Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.06.11 kedd, 03:04:09 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: [1]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bontott Mondeo alkatrészek  (Megtekintve 1386 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Tiburia
Vendég
« Dátum: 2012.02.25 szombat, 10:31:31 »

Pesthidegkút felé található egy szaki, aki bontással foglalkozik, és sokféle alkatrészt kínál Mondeo-hoz teljesen jó áron.
Nem fórumozik, nem hirdeti magát, ezért én csinálok neki egy kis reklámot itt.
Komplett MK1-es motortól kezdve mindenféle kapható nála, ami a Ghia felszereltséghez tartozik. Komplett nyári kerék garnitúrát alufelnin például 20.000 körül ajánlotta, bőrkormányt vettem most 11.000 HUF-ért, térképolvasós lámpát 3000-ért...
Sokszor vásároltam már nála, teljesen korrekt, és apróbb-nagyobb szakipari munkákat is elvégez (pl. műanyag lökös megforrasztása, kormánycsere).
Csak ajánlani tudom mindenkinek: Marlen Norbert, +36 70 941 0889.
Naplózva
Nagytalp
Vendég
« Új hozzászólás #1 Dátum: 2012.02.25 szombat, 11:22:54 »

Köszi az infót! Sajnos most tört össze az autóm eleje. És kellenek hűtők valamint első lökhárító.
Naplózva
Tiburia
Vendég
« Új hozzászólás #2 Dátum: 2012.02.25 szombat, 15:24:46 »

Köszi az infót! Sajnos most tört össze az autóm eleje. És kellenek hűtők valamint első lökhárító.

Eladó első lökösöm nekem is van, ha nála nem találsz. Utángyártott, szürke, tehát festeni kell, de egyben van, és ócsó.
Naplózva
Nagytalp
Vendég
« Új hozzászólás #3 Dátum: 2012.02.26 vasárnap, 19:37:05 »

Eladó első lökösöm nekem is van, ha nála nem találsz. Utángyártott, szürke, tehát festeni kell, de egyben van, és ócsó.

Mennyiért adnád el?
Naplózva
Oldalak: [1]   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.013 másodperc alatt készült el 22 lekéréssel.