Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.04.29 hétfő, 09:38:16 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20 21   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Klubkártya  (Megtekintve 309892 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26657


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #650 Dátum: 2014.06.24 kedd, 21:21:18 »

vigyázz te is megkapod a magadét....jön egy magyar taxis(náluk ez a szint) pedig már találkoztam vele személyesen is akkor normálisnak tűnt igaz csak kb 10 percet beszélgettünk integet2

Normális is! Voltál nagytalin?
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #651 Dátum: 2014.06.24 kedd, 21:23:18 »

Normális is! Voltál nagytalin?
annyira mint te.na annyira nem mint én! nyes
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Bounty
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 217



E-mail
« Új hozzászólás #652 Dátum: 2014.06.24 kedd, 21:41:00 »

Normális is! Voltál nagytalin?
szia nem tudtam menni dolgoztam, hétvégén is dolgozom
Naplózva

Mk3 benzin 2002
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26657


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #653 Dátum: 2014.06.24 kedd, 21:41:46 »

szia nem tudtam menni dolgoztam

És voltál már nagytalin?
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
Bounty
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 217



E-mail
« Új hozzászólás #654 Dátum: 2014.06.24 kedd, 21:44:22 »

És voltál már nagytalin?
nagytalin még nem, de Bélapátfalván voltam
Naplózva

Mk3 benzin 2002
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #655 Dátum: 2014.06.24 kedd, 21:45:08 »

Mindenkit meg kell védenem.
Rendes a Bálint és rendes a Dávid is. Szóval nem kéne itt egymásnak feszülnötök. Inkább kussoljatok!  eplus2
Amúgy semmire nem jó az a vacak kártya, mikor fogjátok már fel!? integet2
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26657


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #656 Dátum: 2014.06.24 kedd, 21:45:26 »

nagytalin még nem, de Bélapátfalván voltam

És nem létező klubtagnak érzed magad?
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #657 Dátum: 2014.06.24 kedd, 21:45:39 »

nagytalin még nem, de Bélapátfalván voltam
Az is nagytali volt.
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26657


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #658 Dátum: 2014.06.24 kedd, 21:45:59 »

Mindenkit meg kell védenem.
Rendes a Bálint és rendes a Dávid is. Szóval nem kéne itt egymásnak feszülnötök. Inkább kussoljatok!  eplus2
Amúgy semmire nem jó az a vacak kártya, mikor fogjátok már fel!? integet2

Jaj de nagy a lelked...  hehe
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
Cs12
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5605



« Új hozzászólás #659 Dátum: 2014.06.24 kedd, 21:46:22 »

Mindenkit meg kell védenem.
Amúgy semmire nem jó az a vacak kártya, mikor fogjátok már fel!? integet2


de nekem akkor is kell!  eplus2
mondjuk jeget kaparni! hehe
Naplózva

2016.06. MKV 2.0 TDCI BiTurbo ST-Line, 211LE, FULL

Ex:2009.08. MKIV 2.0 TDCI Titanium-S, 165LE CHIP, Automata, EGR+DPF OFF, FULL
Ex:2001.11. MKIII 2.0 TDDI GHIA,150LE,CHIP(BUNYEK),EGR OFF, FULL
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #660 Dátum: 2014.06.24 kedd, 21:46:28 »

És nem létező klubtagnak érzed magad?
Most mit genyózol? Hozd el az Ő kártyáját is! Wink
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
Cs12
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5605



« Új hozzászólás #661 Dátum: 2014.06.24 kedd, 21:47:23 »

Most mit genyózol? Hozd el az Ő kártyáját is! Wink

ja, de mikor lesz belőle vmi, h végre elhozhassa?
Naplózva

2016.06. MKV 2.0 TDCI BiTurbo ST-Line, 211LE, FULL

Ex:2009.08. MKIV 2.0 TDCI Titanium-S, 165LE CHIP, Automata, EGR+DPF OFF, FULL
Ex:2001.11. MKIII 2.0 TDDI GHIA,150LE,CHIP(BUNYEK),EGR OFF, FULL
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26657


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #662 Dátum: 2014.06.24 kedd, 21:47:30 »

Most mit genyózol? Hozd el az Ő kártyáját is! Wink

Elhozom, fel is adom, el is viszem... Csak nincs mit.  vigyor3

Angel elintézi én megyek érte!
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26657


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #663 Dátum: 2014.06.24 kedd, 21:48:18 »

Most mit genyózol? Hozd el az Ő kártyáját is! Wink

Szájki az én vérem, mindig mellé fogok állni. Meg akkor is ha bhuzi.  laugh
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #664 Dátum: 2014.06.24 kedd, 21:49:01 »

Szájki az én vérem, mindig mellé fogok állni. Meg akkor is ha bhuzi.  laugh
Végre van egy ürügy! A kártya!  eplus2
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
Bounty
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 217



E-mail
« Új hozzászólás #665 Dátum: 2014.06.24 kedd, 21:58:00 »

És nem létező klubtagnak érzed magad?
ha a véleményemre vagy kíváncsi, azt nagyon szívesen elmondom személyesen, mert ez a saját véleményem, és lehet van olyan akinek nem tetszene(van 1-2 hiányosság a klubban amit jó lenne orvosolni)a Bélapátfalvai találkozón rengeteg pozitív tapasztalattal lettem gazdagabb, ha az időm engedi fogok menni egy minire is.
Naplózva

Mk3 benzin 2002
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #666 Dátum: 2014.06.25 szerda, 08:52:22 »

   
Válasz: Klubkártya
« Új hozzászólás #240 Dátum: 2013.08.30 péntek, 16:53:29 » ez a klub kártya csak a kiváltságosoknak jár Huh?Huh?Huh?Huh??? Ez az időpont előtt fel iratkoztak egy páran, és utána is 'szépen' bővült a lista. Az "epresseken" és a "farkatokon " kívül valami érdemi infót kéne küldeni azoknak akik kértek és feliratkoztak a listára.
Létezik olyan 'testvér klub" ahol ezt 3 nap alatt el intézik( kérdezd:ha jól emlékszem GSR-t igaz neki egy kicsit tovább tartott)
Az adminisztrátorok feladata ez, nézz körül régebbi klubok oldalain, felkellnőniegyfeladatelvégzéséhez. Ez a klub még nem lépett túl  a gyerek betegségein?

Nem igazán értelek...
Ezt azonnal megbeszéltük a találkozó után pü-ben, miután kiderült, hogy nem kaptál. Hisz nem utaltál, és nem is voltál jelen. A saját pénzemet meg nem fektetem bele. Van nálam vagy 40db klubkártya, amit nem vettek át, és a 60-70%-át ki sem fizették. Ha akarod 200HUF ellenében/db átveheted őket! Wink
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
siky
Vendég
« Új hozzászólás #667 Dátum: 2014.06.25 szerda, 08:57:03 »

ha a véleményemre vagy kíváncsi, azt nagyon szívesen elmondom személyesen, mert ez a saját véleményem, és lehet van olyan akinek nem tetszene(van 1-2 hiányosság a klubban amit jó lenne orvosolni)a Bélapátfalvai találkozón rengeteg pozitív tapasztalattal lettem gazdagabb, ha az időm engedi fogok menni egy minire is.
A stílus ahogy írtam nem a személyednek szólt (mivel nem emlékszem rád, ezért bocsi) hanem annak a stílusnak, amivel azokat degradáltad, akik tesznek is valamit ezért a klubért (ez persze nem jeleni azt, hogy egy személyes beszélgetés során ne mondanám ugyanezeket). Sok szájhős van, aki mondja, hogy mit kéne, meg hogy kéne, de tenni ezért egyik sem akar (téged jelenleg közéjük sorollak). Másfél éve regisztráltál, hozzászóltál 150-szer a témához és voltál egy talin. Egyszerűen nem értem, hogy mi alapján érzed magad feljogosítva az említett stílusra?!

(Egyébként pedig a te személyeskedésedet kikérném magamnak, amivel engem illetsz - ugynis te tudod, hogy én ki vagyok - valamint a jelenlegi foglalkozásomról kialakult sztereotípiák alapján ítélsz meg. Az ominózus hozzászólásod az igazságérzetemet bántotta.)

"ez a saját véleményem"
Ha ez a véleményed, nem értem miért vagy még itt a klubban?
Naplózva
siky
Vendég
« Új hozzászólás #668 Dátum: 2014.06.25 szerda, 09:00:06 »

Szájki az én vérem, mindig mellé fogok állni. Meg akkor is ha bhuzi.  laugh
law szeret love11 smitten eplus2
Naplózva
Murmucka
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5488


E!

h.zsolt@freemail.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #669 Dátum: 2014.06.25 szerda, 09:13:49 »

law szeret love11 smitten eplus2
Megcsalsz te szemét?  action action action action
Naplózva

Anything worth shooting is worth shooting twice. Ammo is cheap. Life is expensive.
Fiat Bravo 1.4 T-Jet >>http://www.murmucka.hu/bravo.jpg<<
siky
Vendég
« Új hozzászólás #670 Dátum: 2014.06.25 szerda, 10:05:21 »

Megcsalsz te szemét?  action action action action
Most már hiába kínálod a hátsód  eplus2
Naplózva
Murmucka
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5488


E!

h.zsolt@freemail.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #671 Dátum: 2014.06.25 szerda, 11:03:41 »

naponta 6-szor lett elküldve,de mindig vissza jött a pénz. Ilyenkor mi van "okoska"?az eltelt idő alatt senkitől nem kaptam számlaszámot ahova utalhatom a pénzt.Igy köszönsz amikor hazamész ?'Aki meg nem annak kuss a neve' Tipikus taxis modor.
kinek és milyen számlaszámra küldted?
Naplózva

Anything worth shooting is worth shooting twice. Ammo is cheap. Life is expensive.
Fiat Bravo 1.4 T-Jet >>http://www.murmucka.hu/bravo.jpg<<
siky
Vendég
« Új hozzászólás #672 Dátum: 2014.06.25 szerda, 11:41:43 »

kinek és milyen számlaszámra küldted?
Biztos nem az enyémre, mert akkor hatszor megjött volna, de egyszer sem ment volna vissza  hehe
Naplózva
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #673 Dátum: 2014.06.25 szerda, 13:56:46 »

Biztos nem az enyémre, mert akkor hatszor megjött volna, de egyszer sem ment volna vissza  hehe
ez nálad olyan mint a havi vérzés..... hehe
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Bounty
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 217



E-mail
« Új hozzászólás #674 Dátum: 2014.06.25 szerda, 15:25:05 »

A stílus ahogy írtam nem a személyednek szólt (mivel nem emlékszem rád, ezért bocsi) hanem annak a stílusnak, amivel azokat degradáltad, akik tesznek is valamit ezért a klubért (ez persze nem jeleni azt, hogy egy személyes beszélgetés során ne mondanám ugyanezeket). Sok szájhős van, aki mondja, hogy mit kéne, meg hogy kéne, de tenni ezért egyik sem akar (téged jelenleg közéjük sorollak). Másfél éve regisztráltál, hozzászóltál 150-szer a témához és voltál egy talin. Egyszerűen nem értem, hogy mi alapján érzed magad feljogosítva az említett stílusra?!

(Egyébként pedig a te személyeskedésedet kikérném magamnak, amivel engem illetsz - ugynis te tudod, hogy én ki vagyok - valamint a jelenlegi foglalkozásomról kialakult sztereotípiák alapján ítélsz meg. Az ominózus hozzászólásod az igazságérzetemet bántotta.)

"ez a saját véleményem"
Ha ez a véleményed, nem értem miért vagy még itt a klubban?
Szia a személyeskedésem hasonló mint a tied, az alapján ítélsz felettem, hogy mikor regisztráltam(te egy kicsit több mint 2 éve) 150 hozzászólás hmmm..ha találok olyant(vannak sokan itt is, igaz vannak kivételek)akivel el tudok beszélgetni(nincs felsőbrendüsége mikor regisztrált az oldalra,vagy mennyi a hozzászólása)azzal meg is teszem,ha tetszik neked ha nem akkor is.
mindenki csak azon rágódik,hogy mindig vissza jött az elküldött klub kártya ára (köztük te is ) de SENKI NEM adott meg egy számlaszámot ahova elküldhetném.Ebből is lehet következtetni,  ki lehet mondani azt hogy: apró hiányosság nyes anélkül hogy megköveznek. Esélyem sincs rá az sérti az 'Urak kicsi lelkét'

A véleményem az a sajátom,mindig ez van ha kimondom, nagyon sok embernek bántja a "kicsi lelkét" köztük a tiédet is most biztos.

ui.: de azért legyen szép a napod,és baleset mentes szia
Naplózva

Mk3 benzin 2002
Murmucka
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5488


E!

h.zsolt@freemail.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #675 Dátum: 2014.06.25 szerda, 15:31:16 »

mindenki csak azon rágódik,hogy mindig vissza jött az elküldött klub kártya ára (köztük te is ) de SENKI NEM adott meg egy számlaszámot ahova elküldhetném.Ebből is lehet következtetni,  ki lehet mondani azt hogy: apró hiányosság nyes
Még mindig nem értjük, és ezen rágódunk, hogy kinek hogyan és hova küldted el 6szor, vagy 1szer, vagy akárhányszor a kártya árát, hogy az visszajött. Különösen úgy, hogy elmondásod szerint -nagybetűvel- SENKI NEM adott meg számlaszámot. Sorsoltál egy számsort és oda küldted, vagy mi?  eplus2
Van hiányosság, de ebből azt lehet következtetni, hogy az sajnos benned van...
« Utoljára szerkesztve: 2014.06.25 szerda, 15:34:51 írta Murmucka » Naplózva

Anything worth shooting is worth shooting twice. Ammo is cheap. Life is expensive.
Fiat Bravo 1.4 T-Jet >>http://www.murmucka.hu/bravo.jpg<<
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #676 Dátum: 2014.06.25 szerda, 15:59:09 »

Még mindig nem értjük, és ezen rágódunk, hogy kinek hogyan és hova küldted el 6szor, vagy 1szer, vagy akárhányszor a kártya árát, hogy az visszajött. Különösen úgy, hogy elmondásod szerint -nagybetűvel- SENKI NEM adott meg számlaszámot. Sorsoltál egy számsort és oda küldted, vagy mi?  eplus2
Van hiányosság, de ebből azt lehet következtetni, hogy az sajnos benned van...

Ez csak egy kis irónia akart lenni. Siky kérdezte Tőle, hogy befizette e már a tagdíjat. De hisz nincs is tagdíj. Ezért írta, hogy már vagy 6x elutalta. Ennyi.

Az már más téma, hogy mi nem vagyunk közület. Ha én vmit megrendelek, akkor annak utána nézek, végig követem, nem arra várok, hogy vki a számba tegye.(szerk: baszkiiiii, ha ebbe vki beleköt, azt bannolom a szabályzat alapján eplus2)

Amikor eljutott az idő a rendelésig, akkor beírtuk (azaz 2 nappal korábban), hogy kik azok, akiknek a jelentkezését várjuk, hogy megerősítik e a rendelésüket utalással, vagy sem. Erre csak azt a választ vártuk volna, hogy igen, kérjük a szlaszámot. Mi linkeltük volna a jelentkezési lapot, és minden zsír lett volna. Ez néhány kolléga esetében meg is történt. Méghozzá ebben a topicban...

Ezt a tali után pü-ben leírtam az érintett kollégának, de Neki ez nem tetszett. Én ezt sajnálom, hisz a lehetőség meg volt. Sőt, sztem ha Angelnek írna, hogy CS12(jól írtam? vigyor3) kolléga kártyájával együtt az övét is rendelje meg, akkor sztem ezt megtenné, és lenne öröm, illetve boldogság... wave
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Bounty
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 217



E-mail
« Új hozzászólás #677 Dátum: 2014.06.25 szerda, 16:35:52 »

Igazatok van. amit közel 10 hónap alatt nem tudsz elérni azt ne is erőltesd, mert nincs értelme.
Naplózva

Mk3 benzin 2002
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #678 Dátum: 2014.06.25 szerda, 20:07:21 »

Ez csak egy kis irónia akart lenni. Siky kérdezte Tőle, hogy befizette e már a tagdíjat. De hisz nincs is tagdíj. Ezért írta, hogy már vagy 6x elutalta. Ennyi.

Az már más téma, hogy mi nem vagyunk közület. Ha én vmit megrendelek, akkor annak utána nézek, végig követem, nem arra várok, hogy vki a számba tegye.(szerk: baszkiiiii, ha ebbe vki beleköt, azt bannolom a szabályzat alapján eplus2)

Amikor eljutott az idő a rendelésig, akkor beírtuk (azaz 2 nappal korábban), hogy kik azok, akiknek a jelentkezését várjuk, hogy megerősítik e a rendelésüket utalással, vagy sem. Erre csak azt a választ vártuk volna, hogy igen, kérjük a szlaszámot. Mi linkeltük volna a jelentkezési lapot, és minden zsír lett volna. Ez néhány kolléga esetében meg is történt. Méghozzá ebben a topicban...

Ezt a tali után pü-ben leírtam az érintett kollégának, de Neki ez nem tetszett. Én ezt sajnálom, hisz a lehetőség meg volt. Sőt, sztem ha Angelnek írna, hogy CS12(jól írtam? vigyor3) kolléga kártyájával együtt az övét is rendelje meg, akkor sztem ezt megtenné, és lenne öröm, illetve boldogság... wave
A BaloghTomi.......az biztosan a szádba tenné..... eplus2 taps
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
siky
Vendég
« Új hozzászólás #679 Dátum: 2014.06.25 szerda, 20:24:50 »

Szia a személyeskedésem hasonló mint a tied, az alapján ítélsz felettem, hogy mikor regisztráltam(te egy kicsit több mint 2 éve) 150 hozzászólás hmmm..ha találok olyant(vannak sokan itt is, igaz vannak kivételek)akivel el tudok beszélgetni(nincs felsőbrendüsége mikor regisztrált az oldalra,vagy mennyi a hozzászólása)azzal meg is teszem,ha tetszik neked ha nem akkor is.
mindenki csak azon rágódik,hogy mindig vissza jött az elküldött klub kártya ára (köztük te is ) de SENKI NEM adott meg egy számlaszámot ahova elküldhetném.Ebből is lehet következtetni,  ki lehet mondani azt hogy: apró hiányosság nyes anélkül hogy megköveznek. Esélyem sincs rá az sérti az 'Urak kicsi lelkét'

A véleményem az a sajátom,mindig ez van ha kimondom, nagyon sok embernek bántja a "kicsi lelkét" köztük a tiédet is most biztos.

ui.: de azért legyen szép a napod,és baleset mentes szia

1. Úgy látom, nem érted a lényegét azoknak a soroknak, amiket írok. Nem arra céloztam, hogy még csak másfél éve regisztráltál. Épp ellenkezőleg! Ennyi idő alatt >150-szer szóltál hozzá valamihez, nem jársz találkozókra, tehát nem vagy aktív tagja a csapatnak.

2. Én nem a regisztrációd dátuma és a hozzászólásaid száma alapján ítéltelek meg, hanem az alapján az egy hozzászólásod alapján, ami kiverte nálam a biztosítékot!

3. Nincs felsőbbrendű érzésem. Nem tudom, észrevetted e, de nem saját magam védelme érdekében emeltem szót, hanem olyasvalaki érdekében, aki már nagyon sokat tett a közösségért különböző módokon, pusztán jóindulatból és nem anyagi ellenszolgáltatás reményében.

4. Ebben a hozzászólásodban is elvárod valakitől (de szerintem te sem tudod, hogy kitől, mert annyi erőfeszítést nem tettél, hogy visszaolvass), hogy elküldje neked az ominózus számlaszámot, majd elszaladjon a postára és elküldje neked a kártyát. Ingyen. Mi alapján vársz el itt bárkitől bármit? Itt nincsenek felelősök, beosztottak, alkalmazottak, ügyintézők. Itt MINDENKI a szabadidejét (és a munkaidejének egy részét) tölti, és sokan szívesen segítenek is BÁRKINEK! Ehhez csak kérni kell. Ha te kértél volna egy számlaszámot, biztos kaptál volna, legalább egy nevet, hogy kit keress meg, de te ehelyett számonkértél valamit, amiről úgy érzed, hogy jogosan járna neked. Pedig nem. Na mindegy, ha érted érted, ha nem, nem. Ennél jobban nem tudom elmagyarázni...
« Utoljára szerkesztve: 2014.07.02 szerda, 21:21:53 írta siky » Naplózva
siky
Vendég
« Új hozzászólás #680 Dátum: 2014.06.25 szerda, 20:32:17 »

Igazatok van. amit közel 10 hónap alatt nem tudsz elérni azt ne is erőltesd, mert nincs értelme.
Nem erőltetni kell, meg kell csinálni!

Amikor én beléptem a klubba (2012.04.27) éppen folyamatban volt a jelentkezés a tavaszi talira, hát jelentkeztem én is. Össze is volt írva egy lista klubos matricákról, mert hát sokan szerettek volna, a régi ugyanis elfogyott. Feliratkoztam arra is, mert szerettem volna én is. Szokás szerint ott is ment a szerencsétlenkedés, hogy ki csináltassa meg, nem lesz kész időre, stb. Mivel a tali előtti kedden láttam, hogy valószínűleg nem lesz belőle semmi, mondtam, hogy megcsináltatom én. Megszerkesztettem a grafikát, elvittem a nyomdába, érte is mentem, és szombatra volt matrica a talin! Nem várni kell 10 hónapig, hogy valaki alád tolja, hanem meg kell fogni és csinálni! Másképp nem megy  Wink
Naplózva
kisgyerek83
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1652



E-mail
« Új hozzászólás #681 Dátum: 2014.06.25 szerda, 21:16:10 »

Gravitydave, kisgyerek83, szili00, ezsolt, VZoli!

Keressetek kártya ügyben! wave
Nálam vannak...
help help Szabadítsatok ki  help help
am ment PÜ-Pü  eplus2 eplus2
Naplózva

MK3, 2001.12.20. fekete Kombi , 2.0 TDDI, Ghia 
EGR-t már nyomokban sem tartalmaz Cheesy
AIR SPRING légrugó Smiley
Cs12
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5605



« Új hozzászólás #682 Dátum: 2014.06.25 szerda, 21:21:45 »

Sőt, sztem ha Angelnek írna, hogy CS12(jól írtam? vigyor3) kolléga kártyájával együtt az övét is rendelje meg, akkor sztem ezt megtenné, és lenne öröm, illetve boldogság... wave

 eljen worship
Naplózva

2016.06. MKV 2.0 TDCI BiTurbo ST-Line, 211LE, FULL

Ex:2009.08. MKIV 2.0 TDCI Titanium-S, 165LE CHIP, Automata, EGR+DPF OFF, FULL
Ex:2001.11. MKIII 2.0 TDDI GHIA,150LE,CHIP(BUNYEK),EGR OFF, FULL
Bounty
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 217



E-mail
« Új hozzászólás #683 Dátum: 2014.06.25 szerda, 21:28:56 »

1. Úgy látom, nem érted a lényegét azoknak a soroknak, amiket írok. Nem arra céloztam, hogy még csak másfél éve regisztráltál. Épp ellenkezőleg! Ennyi idő alatt >150-szer szóltál hozzá valamihez, nem jársz találkozókra, tehát nem vagy aktív tagja a csapatnak.

2. Én nem a regisztrációd dátuma és a hozzászólásaid száma alapján ítéltelek meg, hanem az alapján az egy hozzászólásod alapján, ami kiverte nálam a biztosítékot!

3. Nincs felsőbbrendű érzésem. Nem tudom, észrevetted e, de nem saját magam védelme érdekében emeltem szót, hanem olyasvalaki érdekében, aki már nagyon sokat tett a közösségért különböző módokon, pusztán jóindulatból és nem anyagi ellenszolgáltatás reményében.

4. Ebben a hozzászólásodban is elvárod valakitől (de szerintem te sem tudod, hogy kitől, mert annyi erőfeszítést nem tettél, hogy visszaolvass), hogy elküldje neked az ominózus számlaszámot, majd elszaladjon a postára és elküldje neked a kártyát. Ingyen. Mi alapján vársz el itt bárkitől bármit? Itt nincsenek felelősök, beosztottak, alkalmazottak, ügyintézők. Itt MINDENKI a szabadidejét (és a munkaidejének egy részét) töltö, és sokan szívesen segítenek is BÁRKINEK! Ehhez csak kérni kell. Ha te kértél volna egy számlaszámot, biztos kaptál volna, legalább egy nevet, hogy kit keress meg, de te ehelyett számonkértél valamit, amiről úgy érdezd, hogy jogosan járna neked. Pedig nem. Na mindegy, ha érted érted, ha nem, nem. Ennél jobban nem tudom elmagyarázni...
látom a lényeget röviden csak pár szóban: ha nem vagy aktív tag ne kérj semmit,(kértem számlaszámot igaz lehet rossz helyen)

azért jó ha te is tisztában vagy egy két dologgal,vásároltam különböző alkatrészeket a klubban regisztrált emberektől(sőt Kecskemétig is elmentem a megbeszélt időpontra,és meg is vettem amit megbeszéltünk)kulcsot is rendeltem igaz az elsők között voltam a rendelésben azért is személyesen mentem el.Engem az adott szavam kötelez.
 
  Ui.:de azért abban biztos lehetsz ha valami miatt az út szélére kényszerülsz, ha meglátlak a segítségemre számíthatsz, igaz ezt másnak is megteszem.


Naplózva

Mk3 benzin 2002
siky
Vendég
« Új hozzászólás #684 Dátum: 2014.06.25 szerda, 21:41:52 »

látom a lényeget röviden csak pár szóban: ha nem vagy aktív tag ne kérj semmit,(kértem számlaszámot igaz lehet rossz helyen)

azért jó ha te is tisztában vagy egy két dologgal,vásároltam különböző alkatrészeket a klubban regisztrált emberektől(sőt Kecskemétig is elmentem a megbeszélt időpontra,és meg is vettem amit megbeszéltünk)kulcsot is rendeltem igaz az elsők között voltam a rendelésben azért is személyesen mentem el.Engem az adott szavam kötelez.
 
  Ui.:de azért abban biztos lehetsz ha valami miatt az út szélére kényszerülsz, ha meglátlak a segítségemre számíthatsz, igaz ezt másnak is megteszem.



Igen, ezt én is leírtam. Segítségre itt sok embertől számíthatsz, de ha számonkérő stílust veszel fel, akkor falakba ütközöl  falbav
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #685 Dátum: 2014.07.04 péntek, 17:00:18 »

ha a véleményemre vagy kíváncsi, azt nagyon szívesen elmondom személyesen, mert ez a saját véleményem, és lehet van olyan akinek nem tetszene(van 1-2 hiányosság a klubban amit jó lenne orvosolni)a Bélapátfalvai találkozón rengeteg pozitív tapasztalattal lettem gazdagabb, ha az időm engedi fogok menni egy minire is.

Megcsinálom neked is a kártyát.
Ha eljutsz minire, add oda valakinek a pénzt, és ott átveheted, vagy akár postázhatom is.
Vagy utalhatod a dellét, én meg postázom. A kártya öccá, a posta meg annyi, amennyi a posta.
Mi legyen?
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Bounty
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 217



E-mail
« Új hozzászólás #686 Dátum: 2014.07.05 szombat, 20:46:23 »

Megcsinálom neked is a kártyát.
Ha eljutsz minire, add oda valakinek a pénzt, és ott átveheted, vagy akár postázhatom is.
Vagy utalhatod a dellét, én meg postázom. A kártya öccá, a posta meg annyi, amennyi a posta.
Mi legyen?
szia köszönöm, a következő mini ha jól néztem a aug. 1 péntek? akkor nem kell dolgozom még úgy néz ki, azon át tudom venni worship
Naplózva

Mk3 benzin 2002
Bounty
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 217



E-mail
« Új hozzászólás #687 Dátum: 2014.07.09 szerda, 12:04:06 »

Megcsinálom neked is a kártyát.
Ha eljutsz minire, add oda valakinek a pénzt, és ott átveheted, vagy akár postázhatom is.
Vagy utalhatod a dellét, én meg postázom. A kártya öccá, a posta meg annyi, amennyi a posta.
Mi legyen?
számla számot kérhetek ahova utalhatom a pénzt?
Naplózva

Mk3 benzin 2002
vzoli
Vendég
« Új hozzászólás #688 Dátum: 2014.07.09 szerda, 22:52:40 »

Az én kártyám már úton van hozzám, elutalnám az árát.
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #689 Dátum: 2014.07.10 csütörtök, 08:43:30 »

Az én kártyám már úton van hozzám, elutalnám az árát.

A Tiédet még én intézem. nyes
Küldtem pü-t:)
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
vzoli
Vendég
« Új hozzászólás #690 Dátum: 2014.07.10 csütörtök, 12:20:14 »

A Tiédet még én intézem. nyes
Küldtem pü-t:)

 worship
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #691 Dátum: 2014.08.21 csütörtök, 21:54:39 »

Cs12, sasa89, Bounty, nakonako kártyája elkészült.
Cs12-vel már megbeszéltük, a maradék 3 csávesz nyilatkozzon.
A szeptemberi minire viszem.
Aki postán kéri, privátban írja meg a címét, én meg megadom a számlaszámom.
S mind így.

Btw: készült 6 darab biankó is, az egyszerűbbek kedvéért üres, nick nélkül.
Valószínűleg Dominak fogom adni, 500 lesz darabja.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vagyokabajnok
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3548



E-mail
« Új hozzászólás #692 Dátum: 2014.08.21 csütörtök, 22:02:19 »

Cs12, sasa89, Bounty, nakonako kártyája elkészült.
Cs12-vel már megbeszéltük, a maradék 3 csávesz nyilatkozzon.
A szeptemberi minire viszem.
Aki postán kéri, privátban írja meg a címét, én meg megadom a számlaszámom.
S mind így.

Btw: készült 6 darab biankó is, az egyszerűbbek kedvéért üres, nick nélkül.
Valószínűleg Dominak fogom adni, 500 lesz darabja.
Csak biankó van már szomoru1,akkor kérek 1-et,Cs12-vel hogy dumcsiztad meg?
Naplózva

2011.12  1.6 Panther Black BA7
Ex:
2013. Focus 1.6 Tdci trend+
2001 Mondeo mk3 2.0   GHIA   145 LE   (B5Y)  esp. tempomat. fűthető-hűthető fekete bőr.   300+
Cs12
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5605



« Új hozzászólás #693 Dátum: 2014.08.21 csütörtök, 22:22:28 »

Csak biankó van már szomoru1,akkor kérek 1-et,Cs12-vel hogy dumcsiztad meg?

postázza nekem. De akkor megbeszélem vele, h + egyet dobjon be a borítékba neked.
Naplózva

2016.06. MKV 2.0 TDCI BiTurbo ST-Line, 211LE, FULL

Ex:2009.08. MKIV 2.0 TDCI Titanium-S, 165LE CHIP, Automata, EGR+DPF OFF, FULL
Ex:2001.11. MKIII 2.0 TDDI GHIA,150LE,CHIP(BUNYEK),EGR OFF, FULL
Vagyokabajnok
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3548



E-mail
« Új hozzászólás #694 Dátum: 2014.08.21 csütörtök, 22:34:34 »

postázza nekem. De akkor megbeszélem vele, h + egyet dobjon be a borítékba neked.
Oks. taps
Naplózva

2011.12  1.6 Panther Black BA7
Ex:
2013. Focus 1.6 Tdci trend+
2001 Mondeo mk3 2.0   GHIA   145 LE   (B5Y)  esp. tempomat. fűthető-hűthető fekete bőr.   300+
Vagyokabajnok
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3548



E-mail
« Új hozzászólás #695 Dátum: 2014.08.22 péntek, 09:49:30 »

Oks. taps
A manit,hogy rendezzük?Neked,vagy utalás?
Naplózva

2011.12  1.6 Panther Black BA7
Ex:
2013. Focus 1.6 Tdci trend+
2001 Mondeo mk3 2.0   GHIA   145 LE   (B5Y)  esp. tempomat. fűthető-hűthető fekete bőr.   300+
Proconsul
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6157


Mens sana in corpore sano


« Új hozzászólás #696 Dátum: 2014.09.02 kedd, 11:52:35 »

igényelni szeretnék én is de ne a név a régi legyen rajta
aki nem tudná ha van olyan akkor megadom:Ragasits
Naplózva

95-ös 1.8TD mondeo
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #697 Dátum: 2014.09.02 kedd, 11:55:43 »

igényelni szeretnék én is de ne a név a régi legyen rajta
aki nem tudná ha van olyan akkor megadom:Ragasits

Hanem mi legyen a régi rajta? eplus2

Vesszőket is adjak a nagybetű, meg a mondatvégi írásjelek mellé?
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Proconsul
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6157


Mens sana in corpore sano


« Új hozzászólás #698 Dátum: 2014.09.02 kedd, 12:01:51 »

Hanem mi legyen a régi rajta? eplus2

Vesszőket is adjak a nagybetű, meg a mondatvégi írásjelek mellé?
Wink
Igényelni szeretnék én is, de a nicknév a régi legyen rajta.
Aki nem tudná ,ha van olyan ,akkor megadom:Ragasits   
 
Naplózva

95-ös 1.8TD mondeo
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #699 Dátum: 2014.09.02 kedd, 14:34:59 »

Wink
Igényelni szeretnék én is, de a nicknév a régi legyen rajta.
Aki nem tudná ,ha van olyan ,akkor megadom:Ragasits   
 

Fú, de most az összes bank, meg az egész internet tudni fogja, mi volt a nickneved. Pedig pont ezért változtattál, hogy nehogy rájöjjenek. De most már bukó...
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
Oldalak: 1 ... 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20 21   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.067 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.