzódik utána, csak könnyebben felsimul adott elemre, mintha csak oda tennéd
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #8542 Dátum: 2011.07.17 vasárnap, 21:28:56 »

hidd el hogy a Piton Car Audio ért ahhoz amit csinál :DDDDD
nem arra írtam, hanem a mondeo-ra ..  eplus2
Naplózva
Gr3g
Vendég
« Új hozzászólás #8543 Dátum: 2011.07.17 vasárnap, 21:30:42 »

nem arra írtam, hanem a mondeo-ra ..  eplus2


jaaa Cheesy
Naplózva
Gr3g
Vendég
« Új hozzászólás #8544 Dátum: 2011.07.17 vasárnap, 21:32:38 »

és ha már off-olunk a zenével...

http://www.youtube.com/watch?v=OO7oA4zlplw&NR=1

mondjuk ez egy kis belső optika is Cheesy

azóta fehéren világít, de a lézer maradt Cheesy

majális után kint volt
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #8545 Dátum: 2011.07.17 vasárnap, 21:34:11 »

az autó OFF, de ebben b+ van zene... hátsó ülések ohne... Cheesy

a piton-ék demo leonja.... beleültem, kb 1,5 percre... kellett utána 5 mire újra hallottam Cheesy

Jó lehet 140 dB-ben autózni, de nekem valahogy nem hiányzik......
Naplózva
Gr3g
Vendég
« Új hozzászólás #8546 Dátum: 2011.07.17 vasárnap, 21:39:08 »

Jó lehet 140 dB-ben autózni, de nekem valahogy nem hiányzik......

150 Smiley

de nem nagyon autóznak vele, max szalonból talira, és vissza...

lévén, hogy DEMO autó... rendszám is szerintem csak azért maradt rajta, mert így mehet lábon...
Naplózva
Bunyek
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7748


DIESEL POWER


E-mail
« Új hozzászólás #8547 Dátum: 2011.07.17 vasárnap, 21:43:44 »

mennyire marad szép a minta, ha nyújtod?
nem lesz nagyon kársztájlingos?

Nem..egyáltalán nem...annyira megnyújtod elszakad.
Naplózva
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #8548 Dátum: 2011.07.17 vasárnap, 21:44:18 »

alf,

ha bármi módon sértőnek érezted az első hozzád intézett hsz-t, sajnálom. vissza olvastam, nem hiszem, hogy jelzőt, bántást használtam volna...

egyszerűen leírtam, hogy nem csípem ha ismeretlenül okoskodnak rólam, és nem csípem a "na majd én jobban tudom mint ő maga" dolgokat...

ennyi... semmi bajom veled, meg azzal sem hogy másokat érdekel miért jó nekem jobbkormányossal járni, vagy mi miért van úgy ahogy. a problémám az volt, hogy ismeretlenül alkotsz véleményt, és jó magyar szokás szerint bele sorolsz azokba, akik valóban ezzel jöttek haza, és a nyakukon maradt....

eddig nem volt olyan autóm amit ne tudtam volna eladni... a mondeoval megpróbálkoztam, de tudat alatt nem is akartam eladni...

hidd el, hogy nem egy nick mögé bújva nagy a szám.... ha ugyan ez a mondat élőben hagyja el a szád, ugyan ezt a reakciót kapod... nem azért mert bunkó paraszt volnék, hanem mert ha kell kiállok magamért... ennyi.

én azt gondolom, hogy mindenkivel normálisan, korrekten viselkedem mint a fórumon, mint a minitalin egyaránt... aki beszól annak vissza szólok, ennyire egyszerű...

szóval részemről felejtsük el, nincs értelme... beláttad hogy mi volt a gondom, ez nekem elég Smiley

drof meg szerintem azért állt ki mellettem, mert pont vele minin sokat dumáltunk erről (is) és ha nem is ismer úgy mint egy x éves barát, de megismert személyesen Smiley

én ott leszek augusztusban a minitalin.... rajtam nem múlik az ismerkedés, de pl szerdán Szigetszentmiklóson leszek, ha jól olvastam Halásztelki vagy.. ha gondolod gurulj arra.... Smiley

én ott leszek egész héten,mert ott melózom.igaz du 5ig,így kevés az esélye,hogy összefutunk.De ha nem,talán a következő minin valószínű.
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Gr3g
Vendég
« Új hozzászólás #8549 Dátum: 2011.07.17 vasárnap, 21:46:10 »

én ott leszek egész héten,mert ott melózom.igaz du 5ig,így kevés az esélye,hogy összefutunk.De ha nem,talán a következő minin valószínű.

én a Bajcsy-ra megyek, a Wolf Art-ba az Erikához, meg a Ramses-hoz 10m-el arrébb Smiley
Naplózva
Oldalak: 1 ... 164 165 166 167 168 169 170 [171] 172 173 174 175 176 177 178 ... 247   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.082 másodperc alatt készült el 25 lekéréssel.