Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.04.27 szombat, 03:30:15 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: [1] 2 3 4 5 6 7 8 ... 55   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Nagytalis kérdőív!!! Olvasd el, és töltsd ki!! Megbeszélések  (Megtekintve 773149 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
TISLER19
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4936



E-mail
« Dátum: 2011.07.02 szombat, 22:49:41 »

Tisztelt fórumtársak!
 Én is kérlek titeket, olvassátok el, és válaszoljatok a kérdésekre. Én is részese lehetek a szavazásban résztvevő helyszínek egyikén rendezendő találkozónak. Rengeteg idő, felkészülés kell hozzá, ezért adjuk meg a lehetőséget a szervezőnek, akár ki lesz is. Szavazzatok! Köszi! wave
Nagyon tettszett a Makói hely.Igaz nemtudom a gyorsulásra hol van hely de a képek alapján nekem jobban tetszett,hogy lelehet ülni gyerekeknek jobb a játszás szóval a reptér is nagyon jó de ez nekem családiasabb.Nagyon tetszik de veletek bárhol jó volt összejönni.A nagy asztalnál együtt aztán az szép lenne amit a képen láttam.KIRÁLY a hely!!!!!!!
« Utoljára szerkesztve: 2011.07.03 vasárnap, 12:24:05 írta Joe » Naplózva

2008.11. 1.8 TDCI KOMBI TREND 115 FOCUS II
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #1 Dátum: 2011.07.02 szombat, 22:53:52 »

Nagyon tettszett a Makói hely.Igaz nemtudom a gyorsulásra hol van hely de a képek alapján nekem jobban tetszett,hogy lelehet ülni gyerekeknek jobb a játszás szóval a reptér is nagyon jó de ez nekem családiasabb.Nagyon tetszik de veletek bárhol jó volt összejönni.A nagy asztalnál együtt aztán az szép lenne amit a képen láttam.KIRÁLY a hely!!!!!!!
Hát a gyorsulás egyenlőre az asztal körül lehetséges, de rajta vagyok, hogy kitaláljak valami átmeneti megoldást. A hely tényleg király!
Naplózva
Gr3g
Vendég
« Új hozzászólás #2 Dátum: 2011.07.03 vasárnap, 08:40:58 »

Sajnálom, hogy Tököl lekerült a listáról... nem tudom mi bajotok vele...

megmondom őszintén, ha nem visegrád, akkor nem fogok tudni részt venni....

megértem, hogy a vidékieknek meg pest környéke nem jó.... csak a véleményemet mondom.... ha nem pest környéke, akkor nem veszek részt egyiken sem.... Sad
Naplózva
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #3 Dátum: 2011.07.03 vasárnap, 09:21:11 »

Sajnálom, hogy Tököl lekerült a listáról... nem tudom mi bajotok vele...

megmondom őszintén, ha nem visegrád, akkor nem fogok tudni részt venni....

megértem, hogy a vidékieknek meg pest környéke nem jó.... csak a véleményemet mondom.... ha nem pest környéke, akkor nem veszek részt egyiken sem.... Sad
De azt senki sem mondta, hogy kötelező lenne. Ha nem, hát nem. A disznó tor sem kötelező, mégis jó! Ez is egy vélemény.
Egyébként, ha a többség úgy akarja, akkor az egyik találkozó betonos (repülőteres), a másik piknikezős, füves. És lehetőleg mindig más helyszín lenne, hogy közben megismerhessük kis hazánkat is. És az ország nem csak Pest környékéből áll. Lehet, hogy most jelenleg több Pesti van, mint vidéki, de ez valahol természetes, hiszen az ország egy ötöde él ott. A Pestieknek minden hónapban minitali, ott Pesten vagytok. Ide is el lehet jönni, vidékre, nem fog elgurulni a kerék az autó alól! Itt is emberek élnek, akik szintén szeretik az autójukat, és semmivel sem különbek, mint a Pestiek. Nem is rosszabbak, nem is jobbak.
Azért remélem, nem minden Pesti van a Te véleményeden. wave
Naplózva
Gr3g
Vendég
« Új hozzászólás #4 Dátum: 2011.07.03 vasárnap, 10:08:53 »

De azt senki sem mondta, hogy kötelező lenne. Ha nem, hát nem. A disznó tor sem kötelező, mégis jó! Ez is egy vélemény.
Egyébként, ha a többség úgy akarja, akkor az egyik találkozó betonos (repülőteres), a másik piknikezős, füves. És lehetőleg mindig más helyszín lenne, hogy közben megismerhessük kis hazánkat is. És az ország nem csak Pest környékéből áll. Lehet, hogy most jelenleg több Pesti van, mint vidéki, de ez valahol természetes, hiszen az ország egy ötöde él ott. A Pestieknek minden hónapban minitali, ott Pesten vagytok. Ide is el lehet jönni, vidékre, nem fog elgurulni a kerék az autó alól! Itt is emberek élnek, akik szintén szeretik az autójukat, és semmivel sem különbek, mint a Pestiek. Nem is rosszabbak, nem is jobbak.
Azért remélem, nem minden Pesti van a Te véleményeden. wave


mondtam egy szóval is, hogy azért nem akarnék vidékre menni mert derogál, vagy nem vagyok kíváncsi más helyekre?Huh?Huh?

csak már egyből előítéletes vagy..... mondom NEM TUDOK..... ha neked ebből az jön le, hogy nekem az ország csak pest környékéből áll akkor csak sajnálni tudlak....

ne haragudj, hogy egy 1 év alatti kisgyerekkel, nem indulok neki, egy egy napos buli miatt az ország másik vége felé.....

ha neked ez magas, sajnálom....

remélem nem minden vidéki látja ilyen bután ezt.....

u.i.: tököl, visegrád, ha bármi van hazaugrom.... visegrád kb 30perc tököl 20....... Te is azért kötöd az ebet a karóhoz, mert neked az van közel.... az a kényelmes.....

u.i. 2: és félre ne értsd, nincs ezzel baj! Én is próbálnék oda szervezkedni, ahol mindent ismerek, és közel van, ez logikus. csak kérlek abból, hogy "nem tudok" abból ne az jöjjön már élből le, hogy na a bunkó pestinek derogál vidékre menni... mert nem erről van szó. csak jelenleg nem tudom kivitelezni, ennyi.

példa: imádom a gyorsulási futamokat... de amióta elvitték tökölről, nem járok... mert egy napra lemenni mondjuk taszárra vagy "kunmadár"-ra az nekem most nem megoldható... ennyi. nem kell mögé látni semmit...
« Utoljára szerkesztve: 2011.07.03 vasárnap, 10:30:49 írta Gr3g » Naplózva
csehors
Vendég
« Új hozzászólás #5 Dátum: 2011.07.03 vasárnap, 11:50:23 »

Szavaztam (tunk a feleségemmel)

Jónak tartom, hogy már most és mindenkit kikérdezünk a helyszínről és a programokról (legyenek, mert anélkül unalmas is lehet több órát egy helyben lenni).

ÉLJEN A DEMOKRÁCIA!!! (a legkisebb rossz a rendszerek közül a görögök óta)
Naplózva
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #6 Dátum: 2011.07.03 vasárnap, 11:59:19 »


mondtam egy szóval is, hogy azért nem akarnék vidékre menni mert derogál, vagy nem vagyok kíváncsi más helyekre?Huh?Huh?

csak már egyből előítéletes vagy..... mondom NEM TUDOK..... ha neked ebből az jön le, hogy nekem az ország csak pest környékéből áll akkor csak sajnálni tudlak....

ne haragudj, hogy egy 1 év alatti kisgyerekkel, nem indulok neki, egy egy napos buli miatt az ország másik vége felé.....

ha neked ez magas, sajnálom....

remélem nem minden vidéki látja ilyen bután ezt.....

u.i.: tököl, visegrád, ha bármi van hazaugrom.... visegrád kb 30perc tököl 20....... Te is azért kötöd az ebet a karóhoz, mert neked az van közel.... az a kényelmes.....

u.i. 2: és félre ne értsd, nincs ezzel baj! Én is próbálnék oda szervezkedni, ahol mindent ismerek, és közel van, ez logikus. csak kérlek abból, hogy "nem tudok" abból ne az jöjjön már élből le, hogy na a bunkó pestinek derogál vidékre menni... mert nem erről van szó. csak jelenleg nem tudom kivitelezni, ennyi.

példa: imádom a gyorsulási futamokat... de amióta elvitték tökölről, nem járok... mert egy napra lemenni mondjuk taszárra vagy "kunmadár"-ra az nekem most nem megoldható... ennyi. nem kell mögé látni semmit...
Na látod, a leányzó fekvése kicsit más, miután leírtad, hogy egy éves kisgyerek miatt nem tudsz messzire menni. Ez az első hozzászólásodból nem derült ki, nem utaltál rá. Csak azt írtad:
"megértem, hogy a vidékieknek meg pest környéke nem jó.... csak a véleményemet mondom.... ha nem pest környéke, akkor nem veszek részt egyiken sem...."
"ha neked ebből az jön le, hogy nekem az ország csak pest környékéből áll akkor csak sajnálni tudlak...."
Erre én azt mondom, Te engem ne sajnálj, nincs okod rá! És nekem nem magas megérteni valamit, amit leírnak! Amit nem írnak le, azt még Te sem érted meg, hát még én, vidéki!
Azt értem, hogy Te szereted a gyorsulást, meg a gumi szagot, ezzel nincs is baj, csak nem kell ilyen hangnemben beszélni, egyből magas lóról. Én sokat dolgozom azon, hogy aki le tud jönni, az jól érezze magát. Aki nem tud lejönni, mert egy éves kicsi van a családban, arra én annyit mondok, talán jövőre már el tudsz jönni. De semmi esetere sem írok olyat, hogy soha ne gyere! Mindig van egy esély, hát ha jövőre igen. Én azt szeretném, ha jövőre eljönnél.
Azért, mert valaki vidéki, nem kell, hogy bután lásson valamit. Akkor buta, ha annak nézik. Én nem nézem butának a Pestieket.  .

Naplózva
Gr3g
Vendég
« Új hozzászólás #7 Dátum: 2011.07.03 vasárnap, 12:07:23 »

Na látod, a leányzó fekvése kicsit más, miután leírtad, hogy egy éves kisgyerek miatt nem tudsz messzire menni. Ez az első hozzászólásodból nem derült ki, nem utaltál rá. Csak azt írtad:
"megértem, hogy a vidékieknek meg pest környéke nem jó.... csak a véleményemet mondom.... ha nem pest környéke, akkor nem veszek részt egyiken sem...."
"ha neked ebből az jön le, hogy nekem az ország csak pest környékéből áll akkor csak sajnálni tudlak...."
Erre én azt mondom, Te engem ne sajnálj, nincs okod rá! És nekem nem magas megérteni valamit, amit leírnak! Amit nem írnak le, azt még Te sem érted meg, hát még én, vidéki!
Azt értem, hogy Te szereted a gyorsulást, meg a gumi szagot, ezzel nincs is baj, csak nem kell ilyen hangnemben beszélni, egyből magas lóról. Én sokat dolgozom azon, hogy aki le tud jönni, az jól érezze magát. Aki nem tud lejönni, mert egy éves kicsi van a családban, arra én annyit mondok, talán jövőre már el tudsz jönni. De semmi esetere sem írok olyat, hogy soha ne gyere! Mindig van egy esély, hát ha jövőre igen. Én azt szeretném, ha jövőre eljönnél.
Azért, mert valaki vidéki, nem kell, hogy bután lásson valamit. Akkor buta, ha annak nézik. Én nem nézem butának a Pestieket.  .



Nem írtam, mert nem gondoltam hogy ki kell fejtenem az egészet Smiley

Nem azt mondtam, hogy soha nem megyek el vidékre Smiley De a tavaszi meg az őszi, ha messze van kimarad.

ha úgy tűnt maga lóról beszélek, elnézésed kérem, nem úgy szántam. csak nem szeretem, hogy ha valamit nem fejtek ki részletesen akkor mögé magyarázás megy....

nem megkérdezed, hogy miért nem, hanem mondod a magadét.... teccikérteni?Huh?

ha rákérdezel miért nem, elmondom...

a gyorsulásos példát sem arcozásból mondtam.... hanem ugyan ez az indok.... elvitték messzire, oda nem tudok elmenni....

Elhiszem, hogy dolgozol rajta, és gondolom ha ott lesz megteszel mindent. én is ezt tenném.

ennyi....

félre értés az egész, én is biztos leírhattam volna bővebben miért nem... de lásd be, egyből ítéltél kérdés nélkül....
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #8 Dátum: 2011.07.03 vasárnap, 12:28:38 »

Sajnálom, hogy Tököl lekerült a listáról... nem tudom mi bajotok vele...

Pár éve próbálkoztunk vele. Csak a tárgyalási szakaszba jutottunk el, mert olyan horribilis árat mondtak egy 6-700m-es részre, amit "kis" aktív létszámú klubként nem tudtunk bevállalni. Megpróbáltuk Lacházát, ami épphogy nem fulladt kudarcba(azért volt egy kis ráfizetés), pedig talán az eddigi legnagyobb létszámú találkozót sikerült ott megtartani. Ma ezt már nem mernénk bevállalni... Wink
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #9 Dátum: 2011.07.03 vasárnap, 12:34:55 »



félre értés az egész, én is biztos leírhattam volna bővebben miért nem... de lásd be, egyből ítéltél kérdés nélkül....
Nem visszakérdezni kell, hanem világosan leírni elsőre. Nekem ez az álláspontom. De ennek a vitának semmi értelme, elbeszélünk egymás mellett, a lényeg meg háttérbe szorul. Tehát Te nem jössz, sajnálom. Mindenki mást várunk, vagy Makón, vagy .....
Mindenkinek szép napot!
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #10 Dátum: 2011.07.03 vasárnap, 16:17:03 »

ne haragudj, hogy egy 1 év alatti kisgyerekkel, nem indulok neki, egy egy napos buli miatt az ország másik vége felé.....
az csak rajtad áll, hogy szervezel-e egy hosszú hétvégét magadnak mondjuk egy pazióba vagy ismerősöknél, ha már messzebbre kell menni
Naplózva
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #11 Dátum: 2011.07.03 vasárnap, 18:07:27 »

az csak rajtad áll, hogy szervezel-e egy hosszú hétvégét magadnak mondjuk egy pazióba vagy ismerősöknél, ha már messzebbre kell menni
Ez így van, az én unokám is épp 10 hónapos, de a lányomék is kimozdulnak otthonról, már kétszer is voltak 2-3 napos országmásikfelőli úton. Persze ki hogy érzi. A kisfilmen is látszik, valóban van panzió, pont a tér mellett, a tó parton. Néha ki is kell, ki is lehet kapcsolódni!
Naplózva
TISLER19
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4936



E-mail
« Új hozzászólás #12 Dátum: 2011.07.03 vasárnap, 19:00:21 »

Ez így van, az én unokám is épp 10 hónapos, de a lányomék is kimozdulnak otthonról, már kétszer is voltak 2-3 napos országmásikfelőli úton. Persze ki hogy érzi. A kisfilmen is látszik, valóban van panzió, pont a tér mellett, a tó parton. Néha ki is kell, ki is lehet kapcsolódni!
Én is vittem mikor 8 hónapos volt Pécsról Sopronba szakmai kiállításra és este haza.Én otthon nem hagynám.A kicsi most lesz 2 éves de ha megyünk bármikor bárhova jön.Csak akarás.De nem akarok ezzel senkit megbántani.
Naplózva

2008.11. 1.8 TDCI KOMBI TREND 115 FOCUS II
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #13 Dátum: 2011.07.03 vasárnap, 19:32:22 »

Én is vittem mikor 8 hónapos volt Pécsról Sopronba szakmai kiállításra és este haza.Én otthon nem hagynám.A kicsi most lesz 2 éves de ha megyünk bármikor bárhova jön.Csak akarás.De nem akarok ezzel senkit megbántani.
kontra:
a középső lányom 2 hónapos volt,amikor elutaztunk velük Keszthelyre..... vigyor3
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Gr3g
Vendég
« Új hozzászólás #14 Dátum: 2011.07.03 vasárnap, 19:54:22 »

nem azt mondtam, hogy nem megyünk vele sehova....

voltunk a balatonon is, voltunk másfelé is az országban, novemberben megyünk hong kong-ba is...

mindegy, lényegtelen...

meddő vita...
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #15 Dátum: 2011.07.03 vasárnap, 19:58:32 »

nem azt mondtam, hogy nem megyünk vele sehova....

voltunk a balatonon is, voltunk másfelé is az országban, novemberben megyünk hong kong-ba is...

mindegy, lényegtelen...

meddő vita...
ha nem öt részletben írnád le a mondanivalód, akkor lehetséges, hogy nem is lenne vita ...
Naplózva
Gr3g
Vendég
« Új hozzászólás #16 Dátum: 2011.07.03 vasárnap, 20:11:58 »

ha nem öt részletben írnád le a mondanivalód, akkor lehetséges, hogy nem is lenne vita ...

jó jó akkor elnézést...

kezdek rájönni, hogy itt mindent részletezni kell, nem lehet tőmondatokban beszélni  eplus2 eplus2

Naplózva
TISLER19
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4936



E-mail
« Új hozzászólás #17 Dátum: 2011.07.03 vasárnap, 20:18:39 »

nem azt mondtam, hogy nem megyünk vele sehova....

voltunk a balatonon is, voltunk másfelé is az országban, novemberben megyünk hong kong-ba is...

mindegy, lényegtelen...

meddő vita...
Nem meddő vita csak a reagálásokból ítélve ez nemgyőzött meg bennünket és ezért nemértjük ezeket mért írtad
Naplózva

2008.11. 1.8 TDCI KOMBI TREND 115 FOCUS II
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #18 Dátum: 2011.07.03 vasárnap, 20:54:44 »

jó jó akkor elnézést...

kezdek rájönni, hogy itt mindent részletezni kell, nem lehet tőmondatokban beszélni  eplus2 eplus2


ha már érvelsz valami ellen vagy mellett, akkor célszerű rendesen írni az okot
mondjuk ez nem fórumfüggő szerint, ha értelmes beszélgetést akar az ember, akkor személyesen se árt
Naplózva
Gr3g
Vendég
« Új hozzászólás #19 Dátum: 2011.07.03 vasárnap, 23:31:11 »

Nem meddő vita csak a reagálásokból ítélve ez nemgyőzött meg bennünket és ezért nemértjük ezeket mért írtad

de meddő.. azért meddő, mert TI úgyis amellett érveltek, hogy egy ennyi idős gyerekkel el lehet menni pár napra (ami így is van)

én meg amellett érvelek, hogy lévén, hogy a páromat abszolút hidegen hagyja ez az egész, így nem akarom ráerőltetni, hogy eljöjjön ha nem akar...

egy napra feleslegesnek érzem lemenni, mert reggel elindulok korán, hogy időben ott legyek, este minél később indulok, hogy ne maradjak le semmiről, az ilyet meg nem szeretem....

de végülis lényegtelen....

túl van bonyolítva az egész....

ha pest vonzáskörzete, ott leszek, ha nem, akkor most nem. pont.

ennek a beszélgetésnek el sem kellett volna indulnia.... írtam annyit, hogy ha nem pest környéke, akkor nekem most nem.... ennyi.... ha nem kezdem el megkapni azt, hogy na a bunkó pestinek derogál a vidék, hanem annyit, hogy "oké ez a te álláspontod. ennyi"  akkor már rég beszélhetnénk másról.....
Naplózva
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #20 Dátum: 2011.07.04 hétfő, 02:19:28 »

Valóban, beszéljünk másról. Aki még nem szavazott, kérem, tegye meg, most tényleg jó lenne, ha a társaság nagy részének véleménye alapján némi konszenzussal lenne eldöntve a kérdés.
Naplózva
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #21 Dátum: 2011.07.04 hétfő, 18:03:17 »

Valóban, beszéljünk másról. Aki még nem szavazott, kérem, tegye meg, most tényleg jó lenne, ha a társaság nagy részének véleménye alapján némi konszenzussal lenne eldöntve a kérdés.

én nem tudok szavazni.számomra felettébb hiányos és egyoldalú ez a kérdőív! Embarrassed
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
HegeGabi
Vendég
« Új hozzászólás #22 Dátum: 2011.07.04 hétfő, 21:22:16 »

én nem tudok szavazni.számomra felettébb hiányos és egyoldalú ez a kérdőív! Embarrassed
Esetleg lehetne valami infót kapni, hogy mi a problémád a kérdőívvel, és mi az amit hiányolsz belőle? Csak információgyűjtés miatt, hogyha netán lenne legközelebb is ilyen kérdőív, akkor jobban ki lehessen dolgozni.
Köszi.
Naplózva
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #23 Dátum: 2011.07.04 hétfő, 21:33:54 »

Esetleg lehetne valami infót kapni, hogy mi a problémád a kérdőívvel, és mi az amit hiányolsz belőle? Csak információgyűjtés miatt, hogyha netán lenne legközelebb is ilyen kérdőív, akkor jobban ki lehessen dolgozni.
Köszi.
http://mondeo.hu/index.php?topic=5044.msg564020#msg564020
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
HegeGabi
Vendég
« Új hozzászólás #24 Dátum: 2011.07.05 kedd, 08:02:18 »

Áhá.
Kösz.
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37275


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #25 Dátum: 2011.07.05 kedd, 08:36:39 »

én nem tudok szavazni.számomra felettébb hiányos és egyoldalú ez a kérdőív! Embarrassed


Dettó!  eljen
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #26 Dátum: 2011.07.05 kedd, 09:15:36 »


Sztem ez nem indoklása annak, mit írtál, vagy nem értem... szomoru1
Nem jól látom, hogy a kérdőívbe benne van az is, hogy beton tavasz/ősz?
Én úgy látom, hogy benne van...
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #27 Dátum: 2011.07.05 kedd, 18:20:43 »

Én is vittem mikor 8 hónapos volt Pécsról Sopronba szakmai kiállításra és este haza.Én otthon nem hagynám.A kicsi most lesz 2 éves de ha megyünk bármikor bárhova jön.Csak akarás.De nem akarok ezzel senkit megbántani.
dettó,az első nagytalimon a lányom egyéves volt.Mégse volt semmi különös,megjártuk,jól éreztük magunkat (nekem eddig az első és legjobb volt,a többihez képest) és még a gyerkőccel sem volt nyűg.Szóval minden csak hozzáállás kérdése.Tény,hogy a mai napig úgy megyünk hosszabb útra,hogy eleve sok megállót tervezünk be és akkor max. csak ki kell hagyni,nincs kapkodás ha valami közbejön.
Naplózva
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #28 Dátum: 2011.07.05 kedd, 18:26:44 »

Sztem ez nem indoklása annak, mit írtál, vagy nem értem... szomoru1
Nem jól látom, hogy a kérdőívbe benne van az is, hogy beton tavasz/ősz?
Én úgy látom, hogy benne van...
a jövőéviben.idénre nincs alternatíva.nem az igényeket méri fel,csak a lehetőségeket korlátozza.....egyellőre.
« Utoljára szerkesztve: 2011.07.05 kedd, 18:31:25 írta alf » Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #29 Dátum: 2011.07.07 csütörtök, 16:58:23 »

a jövőéviben.idénre nincs alternatíva.nem az igényeket méri fel,csak a lehetőségeket korlátozza.....egyellőre.

Minden benne van, amit őszre bele lehet tenni. Sajnos egyenlőre ezek a tapasztalatok...
Sztem idén még nincs változtatásra lehetőség. A tavaszi is ezt mutatta.... szomoru1 Épphogy sikerült a sok támogatás ellenére is.....
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #30 Dátum: 2011.07.09 szombat, 18:51:55 »

a jövőéviben.idénre nincs alternatíva.nem az igényeket méri fel,csak a lehetőségeket korlátozza.....egyellőre.
Mivel az idei tavaszi már repteres volt, így az őszi találkozónál már szóba sem került, illetve inkább a füves mellett döntenénk. Jövőre, a kérdőív szerint minden lehetséges. Most inkább a füves lenne jó, ez inkább baráti autós találkozó legyen piknik körítéssel. Persze biztos van, akinek nem tetszik, de olyan úgy sincs, hogy mindenkinek jó legyen!
Naplózva
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #31 Dátum: 2011.07.09 szombat, 20:13:16 »

Mivel az idei tavaszi már repteres volt, így az őszi találkozónál már szóba sem került, illetve inkább a füves mellett döntenénk. Jövőre, a kérdőív szerint minden lehetséges. Most inkább a füves lenne jó, ez inkább baráti autós találkozó legyen piknik körítéssel. Persze biztos van, akinek nem tetszik, de olyan úgy sincs, hogy mindenkinek jó legyen!
"szóba sem került......döntenénk....."   
Ki? Kicsodák?Kik azok akik ezeket a dolgokat eldöntik?Nem a tagság akarata?Akkor minek a kérdőív?

Nemhogy csökkenne a szakadék a "két" klub közt, még inkább elmélyül.Igazad van,olyan nincs,hogy mindenkinek jó legyen.De hány embernek jó így?15nek?
Mégegyszer: Akkor minek a kérdőív?

Legyetek szívesek majd azt is nyilvánosságra hozni,hogy hány ember töltötte ki ezt a kérdőívet,és a többség akarata érvényesül-e a rendezvény helyszíneként!
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #32 Dátum: 2011.07.09 szombat, 21:51:04 »

"szóba sem került......döntenénk....."   
Ki? Kicsodák?Kik azok akik ezeket a dolgokat eldöntik?Nem a tagság akarata?Akkor minek a kérdőív?

Nemhogy csökkenne a szakadék a "két" klub közt, még inkább elmélyül.Igazad van,olyan nincs,hogy mindenkinek jó legyen.De hány embernek jó így?15nek?
Mégegyszer: Akkor minek a kérdőív?

Legyetek szívesek majd azt is nyilvánosságra hozni,hogy hány ember töltötte ki ezt a kérdőívet,és a többség akarata érvényesül-e a rendezvény helyszíneként!
Úgy érzem, mint ha Neked valami rossz érzésed lenne ezzel a kérdőívvel (meg mással is?) kapcsolatban. Ezt a kérdőívet elég sok vita alakította, és kapta meg végső formáját. A cél az volt, hogy egy olyan találkozó kerüljön megrendezésre, amit a többség szeretne. A kérdőív második részében a jövő évi 1, vagy két találkozó van terítéken. Látom, és tudom, Te a sebesség megszállottja vagy, ezért nyilván a repteres találkozót favorizálod. De vannak, akik mást is szeretnének, ezeket kellene a második találkozónak kielégíteni. De hangsúlyozom, ha a többség akarja. Miért gondolod, hogy az lesz, amit 15 ember akar?
Éppen ezért van a kérdőív, hogy ne a 15 döntsön, és azért raktuk ki itt is, hogy ne nőjön a szakadék, hanem hogy közeledjen az álláspont. És én is azért szervezek mind két klubot érintő találkozót fügelaci-buliként, hogy összejöjjön a két társaság, és inkább együtt, mint külön-külön.
Ha többen kérik a repterest, és mondjuk mindkettőt ott akarják, akkor ott lesz. Legfeljebb megint nem megy el az a többség, aki meg unja a sivár beton tengert, a mostoha körülményeket, az indokolatlanul magas járulékos költségeket.
Szerintem ne láss semmi hátsó, rossz szándékot a kérdőívben, hanem éppen a közeledés lehetőségét. Már ha akarsz egyáltalán közeledni. Vagy akarnak néhányan. Vagy sokan.
Naplózva
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #33 Dátum: 2011.07.10 vasárnap, 10:19:42 »

Úgy érzem, mint ha Neked valami rossz érzésed lenne ezzel a kérdőívvel (meg mással is?) kapcsolatban. Ezt a kérdőívet elég sok vita alakította, és kapta meg végső formáját. A cél az volt, hogy egy olyan találkozó kerüljön megrendezésre, amit a többség szeretne. A kérdőív második részében a jövő évi 1, vagy két találkozó van terítéken. Látom, és tudom, Te a sebesség megszállottja vagy, ezért nyilván a repteres találkozót favorizálod. De vannak, akik mást is szeretnének, ezeket kellene a második találkozónak kielégíteni. De hangsúlyozom, ha a többség akarja. Miért gondolod, hogy az lesz, amit 15 ember akar?
Éppen ezért van a kérdőív, hogy ne a 15 döntsön, és azért raktuk ki itt is, hogy ne nőjön a szakadék, hanem hogy közeledjen az álláspont. És én is azért szervezek mind két klubot érintő találkozót fügelaci-buliként, hogy összejöjjön a két társaság, és inkább együtt, mint külön-külön.
Ha többen kérik a repterest, és mondjuk mindkettőt ott akarják, akkor ott lesz. Legfeljebb megint nem megy el az a többség, aki meg unja a sivár beton tengert, a mostoha körülményeket, az indokolatlanul magas járulékos költségeket.
Szerintem ne láss semmi hátsó, rossz szándékot a kérdőívben, hanem éppen a közeledés lehetőségét. Már ha akarsz egyáltalán közeledni. Vagy akarnak néhányan. Vagy sokan.
Biztosan maradt egy kis rossz emlék a szakadás óta.Nem vagyok madaras párti,voltam az összes füves talin is (szászpa tó),és ott is jól éreztem magam.Voltam a balul sült taszárin is,ahol még csak be sem indítottam az autómat.A problémám sosem az volt,hogy végül hová szavazta a klub(-ok).Megvolt a helyszín,oda mentünk.A lehetőségek tárházát viszont nem úgy kell kialakítani,hogy a legtöbbet megrendezett helyszínt módszeresen kihagyjuk a listából.Mert nincs mitől tartani!Ha nem oda akarnak menni ,akkor úgysem fog érkezni rá annyi szavazat.
Továbbá nem az baj,hogy hol legyen,hanem az,hogy valahogy nem sikerül elég nagy érdeklődést vonni az esemény köré.Meglehet rendezni a talit-talikat bárhol,csak ne 10autós menjen el.Vannak ott is régi motorosok nálatok,és sajnos nem hallgattok a tapasztalatra a talikkal kapcsolatban.
Meglehet szervezni a makói helyszínt is,(csak az a kérdés,hogy lesz e akkora érdeklődés rá,ez majd kiderül).Na most ha egy makó belefér egy ilyen listába,akkor bármi más is belefér a listába kockázatmentesen.
Ezt az érdektelenséget azonban mindenki tudja,hogy a szakadás hozta magával.Ha erre könyökölne rá mindkét klub,hogy közeledjenek az álláspontok,akkor ismét biztosan lenne nagyobb érdeklődés a nagytalik körül.

Amúgy egyáltalán nem bosszant ez a kérdőív,mert jó dolog.Csak a mi benne van,abba már sok mindent belelehet fűzni a balhés időszakból.Ennek függetlennek kéne lennie,és a lehetőségeket nem korlátozhatná.

Nem kritika,hanem észrevétel,hátsó szándék nélkül: a füge-bulira 5en jelentkeztek?    ...érted?! Valahogy az érdeklődést kell felkelteni.És a helyszín az egyik legfontosabb tényező........ Wink wave
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37275


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #34 Dátum: 2011.07.10 vasárnap, 16:03:57 »

 eljen

"szóba sem került......döntenénk....."   
Ki? Kicsodák?Kik azok akik ezeket a dolgokat eldöntik?Nem a tagság akarata?Akkor minek a kérdőív?

Nemhogy csökkenne a szakadék a "két" klub közt, még inkább elmélyül.Igazad van,olyan nincs,hogy mindenkinek jó legyen.De hány embernek jó így?15nek?
Mégegyszer: Akkor minek a kérdőív?

Legyetek szívesek majd azt is nyilvánosságra hozni,hogy hány ember töltötte ki ezt a kérdőívet,és a többség akarata érvényesül-e a rendezvény helyszíneként!
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #35 Dátum: 2011.07.10 vasárnap, 19:10:37 »

"szóba sem került......döntenénk....."   
Ki? Kicsodák?Kik azok akik ezeket a dolgokat eldöntik?Nem a tagság akarata?Akkor minek a kérdőív?

Nemhogy csökkenne a szakadék a "két" klub közt, még inkább elmélyül.Igazad van,olyan nincs,hogy mindenkinek jó legyen.De hány embernek jó így?15nek?
Mégegyszer: Akkor minek a kérdőív?

Legyetek szívesek majd azt is nyilvánosságra hozni,hogy hány ember töltötte ki ezt a kérdőívet,és a többség akarata érvényesül-e a rendezvény helyszíneként!

Ezt a belső kör hozta össze. Ebben vannak tenni akarók, és vannak, akik csak a véleményüket adják hozzá. Nincs is ezzel semmi baj.
Az pedig egyértelmű, hogy Madaras nem került bele.
Mondj egy embert, aki megszervezné! Öngyilkosság. 7xeHUF jött össze tavasszal a 135e helyett. Ősszel mennyi jönne össze? Ezek csak ész érvek, de remélem, hogy tudod, hogy legszívesebben mindkettőt Madarasra szervezném, ha rajtam múlna... Sajna már semmi sem a régi...

És nincs két klub!!!(látom a " jelet)
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #36 Dátum: 2011.07.10 vasárnap, 19:17:18 »

Vannak ott is régi motorosok nálatok,és sajnos nem hallgattok a tapasztalatra a talikkal kapcsolatban.
Meglehet szervezni a makói helyszínt is,(csak az a kérdés,hogy lesz e akkora érdeklődés rá,ez majd kiderül).Na most ha egy makó belefér egy ilyen listába,akkor bármi más is belefér a listába kockázatmentesen.
Ezt az érdektelenséget azonban mindenki tudja,hogy a szakadás hozta magával.Ha erre könyökölne rá mindkét klub,hogy közeledjenek az álláspontok,akkor ismét biztosan lenne nagyobb érdeklődés a nagytalik körül.

Amúgy egyáltalán nem bosszant ez a kérdőív,mert jó dolog.Csak a mi benne van,abba már sok mindent belelehet fűzni a balhés időszakból.Ennek függetlennek kéne lennie,és a lehetőségeket nem korlátozhatná.

Nem kritika,hanem észrevétel,hátsó szándék nélkül: a füge-bulira 5en jelentkeztek?    ...érted?! Valahogy az érdeklődést kell felkelteni.És a helyszín az egyik legfontosabb tényező........ Wink wave

Elmondtuk a tapasztalatokat, amiben az szerepelt, hogy ősszel kisebb a részvétel, mint tavasszal, nincs értelme sokat gondolkozni, ha nem akarunk bukni.
Mégis az lett a döntés, hogy legyen szavazás, hátha változtak az igények... Ez pont az, hogy nézzük meg, hogy a tapasztalatok állnak e még...

Makónak nincs létjogosultsága, főleg nem ősszel. De meg lehet próbálni, csak egy plusz tétel. Ennyi... Madarasra nem vállalkozott senki... Hozzáteszem tavasszal sem!!!!!

Az idézetedben aláhúzott, és kiemelt rész a lényeg! Pont egy olyan tag van ez ellen, akin ez múlik. És nem a tenni akarókról van szó... szomoru1

Szóval másik ajtón kéne kopogtatni, ahol tudom is, hogy próbálkozol(!), csak hogy van e sikere..... szomoru1
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #37 Dátum: 2011.07.10 vasárnap, 19:17:42 »

eljen


Te most mire helyeseltél?
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #38 Dátum: 2011.07.10 vasárnap, 20:29:42 »

Te most mire helyeseltél?
Én úgy látom, a kétkedésre, az ellenzékiségre.
Pedig én nagyon szeretném, ha ez a "két" klubbozás megszűnne. Én csak egy éve vagyok Mondeos, nem ismerem az okokat, de igazán nem is érdekel. Ha személyes ellentétek, azon én úgy sem tudok változtatni. Ha más, akkor meg kéne próbálni, legalább megtűrni egymást, segíteni a bármely irányból felmerülő kezdeményezést. Azok ugyanis az USER-ért vannak, a Mondeosokért, és nincs joga, oka senkinek megakadályozni, hogy egy találkozó szerveződjön, vagy bármilyen közös akció kezdődjön.
Itt ez a kérdőív. Amott felvetődött az őszi találkozó lehetősége. Rögtön jött szép, jó, pocskoló, alázó, mindenféle hozzászólás. Persze, én is benne voltam a kezdeményezésbe, kimondottan egy Makón rendezendő találkozó ötletével. Mondhatnám, tőlem indult az egész. Én legalább akarok valamit. Lehet szidni érte, de miért is? Mert önzetlenül bevállalok egy ki..szott nagy munkát, szaladgálást, stb. Szeretnétek Madarason, Tökölön, Taszáron találkozót? Szervezzétek meg. Nekem messze van, és nem érdekel. Nekem sivár, az én autóm nem gyorsulásra való, a beton sivár, nincs árnyék, nincs semmi. Ennek ellenére persze elmentem, mert klub tag vagyok, és szeretem az autóm, szeretem a társaságot, ennyi. De nem pocskolok másokat, eseményeket. Én tenni akarok. Persze le lehet lohasztani a lelkesedést, csak akarni kell. Úgy látom, sokan akarják. De vajon ezek az emberek mit akarnak? Szervezkedni lusták, beszélni meg könnyű.
Én csak Makót javasoltam, nem mondtam, hogy ne legyen Madaras, stb. De ennek ellenére én sem szeretnék egy őszi betonos talit. Arra már nem mennék el. Meg persze benne van a dologban az is, hogy szeretem megismerni az országot, és szívesen autózom ismeretlen tájakon, mindig van látnivaló. Arra gondoltam, más is lehet így, és ezért javasoltam a Makói találkozót. Zárszóul annyit, hogy akinek nem tetszik, az nem jön el, az szervez jobbat. Vagy nem.
Naplózva
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #39 Dátum: 2011.07.10 vasárnap, 20:55:02 »

Elmondtuk a tapasztalatokat, amiben az szerepelt, hogy ősszel kisebb a részvétel, mint tavasszal, nincs értelme sokat gondolkozni, ha nem akarunk bukni.
Mégis az lett a döntés, hogy legyen szavazás, hátha változtak az igények... Ez pont az, hogy nézzük meg, hogy a tapasztalatok állnak e még...

Makónak nincs létjogosultsága, főleg nem ősszel. De meg lehet próbálni, csak egy plusz tétel. Ennyi... Madarasra nem vállalkozott senki... Hozzáteszem tavasszal sem!!!!!

Az idézetedben aláhúzott, és kiemelt rész a lényeg! Pont egy olyan tag van ez ellen, akin ez múlik. És nem a tenni akarókról van szó... szomoru1

Szóval másik ajtón kéne kopogtatni, ahol tudom is, hogy próbálkozol(!), csak hogy van e sikere..... szomoru1
sikertelenül.mint többször mondtam már,kutyából nem lesz szalonna. szomoru1
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #40 Dátum: 2011.07.10 vasárnap, 21:02:02 »

sikertelenül.mint többször mondtam már,kutyából nem lesz szalonna. szomoru1
Lehet tudnom, kiről van szó? Kit kellene meggyőzni?
Naplózva
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #41 Dátum: 2011.07.10 vasárnap, 21:50:58 »

Én úgy látom, a kétkedésre, az ellenzékiségre.
Pedig én nagyon szeretném, ha ez a "két" klubbozás megszűnne. Én csak egy éve vagyok Mondeos, nem ismerem az okokat, de igazán nem is érdekel. Ha személyes ellentétek, azon én úgy sem tudok változtatni. Ha más, akkor meg kéne próbálni, legalább megtűrni egymást, segíteni a bármely irányból felmerülő kezdeményezést. Azok ugyanis az USER-ért vannak, a Mondeosokért, és nincs joga, oka senkinek megakadályozni, hogy egy találkozó szerveződjön, vagy bármilyen közös akció kezdődjön.
Itt ez a kérdőív. Amott felvetődött az őszi találkozó lehetősége. Rögtön jött szép, jó, pocskoló, alázó, mindenféle hozzászólás. Persze, én is benne voltam a kezdeményezésbe, kimondottan egy Makón rendezendő találkozó ötletével. Mondhatnám, tőlem indult az egész. Én legalább akarok valamit. Lehet szidni érte, de miért is? Mert önzetlenül bevállalok egy ki..szott nagy munkát, szaladgálást, stb. Szeretnétek Madarason, Tökölön, Taszáron találkozót? Szervezzétek meg. Nekem messze van, és nem érdekel. Nekem sivár, az én autóm nem gyorsulásra való, a beton sivár, nincs árnyék, nincs semmi. Ennek ellenére persze elmentem, mert klub tag vagyok, és szeretem az autóm, szeretem a társaságot, ennyi. De nem pocskolok másokat, eseményeket. Én tenni akarok. Persze le lehet lohasztani a lelkesedést, csak akarni kell. Úgy látom, sokan akarják. De vajon ezek az emberek mit akarnak? Szervezkedni lusták, beszélni meg könnyű.
Én csak Makót javasoltam, nem mondtam, hogy ne legyen Madaras, stb. De ennek ellenére én sem szeretnék egy őszi betonos talit. Arra már nem mennék el. Meg persze benne van a dologban az is, hogy szeretem megismerni az országot, és szívesen autózom ismeretlen tájakon, mindig van látnivaló. Arra gondoltam, más is lehet így, és ezért javasoltam a Makói találkozót. Zárszóul annyit, hogy akinek nem tetszik, az nem jön el, az szervez jobbat. Vagy nem.

nem vagyok én ellenzék.egy szóval sem mondtam,hogy nem legyen itt vagy ott.annyit jegyeztem meg,hogy ha már kérdőív,akkor nem korlátozza a lehetőségeket,hanem felmérje az igényeket.ehhez viszont nem lehet korlátot szabni,és ha kérdez a kérdőív,akkor nem mindegy,hogy mit kérdez?Makó vagy Jeruzsálem?Nem tök mind1?Ez senkinek sem fáj.Az egyoldalú te vagy.Ha makó akkor minden faxa,rittyentesz te olan bulájt mint azállat.És látod neked is van véleményed amit leírsz,hogy ősszel már nem szeretnél betonost és el sem mennél.És jól is van ez így,legyen mindenkinek meg a saját akarata és véleménye.Én sem mondok mást,csak a véleményem.
"szervezkedni lusták,beszélni meg könnyű."
Látszik,hogy nem vágod az előzményeket.2008 őszén madaras.Kombival indulok a kis családommal.Mégis fullra pakolva  érkezem a süteménnyel,a kenyerekkel,a grillszénnel,asztallal,és székekkel.És viszem magammal a két szakácsot,aki csak azért jön velünk,hogy mi mondeósok a mondós talival tudjunk foglalkozni,és ne álljon ott valaki közülünk egész nap a rács felett.
2009 tavasz  taszár!Hasonlóan viszem a cuccokat,stb.Aztán jöttek a 2010es szászpa tavi talik.Ott már más intézte a dolgokat,más elképzelései érvényesültek.És most a 2011es madaras.Most ugyan a szakácsot Taki vitte,de most is fullra pakolt kombájnnal érkeztem.
Szóval mindaz mellet,hogy te komolyan felkészülve érkeztél a talira,attól még más is kivette a részét a lebonyolításból,még ha ez neked nem is tűnt fel.És még sokan mások is segítették a tali létrejöttét,szóval csak óvatosan a kijelentésekkel ,mert nem csak te voltál az ász,hanem pl a Mobidik család,Fisch  és még sokan mások.Voltak akik videóztak,okleveleket készítettek,kitűzőket,a kártyákat és stb,stb,stb.Sokkal több emberen múlik egy igazi jó tali,nem csak azon,aki keveri a bográcsban a pörit.Ez nem te lennél,hanem a jelentése a fontos.Nem 1 ember szervez le egy nagytalit!Sok jó ember közös munkáján múlik a siker.Csak ehhez mindenkinek akarnia kell,mindenkit érdekelnie kell,és az elmúlt 2 év vitái ezt nem segítették,hanem piszkosul lecsökkent az érdeklődés a klubbélettől.Taszár hatalmas bukás volt a maga pálya nélküli betonjával,mégis több mint 60autó érkezett-asszem.Az emberek érdeklődtek-legalább is jobban mint most.Makó sem attól lesz érdekes,mert te ott laksz és te vállalod,hogy faxán megcsinálod a menüt,és tejben vajban fürösztenéd a tagságot.Akkor lenne érdekes,ha érdekelne 50-60 autót és össze jönne(ennyi régebben átlagos volt) a csapat és beindulnának a szevezkedések,mint régebben,pólók készültek,sapik,kitűzők,kulcstartók,stb,stb,stb.Majd szurkolok neked,hogy ne 15fővel tartsd mag a makói talit.És ez nem irónia-tapasztalat.
Voltak-vannak olyan konkrétumok pl,hogy a többség pest megye és környékén lakik,és igen,a többségnek kell kedvezni.Ha tetszik ha nem.És jogosan.
Ettől még régen minden nagytali madarason volt a közös szervezésben.De volt lacházán is,ahol pl a legnagyobb volt a részvétel.A rossz nyelvek szerint épphogy nem volt bukás.De kérdem én!Milyen bukás lehet az,ha a társaság befizetett pénze elég mindenre.Ja hogy nem maradt semmi?És?Mégis a legnagyobb érdeklődés volt a pest környéki helyszín miatt.
És ezen nem is érdemes rágódni,mert mondjuk míg te azt mondod,hogy a tirpák pösti nem mozdul meg,addig pont ugyan azt mondod te is,hogy madarasra mégeszer-vagy őszel már  nem mennél.Mindenkinek megvan a saját kis "érdeke".Ennyi.

Én még mindig nem azt mondom,hogy itt-vagy ott legyen.Vagy ez a helyszín vagy az a helyszín jó vagy rossz.

Kialakítottatok a saját belső körörtökben egy kérdőívet a saját szájízetek szerint!Mennyien? Kb 15en?

Miért gondoljátok,hogy ez a kérdőív itt is megállja a helyét?Vagy akinek nem tetszik,az rögtön megkapja,hogy a száját jártatja csak.Ezért kár volt ennyi energiát belefeccölni.Vagy ha komolyan gondoltátok,akkor ne az legyen a kérdés,hogy jöttök-e a nagytalira,de akkor makón lesz,mert én ott lakom,és én fogok ott főzni.
Próbáld értelmezni-megérteni amit leírtam,és ne azt lásd,hogy ellenzék.Már régen rossz ha így gondolkozol.Így nem lehet érvelni semmi mellett.
« Utoljára szerkesztve: 2011.07.10 vasárnap, 22:07:17 írta alf » Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #42 Dátum: 2011.07.10 vasárnap, 22:06:12 »

Lehet tudnom, kiről van szó? Kit kellene meggyőzni?
természetesen,nem titok,max kimoderál.
Scratch-ről van szó.Én próbáltam többször,pl a tiltott link eltörlését,nem jött be.
Régebben voltak igények a fórum átalakítására,nem jött be,ill vagy inkább nem úgy ahogyan a tagság szerette volna,hanem ahogy ő.
Viták,kitiltások,gerjesztett viták,tiltott linkek,fórum kikapcsolása,ígéretek,stb,stb,stb.
De ezek régi dolgok és sérelmek,amik lassan 1,5-2 évesek és már rég feledésbe merülhetnének.Persze nem csak ő a hibás a történtekért,hanem mindenki.Énis,másis,mindenki.Aztán jött a szakadás.A tunningosok,a pirosok,eltűntek a miskolciak,stb.A csetbe napi 10-12oldal termett.A miskolciba hasonlóan.A piros megalakulásával én is átmentem,de visszatértem ide szakmaizni,mert jó érzés másoknak segíteni és a tapasztalatokat megosztani.Építettem a Wikit is Tádéval.Itt meg elkészült nagy nehezen az FAQ,ami nagyrészt Zsolt érdeme.
Szóval meggyőzni őt kellene,de lehetetlen küldetés.Bár mostanában nem sok vizet zavar,és még csak a madarasi nagytalira sem jött el.Biztos megvolt a nyomós oka-nem érdekel,csak tény.Pedig régebben még esküvőt is mondott le a tali érdekében.Időnként betesz e felfelé álló hüvelyk ujjat,időnként meg egy lefele mutató.Most már csak ennyi telik tőle,mert egyezkedni-engedni ma sem akar a 21ből.
Na.Régebben egy ilyen hsz-ért bann járt! hehe
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #43 Dátum: 2011.07.10 vasárnap, 22:09:40 »

nem vagyok én ellenzék.egy szóval sem mondtam,hogy nem legyen itt vagy ott.annyit jegyeztem meg,hogy ha már kérdőív,akkor nem korlátozza a lehetőségeket,hanem felmérje az igényeket.ehhez viszont nem lehet korlátot szabni,és ha kérdez a kérdőív,akkor nem mindegy,hogy mit kérdez?Makó vagy Jeruzsálem?Nem tök mind1?Ez senkinek sem fáj.Az egyoldalú te vagy.Ha makó akkor minden faxa,rittyentesz te olan bulájt mint azállat.És látod neked is van véleményed amit leírsz,hogy ősszel már nem szeretnél betonost és el sem mennél.És jól is van ez így,legyen mindenkinek meg a saját akarata és véleménye.Én sem mondok mást,csak a véleményem.
"szervezkedni lusták,beszélni meg könnyű."
Látszik,hogy nem vágod az előzményeket.2008 őszén madaras.Kombival indulok 1magam.Mégis fullra pakolva  érkezem a süteménnyel,a kenyerekkel,a grillszénnel,asztallal,és székekkel.És viszem magammal a két szakácsot,aki csak azért jön velünk,hogy mi mondeósok a mondós talival tudjunk foglalkozni,és ne álljon ott valaki közülünk egész nap a rács felett.
2009 tavasz  taszár!Hasonlóan viszem a cuccokat,stb.Aztán jöttek a 2010es szászpa tavi talik.Ott már más intézte a dolgokat,más elképzelései érvényesültek.És most a 2011es madaras.Most ugyan a szakácsot Taki vitte,de most is fullra pakolt kombájnnal érkeztem.
Szóval mindaz mellet,hogy te komolyan felkészülve érkeztél a talira,attól még más is kivette a részét a lebonyolításból,még ha ez neked nem is tűnt fel.És még sokan mások is segítették a tali létrejöttét,szóval csak óvatosan a kijelentésekkel ,mert nem csak te voltál az ász,hanem pl a Mobidik család,Fisch  és még sokan mások.Voltak akik videóztak,okleveleket készítettek,kitűzőket,a kártyákat és stb,stb,stb.Sokkal több emberen múlik egy igazi jó tali,nem csak azon,aki keveri a bográcsban a pörit.Ez nem te lennél,hanem a jelentése a fontos.Nem 1 ember szervez le egy nagytalit!Sok jó ember közös munkáján múlik a siker.Csak ehhez mindenkinek akarnia kell,mindenkit érdekelnie kell,és az elmúlt 2 év vitái ezt nem segítették,hanem piszkosul lecsökkent az érdeklődés a klubbélettől.Taszár hatalmas bukás volt a maga pálya nélküli betonjával,mégis több mint 60autó érkezett-asszem.Az emberek érdeklődtek-legalább is jobban mint most.Makó sem attól lesz érdekes,mert te ott laksz és te vállalod,hogy faxán megcsinálod a menüt,és tejben vajban fürösztenéd a tagságot.Akkor lenne érdekes,ha érdekelne 50-60 autót és össze jönne(ennyi régebben átlagos volt) a csapat és beindulnának a szevezkedések,mint régebben,pólók készültek,sapik,kitűzők,kulcstartók,stb,stb,stb.Majd szurkolok neked,hogy ne 15fővel tartsd mag a makói talit.És ez nem irónia-tapasztalat.
Voltak-vannak olyan konkrétumok pl,hogy a többség pest megye és környékén lakik,és igen,a többségnek kell kedvezni.Ha tetszik ha nem.És jogosan.
Ettől még régen minden nagytali madarason volt a közös szervezésben.De volt lacházán is,ahol pl a legnagyobb volt a részvétel.A rossz nyelvek szerint épphogy nem volt bukás.De kérdem én!Milyen bukás lehet az,ha a társaság befizetett pénze elég mindenre.Ja hogy nem maradt semmi?És?Mégis a legnagyobb érdeklődés volt a pest környéki helyszín miatt.
És ezen nem is érdemes rágódni,mert mondjuk míg te azt mondod,hogy a tirpák pösti nem mozdul meg,addig pont ugyan azt mondod te is,hogy madarasra mégeszer-vagy őszel már  nem mennél.Mindenkinek megvan a saját kis "érdeke".Ennyi.

Én még mindig nem azt mondom,hogy itt-vagy ott legyen.Vagy ez a helyszín vagy az a helyszín jó vagy rossz.

Kialakítottatok a saját belső körörtökben egy kérdőívet a saját szájízetek szerint!Mennyien? Kb 15en?

Miért gondoljátok,hogy ez a kérdőív itt is megállja a helyét?Vagy akinek nem tetszik,az rögtön megkapja,hogy a száját jártatja csak.Ezért kár volt ennyi energiát belefeccölni.Vagy ha komolyan gondoltátok,akkor ne az legyen a kérdés,hogy jöttök-e a nagytalira,de akkor makón lesz,mert én ott lakom,és én fogok ott főzni.
Próbáld értelmezni-megérteni amit leírtam,és ne azt lásd,hogy ellenzék.Már régen rossz ha így gondolkozol.Így nem lehet érvelni semmi mellett.
Bocs!
Ennyi.

"Szóval mindaz mellet,hogy te komolyan felkészülve érkeztél a talira,attól még más is kivette a részét a lebonyolításból,még ha ez neked nem is tűnt fel.És még sokan mások is segítették a tali létrejöttét,szóval csak óvatosan a kijelentésekkel ,mert nem csak te voltál az ász,hanem pl a Mobidik család,Fisch  és még sokan mások"
 Megtennéd,hogy belinkeled, amikor ennek az ellenkezőjére akár csak utaltam is? És képzeld el, feltűnt, hogy mások is felkészültek, mivel ismerem a metódusát egy ilyen jellegű rendezvénynek. Láttam már azt az embert, aki elmesélte, volt egyszer, még az üveg hegyeken is túl, egy rendezvény, ahol...
Naplózva
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #44 Dátum: 2011.07.10 vasárnap, 22:11:38 »

Ezt a belső kör hozta össze. Ebben vannak tenni akarók, és vannak, akik csak a véleményüket adják hozzá. Nincs is ezzel semmi baj.
Az pedig egyértelmű, hogy Madaras nem került bele.
Mondj egy embert, aki megszervezné! Öngyilkosság. 7xeHUF jött össze tavasszal a 135e helyett. Ősszel mennyi jönne össze? Ezek csak ész érvek, de remélem, hogy tudod, hogy legszívesebben mindkettőt Madarasra szervezném, ha rajtam múlna... Sajna már semmi sem a régi...

És nincs két klub!!!(látom a " jelet)
nem,nincs.1000 felé szakadtunk..... Undecided
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #45 Dátum: 2011.07.10 vasárnap, 22:17:29 »

Meg egyébként is, nekem mind egy, mi lesz. Lassan ha nem lesz találkozó, az sem érdekel. Fal ellen nem jó erőlködni. Ha magas, és még széles is, átugorni sem lehet, meg megkerülni sem érdemes. Legfeljebb 4 év után kimegyek horgászni. Kiszomboron, egy szép tóra, ahová nagyon sok szép emlék fűz. Legfeljebb nem nem még egy.
Naplózva
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #46 Dátum: 2011.07.10 vasárnap, 22:17:48 »

Bocs!
Ennyi.

"Szóval mindaz mellet,hogy te komolyan felkészülve érkeztél a talira,attól még más is kivette a részét a lebonyolításból,még ha ez neked nem is tűnt fel.És még sokan mások is segítették a tali létrejöttét,szóval csak óvatosan a kijelentésekkel ,mert nem csak te voltál az ász,hanem pl a Mobidik család,Fisch  és még sokan mások"
 Megtennéd,hogy belinkeled, amikor ennek az ellenkezőjére akár csak utaltam is? És képzeld el, feltűnt, hogy mások is felkészültek, mivel ismerem a metódusát egy ilyen jellegű rendezvénynek. Láttam már azt az embert, aki elmesélte, volt egyszer, még az üveg hegyeken is túl, egy rendezvény, ahol...
édézlek!
Én úgy látom, a kétkedésre, az ellenzékiségre.
Pedig én nagyon szeretném, ha ez a "két" klubbozás megszűnne. Én csak egy éve vagyok Mondeos, nem ismerem az okokat, de igazán nem is érdekel. Ha személyes ellentétek, azon én úgy sem tudok változtatni. Ha más, akkor meg kéne próbálni, legalább megtűrni egymást, segíteni a bármely irányból felmerülő kezdeményezést. Azok ugyanis az USER-ért vannak, a Mondeosokért, és nincs joga, oka senkinek megakadályozni, hogy egy találkozó szerveződjön, vagy bármilyen közös akció kezdődjön.
Itt ez a kérdőív. Amott felvetődött az őszi találkozó lehetősége. Rögtön jött szép, jó, pocskoló, alázó, mindenféle hozzászólás. Persze, én is benne voltam a kezdeményezésbe, kimondottan egy Makón rendezendő találkozó ötletével. Mondhatnám, tőlem indult az egész. Én legalább akarok valamit. Lehet szidni érte, de miért is? Mert önzetlenül bevállalok egy ki..szott nagy munkát, szaladgálást, stb. Szeretnétek Madarason, Tökölön, Taszáron találkozót? Szervezzétek meg. Nekem messze van, és nem érdekel. Nekem sivár, az én autóm nem gyorsulásra való, a beton sivár, nincs árnyék, nincs semmi. Ennek ellenére persze elmentem, mert klub tag vagyok, és szeretem az autóm, szeretem a társaságot, ennyi. De nem pocskolok másokat, eseményeket. Én tenni akarok. Persze le lehet lohasztani a lelkesedést, csak akarni kell. Úgy látom, sokan akarják. De vajon ezek az emberek mit akarnak? Szervezkedni lusták, beszélni meg könnyű.
Én csak Makót javasoltam, nem mondtam, hogy ne legyen Madaras, stb. De ennek ellenére én sem szeretnék egy őszi betonos talit. Arra már nem mennék el. Meg persze benne van a dologban az is, hogy szeretem megismerni az országot, és szívesen autózom ismeretlen tájakon, mindig van látnivaló. Arra gondoltam, más is lehet így, és ezért javasoltam a Makói találkozót. Zárszóul annyit, hogy akinek nem tetszik, az nem jön el, az szervez jobbat. Vagy nem.


Értsd meg,hogy itt nem a kettőnk vitájáról szól ez a párbeszéd.Én elismerem,hogy ügyesen lebonyolítasz egy rendezvényt-sőt minden valószínűség szerint sokkal nagyobb a tapasztalatod,mint sokunknak.De nem csak erről szól egy nagytali.Hanem a sok ember közös munkájáról,az összefogásról,a jó hangulatról,amihez nem elég egy pár ember jószándéka.
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #47 Dátum: 2011.07.10 vasárnap, 22:19:13 »

Meg egyébként is, nekem mind egy, mi lesz. Lassan ha nem lesz találkozó, az sem érdekel. Fal ellen nem jó erőlködni. Ha magas, és még széles is, átugorni sem lehet, meg megkerülni sem érdemes. Legfeljebb 4 év után kimegyek horgászni. Kiszomboron, egy szép tóra, ahová nagyon sok szép emlék fűz. Legfeljebb nem nem még egy.
Na tessék.Még csak velem vitázol.....hol van még Szkreccs?Ilyen könnyen ne add fel! Cheesy
Vagy azt hitted,hogy gyalog galopp lesz?Nem olyan fából faragtak minket...... vigyor3
« Utoljára szerkesztve: 2011.07.10 vasárnap, 22:26:39 írta alf » Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #48 Dátum: 2011.07.10 vasárnap, 22:39:53 »

Na tessék.Még csak velem vitázol.....hol van még Szkreccs?Ilyen könnyen ne add fel! Cheesy
Vagy azt hitted,hogy gyalog galopp lesz?Nem olyan fából faragtak minket...... vigyor3
Nem vagyok Don Quijote lovag, szélmalom harc felesleges. Én tenni szeretek, nem értelmetlenül elfecsérelni az energiámat olyan vitákra, mint ez. Ha nem szavaztok, nem szavaztok. Ha nem jöttök, maradtok. Ha el jöttök, ott lesztek. Aki másképp látja a dolgokat, az a saját szemszögéből bizonyosan jól látja. Én minden esetre másként látom. Én megszüntetni szeretném az ellenségeskedést, ha Ti konzerválni, lelketek rajta. Sok szerencsét.
Naplózva
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #49 Dátum: 2011.07.10 vasárnap, 22:59:13 »

Nem vagyok Don Quijote lovag, szélmalom harc felesleges. Én tenni szeretek, nem értelmetlenül elfecsérelni az energiámat olyan vitákra, mint ez. Ha nem szavaztok, nem szavaztok. Ha nem jöttök, maradtok. Ha el jöttök, ott lesztek. Aki másképp látja a dolgokat, az a saját szemszögéből bizonyosan jól látja. Én minden esetre másként látom. Én megszüntetni szeretném az ellenségeskedést, ha Ti konzerválni, lelketek rajta. Sok szerencsét.
1.megcsináltatok 1 kárdőívet.
2.megnyitottatok 1 megbeszélős topicot a kérdőívnek.

Nem értem hol a problémád?Bedobjátok a felmérjük az igényeket,de ha jön egy ellenvetés,akkor bizony világvége van,és rögtön jön az azt csináltok amit akartok.
Miért nem lehet azon a curva kérdőíven változtatni?Jaaaa,mert ha már nem az van amit páran kitaláltatok,akkor az már nem faxa?!
Méghogy  össszeszeretnéd hozni a társaságot....hát pont az ellenkezőjéről adsz tanúságot:
" Ha nem szavaztok, nem szavaztok. Ha nem jöttök, maradtok. Ha el jöttök, ott lesztek. Aki másképp látja a dolgokat, az a saját szemszögéből bizonyosan jól látja. Én minden esetre másként látom."


Pedig én is csak másként látom.És most látom,hogy többes számot használsz.Nem értem,egyedül én írkálok neked.... fejvakaras

Hogy szeretnél meggyőzni így 50-60 főt?Amióta elindítottátok ezt a kérdőívet,egyedül velem nem boldogulsz.Vagy aki nem áll be mögétek az mehet a lecsóba?Az már ellenzék?Az már konzervál?

De úgy mégis!
Mire számítottatok-számítottál ,amikor elindítottá(k)tok a beszéljük meg topicot?
Hogy majd mindenkinek zsír,mert ti olyan tutin kitaláltátok,hogy ez innentől kezdve lehetne a szentírás is akár.


Joe! Töröld ezt az egész xarságot ahogy van,mert ennek semmi értelme.Ha itt nem,akkor hol mondja meg az ember a véleményét a kérdőívről?
Vagy mégegyszer megkérdezem: ez a szentírás,és akinek nem tetszik az eretnek? levele
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Oldalak: [1] 2 3 4 5 6 7 8 ... 55   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 2.09 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.