Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.04.30 kedd, 08:36:24 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: [1]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Eladó 2,5 v6 mondeo kombi Elkelt!!!  (Megtekintve 4037 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
imi111
Vendég
« Dátum: 2011.08.07 vasárnap, 11:39:17 »

Eladó 2,5 v6 kombi!

A karosszéria elemei, küszöbök, hátsó ívek, cserélve lettek, st optikára átalakítva, majd az autó teljes festést kapott. Elöl projektoros lámpák le des index-el, hátul kristálylámpák, Koni állit ható keménységű teló elöl-hátúl, 60-as ültetéssel. 60-as kipufogó rendszer, Elöl- hátul új féktárcsák és betétek az első tárcsa sport, a motor hengerfej tömítései cserélve lettek (sajnos típushiba) összes többi tömítéssel, Új alapjárati motor, gyertyák és kábelei szintén cserélve, sport betétszűrővel egyűt. 18Dezent alu felni 205/40/18 nyári gumival, sport ülések elöl TV, GPS, DVD, tolató kamera, betegség miatt eladó!
Ár: 1 040 000Ft      új ár 990 000Ft
Képek!
http://www.hasznaltauto.hu/auto/ford/mondeo/ford_mondeo_turnier_2.5_v6_ghia_st_24-4953948
« Utoljára szerkesztve: 2011.08.17 szerda, 19:46:41 írta imi111 » Naplózva
Tomi20
Vendég
« Új hozzászólás #1 Dátum: 2011.08.07 vasárnap, 12:28:57 »

Eladó 2,5 v6 kombi!

A karosszéria elemei, küszöbök, hátsó ívek, cserélve lettek, st optikára átalakítva, majd az autó teljes festést kapott. Elöl projektoros lámpák le des index-el, hátul kristálylámpák, Koni állit ható keménységű teló elöl-hátúl, 60-as ültetéssel. 60-as kipufogó rendszer, Elöl- hátul új féktárcsák és betétek az első tárcsa sport, a motor hengerfej tömítései cserélve lettek (sajnos típushiba) összes többi tömítéssel, Új alapjárati motor, gyertyák és kábelei szintén cserélve, sport betétszűrővel egyűt. 18Dezent alu felni 205/40/18 nyári gumival, sport ülések elöl TV, GPS, DVD, tolató kamera, betegség miatt eladó!
Ár: 1 040 000Ft
Képek!
http://www.hasznaltauto.hu/auto/ford/mondeo/ford_mondeo_turnier_2.5_v6_ghia_st_24-4953948

 eljen Szép!
Naplózva
imi111
Vendég
« Új hozzászólás #2 Dátum: 2011.08.08 hétfő, 11:22:44 »

Lejjebb vittem az árát: új ár: 990 000Ft
Naplózva
gsziki
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 440



E-mail
« Új hozzászólás #3 Dátum: 2011.08.08 hétfő, 19:35:12 »

Lejjebb vittem az árát: új ár: 990 000Ft
Nagyon szép! worship finom
Aki meg tudja venni annak gratulálok a jó vásárhoz!
Naplózva

2002 2L Tdci 131Ló ZetecS,Full bőr,automata,navi,gyári multimédia beépített VHS lejátszóval,gyári hifi,stb.
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #4 Dátum: 2011.08.08 hétfő, 19:36:48 »

Nagyon szép! worship finom
Aki meg tudja venni annak gratulálok a jó vásárhoz!
yooccoo még nem jelentkezett?hátha venne a rissz-rossz motor helyett egy teljes autót...
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #5 Dátum: 2011.08.08 hétfő, 20:22:09 »

yooccoo még nem jelentkezett?hátha venne a rissz-rossz motor helyett egy teljes autót...
ennyiért inkább összerakom én 10 bontóstól  hehe
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #6 Dátum: 2011.08.08 hétfő, 21:23:03 »

yooccoo még nem jelentkezett?hátha venne a rissz-rossz motor helyett egy teljes autót...

Ennyiét nem fogja megvenni. Meg más se nagyon. Bocs, de objektíven kell ezt megítélni. Szép, pöpec és faja, de csak egy II-es Mondeo V6 motorral. Ez így ennyiért nem megy. Most sajnos nem úgy áll a piac, a tuningot meg sohasem fizették meg itthon. Ha tényleg sürgős és betegség jött közbe (mi másért válna meg egy ilyen szépségtől) , akkor sajnos nagy levegő és 800.000. Ez van.

Én megvenném 800.000-ért, ha lenne rá igényem és lenne benne tempomat meg tetőablak. De se igényem, se más.
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #7 Dátum: 2011.08.08 hétfő, 23:33:44 »

Ennyiét nem fogja megvenni. Meg más se nagyon. Bocs, de objektíven kell ezt megítélni. Szép, pöpec és faja, de csak egy II-es Mondeo V6 motorral. Ez így ennyiért nem megy. Most sajnos nem úgy áll a piac, a tuningot meg sohasem fizették meg itthon. Ha tényleg sürgős és betegség jött közbe (mi másért válna meg egy ilyen szépségtől) , akkor sajnos nagy levegő és 800.000. Ez van.

Én megvenném 800.000-ért, ha lenne rá igényem és lenne benne tempomat meg tetőablak. De se igényem, se más.
ez is igaz.Bár ez a tetőablakos mizériád lassan megőrjít...okéj,nálam is nyitva van,amikor az autóban vagyunk,meg jó a szellőzés és bogi is szereti.De egyébként? Smiley
Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #8 Dátum: 2011.08.08 hétfő, 23:43:47 »

ez is igaz.Bár ez a tetőablakos mizériád lassan megőrjít...okéj,nálam is nyitva van,amikor az autóban vagyunk,meg jó a szellőzés és bogi is szereti.De egyébként? Smiley
hmm...
így, hogy van, nem olyan nagy durranás...
ha esetleg ez az autó hosszabb ideig meglesz, nagyon meg fogod szokni. a következő autódban, ha nem lenne, nagyon hiányozna. ezt tapasztalatból tudom. ugye, a jót könnyű megszokni...
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #9 Dátum: 2011.08.09 kedd, 05:59:23 »

hmm...
így, hogy van, nem olyan nagy durranás...
ha esetleg ez az autó hosszabb ideig meglesz, nagyon meg fogod szokni. a következő autódban, ha nem lenne, nagyon hiányozna. ezt tapasztalatból tudom. ugye, a jót könnyű megszokni...
A Sierrában nekem is volt, a Mondiban nincs. Hiányzik! Nagyon szerettem, jó volt az!
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #10 Dátum: 2011.08.09 kedd, 07:54:31 »

ez is igaz.Bár ez a tetőablakos mizériád lassan megőrjít...okéj,nálam is nyitva van,amikor az autóban vagyunk,meg jó a szellőzés és bogi is szereti.De egyébként? Smiley

Mi az, hogy egyébként? Ennyi a lényege.

Nyári fülledt-esős melegben üljél vissza egy tetőablak nélküli felforrósodott belterű Mondeoba, oszt nem kérdezel többet hülyeségeket. vigyor3
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #11 Dátum: 2011.08.09 kedd, 07:56:31 »

A Sierrában nekem is volt, a Mondiban nincs. Hiányzik! Nagyon szerettem, jó volt az!

Tudunk olcsón installálni. vigyor3
Naplózva
coboy
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3902



E-mail
« Új hozzászólás #12 Dátum: 2011.08.09 kedd, 12:11:41 »

Tudunk olcsón installálni. vigyor3
mennyire olcsón,és munka idö igényesen?impregnálni kéne nekem is valamikor egyszer talán ha......
Naplózva

2.0 TDCI Ghia Four Door (B4Y) Executive MM6 ---LE limuzin Machine Silver
coboy
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3902



E-mail
« Új hozzászólás #13 Dátum: 2011.08.09 kedd, 12:13:52 »

Eladó 2,5 v6 kombi!

A karosszéria elemei, küszöbök, hátsó ívek, cserélve lettek, st optikára átalakítva, majd az autó teljes festést kapott. Elöl projektoros lámpák le des index-el, hátul kristálylámpák, Koni állit ható keménységű teló elöl-hátúl, 60-as ültetéssel. 60-as kipufogó rendszer, Elöl- hátul új féktárcsák és betétek az első tárcsa sport, a motor hengerfej tömítései cserélve lettek (sajnos típushiba) összes többi tömítéssel, Új alapjárati motor, gyertyák és kábelei szintén cserélve, sport betétszűrővel egyűt. 18Dezent alu felni 205/40/18 nyári gumival, sport ülések elöl TV, GPS, DVD, tolató kamera, betegség miatt eladó!
Ár: 1 040 000Ft      új ár 990 000Ft
Képek!
http://www.hasznaltauto.hu/auto/ford/mondeo/ford_mondeo_turnier_2.5_v6_ghia_st_24-4953948
bocs imi 111 jól szét offoltuk a hirdetésed a tetö ablakkal  vigyor3
Naplózva

2.0 TDCI Ghia Four Door (B4Y) Executive MM6 ---LE limuzin Machine Silver
drof
Vendég
« Új hozzászólás #14 Dátum: 2011.08.09 kedd, 12:57:57 »

mennyire olcsón,és munka idö igényesen?impregnálni kéne nekem is valamikor egyszer talán ha......

Az én autómon 3 napig tartott (Péntek estétől vasárnap késő délutánig) és 2 ember csinálta, meg én is ott voltam. hehe

Impregnálni nem tudunk, kivéve, ha vászontetős kabriód van. Tetőt tudunk csak cserélni. 15e volt a tető ablakkal és motorral együtt, színazonosan.
Naplózva
Oldalak: [1]   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.052 másodperc alatt készült el 25 lekéréssel.