Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.04.29 hétfő, 01:29:18 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 34 35 36 37 38 39 40 [41] 42 43 44 45 46 47 48 ... 75   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: V6 motorok  (Megtekintve 1176444 alkalommal)
0 Felhasználó és 31 vendég van a témában
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #2000 Dátum: 2015.10.10 szombat, 21:11:54 »



Biztos diszleksziás és a 120-at 210-nek olvasta.  eplus2

 laugh  taps
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
vzoli
Vendég
« Új hozzászólás #2001 Dátum: 2015.10.10 szombat, 21:36:37 »

Majd ha én kamuzok, te is hidd el..... eplus2

1.6 focus....kínlódás lenne neki a 210 is, hát még a 210+ ...... ~ 100 km   laugh
Zoli, melyik átmulatott estéd után volt ilyen álmod?  nyes
hiszed vagy sem, a 210 ment a kocsinak, azért 210 mert ott még nem volt koppon a gázpedál, de többet nem ment volna.
Tanúim vannak rá, ja mondjuk 60.000nél kapott az összetört katalizátorok miatt új leömlőt gariban.

Amúgy mindent elhiszek amit kamuzol, hisz csak kamuzol Cheesy
Naplózva
vzoli
Vendég
« Új hozzászólás #2002 Dátum: 2015.10.10 szombat, 21:37:17 »



Biztos diszleksziás és a 120-at 210-nek olvasta.  eplus2

teee, ne dühíts törpike  eplus2
Naplózva
Matyas1978
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 534



E-mail
« Új hozzászólás #2003 Dátum: 2015.10.11 vasárnap, 03:56:13 »

Azért elég nagy gurítás bemondani 190-et 100 km-en keresztül.  wave

Ha ezt kétségbe vonod, elég tatásan vezethetsz. eplus2
Nem 100km-en keresztül. Visszafelé Letenyétől Budapestig (M7) végig, ami nem 100km. Inkább 200. Karcsú volt a forgalom, csak a külsőben poroszkáltak. Nem mondom, hogy nem volt pillanatokra fékezés, amikor az egyik kamion a másikat előzte 5km/h sebesség különbséggel, de csak nem szállhatok beléjük, hogy tartsam a 190-es tempót. hehe Meg a 3 lábúba, és a fix trafikba sem akartam belerongyolni, ott is lassítottam.
Nem tudom, de ez a 190 valami über brutál tempó? Roll Eyes Felültetnélek mögém egy 1000-es sportmotorra, azt hiszem átértékelnéd mi az ami igazán gyors. Itt nem egyszer megesett, hogy Miskolc-Budapest (M3) utazó 230+ volt. Ami helyenként belenyalt a 280+ is. Ez már inkább közelít az über brutál tempóhoz. smile
Persze aki a 130-hoz van szokva, annak sok a 190. Mindenki annyit menjen, ameddig bírják a reflexei, és az idegrendszere.
Naplózva

2002 Mk3 2.5 V6 Ghia
vzoli
Vendég
« Új hozzászólás #2004 Dátum: 2015.10.11 vasárnap, 07:38:21 »

Ha ezt kétségbe vonod, elég tatásan vezethetsz. eplus2
Nem 100km-en keresztül. Visszafelé Letenyétől Budapestig (M7) végig, ami nem 100km. Inkább 200. Karcsú volt a forgalom, csak a külsőben poroszkáltak. Nem mondom, hogy nem volt pillanatokra fékezés, amikor az egyik kamion a másikat előzte 5km/h sebesség különbséggel, de csak nem szállhatok beléjük, hogy tartsam a 190-es tempót. hehe Meg a 3 lábúba, és a fix trafikba sem akartam belerongyolni, ott is lassítottam.
Nem tudom, de ez a 190 valami über brutál tempó? Roll Eyes Felültetnélek mögém egy 1000-es sportmotorra, azt hiszem átértékelnéd mi az ami igazán gyors. Itt nem egyszer megesett, hogy Miskolc-Budapest (M3) utazó 230+ volt. Ami helyenként belenyalt a 280+ is. Ez már inkább közelít az über brutál tempóhoz. smile
Persze aki a 130-hoz van szokva, annak sok a 190. Mindenki annyit menjen, ameddig bírják a reflexei, és az idegrendszere.

Engedd el ezt a témát. Szerinted miért Gsr a nickje?
Naplózva
D
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1484



E-mail
« Új hozzászólás #2005 Dátum: 2015.10.11 vasárnap, 09:06:33 »

Engedd el ezt a témát. Szerinted miért Gsr a nickje?

Attól még lehet lassú hehe
Naplózva

Mk3-2002-2,5-V6 ---A4-es lapomat, hasonló paraméterekkel rendelkező Audira cserélném! Grin
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #2006 Dátum: 2015.10.11 vasárnap, 10:06:49 »

Ha ezt kétségbe vonod, elég tatásan vezethetsz. eplus2
Nem 100km-en keresztül. Visszafelé Letenyétől Budapestig (M7) végig, ami nem 100km. Inkább 200. Karcsú volt a forgalom, csak a külsőben poroszkáltak. Nem mondom, hogy nem volt pillanatokra fékezés, amikor az egyik kamion a másikat előzte 5km/h sebesség különbséggel, de csak nem szállhatok beléjük, hogy tartsam a 190-es tempót. hehe Meg a 3 lábúba, és a fix trafikba sem akartam belerongyolni, ott is lassítottam.
Nem tudom, de ez a 190 valami über brutál tempó? Roll Eyes Felültetnélek mögém egy 1000-es sportmotorra, azt hiszem átértékelnéd mi az ami igazán gyors. Itt nem egyszer megesett, hogy Miskolc-Budapest (M3) utazó 230+ volt. Ami helyenként belenyalt a 280+ is. Ez már inkább közelít az über brutál tempóhoz. smile
Persze aki a 130-hoz van szokva, annak sok a 190. Mindenki annyit menjen, ameddig bírják a reflexei, és az idegrendszere.


 laugh
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #2007 Dátum: 2015.10.11 vasárnap, 10:17:34 »

de ha gondolod add meg a címed és, hogy a gyereked mikor van az utcán, teszek pár kört az utcátokban 160-200-as tempóval, utána visszatérünk arra, hogy mi a közveszélyes és mi a képmutatás hehe
Ez meg már nem képmutatás,hanem szélsőség,butaság,rossz vicc,és egyáltalán nem illik a témába.Sehol nem írt ilyet senki-én sem. levele
De hagyjuk is az egészet a fenébe,mert mindenki fenemód szabályosan közlekedik.Erre írtam,hogy ehhez elég egy egykettes motor is,nem kell xaros fhoshatos. vigyor3
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #2008 Dátum: 2015.10.11 vasárnap, 10:18:05 »

laugh
én már régen megmondtam,hogy papásan vezetsz..... nyes nyes nyes
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
brughom
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 483



E-mail
« Új hozzászólás #2009 Dátum: 2015.10.11 vasárnap, 10:35:00 »

Sziasztok!

Két dolog miatt kérdezősködnék. Sikerült szinte  teljesen rendberakjam a már majdnem romhalmaz (lelke rendben volt) V6-osom Cheesy Annyiba került a rendberakás mint amennyiért vettem az autót.  nyes
De nem dicsekedni jöttem, csak most már tudok foglakozni "tuninggal" is.
Szóval első kérdésem, hogy használ-e valaki K&N direktszűrőt vagy más márkájú direktszűrőt? Mennyiben változik meg a motor hangja tőle? Érezhető-e valami töblet erő?
 
Köszi a helpet előre is. Smiley



Én "belső" direkt szűrőt használok. A hangzás gyönyörű- főleg ha oda lépek-fenomenális, de mégis kulturált. Többlet erőt nem annyira érzékelek.  taps nyes
Naplózva

mondejó 2.5 V6
D
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1484



E-mail
« Új hozzászólás #2010 Dátum: 2015.10.11 vasárnap, 11:01:57 »

Ez meg már nem képmutatás,hanem szélsőség,butaság,rossz vicc,és egyáltalán nem illik a témába.Sehol nem írt ilyet senki-én sem. levele
De hagyjuk is az egészet a fenébe,mert mindenki fenemód szabályosan közlekedik.Erre írtam,hogy ehhez elég egy egykettes motor is,nem kell xaros fhoshatos. vigyor3

Nem igazán értem miről beszélsz. Kezd kicsit úgy tűnni, mintha neked kényszered lenne arra, hogy ellenkezz velem fejvakaras Grin

Egyébként ha valaki átlag 13 litert megetet v6-al országúton az milyen tempót is megy? Az biztonságos? Az országút hol is megy? Akár városokon és falvakon keresztül is... Lehet rajta találkozni traktorral, bicigliző gyerekkel, sétáló kivilágítatlan emberrel? -Igen! Az ilyen emberre veszélyes az olyan marha aki az utak királyának képzeli magát és 160+-os tempót megy minimum? -Igen! Akkor miért is vagyok én képmutató? Vagy a más gyerekét, apját, anyját lehet terrorizálni 190-el az országúton, miközben békésen autózik, biciglizik, gyalogol?

Persze én sem tartom be feltétlenül a sebességkorlátokat, csak nem mindegy hogy hol nem tartja be az ember. Viszont én nem is olyan emberről beszélek, aki időnként odalép neki, hanem olyanról aki életvitelszerűen 13 liter felett etet országúton a v6-al. Az ilyen  igenis közveszélyes és egy nagy marha.

Az pedig, hogy nem száguldozok éjjel nappal a v6-al miért is baj? Az dönti el, hogy kinek milyen autó való, hogy mennyire vezet állat módon? Szerintem nem! Ennyi erővel, aki gyúr az verjen meg mindenkit az utcán, vagy ne gyúrjon Roll Eyes
« Utoljára szerkesztve: 2015.10.11 vasárnap, 11:13:37 írta D » Naplózva

Mk3-2002-2,5-V6 ---A4-es lapomat, hasonló paraméterekkel rendelkező Audira cserélném! Grin
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #2011 Dátum: 2015.10.11 vasárnap, 12:03:37 »

Kezd kicsit úgy tűnni, mintha neked kényszered lenne arra, hogy ellenkezz velem fejvakaras Grin
nyes nem mindig....csak amikor paradoxonnal találkozom.
Az pedig, hogy nem száguldozok éjjel nappal a v6-al miért is baj? Az dönti el, hogy kinek milyen autó való, hogy mennyire vezet állat módon? Szerintem nem! Ennyi erővel, aki gyúr az verjen meg mindenkit az utcán, vagy ne gyúrjon Roll Eyes
Szélsőséges vagy.És igen,akinek komolyabb autó kell,az nem nagypapisan vezet.Törvényszerűség.Aki mást mond,az képmutató.
Persze én sem tartom be feltétlenül a sebességkorlátokat, csak nem mindegy hogy hol nem tartja be az ember. Viszont én nem is olyan emberről beszélek, aki időnként odalép neki, hanem olyanról aki életvitelszerűen 13 liter felett etet országúton a v6-al. Az ilyen  igenis közveszélyes és egy nagy marha.
na ez pedig abszolute paradoxon.Nincs ilyen,hogy csak kicsit lépem át a szabályokat.Átléped az 50es táblánál 70-nel is,és 190el is az autópályán.
Aki azt állítja,hogy Ő csak kicsit lépi át a szabályokat,az képmutató.Ahogy átléped a törvényi szabályozást,onnantól kezve nincs határ.Nincs kicsit vagy jobban.Pézbüntetésben egy határig van különbség,de az nem jelenti azt,hogy szabályosan,vagyszabályosabban lépted át a törvényi rendelkezéseket.Érted?
Egyébként ha valaki átlag 13 litert megetet v6-al országúton az milyen tempót is megy?
Röhögve megeszi a V6 ezt akár a városban is,és akár az országúton,csak egy "kicsit kell átlépni a szabályokat"! eplus2 eplus2 eplus2 eplus2 eplus2
aki mást mond,képmutató. nyes
Nézzük pl SzJani esetét a 240lovas 2.0 turbó benzinessel.Na Ő nem köntörfalaz,nem képmutató.Ha siet vagy élvezi-kihasználja a meglévő teljesítményt,akkor 14körülre is felmegy az átlagfogyija az országúton is.És nem mondja, hogy csak egy kicsit lépte át a szabályokat.És igen,azért vett 240lovas autót,mert nem fog "mindenhol" szabályosan közlekedni,és nem fog a pályán a szélsőben a kamionok között ballagni.
De Mátyás is ilyen.Annyit mond, hogy nem vezet tatásan.Nem kamuzik be képmutató dumát,ha megeteti a 14-16ot,akkor bizony gyorsabb volt a többieknél.Aki meg azt mondja erre,hogy ez már közveszélyes-de ő maga csak "egy kicsit" lépi át a szabályokat,az bizony képmutató.
Látom ám,hogy túlzottan soxor alkalmaztam a monológomban a képmutató szót..... eplus2
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Matyas1978
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 534



E-mail
« Új hozzászólás #2012 Dátum: 2015.10.11 vasárnap, 12:45:50 »

mindenki fenemód szabályosan közlekedik.Erre írtam,hogy ehhez elég egy egykettes motor is,nem kell xaros fhoshatos. vigyor3

Akkor most nagyot emelkedtem a szemedben? Végre valaki aki kihasználja?  eplus2  Rozé fröccs? hehe

Az pedig, hogy nem száguldozok éjjel nappal a v6-al miért is baj? Az dönti el, hogy kinek milyen autó való, hogy mennyire vezet állat módon? Szerintem nem! Ennyi erővel, aki gyúr az verjen meg mindenkit az utcán, vagy ne gyúrjon Roll Eyes

Aki gyúr az nem tud verekedni. eplus2 Verekedni a küzdősportolók tudnak, de ott sem mindenki. Wink
Én sem megyek gyorsan lakott területen, és elég defenzív vagyok. De 4.-ben szó mi szó elég nehéz tartani a megengedett sebességhatárt. Persze ha koncentrálok, akkor meg tudom csinálni. eplus2 Ott kell menni tempót, ahol a legkevesebb a kockázat, és a gyorshajtásból eredő veszélyhelyzet.
« Utoljára szerkesztve: 2015.10.11 vasárnap, 13:00:08 írta Matyas1978 » Naplózva

2002 Mk3 2.5 V6 Ghia
D
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1484



E-mail
« Új hozzászólás #2013 Dátum: 2015.10.11 vasárnap, 16:54:57 »

nyes nem mindig....csak amikor paradoxonnal találkozom.Szélsőséges vagy.És igen,akinek komolyabb autó kell,az nem nagypapisan vezet.Törvényszerűség.Aki mást mond,az képmutató.na ez pedig abszolute paradoxon.Nincs ilyen,hogy csak kicsit lépem át a szabályokat.Átléped az 50es táblánál 70-nel is,és 190el is az autópályán.
Aki azt állítja,hogy Ő csak kicsit lépi át a szabályokat,az képmutató.Ahogy átléped a törvényi szabályozást,onnantól kezve nincs határ.Nincs kicsit vagy jobban.Pézbüntetésben egy határig van különbség,de az nem jelenti azt,hogy szabályosan,vagyszabályosabban lépted át a törvényi rendelkezéseket.Érted?Röhögve megeszi a V6 ezt akár a városban is,és akár az országúton,csak egy "kicsit kell átlépni a szabályokat"! eplus2 eplus2 eplus2 eplus2 eplus2
aki mást mond,képmutató. nyes
Nézzük pl SzJani esetét a 240lovas 2.0 turbó benzinessel.Na Ő nem köntörfalaz,nem képmutató.Ha siet vagy élvezi-kihasználja a meglévő teljesítményt,akkor 14körülre is felmegy az átlagfogyija az országúton is.És nem mondja, hogy csak egy kicsit lépte át a szabályokat.És igen,azért vett 240lovas autót,mert nem fog "mindenhol" szabályosan közlekedni,és nem fog a pályán a szélsőben a kamionok között ballagni.
De Mátyás is ilyen.Annyit mond, hogy nem vezet tatásan.Nem kamuzik be képmutató dumát,ha megeteti a 14-16ot,akkor bizony gyorsabb volt a többieknél.Aki meg azt mondja erre,hogy ez már közveszélyes-de ő maga csak "egy kicsit" lépi át a szabályokat,az bizony képmutató.
Látom ám,hogy túlzottan soxor alkalmaztam a monológomban a képmutató szót..... eplus2

Szövegértés: Közepes  Wink
Fogalmazás: Elégséges (rengeteg szóismétlés)
Érvelés: Elégtelen  nyes

Ha városban 50 helyett 60-nal megyek nem gondolom, hogy túl nagy veszélyt okozok. Meg pályán sem jelentek túl nagy veszélyt 130 helyett mondjuk 150-170-el. Országúton nem szoktam erőlködni mert felesleges...

...és miről beszéltem? Arról, hogy az közveszélyes, ha valaki országúton 90 helyett 160+-os tempóval járkál, életvitelszerűen. A hangsúly pedig azon van, hogy, életvitelszerűen. Nyilván időnként minden ember meghajtja valahol a verdáját, ha úgy van, de attól még nem lesz neki többezer km-es viszonylatban 13 feletti átlagfogyasztása országúton.

Én erről beszélek és beszéltem, hogy ehhez hogy kapcsolódik, hogy Matyas mennyit megy pályán és, hogy SzJani miket megy azt már nem tudtam követni Smiley
Az pedig mitől radikális, hogy felajánlottam, hogy száguldok pár kört felétek? Ha szerinted rendben van az, hogy valakinek az a heppje, hogy őrült módon megy az országúton, ahol ha úgy van még gyalogos, traktor és lovaskocsi is van, akkor legyen az is rendben, ha felétek csinálja ezt valaki. Vagy ha ez szerinted nem ok, akkor te vagy a képmutató Wink vigyor3

Akkor most nagyot emelkedtem a szemedben? Végre valaki aki kihasználja?  eplus2  Rozé fröccs? hehe

Aki gyúr az nem tud verekedni. eplus2 Verekedni a küzdősportolók tudnak, de ott sem mindenki. Wink
Én sem megyek gyorsan lakott területen, és elég defenzív vagyok. De 4.-ben szó mi szó elég nehéz tartani a megengedett sebességhatárt. Persze ha koncentrálok, akkor meg tudom csinálni. eplus2 Ott kell menni tempót, ahol a legkevesebb a kockázat, és a gyorshajtásból eredő veszélyhelyzet.

Ha így gondolod, menj be egy konditerembe és oszd meg a véleményed az ott lévőkkel hehe
« Utoljára szerkesztve: 2015.10.11 vasárnap, 17:01:58 írta D » Naplózva

Mk3-2002-2,5-V6 ---A4-es lapomat, hasonló paraméterekkel rendelkező Audira cserélném! Grin
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #2014 Dátum: 2015.10.11 vasárnap, 19:00:40 »

Szövegértés: Közepes  Wink
Fogalmazás: Elégséges (rengeteg szóismétlés)
Érvelés: Elégtelen  nyes

Ha városban 50 helyett 60-nal megyek nem gondolom, hogy túl nagy veszélyt okozok. Meg pályán sem jelentek túl nagy veszélyt 130 helyett mondjuk 150-170-el. Országúton nem szoktam erőlködni mert felesleges...

...és miről beszéltem? Arról, hogy az közveszélyes, ha valaki országúton 90 helyett 160+-os tempóval járkál, életvitelszerűen. A hangsúly pedig azon van, hogy, életvitelszerűen. Nyilván időnként minden ember meghajtja valahol a verdáját, ha úgy van, de attól még nem lesz neki többezer km-es viszonylatban 13 feletti átlagfogyasztása országúton.

Én erről beszélek és beszéltem, hogy ehhez hogy kapcsolódik, hogy Matyas mennyit megy pályán és, hogy SzJani miket megy azt már nem tudtam követni Smiley
Az pedig mitől radikális, hogy felajánlottam, hogy száguldok pár kört felétek? Ha szerinted rendben van az, hogy valakinek az a heppje, hogy őrült módon megy az országúton, ahol ha úgy van még gyalogos, traktor és lovaskocsi is van, akkor legyen az is rendben, ha felétek csinálja ezt valaki. Vagy ha ez szerinted nem ok, akkor te vagy a képmutató Wink vigyor3

Ha így gondolod, menj be egy konditerembe és oszd meg a véleményed az ott lévőkkel hehe
ehhez már csak 1 észrevétel.én sehol nem írtam,hogy aki 13literes fogyasztással hajtja az autóját az közveszélyes,ezt eddig csak te írtad.Aztán,hogy jöttél azzal,hogy a családomat a gyerekeimet meglepnéd egy 190-el a lakóterületemen,azt nem is tudom a témával összefüggésben miért írtad.Erre írtam,hogy radikális és szélsőséges vagy.Márcsak azért is,mert lakópihenő övezetben az sem megy 190-el,akinek 13liter az átlagfogyija.Szóval ajánlom magam,neked meg egy ezres suzukit,mert azt gondolom,hogy neked egy Kicsit átlépni a szabályokat az is bőven elég lesz. eplus2

Mondhatod rám,nyugodtan,hogy képmutató vagyok,de én nem állítottam sehol,hogy szabályosan közlekedem,és csak egy kicsit nem tartom be a szabályokat.Én nagyon jól tudom,hogy aki V6al eljár 8literrel az kicsit sem lépi át a sebességhatárokat,sőt,az nagypapisan vezet.Ezeknek mind elég lenne az 1000suzi. eplus2
Akkor lennék képmutató,ha azt mondanám én is,hogy minden szabályt betartok a 210le-s autómmal.De nem így van,és még azt sem mondom,hogy én különb vagyok,mert csak egy picit megyek gyorsabban,és csak ott,ahol én úgy gondolom.....ez bullshit. nyes
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #2015 Dátum: 2015.10.11 vasárnap, 19:06:47 »

Simán lehet. Spritmonitoron a legnehezebb lábúnak is csak ilyen a fogyasztása:

http://www.spritmonitor.de/en/detail/391546.html?cdetail=1


én itt látok simán 17liter feletti fogyikat is.biztosan nem tartja be a szabályokat kicsit sem,de legalább nem képmutató a srác..... hehe
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
brughom
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 483



E-mail
« Új hozzászólás #2016 Dátum: 2015.10.11 vasárnap, 19:15:02 »

én itt látok simán 17liter feletti fogyikat is.biztosan nem tartja be a szabályokat kicsit sem,de legalább nem képmutató a srác..... hehe

Az biztos, mert a fordulatszámmérő eléggé a pirosban van  taps taps taps
Naplózva

mondejó 2.5 V6
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #2017 Dátum: 2015.10.11 vasárnap, 19:17:28 »

Az biztos, mert a fordulatszámmérő eléggé a pirosban van  taps taps taps
.....és még azt sem írja,hogy biztosan rossz volt az autó,azért ilyen magas a fogyija..... nyes
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
D
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1484



E-mail
« Új hozzászólás #2018 Dátum: 2015.10.11 vasárnap, 19:55:57 »

én itt látok simán 17liter feletti fogyikat is.biztosan nem tartja be a szabályokat kicsit sem,de legalább nem képmutató a srác..... hehe

Ez hogy kapcsolódik a témához? Vagy oda szokták írni, hogy "17 liter a fogyim, de ezt kizárólag országúti száguldással hoztam össze"? nyes taps

Mert felőlem lehet 50 liter is a fogyija valakinek és lehet 5 liter is, ha országúton 160+-os tempót megy, ahol akármelyik pillanatban elé ugorhat egy őz vagy egy migráns a kukoricásból, akkor az közveszélyesen vezet.

Ezzel azonban egy pillanatig sem állítom, hogy én mindig betartom a szabályokat. Igen, előfordult velem is, hogy olyan úton mentem 160-as utazót ahol néha már az úthibákon és a bukkanókon azt hittem, hogy menten felrepül a kocsi, de ez nálam nem általános. Ahogyan szerintem az itt jelenlévők 95%-nál szintén nem mindennapos esemény, hogy 160-200-as utazóval hasít országúton. Akinél meg általános, annak szerintem nem kellene, hogy fájjon, ha azt mondják rá, hogy közveszélyes.  fejvakaras

Max azt fájlalhatja, hogy nem pontos a megnevezés. Hiszen ha pontosak akarunk lenni, akkor, ön és közveszélyes hehe
« Utoljára szerkesztve: 2015.10.11 vasárnap, 20:00:33 írta D » Naplózva

Mk3-2002-2,5-V6 ---A4-es lapomat, hasonló paraméterekkel rendelkező Audira cserélném! Grin
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #2019 Dátum: 2015.10.11 vasárnap, 19:59:11 »

Ez hogy kapcsolódik a témához? Vagy oda szokták írni, hogy "17 liter a fogyim, de ezt kizárólag országúti száguldással hoztam össze"? nyes taps

Mert felőlem lehet 50 liter is a fogyija valakinek és lehet 5 liter is, ha országúton 160+-os tempót megy, ahol akármelyik pillanatban elé ugorhat egy őz vagy egy migráns a kukoricásból, akkor az közveszélyesen vezet.

Ezzel azonban egy pillanatig sem állítom, hogy én mindig betartom a szabályokat. Igen, előfordult velem is, hogy olyan úton mentem 160-as utazót ahol néha már az úthibákon és a bukkanókon azt hittem, hogy menten felrepül a kocsi, de ez nálam nem általános. Ahogyan szerintem az itt jelenlévők 95%-nál szintén nem mindennapos esemény, hogy 160-200-as utazóval hasít országúton. Akinél meg általános, annak szerintem nem kellene, hogy fájjon, ha azt mondják rá, hogy közveszélyes.  fejvakaras
hol írta a csóka,hogy mennyivel autózott a 17literes fogyijához,és hol írta,hogy hogyan autózott a 13as átlaghoz?ez csak a te agyszüleményed. nyes

Nesze.találtam neked való gépsárkányt! eplus2 eplus2 eplus2 eplus2
http://www.origo.hu/auto/20151002-ezt-vegye-ha-mar-ha-tul-oreg-az-ezres-swiftje-suzuki-celerio.html

Nemér megsértődni! nyes
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
D
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1484



E-mail
« Új hozzászólás #2020 Dátum: 2015.10.11 vasárnap, 20:02:44 »

hol írta a csóka,hogy mennyivel autózott a 17literes fogyijához,és hol írta,hogy hogyan autózott a 13as átlaghoz?ez csak a te agyszüleményed. nyes

Nesze.találtam neked való gépsárkányt! eplus2 eplus2 eplus2 eplus2
http://www.origo.hu/auto/20151002-ezt-vegye-ha-mar-ha-tul-oreg-az-ezres-swiftje-suzuki-celerio.html

Nemér megsértődni! nyes

A csóka a spritmonitoron írta be, hogy az országúti átlaga 13+-os Roll Eyes vigyor3

Amúgy nem tudom mit izélsz, bőven jó ez a Suzuki hehe

« Utoljára szerkesztve: 2015.10.11 vasárnap, 20:04:33 írta D » Naplózva

Mk3-2002-2,5-V6 ---A4-es lapomat, hasonló paraméterekkel rendelkező Audira cserélném! Grin
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #2021 Dátum: 2015.10.11 vasárnap, 20:08:54 »

:

Amúgy nem tudom mit izélsz, bőven jó ez a Suzuki hehe


eljen nyes Wink integet2
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Matyas1978
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 534



E-mail
« Új hozzászólás #2022 Dátum: 2015.10.11 vasárnap, 20:42:02 »

Ha így gondolod, menj be egy konditerembe és oszd meg a véleményed az ott lévőkkel hehe

Nos. Bevételem egy része 2006-tól kidobóskodásból folyt be. eplus2 Volt köztük kidobott gyúrós is. hehe Nem vagyok nagy darab, de még 1993-ban kezdtem a thai box-ot, 2000-ben váltottam box-ra. Sosem szerettem a súlyzós edzést, merevít, és agyon kell nyújtani az izmokat, hogy ne merevedjenek el.
A látvány az, amivel próbálnak érvényesülni, és hogy az átlag emberek a nagy izmaik miatt tartanak tőlük.
Igazából ez egész műfaj a látványra épít, ritka az, akinek "hasznos" izomzata van. Értsd úgy, hogy nem bekötött és merev, és nem esik nehezére 5-10-15km-t futni.
Naplózva

2002 Mk3 2.5 V6 Ghia
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #2023 Dátum: 2015.10.11 vasárnap, 20:48:26 »

Nos. Bevételem egy része 2006-tól kidobóskodásból folyt be. eplus2 Volt köztük kidobott gyúrós is. hehe Nem vagyok nagy darab, de még 1993-ban kezdtem a thai box-ot, 2000-ben váltottam box-ra. Sosem szerettem a súlyzós edzést, merevít, és agyon kell nyújtani az izmokat, hogy ne merevedjenek el.
A látvány az, amivel próbálnak érvényesülni, és hogy az átlag emberek a nagy izmaik miatt tartanak tőlük.
Igazából ez egész műfaj a látványra épít, ritka az, akinek "hasznos" izomzata van. Értsd úgy, hogy nem bekötött és merev, és nem esik nehezére 5-10-15km-t futni.

ezt hijjak periferias izomnak. Fegyenc adzest vagy valami hasonlot kell nyomni oszt josag van.
Naplózva

blah blah blah
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #2024 Dátum: 2015.10.11 vasárnap, 21:24:39 »

ezt hijjak periferias izomnak. Fegyenc adzest vagy valami hasonlot kell nyomni oszt josag van.
te is gyursz Norb? Nem látszik..... laugh
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #2025 Dátum: 2015.10.11 vasárnap, 21:44:49 »

te is gyursz Norb? Nem látszik..... laugh

hasra  hehe
Naplózva

blah blah blah
starwarsfan
Vendég
« Új hozzászólás #2026 Dátum: 2015.10.11 vasárnap, 21:59:00 »

Sziasztok!

Egy ismerősöm (gyűjtőtársam) ehet,h eladná nekem a 2003as évvégi 2.5 v6 os mondeoját.Gyári nagynavi,hűt/fűt bőr,nagynavi,xenon,stb. Eeinte nem beszéltünk adás-vételről csak mint két mondeós beszélgettünk.
Elmondása szerint a fogyi 14 liter.Jah!5sebességes triprtonic vátós. A generátor állítóag a v6-osban gyárilag típushibás,így minden évben egy 20ast rákölt.Azt mondja,ha kevesebb fogyit szeretnék,akkor bele kell rakni egy kézi váltósat.Nem konkretizáltunk árat,de ha jó sejtem 700ért odaadná jövő év elején.254ezer km van benne.

A félelmeim:az automata váltó,generátorhiba (ilyen tényleg van?).
700ezer reális?

Naplózva
D
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1484



E-mail
« Új hozzászólás #2027 Dátum: 2015.10.11 vasárnap, 22:33:31 »

Sziasztok!

Egy ismerősöm (gyűjtőtársam) ehet,h eladná nekem a 2003as évvégi 2.5 v6 os mondeoját.Gyári nagynavi,hűt/fűt bőr,nagynavi,xenon,stb. Eeinte nem beszéltünk adás-vételről csak mint két mondeós beszélgettünk.
Elmondása szerint a fogyi 14 liter.Jah!5sebességes triprtonic vátós. A generátor állítóag a v6-osban gyárilag típushibás,így minden évben egy 20ast rákölt.Azt mondja,ha kevesebb fogyit szeretnék,akkor bele kell rakni egy kézi váltósat.Nem konkretizáltunk árat,de ha jó sejtem 700ért odaadná jövő év elején.254ezer km van benne.

A félelmeim:az automata váltó,generátorhiba (ilyen tényleg van?).
700ezer reális?


Annyi a reális amennyit odaadsz érte Smiley Én egy fillért sem költöttem generátorra pedig 2 éve megvan már az autó. Ha jó a kapcsolat és nem kell attól tartani, hogy átvág én simán megvenném.
Naplózva

Mk3-2002-2,5-V6 ---A4-es lapomat, hasonló paraméterekkel rendelkező Audira cserélném! Grin
Matyas1978
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 534



E-mail
« Új hozzászólás #2028 Dátum: 2015.10.12 hétfő, 02:43:28 »

Sziasztok!

Egy ismerősöm (gyűjtőtársam) ehet,h eladná nekem a 2003as évvégi 2.5 v6 os mondeoját.Gyári nagynavi,hűt/fűt bőr,nagynavi,xenon,stb. Eeinte nem beszéltünk adás-vételről csak mint két mondeós beszélgettünk.
Elmondása szerint a fogyi 14 liter.Jah!5sebességes triprtonic vátós. A generátor állítóag a v6-osban gyárilag típushibás,így minden évben egy 20ast rákölt.Azt mondja,ha kevesebb fogyit szeretnék,akkor bele kell rakni egy kézi váltósat.Nem konkretizáltunk árat,de ha jó sejtem 700ért odaadná jövő év elején.254ezer km van benne.

A félelmeim:az automata váltó,generátorhiba (ilyen tényleg van?).
700ezer reális?

Nem a generátor itt a nagy tétel.
Tiptronic ha rendben van, sokáig jó. De ha összefossa magát, úgy kell kalkulálni, hogy a felújítása 600e környéke, egy új (nem bontott) 1-1,2M. Automata váltósat csak akkor vennék, ha lenne mindig mozgatható 600e-1M. Ha van 700e pénzed, és vétel után összefossa magát, zsebbenyúlós lesz, ha pedig üres lesz a zseb, meg leszel lőve. Nézesd át, mielőtt megveszed, és valamennyi tartalékod maradjon mindenképpen.
Naplózva

2002 Mk3 2.5 V6 Ghia
starwarsfan
Vendég
« Új hozzászólás #2029 Dátum: 2015.10.12 hétfő, 19:52:29 »

Nem a generátor itt a nagy tétel.
Tiptronic ha rendben van, sokáig jó. De ha összefossa magát, úgy kell kalkulálni, hogy a felújítása 600e környéke, egy új (nem bontott) 1-1,2M. Automata váltósat csak akkor vennék, ha lenne mindig mozgatható 600e-1M. Ha van 700e pénzed, és vétel után összefossa magát, zsebbenyúlós lesz, ha pedig üres lesz a zseb, meg leszel lőve. Nézesd át, mielőtt megveszed, és valamennyi tartalékod maradjon mindenképpen.

Kézi váltósra átalakítás lehetséges?Ha igen,akkor az költséghatékonyabb?
Nekem most 2.0 benzinesem van.Nagyon meg vagyok vele elégedve.Ezt kapná meg az asszony.Igaz az enyémben még csak 160ezer km van. (valós nem tekergetett)
Naplózva
Matyas1978
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 534



E-mail
« Új hozzászólás #2030 Dátum: 2015.10.12 hétfő, 20:02:52 »

Kézi váltósra átalakítás lehetséges?Ha igen,akkor az költséghatékonyabb?
Nekem most 2.0 benzinesem van.Nagyon meg vagyok vele elégedve.Ezt kapná meg az asszony.Igaz az enyémben még csak 160ezer km van. (valós nem tekergetett)

Én manuális váltósat néznék. Olcsóbb, és egyszerűbb mint váltót szerelgetni.
Vidd el szervizbe, és nézzék meg a váltót. Ha jó, nem nagyon lesz baja az automatának.
Naplózva

2002 Mk3 2.5 V6 Ghia
vzoli
Vendég
« Új hozzászólás #2031 Dátum: 2015.10.12 hétfő, 20:23:34 »

Kézi váltósra átalakítás lehetséges?Ha igen,akkor az költséghatékonyabb?
Nekem most 2.0 benzinesem van.Nagyon meg vagyok vele elégedve.Ezt kapná meg az asszony.Igaz az enyémben még csak 160ezer km van. (valós nem tekergetett)
Mennyit szánsz az autóvételre?
Naplózva
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #2032 Dátum: 2015.10.12 hétfő, 21:06:52 »

Mennyit szánsz az autóvételre?
szabadulnal tőle, mi?
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
starwarsfan
Vendég
« Új hozzászólás #2033 Dátum: 2015.10.12 hétfő, 21:10:08 »

szabadulnal tőle, mi?

Neeem,ténylg nem!Nem is árulja.Régebben gondolkodott az eladásán.Most én kérdeztem rá,így jött szóba
Naplózva
vzoli
Vendég
« Új hozzászólás #2034 Dátum: 2015.10.12 hétfő, 21:14:09 »

szabadulnal tőle, mi?
Na figyu törpicur, jelenleg tartósan céges kocsira leszek kényszerítve Smiley szóval pont 2 kocsival van több idehaza.  A pénz meg azért jól jönne.
Naplózva
starwarsfan
Vendég
« Új hozzászólás #2035 Dátum: 2015.10.12 hétfő, 21:14:35 »

Mennyit szánsz az autóvételre?

Ennyire azért nem egyszerű a képlet!
Ez egy távolabbi kilátás.Egyelőre nem árulja és nem is adja még el.Ha eladná,akkor is csak jövőre (ügyvéd,gondolom van dolga).Azért gondolkodom csak rajta,mert ismerősöm a srác.(gyűjtőtársam).Persze ettől még lehet ***.
A 700at is csak én írtam ide nektek.Nem is beszéltünk még árról!Amúgy jól fel van szerelve.Nagy navi,xenon,fűthető bőr elől-hátul
Naplózva
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #2036 Dátum: 2015.10.12 hétfő, 21:16:27 »

Na figyu törpicur, jelenleg tartósan céges kocsira leszek kényszerítve Smiley szóval pont 2 kocsival van több idehaza.  A pénz meg azért jól jönne.
azért a véredet szivhatom, mégha én is ezt csinálnám. eplus2
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
vzoli
Vendég
« Új hozzászólás #2037 Dátum: 2015.10.12 hétfő, 21:17:39 »

Ennyire azért nem egyszerű a képlet!
Ez egy távolabbi kilátás.Egyelőre nem árulja és nem is adja még el.Ha eladná,akkor is csak jövőre (ügyvéd,gondolom van dolga).Azért gondolkodom csak rajta,mert ismerősöm a srác.(gyűjtőtársam).Persze ettől még lehet ***.
A 700at is csak én írtam ide nektek.Nem is beszéltünk még árról!Amúgy jól fel van szerelve.Nagy navi,xenon,fűthető bőr elől-hátul
Nekem most mindkét kocsik eladó. De nem 6számjegyű összegért.
Naplózva
vzoli
Vendég
« Új hozzászólás #2038 Dátum: 2015.10.12 hétfő, 21:19:14 »

azért a véredet szivhatom, mégha én is ezt csinálnám. eplus2

 eljen
Naplózva
Zoleex
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6653



E-mail
« Új hozzászólás #2039 Dátum: 2015.10.12 hétfő, 21:20:25 »

Nekem most mindkét kocsik eladó. De nem 6számjegyű összegért.


Ennyire lement a V6 ára? eplus2 99999.-ért odaadod?  hehe
Naplózva

2001.06. MKIII 2.0 TDDI 115LE Turnier, Ghia
2008.04. MKIV 2.0 TDCI 140LE Turnier, Tit.X
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #2040 Dátum: 2015.10.12 hétfő, 21:21:30 »



Ennyire lement a V6 ára? eplus2 99999.-ért odaadod?  hehe
tegyel hozzá meg egy 9est.... nyes
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
starwarsfan
Vendég
« Új hozzászólás #2041 Dátum: 2015.10.12 hétfő, 21:23:11 »

Nekem most mindkét kocsik eladó. De nem 6számjegyű összegért.

Csak a benzines érdekel.Erről írj kérlek!
Naplózva
vzoli
Vendég
« Új hozzászólás #2042 Dátum: 2015.10.12 hétfő, 21:25:13 »

Csak a benzines érdekel.Erről írj kérlek!
Ott az icq helyén a számom, csörögj meg.
Naplózva
starwarsfan
Vendég
« Új hozzászólás #2043 Dátum: 2015.10.12 hétfő, 21:35:02 »

Ott az icq helyén a számom, csörögj meg.

Ez már majd csak holnap lesz.Alszik már a fiam
Naplózva
vzoli
Vendég
« Új hozzászólás #2044 Dátum: 2015.10.12 hétfő, 21:35:59 »

Ez már majd csak holnap lesz.Alszik már a fiam
Ok.
Naplózva
Zoleex
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6653



E-mail
« Új hozzászólás #2045 Dátum: 2015.10.12 hétfő, 21:39:48 »

tegyel hozzá meg egy 9est.... nyes


Azt mondta nem 6 számjegyű.... hehe
Naplózva

2001.06. MKIII 2.0 TDDI 115LE Turnier, Ghia
2008.04. MKIV 2.0 TDCI 140LE Turnier, Tit.X
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #2046 Dátum: 2015.10.12 hétfő, 21:42:46 »



Azt mondta nem 6 számjegyű.... hehe
nem.gondolom 7.
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
vzoli
Vendég
« Új hozzászólás #2047 Dátum: 2015.10.12 hétfő, 21:51:40 »

nem.gondolom 7.
Ja, gyengébbek kedvéért Tongue
Bár100értazért vennék még párat csak hogy legyen.
Naplózva
tibigt
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4


E-mail
« Új hozzászólás #2048 Dátum: 2015.10.14 szerda, 19:07:02 »

Sziasztok!
Szeretném a segítségeket kérni. A V6-os nem minden esetben, de gyakran nehezen ejti el a fordulatot. Néha pedig megemelkedik a fordulatszám. A szervíz persze mindenre gyanakszik. Akinek volt hasonló problémája kérem segítsen, hogy hol keressük a hibát. Köszi!
« Utoljára szerkesztve: 2015.10.14 szerda, 19:35:24 írta tibigt » Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #2049 Dátum: 2015.10.14 szerda, 19:44:21 »

Sziasztok!
Szeretném a segítségeket kérni. A V6-os nem minden esetben, de gyakran nehezen ejti el a fordulatot. Néha pedig megemelkedik a fordulatszám. A szervíz persze mindenre gyanakszik. Akinek volt hasonló problémája kérem segítsen, hogy hol keressük a hibát. Köszi!

Ez normalis jelenseg ha az ember hasznalja a gazpedalt  vigyor3

vitzet felre teve alapjarati motort kene megnezni, illetve rakotni szg-re hatha van valami tarolt hiba.
Naplózva

blah blah blah
Oldalak: 1 ... 34 35 36 37 38 39 40 [41] 42 43 44 45 46 47 48 ... 75   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.081 másodperc alatt készült el 25 lekéréssel.