Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.04.30 kedd, 04:25:05 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: [1]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Mondeo 2004 TDCI eladó  (Megtekintve 1634 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
tengelyi
Vendég
« Dátum: 2011.01.21 péntek, 19:22:31 »

Sziasztok,


Újabb típusra váltás miatt eladó lett szeretett 3-as Mondeo-m, paraméterei:

2.0 TDCI 115 LE
2004.10 havi Ambiente Plus felszereltség, 4 ajtós, fehér, facelift utáni modell.
ABS, 4 légzsák, bőr kormány, CD-6000 CD-s rádió (Aux bemenettel), első ködlámpák, gyári riasztó
205.000 km-t futott, végig vezetett szervizkönyves (márkaszerviz: Petrányi, Ivanics, Cromax). Számlákkal igazolható.
200.000-nél új kuplung (Luk), Lendkerék (Luk) és kinyomócsapágy (gyári) került bele. 200 ezres nagy szerviz megvolt.
Téli-nyári gumi garnitúrával. Apróbb szépséghibái vannak, jobb hátsó sárvédőnél minimum polírozni, de lehet, hogy fényezni kellene, mert egy korábbi javítás után kissé bemattult, utána még meg is húztam egy picit ugyanitt (alig észrevehető). Az első lökhárító repedt egy 5 cm-es részen, illetve vannak rajta festék lepattogzások. Apró kavicsfelverődések a szélvédő fölött a karosszérián, (szélvédő hibátlan, nemrég cseréltettem). Porlasztócsúcsok még nem voltak cserélve, hidegen kb. 1 percig enyhén fehéren füstöl, utána tökéletes, nem rángat, alapjárat egyenletes. Belseje újszerű állapotú, nem dohányzó.

Ára: fenti hibák miatt 1.2 millió fix.

Kapcsolatfelvétel: gyurimondeo@gmail.com (munka miatt telefonon nem nagyon vagyok, emailes érdeklődés után visszahívlak)
Naplózva
Oldalak: [1]   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.046 másodperc alatt készült el 23 lekéréssel.