Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.04.30 kedd, 04:56:10 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: [1]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: 2006 decemberi Mondeo eladó!  (Megtekintve 2396 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
KriXkraX
Vendég
« Dátum: 2011.07.08 péntek, 22:18:14 »

Sziasztok!

Autócsere miatt eladó a nagyon szeretett autóm.

2006 decemberében helyezték forgalomba, Trend+ felszereltséggel. 2.0 cm3, Panther Black szinű, hat sebességes kézi váltóval. Az extrák, melyek a gyárban kerültek bele:

- szélvédőfűtés
- ESP
- Színre fújt kilincsek
- Könnyűfém felnik.
- Sony 6 CD-s Hifi


A kocsi ezek után 20 000 Km-ig a Ford Motor Hungária Kft. tulajdonában állt, ekkor vettem meg én.

Ez 2007. szeptemberében történt. A gépjárműbe a következő extrákat tetettem bele:

- féig fa kormány (használtan vettem, az eredetit az autóhoz adom)
- Xenon lámpák (a lámpák bekötése speciális, a gyári halogén lámpa csatlakozóit kapták a lámpák, így a gyári halogén lámpák bármikor visszaszerelhetők bele akár házilag is)
- Tempomat (A Xenont, és a Tempomatot is a 2011 év legjobb Ford szerelője tette bele Grin)
- Hátsó gyári ST vékony spoiler
- Fóliázás (Thomy Lumar műbizonylatos fóliák hátul, első üvegen műbizonylat nélküli fólia. Ez utóbbit igény szerint leszereltetem.)


A gépjármű törésmentes, egyedül a hátsó lökhárítója volt cserélve, egy kisebb koccanás miatt. A gépkocsi azóta mióta nálam van csak és kizárólag OMV, vagy Mol Prémium üzemanyagot kapott, melyek blokkal vannak igazolva. (mindegyik tankolásról a kezdetek óta) Csak és kizárólag kézi mosóban volt mosva, de ez meg is látszik rajta. Nem dohyányzok, a szivargyújtó még nem is volt használva.

Az autóban jelenleg 99 100 kilóméter van. Amióta nálam van a 20 000 kötelező szervizeken kívül, 10 000 kilóméterenként olaj, olajszűrő, és levegőszűrő csere is mindig el volt végezve.

A kocsimban garanciálisan ki lett cserélve 50 000 kilóméter környékén a komplett kuplung szett lendkerékkel együtt, előtte a klímavezérlő, valamint a termosztátok lettek garanciálisan cserélve.

Jelenleg az autó túl van a 100 000-es nagyszervizen, és az első fékbetét cseréin is, azaz ezek is teljesen újak.

A szervizekkor minden esetben gyári alkatrészeket használtak fel.

A kocsi 30 százalékban autópályán 70%-ban városban volt használva. Az én lábam alatt átlag 6 litert fogyasztott városban, 5,5 körül pályán.

Az autóhoz a 70-80%-os nyári gumin kívül 80%-os Michelin Alpin téligumi garnitúrát is adok, melyek lemezfelnin vannak. Az autón idén kell szeptemberben műszaki vizsgát megejteni, de ha a vevő igényli ebben segítek a xenon és a fólia miatt.

A fentiek valóságtartalmára garanciát adok, azok teljesen leellenőrizhetők, ugyanis csak és kizárólag az Autó-FORT szervizeiben volt a kocsi szervizelve. Elmebeteg vagyok, ha az autómról van szó. Jó értelemben persze, de szerintem ezt már levágtátok.

Az irányára a kocsinak 2,5 millió forint. Aki tudja mit akar venni, csak annak ajánlom. Aki nem akarja tudni mit vesz, annak ajánlom az autópiacot, meg a hasznaltauto.hu-t ott olcsóbban is megkaphatod az ugyanilyen autókat.


Képek a kocsiról:


A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu


A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu


A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu


A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu


A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu



A kocsit a rajta lévő rendszám alapján bárki leellenőrizheti! Érdeklődni itt, vagy a hunmedlab/kukac/gmail.comon lehet.


Köszönöm a türelmedet!
« Utoljára szerkesztve: 2011.07.08 péntek, 22:21:38 írta KriXkraX » Naplózva
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #1 Dátum: 2011.07.09 szombat, 18:14:57 »

Sziasztok!


azt nem értem,miért kellett 50e km-nél  kuplungot lendkereket és társait cserélni? Roll Eyes
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
KriXkraX
Vendég
« Új hozzászólás #2 Dátum: 2011.07.09 szombat, 22:17:58 »

azt nem értem,miért kellett 50e km-nél  kuplungot lendkereket és társait cserélni? Roll Eyes


Ha van kapcsolatod, és érdekel a kocsi akkor meg tudod kérdezni a garanciális csere okát. Én csak annyit tudok, hogy amikor 20000-nél megvettem az első próbaútnál rükvercben a kuplung adott ki egy furcsa hangot magából. Erre azt mondták, hogy sokat állt a kocsi, és emiatt lehet ez, majd bekopik. Aztán a kuplung elkezdett vibrálni felengedéskor,  ekkor bevittem a szervizbe,ahol  garanciában kicserélték. Hogy pontosan mi volt a rossz nem tudom. De a gond megoldódott.

Remélem kielégítő volt a válasz.
Naplózva
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #3 Dátum: 2011.07.10 vasárnap, 10:45:09 »


Ha van kapcsolatod, és érdekel a kocsi akkor meg tudod kérdezni a garanciális csere okát. Én csak annyit tudok, hogy amikor 20000-nél megvettem az első próbaútnál rükvercben a kuplung adott ki egy furcsa hangot magából. Erre azt mondták, hogy sokat állt a kocsi, és emiatt lehet ez, majd bekopik. Aztán a kuplung elkezdett vibrálni felengedéskor,  ekkor bevittem a szervizbe,ahol  garanciában kicserélték. Hogy pontosan mi volt a rossz nem tudom. De a gond megoldódott.

Remélem kielégítő volt a válasz.
Igen,az!És annak is biztos,akit konkrétan vételi szándékkal érdekel! vigyor3 worship wave
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
KriXkraX
Vendég
« Új hozzászólás #4 Dátum: 2011.07.11 hétfő, 11:02:49 »

Igen,az!És annak is biztos,akit konkrétan vételi szándékkal érdekel! vigyor3 worship wave

Azért is adtam meg a rendszámot, hogy bárki le tudja kérdezni. Gondolom ilyen esetben azt is megmondják, hogy mi volt a hiba oka, nem csak a hibajelenséget. Aztán lehet, hogy tévedek.

Üdv mindenkinek!
Naplózva
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #5 Dátum: 2011.07.11 hétfő, 18:48:31 »

Azért is adtam meg a rendszámot, hogy bárki le tudja kérdezni. Gondolom ilyen esetben azt is megmondják, hogy mi volt a hiba oka, nem csak a hibajelenséget. Aztán lehet, hogy tévedek.

Üdv mindenkinek!
nem adnak ki semmilyen infót.....
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Oldalak: [1]   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.105 másodperc alatt készült el 25 lekéréssel.