Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.04.29 hétfő, 04:55:41 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: [1]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: ELTŰNT!!!!  (Megtekintve 1527 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
derrik
Vendég
« Dátum: 2011.12.29 csütörtök, 11:31:49 »

Eltűntek irataim! Dec.27.22.00 Keleti Pályaudvar és Dec.28.00.30 Tiszai Pályaudvaron vagy között a vonaton!!!
Tisztelettel kérek mindenkit, aki a nevemre: Bárány Zoltán kiállított iratokról tudomást szerez kérem jelezze!!!!
Naplózva
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23820


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #1 Dátum: 2011.12.29 csütörtök, 11:47:53 »

Eltűntek irataim! Dec.27.22.00 Keleti Pályaudvar és Dec.28.00.30 Tiszai Pályaudvaron vagy között a vonaton!!!
Tisztelettel kérek mindenkit, aki a nevemre: Bárány Zoltán kiállított iratokról tudomást szerez kérem jelezze!!!!
postán is kérdezz rá esetleg, felénk a levélgyűjtőbe(ahova a feladandó leveket dobálják és a postás üríti) szokták bedobálni az ilyeneket
Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
Proconsul
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6157


Mens sana in corpore sano


« Új hozzászólás #2 Dátum: 2011.12.29 csütörtök, 15:20:20 »

Eltűntek irataim! Dec.27.22.00 Keleti Pályaudvar és Dec.28.00.30 Tiszai Pályaudvaron vagy között a vonaton!!!
Tisztelettel kérek mindenkit, aki a nevemre: Bárány Zoltán kiállított iratokról tudomást szerez kérem jelezze!!!!
jelents bel a rendőrségen minnél előbb 1 szer nekem is elveszett mindenem okmányok 2db bank kártya pénz mobiltelefon én meg a kocsi tetején hagytam.én is egyből bejelentettem és szerencsére megusztam  Cool

minden képpen jelentsd be
Naplózva

95-ös 1.8TD mondeo
derrik
Vendég
« Új hozzászólás #3 Dátum: 2011.12.30 péntek, 18:20:57 »

jelents bel a rendőrségen minnél előbb 1 szer nekem is elveszett mindenem okmányok 2db bank kártya pénz mobiltelefon én meg a kocsi tetején hagytam.én is egyből bejelentettem és szerencsére megusztam  Cool

minden képpen jelentsd be
.....ez megtörtént! Csak némi jutalom ellenében vissza is vásárolnám! Ha valaki tudna róla, voltak benne pótolhatatlan dolgok is !!!!
Naplózva
Préti
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 617



« Új hozzászólás #4 Dátum: 2012.01.01 vasárnap, 11:52:10 »

.....ez megtörtént! Csak némi jutalom ellenében vissza is vásárolnám! Ha valaki tudna róla, voltak benne pótolhatatlan dolgok is !!!!
Érdeklődj a pályaudvarok talált tárgyak részlegén is.
Rendőrségen csak feljelentést tehetsz. Nekem tavasszal szálltak el az irataim a kocsi tetejéről, és ekkor mondta a rendőr. Okmányirodában jelentheted be, hogy nincs meg.
Naplózva

02'11 Mondeo Kombi 2.0 TDDI, Ghia+  nyes
Múlt:
96'03 Mondeo kombi 1.6, CLX  rinya
derrik
Vendég
« Új hozzászólás #5 Dátum: 2012.01.01 vasárnap, 13:19:30 »

Érdeklődj a pályaudvarok talált tárgyak részlegén is.
Rendőrségen csak feljelentést tehetsz. Nekem tavasszal szálltak el az irataim a kocsi tetejéről, és ekkor mondta a rendőr. Okmányirodában jelentheted be, hogy nincs meg.
...ott jelentettem ,mivel a "rendőrség" azt mondta nincs semmi bizonyíték arra hogy ellopták "így nekik nem kell nyomozni" A Tiszain nincs ,a Keletiben nincs már kérdeztem......A pénz nem is érdekel ami benne volt sőt még fizetnék is vagy 50.000-et a tartalmáért. Áfás számláim  voltak pl. benne amit így nem tudok vissza igényelni. De más sem....garancia levelek.....amivel megint más nem tud mit kezdeni mert a termék nincs nála.
Naplózva
Oldalak: [1]   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.092 másodperc alatt készült el 25 lekéréssel.