Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.04.25 csütörtök, 23:39:12 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Mesteremberek  (Megtekintve 627366 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
kis zeller
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 119



E-mail
« Új hozzászólás #600 Dátum: 2016.02.22 hétfő, 09:14:09 »

Olyan szakit keresnék borsod megye környékén aki a videoban látott problémán tudna segiteni.  worshiphttps://www.youtube.com/watch?v=-X4iDMVx_Sk
Naplózva

2002/5 MKIII 2.0 TDCivolt (2.0 tddi 116 le) GHIA Gyári xenon ,(FMBA) 131 ló,  5 ajtó, Automata váltó tiptronic,  ABS, EGR off,  tempomat ,225/45 R 17" gumival
vzoli
Vendég
« Új hozzászólás #601 Dátum: 2016.02.22 hétfő, 09:31:51 »

Olyan szakit keresnék borsod megye környékén aki a videoban látott problémán tudna segiteni.  worshiphttps://www.youtube.com/watch?v=-X4iDMVx_Sk

szerintem gurulj be egy szervízbe hibakódkiolvasásra.
Naplózva
joc83
Vendég
« Új hozzászólás #602 Dátum: 2016.03.01 kedd, 13:30:28 »

Üdv.olyan szakit keresnék Fejér megye környékén,aki el tudná végezni a tdci-men a generátor szabadonfutósítást meg a szíjfeszítők módosítását.a segítséget előre is köszi
Naplózva
zsolesz7e
Vendég
« Új hozzászólás #603 Dátum: 2016.03.02 szerda, 11:15:49 »

Sziasztok!

Tud valaki egy jó, megbízható és megfizethető szerelőt, aki ért az mk3-as tdci mondeohoz, Debrecenben?

Köszi előre is worship
Naplózva
KalEl
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16



E-mail
« Új hozzászólás #604 Dátum: 2016.03.30 szerda, 20:21:16 »

Sziasztok,

Miskolc környéki mestert keresek MK3 hoz, jelenleg kopogó futómű miatt, de később esetleg más miatt is felkeresném.
Ha valaki tud plz dobjon valamit.
Köszi,
Naplózva

--------------------
Mk3 1.8 92kW - 2001
ordogj
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 84



E-mail
« Új hozzászólás #605 Dátum: 2016.04.18 hétfő, 09:06:15 »

Sziasztok! Valaki ismer olyan megbízható szakit, aki elromlott elektromos tetőablakomat meg tudná javítani? A tetőablak gomb használatakor nem ott áll meg az ablak ahol kellene. Válaszokat előre is köszi.
Naplózva

MK4, 2008, Trend kombi, 2.0 benzin.
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23820


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #606 Dátum: 2016.04.18 hétfő, 13:53:02 »

Sziasztok! Valaki ismer olyan megbízható szakit, aki elromlott elektromos tetőablakomat meg tudná javítani? A tetőablak gomb használatakor nem ott áll meg az ablak ahol kellene. Válaszokat előre is köszi.
10-15 egy komplett bontott, jól működő tetőablak. a javításhoz ígyis-úgyis le kell venni a régit
Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
greed
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 27


E-mail
« Új hozzászólás #607 Dátum: 2016.04.19 kedd, 15:46:03 »

Sziasztok,

Még új vagyok a fórumon, Hozzám került kintről egy FL-előtti mk3 2.0 TDCI, elég jól felszerelt, így megtartanám, viszont nyugtalanul jár a motor és világos (szürkés fehéren füstöl), így szükségem lenne Fehérváron, vagy közvetlen vonzáskörzetében valakire aki ránézne, hogy érdemes e foglalkozni vele és ha igen rendbe is tenné.  

Előre is köszönöm!
« Utoljára szerkesztve: 2016.04.19 kedd, 15:49:36 írta greed » Naplózva
Tompeter
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 78


E-mail
« Új hozzászólás #608 Dátum: 2016.04.22 péntek, 18:22:02 »

Sziasztok! Tudtok esetleg, Délpesten, vagy a környékén egy jo, megbizható futóművest? Kicsit kopog a járgány hátulja, elvinném hozza megnézetni.
Köszi előre is  Smiley
Naplózva

Mondeo MK4 2011 2.0 TDCi EU5 TYBA
Korábban: Mondeo MK3 B5Y 2006 2.0 TDCi N7BA
blau4kombi
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6474


E-mail
« Új hozzászólás #609 Dátum: 2016.04.22 péntek, 19:55:16 »

Sziasztok! Tudtok esetleg, Délpesten, vagy a környékén egy jo, megbizható futóművest? Kicsit kopog a járgány hátulja, elvinném hozza megnézetni.
Köszi előre is  Smiley
Ha Üllő még jó, akkor megkérdezem Józsit, mennyi a meló mostanában.
Pü jöhet.
Naplózva

2017. MKV 2.0 TDCi Kombi Titanium, Tectonic Silver \m/
ex:2012. MKIV 2.0 TDCi Kombi Champion Trend, Black Pather Metal és egy fake kipuff
ex:2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Ghia, Blazer Blue, teniszlabda a vonóhorgon.
adam83
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11


E-mail
« Új hozzászólás #610 Dátum: 2016.04.29 péntek, 07:52:57 »

Sziasztok!
Németh Viktort (Vik)  elérhetőségét valaki meg tudja osztani velem privátban?

Előre is köszönöm.
Naplózva
ReFi
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 663



« Új hozzászólás #611 Dátum: 2016.05.03 kedd, 12:46:58 »

Budapesten tud ajánlani valaki szervizt ahol vezérműcserét hozott anyagból korrekt aron megejtenek? Smiley
Naplózva

sipi8
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48



E-mail
« Új hozzászólás #612 Dátum: 2016.05.09 hétfő, 13:48:21 »

Sziasztok!


Vásároltam egy 2001-es TDDI-t
Keresek szerelőt Budapesten aki a vezérlésemet illetve olajat szűrőket lecserélné, illetve van némi olajfolyásom ezt kellene megnézni!

Csak is korrekt megbízható embert keresek, tudom ez a mai világban már.....

Pü-ben jöhetnek az elérhetőségek, telefonszámok!

Előre is köszönöm  worship
Naplózva

-Kombi D6BA 2001 -EGR off - MAP senzor nem is volt-
-westgate-  Cheesy
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #613 Dátum: 2016.05.09 hétfő, 14:10:21 »

Sziasztok!


Vásároltam egy 2001-es TDDI-t
Keresek szerelőt Budapesten aki a vezérlésemet illetve olajat szűrőket lecserélné, illetve van némi olajfolyásom ezt kellene megnézni!

Csak is korrekt megbízható embert keresek, tudom ez a mai világban már.....

Pü-ben jöhetnek az elérhetőségek, telefonszámok!

Előre is köszönöm  worship
miért akarod a láncot lecserélni? a másik topicban kaptál több választ a több kérdésre. wave
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
mk3tempomat
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8


« Új hozzászólás #614 Dátum: 2016.05.11 szerda, 14:15:45 »

Sziasztok!
Németh Viktort (Vik)  elérhetőségét valaki meg tudja osztani velem akár privátban ?

Beszéltem vele munkahelyén, és kérte, hogy itt keressem. Elég sok felhasználó van Vik keresésre, melyik az övé ?

Előre is köszönöm.
Naplózva
titta
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3584



« Új hozzászólás #615 Dátum: 2016.05.11 szerda, 14:42:02 »

Sziasztok!
Németh Viktort (Vik)  elérhetőségét valaki meg tudja osztani velem akár privátban ?

Beszéltem vele munkahelyén, és kérte, hogy itt keressem. Elég sok felhasználó van Vik keresésre, melyik az övé ?

Előre is köszönöm.

Ő az: http://mondeo.hu/index.php?action=profile;u=3269
Naplózva

Mondeo kombi MKIV 2013 2.0 TDCI 140 163 Le Titanium
ex. Mondeo kombi MKIII 2001 2.0 TDCI 132 Le Trend
mk3tempomat
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8


« Új hozzászólás #616 Dátum: 2016.05.11 szerda, 21:47:21 »


Koszi. Irtam neki.
Naplózva
csabank21
Vendég
« Új hozzászólás #617 Dátum: 2016.05.15 vasárnap, 12:31:22 »

HELLO MOTORFELUJITÁS FELŐL ÉRDEKLŐDNÉK A MOTOR 1.8 16V B4Y CGBA    ESZI AZ OLAJAT 0,5L/ 1000KM MENNYIBE KERŰLNE FEL UJITANI? VÁLASZOKAT MEG KÖSZÖNÖM ŰDV  worship
Naplózva
mk3tempomat
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8


« Új hozzászólás #618 Dátum: 2016.05.15 vasárnap, 15:50:59 »


Ma irtam neki ujra, lehet az elozot nem kapta meg.

Ha nem valaszol, kit tudtok ajanlani rendes gyari mk3 tempomat beszerelesere es ami hozza tartozik.

Budapest, esetleg a kozelben.
Koszonom.
Naplózva
Zozo®
Vendég
« Új hozzászólás #619 Dátum: 2016.06.02 csütörtök, 21:36:22 »

Sziasztok! Délegyháza, Dunaharaszti, Dunavarsány, Szigetszentmiklós vonzáskörzetében keresek szerelőt,  17-e környéken kézifék javításra. (2001. Mk3)
Ui. Nem baj ha tud diagnosztikát is...
Naplózva
Zozo®
Vendég
« Új hozzászólás #620 Dátum: 2016.06.08 szerda, 09:05:00 »

Sziasztok! Délegyháza, Dunaharaszti, Dunavarsány, Szigetszentmiklós vonzáskörzetében keresek szerelőt,  17-e környéken kézifék javításra. (2001. Mk3)
Ui. Nem baj ha tud diagnosztikát is...

Ha ennyire nincs senki a környéken, akkor jó Pest is, mielőtt a Cromaxhoz mennék... falbav
Naplózva
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #621 Dátum: 2016.06.08 szerda, 12:17:49 »

Sziasztok! Délegyháza, Dunaharaszti, Dunavarsány, Szigetszentmiklós vonzáskörzetében keresek szerelőt,  17-e környéken kézifék javításra. (2001. Mk3)
Ui. Nem baj ha tud diagnosztikát is...
halásztelek?
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Zozo®
Vendég
« Új hozzászólás #622 Dátum: 2016.06.09 csütörtök, 13:52:01 »

halásztelek?
Tökéletes  wave
Naplózva
daddario76
Vendég
« Új hozzászólás #623 Dátum: 2016.06.11 szombat, 09:55:06 »

Sziasztok!
Bpesten keresnék kipufogóst, ha esetleg van tippetek.
Köszi,
Naplózva
kokusz12
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 13


E-mail
« Új hozzászólás #624 Dátum: 2016.06.20 hétfő, 08:30:06 »

Helló!

Dunaharaszti és +/-25 km-es környékén keresnék egy 2001-es MK3-as szakit, aki főleg az elektronikához kéne, hogy értsen. Az autómba be van szerelve egy tuningbox, amit ki kéne szedni és rendberakni az alapjáratot, illetve jelenleg fals levegőt szív (talán a tuning miatt). Esetleg még egy klíma rendbetétel is kinéz. Tudnátok valakit ajánlani?

Köszönöm!
Naplózva

2001 Ford Mondeo 2.0 Ghia Duratec HE benzin CJBA B4Y lépcsőshátú
Ferike20
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 81


E-mail
« Új hozzászólás #625 Dátum: 2016.06.26 vasárnap, 16:00:12 »

Sziasztok! Miskolcon tud valaki egy normális megbízható szerelőt? Köszönöm.
Naplózva

Ford Mondeo MK3 2005 2.0 TDCI Ghia
conzales05
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 65



« Új hozzászólás #626 Dátum: 2016.07.19 kedd, 18:16:33 »

Kedves Klubtársak.

Budapest környékén keresek olyan megbízható, hozzáértő szakembert, aki elvállalná egy mk3-as Mondeo fő kábelköteg cseréjét ECU-val együtt. Köszönöm. Peti
Naplózva

Mondeo MK1 1.6 CLX, 1994
santin
Vendég
« Új hozzászólás #627 Dátum: 2016.08.02 kedd, 18:55:04 »

Sziasztok!
Budapesten keresek hozzáértő szerelőt, egyenlőre csak egy olajcserére Smiley
Köszönöm előre is.
Naplózva
Charlito
Vendég
« Új hozzászólás #628 Dátum: 2016.08.14 vasárnap, 12:07:32 »

Sziasztok. Bp. XV. ker. környékén keresnék MK4 1.8 TDCI-hez értő szerelőt. Problémám a következő. Az autó üzemanyag szűrő cserén is átesett majd másnap indítás után lefulladt, és utána alig akart beindulni. Sad Akár pü-ben írjátok le vagy SMS-ben ( 06307315153 ) a mesterek elérhetőséget azt nagyon megköszönném. Üdv, Charlie.
« Utoljára szerkesztve: 2016.08.14 vasárnap, 22:49:33 írta Charlito » Naplózva
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #629 Dátum: 2016.08.14 vasárnap, 14:32:34 »

Sziasztok. Bp. XV. ker. környékén keresnék MK4 1.8 TDCI-hez értő szerelőt. Problémám a következő. Az autó üzemanyag szűrő cserén is átesett majd utána másnap indítás után lefulladt, és utána alig akart beindulni. Sad Akár pü-ben írjátok le vagy SMS-ben ( 06307315153 ) a mesterek elérhetőséget azt nagyon megköszönném. Üdv, Charlie.
lurdyval szemben . auto fort.Németh Viktor

Levegőt szív az üzarendszer,vagy nincs rendesen lelégtelenítve.a hiba megszűnésével a probléma is megszűnik.
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
kissdani
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 13

kissdani@wlan2k.hu
E-mail
« Új hozzászólás #630 Dátum: 2016.08.14 vasárnap, 20:03:35 »

Sziasztok!
Egy Mondeo mk4 Klima javitására keresnék szakembert nógrád megye és környéke. Ha valaki vállalná kérem keressen meg a kissdaniel@digikabel.hu email cimen. Köszönöm.
Naplózva
Stiffler
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7

Charlesrop Charlesrop
WWW
« Új hozzászólás #631 Dátum: 2016.08.25 csütörtök, 17:03:59 »

Üdv.Megpróbálok rövid tömör lenni,bocs ha nem jó topicka írok nem rég reggeltem.Szóval Mondeo 2.0 TDCI 2003-as.Nyugodtan dölj hátra és idd az infót ;)A gépjármű 2 hónapja átesett egy komplett üzemanyag rendszer felújításon.Gyári dehlphi cuccokkal cserélve a turbó-tec álltal aki egyedi licens szerződése vagy a Delphi gyártóval.Szóval 4 db porlasztó+magasnyomású szivattyú+üzemanyag szűrő+tank tisztítás.Mind ez a győri ford márka szervízbe az alkatrészeket kiszerelték én hoztam a turbó.tec től a  felújított cuccokat ők meg szerelték ,programozták.Aztán lőn vala irány deutschland kint aztán ért az első meglepi 190nél a kocsi szervíve le gyújtás le vissza azt go tovább volt ,hogy 400km mentem hiba nélkül .Próbáltam szűrni mikor jön elő szóval hegynek fel hegynek le tök mindegy nincs összefüggés mint ha véletlen szerű lenne de inkább most már azt mondom nagyobb sebességnél jön elő amit kb 130 felett jön elő.Természetessen mentem vele úgy is 200km/h hogy nem dobott de az ritka volt mert ugye az itthoni utak....Szóval hazajöttem vissza a fordba mondtam mizu?Okés autót otthagytam majd hívnak,hogy szerintük a 2-4 porlasztó magas résolaj miatt tilt.Ja bocs a hibakódok.
P1211 Befecskendező vezérlő nyomás magasabb/alacsonyabb mint a kívánt(motor jár)
P1655 Befecskendező szivattyú vezérlő modul kommunikációk.
P0251 befecskendező szivattyú üzemanyag adagolás vezérlés A
Szóval kivetettem a 2 ominózus porlasztót ,irány a turbotec vázoltam a szitut gariba kimérték 2 nap múlva hívnak illetve mellékelték a mérési diagramokat jegyzőkönyvet,hogy a porlasztok 100% állapotban vannak.(már rosszat sejtettem)Irány vissza a fordba átadtam a porlasztókat a jegyzőkönyvel visszarakták felprogramozták aztán szétt tették  a kezüket,hogy ők ennyit tudtak.Mondtam gratulálok fasza gyerekek vagytok 15500ft órabérért.Szóval itt tartok most keresek egy szakit aki képbe van és kiszűri a szenzor vagy villamos problémát.Féreértés ne essék műszaki ember vagyok igaz nem autószerelő végzettséggelde autóiparban dolgozom (a többit sajnos titoktartás kötelez)de nem okoz gondot semmit megcsinálni mechanikilag DE ez nem az én szakterületem a programozáshoz és a villamossághoz nem értek ilyen szinten.Turbó geometria ellenőrizve,vákumcsővek ellenőrizve MAP szenzor tisztítva,EGR tisztítva,cooler,nyomócsövek szenzorok tisztítva.Az autó úgy jár mint az atomóra pláne a generátor szabadonfutossá alakítása után.Fogyasztás asszonynál 6.7 nálam 7.2max gyönyörűen indul nem kormol nem dadog megy mint szél amíg le nem dob.Szóval bocs a hosszúségért ,de egy hiba feltárásának alapvető szabálya a részletesség pláne egy ilyen hibával ami ugya valjuk be egy apró kis szenzor is térdre tudja tenni a kocsit.Ha
 valaki tudna esetleg Győr -Moson-Sopron megyébe vagy tökmindegy azért reális távolságban legyen megbizható normális szerelőt annak megköszönném illetve a tapasztalatokat is.Ja aki érdemben tud segíteni annak feldobok egy karton sört finom
Naplózva

alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #632 Dátum: 2016.08.25 csütörtök, 19:16:58 »

Üdv.Megpróbálok rövid tömör lenni,bocs ha nem jó topicka írok nem rég reggeltem.Szóval Mondeo 2.0 TDCI 2003-as.Nyugodtan dölj hátra és idd az infót ;)A gépjármű 2 hónapja átesett egy komplett üzemanyag rendszer felújításon.Gyári dehlphi cuccokkal cserélve a turbó-tec álltal aki egyedi licens szerződése vagy a Delphi gyártóval.Szóval 4 db porlasztó+magasnyomású szivattyú+üzemanyag szűrő+tank tisztítás.Mind ez a győri ford márka szervízbe az alkatrészeket kiszerelték én hoztam a turbó.tec től a  felújított cuccokat ők meg szerelték ,programozták.Aztán lőn vala irány deutschland kint aztán ért az első meglepi 190nél a kocsi szervíve le gyújtás le vissza azt go tovább volt ,hogy 400km mentem hiba nélkül .Próbáltam szűrni mikor jön elő szóval hegynek fel hegynek le tök mindegy nincs összefüggés mint ha véletlen szerű lenne de inkább most már azt mondom nagyobb sebességnél jön elő amit kb 130 felett jön elő.Természetessen mentem vele úgy is 200km/h hogy nem dobott de az ritka volt mert ugye az itthoni utak....Szóval hazajöttem vissza a fordba mondtam mizu?Okés autót otthagytam majd hívnak,hogy szerintük a 2-4 porlasztó magas résolaj miatt tilt.Ja bocs a hibakódok.
P1211 Befecskendező vezérlő nyomás magasabb/alacsonyabb mint a kívánt(motor jár)
P1655 Befecskendező szivattyú vezérlő modul kommunikációk.
P0251 befecskendező szivattyú üzemanyag adagolás vezérlés A
Szóval kivetettem a 2 ominózus porlasztót ,irány a turbotec vázoltam a szitut gariba kimérték 2 nap múlva hívnak illetve mellékelték a mérési diagramokat jegyzőkönyvet,hogy a porlasztok 100% állapotban vannak.(már rosszat sejtettem)Irány vissza a fordba átadtam a porlasztókat a jegyzőkönyvel visszarakták felprogramozták aztán szétt tették  a kezüket,hogy ők ennyit tudtak.Mondtam gratulálok fasza gyerekek vagytok 15500ft órabérért.Szóval itt tartok most keresek egy szakit aki képbe van és kiszűri a szenzor vagy villamos problémát.Féreértés ne essék műszaki ember vagyok igaz nem autószerelő végzettséggelde autóiparban dolgozom (a többit sajnos titoktartás kötelez)de nem okoz gondot semmit megcsinálni mechanikilag DE ez nem az én szakterületem a programozáshoz és a villamossághoz nem értek ilyen szinten.Turbó geometria ellenőrizve,vákumcsővek ellenőrizve MAP szenzor tisztítva,EGR tisztítva,cooler,nyomócsövek szenzorok tisztítva.Az autó úgy jár mint az atomóra pláne a generátor szabadonfutossá alakítása után.Fogyasztás asszonynál 6.7 nálam 7.2max gyönyörűen indul nem kormol nem dadog megy mint szél amíg le nem dob.Szóval bocs a hosszúségért ,de egy hiba feltárásának alapvető szabálya a részletesség pláne egy ilyen hibával ami ugya valjuk be egy apró kis szenzor is térdre tudja tenni a kocsit.Ha
 valaki tudna esetleg Győr -Moson-Sopron megyébe vagy tökmindegy azért reális távolságban legyen megbizható normális szerelőt annak megköszönném illetve a tapasztalatokat is.Ja aki érdemben tud segíteni annak feldobok egy karton sört finom
székesfehérvár Filep dízel

www.filepdiesel.hu
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
orojan
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11


E-mail
« Új hozzászólás #633 Dátum: 2016.08.26 péntek, 10:49:56 »

Üdv.

Olyan autóvillamossági szerelőt keresek akinek van gyári diagnosztikája és kijönne házhoz persze megfelelő díjazás fejében (cs. megye Üllés), a többit privátban.
Naplózva
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26657


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #634 Dátum: 2016.08.26 péntek, 11:04:45 »

Üdv.

Olyan autóvillamossági szerelőt keresek akinek van gyári diagnosztikája és kijönne házhoz persze megfelelő díjazás fejében (cs. megye Üllés), a többit privátban.

Ilyet nem fogsz találni...
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
Relhist
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6957



E-mail
« Új hozzászólás #635 Dátum: 2016.08.29 hétfő, 15:07:36 »

Üdv.

Olyan autóvillamossági szerelőt keresek akinek van gyári diagnosztikája és kijönne házhoz persze megfelelő díjazás fejében (cs. megye Üllés), a többit privátban.
Rossz hír, hogy ilyen csak te magad lehetsz. Smiley
Naplózva

MK4 titanium kombi, 2.0TDCi automata, ink blue
Ex: MK3F1 2.0 TDCi Ghia 130Le MMT6 -> ZEN, Forge, LLumar, FlipKey [/URL
akos114
Vendég
« Új hozzászólás #636 Dátum: 2016.09.01 csütörtök, 11:28:22 »

Sziasztok!

XIV. Kerület környékén keresnék megbízható futóművest, ha kell messzebb is elmegyek érte, MK3-hoz  eplus2
Jobb hátsó kerék felől irdatlan súrlódó hang jön.

Előre is köszi!

Naplózva
Zsolteey
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8152



E-mail
« Új hozzászólás #637 Dátum: 2016.09.01 csütörtök, 12:58:46 »

Sziasztok!

XIV. Kerület környékén keresnék megbízható futóművest, ha kell messzebb is elmegyek érte, MK3-hoz  eplus2
Jobb hátsó kerék felől irdatlan súrlódó hang jön.

Előre is köszi!



Faberteam - GSR Tibi (most talan ... epp a nickje), ott vannak nem messze a 14 kertol.
Naplózva

"If it ain't broke, don't fix it."

MKIV 2011 2.2 TDCI 200 Le AWF21 Titanium-S kombi, alias Kismackó
MKIII 2006 2.2 TDCI 155 Le Ghia kombi, alias Moncsi

múlt:
MKIII 2001 2.0 TDDI 115 Le Ghia kombi, alias Jógi
bviktr
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170



« Új hozzászólás #638 Dátum: 2016.09.01 csütörtök, 14:15:45 »

Üdv.

Olyan autóvillamossági szerelőt keresek akinek van gyári diagnosztikája és kijönne házhoz persze megfelelő díjazás fejében (cs. megye Üllés), a többit privátban.
Szabad tudni mihez kell a gyári diagnosztika?
« Utoljára szerkesztve: 2016.09.01 csütörtök, 14:17:22 írta bviktr » Naplózva

ex.:Mondeo 2.0 4a. '93
Mondeo 2.0 TDCI  '12 - UFBA - PowerShift  140Le 163Le (by me)
Van: USB_ELM_FTDI (sw), BT_ELM (sw), VCM2 (HQ)
Stiffler
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7

Charlesrop Charlesrop
WWW
« Új hozzászólás #639 Dátum: 2016.09.01 csütörtök, 14:20:57 »

székesfehérvár Filep dízel

www.filepdiesel.hu
Köszi az infót egyenlőre most találtam Töltéstaván egy kollégát  aki  igen vágja a fordokattegnap raktam le nála a verdát es kezdődik a diagnosztika keresgélés,hhiba analizállás.kiváncsia várom☺
« Utoljára szerkesztve: 2016.09.01 csütörtök, 20:14:44 írta Zsolteey » Naplózva

Takiatti
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9466


30 / 993-7376


E-mail
« Új hozzászólás #640 Dátum: 2016.10.10 hétfő, 09:10:03 »

Kedves Fórumtársak!

Keresek olyan független autóvillamossági szerelőt, aki CANBUS-os autóba tud vonóhorgot bekötni. (2010 Mercedes W212 E350T CDI)
Pesten, vagy környékén, munkájára igényes, és lehetőség szerint nem aranyárban dolgozó szakembert keresek.
S.O.S lenne, mert az alany szerdán megy műszakira, addigra fel kellene hebregálni a horgot, és bekötni.
Az autón nincs rendszám, tehát nem tudjuk mozgatni, helyet biztosítunk, de el kellene jönnie kőbányára!

Köszönöm!
Naplózva

2017.07. Renault Megane Intens 1,2TCe EDC7

Ex: 2004.09. 2.0TDCI, GHIA, Xenon, Zen, stb...  
"Nem véletlen, hogy nem építenek hülyék házát! Felemésztené az építőanyag készletet..."
nino666
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 295


E-mail
« Új hozzászólás #641 Dátum: 2016.10.11 kedd, 21:01:57 »

Sziasztok!

Tud valaki Kistarcsán mondeós szakit?
Előre is kösszencs!
Naplózva
blau4kombi
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6474


E-mail
« Új hozzászólás #642 Dátum: 2016.10.12 szerda, 06:48:42 »

Sziasztok!

Tud valaki Kistarcsán mondeós szakit?
Előre is kösszencs!

Kicsit messzebb, esetleg Üllő?
Naplózva

2017. MKV 2.0 TDCi Kombi Titanium, Tectonic Silver \m/
ex:2012. MKIV 2.0 TDCi Kombi Champion Trend, Black Pather Metal és egy fake kipuff
ex:2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Ghia, Blazer Blue, teniszlabda a vonóhorgon.
nino666
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 295


E-mail
« Új hozzászólás #643 Dátum: 2016.10.13 csütörtök, 07:05:48 »

Kicsit messzebb, esetleg Üllő?
Sajnos oda necces lenne elvinni és ott hagyni, vagy még ha meg is tudnám várni, ha olyan probléma van.
Sajnos napi használatban van az autó, és minden nap Kistarcsa-Szügy ( 90 KM ). És ha reggel gond lenne a kocsival ( ne legyen), akkor jó lenne városon belül.
Köszönöm a tippet azért, meg van jegyezve.Wink
Üdv.:
Nino
Naplózva
blau4kombi
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6474


E-mail
« Új hozzászólás #644 Dátum: 2016.10.13 csütörtök, 15:46:56 »

Sajnos oda necces lenne elvinni és ott hagyni, vagy még ha meg is tudnám várni, ha olyan probléma van.
Sajnos napi használatban van az autó, és minden nap Kistarcsa-Szügy ( 90 KM ). És ha reggel gond lenne a kocsival ( ne legyen), akkor jó lenne városon belül.
Köszönöm a tippet azért, meg van jegyezve.Wink
Üdv.:
Nino
Csak nem a Zollnernél dolgozol?
Naplózva

2017. MKV 2.0 TDCi Kombi Titanium, Tectonic Silver \m/
ex:2012. MKIV 2.0 TDCi Kombi Champion Trend, Black Pather Metal és egy fake kipuff
ex:2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Ghia, Blazer Blue, teniszlabda a vonóhorgon.
Kresz
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38


« Új hozzászólás #645 Dátum: 2016.10.16 vasárnap, 12:46:07 »

Szerelöt keresnék a 13, 14 kerület környékén aki tisztességesen ki tudná cserélni nekem hozott alkatrészekböl a féktárcsát és betéteket.
Naplózva
blau4kombi
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6474


E-mail
« Új hozzászólás #646 Dátum: 2016.10.16 vasárnap, 19:31:12 »

Szerelöt keresnék a 13, 14 kerület környékén aki tisztességesen ki tudná cserélni nekem hozott alkatrészekböl a féktárcsát és betéteket.
Szvsz: Vik a 13-ban rendel...
Naplózva

2017. MKV 2.0 TDCi Kombi Titanium, Tectonic Silver \m/
ex:2012. MKIV 2.0 TDCi Kombi Champion Trend, Black Pather Metal és egy fake kipuff
ex:2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Ghia, Blazer Blue, teniszlabda a vonóhorgon.
Kresz
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38


« Új hozzászólás #647 Dátum: 2016.10.16 vasárnap, 19:50:50 »

Szvsz: Vik a 13-ban rendel...
És csinál ilyesmit? Mi az elérhetősége?
Naplózva
titta
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3584



« Új hozzászólás #648 Dátum: 2016.10.17 hétfő, 16:04:38 »

Szvsz: Vik a 13-ban rendel...

16 lesz az...
Naplózva

Mondeo kombi MKIV 2013 2.0 TDCI 140 163 Le Titanium
ex. Mondeo kombi MKIII 2001 2.0 TDCI 132 Le Trend
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26657


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #649 Dátum: 2016.10.17 hétfő, 16:09:56 »

16 lesz az...

De ott csak autót szerel. Rendelni, nem tudjuk hol szokott.  nyes
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
Oldalak: 1 ... 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.07 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.