Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.04.28 vasárnap, 23:12:41 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 41 42 43 44 45 46 47 [48] 49 50 51 52 53 54 55   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Nagytalis kérdőív!!! Olvasd el, és töltsd ki!! Megbeszélések  (Megtekintve 773733 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
siky
Vendég
« Új hozzászólás #2350 Dátum: 2012.05.21 hétfő, 13:58:16 »

Igaz nem tudom kiről van szó, mert én nem láttam, hogy bárki is ivott volna, viszont beleszólok, hisz említette valaki, hogy a fiatalabb korosztály, stb, stb..

Szerintem nem szégyen, de én voltam nagy valószínűséggel a legfiatalabb felhasználó aki részt vett az eseményen kocsikulccsal a zsebémben és ha láttam volna is, hogy bárki iszik akkor sem érzem feljogosítva magam arra, hogy ezt én is megtehessem. Lehet, hogy nevelés kérdése de engem egy a szüleim arra tanítottak, hogy amit nekik szabad, azt nekem nem biztos.. Smiley

Csináltam nektek éjszaka egy 0-100 videót.. Mivel nem tudom, hogy kell jól gyorsulni, nem is lett túl jó.. Egyszer valaki jártasabb elmagyarázhatná a jó rajt technikát, mert a váltások idejét meg ilyenek.. Smiley És forgattam 2000 fölé! :$

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=L4COFcuZ3bY
Bár az enyém automata - nem ez az első kocsim volt nekem már kéziváltós is, amíg rá nem jöttem, hogy az az autógyártás szégyene  eplus2 - elmondom nagyjából, hogy mik az alapok:

 - Tekerd föl a műszerfal világítást ha videót készítesz mert lóf@sz se látszik  wave
 - Úgy rajtolj, hogy amikor leszállsz a kuplungról a legnagyobb nyomatékot tudd átadni a kerekeken (ne pörögjenek túl sokat, de a motor se veszítsen nagyot a fordulatból).
 - Akkor válts, amikor a motor épp a maximum lóerőt adja le, ez a te esetedben 6000 rpm/min. Ha túl korán váltasz alacsonyabb fordulatra esik vissza a motor, ezáltal kisebb teljesítményt fog leadni a következő fokozat elején; ha túl későn, akkor pedig elfogy az erő, lebólint a kocsi eleje és értékes másodperceket veszítesz.
 - A legfontosabb: a pálya vége előtt időben kezdj el fékezni. Ha befejezted a gyorsulást és lassítani kezdesz, elakadásjelzővel jelezd a mögötted lévőknek, nehogy összeütközzetek. A visszagurulás célbaérési sorrendben történik.
Naplózva
siky
Vendég
« Új hozzászólás #2351 Dátum: 2012.05.21 hétfő, 14:01:02 »

Nem utólag, hiszen az első pillanattól kezdve tudja mindenki. Amúgy ez nem az első tali, ahol ezt eljátszotta.
Szimplán ki kell tenni a kapun kívülre, és ennyi.
Szerintem Angel-nek igaza van. Ha egy rendezvényen az a szabály, hogy nincs alkohol fogyasztás, akkor nincs. Attól függetlenül, hogy vezet-e valaki vagy sem. Ha ezt valaki nem tudja betartani, annak otthon kell maradni  wave
Naplózva
Murmucka
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5488


E!

h.zsolt@freemail.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #2352 Dátum: 2012.05.21 hétfő, 14:10:03 »

Szerintem Angel-nek igaza van. Ha egy rendezvényen az a szabály, hogy nincs alkohol fogyasztás, akkor nincs. Attól függetlenül, hogy vezet-e valaki vagy sem. Ha ezt valaki nem tudja betartani, annak otthon kell maradni  wave
sztem meg ezen vagy akkor pörgünk, vagy mostmár ne. Legközelebb külön előre szólnak a szervezők személy szerint, és akkor jogos lesz. Mostmeg dolgozzuk fel a pozitív emlékeket inkább.Már akinek van olyan, és nem a seggemet nézte gyorsuláskor  vigyor3
Naplózva

Anything worth shooting is worth shooting twice. Ammo is cheap. Life is expensive.
Fiat Bravo 1.4 T-Jet >>http://www.murmucka.hu/bravo.jpg<<
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #2353 Dátum: 2012.05.21 hétfő, 14:17:32 »

sztem meg ezen vagy akkor pörgünk, vagy mostmár ne. Legközelebb külön előre szólnak a szervezők személy szerint, és akkor jogos lesz. Mostmeg dolgozzuk fel a pozitív emlékeket inkább.Már akinek van olyan, és nem a seggemet nézte gyorsuláskor  vigyor3
Ezzel én is egyet értek. Én csak azt nem tudom, ki az aki úgy beivott? Én két embert láttam sörözni, egyik sem vezetett, és egyik sem volt még spicces sem. Volt, akit én nem láttam? Igaz, én mindig csak azt néztem, ahogy elmész az autóm mellett, mindegy, ki vezette. De csak azért, mert én nem vezettem, legalább is gyorsulás formájában nem. vigyor3
Naplózva
Murmucka
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5488


E!

h.zsolt@freemail.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #2354 Dátum: 2012.05.21 hétfő, 14:26:13 »

... De csak azért, mert én nem vezettem, legalább is gyorsulás formájában nem. vigyor3
Hát legközelebb bepótoljuk  Wink
Naplózva

Anything worth shooting is worth shooting twice. Ammo is cheap. Life is expensive.
Fiat Bravo 1.4 T-Jet >>http://www.murmucka.hu/bravo.jpg<<
hayhapapi
Vendég
« Új hozzászólás #2355 Dátum: 2012.05.21 hétfő, 14:31:04 »

Bár az enyém automata - nem ez az első kocsim volt nekem már kéziváltós is, amíg rá nem jöttem, hogy az az autógyártás szégyene  eplus2 - elmondom nagyjából, hogy mik az alapok:

 - Tekerd föl a műszerfal világítást ha videót készítesz mert lóf@sz se látszik  wave
 - Úgy rajtolj, hogy amikor leszállsz a kuplungról a legnagyobb nyomatékot tudd átadni a kerekeken (ne pörögjenek túl sokat, de a motor se veszítsen nagyot a fordulatból).
 - Akkor válts, amikor a motor épp a maximum lóerőt adja le, ez a te esetedben 6000 rpm/min. Ha túl korán váltasz alacsonyabb fordulatra esik vissza a motor, ezáltal kisebb teljesítményt fog leadni a következő fokozat elején; ha túl későn, akkor pedig elfogy az erő, lebólint a kocsi eleje és értékes másodperceket veszítesz.
 - A legfontosabb: a pálya vége előtt időben kezdj el fékezni. Ha befejezted a gyorsulást és lassítani kezdesz, elakadásjelzővel jelezd a mögötted lévőknek, nehogy összeütközzetek. A visszagurulás célbaérési sorrendben történik.

A műszerfalvilágítás csattra fel van tekerve, a telefonom kamerája ilyen gagyi Smiley Köszönöm a leírást, olvasgatni fogom Smiley  worship
Naplózva
siky
Vendég
« Új hozzászólás #2356 Dátum: 2012.05.21 hétfő, 14:31:58 »

sztem meg ezen vagy akkor pörgünk, vagy mostmár ne. Legközelebb külön előre szólnak a szervezők személy szerint, és akkor jogos lesz. Mostmeg dolgozzuk fel a pozitív emlékeket inkább.Már akinek van olyan, és nem a seggemet nézte gyorsuláskor  vigyor3
Azzal én is egyet értek, hogy kár utólag rágódni rajta, de azzal nem, hogy személyesen szólni kellene bárkinek is! Ha jól emlékszem a jelentkezési lapon is rajta volt, de itt a topikban biztos, hogy volt róla szó  wave
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #2357 Dátum: 2012.05.21 hétfő, 14:33:19 »

Azzal én is egyet értek, hogy kár utólag rágódni rajta, de azzal nem, hogy személyesen szólni kellene bárkinek is! Ha jól emlékszem a jelentkezési lapon is rajta volt, de itt a topikban biztos, hogy volt róla szó  wave
még most is ott van ...

"A találkozó ideje alatt, annak helyszínén az alkohol fogyasztása - biztonsági okokból - minden résztvevőnek tilos. A lebonyolítással kapcsolatos egyéb információkért fordulj a Fórumon bármelyik szervezőhöz vagy moderátorhoz. Köszönjük a megértésedet!"
Naplózva
Murmucka
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5488


E!

h.zsolt@freemail.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #2358 Dátum: 2012.05.21 hétfő, 14:34:51 »

Azzal én is egyet értek, hogy kár utólag rágódni rajta, de azzal nem, hogy személyesen szólni kellene bárkinek is! Ha jól emlékszem a jelentkezési lapon is rajta volt, de itt a topikban biztos, hogy volt róla szó  wave
Alapesetben igaz, de ne felejtsük el, hogy a klubot nem kell egy kalap alá venni egy ford klubbal. Jellemzően alacsony számmal (max 100 fő) szervezünk talikat, jórészt baráti, összeszokott társasággal. Sokaknak, köztük nekem is már rég nem az autó a lényeg, hanem a sok éve ismert arcok, haverok. Ennek tudatában szerintem inkább személyes megbeszélést kíván az ügy a szervező(k) és a kérdéses tag között. A szabály egy dolog Wink Tartsuk tiszteletben, de ha megszegték, mérlegeljünk, ne ész nélkül!
Naplózva

Anything worth shooting is worth shooting twice. Ammo is cheap. Life is expensive.
Fiat Bravo 1.4 T-Jet >>http://www.murmucka.hu/bravo.jpg<<
siky
Vendég
« Új hozzászólás #2359 Dátum: 2012.05.21 hétfő, 14:41:30 »

Alapesetben igaz, de ne felejtsük el, hogy a klubot nem kell egy kalap alá venni egy ford klubbal. Jellemzően alacsony számmal (max 100 fő) szervezünk talikat, jórészt baráti, összeszokott társasággal. Sokaknak, köztük nekem is már rég nem az autó a lényeg, hanem a sok éve ismert arcok, haverok. Ennek tudatában szerintem inkább személyes megbeszélést kíván az ügy a szervező(k) és a kérdéses tag között. A szabály egy dolog Wink Tartsuk tiszteletben, de ha megszegték, mérlegeljünk, ne ész nélkül!
Ez is igaz, de az utólagos megbeszélésre és nem az előzetes figyelmeztetésre! Előzetesen senkinek sem esne jól, ha odamenne hozzá az egyik szervező, hogy "hé haver, tudom, hogy kicsit alkesz vagy, de bírd már ki lécci, hogy a talin nem iszol jó?"  eplus2
De szerintem itt zárjuk le ezt a témát, mert aki nem volt ott még azt hiszi, hogy lealjasodtunk és röfögtünk egész nap  nyes
Naplózva
Takiatti
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9466


30 / 993-7376


E-mail
« Új hozzászólás #2360 Dátum: 2012.05.21 hétfő, 14:42:34 »

De szerintem itt zárjuk le ezt a témát, mert aki nem volt ott még azt hiszi, hogy lealjasodtunk és röfögtünk egész nap  nyes

Mé, nem...?  eplus2  Wink
Naplózva

2017.07. Renault Megane Intens 1,2TCe EDC7

Ex: 2004.09. 2.0TDCI, GHIA, Xenon, Zen, stb...  
"Nem véletlen, hogy nem építenek hülyék házát! Felemésztené az építőanyag készletet..."
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #2361 Dátum: 2012.05.21 hétfő, 14:44:14 »

Mé, nem...?  eplus2  Wink
te úgy is nézel ki .. csüngőhasú  hehe
Naplózva
Murmucka
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5488


E!

h.zsolt@freemail.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #2362 Dátum: 2012.05.21 hétfő, 14:46:19 »

Mé, nem...?  eplus2  Wink
Neked indokolt lenne éhenhalni! És hidd el krva sokáig tartana  vigyor3 eplus2
Naplózva

Anything worth shooting is worth shooting twice. Ammo is cheap. Life is expensive.
Fiat Bravo 1.4 T-Jet >>http://www.murmucka.hu/bravo.jpg<<
Takiatti
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9466


30 / 993-7376


E-mail
« Új hozzászólás #2363 Dátum: 2012.05.21 hétfő, 14:48:15 »

Én vagyok a hülye!
Minek belepofázni, mikor itt lopjátok a napot!

Nincs dolgotok?
Skera melózni!
Naplózva

2017.07. Renault Megane Intens 1,2TCe EDC7

Ex: 2004.09. 2.0TDCI, GHIA, Xenon, Zen, stb...  
"Nem véletlen, hogy nem építenek hülyék házát! Felemésztené az építőanyag készletet..."
hayhapapi
Vendég
« Új hozzászólás #2364 Dátum: 2012.05.21 hétfő, 14:52:50 »

Én vagyok a hülye!
Minek belepofázni, mikor itt lopjátok a napot!

Nincs dolgotok?
Skera melózni!

Én szabin vagyok, ilyenkor mi van? Cheesy
Naplózva
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #2365 Dátum: 2012.05.21 hétfő, 14:53:12 »

Én vagyok a hülye!
Minek belepofázni, mikor itt lopjátok a napot!

Nincs dolgotok?
Skera melózni!
Na, ebbe most belényúltál! Hallgathatod! eplus2
Naplózva
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #2366 Dátum: 2012.05.21 hétfő, 14:54:09 »

Én szabin vagyok, ilyenkor mi van? Cheesy
Vészesen fogy a szabid! eplus2
Naplózva
hayhapapi
Vendég
« Új hozzászólás #2367 Dátum: 2012.05.21 hétfő, 14:56:01 »

Vészesen fogy a szabid! eplus2

Ez igaz... Sad  nyes
Naplózva
siky
Vendég
« Új hozzászólás #2368 Dátum: 2012.05.21 hétfő, 15:04:30 »

Na halljátok, rendesen szétoffoljátok a topikot így tali után  hehe
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #2369 Dátum: 2012.05.21 hétfő, 15:36:58 »

Ez azért így talán kicsit durva Smiley De legközelebb megpróbálod, mi meg nézzük, jó?  vigyor3

Már miért lenne durva? Egy rendezvényen vannak szabályok, és be kell tartani.
Hogy megpróbálom? Te, ez nem az a próbálgatós világ...
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Doby
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 449



E-mail
« Új hozzászólás #2370 Dátum: 2012.05.21 hétfő, 15:50:26 »

Én csak annyit tennék hozzá hogy ne rontsuk el ennek a jól sikerült talinak az emlékét ilyen hozzászólásokkal.
Én sem tudom kiről van szó, biztosan igazatok van, de nem biztos hogy jó, ha ezt kell olvasgatni annak aki legközelebb eljönne, és esetleg ettől elmegy a kedve...
Remélem értitek mire gondolok...
(de persze én új vagyok, nem akarok belepofázni, csak ez a véleményem)
 integet2
Naplózva

MKIV Titanium 2014 2.0 TDCI 100kW, 5 ajtó, Red Candy

Korábban:
MKIII F2 ; 2006.06 ; 4 ajtós limuzin ; 2.0L Duratorq TDCi (131Le) ; MMT6 ; Platinum Metallic ; Aras ; Ghia
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #2371 Dátum: 2012.05.21 hétfő, 15:56:52 »

Én csak annyit tennék hozzá hogy ne rontsuk el ennek a jól sikerült talinak az emlékét ilyen hozzászólásokkal.
Én sem tudom kiről van szó, biztosan igazatok van, de nem biztos hogy jó, ha ezt kell olvasgatni annak aki legközelebb eljönne, és esetleg ettől elmegy a kedve...
Remélem értitek mire gondolok...
(de persze én új vagyok, nem akarok belepofázni, csak ez a véleményem)
 integet2

Jogos. A tali jó volt, és ez a lényeg. Az izomláz (az indításnál beleadtam mindent) is elmúlik, a piros foltok is eltűnnek (kissé leégtem), a kellemes élmények maradnak.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #2372 Dátum: 2012.05.21 hétfő, 16:41:54 »

nyes
Akit zavart, szóljon neki, oszt csók. Mondjuk vezetni nem vezetett, max a szabályok tisztelete miatt  vigyor3 De ne utólag, mert így semmi értelme, lássuk be.
szerintem meg pont a te autodat vezette...... Roll Eyes
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #2373 Dátum: 2012.05.21 hétfő, 16:54:06 »

Kell még ezen rágódni? Ez a sarkalatos pontja a napnak? Szerintem szép számmal össze jöttünk ahhoz képest, hogy előtte egy héttel elhangzott, hogy a találkozó elmarad. Jó idő volt, a pálya is elfogadható volt, megfelelt a tempós egymás mellett haladáshoz. Rengetegen megismerték egymást, barátságok kötődtek, ismeretségek alakultak ki. Rengeteg információ cserélt gazdát, okosabbak lettünk jó páran, köztük én is. Jókat beszélgettünk, nevettünk, ettünk, ittunk, nem bánkódtunk. Ezért mentünk oda. És most ezekről beszéljünk, ne másról. Ennyi! ejnye1 knuppel2
Naplózva
Doby
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 449



E-mail
« Új hozzászólás #2374 Dátum: 2012.05.21 hétfő, 16:56:53 »

Kell még ezen rágódni? Ez a sarkalatos pontja a napnak? Szerintem szép számmal össze jöttünk ahhoz képest, hogy előtte egy héttel elhangzott, hogy a találkozó elmarad. Jó idő volt, a pálya is elfogadható volt, megfelelt a tempós egymás mellett haladáshoz. Rengetegen megismerték egymást, barátságok kötődtek, ismeretségek alakultak ki. Rengeteg információ cserélt gazdát, okosabbak lettünk jó páran, köztük én is. Jókat beszélgettünk, nevettünk, ettünk, ittunk, nem bánkódtunk. Ezért mentünk oda. És most ezekről beszéljünk, ne másról. Ennyi! ejnye1 knuppel2

 eljen eljen
Naplózva

MKIV Titanium 2014 2.0 TDCI 100kW, 5 ajtó, Red Candy

Korábban:
MKIII F2 ; 2006.06 ; 4 ajtós limuzin ; 2.0L Duratorq TDCi (131Le) ; MMT6 ; Platinum Metallic ; Aras ; Ghia
giorgio
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2753

bembe@freemail.hu
E-mail
« Új hozzászólás #2375 Dátum: 2012.05.21 hétfő, 17:00:59 »

Azon gondolkodom, hogy inkább ki kellene tenni, hogy mikor legyen az őszi.
Nyáron sokan nem lesznek, most le tudnánk fixálni, akkorra mindenki szabaddá tudná tenni magát. Egy jó füzes, ingyenes helyre hátha összejönne egy csomó kocsi.
Naplózva

ex: MK II. 2.0 Ghia Turnier '98 /Ezüstnyíl/
------------------------------------------------
Focus I. 2.0 Ghia '02 /Kékvillám/
Focus II. 1.6 TDCI Trend '05
hayhapapi
Vendég
« Új hozzászólás #2376 Dátum: 2012.05.21 hétfő, 17:01:44 »

szerintem meg pont a te autodat vezette...... Roll Eyes

Mivel én sem tudom kiről van szó és nem akarok félreértésekbe keveredni inkább megelőzöm őket hisz véletlen egybeesést vélek felfedezni.

Én vezettem Füge autóját kétszer is és a sajátommal nem mentem futamot, Matyi próbálta ki egyszer az enyémet a pályán, meg egyedül mentem vele egyszer. Tehát ha esetleg tudtom nélkül rólam lenne szó: Egyáltalán nem ittam egy korty alkoholt sem, sőt, a hétköznapokon sem iszom meg még egy sört sem. Egész nap a húgymeleg narancslevet ittam és nem volt benne még vodka sem.. Igaz, hogy kimentünk a kocsmába Fulda-val, a barátnőjével és Matyival, de az életemre, hogy csak kv-t ittam kint is Smiley
Naplózva
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #2377 Dátum: 2012.05.21 hétfő, 17:10:55 »

Mivel én sem tudom kiről van szó és nem akarok félreértésekbe keveredni inkább megelőzöm őket hisz véletlen egybeesést vélek felfedezni.

Én vezettem Füge autóját kétszer is és a sajátommal nem mentem futamot, Matyi próbálta ki egyszer az enyémet a pályán, meg egyedül mentem vele egyszer. Tehát ha esetleg tudtom nélkül rólam lenne szó: Egyáltalán nem ittam egy korty alkoholt sem, sőt, a hétköznapokon sem iszom meg még egy sört sem. Egész nap a húgymeleg narancslevet ittam és nem volt benne még vodka sem.. Igaz, hogy kimentünk a kocsmába Fulda-val, a barátnőjével és Matyival, de az életemre, hogy csak kv-t ittam kint is Smiley
Nem a Te inged. Ne vedd magadra más keresztjét. Zárjuk le.
Már volt egy végszó:
Scratch: -
"Egyetértek!
Kérek mindenkit, hogy a jövőben erre figyeljen!"


Legyen ez tényleg a végszó ebben az ügyben!
Naplózva
Makker
Vendég
« Új hozzászólás #2378 Dátum: 2012.05.21 hétfő, 17:16:47 »

Na valaki tol még fel fotókat meg vidit? Tongue
Naplózva
hayhapapi
Vendég
« Új hozzászólás #2379 Dátum: 2012.05.21 hétfő, 17:17:56 »

Na valaki tol még fel fotókat meg vidit? Tongue

Tessék Makker! Cheesy Reggel neked csináltam!  nyes http://www.youtube.com/watch?v=L4COFcuZ3bY&list=UUQFyaMiMWBNoZeXimN8IkMw&index=1&feature=plcp
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #2380 Dátum: 2012.05.21 hétfő, 17:18:08 »

Őszi... Scratch-csel beszélgettünk. Az egyik lehetőség, hogy ismét olyan buli legyen, mint a nyáregyházi.
Kéne keresni egy olyan rendezvényt, ami nekünk jó lenne, falunap v ilyesmi, ahol vannak programok, érdekel minket, meg ilyenek, és beszélni a rendezőkkel, hogy megyünk, adjanak helyet/hírverést. Az lenne a jó, ha szeptember közepi-október elejei dátummal lenne.
Akkor nem kell szervezni, meg ilyenek, megyünk, és kész.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
giorgio
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2753

bembe@freemail.hu
E-mail
« Új hozzászólás #2381 Dátum: 2012.05.21 hétfő, 17:25:02 »

Őszi... Scratch-csel beszélgettünk. Az egyik lehetőség, hogy ismét olyan buli legyen, mint a nyáregyházi.
Kéne keresni egy olyan rendezvényt, ami nekünk jó lenne, falunap v ilyesmi, ahol vannak programok, érdekel minket, meg ilyenek, és beszélni a rendezőkkel, hogy megyünk, adjanak helyet/hírverést. Az lenne a jó, ha szeptember közepi-október elejei dátummal lenne.
Akkor nem kell szervezni, meg ilyenek, megyünk, és kész.
Ebben azért nem hiszek annyira, mert az oké, hogy bevonul a sok kocsi, de onnantól szétszéled a banda. Nincs közös program stb. Aki meg pl. offal jön, az be sem mehet. Én inkább külön szervezném, úgy, mint régen, annak van az igazi hangulata.
Naplózva

ex: MK II. 2.0 Ghia Turnier '98 /Ezüstnyíl/
------------------------------------------------
Focus I. 2.0 Ghia '02 /Kékvillám/
Focus II. 1.6 TDCI Trend '05
Makker
Vendég
« Új hozzászólás #2382 Dátum: 2012.05.21 hétfő, 17:30:09 »


Hát nem sokat látok belőle.. de ejnye inkább a nyílt utcán gyorsulgatsz mint hogy a zárt reptéren? Értem én adrenalin de akkor is veszélyes!  eplus2

Van nekem is pár videóm de van benne egy-két olyan fail beszólás hogy azokat inkább nem is merem feltenni. xD Pl.: mikor 3 mk1 meg én felsorakoztunk 1 gyorsulásra megszólal  haverom hogy 2 mk1 meg 2 mk2 xD Meg valaki a háttérben mindig nyomja a fikázást xD  hehe hehe Arról nem beszélve hogy sokszor az operatőr csak az eget vette a kocsik helyett...

De most hogy így ezt leírtam tök poén lehet hogy mégis felteszem.  eplus2
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #2383 Dátum: 2012.05.21 hétfő, 17:35:04 »

Ebben azért nem hiszek annyira, mert az oké, hogy bevonul a sok kocsi, de onnantól szétszéled a banda. Nincs közös program stb. Aki meg pl. offal jön, az be sem mehet. Én inkább külön szervezném, úgy, mint régen, annak van az igazi hangulata.

Ha tudsz jobbat, ne tétovázz. Mehetünk akármilyen tóhoz/parkolóba/mittudomén.
De ott meg program nem lesz. Vagy csak ilyen sima beszélgetősre gondolsz?
(Nekem a programok nem hiányoznak)
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
hayhapapi
Vendég
« Új hozzászólás #2384 Dátum: 2012.05.21 hétfő, 17:36:34 »

Ebben azért nem hiszek annyira, mert az oké, hogy bevonul a sok kocsi, de onnantól szétszéled a banda. Nincs közös program stb. Aki meg pl. offal jön, az be sem mehet. Én inkább külön szervezném, úgy, mint régen, annak van az igazi hangulata.

Lehetne menni valami horgásztóra, hogy aki akar horgászni, az megtehesse.. Én nem tétlenkednék az tuti.. Aki akar bográcsozik, gyerekek fociznak, stb.. Én erre szavazok.. Mindig is utáltam a falunapokat és tényleg ott csak szétszéledne a banda..

De srácok nekem van konkrét helyszín ha érdekel.. Wartburg és Trabant találkozókat szoktak ott rendezni, hatalmas nagy füves terület, focipálya egy falu közepén.. Nagykarácsony. Olvassatok utána, aztán ha tetszik a népnek akkor utána érdeklődöm.
« Utoljára szerkesztve: 2012.05.21 hétfő, 17:38:09 írta hayhapapi » Naplózva
fdgf1
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 533


kék villám 06306357582

fdgf1@mailbox.hu
« Új hozzászólás #2385 Dátum: 2012.05.21 hétfő, 17:45:12 »

Mivel én sem tudom kiről van szó és nem akarok félreértésekbe keveredni inkább megelőzöm őket hisz véletlen egybeesést vélek felfedezni.

Én vezettem Füge autóját kétszer is és a sajátommal nem mentem futamot, Matyi próbálta ki egyszer az enyémet a pályán, meg egyedül mentem vele egyszer. Tehát ha esetleg tudtom nélkül rólam lenne szó: Egyáltalán nem ittam egy korty alkoholt sem, sőt, a hétköznapokon sem iszom meg még egy sört sem. Egész nap a húgymeleg narancslevet ittam és nem volt benne még vodka sem.. Igaz, hogy kimentünk a kocsmába Fulda-val, a barátnőjével és Matyival, de az életemre, hogy csak kv-t ittam kint is Smiley


 ezt tudom bizonyitani  igaz boltba indultunk de zárva volt a barát nődnek akartál kaját venni.  Plusz kávét inni mentünk ki 
Naplózva

Mk2
        1996 glx 1.8 benzin
        1997 clx - Giha 1.8 benzin
  volt1996 clx 1.8 benzin
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #2386 Dátum: 2012.05.21 hétfő, 17:45:54 »

Ebben azért nem hiszek annyira, mert az oké, hogy bevonul a sok kocsi, de onnantól szétszéled a banda. Nincs közös program stb. Aki meg pl. offal jön, az be sem mehet. Én inkább külön szervezném, úgy, mint régen, annak van az igazi hangulata.
Ezzel egyetértek. Személy szerint rosszul vagyok a matyóhímzéses, öregasszonykórusos, plüssmackós-célbalövős, esetleg fluortomis falunapoktól. Igaz egy falunapon van "program", de nem hiszem, hogy az komolyabban lekötne közülünk bárkit is. Plusz akkor - ahogy giorgio is írja - mindenki mindenfelé megy, nem vagyunk együtt. És ismét a biztonság kérdése: most végig nyitva volt a kocsim, hátsó ülésen a fényképező, egyszer még a pénztárcám is az ülésen volt nyitott autónál, de nem kellett aggódnom. Egy falunapon, vagy egy nem zárt rendezvényen ilyen nincs. Jobb az, ha magunk vagyunk.

Szerintem a közös programokat se biztos, hogy kell erőltetni. A kölcsönös szimpátiából, ismerettségekből, ismerkedésekből kialakul egy beszégetés, ott jönnek a témák, először nyílván az autó, utána már privát dolgok. Ez is összehozza a társaságot.

Illetve szerintem sütés-főzés kell. Én (mi) azt hittem (hittük), hogy mindenki grillezni fog, és rotyog majd a sok bogrács, és száll majd felfelé a sok füstoszlop a grillek felett. Ehelyett csak mi 3-an grilleztünk, a többiek meg ott "csorgatták a nyálukat", és otthonról hozott szendvicseket ettek. Ez nyílván privát szervezés, de ha összeáll több ilyen 3-5 fős társaság, és közösen csinálnak kaját (bogrács, grill, halászlé, paprikáskrumpli, akármi), akkor ott a közös kajakészítés is összerázza a csapatot. Lehet akár a halászléfőző-versenyek mintájára kajakészítő verseny is. Ez máris program.
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #2387 Dátum: 2012.05.21 hétfő, 17:47:38 »

Ezzel egyetértek. Személy szerint rosszul vagyok a matyóhímzéses, öregasszonykórusos, plüssmackós-célbalövős, esetleg fluortomis falunapoktól. Igaz egy falunapon van "program", de nem hiszem, hogy az komolyabban lekötne közülünk bárkit is. Plusz akkor - ahogy giorgio is írja - mindenki mindenfelé megy, nem vagyunk együtt. És ismét a biztonság kérdése: most végig nyitva volt a kocsim, hátsó ülésen a fényképező, egyszer még a pénztárcám is az ülésen volt nyitott autónál, de nem kellett aggódnom. Egy falunapon, vagy egy nem zárt rendezvényen ilyen nincs. Jobb az, ha magunk vagyunk.

Szerintem a közös programokat se biztos, hogy kell erőltetni. A kölcsönös szimpátiából, ismerettségekből, ismerkedésekből kialakul egy beszégetés, ott jönnek a témák, először nyílván az autó, utána már privát dolgok. Ez is összehozza a társaságot.

Illetve szerintem sütés-főzés kell. Én (mi) azt hittem (hittük), hogy mindenki grillezni fog, és rotyog majd a sok bogrács, és száll majd felfelé a sok füstoszlop a grillek felett. Ehelyett csak mi 3-an grilleztünk, a többiek meg ott "csorgatták a nyálukat", és otthonról hozott szendvicseket ettek. Ez nyílván privát szervezés, de ha összeáll több ilyen 3-5 fős társaság, és közösen csinálnak kaját (bogrács, grill, halászlé, paprikáskrumpli, akármi), akkor ott a közös kajakészítés is összerázza a csapatot. Lehet akár a halászléfőző-versenyek mintájára kajakészítő verseny is. Ez máris program.
én láttam, hogyan készültek ott a dolgok, inkább nem csorgott semmim Cheesy
amúgy meg nagyon finom szendvicset csináltam  eplus2
Naplózva
hayhapapi
Vendég
« Új hozzászólás #2388 Dátum: 2012.05.21 hétfő, 17:53:26 »


 ezt tudom bizonyitani  igaz boltba indultunk de zárva volt a barát nődnek akartál kaját venni.  Plusz kávét inni mentünk ki 

Mindegy, zárjuk a témát Smiley

A közös főzésben meg benne vagyok, a kajakészítő versenyt meg egyenesen támogatom is.. Aztán eszembe jutott egy olyan, hogy a legközelebbi talin elvállalom a szépségverseny lebonyolítását és szervezését kategóriánként Smiley
Naplózva
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #2389 Dátum: 2012.05.21 hétfő, 17:54:50 »

Mindegy, zárjuk a témát Smiley

A közös főzésben meg benne vagyok, a kajakészítő versenyt meg egyenesen támogatom is.. Aztán eszembe jutott egy olyan, hogy a legközelebbi talin elvállalom a szépségverseny lebonyolítását és szervezését kategóriánként Smiley
eljen worship
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
fdgf1
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 533


kék villám 06306357582

fdgf1@mailbox.hu
« Új hozzászólás #2390 Dátum: 2012.05.21 hétfő, 17:57:11 »

Mindegy, zárjuk a témát Smiley

A közös főzésben meg benne vagyok, a kajakészítő versenyt meg egyenesen támogatom is.. Aztán eszembe jutott egy olyan, hogy a legközelebbi talin elvállalom a szépségverseny lebonyolítását és szervezését kategóriánként Smiley
 

Na  ez  viszont jól hangzik  de ne csak a gyárikat
Naplózva

Mk2
        1996 glx 1.8 benzin
        1997 clx - Giha 1.8 benzin
  volt1996 clx 1.8 benzin
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #2391 Dátum: 2012.05.21 hétfő, 17:59:49 »

Nem reklámként, de valami hasonlót, mint a fügelaci-buli. Akár az is lehet! Még 68 nap!
De tudom, messze van. Torontó 8500 km. Na, az messze van. A lányom ott van. Mégis elmegyek hozzá. Itt minden eddig elhangzott érv ül, van hely, kaja, tó, kukorica útvesztő, Matyó hímzéses asszonykórus, és zárt terület, őgyelgők nélkül. wow1 vigyor3
Naplózva
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #2392 Dátum: 2012.05.21 hétfő, 18:07:51 »

Nem reklámként, de valami hasonlót, mint a fügelaci-buli. Akár az is lehet! Még 68 nap!
De tudom, messze van. Torontó 8500 km. Na, az messze van. A lányom ott van. Mégis elmegyek hozzá. Itt minden eddig elhangzott érv ül, van hely, kaja, tó, kukorica útvesztő, Matyó hímzéses asszonykórus, és zárt terület, őgyelgők nélkül. wow1 vigyor3
Szerintem is ilyesminek kellene lennie. Csak ez a dátum még nagyon korai ahhoz, hogy ezt nevezzük ki őszi nagytalinak. Egy hasonlót kéne csinálni majd szept. végén, okt. elején.
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
hayhapapi
Vendég
« Új hozzászólás #2393 Dátum: 2012.05.21 hétfő, 18:14:09 »

 

Na  ez  viszont jól hangzik  de ne csak a gyárikat

Úgy értem a kategóriákat, hogy MK1-MK2-MK3-MK4.. Smiley Bár szerintem a te géped eleve megérdemel egy különdíjat.. Cheesy

Szerintem is ilyesminek kellene lennie. Csak ez a dátum még nagyon korai ahhoz, hogy ezt nevezzük ki őszi nagytalinak. Egy hasonlót kéne csinálni majd szept. végén, okt. elején.

Igen, meg a másik az, hogy az Őszi nagytalit viszonylag az ország közepére kéne rendezni, hogy mindenkinek jó legyen.. Például nekem Makó 180km és nem biztos, hogy lesz annyi pénzem benzinre, hogy el tudjak menni.
« Utoljára szerkesztve: 2012.05.21 hétfő, 18:16:16 írta hayhapapi » Naplózva
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #2394 Dátum: 2012.05.21 hétfő, 18:30:12 »

Igen, meg a másik az, hogy az Őszi nagytalit viszonylag az ország közepére kéne rendezni, hogy mindenkinek jó legyen.. Például nekem Makó 180km és nem biztos, hogy lesz annyi pénzem benzinre, hogy el tudjak menni.
A Pest közeliséget direkt nem írtam be, mert ebből már többször volt vita. Szerintem ha találunk valami helyet, ami "tömegeket" mozgat meg, de nincs az ország közepén, az oké. De ha nincs valami hely, ami olyan bombasztikus lehetőséget kínál, amiért sokan mozdulnak meg, akkor a reális lehetőség továbbra is az ország közepe.

Tippre bejelöltem egy területet (Székesfehérvár - Szolnok - Kecskemét - Dunaföldvár KLIKK IDE A LINKÉRT), ami új kb. az ország közepén levő terület. Szerintem ha ezen belül találunk valamit, azzal nem nagyon lehet senkinem semmi ellenvetée, akárhol is lakjon az országban.
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
hayhapapi
Vendég
« Új hozzászólás #2395 Dátum: 2012.05.21 hétfő, 18:32:11 »

A Pest közeliséget direkt nem írtam be, mert ebből már többször volt vita. Szerintem ha találunk valami helyet, ami "tömegeket" mozgat meg, de nincs az ország közepén, az oké. De ha nincs valami hely, ami olyan bombasztikus lehetőséget kínál, amiért sokan mozdulnak meg, akkor a reális lehetőség továbbra is az ország közepe.

Tippre bejelöltem egy területet (Székesfehérvár - Szolnok - Kecskemét - Dunaföldvár KLIKK IDE A LINKÉRT), ami új kb. az ország közepén levő terület. Szerintem ha ezen belül találunk valamit, azzal nem nagyon lehet senkinem semmi ellenvetée, akárhol is lakjon az országban.

Dunaföldváron utána tudok nézni, hogy kapunk e valahol helyet ha van érdeklődés, itt lakom tőle 5km-re.
Naplózva
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #2396 Dátum: 2012.05.21 hétfő, 18:34:38 »

Dunaföldváron utána tudok nézni, hogy kapunk e valahol helyet ha van érdeklődés, itt lakom tőle 5km-re.
Szerintem ha tudsz helyet, akkor kérdezd meg. Az is egy alternatíva.
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
hayhapapi
Vendég
« Új hozzászólás #2397 Dátum: 2012.05.21 hétfő, 18:44:21 »

Szerintem ha tudsz helyet, akkor kérdezd meg. Az is egy alternatíva.

Rendben, holnap úgyis átgurulok rajta, lenézek a Duna Partra! Smiley

Gyerekek!!! Hát mi jutott eszébe a bátyámnak. Dunaújváros - Duna Part! Kb 3km hosszú Dunaparti szakasz, van nagy Betonkocka is, füves terület, csendes, nyugodt, tiszta! Holnap lemegyek és fényképezek nektek! Amerikai Autóstalálkozó szokott lent lenni! Lehet bográcsozni, focizni, célba lőni, stb! Szerintem ennél jobb nem is kell. http://maps.google.com/maps?q=46.967141,18.948357&num=1&t=h&z=17
« Utoljára szerkesztve: 2012.05.21 hétfő, 18:49:59 írta hayhapapi » Naplózva
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #2398 Dátum: 2012.05.21 hétfő, 18:48:20 »

Rendben, holnap úgyis átgurulok rajta, lenézek a Duna Partra! Smiley

Gyerekek!!! Hát mi jutott eszébe a bátyámnak. Dunaújváros - Duna Part! Kb 3km hosszú Dunaparti szakasz, van nagy Betonkocka is, füves terület, csendes, nyugodt, tiszta! Holnap lemegyek és fényképezek nektek! Amerikai Autóstalálkozó szokott lent lenni! Lehet bográcsozni, focizni, célba lőni, stb! Szerintem ennél jobb nem is kell.
Nekem tetszik az ötlet!
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
hayhapapi
Vendég
« Új hozzászólás #2399 Dátum: 2012.05.21 hétfő, 18:51:36 »

Nekem tetszik az ötlet!

Betettem egy linket! Holnap pedig lemegyek és fotózok helyszínt. Ingyenes és aztán itt tényleg lehet mindent csinálni.. Simán elfér akár 200 autó is.. A füves rész is jó minőségű, a beton is jó.. Lehet parkolni a füvön, a betonon.. Télen itt szoktunk állatkodni!  http://maps.google.com/maps?q=46.967141,18.948357&num=1&t=h&z=17

Kb 2km a helytől a nagy Tesco, be lehet vásárolni is ott akár. Budapest meg körülbelül 65km.. Én 45-50 perc alatt Pestre szoktam érni innen..
« Utoljára szerkesztve: 2012.05.21 hétfő, 18:54:25 írta hayhapapi » Naplózva
Oldalak: 1 ... 41 42 43 44 45 46 47 [48] 49 50 51 52 53 54 55   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.066 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.