Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.04.27 szombat, 20:22:10 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 ... 213   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: GPS-Navigáció  (Megtekintve 3008972 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
Vendég
« Új hozzászólás #250 Dátum: 2005.03.15 kedd, 16:03:00 »

szia hdio!engem is érdekelne olaszország térkép 9000 VNR-be,és beszállnék lóvéval is természetesen!
estleg lenne még itt valaki akit érdekelne igy olasz térkép?
ez a számom,ha lenne valami fejlemény!06709409044 sziasztok!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #251 Dátum: 2005.03.17 csütörtök, 17:50:00 »

Sziasztok, egy kicsit be vagyok havazva azért ilyen nehézkes a kommunikáció, de utána nézek mennyibe jön ki a cucc aztán, megbeszéljük ki száll be.
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #252 Dátum: 2005.03.18 péntek, 12:53:00 »

Megvan word dokumentumban a DVD-s, érintőképernyős navigációnak a magyar nyelvű használati utasítása. Ha kell valakinek, elküldöm mailban.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #253 Dátum: 2005.03.18 péntek, 13:05:00 »

Megvan word dokumentumban a DVD-s, érintőképernyős navigációnak a magyar nyelvű használati utasítása. Ha kell valakinek, elküldöm mailban.
Engem érdekelne és előre is köszönöm  
Hátha nem adnak a kocsihoz, no meg gyorsabban telik a 8-12 hét Sad Sad ha van közben olvasnivaló Wink
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #254 Dátum: 2005.03.18 péntek, 21:24:00 »

ANGEL  kuld ar nekem is  jzi@freemail.hu
kossz
 
Ha franciaba akartok olcson uj autot venni,akkor nezzetek ezt meg ;
http://www.comparauto.com/frame_recherche.htm
 
atlag 20 % kedvezmeny
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #255 Dátum: 2005.03.18 péntek, 21:25:00 »

trumpf
adnak  de angol nyelvut
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #256 Dátum: 2005.03.18 péntek, 21:34:00 »

eredeti ford navigatios dvd  EUROPA 2001-2002 elado az erintokepernyos modelle (ezt adtak az en 2003 -as automhoz)
ir. ar 6000 ft
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #257 Dátum: 2005.03.18 péntek, 21:43:00 »

ANGEL  kuld ar nekem is  jzi@freemail.hu
kossz
 
Ha franciaba akartok olcson uj autot venni,akkor nezzetek ezt meg ;
http://www.comparauto.com/frame_recherche.htm
 
atlag 20 % kedvezmeny
Átküldtem mindkettőtöknek. Még valaki?
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #258 Dátum: 2005.03.18 péntek, 21:51:00 »

Te Kupak, a címed nem jó, visszadobta. Adj jobb címet.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37275


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #259 Dátum: 2005.03.18 péntek, 23:22:00 »

Megvan word dokumentumban a DVD-s, érintőképernyős navigációnak a magyar nyelvű használati utasítása. Ha kell valakinek, elküldöm mailban.
Angel,
 
aki figyelmesen olvassa a fórumot, az tudja, hogy fent van nálunk is!
http://www.mondeo.hu/ftp/letoltes/dvd_navigation_system_hun.rar
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #260 Dátum: 2005.03.19 szombat, 07:11:00 »

Átküldtem mindkettőtöknek. Még valaki?
Angel
Megjött köszönöm szépen.
 
Scratch
Upsz. Nem voltam figyelmes olvasó. Kösz
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #261 Dátum: 2005.03.19 szombat, 07:15:00 »

trumpf
adnak  de angol nyelvut
Kupak
 
Látom nekem van dvd-s navid. Mennyire vagy vele megelégedve? Olvasgattam német fórumokat....hát elég vegyes a kép. Sad
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #262 Dátum: 2005.03.19 szombat, 07:47:00 »

Angel,
 
aki figyelmesen olvassa a fórumot, az tudja, hogy fent van nálunk is!
http://www.mondeo.hu/ftp/letoltes/dvd_navigation_system_hun.rar
Az a link nem működik.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #263 Dátum: 2005.03.19 szombat, 07:58:00 »

Az a link nem működik.
Nálam müxik. Jobb gomb, mentés.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #264 Dátum: 2005.03.19 szombat, 08:18:00 »

trumpf
adnak  de angol nyelvut
Kupak
 
Még valami. Nincs esetleg pár képed a naviról? Amik a ford oldalain vannak ismerem, esetleg egy-két sajátod. A különféle funkciókkal.
Így lenne kép, meg leírás és mindjárt jobban telik az idő.
Előre is kösz.
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37275


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #265 Dátum: 2005.03.19 szombat, 10:41:00 »

Az a link nem működik.
Angel,
 
nálam működik.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #266 Dátum: 2005.03.19 szombat, 11:53:00 »

hali
ANGEL megtelt a postafiokom,azert nem jott at,de innen letoltottem.Azert kosz!
TRUMPF  csinalok par kepet dutan,es ha adsz cimet elkuldom.En maximalisan megvagyok elegedve vele.Hasznalom minden heten,franciaba lakom,azert.
A haveromnak gyari BMWes dvd je van,visszasirja az arat!!A mondeo gyorsabban szamol,hamar korrigal ha letersz,stb.. es pontos !!!!
Regebben volt cd s alapum is  de messze nem voltak ilyen jok!Eddig 2 gondom volt vele.Az egyik,hogy amikor megy a radio vagy a cd,es a navigacio bemondta,hogy merre kell terned,akkor automatikusan leveszi a hangot,es nem mindig jott vissza.Nem tudtak mit csinalni vele a fordnal,de most mar rajottem,hogy ha megnyomom az info gombot,akkor ujra ismetli a navi magat,es utana viszajon a hang.
A masik,hogy egyszer betelt a memoria,es amikor beirtam a cimet,kiirta hogy nem tudja kiszamolni.De aztan a francia fordnal(mert a magyar nem tudott smmit kezdeni vele)elmondtak hogy egyszeruen torolni kell a memoriat.Mert a 20.beirt cim utan nem tud ujat beirni.
Ja majd elfelejtettem a TMC e"leg gyenge.Ha egyszer vegigment a radiokon,es nem talalt infot,akkor megall.Nemetbe es Belgiumba kitunoen mukodik,de franciaba allandoan kerestetnem kell vele.A tiedbe mar az uj 3.0-s verzionak kell lennie,ugyhogy elvileg nem lesz vele gondod.En meg valahogy meg kell hogy oldjam a frisitest.Olvastam mar rola a nemet forumokon,de meg nem volt semmi link vagy utalas erre a muveletre.Kepzeld amikor megvettem az autot 2003-ban,akkor a dvd t kulon adtak ide,nem volt benne az olvasoba.Az eladok meg nem tudtak,hogy hova kell beletenni,mert az elso olvaso meg a cd tar is kidobta azzal hogy nem olvashato.2 napig kellett arra varnom,mig megtudtak,hogy hol van a leolvaso.(a cdtar alatt,ha tied se tudna,le kell venni a 4 csavart,ami fogja a cd tar boritojat,es ott van alatta).Raktam bele telefont,de nem talaltak meg a nemito(phone)vezeteket.Ezt nem tudom miert igy hivjak a navin.A kesztyutartoba van 1 aux bemenetel,de nem tudom meg mire szolgal.Most inerface t keresek hozza,hogy dvdt tudjak kotni a kijelzohoz.Ha van valakinek errol infoja  szivesen vennem.Nagyjabol ennyit tudok mondani rola.En elegedett vagyok vele.Es ha el is adom,akkor csak azert,hogy majd egy uj 2.5dizelt vegyek automataval.Mert azt mar megbantam,hogy nem kertem bele.Az enyem 2.0 tdci.
A fogyasztas 6 - 8 -ig.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #267 Dátum: 2005.03.19 szombat, 12:03:00 »

hali
ANGEL megtelt a postafiokom,azert nem jott at,de innen letoltottem.Azert kosz!
TRUMPF  csinalok par kepet dutan,es ha adsz cimet elkuldom.En maximalisan megvagyok elegedve vele.Hasznalom minden heten,franciaba lakom,azert.
A haveromnak gyari BMWes dvd je van,visszasirja az arat!!A mondeo gyorsabban szamol,hamar korrigal ha letersz,stb.. es pontos !!!!
Regebben volt cd s alapum is  de messze nem voltak ilyen jok!Eddig 2 gondom volt vele.Az egyik,hogy amikor megy a radio vagy a cd,es a navigacio bemondta,hogy merre kell terned,akkor automatikusan leveszi a hangot,es nem mindig jott vissza.Nem tudtak mit csinalni vele a fordnal,de most mar rajottem,hogy ha megnyomom az info gombot,akkor ujra ismetli a navi magat,es utana viszajon a hang.
A masik,hogy egyszer betelt a memoria,es amikor beirtam a cimet,kiirta hogy nem tudja kiszamolni.De aztan a francia fordnal(mert a magyar nem tudott smmit kezdeni vele)elmondtak hogy egyszeruen torolni kell a memoriat.Mert a 20.beirt cim utan nem tud ujat beirni.
Ja majd elfelejtettem a TMC e"leg gyenge.Ha egyszer vegigment a radiokon,es nem talalt infot,akkor megall.Nemetbe es Belgiumba kitunoen mukodik,de franciaba allandoan kerestetnem kell vele.A tiedbe mar az uj 3.0-s verzionak kell lennie,ugyhogy elvileg nem lesz vele gondod.En meg valahogy meg kell hogy oldjam a frisitest.Olvastam mar rola a nemet forumokon,de meg nem volt semmi link vagy utalas erre a muveletre.Kepzeld amikor megvettem az autot 2003-ban,akkor a dvd t kulon adtak ide,nem volt benne az olvasoba.Az eladok meg nem tudtak,hogy hova kell beletenni,mert az elso olvaso meg a cd tar is kidobta azzal hogy nem olvashato.2 napig kellett arra varnom,mig megtudtak,hogy hol van a leolvaso.(a cdtar alatt,ha tied se tudna,le kell venni a 4 csavart,ami fogja a cd tar boritojat,es ott van alatta).Raktam bele telefont,de nem talaltak meg a nemito(phone)vezeteket.Ezt nem tudom miert igy hivjak a navin.A kesztyutartoba van 1 aux bemenetel,de nem tudom meg mire szolgal.Most inerface t keresek hozza,hogy dvdt tudjak kotni a kijelzohoz.Ha van valakinek errol infoja  szivesen vennem.Nagyjabol ennyit tudok mondani rola.En elegedett vagyok vele.Es ha el is adom,akkor csak azert,hogy majd egy uj 2.5dizelt vegyek automataval.Mert azt mar megbantam,hogy nem kertem bele.Az enyem 2.0 tdci.
A fogyasztas 6 - 8 -ig.
kupak
 
Előre is kösz a képeket. A megadott címem él, oda jöhet.
A frissítésre azt írják a németek, hogy a szervíznek meg kell tudni csinálnia. Több frissítés is van/volt. Külön a rádiónak és külön a navinak. Valamit cd-ről tesznek fel, valamit a computeren keresztül (asszem).
 
Az aux-ról olvastam valahol, kicsit trükkös. Megkeresem és beírom.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #268 Dátum: 2005.03.19 szombat, 12:09:00 »

kupak
 
Előre is kösz a képeket. A megadott címem él, oda jöhet.
A frissítésre azt írják a németek, hogy a szervíznek meg kell tudni csinálnia. Több frissítés is van/volt. Külön a rádiónak és külön a navinak. Valamit cd-ről tesznek fel, valamit a computeren keresztül (asszem).
 
Az aux-ról olvastam valahol, kicsit trükkös. Megkeresem és beírom.
Mekkvan
 
- rádió vagy cd üzemmódban a menü gombot megnyomni
- jobb oldalt alul van egy "aux" gomb
- megnyomni, hogy sárga legyen
- külső hangforrás rádugni és a cd gombot 2x !! megnyomni
- a cd gomb nyomogatásával lehet a cd és az aux üzemmód között váltani
 
Ha nem müxik ne szidj.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #269 Dátum: 2005.03.19 szombat, 12:21:00 »

hali
ANGEL megtelt a postafiokom,azert nem jott at,de innen letoltottem.Azert kosz!
TRUMPF  csinalok par kepet dutan,es ha adsz cimet elkuldom.En maximalisan megvagyok elegedve vele.Hasznalom minden heten,franciaba lakom,azert.
A haveromnak gyari BMWes dvd je van,visszasirja az arat!!A mondeo gyorsabban szamol,hamar korrigal ha letersz,stb.. es pontos !!!!
Regebben volt cd s alapum is  de messze nem voltak ilyen jok!Eddig 2 gondom volt vele.Az egyik,hogy amikor megy a radio vagy a cd,es a navigacio bemondta,hogy merre kell terned,akkor automatikusan leveszi a hangot,es nem mindig jott vissza.Nem tudtak mit csinalni vele a fordnal,de most mar rajottem,hogy ha megnyomom az info gombot,akkor ujra ismetli a navi magat,es utana viszajon a hang.
A masik,hogy egyszer betelt a memoria,es amikor beirtam a cimet,kiirta hogy nem tudja kiszamolni.De aztan a francia fordnal(mert a magyar nem tudott smmit kezdeni vele)elmondtak hogy egyszeruen torolni kell a memoriat.Mert a 20.beirt cim utan nem tud ujat beirni.
Ja majd elfelejtettem a TMC e"leg gyenge.Ha egyszer vegigment a radiokon,es nem talalt infot,akkor megall.Nemetbe es Belgiumba kitunoen mukodik,de franciaba allandoan kerestetnem kell vele.A tiedbe mar az uj 3.0-s verzionak kell lennie,ugyhogy elvileg nem lesz vele gondod.En meg valahogy meg kell hogy oldjam a frisitest.Olvastam mar rola a nemet forumokon,de meg nem volt semmi link vagy utalas erre a muveletre.Kepzeld amikor megvettem az autot 2003-ban,akkor a dvd t kulon adtak ide,nem volt benne az olvasoba.Az eladok meg nem tudtak,hogy hova kell beletenni,mert az elso olvaso meg a cd tar is kidobta azzal hogy nem olvashato.2 napig kellett arra varnom,mig megtudtak,hogy hol van a leolvaso.(a cdtar alatt,ha tied se tudna,le kell venni a 4 csavart,ami fogja a cd tar boritojat,es ott van alatta).Raktam bele telefont,de nem talaltak meg a nemito(phone)vezeteket.Ezt nem tudom miert igy hivjak a navin.A kesztyutartoba van 1 aux bemenetel,de nem tudom meg mire szolgal.Most inerface t keresek hozza,hogy dvdt tudjak kotni a kijelzohoz.Ha van valakinek errol infoja  szivesen vennem.Nagyjabol ennyit tudok mondani rola.En elegedett vagyok vele.Es ha el is adom,akkor csak azert,hogy majd egy uj 2.5dizelt vegyek automataval.Mert azt mar megbantam,hogy nem kertem bele.Az enyem 2.0 tdci.
A fogyasztas 6 - 8 -ig.
Majd elfelejtettem.  
Az enyém is 2.0 TDCI lesz, de automatával Cheesy
 
Nem vagyok benne biztos, de úgy rémlik, hogy a hangerőproblémára már van update.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #270 Dátum: 2005.03.19 szombat, 12:45:00 »

Majd elfelejtettem.  
Az enyém is 2.0 TDCI lesz, de automatával Cheesy
 
Nem vagyok benne biztos, de úgy rémlik, hogy a hangerőproblémára már van update.
koszi  most mar az aux ok,,esetleg az interface rol halottal?hogy tudnek dvd t csatolni hozza?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #271 Dátum: 2005.03.19 szombat, 12:49:00 »

az uj dvdn mar 16 orszag van.
Persze nem velunk bovult !
En most fogom venni a 2004/2005-st.100 € az ebay-en
es ehhez mindenkepp kell a TMC frissites
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #272 Dátum: 2005.03.19 szombat, 12:52:00 »

koszi  most mar az aux ok,,esetleg az interface rol halottal?hogy tudnek dvd t csatolni hozza?
Dvd-t egyértelműen nem lehet csatolni hozzá. Több helyen is olvastam, hogy nem megy. A gond az, hogy a belső CAN busz-hoz kéne csatlakozni a lejátszóval, azt pedig nem lehet. Nincs se "crack", se update. Eccerűen nem alkalmas rá. A ford szándékosan még a lehetőséget is kizárta, hasonló megfontolásokból mint a menetközbeni korlátozott navi funkciók, de azokról szerintem te többet tudsz.
Ismét: állítólag.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #273 Dátum: 2005.03.19 szombat, 12:59:00 »

a regi cds alapu navimnal egy vezeteket kellett elvagni,es aztan mukodott a dvd rajta,igy van ez a bmw nel is a tv re,es talaltam egy oldalt,aki arul ilyen interfacet  de persze nem ford hoz
Mennyit tudtal alkudni az auto arabol?Nekem 10% volt mert a 3. fordot vettem naluk,de a kovetkezot mar szerintem kint veszem,mert komoly kulonbseg van
http://www.comparauto.com/frame_recherche.htm
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #274 Dátum: 2005.03.19 szombat, 13:01:00 »

az uj dvdn mar 16 orszag van.
Persze nem velunk bovult !
En most fogom venni a 2004/2005-st.100 € az ebay-en
es ehhez mindenkepp kell a TMC frissites
Szerintem verd az asztalt erősen, a német oldalakon egyértelműen azt írták, hogy a márkaszerviz megcsinálja és senki nem panaszkodott, hogy nem tudják vagy nem akarták frissíteni.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #275 Dátum: 2005.03.19 szombat, 13:05:00 »

a regi cds alapu navimnal egy vezeteket kellett elvagni,es aztan mukodott a dvd rajta,igy van ez a bmw nel is a tv re,es talaltam egy oldalt,aki arul ilyen interfacet  de persze nem ford hoz
Mennyit tudtal alkudni az auto arabol?Nekem 10% volt mert a 3. fordot vettem naluk,de a kovetkezot mar szerintem kint veszem,mert komoly kulonbseg van
http://www.comparauto.com/frame_recherche.htm
Lehet, hogy így van, de akkor tényleg nagy titok, mert minden fórumon azt írták, hogy nem megy. Ha sikerül majd meséld el, kiváncsi vagyok. Wink
 
Nekem a kocsi céges beszerzés, így a flottakedvezmény meg ez meg az, úgy 14-15%-ot tett ki. Cheesy
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #276 Dátum: 2005.03.19 szombat, 13:15:00 »

az  szep  akkor a nekem meselt 14¨% van az uj auton csak humbukk,na majd legkozelebb !!! ezen a forumun keresgelek
http://www.geo24.de/forum/thread.php?threadid=2747&sid=cec6577d5fdc2111b426a16f99aea5f4&threadview=0&hilight=&hilightuser=&page=4
 
nemsokara megyek az aszonyert,es akkor megejtem a kepeket !!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #277 Dátum: 2005.03.19 szombat, 13:23:00 »

az  szep  akkor a nekem meselt 14¨% van az uj auton csak humbukk,na majd legkozelebb !!! ezen a forumun keresgelek
http://www.geo24.de/forum/thread.php?threadid=2747&sid=cec6577d5fdc2111b426a16f99aea5f4&threadview=0&hilight=&hilightuser=&page=4
 
nemsokara megyek az aszonyert,es akkor megejtem a kepeket !!
Azt mondják uriember pénzről nem beszél (az a legkevesebb)  
De. A flottakedvezményt szerintem a ford adja, mert minden kereskedőnél szó nélkül adták volna. Azt el tudom képzelni, hogy a nem flottás autónál a kereskedő a saját "hasznából" nem tudna ennyit adni. Sőt szinte biztos vagyok benne.
 
Én is a "belinkelt" fórumon nézelődtem.
 
A képeket előre is kösz.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #278 Dátum: 2005.03.19 szombat, 16:11:00 »

TRUMPF
 
mentek a kepek
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #279 Dátum: 2005.03.19 szombat, 16:44:00 »

TRUMPF
 
mentek a kepek
Meg is jöttek. Köszönöm
Naplózva
JOCi
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2069



E-mail
« Új hozzászólás #280 Dátum: 2005.03.19 szombat, 19:39:00 »

a regi cds alapu navimnal egy vezeteket kellett elvagni,es aztan mukodott a dvd rajta,igy van ez a bmw nel is a tv re,es talaltam egy oldalt,aki arul ilyen interfacet  de persze nem ford hoz
Mennyit tudtal alkudni az auto arabol?Nekem 10% volt mert a 3. fordot vettem naluk,de a kovetkezot mar szerintem kint veszem,mert komoly kulonbseg van
http://www.comparauto.com/frame_recherche.htm
Kupak!
 
Bocs, hogy beleszólok, de a te régi cd-s navid milyen típusú volt?
Naplózva

2007.06. ezüst "cápa" Ghia kombi TDCi Mondi + BMW Motorrad
A Mondeo elkelt!!!!
Vendég
« Új hozzászólás #281 Dátum: 2005.03.19 szombat, 23:11:00 »

Kupak!
 
Bocs, hogy beleszólok, de a te régi cd-s navid milyen típusú volt?
Pioneer avic 90
egy iso meretu.
focusba tettem a gyari helyere szukitovel
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #282 Dátum: 2005.03.20 vasárnap, 11:46:00 »

Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #283 Dátum: 2005.03.20 vasárnap, 12:02:00 »


Zoli a képet elöbb fel kell tölteni valahova és azt a linket megadni.
Akkor látszódik csak.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #284 Dátum: 2005.03.20 vasárnap, 16:22:00 »

ok
de hova lehet feltolteni?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #285 Dátum: 2005.03.20 vasárnap, 16:24:00 »

meg egy hulye kerdes
kezdetben hasznaltam a kupak nevet,es amikor regisztralt,akkor ortam rendes nevet.hogy lehet a regisztralt nevet nicknevre cserelni?es hogy lehet uj forumot inditan?i
koszi elore is
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #286 Dátum: 2005.03.20 vasárnap, 16:43:00 »

ok
de hova lehet feltolteni?
Egy tárhelyre kell feltölteni, ha nincs ilyen akkor regisztrálnod kell.
Ha nem megy akkor scratchnek szólj, vagy ebben én is tudok segíteni ha a képet elküldöd.
 
Regisztrált nevedet Scratch tudja megváltoztatni, a fórumot is ő tudja indítani. Írj neki.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #287 Dátum: 2005.03.20 vasárnap, 21:06:00 »

koszi  megprobalom,aztan ha vegkepp nem megy,majd zaklatlak
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37275


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #288 Dátum: 2005.03.20 vasárnap, 22:14:00 »

ok
de hova lehet feltolteni?
javor zoltan,
 
pl.: http://www.freeweb.hu/ , de van több ingyenes is! X3, Extra, Tar, ATW, UW, stb...
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37275


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #289 Dátum: 2005.03.20 vasárnap, 22:17:00 »

meg egy hulye kerdes
kezdetben hasznaltam a kupak nevet,es amikor regisztralt,akkor ortam rendes nevet.hogy lehet a regisztralt nevet nicknevre cserelni?es hogy lehet uj forumot inditan?i
koszi elore is
javor zoltan,
 
nevet változtatni nem lehet. Ha másik név kell, regisztráld azt. Vagy ha már regisztráltad, csak a jelszavát nem tudod, használt a jelszó emlékeztetőt, ha így se megy, írj nekem, és törlöm, hogy újra tudd regisztrálni.
Jelenleg nem lehet új témát indítani. Úgy döntöttünk, hogy így is sok téma van, felesleges. De ha nagyon jó ötleted van, ami tényleg külön témát érdemel, írj és megcsinálom.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37275


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #290 Dátum: 2005.03.20 vasárnap, 22:19:00 »

koszi  megprobalom,aztan ha vegkepp nem megy,majd zaklatlak
javor zoltan,
 
ha nem megy a tárhely csinálás, és a feltöltés. Akkor az is megoldás, hogy elküldöd nekem mail -be a képet, és felteszem a mondeo.hu tárhelyére.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #291 Dátum: 2005.03.21 hétfő, 11:40:00 »

Koszi az infot
Sajnos a freeweb nem mukodik,mert kulfoldrol nem engedelyezi a regisztraciot.EN meg kulfoldon lakom.Ha tudsz mas tarhelyet,szivesen kiprobalnam.
Koszonom mindenkinek a segitseget.
KUPA
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #292 Dátum: 2005.03.21 hétfő, 11:48:00 »

Koszi az infot
Sajnos a freeweb nem mukodik,mert kulfoldrol nem engedelyezi a regisztraciot.EN meg kulfoldon lakom.Ha tudsz mas tarhelyet,szivesen kiprobalnam.
Koszonom mindenkinek a segitseget.
KUPA
Szia Javor Zoltán
 
www.atw.hu
www.cjb.hu
c3.hu
www.extra.hu
www.tar.hu
www.uw.hu
 
Ezeket próbáld meg.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #293 Dátum: 2005.03.21 hétfő, 20:11:00 »

Koszi
Egyedul az uw.hu -s mukodik kulfoldrol.Mar rajta vagyok.Kosz a segitseget megegyszer.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #294 Dátum: 2005.03.27 vasárnap, 05:27:00 »

Sziasztok!
VNR 9000-hez van valakinek magyar nyelvű leírása, vagy honnan tudnám letölteni?
Elöre is köszi
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #295 Dátum: 2005.03.28 hétfő, 21:08:00 »

Voltam kint Németországban és fura dolgokat művelt a lent már említett Becker navigációm.
 
Mig CD-m nem volt hozzá tudtam a menüben mászkálni, aztan kaptam egy CD-t amit nem igazan olvasott de azért félig-meddig megette. Ezt a CD-t most lemásoltattam ujra, bedugtam a határnál azóta akármit teszek bele csak annyit ir hogy CD-ROM és még amenübe sem tudopk belépni
Naplózva
JOCi
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2069



E-mail
« Új hozzászólás #296 Dátum: 2005.03.28 hétfő, 21:41:00 »

Voltam kint Németországban és fura dolgokat művelt a lent már említett Becker navigációm.
 
Mig CD-m nem volt hozzá tudtam a menüben mászkálni, aztan kaptam egy CD-t amit nem igazan olvasott de azért félig-meddig megette. Ezt a CD-t most lemásoltattam ujra, bedugtam a határnál azóta akármit teszek bele csak annyit ir hogy CD-ROM és még amenübe sem tudopk belépni
Szia Laya!
 
Remélem nem az a cd csinálta a bajt amit én adtam!
Naplózva

2007.06. ezüst "cápa" Ghia kombi TDCi Mondi + BMW Motorrad
A Mondeo elkelt!!!!
Vendég
« Új hozzászólás #297 Dátum: 2005.03.30 szerda, 20:12:00 »

Az ugyanezt csinalta...de szerintem valami a CD irás móddal van.
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37275


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #298 Dátum: 2005.03.30 szerda, 23:37:00 »

Az ugyanezt csinalta...de szerintem valami a CD irás móddal van.
Laya,
 
amit ajánlottam nem próbáltad? DAO módba, CLV írás stratégiával?
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #299 Dátum: 2005.03.31 csütörtök, 19:52:00 »

De...szerintem a copyright-al van abaja, ugyanis első menere a NERO kiabált velem ez miatt. Nehézkesen tudtam csak átlépni aproblémát
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 ... 213   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.059 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.