Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.04.29 hétfő, 07:31:57 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 ... 19   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Mesteremberek  (Megtekintve 628846 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Lacika71
Vendég
« Új hozzászólás #250 Dátum: 2013.07.10 szerda, 14:54:18 »

náluk már én is jártam még az előző autómmal.
amit 2 másik helyen nem tudtak megoldani náluk 1h alatt megvolt...
igaz nem a legolcsóbb de legalább értenek hozzá
csak ajánlani tudom

Én is csak azért ajánlottam, mert voltam náluk. Tényleg nem a legolcsóbb, de legalább jól dolgozik.
Naplózva
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #251 Dátum: 2013.07.10 szerda, 21:15:08 »

Sziasztok!

Töltve volt a klímám, de eldobta a gáz. Tudtok Budapesten belül olyat ajánlani, aki megmondja, hogy mi a hiba és nem aranyárban ?
Nekem mindegy hova viszed, de ők is értenek hozzá (Törökbálint): http://mondeo.hu/index.php?page=26
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
Fogaskerekgyarto
Vendég
« Új hozzászólás #252 Dátum: 2013.07.13 szombat, 21:37:31 »

Sárközi János Mechanikai Műszerész Mester vagyok. A Mondeo gyári hibás ülés emelő fogaskerekét én műanyag helyett rézből le tudom gyártani. Valamikor régen írtam ide ebben a témában de látom hogy mindig újonan ismételnem kell. Most 7500 Forint. Kb úgy 20 percet kell várni itt a helyszínen, és föl esztergálom a tengelyre, valamint ezüsttel felforrasztom. Cím: "fogaskerekgyarto.hu" ott van térkép is. Sok pénzt lehet velem megtakarítani mert a bontóban ugyanolyan rosszat kapsz jó drágán!!! (Bp. VI. Ker. Vörösmarty utca 42. 3. emelet 24.) Előre telcsi, amikor jönni akarsz. Köszönettel: Sárközi János
Naplózva
joliot
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19


E-mail
« Új hozzászólás #253 Dátum: 2013.07.22 hétfő, 11:48:20 »

Sziasztok!

Tud valaki ajanlani nekem nem tul dragan dolgozo, ismerös autoszerelöt Bp-en, aki az S-maxomban vezérmüszettet tudna cserélni?
Par szervizt mar kinéztem a Google-röl, ahonnan ajanlataim is vannak, de szivesebben megyek olyanhoz, akiröl tudom hogy jo.
Illetve karosszériast is keresek (par kis horpadas javitasara) és az alufelnijeimet is szeretném kijavittatni (meg vannak jardazva, de nem töröttek).

Köszi,

Zsolt
Naplózva
Lacika71
Vendég
« Új hozzászólás #254 Dátum: 2013.07.22 hétfő, 13:36:04 »

Sziasztok!

Tud valaki ajanlani nekem nem tul dragan dolgozo, ismerös autoszerelöt Bp-en, aki az S-maxomban vezérmüszettet tudna cserélni?
Par szervizt mar kinéztem a Google-röl, ahonnan ajanlataim is vannak, de szivesebben megyek olyanhoz, akiröl tudom hogy jo.
Illetve karosszériast is keresek (par kis horpadas javitasara) és az alufelnijeimet is szeretném kijavittatni (meg vannak jardazva, de nem töröttek).

Köszi,

Zsolt


Szerelő: vik (Auto Fort a Lurdy háznál)
Horpadás: Dentcraft?
Felni: Felniklinika.hu
Naplózva
bubba
Vendég
« Új hozzászólás #255 Dátum: 2013.08.15 csütörtök, 19:08:52 »

Sziasztok!
Müanyagost és fényezöt keresnék.
Tud vki vmi jó helyet ahol nem aranyé dolgoznak és odafigyelnek a munkájukra? Elsösorban bp lenne a jó...

Köszönöm!!
Naplózva
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #256 Dátum: 2013.08.16 péntek, 08:17:57 »

Sziasztok!
Müanyagost és fényezöt keresnék.
Tud vki vmi jó helyet ahol nem aranyé dolgoznak és odafigyelnek a munkájukra? Elsösorban bp lenne a jó...

Köszönöm!!
Küldtem pü-t.
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
CsoGe
Vendég
« Új hozzászólás #257 Dátum: 2013.08.17 szombat, 17:26:44 »

Sziasztok!
Chiptuningost keresnék a TDCi 2.0-ás MKIV-es Mondeomhoz, aki jó ár-értékény arányban dolgozik.
Tudtok esetleg valakit aki jól és nem drágán dolgozik? (gondolok azokon kívülre akiket a goggle az első 2 oldalon hoz fel.)
Előre is köszi!
CsoGe
Naplózva
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #258 Dátum: 2013.08.17 szombat, 18:06:43 »

http://szaboautoszerviz.hu/index_elemei/Page323.html

Sokunknak Ő csinálta. MKIII és MKIV esetében. Mindenki elégedett vele (aki nem az cáfoljon).  wave
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
CsoGe
Vendég
« Új hozzászólás #259 Dátum: 2013.08.17 szombat, 18:13:16 »

http://szaboautoszerviz.hu/index_elemei/Page323.html

Sokunknak Ő csinálta. MKIII és MKIV esetében. Mindenki elégedett vele (aki nem az cáfoljon).  wave

Köszi szépen!
Nem tűnik rossznak a honlap alapján és árban sem olyan vészes.
Mondjuk arról fogalmam sincs, hogy az MKIV-nek milyen a motorvezérlése.
Azt viszont elfelejtettem írni, hogy lehetőleg Pest környékén keresgélek....sorry
Köszi,
CsoGe
Naplózva
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #260 Dátum: 2013.08.17 szombat, 18:15:23 »

Köszi szépen!
Nem tűnik rossznak a honlap alapján és árban sem olyan vészes.
Mondjuk arról fogalmam sincs, hogy az MKIV-nek milyen a motorvezérlése.
Azt viszont elfelejtettem írni, hogy lehetőleg Pest környékén keresgélek....sorry
Köszi,
CsoGe
Gondoltam, de hidd el megéri. Össze kell kötni egy kirándulással. Hívd fel, és megmondja mennyi, és milyen a vezérlőd.
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
CsoGe
Vendég
« Új hozzászólás #261 Dátum: 2013.08.17 szombat, 18:27:41 »

Gondoltam, de hidd el megéri. Össze kell kötni egy kirándulással. Hívd fel, és megmondja mennyi, és milyen a vezérlőd.

Közben írtam neki egy mailt. Meglátjuk mit válaszol...
Köszi!
G.
Naplózva
endura
Vendég
« Új hozzászólás #262 Dátum: 2013.08.26 hétfő, 10:27:09 »

Sziasztok,
Székesfehérvár környékén keresek autószerelõt, nem ismertek esetleg valakit?
MK2 dízel kombim van, hûtõ problémákkal, meg egyéb kisebb-nagyobb szerelni valókkal.
Naplózva
endura
Vendég
« Új hozzászólás #263 Dátum: 2013.08.26 hétfő, 11:06:21 »

Válság van, reklámoznám magam kicsit.  vigyor3

Szal Mondeo Mk1-Mk2 TD javítást, beállítást vállalnék kicsi pénzért Tatabánya, Székesfehérvár környékén.

TáDé

Helló, te még foglalkozol ilyesmivel?
Naplózva
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #264 Dátum: 2013.08.26 hétfő, 11:42:50 »

Helló, te még foglalkozol ilyesmivel?
Tudd meg a telefonszámát, mert nem nagyon fórumozik mostanában!  wave
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
Lacika71
Vendég
« Új hozzászólás #265 Dátum: 2013.08.26 hétfő, 11:44:28 »

Tudd meg a telefonszámát, mert nem nagyon fórumozik mostanában!  wave

Olyannyira, hogy a fórumon sincs már fenn. Vendégként írja ki.
Naplózva
endura
Vendég
« Új hozzászólás #266 Dátum: 2013.08.26 hétfő, 13:05:21 »

Olyannyira, hogy a fórumon sincs már fenn. Vendégként írja ki.

Köszi. Tudja valaki esetleg TáDé számát, és hogy foglalkozik-e még ilyesmivel?
Vagy bárkit Fejérben?
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #267 Dátum: 2013.08.26 hétfő, 13:29:51 »

Köszi. Tudja valaki esetleg TáDé számát, és hogy foglalkozik-e még ilyesmivel?
Vagy bárkit Fejérben?
esetleg Ginjoy kollégát kérdezd meg  eljen
Naplózva
endura
Vendég
« Új hozzászólás #268 Dátum: 2013.08.26 hétfő, 13:54:40 »

esetleg Ginjoy kollégát kérdezd meg  eljen

OK, kösz!
Naplózva
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #269 Dátum: 2013.08.26 hétfő, 18:47:15 »

Olyannyira, hogy a fórumon sincs már fenn. Vendégként írja ki.
Hitetlen  Wink
Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
Lacika71
Vendég
« Új hozzászólás #270 Dátum: 2013.08.26 hétfő, 20:40:27 »

Hitetlen  Wink

Én? Miért?
Naplózva
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #271 Dátum: 2013.08.26 hétfő, 20:47:38 »

Én? Miért?
Tádé "szelleme" ma is itt van  Wink
Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
Lacika71
Vendég
« Új hozzászólás #272 Dátum: 2013.08.26 hétfő, 20:50:34 »

Tádé "szelleme" ma is itt van  Wink

Ha csak úgy nem?  vigyor3
Naplózva
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #273 Dátum: 2013.08.26 hétfő, 20:52:21 »

Ha csak úgy nem?  vigyor3
mátyás király módban üzemel. még pár hsz is van tőle
Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
HegeGabi
Vendég
« Új hozzászólás #274 Dátum: 2013.08.27 kedd, 21:12:06 »

mátyás király módban üzemel. még pár hsz is van tőle
wow1
Örülök neki!
Naplózva
mondeoboy2001
Vendég
« Új hozzászólás #275 Dátum: 2013.09.15 vasárnap, 14:04:03 »

Erről a fogaskerékgyártó csókáról tud valaki konkrétabbat? Már a kiszedett tengellyel kell odamenni hozzá, vagy szét tudja kapni az ülést is, meg belerakja a legyártott réz-alkatrészt is? Bachatom, ha odamegyek és közli, hogy akkor szedjem ki neki azt a bizonyos alkatrészt...
Azt se tudnám, hol kezdjem el.
Tapasztalat? Csinált már valakinek ilyet?
Naplózva
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #276 Dátum: 2013.09.15 vasárnap, 14:15:00 »

Erről a fogaskerékgyártó csókáról tud valaki konkrétabbat? Már a kiszedett tengellyel kell odamenni hozzá, vagy szét tudja kapni az ülést is, meg belerakja a legyártott réz-alkatrészt is? Bachatom, ha odamegyek és közli, hogy akkor szedjem ki neki azt a bizonyos alkatrészt...
Azt se tudnám, hol kezdjem el.
Tapasztalat? Csinált már valakinek ilyet?
Hivd fel,  és kérdezd meg!
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #277 Dátum: 2013.09.15 vasárnap, 17:14:28 »

Hivd fel,  és kérdezd meg!
ő nem szedi ki.oda kell neki vinni kézben.....
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Feco66
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 863


feco66@hotmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #278 Dátum: 2013.09.15 vasárnap, 19:11:22 »

Erről a fogaskerékgyártó csókáról tud valaki konkrétabbat? Már a kiszedett tengellyel kell odamenni hozzá, vagy szét tudja kapni az ülést is, meg belerakja a legyártott réz-alkatrészt is? Bachatom, ha odamegyek és közli, hogy akkor szedjem ki neki azt a bizonyos alkatrészt...
Azt se tudnám, hol kezdjem el.
Tapasztalat? Csinált már valakinek ilyet?

Sokunknak cserélte már a müanyag fogaskereket fémre.
Viszont ki kell szerelni az ülésből.
Naplózva

2001 MKIII Turnier TDDi 115Le Ghia; EGR OFF; Black Eye; No Katalizator by Ervin; Füthető - Hüthető börülés
Cs12
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5605



« Új hozzászólás #279 Dátum: 2013.09.15 vasárnap, 19:16:29 »

Sokunknak cserélte már a müanyag fogaskereket fémre.
Viszont ki kell szerelni az ülésből.

 eljen
És még mindig működik!  worship taps
Naplózva

2016.06. MKV 2.0 TDCI BiTurbo ST-Line, 211LE, FULL

Ex:2009.08. MKIV 2.0 TDCI Titanium-S, 165LE CHIP, Automata, EGR+DPF OFF, FULL
Ex:2001.11. MKIII 2.0 TDDI GHIA,150LE,CHIP(BUNYEK),EGR OFF, FULL
joeboy
Vendég
« Új hozzászólás #280 Dátum: 2013.09.16 hétfő, 13:55:00 »

Sziasztok!

Budapest  és közelében tudnátok valakit mondani aki tudna mérni egy turbónyomást. Illetve nyomás alá helyezni a rendszert, hogy ereszt-e valahol. Nem márkaszervizre gondolok.

Köszi!
« Utoljára szerkesztve: 2013.09.16 hétfő, 14:57:56 írta joeboy » Naplózva
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #281 Dátum: 2013.09.16 hétfő, 15:55:47 »

Sziasztok!

Budapest  és közelében tudnátok valakit mondani aki tudna mérni egy turbónyomást. Illetve nyomás alá helyezni a rendszert, hogy ereszt-e valahol. Nem márkaszervizre gondolok.

Köszi!
diaggal tudok neked segíteni.napközben budán a 3ik kerben,késődélután délpesten.
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
jessy
Vendég
« Új hozzászólás #282 Dátum: 2013.09.30 hétfő, 14:49:02 »

Sziasztok!

Eszak Pest kornyeken keresnek valakit, aki tapasztalt mondeos, es vallal kisebb-nagyobb munkakat.
Igyekszem beszerezni a szukseges hozzavalokat a kocsimhoz, de se muhelyem, se tapasztalatom, se szakertelmem nincs hozza.

Munkak pl:
- bontott ajto csere
- lokharito csere
- zarcsere/zarjavitas
- tempomat utolagos beszereles
- tolatokamera beszereles

Az se baj ha nagyobb munkakat is vallal, ide ertve pl a kocsi szervizeleset.

(2002 TDDI Kombi)

update: Bar ha jo szakember akkor igazabol nem szamit hogy hol van, lehetoleg pest kozelben;)
« Utoljára szerkesztve: 2013.09.30 hétfő, 16:12:47 írta jessy » Naplózva
Lacika71
Vendég
« Új hozzászólás #283 Dátum: 2013.09.30 hétfő, 18:46:14 »

Sziasztok!

Eszak Pest kornyeken keresnek valakit, aki tapasztalt mondeos, es vallal kisebb-nagyobb munkakat.
Igyekszem beszerezni a szukseges hozzavalokat a kocsimhoz, de se muhelyem, se tapasztalatom, se szakertelmem nincs hozza.

Munkak pl:
- bontott ajto csere
- lokharito csere
- zarcsere/zarjavitas
- tempomat utolagos beszereles
- tolatokamera beszereles

Az se baj ha nagyobb munkakat is vallal, ide ertve pl a kocsi szervizeleset.

(2002 TDDI Kombi)

update: Bar ha jo szakember akkor igazabol nem szamit hogy hol van, lehetoleg pest kozelben;)

A lökös, az ajtó és a zárcserében még tudnék neked segíteni, még talán a tolató kamera beszerelésében is (persze ha a "gyári" rendszámtábla világításos megoldású), de a tempomat bekötésben már nem. Azt amúgy nem elég csak beszerelni, fel is kell programozni, amihez gyári IDS kell.
Naplózva
savi
Vendég
« Új hozzászólás #284 Dátum: 2013.10.01 kedd, 00:01:52 »

Sziasztok!
Elég új vagyok itt nálatok, de már pár napja bújom az oldalt  wow1
Veszprém megyében keresek megbízható és hozzá értő szervizt, vagy szerelőt, aki ért az MKIII tdci mondeokoz. Nem tudom mi a baja a kocsinak, de eléggé erőtlen lett az utóbbi időben. Nagy ritkán csinál olyat is, hogy egy pillanatra olyan mintha elvenné a gázt, de utána megy tovább.
Némi infó az előéletről.  vigyor3
Az autót majdnem egy éve vettem, németből hozták be. Mint utólag kiderült, a porlasztót és a magas nyomású szivattyút is felújították. Aztán pár hónap használat után Ausztriából autómentő vitte vissza sárvárra(ott csinálták az említett munkálatokat). Majd újra visszakerült hozzám sokkal jobb menetteljesítménnyel mint előtte.  eljen
Kb 1 hónap múlva megyek haza Mo-ra és addigra szeretnék találni valami csoda szerelőt ki rendbe rakja nekem az autót, mert nem itt kint akarok vele szervizbe járni horror áron. Eddig ami javítások voltak azt Veszprémben(auto brand) csináltattam. Eddig velük nem volt gondom, de tippelek megint valami üzemanyag rendszeri gondra  és valami nagyon hozzáértő kellene nekem, ha van ilyen a környéken. ha nincs az se baj, ha messzebb van egy kicsit csak értse a dolgát
Előre is köszi mindenféle infót!
  remélem még sokáig élvezhetem az autó örömeit különösebb bajok és cserbenhagyás nélkül...
Ja, és bocs ha hosszúra sikerűlt
Üdv mindenkinek
Naplózva
Lacika71
Vendég
« Új hozzászólás #285 Dátum: 2013.10.01 kedd, 21:54:03 »

Sziasztok!
Elég új vagyok itt nálatok, de már pár napja bújom az oldalt  wow1
Veszprém megyében keresek megbízható és hozzá értő szervizt, vagy szerelőt, aki ért az MKIII tdci mondeokoz. Nem tudom mi a baja a kocsinak, de eléggé erőtlen lett az utóbbi időben. Nagy ritkán csinál olyat is, hogy egy pillanatra olyan mintha elvenné a gázt, de utána megy tovább.
Némi infó az előéletről.  vigyor3
Az autót majdnem egy éve vettem, németből hozták be. Mint utólag kiderült, a porlasztót és a magas nyomású szivattyút is felújították. Aztán pár hónap használat után Ausztriából autómentő vitte vissza sárvárra(ott csinálták az említett munkálatokat). Majd újra visszakerült hozzám sokkal jobb menetteljesítménnyel mint előtte.  eljen
Kb 1 hónap múlva megyek haza Mo-ra és addigra szeretnék találni valami csoda szerelőt ki rendbe rakja nekem az autót, mert nem itt kint akarok vele szervizbe járni horror áron. Eddig ami javítások voltak azt Veszprémben(auto brand) csináltattam. Eddig velük nem volt gondom, de tippelek megint valami üzemanyag rendszeri gondra  és valami nagyon hozzáértő kellene nekem, ha van ilyen a környéken. ha nincs az se baj, ha messzebb van egy kicsit csak értse a dolgát
Előre is köszi mindenféle infót!
  remélem még sokáig élvezhetem az autó örömeit különösebb bajok és cserbenhagyás nélkül...
Ja, és bocs ha hosszúra sikerűlt
Üdv mindenkinek

Ha a porlasztókat akarod felújíttatni, akkor Székesfehérváron is van a filepdieselnek szervize. Amikor a gynegeséget érzed, akkor van villogó izzításjelző? Egyébként, mielőtt költségekbe vernéd magad, nézd végig a turbócsöveket. Amelyik olajos/olajsáros, az jó eséllyel lyukas és elszökik a turbónyomás.
Naplózva
savi
Vendég
« Új hozzászólás #286 Dátum: 2013.10.02 szerda, 14:28:10 »

Ha a porlasztókat akarod felújíttatni, akkor Székesfehérváron is van a filepdieselnek szervize. Amikor a gynegeséget érzed, akkor van villogó izzításjelző? Egyébként, mielőtt költségekbe vernéd magad, nézd végig a turbócsöveket. Amelyik olajos/olajsáros, az jó eséllyel lyukas és elszökik a turbónyomás.

Semmi visszajelzés nincs a műszerfalon, a gyengeség viszont folyamatos. A csöveket megnéztem amennyire rá láttam mindenre, semmi olaj vagy egyéb nyom nem volt látható. Konkrétan nem akarok porlasztót felújíttatni,  Wink ez csak egy tipp, hogy megint az szórakozik. Bár újítás óta kb 30000 km van bennük. Örülnék ha kisebb baja lenne, de hogy kiderítsem kéne egy igencsak hozzá értő és korrekt szerelő/szerviz kb 3 hét  múlva.
Ja és köszi a válaszodat!
Naplózva
Dentcraft
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5942



WWW E-mail
« Új hozzászólás #287 Dátum: 2013.10.02 szerda, 21:31:42 »

Sziasztok!
Elég új vagyok itt nálatok, de már pár napja bújom az oldalt  wow1
Veszprém megyében keresek megbízható és hozzá értő szervizt, vagy szerelőt, aki ért az MKIII tdci mondeokoz. Nem tudom mi a baja a kocsinak, de eléggé erőtlen lett az utóbbi időben. Nagy ritkán csinál olyat is, hogy egy pillanatra olyan mintha elvenné a gázt, de utána megy tovább.
Némi infó az előéletről.  vigyor3
Az autót majdnem egy éve vettem, németből hozták be. Mint utólag kiderült, a porlasztót és a magas nyomású szivattyút is felújították. Aztán pár hónap használat után Ausztriából autómentő vitte vissza sárvárra(ott csinálták az említett munkálatokat). Majd újra visszakerült hozzám sokkal jobb menetteljesítménnyel mint előtte.  eljen
Kb 1 hónap múlva megyek haza Mo-ra és addigra szeretnék találni valami csoda szerelőt ki rendbe rakja nekem az autót, mert nem itt kint akarok vele szervizbe járni horror áron. Eddig ami javítások voltak azt Veszprémben(auto brand) csináltattam. Eddig velük nem volt gondom, de tippelek megint valami üzemanyag rendszeri gondra  és valami nagyon hozzáértő kellene nekem, ha van ilyen a környéken. ha nincs az se baj, ha messzebb van egy kicsit csak értse a dolgát
Előre is köszi mindenféle infót!
  remélem még sokáig élvezhetem az autó örömeit különösebb bajok és cserbenhagyás nélkül...
Ja, és bocs ha hosszúra sikerűlt
Üdv mindenkinek
Menj el a Honda Sommer-ba Veszpremben,  es keresd Papp Zoltant.  O biztosan tud segiteni. En is voltam mar nala mikor veszpremben volt gond a kocsival.. Neki is tdcije van
es ért is hozzá.
Naplózva

2.2 Tdci  5 ajtós 2006/9                                    autoesztetika.hu
savi
Vendég
« Új hozzászólás #288 Dátum: 2013.10.06 vasárnap, 21:22:45 »

Menj el a Honda Sommer-ba Veszpremben,  es keresd Papp Zoltant.  O biztosan tud segiteni. En is voltam mar nala mikor veszpremben volt gond a kocsival.. Neki is tdcije van
es ért is hozzá.

Köszi az infót!  worship
Megpróbálkozok vele, de ha esetleg van még ötlet szívesen várom! Smiley
Naplózva
hantington
Vendég
« Új hozzászólás #289 Dátum: 2013.10.09 szerda, 19:47:38 »

Hello Mesteremberek!

Most vettem egy 98.04 2.5 v6 mondeot elégedett vagyok vele viszont most beütött a *** a hütö megadta megadta magát nem tudom kihez érdemes menni szerelöhöz ill olyan emberhez akinek megvannak a megfelelö kapcsolatai olcso alkatrész fronton is!

Még valami ma meg lett emelve a kocsi és kicsit mintha folyna az olaj a váltoból azzal is kéne kezdeni valamit!

Elöre is köszönöm a válaszokat kérlek ne nézzetek hülyének leirtam amit láttam ill amit tudok amugy abszulut nem értek az autokhoz!

THx HANTI taps Grin
Naplózva
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #290 Dátum: 2013.10.09 szerda, 20:27:45 »

Hello Mesteremberek!

Most vettem egy 98.04 2.5 v6 mondeot elégedett vagyok vele viszont most beütött a *** a hütö megadta megadta magát nem tudom kihez érdemes menni szerelöhöz ill olyan emberhez akinek megvannak a megfelelö kapcsolatai olcso alkatrész fronton is!

Még valami ma meg lett emelve a kocsi és kicsit mintha folyna az olaj a váltoból azzal is kéne kezdeni valamit!

Elöre is köszönöm a válaszokat kérlek ne nézzetek hülyének leirtam amit láttam ill amit tudok amugy abszulut nem értek az autokhoz!

THx HANTI taps Grin

Kuala Lumpurba tudok egy jó műhelyt, vagy El Pasoba!
Neked hol kellene? Merre laksz?
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #291 Dátum: 2013.10.09 szerda, 20:29:56 »

Kuala Lumpurba tudok egy jó műhelyt, vagy El Pasoba!
Neked hol kellene? Merre laksz?
hantington csankingtonban lakik.... Smiley
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Betti
Vendég
« Új hozzászólás #292 Dátum: 2013.10.14 hétfő, 09:20:08 »

sziasztok!
Teljesen tudatlan vagyok autó szerelési ügyekben. Felvetődött hibák miatt elvittük az autót /Mondeo 2005. márciusi,1.8 SCI/ a márkaszervizbe, ahol hengerfej problémát állapítottak meg. Kaptam egy igen húzós árajánlatot, amelyben már az nem tetszik, hogy mindenképp vezérműláncot is cserélnének... Alapvető probléma az autón az volt, hogy felforrt a víz, majd utántöltés után eltűnt a folyadék, aztán kifolyt egy hányada alul. Ezt követően megint utántöltés, azóta nem folyik ki, nem forrt fel,de a kocsi "kuruttyol" és már kicsit égett gumiszagos. Így vittük el szemvízbe. Különben a hiba külföldi nyaralás során jött elő, ahol egy  szervizes a számítógépre kötve termosztát problémát jelzett. Segítséget kérek, tud Valaki javasolni  egy korrekt szerelőt, aki nem vág át és elérhető áron dolgozik. köszi, privát mailem: n.h.b@digikabel.hu
Naplózva
Lacika71
Vendég
« Új hozzászólás #293 Dátum: 2013.10.14 hétfő, 09:23:14 »

sziasztok!
Teljesen tudatlan vagyok autó szerelési ügyekben. Felvetődött hibák miatt elvittük az autót /Mondeo 2005. márciusi,1.8 SCI/ a márkaszervizbe, ahol hengerfej problémát állapítottak meg. Kaptam egy igen húzós árajánlatot, amelyben már az nem tetszik, hogy mindenképp vezérműláncot is cserélnének... Alapvető probléma az autón az volt, hogy felforrt a víz, majd utántöltés után eltűnt a folyadék, aztán kifolyt egy hányada alul. Ezt követően megint utántöltés, azóta nem folyik ki, nem forrt fel,de a kocsi "kuruttyol" és már kicsit égett gumiszagos. Így vittük el szemvízbe. Különben a hiba külföldi nyaralás során jött elő, ahol egy  szervizes a számítógépre kötve termosztát problémát jelzett. Segítséget kérek, tud Valaki javasolni  egy korrekt szerelőt, aki nem vág át és elérhető áron dolgozik. köszi, privát mailem: n.h.b@digikabel.hu


Az azért sokat segítene, ha megmondanád merrefelé laksz.
Naplózva
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26657


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #294 Dátum: 2013.10.14 hétfő, 09:23:48 »

Az azért sokat segítene, ha megmondanád merrefelé laksz.

Ez kezdésnek elég xar csajozós duma...  hehe
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
Betti
Vendég
« Új hozzászólás #295 Dátum: 2013.10.14 hétfő, 09:24:12 »

igen, bocsi. BP. XIX. kerület
Naplózva
Betti
Vendég
« Új hozzászólás #296 Dátum: 2013.10.14 hétfő, 09:24:52 »

Az azért sokat segítene, ha megmondanád merrefelé laksz.
BP. XIX. kerület
Naplózva
Lacika71
Vendég
« Új hozzászólás #297 Dátum: 2013.10.14 hétfő, 09:25:27 »

Ez kezdésnek elég xar csajozós duma...  hehe

 mf2
Naplózva
Lacika71
Vendég
« Új hozzászólás #298 Dátum: 2013.10.14 hétfő, 09:27:19 »

igen, bocsi. BP. XIX. kerület


Ebben az esetben az egyik lehetőség vik (Németh Viktor) a Lurdynál levő AutoFort-nál. Biztos van olyan fórumtársunk, aki tud abban a kerületben is valakit.
Naplózva
hantington
Vendég
« Új hozzászólás #299 Dátum: 2013.10.14 hétfő, 16:58:13 »

hantington csankingtonban lakik.... Smiley

tiszteletem Budapesti lakos vagyok 14 kerület Zuglo Bosnyák tértöl 2 sarokra!

Uraim vészhelyzet van! Kellen nekem egy hütö 1998.04 2.5 v6 automata mondeoba minél elöbb valaki pls!:D falbav falbav falbav falbav falbav falbav
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 ... 19   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.049 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.