Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.04.30 kedd, 09:35:15 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: [1]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Eladó MK2 kombi  (Megtekintve 2669 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Black
Vendég
« Dátum: 2011.08.31 szerda, 16:25:13 »

Legnagyobb sajnálatomra nagyon gyorsan el kéne adnom a "szerelmemet". Ha nem megy, nem tudok kilábalni a hiteleimből és ennek következménye, hogy ráterhelik a kecóra. ha azt is bukom, akkor bukom az egész életemet, mert ez minden, amim van.
Szóval:
MK2 Mondeo 97-es évjárat, 2000-es Zetec, benzin-gáz kettős üzem, fekete metal, garázsban tartott, 2012 Augusztusig műszaki.
Nyári gumik szinte újak, (Hankook Optima) téliek használtak, de még jók (Nokian WR)
Klíma, fűtött első ülések,(bal első motoros) komfort index, "köszönőgomb" az elakadásjelzőn, (hármat villant) könyöklős, fejtámlás hátsó ülés, könyöklős középkonzol, villanyablakok elöl, "B" oszloptól fóliázva, kilincsvilágítás az első ajtókban, vonóhorog, csomagtérből is nyitható ötödik ajtó.
Kisebb optikai dolgok kívül. (grillrács a homlokrács helyén és a szoknyában, fekete lámpakontúrok, amerikás helyzetjelző, /az indexekben égnek 5 wattos izzók, nem a gyári fehér a lámpában/ "Mustangos" csík elejétől a végéig, gyári dísztárcsák, króm kipufogó vég szépen importálva a spoilerbe, ledes rendszámvilágítás, V6-os első rugók és gátlók, magam vezette szervíkönyv)
Minden működik, mindössze a fűthető szélvédő ***ozik. (alig megy néhány szál benne) Hátsó sárvédő ívek korrodáltak, ahogy ez ebben a korban minden ilyen autón, hátső lökös szintén nem makulátlan, de nem  hiányos. Motor szerintem hibátlan, bár biztos lehetne rajta hernyózni így óra szerint 220 ezer km után. Olajat nem eszik, pedig 5W-30-ast kap, (Castrol Magnatech full syntetikus)
Tavaly cseréltem gáztartályt,(pótkeréktartály) aminek 5 évig érvényes a nyomáspróbája plusz reduktor és áteresztő szelep csere.
Igazán nem tudom mi a reális ár, de nekem alsó hangon 5 kilót kéne kivennem belőle, ebből kettő még a Mondeo maradék hitele, de a maradék három is azonnal megy a másik banknak a másik autóra.
Minderre van még nem egész 30 napom.
Ha kérdésed van, toljad!!! De jöhet telefonon is. /30/ 36-53-298
Lesz kép is, csak le kell mosnom az autót, mert tiszta por
Ha lehet ne offoljuk szét a topicot! Ez most fontosabb nekem mint gondoljátok. Kössz!
Naplózva
giorgio
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2753

bembe@freemail.hu
E-mail
« Új hozzászólás #1 Dátum: 2011.09.02 péntek, 11:57:13 »


Segítő szándékkal, ha valóban ennyire sürgős:
- használtauto.hu-ra azonnel feltenni szép fényképekkel (nekem a Domi által lőtt képek voltak fenn, 3 hét alatt el is adtam);
- kereskedőt megkérdezni, hogy mit ad érte, sosem lehet tudni.

Sok sikert!  wave
Naplózva

ex: MK II. 2.0 Ghia Turnier '98 /Ezüstnyíl/
------------------------------------------------
Focus I. 2.0 Ghia '02 /Kékvillám/
Focus II. 1.6 TDCI Trend '05
Black
Vendég
« Új hozzászólás #2 Dátum: 2011.09.03 szombat, 00:07:09 »

Segítő szándékkal, ha valóban ennyire sürgős:
- használtauto.hu-ra azonnel feltenni szép fényképekkel (nekem a Domi által lőtt képek voltak fenn, 3 hét alatt el is adtam);
- kereskedőt megkérdezni, hogy mit ad érte, sosem lehet tudni.

Sok sikert!  wave
Fönn van már, kereskedőhöz még nem jutottam el.
Kössz!
Naplózva
Black
Vendég
« Új hozzászólás #3 Dátum: 2011.09.12 hétfő, 13:00:55 »

Kínálgassátok ismerősöknek légyszi, légyszi!!! Szorít a zidő, nem kicsit. worship
Naplózva
Miamidade
Vendég
« Új hozzászólás #4 Dátum: 2011.09.12 hétfő, 14:16:05 »

Ha nem gond ajánlom ismerősöknek is iwiw....stb hátha.... Kitartás a banki útvesztőben... és a 2000es 2.8 as bömbimet adtam el hogy apámnak segítsek...
Én a használtautón 5 nap alatt adtam el...
Naplózva
Black
Vendég
« Új hozzászólás #5 Dátum: 2011.09.12 hétfő, 14:20:42 »

Ha nem gond ajánlom ismerősöknek is iwiw....stb hátha.... Kitartás a banki útvesztőben... és a 2000es 2.8 as bömbimet adtam el hogy apámnak segítsek...
Én a használtautón 5 nap alatt adtam el...
Kössz!!! Én is kirakom minnyá IWIW-re, jó hogy szóltál.
Pont az előbb kaptam mélt, hogy érdekelne-e egy 735-ös benzin-gázos bömbölde érte, de mondtam, hogy sajnos nekem zsé kell, különben nem adnám el. (úúh bakker. Kimondani is rossz) rinya
Naplózva
Miamidade
Vendég
« Új hozzászólás #6 Dátum: 2011.09.12 hétfő, 14:30:42 »

Még egy kis időt vesz igénybe de szép autó...kis regisztrálással még a jofogás.hu ra dobd fel....
Naplózva
Black
Vendég
« Új hozzászólás #7 Dátum: 2011.09.12 hétfő, 14:37:31 »

Még egy kis időt vesz igénybe de szép autó...kis regisztrálással még a jofogás.hu ra dobd fel....
worship worship worship Már fönn is van.
« Utoljára szerkesztve: 2011.09.12 hétfő, 14:45:40 írta Black » Naplózva
Black
Vendég
« Új hozzászólás #8 Dátum: 2011.09.30 péntek, 17:39:42 »

Elkelt, lezártam a topicot!
Naplózva
Oldalak: [1]   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.049 másodperc alatt készült el 25 lekéréssel.