Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.04.24 szerda, 23:56:58 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: [1]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: 2012 országos Mondeo Találkozó jelentkezés  (Megtekintve 16085 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Dátum: 2012.03.22 csütörtök, 11:33:26 »

2012. 05. 19. Kiskunlacháza, nagy Mondeo találkozó jelezkezési lap:

http://share.murmucka.hu/

Köszönet Murmucka-nak érte! worship

Itt fogjátok olvasni a friss infókat, a megbeszélések a másik topicban fognak zajlani!
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #1 Dátum: 2012.05.08 kedd, 18:22:04 »

Ide is bemásolom, hogy egyértelmű legyen, nincs lemondva a találkozó!

"Na, olvastam itt sok mindent. Reggel vettem észre, hogy valamiért tegnap este óta átugrottam 2-3-4 oldalt. De nem tudtam vele foglalkozni. Erre délben Scratch hívta fel a figyelmemet, hogy mi a helyzet. Ott hasaltam Neki egy db számot, és ígértem, hogy jövök pontossal...

Számomra két-három hete lett nyilvánvaló, hogy van kaució... Ezt Angel nem terjesztette sem a szavazáskor, sem máskor... Tegnap esti hsz-ben olvastam az előbb, hogy ráadásul ezt előző héten kell rendezni, és csak az azutánin fogjuk visszakapni...

A 17-ei határidőt most sem tartom későinek, hiszen össze fogunk jönni... Ez sosem volt másként. Sajnos az sem, hogy az utolsó hetek mindig is ilyen feszülten zajlódtak, és mindig is a lemondás küszöbén voltunk, de ilyenkor már nem kellett lemondani, sőt!  Én már ezt megszoktam Wink, azzal a különbséggel, hogy az én kezemben volt a lemondás lehetősége, amit nem tettem meg.(Taszáron mondjuk meg kellett volna tenni... falbav, de ez a múlt... szomoru1)

Lényeg, hogy az imént felhívtam a reptéri kontaktot, és most érthető módon csak annyi választ kaptam, hogy holnap hívjuk egymást, mert nincs gép előtt... Remélem a többi intézhető... Reggelre tudom a tutit ezzel kapcsolatban!

Senki nincs elkésve, de ahogy tudjuk oldjuk meg az utalásokat...

Szét fogom szedni a pénzeket, mondjuk eddig is kellett, és persze vállalom, hogy mindenki visszakapja azt, ami visszajár!
Ha kell, akkor én is megelőlegzem a kauciót...(nem ártott volna egy személyes megkeresés, mondjuk pü-ben a döntés előtt szomoru1)

Mindegy, foglalkozzunk a jelennel! Wink"
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #2 Dátum: 2012.05.08 kedd, 18:28:00 »

Sok személyes kérdést olvastam a találkozós topicban, amikre vagy született, vagy nem született válasz:
kérném, hogy aki nem kapott választ a kérdésére (mennyit, hova utaljon, változott ez-az...) keressen fel pü-ben, nehogy vmi fölött átfussunk... worship
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #3 Dátum: 2012.05.11 péntek, 16:28:51 »

Túl vagyunk a 30. utaláson! Ezen felül 55e már a kaució összege:
288 500,- jött be:
150e a pályára. 55e kaució, 70e fölött a "kajapénz"...

Én azt mondom, hogy mostantól csak a pálya 5e-t, illetve a kártyadíjat utaljuk! Ha belefér még vkitől külön kaucióra, azt szívesen fogadjuk, hogy a helyszínen minél több kajapénzt vissza tudjak osztani. Ha több nem jön össze a kaucióra az sem baj!!! Sztem már meg vagyunk részben. nyes
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Oldalak: [1]   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.034 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.