Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.04.25 csütörtök, 15:54:41 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 2 3 4 5 [6] 7   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Találkozón vásárolnék...  (Megtekintve 132982 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
gravitydave
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002



« Új hozzászólás #250 Dátum: 2009.08.06 csütörtök, 22:07:51 »

2009. 09. 19-én megrendezésre kerül a XV. Ford Mondeo Találkozó Kunmadarason, itt lehetőség van különböző ajándéktárgyak átvételére, de ezt elötte itt gyűjtjük össze. Aki szeretne valamit, az írja magát a listára, de csak akkor ha el is fog jönni a találkozóra, és átveszi a rendelt terméket.

- Pólók: Mivel a pólókat már most el kellene kezdeni legyártatni, a rendelt darabok a taliig nem lesznek készen. Ezért a nagytali időpontjáig írja ide minenki, amit szeretne és utána megcsináltatom, majd vidékre elküldöm utánvéttel, Budapesten pedig a minitalin átadom személyesen mindenkinek! Minimum 50 db-nak össze kellene jönnie.
Galléros 2.100.- / db
Sima kereknyakú 1.750.- / db
(Méret, szín, gallér/sima)

Domi - 1db fehér galléros S
gravitydave - 1db fehér galléros XL (az oktoberi minitalin atveszem! addigra mar hazaerek! wave )

- Rendszámkeret:
(30 pár felett lesz megrendelve.)

- Matrica:
(Külső/belső)

- Fém kulcstartó:
(Lesz?)

- Szalag kulcstartó?
(Lesz?)
Naplózva

2020 MK-5 2.0 Hibrid Kombi ST Line
2006 MK-3 1.8 b Szedan Ambiente
EX 2011 Fusion 2,5 SEL Szedan
EX 2008 Mk-4 1.6 b Kombi, Trend, LPG
EX 1997 Mk-2 1.8 b Ferdehatu GLX
Ex 2002 MK-3 1.8 b Kombi Ambiente
Ex 1996 Mk-1 1.6 b Kombi CLX
Ifju Balázs
Vendég
« Új hozzászólás #251 Dátum: 2009.08.07 péntek, 07:36:21 »

2009. 09. 19-én megrendezésre kerül a XV. Ford Mondeo Találkozó Kunmadarason, itt lehetőség van különböző ajándéktárgyak átvételére, de ezt elötte itt gyűjtjük össze. Aki szeretne valamit, az írja magát a listára, de csak akkor ha el is fog jönni a találkozóra, és átveszi a rendelt terméket.

- Pólók: Mivel a pólókat már most el kellene kezdeni legyártatni, a rendelt darabok a taliig nem lesznek készen. Ezért a nagytali időpontjáig írja ide minenki, amit szeretne és utána megcsináltatom, majd vidékre elküldöm utánvéttel, Budapesten pedig a minitalin átadom személyesen mindenkinek! Minimum 50 db-nak össze kellene jönnie.
Galléros 2.100.- / db
Sima kereknyakú 1.750.- / db
(Méret, szín, gallér/sima)

Domi - 1db fehér galléros S
gravitydave - 1db fehér galléros XL (az oktoberi minitalin atveszem! addigra mar hazaerek!  wave )
Balázs - 3db fehér galléros XXL
            3db fekete galléros XXL

- Rendszámkeret:
(30 pár felett lesz megrendelve.)

- Matrica:
(Külső/belső)

- Fém kulcstartó:
(Lesz?)

- Szalag kulcstartó?
(Lesz?)
Naplózva
giorgio
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2753

bembe@freemail.hu
E-mail
« Új hozzászólás #252 Dátum: 2009.08.10 hétfő, 11:27:03 »


2009. 09. 19-én megrendezésre kerül a XV. Ford Mondeo Találkozó Kunmadarason, itt lehetőség van különböző ajándéktárgyak átvételére, de ezt elötte itt gyűjtjük össze. Aki szeretne valamit, az írja magát a listára, de csak akkor ha el is fog jönni a találkozóra, és átveszi a rendelt terméket.

- Pólók: Mivel a pólókat már most el kellene kezdeni legyártatni, a rendelt darabok a taliig nem lesznek készen. Ezért a nagytali időpontjáig írja ide minenki, amit szeretne és utána megcsináltatom, majd vidékre elküldöm utánvéttel, Budapesten pedig a minitalin átadom személyesen mindenkinek! Minimum 50 db-nak össze kellene jönnie.
Galléros 2.100.- / db
Sima kereknyakú 1.750.- / db
(Méret, szín, gallér/sima)

Domi - 1db fehér galléros S
gravitydave - 1db fehér galléros XL (az oktoberi minitalin atveszem! addigra mar hazaerek!  wave )
Balázs - 3db fehér galléros XXL
            3db fekete galléros XXL

 felkialtas felkialtas felkialtas Kérek mindenkit, hogy ne folytassátok a sort, mivel mégsem lesz általam póló...majd valaki más intézi állítólag. Köszi, Giorgio  felkialtas felkialtas felkialtas

- Rendszámkeret:
(30 pár felett lesz megrendelve.)

- Matrica:
(Külső/belső)

- Fém kulcstartó:
(Lesz?)

- Szalag kulcstartó?
(Lesz?)
Naplózva

ex: MK II. 2.0 Ghia Turnier '98 /Ezüstnyíl/
------------------------------------------------
Focus I. 2.0 Ghia '02 /Kékvillám/
Focus II. 1.6 TDCI Trend '05
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #253 Dátum: 2009.08.10 hétfő, 11:52:03 »

felkialtas felkialtas felkialtas Kérek mindenkit, hogy ne folytassátok a sort, mivel mégsem lesz általam póló...majd valaki más intézi állítólag. Köszi, Giorgio  felkialtas felkialtas felkialtas

Nyugodtan folytassuk a sort. HA más intézi, csak ugyanolyan, vagy jobb feltételekkel fogja csinálni.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #254 Dátum: 2009.08.10 hétfő, 11:55:13 »

2009. 09. 19-én megrendezésre kerül a XV. Ford Mondeo Találkozó Kunmadarason, itt lehetőség van különböző ajándéktárgyak átvételére, de ezt elötte itt gyűjtjük össze. Aki szeretne valamit, az írja magát a listára, de csak akkor ha el is fog jönni a találkozóra, és átveszi a rendelt terméket.

- Pólók: Mivel a pólókat már most el kellene kezdeni legyártatni, a rendelt darabok a taliig nem lesznek készen. Ezért a nagytali időpontjáig írja ide minenki, amit szeretne és utána megcsináltatom, majd vidékre elküldöm utánvéttel, Budapesten pedig a minitalin átadom személyesen mindenkinek! Minimum 50 db-nak össze kellene jönnie.
Galléros 2.100.- / db
Sima kereknyakú 1.750.- / db
(Méret, szín, gallér/sima)

Domi - 1db fehér galléros S
gravitydave - 1db fehér galléros XL (az oktoberi minitalin atveszem! addigra mar hazaerek!  wave )
Balázs - 3db fehér galléros XXL
            3db fekete galléros XXL

- Rendszámkeret:
(30 pár felett lesz megrendelve.)

- Matrica:
(Külső/belső)

- Fém kulcstartó:
Nem lesz.
listát lehet írni a tavaszi talira, hátha addigra gyűlik jópár darab, 5-10db-ért nem éri meg nekiállni, ráadásul drágább is lesz, mint legutóbb
2db aranyszínű még van nálam, ha kell valakinek


- Szalag kulcstartó?
(Lesz?)
« Utoljára szerkesztve: 2009.08.10 hétfő, 12:11:39 írta Angel » Naplózva
frenk66
Vendég
« Új hozzászólás #255 Dátum: 2009.08.12 szerda, 23:56:11 »


 felkialtas felkialtas felkialtas Kérek mindenkit, hogy ne folytassátok a sort, mivel mégsem lesz általam póló...majd valaki más intézi állítólag. Köszi, Giorgio  felkialtas felkialtas felkialtas

Senki nem akarja átvállalni a "póló bizniszt". Amit Én ajánlottam azok teljesen személyre szóló pólók.
Aki volt az utolsó minitalin láthatta Betkén az enyémet, ez a minta. (nem konkurencia) Tehát nem kell a sértődés senkinek!!!
Naplózva
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #256 Dátum: 2009.08.12 szerda, 23:58:34 »

Senki nem akarja átvállalni a "póló bizniszt". Amit Én ajánlottam azok teljesen személyre szóló pólók.
Aki volt az utolsó minitalin láthatta Betkén az enyémet, ez a minta. (nem konkurencia) Tehát nem kell a sértődés senkinek!!!
Giorgiot ismerve ez nem sértődés volt, csak egyszerű tényközlés.
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
frenk66
Vendég
« Új hozzászólás #257 Dátum: 2009.08.13 csütörtök, 00:01:21 »

Giorgiot ismerve ez nem sértődés volt, csak egyszerű tényközlés.
Nincs semmi gond, de nem vállalnám fel semmi pénzért, mert már egyszer csináltattam pólókat a kollégáimnak és hihetetlen sok problémával járt.
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #258 Dátum: 2009.08.13 csütörtök, 11:04:05 »

Senki nem akarja átvállalni a "póló bizniszt". Amit Én ajánlottam azok teljesen személyre szóló pólók.
Aki volt az utolsó minitalin láthatta Betkén az enyémet, ez a minta. (nem konkurencia) Tehát nem kell a sértődés senkinek!!!

Rendeljünk, rendeljünk... mert a mostani állapot szerint teljesen elméleti a kérdés, hogy ki csinálja a pólót... mert 4-5 darabot senki sem fog legyártani.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
frenk66
Vendég
« Új hozzászólás #259 Dátum: 2009.08.13 csütörtök, 17:38:52 »

Rendeljünk, rendeljünk... mert a mostani állapot szerint teljesen elméleti a kérdés, hogy ki csinálja a pólót... mert 4-5 darabot senki sem fog legyártani.
Bocsi, de akár 1db is gyártanak, mivel itt nem kell "szitát" csinálni. A technológia mint a nyomtatás a számítógépen.
Naplózva
trombonist
Vendég
« Új hozzászólás #260 Dátum: 2009.08.18 kedd, 22:04:15 »

- Fém kulcstartó:
Nem lesz.
listát lehet írni a tavaszi talira, hátha addigra gyűlik jópár darab, 5-10db-ért nem éri meg nekiállni, ráadásul drágább is lesz, mint legutóbb
2db aranyszínű még van nálam, ha kell valakinek

Szia!

Ha nem kelt még el, én lecsapnék a két arany színű kulcstartóra. Hol/mikor lehetséges meg/átvenni?
A Nagytalira én is szeretnék menni, de még nem tudom a programomat. Lehetséges Nagytalin kívül átvenni a kulcstartókat?

Üdv!
trombonist
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #261 Dátum: 2009.08.18 kedd, 22:51:49 »

Szia!

Ha nem kelt még el, én lecsapnék a két arany színű kulcstartóra. Hol/mikor lehetséges meg/átvenni?
A Nagytalira én is szeretnék menni, de még nem tudom a programomat. Lehetséges Nagytalin kívül átvenni a kulcstartókat?

Üdv!
trombonist
09.04 Lurdy minitali (nagytalin nem leszek)
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37275


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #262 Dátum: 2009.08.19 szerda, 08:42:43 »

nagytalin nem leszek

Miért?
Szerintem jó lett volna beszélni a fórum dolgairól...
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #263 Dátum: 2009.08.19 szerda, 09:31:50 »

Miért?
Szerintem jó lett volna beszélni a fórum dolgairól...
tudom, hogy jó lenne, de pont a legrosszabb időpontra lett megszavazva, nekünk sajnos nem jó  szomoru1
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37275


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #264 Dátum: 2009.08.19 szerda, 11:13:17 »

tudom, hogy jó lenne, de pont a legrosszabb időpontra lett megszavazva, nekünk sajnos nem jó  szomoru1

Talán meg tavasszal akkor!
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Petya78
Vendég
« Új hozzászólás #265 Dátum: 2009.08.20 csütörtök, 10:53:12 »

Sziasztok!

Szeretnék:

-2db rendszámkeret
-1db fekete XL-es normál póló
-1db fekete M-es normál póló

Köszi & Üdv!  vigyor3

Petya
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #266 Dátum: 2009.08.20 csütörtök, 18:22:59 »

2009. 09. 19-én megrendezésre kerül a XV. Ford Mondeo Találkozó Kunmadarason, itt lehetőség van különböző ajándéktárgyak átvételére, de ezt elötte itt gyűjtjük össze. Aki szeretne valamit, az írja magát a listára, de csak akkor ha el is fog jönni a találkozóra, és átveszi a rendelt terméket.

- Pólók: Mivel a pólókat már most el kellene kezdeni legyártatni, a rendelt darabok a taliig nem lesznek készen. Ezért a nagytali időpontjáig írja ide minenki, amit szeretne és utána megcsináltatom, majd vidékre elküldöm utánvéttel, Budapesten pedig a minitalin átadom személyesen mindenkinek! Minimum 50 db-nak össze kellene jönnie.
Galléros 2.100.- / db
Sima kereknyakú 1.750.- / db
(Méret, szín, gallér/sima)

Domi - 1db fehér galléros S
gravitydave - 1db fehér galléros XL (az oktoberi minitalin atveszem! addigra mar hazaerek!  wave )
Balázs - 3db fehér galléros XXL
            3db fekete galléros XXL

Petya78
-1db fekete XL-es normál póló
-1db fekete M-es normál póló

- Rendszámkeret:
(30 pár felett lesz megrendelve.)
Petya78 (2 drb)

- Matrica:
(Külső/belső)

- Fém kulcstartó:
Nem lesz.
listát lehet írni a tavaszi talira, hátha addigra gyűlik jópár darab, 5-10db-ért nem éri meg nekiállni, ráadásul drágább is lesz, mint legutóbb
2db aranyszínű még van nálam, ha kell valakinek


- Szalag kulcstartó?
(Lesz?)
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
gravitydave
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002



« Új hozzászólás #267 Dátum: 2009.08.20 csütörtök, 21:57:47 »

2009. 09. 19-én megrendezésre kerül a XV. Ford Mondeo Találkozó Kunmadarason, itt lehetőség van különböző ajándéktárgyak átvételére, de ezt elötte itt gyűjtjük össze. Aki szeretne valamit, az írja magát a listára, de csak akkor ha el is fog jönni a találkozóra, és átveszi a rendelt terméket.

- Pólók: Mivel a pólókat már most el kellene kezdeni legyártatni, a rendelt darabok a taliig nem lesznek készen. Ezért a nagytali időpontjáig írja ide minenki, amit szeretne és utána megcsináltatom, majd vidékre elküldöm utánvéttel, Budapesten pedig a minitalin átadom személyesen mindenkinek! Minimum 50 db-nak össze kellene jönnie.
Galléros 2.100.- / db
Sima kereknyakú 1.750.- / db
(Méret, szín, gallér/sima)

Domi - 1db fehér galléros S
gravitydave - 2db fehér galléros XL (az oktoberi minitalin atveszem! addigra mar hazaerek!  wave )
                   1db fekete galleros XL
Balázs - 3db fehér galléros XXL
            3db fekete galléros XXL

Petya78
-1db fekete XL-es normál póló
-1db fekete M-es normál póló

- Rendszámkeret:
(30 pár felett lesz megrendelve.)
Petya78 (2 drb)

- Matrica:
(Külső/belső)

- Fém kulcstartó:
Nem lesz.
listát lehet írni a tavaszi talira, hátha addigra gyűlik jópár darab, 5-10db-ért nem éri meg nekiállni, ráadásul drágább is lesz, mint legutóbb
2db aranyszínű még van nálam, ha kell valakinek

- Szalag kulcstartó?
(Lesz?)
Naplózva

2020 MK-5 2.0 Hibrid Kombi ST Line
2006 MK-3 1.8 b Szedan Ambiente
EX 2011 Fusion 2,5 SEL Szedan
EX 2008 Mk-4 1.6 b Kombi, Trend, LPG
EX 1997 Mk-2 1.8 b Ferdehatu GLX
Ex 2002 MK-3 1.8 b Kombi Ambiente
Ex 1996 Mk-1 1.6 b Kombi CLX
frenk66
Vendég
« Új hozzászólás #268 Dátum: 2009.08.21 péntek, 09:49:13 »


2009. 09. 19-én megrendezésre kerül a XV. Ford Mondeo Találkozó Kunmadarason, itt lehetőség van különböző ajándéktárgyak átvételére, de ezt elötte itt gyűjtjük össze. Aki szeretne valamit, az írja magát a listára, de csak akkor ha el is fog jönni a találkozóra, és átveszi a rendelt terméket.

- Pólók: Mivel a pólókat már most el kellene kezdeni legyártatni, a rendelt darabok a taliig nem lesznek készen. Ezért a nagytali időpontjáig írja ide minenki, amit szeretne és utána megcsináltatom, majd vidékre elküldöm utánvéttel, Budapesten pedig a minitalin átadom személyesen mindenkinek! Minimum 50 db-nak össze kellene jönnie.
Galléros 2.100.- / db
Sima kereknyakú 1.750.- / db
(Méret, szín, gallér/sima)

Domi - 1db fehér galléros S
gravitydave - 2db fehér galléros XL (az oktoberi minitalin atveszem! addigra mar hazaerek!  wave )
                   1db fekete galleros XL
Balázs - 3db fehér galléros XXL
            3db fekete galléros XXL

Petya78
-1db fekete XL-es normál póló
-1db fekete M-es normál póló

- Rendszámkeret:
(30 pár felett lesz megrendelve.)
Petya78 (2 drb)
frenk (2db)

- Matrica:
(Külső/belső)

- Fém kulcstartó:
Nem lesz.
listát lehet írni a tavaszi talira, hátha addigra gyűlik jópár darab, 5-10db-ért nem éri meg nekiállni, ráadásul drágább is lesz, mint legutóbb
2db aranyszínű még van nálam, ha kell valakinek

- Szalag kulcstartó?
(Lesz?)
Naplózva
Maffy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5378


9094814
E-mail
« Új hozzászólás #269 Dátum: 2009.08.27 csütörtök, 13:05:54 »

A klubos matrica valami ilyesmi: (háttér nélkül, fehér betűkkel. Külső vagy belső is lehet)



EZ egy korábbi verzió, de látszik, hogy mutat az autón....
« Utoljára szerkesztve: 2009.08.27 csütörtök, 13:08:35 írta Maffy » Naplózva

Egy valódi beSTia™
ST200 2.5 V6 (2000.04)
Akidna
Vendég
« Új hozzászólás #270 Dátum: 2009.08.27 csütörtök, 22:21:47 »

A klubos matrica valami ilyesmi: (háttér nélkül, fehér betűkkel. Külső vagy belső is lehet)


EZ egy korábbi verzió, de látszik, hogy mutat az autón....
Igen, így néz ki, és Babcifejnél lesznek a matricák, neki adom át.
Naplózva
Benedek
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2518


S-max Trend 2,0 TDCI


WWW E-mail
« Új hozzászólás #271 Dátum: 2009.08.28 péntek, 13:39:14 »

2009. 09. 19-én megrendezésre kerül a XV. Ford Mondeo Találkozó Kunmadarason, itt lehetőség van különböző ajándéktárgyak átvételére, de ezt elötte itt gyűjtjük össze. Aki szeretne valamit, az írja magát a listára, de csak akkor ha el is fog jönni a találkozóra, és átveszi a rendelt terméket.

- Pólók: Mivel a pólókat már most el kellene kezdeni legyártatni, a rendelt darabok a taliig nem lesznek készen. Ezért a nagytali időpontjáig írja ide minenki, amit szeretne és utána megcsináltatom, majd vidékre elküldöm utánvéttel, Budapesten pedig a minitalin átadom személyesen mindenkinek! Minimum 50 db-nak össze kellene jönnie.
Galléros 2.100.- / db
Sima kereknyakú 1.750.- / db
(Méret, szín, gallér/sima)

Domi - 1db fehér galléros S
gravitydave - 2db fehér galléros XL (az oktoberi minitalin atveszem! addigra mar hazaerek!  wave )
                   1db fekete galleros XL
Balázs - 3db fehér galléros XXL
            3db fekete galléros XXL
Benedek - 1db fekete galléros XXL

Petya78
-1db fekete XL-es normál póló
-1db fekete M-es normál póló

- Rendszámkeret:
(30 pár felett lesz megrendelve.)
Petya78 (2 drb)
frenk (2db)

- Matrica:
(Külső/belső)

- Fém kulcstartó:
Nem lesz.
listát lehet írni a tavaszi talira, hátha addigra gyűlik jópár darab, 5-10db-ért nem éri meg nekiállni, ráadásul drágább is lesz, mint legutóbb
2db aranyszínű még van nálam, ha kell valakinek

- Szalag kulcstartó?
(Lesz?)

« Utoljára szerkesztve: 2009.08.28 péntek, 13:44:18 írta Benedek » Naplózva

MKI 1,6 clx 2évig , MKIII 2,0 GHIA 10 évig , s-max 2,0 Tend, 1,5 EcoBoost Titanium a jelen...
Petya78
Vendég
« Új hozzászólás #272 Dátum: 2009.08.28 péntek, 19:19:28 »

....a klubkártya igényem lemaradt.
Ha nem ide kell jelezni, akkor bocsi. Vki egyszer azt írta, hogy majd a találkozón lehet igényelni, vagy mi.... Tongue

Üdv mndenkinek!

P.
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37275


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #273 Dátum: 2009.08.28 péntek, 20:08:00 »

....a klubkártya igényem lemaradt.
Ha nem ide kell jelezni, akkor bocsi. Vki egyszer azt írta, hogy majd a találkozón lehet igényelni, vagy mi.... Tongue

Üdv mndenkinek!

P.


Az a biztos, ha írsz Joe-nak!
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Petya78
Vendég
« Új hozzászólás #274 Dátum: 2009.08.28 péntek, 22:09:21 »

Az a biztos, ha írsz Joe-nak!

Köszi az infót! Írok neki!  Grin
Naplózva
gravitydave
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002



« Új hozzászólás #275 Dátum: 2009.09.09 szerda, 22:07:36 »

2009. 09. 19-én megrendezésre kerül a XV. Ford Mondeo Találkozó Kunmadarason, itt lehetőség van különböző ajándéktárgyak átvételére, de ezt elötte itt gyűjtjük össze. Aki szeretne valamit, az írja magát a listára, de csak akkor ha el is fog jönni a találkozóra, és átveszi a rendelt terméket.

- Pólók: Mivel a pólókat már most el kellene kezdeni legyártatni, a rendelt darabok a taliig nem lesznek készen. Ezért a nagytali időpontjáig írja ide minenki, amit szeretne és utána megcsináltatom, majd vidékre elküldöm utánvéttel, Budapesten pedig a minitalin átadom személyesen mindenkinek! Minimum 50 db-nak össze kellene jönnie.
Galléros 2.100.- / db
Sima kereknyakú 1.750.- / db
(Méret, szín, gallér/sima)

Domi - 1db fehér galléros S
gravitydave - 2db fehér galléros XL (az oktoberi minitalin atveszem! addigra mar hazaerek!  wave )
                   1db fekete galleros XL
Balázs - 3db fehér galléros XXL
            3db fekete galléros XXL
Benedek - 1db fekete galléros XXL

Petya78
-1db fekete XL-es normál póló
-1db fekete M-es normál póló

- Rendszámkeret:
(30 pár felett lesz megrendelve.)
Petya78 (2 drb)
frenk (2db)

- Matrica:
(Külső/belső)

- Fém kulcstartó:
Nem lesz.
listát lehet írni a tavaszi talira, hátha addigra gyűlik jópár darab, 5-10db-ért nem éri meg nekiállni, ráadásul drágább is lesz, mint legutóbb
2db aranyszínű még van nálam, ha kell valakinek

- Szalag kulcstartó?
(Lesz?)




ki tudja hogy mi a helyzet a polokkal? wave
Naplózva

2020 MK-5 2.0 Hibrid Kombi ST Line
2006 MK-3 1.8 b Szedan Ambiente
EX 2011 Fusion 2,5 SEL Szedan
EX 2008 Mk-4 1.6 b Kombi, Trend, LPG
EX 1997 Mk-2 1.8 b Ferdehatu GLX
Ex 2002 MK-3 1.8 b Kombi Ambiente
Ex 1996 Mk-1 1.6 b Kombi CLX
Benedek
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2518


S-max Trend 2,0 TDCI


WWW E-mail
« Új hozzászólás #276 Dátum: 2009.09.09 szerda, 22:13:19 »


ki tudja hogy mi a helyzet a polokkal? wave
az a 13 db amire eddig jelentkeztünk az szerintem nagyon karcsú  szomoru1
Naplózva

MKI 1,6 clx 2évig , MKIII 2,0 GHIA 10 évig , s-max 2,0 Tend, 1,5 EcoBoost Titanium a jelen...
gravitydave
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002



« Új hozzászólás #277 Dátum: 2009.09.09 szerda, 22:14:39 »

az a 13 db amire eddig jelentkeztünk az szerintem nagyon karcsú  szomoru1

ha nem megy akkor nem eroltetem! rinya
majd legkozelebb! wave
Naplózva

2020 MK-5 2.0 Hibrid Kombi ST Line
2006 MK-3 1.8 b Szedan Ambiente
EX 2011 Fusion 2,5 SEL Szedan
EX 2008 Mk-4 1.6 b Kombi, Trend, LPG
EX 1997 Mk-2 1.8 b Ferdehatu GLX
Ex 2002 MK-3 1.8 b Kombi Ambiente
Ex 1996 Mk-1 1.6 b Kombi CLX
Benedek
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2518


S-max Trend 2,0 TDCI


WWW E-mail
« Új hozzászólás #278 Dátum: 2009.09.09 szerda, 22:18:57 »

ha nem megy akkor nem eroltetem! rinya
majd legkozelebb! wave
...ez kissé elszomorít, mert 3x vagy 4x ugrunk neki pólók rendelésének, de sosem leszünk elegen, hogy meglegyen a kellő db szám.... Roll Eyes szomoru1
Naplózva

MKI 1,6 clx 2évig , MKIII 2,0 GHIA 10 évig , s-max 2,0 Tend, 1,5 EcoBoost Titanium a jelen...
zsapeti
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 974



E-mail
« Új hozzászólás #279 Dátum: 2009.09.09 szerda, 22:30:48 »

 integet2
Valaki súgna nekem hogy pontosan milyen pólóra lenne szükség?
Pár ruhás beszállítóval kapcsolatban vagyok és tudom, hogy csak maga az un. Piquet póló magában sac/kb 1 200 HUF körül van. Tehát innen már csak a "csicsa" kérdése az egész.

Nekem van egy pólóm (fekete galléros (piquet)), amit még tavaly Madarason Giorgo osztogatott. Ha azóta nem változott a "fazon" akkor szívesen kérek rá pár ajánlatot hátha... email
Naplózva

MKIII. 2.0 TDCi Trend kombi /2002.12./ --> ex/Citroen Evasion 1.9 TD --> ex/Galaxy 2.0 TDCi 2006-->ex/Renault Grand Espace 2.0T
Benedek
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2518


S-max Trend 2,0 TDCI


WWW E-mail
« Új hozzászólás #280 Dátum: 2009.09.09 szerda, 22:38:36 »

integet2
Valaki súgna nekem hogy pontosan milyen pólóra lenne szükség?
Pár ruhás beszállítóval kapcsolatban vagyok és tudom, hogy csak maga az un. Piquet póló magában sac/kb 1 200 HUF körül van. Tehát innen már csak a "csicsa" kérdése az egész.

Nekem van egy pólóm (fekete galléros (piquet)), amit még tavaly Madarason Giorgo osztogatott. Ha azóta nem változott a "fazon" akkor szívesen kérek rá pár ajánlatot hátha... email
valóban ennek a póló projektnek Giorgo a mestere..elsősorban ő vele kellene értekezni...
Naplózva

MKI 1,6 clx 2évig , MKIII 2,0 GHIA 10 évig , s-max 2,0 Tend, 1,5 EcoBoost Titanium a jelen...
ezsolt
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1434



« Új hozzászólás #281 Dátum: 2009.09.21 hétfő, 20:14:20 »

Hello

Krómozott rendszámtábla keret kellene, ha ez klubos cucc, akkor kinél lehet rendelni?
Előre és hátra is kell, tehát 2 db.
Köszönöm a figyelmet.
Naplózva

2003/09* 2.0 TDCi EGR, kombi. A MÁSODIK Mondeó !
Benedek
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2518


S-max Trend 2,0 TDCI


WWW E-mail
« Új hozzászólás #282 Dátum: 2009.09.21 hétfő, 20:47:32 »

Hello

Krómozott rendszámtábla keret kellene, ha ez klubos cucc, akkor kinél lehet rendelni?
Előre és hátra is kell, tehát 2 db.
Köszönöm a figyelmet.
nem klubbos... Homasitában találsz ilyet...http://www.homasita.hu/
a klubos rendszámtábla tartón a klub logója és felirata látszik... jobban is néz ki mint a krónos keret.. vigyor3 olyan mindenkinek lehet..de klubos nem... hehe
Naplózva

MKI 1,6 clx 2évig , MKIII 2,0 GHIA 10 évig , s-max 2,0 Tend, 1,5 EcoBoost Titanium a jelen...
mondeospepe
Vendég
« Új hozzászólás #283 Dátum: 2009.09.24 csütörtök, 07:30:28 »

Sziasztok!

Még nagyon új vagyok, 3.-án megyek a találkozora, és szeretnék igényelni külső matricát és esetleg polot is!
Kérlek titeket, hogy segitsetek, hogy hogyan kell.

Üdv: mondeospepe (boldog mk1-tulaj) Smiley
Naplózva
Ifju Balázs
Vendég
« Új hozzászólás #284 Dátum: 2009.09.24 csütörtök, 07:32:35 »

Sziasztok!

Még nagyon új vagyok, 3.-án megyek a találkozora, és szeretnék igényelni külső matricát és esetleg polot is!
Kérlek titeket, hogy segitsetek, hogy hogyan kell.

Üdv: mondeospepe (boldog mk1-tulaj) Smiley


Üdv közöttünk!

Póló csak nagytalira szokott lenni, ha összejön 30 vagy 50 / asszem/.
Matrica mindig van valakinél, tudtommal Babcifejnél van most is.
Naplózva
Liszti
Vendég
« Új hozzászólás #285 Dátum: 2009.09.24 csütörtök, 07:51:01 »

Énisénisénis...
Akinél van, szeretnék én is vásárolni matriNYát a hátsó ablakra...  vigyor3
Előre is thx!  wave
Naplózva
Benedek
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2518


S-max Trend 2,0 TDCI


WWW E-mail
« Új hozzászólás #286 Dátum: 2009.09.24 csütörtök, 09:37:45 »

Sziasztok!

Még nagyon új vagyok, 3.-án megyek a találkozora, és szeretnék igényelni külső matricát és esetleg polot is!
Kérlek titeket, hogy segitsetek, hogy hogyan kell.

Üdv: mondeospepe (boldog mk1-tulaj) Smiley

Giorgio-t keresd van még nála két felesleges fehér körgalléros póló....  vigyor3 wave
Naplózva

MKI 1,6 clx 2évig , MKIII 2,0 GHIA 10 évig , s-max 2,0 Tend, 1,5 EcoBoost Titanium a jelen...
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48448



« Új hozzászólás #287 Dátum: 2009.09.24 csütörtök, 09:54:51 »

Giorgio-t keresd van még nála két felesleges fehér körgalléros póló....  vigyor3 wave
Amit mintha nekem ígért volna.....de az lehet ,hogy másik2 vigyor3 Wink wave
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Benedek
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2518


S-max Trend 2,0 TDCI


WWW E-mail
« Új hozzászólás #288 Dátum: 2009.09.24 csütörtök, 13:27:18 »

Amit mintha nekem ígért volna.....de az lehet ,hogy másik2 vigyor3 Wink wave
Roll Eyes
inkább passzolom a dolgot.... majd lebokszoljátok... eplus2
« Utoljára szerkesztve: 2009.09.25 péntek, 22:32:43 írta Benedek » Naplózva

MKI 1,6 clx 2évig , MKIII 2,0 GHIA 10 évig , s-max 2,0 Tend, 1,5 EcoBoost Titanium a jelen...
mondeospepe
Vendég
« Új hozzászólás #289 Dátum: 2009.09.24 csütörtök, 20:17:35 »

Sziasztok!

Egy pár honapja boldog mondeo tulajdonos lettem.Szombaton minden féle képpen ott leszek a minitalin,hogy végre megismerhesselek titeket.
Az lenne a kérdésem, hogy, hogy tudnék klub kártyához, matricához és esetleg ha van akkor polohoz jutni?
Naplózva
mondeospepe
Vendég
« Új hozzászólás #290 Dátum: 2009.09.24 csütörtök, 20:54:19 »

Sziasztók!

Köszönöm a választ!
A matrica nagyon hiányzik a hátsó szélvédöröl!
A poló pedig rólam. Smiley
Megkeresem az illetékest!
Műszaki kérdésekkel lehet titeket bombázni a találkozon?
Naplózva
Mobidik
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1941


MK II 1,8 TD.


E-mail
« Új hozzászólás #291 Dátum: 2009.09.25 péntek, 19:18:05 »

Sziasztók!


Műszaki kérdésekkel lehet titeket bombázni a találkozon?
Kissebb gondokat szoktunk a helyszínen is szerelni.( kormány csere, műszerfal izzó csere, ülés csere.)
Naplózva

Otthonom a nagyvilág, vallásom a jó cselekedet.
tádé
Vendég
« Új hozzászólás #292 Dátum: 2009.09.25 péntek, 19:19:01 »

Kissebb gondokat szoktunk a helyszínen is szerelni.( kormány csere, műszerfal izzó csere, ülés csere.)
Féltengely anya utánhúzás, ...
Naplózva
mike1
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 249



WWW E-mail
« Új hozzászólás #293 Dátum: 2010.03.23 kedd, 08:19:45 »

Fel szeretném hívni a fórumozók, és a kevésbé hozzá értők figyelmét, hogy a fórumon egy többek által is "ismert" ember sikeresen átvert porlasztócsúcs témában, így amikor valaki Pcs-t árul és azt valaki elmegy megvenni, akkor rendkívül legyen körültekintő, annak ellenére is, hogy persze árban jóval olcsóbban vásárol mint a szakboltban!
Az én történetem tavaly szeptemberre nyúlik vissza, mikor is itt a fórumon többek tanácsára megkerestem "Quest" vagy "FOX" (ki hogy ismeri), fórumtagot, Pcs vásárlással kapcsolatban. (Csak megjegyzem, hogy többen vásároltak már nála és nem jelezték, hogy baj lett volna...lehet nekem sikerült a balekot eljátszanom, mert az üzleteim során próbálok korrekt lenni!) Kérdésemre tudott adni 4db csúcsot, melyeket a Pólus center mellett vettem meg, ahol teljesen korrektnek tűnt az emberke. A cucc 4db ford dobozban volt, amiből 1 teljesen origi zacskóban volt, míg a másik három bontott volt, de "jóhiszeműen" azt gondoltam, hogy csak meg lett mutatva, vagy akármi...
Sajnos a múlt héten amikor be szerettem volna rakatni az autóba (eddig nem volt baj a gyári csúcsokkal), akkor Vik ránézett és közölte, hogy az említett 3db csúcs egész biztos használt és ráadásul nem is az autóba való! Ezt még aznap telefonon jeleztem az úriembernek, aki azt kérte, hogy szombaton mondjam meg csúcsokon levő számokat, mert Ő minden eladott csúcs számát felírja. A csavar az az egészben, hogy szombaton már "a hívott számon előfizető vagy szolgáltatás nem kapcsolható" szöveg fogadott, és ez a mai napig így van! Írtam több SMS-t is de semmi válasz nem jött, és sajnos mivel itt a fórumon sem tag már (ki tudja miért leiratkozott), így elérni sem tudom sehogy. Vártam egész a mai napig hátha jelentkezik, de úgy gondolom ez már csak szép álom, így sikerült 120.000.-ot buknom!
Mivel itt a fórumon is többször hirdetett kuplung, kinyomó, lendkerék, porlasztó, stb. témakörben, így elég sokan ismerték Őt, és több ember is értetlenül áll a történtek előtt, de ettől még a dolog megtörtént!  levele

Figyeljetek oda vásárláskor, és a lehetőségekhez képest biztosítsátok be magatokat, ne járjatok hasonlóan mint én! Az aki pedig nem ért hozzá, ne egyedül menjen vásárolni, vigyen egy "hozzá értő" szakit, aki ránézésre megmondja a kétes motyó állapotát!
A hozzászólást okulás képen több topicba is kiteszem...

ui: Amennyiben olvassa a hozzászólást és csak valamilyen egyéb ok miatt nem tudom elérni, és hajlandó kapcsolatot létesíteni velem, és megoldja  a problémát, akkor természetesen elnézést kérek tőle itt a nyilvánosság előtt, de addig is  levele gun Angry

Miklós
Naplózva

2002/10 Ford Mondeo Turnier MK3 TDCI GHIA, f2 optika, 130LE 5 MT., Xenon, new PCS, EGR-off, SunGuard G35 fólia by Szunyi, Forge turbocső kit, 
www.streamaudio.hu
www.multi-room.hu
(http://mondeo.hu/index.php?action=mgallery;sa=item;id=104)
stadigabi
Vendég
« Új hozzászólás #294 Dátum: 2010.04.18 vasárnap, 15:15:33 »

Sziasztok!
Ha valaki küld képet, logót, akkor bögre, szalag és póló ügybe megpróbálkozom.
stadigabi
Naplózva
h.begyo
Vendég
« Új hozzászólás #295 Dátum: 2010.06.24 csütörtök, 22:51:03 »

Üdv Mondeosok!
Nemrég (pár hete) céges pólókat készíttettünk itt, Nagykanizsán. Kb 40 db-ot rendeltünk munkaruházati boltban, minőségi pólót, rengeteg szín közül lehet választani és nem ferdeszemű pókháló, hanem MINŐSÉG! Katalógusból választható szín, típus és méret szerint. A szitanyomó 300 Ft körüli összegért csinálta meg darabját, csak a klisét kellett kifizetni, az 5000 Ft volt de 3 évig megőrzi, úgyhogy ennyi főre leosztva átlag 1800-2000 Ft-ra jött ki egy darab póló cakom pakk. Bármilyen klisét megcsinál a fószer, csak ki kell nyomtatni neki a kívánt mintát. Innentől kezdve 3 éven át bármilyen színben és méretben nyomtat pólókat a meglévő mintára. Jó munkát végzett, láttam a saját pólómon.
A hátulütője a dolognak, hogy az ország különböző részeire elég nehéz eljuttatni a katalógust és macerás begyűjteni a rendeléseket. Ezen kívül szavazni is kéne, milyen minta kerüljön fel a pólóra, mert ugye az egységes lenne, csak úgy éri meg. Meg aztán Budapesttől elég messze van Nagykanizsa......
Szóval, csak leírtam a saját tapasztalatomat............
Üdv!
Naplózva
ezsolt
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1434



« Új hozzászólás #296 Dátum: 2010.08.14 szombat, 23:22:25 »

Lesz idén nagytali?
A tavalyi, (kunmadarasi) elmaradt, pedig jelentkeztem rá Shocked
Szóval lesz (Legyen!) idén?
Naplózva

2003/09* 2.0 TDCi EGR, kombi. A MÁSODIK Mondeó !
DomeSL
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2047


demeter.l@3i.hu
E-mail
« Új hozzászólás #297 Dátum: 2011.02.21 hétfő, 21:47:25 »

Külső Mondeo Club matricát keresek.
Ha valaki tud segíteni írjon.
Köszi
Naplózva

2004 Mk3 2.0 TDCI kombi
DomeSL
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2047


demeter.l@3i.hu
E-mail
« Új hozzászólás #298 Dátum: 2011.02.24 csütörtök, 11:00:30 »

Külső Mondeo Club matricát keresek.
Ha valaki tud segíteni írjon.
Köszi

Köszönöm.
A probléma megoldód(ik)ott.
A jövő héten kapok.
Akit még érdekel annak tudok elérhetőséget adni, vagy keressétek Akidna fórum társat, aki szintén tud elérhetőséget.
Naplózva

2004 Mk3 2.0 TDCI kombi
magnum
Vendég
« Új hozzászólás #299 Dátum: 2011.04.29 péntek, 20:12:08 »

1 külsö 1 belsö matrica
2 kulcstarto
1 fekete galléros polo xl-es
2 rendszámtábla tarto kellene
Üdv Magnum!
Joe a pénzt elutaltam csak 2.-án lesz továbbitva mert akkor van banki nap Smiley
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 4 5 [6] 7   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.063 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.