Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.04.28 vasárnap, 22:26:47 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: [1]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Mondeo kisautókat keresek!  (Megtekintve 2821 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Makker
Vendég
« Dátum: 2012.02.03 péntek, 23:24:28 »

Igényes Mondeo kisautókat keresek, játékautókat amikkel lehet játszani.(feltétel hogy guruljon, ugyanis imádok telefonálás közbe 1-1 darabot kivenni és eljátszogatni vele) Már igen szép gyűjteményem van játék autókból, Matchboxok,Majorettek,Bburagók,Hotwheelsek,Maistok és még sorolhatnám. A legújabbaktól a félévszázados darabokig(utóbbiból nagyon kevés és nagyon leharcolt állapotúak:P) de egy darab Mondeóm sincsen. Órákat tudok játékboltokba,hipermarketek játék osztályán kutatni autók után amég a csajok vásárolnak...

Külföldi oldalakon, ebayen találtam de én inkább egy magyar viszonteladótól szeretnék vásárolni.(de ha valahol külföldön lenne valami nagyon jó ár-érték arányú azt azért csak megrendelném) Most a legnagyobb vágyam egy 5 ajtós Pacific Green MkII-es és egy STkék ST200-as Cheesy de természetesen minden generációból szeretnék 1-et birtokolni.

Segítséget előre köszönöm  wave
Naplózva
attila82
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 661



E-mail
« Új hozzászólás #1 Dátum: 2012.02.04 szombat, 15:08:00 »

Igényes Mondeo kisautókat keresek, játékautókat amikkel lehet játszani.(feltétel hogy guruljon, ugyanis imádok telefonálás közbe 1-1 darabot kivenni és eljátszogatni vele) Már igen szép gyűjteményem van játék autókból, Matchboxok,Majorettek,Bburagók,Hotwheelsek,Maistok és még sorolhatnám. A legújabbaktól a félévszázados darabokig(utóbbiból nagyon kevés és nagyon leharcolt állapotúak:P) de egy darab Mondeóm sincsen. Órákat tudok játékboltokba,hipermarketek játék osztályán kutatni autók után amég a csajok vásárolnak...

Külföldi oldalakon, ebayen találtam de én inkább egy magyar viszonteladótól szeretnék vásárolni.(de ha valahol külföldön lenne valami nagyon jó ár-érték arányú azt azért csak megrendelném) Most a legnagyobb vágyam egy 5 ajtós Pacific Green MkII-es és egy STkék ST200-as Cheesy de természetesen minden generációból szeretnék 1-et birtokolni.

Segítséget előre köszönöm  wave
http://bolthely.hu/netmodell/lista/4a3df03e18824&lepes=121&rend=nev&irany=no  Én is innen vettem ezt: http://bolthely.hu/netmodell/id/02594_Ford_Mondeo_Break_1_43_Minichamps
« Utoljára szerkesztve: 2012.02.04 szombat, 15:09:50 írta attila82 » Naplózva

2011.08. MKIV  2.0 TDCi  Turnier  Titanium 163Le Powershift  (2018.12.14. - ...........)

Ex: 2001.01. MKIII  2.0 TDDi  Turnier Trend 115Le  (2010.11.03. - 2018.12.11.)
Makker
Vendég
« Új hozzászólás #2 Dátum: 2012.02.04 szombat, 18:02:38 »


Ezeket a minichampseket láttam de nekem gyanús minden képen hogy fixen van rögzítve a kerekük. Minőségre milyenek?
Naplózva
Viló
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1815



WWW E-mail
« Új hozzászólás #3 Dátum: 2012.02.05 vasárnap, 19:41:26 »

Igényes Mondeo kisautókat keresek, játékautókat amikkel lehet játszani.(feltétel hogy guruljon, ugyanis imádok telefonálás közbe 1-1 darabot kivenni és eljátszogatni vele) Már igen szép gyűjteményem van játék autókból, Matchboxok,Majorettek,Bburagók,Hotwheelsek,Maistok és még sorolhatnám. A legújabbaktól a félévszázados darabokig(utóbbiból nagyon kevés és nagyon leharcolt állapotúak:P) de egy darab Mondeóm sincsen. Órákat tudok játékboltokba,hipermarketek játék osztályán kutatni autók után amég a csajok vásárolnak...

Külföldi oldalakon, ebayen találtam de én inkább egy magyar viszonteladótól szeretnék vásárolni.(de ha valahol külföldön lenne valami nagyon jó ár-érték arányú azt azért csak megrendelném) Most a legnagyobb vágyam egy 5 ajtós Pacific Green MkII-es és egy STkék ST200-as Cheesy de természetesen minden generációból szeretnék 1-et birtokolni.

Segítséget előre köszönöm  wave

Nem is drága.

http://www.amazon.co.uk/Friction-Powered-Mondeo-Plastic-Colour-Varies/dp/B001PNRK8G
Naplózva

1997  1.8TD kombi fel-GHIA-sítva.

2004  F1 2.0 TDCi kombi automata.
Makker
Vendég
« Új hozzászólás #4 Dátum: 2012.02.06 hétfő, 12:40:38 »


Képen arányosnak látszik, csak ugye ez egy teljesen műanyag darab, így a minőségét megkérdőjeleznem. Szeretem ha van bennük craft Cheesy
Naplózva
Makrocar
Vendég
« Új hozzászólás #5 Dátum: 2012.02.07 kedd, 15:04:27 »

 wave
http://www.makrocar.hu/makrocar-hu/eshop/25-1-FORD-BUTIK
Naplózva
Makker
Vendég
« Új hozzászólás #6 Dátum: 2012.02.08 szerda, 10:25:28 »


A 2-es kombi és a 4-es 5ajtós Mondeo milyen méret arányú? Ugyan is nem találtam erre utaló információkat Smiley
Naplózva
Makrocar
Vendég
« Új hozzászólás #7 Dátum: 2012.02.08 szerda, 11:06:35 »

A 2-es kombi és a 4-es 5ajtós Mondeo milyen méret arányú? Ugyan is nem találtam erre utaló információkat Smiley

Szia wave

1:43 Mind a kettő.

Vannak raktáron!  Wink
Naplózva
Makker
Vendég
« Új hozzászólás #8 Dátum: 2012.02.08 szerda, 20:06:17 »

Szia wave

1:43 Mind a kettő.

Vannak raktáron!  Wink

Esetleg 2-es Mondeóból nincsen zöld és 5 ajtós valahol elrejtve a raktárban annyira jól nézne ki egy kis Macika a polcomon. Cheesy
Naplózva
Makrocar
Vendég
« Új hozzászólás #9 Dátum: 2012.02.08 szerda, 21:49:22 »

Esetleg 2-es Mondeóból nincsen zöld és 5 ajtós valahol elrejtve a raktárban annyira jól nézne ki egy kis Macika a polcomon. Cheesy

Ezek vannak csak sajna vigyor3

Posta?
Pickpack pont?

Mennyit küldhetek? Wink
Naplózva
Makker
Vendég
« Új hozzászólás #10 Dátum: 2012.02.09 csütörtök, 08:47:30 »

Ezek vannak csak sajna vigyor3

Posta?
Pickpack pont?

Mennyit küldhetek? Wink

Egyenlőre még az információ gyűjtés szakaszában vagyok, még nem rendelek.  worship
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #11 Dátum: 2012.02.22 szerda, 14:18:38 »

Igényes Mondeo kisautókat keresek, játékautókat amikkel lehet játszani.(feltétel hogy guruljon, ugyanis imádok telefonálás közbe 1-1 darabot kivenni és eljátszogatni vele) Már igen szép gyűjteményem van játék autókból, Matchboxok,Majorettek,Bburagók,Hotwheelsek,Maistok és még sorolhatnám. A legújabbaktól a félévszázados darabokig(utóbbiból nagyon kevés és nagyon leharcolt állapotúak:P) de egy darab Mondeóm sincsen. Órákat tudok játékboltokba,hipermarketek játék osztályán kutatni autók után amég a csajok vásárolnak...

Külföldi oldalakon, ebayen találtam de én inkább egy magyar viszonteladótól szeretnék vásárolni.(de ha valahol külföldön lenne valami nagyon jó ár-érték arányú azt azért csak megrendelném) Most a legnagyobb vágyam egy 5 ajtós Pacific Green MkII-es és egy STkék ST200-as Cheesy de természetesen minden generációból szeretnék 1-et birtokolni.

Segítséget előre köszönöm  wave
A vaterán szokott lenni Rietze,matchbox,majorette.Láttam már fent mk2 kombit,mk2 szedánt (ötajtóst nem) mk3 kombit,mk3 szedánt.Nekem a matchbox mk1 versenyautó van és egy majorette mk1 ötajtós.
http://gyujtemeny.vatera.hu/index_c371.html?ob=2&q=mondeo&td=1
Naplózva
Oldalak: [1]   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.039 másodperc alatt készült el 25 lekéréssel.