Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.04.29 hétfő, 05:24:12 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 ... 21   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Klubkártya  (Megtekintve 309856 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #300 Dátum: 2013.12.29 vasárnap, 14:12:56 »

Angel, mi lenne, ha összedobnál egy kártyatervet? Most nem b*sztatásból mondom, hanem komolyan. Állításod szerint neked van ebben a legnagyobb tapasztalatod. Ergo: lenne vele vagy 20 perc melód. Ehelyett hónapok óta megy a gittrágás. Csinálj 2-3 tervet (mondjuk egy mk4, egy mk5, meg egy mk1-5 sorozatot), és akkor már legalább van miből válogatni. Van mit véleményezni, van min változtatást kérni, stb.
Én Isten bizony szívesen csinálnék kártyatervet, de a grafikai szerkesztéshez kb. annyira értek, mint a kézi szőnyegcsomózáshoz...
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #301 Dátum: 2013.12.29 vasárnap, 14:19:27 »

Angel, mi lenne, ha összedobnál egy kártyatervet? Most nem b*sztatásból mondom, hanem komolyan. Állításod szerint neked van ebben a legnagyobb tapasztalatod. Ergo: lenne vele vagy 20 perc melód. Ehelyett hónapok óta megy a gittrágás. Csinálj 2-3 tervet (mondjuk egy mk4, egy mk5, meg egy mk1-5 sorozatot), és akkor már legalább van miből válogatni. Van mit véleményezni, van min változtatást kérni, stb.
Én Isten bizony szívesen csinálnék kártyatervet, de a grafikai szerkesztéshez kb. annyira értek, mint a kézi szőnyegcsomózáshoz...

Megtehetném, de nem (van is készen egy ST-s meg egy több mondeós). Az ok, elsősorban, hogy elment a kedvem az egésztől.
A másik, hogy meg kell adni a lehetőséget másoknak is, pont a közös munka lenne a lényeg.
Egyébként, ha én csinálnám a tervet, fognám az egyik mk5 fotót, odaadnám az egyik gyerekemnek, lerajzoltatnám vele, és azt tenném rá (az ötlet TáDétól jön, ő paintban tette meg anno ugyanezt, 2 perc alatt). Nekem most ez tetszene a legjobban.
Amúgy elméletileg lehetne átlátszó műanyagra is nyomtatni, de nem tudtam rávenni a céget, hogy vegyenek olyat.
Az nagyon menő lenne...
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
joxer
Vendég
« Új hozzászólás #302 Dátum: 2013.12.29 vasárnap, 14:24:40 »

Klubkártya

- subway
- ezsolt
- Lacika71
- Bounty
- Layzi
- Scratch
- PensaCola
- Blau4kombi
- wolfiatti
- Cs12
- madar89
- frici-ke
- Takiatti
- VZoli
- Zili
- smiki
- GSR
- alf

Én lehúztam magamat a listáról!
Naplózva
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #303 Dátum: 2013.12.29 vasárnap, 14:32:04 »

Klubkártya

- subway
- ezsolt
- Lacika71
- Bounty
- Layzi
- Scratch
- PensaCola
- Blau4kombi
- wolfiatti
- Cs12
- madar89
- frici-ke
- Takiatti
- VZoli
- Zili
- smiki
- GSR.......... belinkeltem a focus klubbost, mintának.....nyilván mondeo-sba gondoltam...legalább valahol egységes lenne a FORD márka...
                           out of kedv   Huh?
- alf
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #304 Dátum: 2013.12.29 vasárnap, 14:45:35 »

Ha lehet, ezt ne... lesz klubkártya, csak küldjetek borítótervet. Legyen néhány, kiválasztjuk, és usgyi.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #305 Dátum: 2013.12.29 vasárnap, 14:51:16 »

Megtehetném, de nem (van is készen egy ST-s meg egy több mondeós). Az ok, elsősorban, hogy elment a kedvem az egésztől.
A másik, hogy meg kell adni a lehetőséget másoknak is, pont a közös munka lenne a lényeg.
Egyébként, ha én csinálnám a tervet, fognám az egyik mk5 fotót, odaadnám az egyik gyerekemnek, lerajzoltatnám vele, és azt tenném rá (az ötlet TáDétól jön, ő paintban tette meg anno ugyanezt, 2 perc alatt). Nekem most ez tetszene a legjobban.
Amúgy elméletileg lehetne átlátszó műanyagra is nyomtatni, de nem tudtam rávenni a céget, hogy vegyenek olyat.
Az nagyon menő lenne...
Ez így oké, csak értelmét nem látom. Ha meg tudod csinálni, ötleted is van, akkor miért nem? Dacból? Csakazértse? A közös munka nem attól lesz közös, hogy közösen mindenki a másikra mutogat és vár.

Az átlátszó kártya nagyon tetszene.
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #306 Dátum: 2013.12.29 vasárnap, 14:55:02 »

Nincs igazad, mert csak annyi rosszindulat van az én hsz-emben, amennyit te belemagyarázol.

Ha ezt csak egy vita árán lehet elérni, akkor biztos, hogy nem kell nekünk kártya.
Nekem is mind1.

Egy nagy frászt. Olvass csak vissza, a dolog bőven nem itt kezdődött, de nem is itt: ő készítette és diktálta a tempót.
Hanem még előtte.
Ha téged a jó szándék vezérelt volna, akár privát üzenetben írsz, hogy szerinted amit írtam, az azt jelenti, hogy én szeretném diktálni a feltételeket.
És simán megbeszélhettük volna, hogy félreértetted, abszolúte nem ez a célom, és akár változtattam volna a kiíráson.
Elég régi klubos múltam van, és pont azzal szokás vádolni/támadni engem, hogy szavaztatni szeretek... ami egyébként igaz is, az összes pólóterv, anyagválasztás, logó és így tovább, mind meg lett szavaztatva/beszélve. Még a kaja is változott az igényeknek megfelelően.
A kártyakészítést én csináltam eddig, és jól/rosszul, de működött. Neki lehet menni egy működő dolognak, akkor, ha van jobb. Ha van B terv.
Többször leírod, hogy te nem tudod megcsinálni (a pénzbeszedést, megrendelést, szétosztást meg tudnád), de ezt, ami azért műxik, szétrombolod.
Mit értél el? Én jól megsértődtem, és kiszállok a buliból. Kártyaterv még most is kell, csak most már olyan ember is kell, aki legyártatja, megszervezi.
Eddig is akármilyen kártyaterv jó volt, ezután is.
Előbb vagyunk? Remélem, igen.
A kártyaterv soha nem önmagáért van. Egy kicsit összehozza a társaságot, ki-ki előszedi a grafikai programot, alkot egyet.
Véleményezzük, javítuk, és így tovább. Ez olyan rossz? Nem bizony.
Hogy az állóvizet hogy kell felkavarni... van arra jobb és rosszabb módszer. Nekem ez ugrott be.
Engem meg az zavart, hogy senkinek sem jutott eszébe, hogy egeret ragadjon, és nekiálljon rajzolni.
Ha valakinek van ötlete, de nem tudja megvalósítani, én fel szoktam ajánlani, hogy megcsinálom helyette (keress vissza).

A kajakészítést is hasonló okok miatt hagytam abba. Ja, hogy azóta sem volt központi kaja? Nem mintha a batyus nem lenne jó, de a másik jobb volt.
"a pokolra vezető út is jószándékkal van kikövezve."

Szerintem avassunk szentté.Neked a múltad miatt nincs lehetőséged megsértődni.De mindig ezzel jössz,hogy te akkor bizony kiszállsz és akkor csinálja más.Ha valakinek nem tetszik amit te akarsz,akkor jön a jólbevált megsértődés és kiszállás.
Nem.Te nem szállhatsz ki!Én viszont igen..... eplus2
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #307 Dátum: 2013.12.29 vasárnap, 14:56:10 »

Klubkártya

- subway
- ezsolt
- Lacika71
- Bounty
- Layzi
- Scratch
- PensaCola
- Blau4kombi
- wolfiatti
- Cs12
- madar89
- frici-ke
- Takiatti
- VZoli
- Zili
- smiki
-GSR
- alf

kiszálltam.Nem kell a klubkártya! levele


« Utoljára szerkesztve: 2013.12.29 vasárnap, 15:39:47 írta alf » Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26657


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #308 Dátum: 2013.12.29 vasárnap, 14:57:40 »

Alakul-alakul... vigyor3
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #309 Dátum: 2013.12.29 vasárnap, 15:11:45 »

Klubkártya

- subway
- ezsolt
- Lacika71
- Bounty
- Layzi
- Scratch
- PensaCola
- Blau4kombi
- wolfiatti
- Cs12
- madar89
- frici-ke
- Takiatti
- VZoli
- Zili
- smiki
- GSR
- alf

kiszálltam.Nem kell a klubkártya! levele




Engem miért írtál vissza?
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #310 Dátum: 2013.12.29 vasárnap, 17:08:48 »

Az átlátszó kártya nagyon tetszene.

Nekem is, de csak párszáz esetén érné meg. Ennyi nekünk csak sokára jön össze
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
joxer
Vendég
« Új hozzászólás #311 Dátum: 2013.12.29 vasárnap, 18:33:04 »

Ha lehet, ezt ne... lesz klubkártya, csak küldjetek borítótervet. Legyen néhány, kiválasztjuk, és usgyi.
Ugyanmár, Angel! Minden évben megy a vita meg a sárdobálás a találkozó helyszínéről, a közös kajáról meg mindenféle apró szharságról. Nem akarok demoralizáló lenni, de én inkább lemondok arról a plasztikdarabról. Régebben úgy érzem, hogy elég aktív tagja voltam a közösségnek, de mára ott tartok, hogy havonta egyszer-kétszer benézek. Azért meg nekem teljesen felesleges a kártya. Angry
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #312 Dátum: 2013.12.29 vasárnap, 18:36:30 »

Ugyanmár, Angel! Minden évben megy a vita meg a sárdobálás a találkozó helyszínéről, a közös kajáról meg mindenféle apró szharságról. Nem akarok demoralizáló lenni, de én inkább lemondok arról a plasztikdarabról. Régebben úgy érzem, hogy elég aktív tagja voltam a közösségnek, de mára ott tartok, hogy havonta egyszer-kétszer benézek. Azért meg nekem teljesen felesleges a kártya. Angry

Ne mondd már... az utolsó kb 2-3 évben nem volt semmi vita meg sárdobálás a helyszínt illetőleg.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
joxer
Vendég
« Új hozzászólás #313 Dátum: 2013.12.29 vasárnap, 18:44:32 »

Ne mondd már... az utolsó kb 2-3 évben nem volt semmi vita meg sárdobálás a helyszínt illetőleg.
Én csak kb. másfél éve vagyok itt. Vita szokott lenni arról is, hogy kinek mi van közelebb. Régebben még szavazás is volt a találkozó helyszínéről és olyanok is szavaztak, akik meg el sem mentek a találkozóra. Te tudod a legjobban, hogy a közös kaja is vitatéma volt. De szerintem erről kár is vitát nyitnunk, én már csak a lelátóról figyelem az eseményeket.
Naplózva
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #314 Dátum: 2013.12.29 vasárnap, 18:56:42 »

Ne mondd már... az utolsó kb 2-3 évben nem volt semmi vita meg sárdobálás a helyszínt illetőleg.
nem a lófaxt. max ki lettek törölve naponta
Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #315 Dátum: 2013.12.29 vasárnap, 19:57:08 »

nem a lófaxt. max ki lettek törölve naponta

Hát igen... így is lehet kezelni a gondokat. A tali létrejött, és jó volt. (engem is töröltek)

Én csak kb. másfél éve vagyok itt. Vita szokott lenni arról is, hogy kinek mi van közelebb. Régebben még szavazás is volt a találkozó helyszínéről és olyanok is szavaztak, akik meg el sem mentek a találkozóra. Te tudod a legjobban, hogy a közös kaja is vitatéma volt. De szerintem erről kár is vitát nyitnunk, én már csak a lelátóról figyelem az eseményeket.

Nézd, véleménye... van mindenkinek. Ki így, ki úgy tudatja. Van, aki nyugodtan el tudja mondani, van aki meg hangosabban.
Talán ez nem baj...
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
joxer
Vendég
« Új hozzászólás #316 Dátum: 2013.12.29 vasárnap, 20:00:20 »

Nézd, véleménye... van mindenkinek. Ki így, ki úgy tudatja. Van, aki nyugodtan el tudja mondani, van aki meg hangosabban.
Talán ez nem baj...
A véleménynyilvánítás nem baj, mert abból lehet építkezni.
Naplózva
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #317 Dátum: 2013.12.29 vasárnap, 20:02:22 »

Hát igen... így is lehet kezelni a gondokat. A tali létrejött, és jó volt. (engem is töröltek)

Az a baj, hogy minden így van kezelve. ami nem tetszik, azt félresöpörjük, aztán majd elfelejtődik. megoldás szinte sosincs
Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
Bounty
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 217



E-mail
« Új hozzászólás #318 Dátum: 2013.12.29 vasárnap, 20:05:59 »

csak egy szerény halandó kérdésem van, a következő alkatrészeket szeretném megvenni:Akku ford silver-calcium,gumiszőmyeg első,pedál gumik,felni kupak,féktárcs+betét első.
Szerintetek érdemes várni még a clubkártyára,vagy nem? Folytatódik tovább ez a gyerekes vita, arról ki csináljon új kártyát? Ha van clubkártyám mennyi kedvezményt kapok?
Naplózva

Mk3 benzin 2002
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #319 Dátum: 2013.12.29 vasárnap, 20:11:57 »

csak egy szerény halandó kérdésem van, a következő alkatrészeket szeretném megvenni:Akku ford silver-calcium,gumiszőmyeg első,pedál gumik,felni kupak,féktárcs+betét első.
Szerintetek érdemes várni még a clubkártyára,vagy nem? Folytatódik tovább ez a gyerekes vita, arról ki csináljon új kártyát? Ha van clubkártyám mennyi kedvezményt kapok?
klubkártyára egyébként sem érdemes várnod, ugyanannyiért adja a cromax akkor is, ha bemész, és cromax kártyát igényelsz. azzal még növelni is tudod a kedvezményed, ha sokat vásárolsz
Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #320 Dátum: 2013.12.29 vasárnap, 20:12:26 »

csak egy szerény halandó kérdésem van, a következő alkatrészeket szeretném megvenni:Akku ford silver-calcium,gumiszőmyeg első,pedál gumik,felni kupak,féktárcs+betét első.
Szerintetek érdemes várni még a clubkártyára,vagy nem? Folytatódik tovább ez a gyerekes vita, arról ki csináljon új kártyát? Ha van clubkártyám mennyi kedvezményt kapok?

Cromaxban klubkártya nélkül is kapsz jó kedvezményt.

Vita nincs. Valaki rukkoljon elő egy tervvel, és csináljuk.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #321 Dátum: 2013.12.29 vasárnap, 20:13:49 »

Cromaxban klubkártya nélkül is kapsz jó kedvezményt.

a jó az kicsit túlzás Wink
Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26657


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #322 Dátum: 2013.12.29 vasárnap, 20:18:31 »

csak egy szerény halandó kérdésem van, a következő alkatrészeket szeretném megvenni:Akku ford silver-calcium,gumiszőmyeg első,pedál gumik,felni kupak,féktárcs+betét első.
Szerintetek érdemes várni még a clubkártyára,vagy nem? Folytatódik tovább ez a gyerekes vita, arról ki csináljon új kártyát? Ha van clubkártyám mennyi kedvezményt kapok?

Ez a klubkártya max az oldal index leszedésére alkalmas... vigyor3

Írj itt a nagyautónak  hogy alkatrész kell...
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
Bounty
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 217



E-mail
« Új hozzászólás #323 Dátum: 2013.12.29 vasárnap, 20:21:40 »

köszöm  worship
Naplózva

Mk3 benzin 2002
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #324 Dátum: 2013.12.29 vasárnap, 20:33:22 »

köszöm  worship
akksira a bárdi is ad 25%-ot klubos kedvezményre. fékre meg 31-et. a gyárit meg a nagyautótól kérd
Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #325 Dátum: 2013.12.29 vasárnap, 20:34:39 »

Ez a klubkártya max az oldal index leszedésére alkalmas... vigyor3

Írj itt a nagyautónak  hogy alkatrész kell...
32 db-al még lehet ultizni,ha a másik oldalára a stüszi vadász és barátai kerülnek...
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
vzoli
Vendég
« Új hozzászólás #326 Dátum: 2013.12.29 vasárnap, 20:52:10 »

Ne mondd már... az utolsó kb 2-3 évben nem volt semmi vita meg sárdobálás a helyszínt illetőleg.

Emlékeim szerint pedig igenis volt....
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37275


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #327 Dátum: 2013.12.30 hétfő, 13:33:32 »

Én lehúztam magamat a listáról!

Ez a legroszabb amit tehettél! Sad
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Murmucka
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5488


E!

h.zsolt@freemail.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #328 Dátum: 2013.12.30 hétfő, 13:47:47 »

vegyetek fiatot  eplus2  action
Naplózva

Anything worth shooting is worth shooting twice. Ammo is cheap. Life is expensive.
Fiat Bravo 1.4 T-Jet >>http://www.murmucka.hu/bravo.jpg<<
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26657


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #329 Dátum: 2013.12.30 hétfő, 14:00:30 »

vegyetek fiatot  eplus2  action

Ahhoz elég a mastercard... hehe
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
Murmucka
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5488


E!

h.zsolt@freemail.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #330 Dátum: 2013.12.30 hétfő, 14:19:18 »

Szép kis klub  eplus2 egy fiatos küldje az első tervet?!  eplus2

Tessék, egy egyszerű sima kártyaterv, mellékelve a PSD formátum is, ha valakinek kedve lenne játszani vele. Neten láttam egy hasonó fordos névjegykártya formátumot, mielőtt bárki beszól, hogy nyúltam a design-t, igen Tongue



PSD rétegezve, szerkeszthető, emészthető: http://www.murmucka.hu/klubkartya.psd
Naplózva

Anything worth shooting is worth shooting twice. Ammo is cheap. Life is expensive.
Fiat Bravo 1.4 T-Jet >>http://www.murmucka.hu/bravo.jpg<<
vzoli
Vendég
« Új hozzászólás #331 Dátum: 2013.12.30 hétfő, 14:24:41 »

Én a nicknevet hagynám a p.be, amúgy szerintem ennél jobb nem kell. Másik oldalra mehetne pár weboldal ahol adnak rá valamit, meg néhány közérdekű elérhetőség, valami apróbetűs f@szság stb
Naplózva
vzoli
Vendég
« Új hozzászólás #332 Dátum: 2013.12.30 hétfő, 14:25:21 »

meg qr kód mer az most menő
Naplózva
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #333 Dátum: 2013.12.30 hétfő, 14:26:40 »

meg qr kód mer az most menő

Ezt az én focusklubbosomról vetted, mi?  Wink
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
vzoli
Vendég
« Új hozzászólás #334 Dátum: 2013.12.30 hétfő, 14:27:16 »

Ezt az én focusklubbosomról vetted, mi?  Wink

ne köss belém jóóó  eplus2
Naplózva
Murmucka
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5488


E!

h.zsolt@freemail.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #335 Dátum: 2013.12.30 hétfő, 14:59:36 »

Én a nicknevet hagynám a p.be, amúgy szerintem ennél jobb nem kell. Másik oldalra mehetne pár weboldal ahol adnak rá valamit, meg néhány közérdekű elérhetőség, valami apróbetűs f@szság stb
részletkérdés. Először azt kéne eldönteni valakinek, hogy milyen kártya kell, aztán jöhet a hátoldala, qr kód, akármi, az már nem nagy kunszt. Meg egy méret sem ártana, ezt találomra csináltam, fogalmam sincs mekkora kell. Esetleg szájkarate helyett mozduljon meg valaki mondeós, aki intézi, menedzseli az egészet Smiley Mert 2 nap múlva ez a terv is már csak a 48. oldalon lesz, és azon megy a vita tovább, hogy kell-e nektek ford focus-os design a klubkártyára, és hogy a közös vagy az egyéni kaja volt-e jobb a találkozókon Tongue
Naplózva

Anything worth shooting is worth shooting twice. Ammo is cheap. Life is expensive.
Fiat Bravo 1.4 T-Jet >>http://www.murmucka.hu/bravo.jpg<<
Murmucka
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5488


E!

h.zsolt@freemail.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #336 Dátum: 2013.12.30 hétfő, 15:08:15 »

meg qr kód mer az most menő
esetleg NFC chip is lehet benne, még menőbb.  wave
Naplózva

Anything worth shooting is worth shooting twice. Ammo is cheap. Life is expensive.
Fiat Bravo 1.4 T-Jet >>http://www.murmucka.hu/bravo.jpg<<
vzoli
Vendég
« Új hozzászólás #337 Dátum: 2013.12.30 hétfő, 15:20:56 »

részletkérdés. Először azt kéne eldönteni valakinek, hogy milyen kártya kell, aztán jöhet a hátoldala, qr kód, akármi, az már nem nagy kunszt. Meg egy méret sem ártana, ezt találomra csináltam, fogalmam sincs mekkora kell. Esetleg szájkarate helyett mozduljon meg valaki mondeós, aki intézi, menedzseli az egészet Smiley Mert 2 nap múlva ez a terv is már csak a 48. oldalon lesz, és azon megy a vita tovább, hogy kell-e nektek ford focus-os design a klubkártyára, és hogy a közös vagy az egyéni kaja volt-e jobb a találkozókon Tongue

Cheesy

részemröl kinevezlek főnöknek Smiley
Naplózva
Bounty
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 217



E-mail
« Új hozzászólás #338 Dátum: 2013.12.30 hétfő, 18:54:45 »

vegyetek fiatot  eplus2  action
http://www.hasznaltauto.hu/auto/fiat/tipo/fiat_tipo_2.0_i.e._granturismo-7314329 ez milyen? kicsi kaszni viszonylag erős motor a városban a sok nagyszájú olajhuszárt alázod.Azt csináltam a matizal is nyes eplus2
Naplózva

Mk3 benzin 2002
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26657


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #339 Dátum: 2013.12.30 hétfő, 19:03:32 »

http://www.hasznaltauto.hu/auto/fiat/tipo/fiat_tipo_2.0_i.e._granturismo-7314329 ez milyen? kicsi kaszni viszonylag erős motor a városban a sok nagyszájú olajhuszárt alázod.Azt csináltam a matizal is nyes eplus2

Nem-nem.

Ez:

http://www.hasznaltauto.hu/auto/fiat/uno/fiat_uno_1.4_i.e._s_ha_jot_akarsz-7192383
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
Bounty
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 217



E-mail
« Új hozzászólás #340 Dátum: 2013.12.30 hétfő, 19:31:38 »

nem jó :eplus2:lötyög a motortérben a motor eplus2
Naplózva

Mk3 benzin 2002
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #341 Dátum: 2013.12.30 hétfő, 20:06:25 »

nem jó :eplus2:lötyög a motortérben a motor eplus2
egy uno-ban? még egy simson motor se kicsi oda
Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #342 Dátum: 2013.12.30 hétfő, 21:44:38 »

Tessék, egy egyszerű sima kártyaterv, mellékelve a PSD formátum is, ha valakinek kedve lenne játszani vele. Neten láttam egy hasonó fordos névjegykártya formátumot, mielőtt bárki beszól, hogy nyúltam a design-t, igen Tongue

A méret 85*54 mm. Eddig nem csináltuk 2 oldalasra, de gondolom csak pénz kérdése. A qr nem lenne hség... megkérdem, lehet-e 2 oldalas, és mennyiért.
Ennél a tervnél nem számít a méret, ha gond van, simán hozzá lehet igazítani, szóval ez jó így. Köszi.
Annyi még, hogy a változó szöveg nem lehet árnyékos, de ez már tényleg részletkérdés.
« Utoljára szerkesztve: 2013.12.30 hétfő, 21:46:23 írta Angel » Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Murmucka
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5488


E!

h.zsolt@freemail.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #343 Dátum: 2013.12.31 kedd, 07:45:32 »

A méret 85*54 mm. Eddig nem csináltuk 2 oldalasra, de gondolom csak pénz kérdése. A qr nem lenne hség... megkérdem, lehet-e 2 oldalas, és mennyiért.
Ennél a tervnél nem számít a méret, ha gond van, simán hozzá lehet igazítani, szóval ez jó így. Köszi.
Annyi még, hogy a változó szöveg nem lehet árnyékos, de ez már tényleg részletkérdés.
az egy kattintás a PSD-ben, és nem lesz árnyékos Smiley
A QR gondolom hátra menne. Milyen tartalommal? Link, szabadszöveg, vagy névjegykártya?
Naplózva

Anything worth shooting is worth shooting twice. Ammo is cheap. Life is expensive.
Fiat Bravo 1.4 T-Jet >>http://www.murmucka.hu/bravo.jpg<<
Murmucka
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5488


E!

h.zsolt@freemail.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #344 Dátum: 2013.12.31 kedd, 08:36:31 »

Naplózva

Anything worth shooting is worth shooting twice. Ammo is cheap. Life is expensive.
Fiat Bravo 1.4 T-Jet >>http://www.murmucka.hu/bravo.jpg<<
Murmucka
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5488


E!

h.zsolt@freemail.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #345 Dátum: 2013.12.31 kedd, 09:45:01 »

http://www.ebay.com/itm/5-X-NFC-TAG-NXP-NTAG203-Plastic-cards-Windows-8-Nokia-Samsung-Sony-BB-ALL-/281146885167?pt=UK_Mobiles_Accessories_RL&hash=item4175a9042f

Angel!
Ilyenre nem tudnak nyomni?
85.5mm X 54mm X 0.84mm kártya, kerekített sarkokkal, fehér. NFC chipes  vigyor3 Na ez lenne menő Tongue
az NFC-re meg lehetne a klub VCARD-ját írni, és csoki Smiley hátoldalára qr-kód, facebook cím, tetszőleges marhulások Smiley
« Utoljára szerkesztve: 2013.12.31 kedd, 10:23:00 írta Murmucka » Naplózva

Anything worth shooting is worth shooting twice. Ammo is cheap. Life is expensive.
Fiat Bravo 1.4 T-Jet >>http://www.murmucka.hu/bravo.jpg<<
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #346 Dátum: 2014.01.01 szerda, 15:00:41 »

http://www.ebay.com/itm/5-X-NFC-TAG-NXP-NTAG203-Plastic-cards-Windows-8-Nokia-Samsung-Sony-BB-ALL-/281146885167?pt=UK_Mobiles_Accessories_RL&hash=item4175a9042f

Angel!
Ilyenre nem tudnak nyomni?
85.5mm X 54mm X 0.84mm kártya, kerekített sarkokkal, fehér. NFC chipes  vigyor3 Na ez lenne menő Tongue
az NFC-re meg lehetne a klub VCARD-ját írni, és csoki Smiley hátoldalára qr-kód, facebook cím, tetszőleges marhulások Smiley

De, biztos... de kell nekünk NCF-es chip? Nem lenne jó egy sima plasztiklap?
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Murmucka
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5488


E!

h.zsolt@freemail.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #347 Dátum: 2014.01.02 csütörtök, 11:24:51 »

De, biztos... de kell nekünk NCF-es chip? Nem lenne jó egy sima plasztiklap?
de, egyébként elég  vigyor3
Még a napokbn összedobok egy tervet a hátoldalra is, hacsak addig meg nem szavazzák valaki másnak a tervét, mert annyi pályázat érkezett  eplus2
Naplózva

Anything worth shooting is worth shooting twice. Ammo is cheap. Life is expensive.
Fiat Bravo 1.4 T-Jet >>http://www.murmucka.hu/bravo.jpg<<
vzoli
Vendég
« Új hozzászólás #348 Dátum: 2014.01.02 csütörtök, 11:31:14 »

de, egyébként elég  vigyor3
Még a napokbn összedobok egy tervet a hátoldalra is, hacsak addig meg nem szavazzák valaki másnak a tervét, mert annyi pályázat érkezett  eplus2

Erős a mezőny, kár szépíteni  eplus2. Lehet nem kéne rá érvényességi idő sem, mert amire lesz az új után következő verzió, addigra már rég lejár az új is Cheesy
Naplózva
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #349 Dátum: 2014.01.02 csütörtök, 11:37:07 »

Erős a mezőny, kár szépíteni  eplus2. Lehet nem kéne rá érvényességi idő sem, mert amire lesz az új után következő verzió, addigra már rég lejár az új is Cheesy
pont ez a lényege.ne örökös darab legyen,hanem mindig frissüljön,és az újonnan érkezők is hozzáférjenek.
ahhoz meg nem drága,hogy akár évente cserélődjön.amolyan szimbólum szerepe is van,hogy van hova tartozzon az ember,aki elvész a mondeók rejtelmeiben..... vigyor3
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 ... 21   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.064 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.