Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.04.29 hétfő, 18:56:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fék, ABS  (Megtekintve 281190 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Rico
Vendég
« Új hozzászólás #450 Dátum: 2013.06.06 csütörtök, 15:03:16 »

hello. az mitől lehet ha a bal eleje,ahol egyébbként látszolag minden oké,,a féktárcsa csak félig fényes! tehát a fékbetét alatt félig rozsdás,,a fékbetét szélessége kb 5 cm,és csak kb 2-3cm es sávban fényes! a csapok jok,és fix,a rugó a helyén,a betétek jok,a munkahenger dolgozik!
Naplózva
HegeGabi
Vendég
« Új hozzászólás #451 Dátum: 2013.06.07 péntek, 12:50:50 »

hello. az mitől lehet ha a bal eleje,ahol egyébbként látszolag minden oké,,a féktárcsa csak félig fényes! tehát a fékbetét alatt félig rozsdás,,a fékbetét szélessége kb 5 cm,és csak kb 2-3cm es sávban fényes! a csapok jok,és fix,a rugó a helyén,a betétek jok,a munkahenger dolgozik!
Valószínű nem ér össze a tárcsa és a fékbetét. Hogy miért, tőlem ne kérdezd, mert arra nincs ötletem Smiley.
Naplózva
Rico
Vendég
« Új hozzászólás #452 Dátum: 2013.06.07 péntek, 13:03:47 »

Valószínű nem ér össze a tárcsa és a fékbetét. Hogy miért, tőlem ne kérdezd, mert arra nincs ötletem Smiley.
tegnap szétszettem,és nem láttam bajt,mert a munkahenger müködik,a betétek jók,én arra gyanakodom,h a féknyereg a két vezető csapon kicsit lóg! azzal lehet valamit csinálni?
Naplózva
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #453 Dátum: 2013.06.07 péntek, 14:22:41 »

tegnap szétszettem,és nem láttam bajt,mert a munkahenger müködik,a betétek jók,én arra gyanakodom,h a féknyereg a két vezető csapon kicsit lóg! azzal lehet valamit csinálni?
az lenne a baj, ha nem lógna
Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
Rico
Vendég
« Új hozzászólás #454 Dátum: 2013.06.07 péntek, 14:48:17 »

az lenne a baj, ha nem lógna
en ugy ertem,ha őssze van szerelve,akkor nem szepen csuszkal a ket csapon
hanem oldaliranyu logasa is van
sajnos nem latok bele mitől log!
a masik ha dolgozik a munkahenger
miert kopik felig a tarcsa!?
Naplózva
Rico
Vendég
« Új hozzászólás #455 Dátum: 2013.06.20 csütörtök, 15:42:20 »

en ugy ertem,ha őssze van szerelve,akkor nem szepen csuszkal a ket csapon
hanem oldaliranyu logasa is van
sajnos nem latok bele mitől log!
a masik ha dolgozik a munkahenger
miert kopik felig a tarcsa!?
hello. most eltelt egy kisidő,és azt tapasztalom, hogy a balelső fékem tűz forro,és valószinüleg fog egy kicsit! nem tudom miért,mert már legalább kétszer szépen széjjel szedtem és kipucoltam,. szerintetek érdemes meg gyürüzni,felujitani? én az önbeállora gyanakszom,az ragadhat be.de el sem tudom képzelni hogyan néz az ki,és hogy ha kiveszem,mit kell fgyelni! van esetleg tapasztalat ilyen fék felujitásról?? Ha meg  bontotat veszek,arra sincs garancia hogy az jol müködik majd-hacsak nincs valaki  aki árul ilyesmit,és tuti jóó.
Naplózva
Petya
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 138



E-mail
« Új hozzászólás #456 Dátum: 2013.06.20 csütörtök, 16:56:24 »

hello. most eltelt egy kisidő,és azt tapasztalom, hogy a balelső fékem tűz forro,és valószinüleg fog egy kicsit! nem tudom miért,mert már legalább kétszer szépen széjjel szedtem és kipucoltam,. szerintetek érdemes meg gyürüzni,felujitani? én az önbeállora gyanakszom,az ragadhat be.de el sem tudom képzelni hogyan néz az ki,és hogy ha kiveszem,mit kell fgyelni! van esetleg tapasztalat ilyen fék felujitásról?? Ha meg  bontotat veszek,arra sincs garancia hogy az jol müködik majd-hacsak nincs valaki  aki árul ilyesmit,és tuti jóó.

Nincs önbeálló!
Szétszed, dugattyú kivesz, kitakarít, csúszkákat zsíroz (hőálló zsírral), új karmantyúval és porvédővel összerak, fékfolyadékot cserél, légtelenít, örül.
Naplózva

2005 Ford Mondeo 2.0 TDCi Ghia, 130 LE, MMT6, B5Y, Panther Black

ex: 1995 Ford Mondeo 2.0 Zetec, CLX -> GHIA
HegeGabi
Vendég
« Új hozzászólás #457 Dátum: 2013.06.20 csütörtök, 17:13:22 »

Nincs önbeálló!
Szétszed, dugattyú kivesz, kitakarít, csúszkákat zsíroz (hőálló zsírral), új karmantyúval és porvédővel összerak, fékfolyadékot cserél, légtelenít, örül.
Vagy veszel egy bontottat és azon játszod el ugyanezt, és amikor kész és tökéletes, akkor cseréled.
Naplózva
Rico
Vendég
« Új hozzászólás #458 Dátum: 2013.06.20 csütörtök, 17:14:32 »

Nincs önbeálló!
Szétszed, dugattyú kivesz, kitakarít, csúszkákat zsíroz (hőálló zsírral), új karmantyúval és porvédővel összerak, fékfolyadékot cserél, légtelenít, örül.
de mitől szorul? egyszer mikor szét szettem,próbáltam,meg járattam,és befujkáltam wd 40 el,a dugó jött kifelé,tehát fog. de vissza nyomni majd meg gebedtem! éppen annyira h be ment a betét. ráadásul most meg a tárcsa belső ive kopik,-fényes,,a multkor pucolás elött a külső ive volt fényes. a többi rozsdás. a betét ami benne van,uj,mitől lehet ez hogy nem kopik egyenletesen?
Naplózva
HegeGabi
Vendég
« Új hozzászólás #459 Dátum: 2013.06.20 csütörtök, 17:17:43 »

de mitől szorul? egyszer mikor szét szettem,próbáltam,meg járattam,és befujkáltam wd 40 el,a dugó jött kifelé,tehát fog. de vissza nyomni majd meg gebedtem! éppen annyira h be ment a betét. ráadásul most meg a tárcsa belső ive kopik,-fényes,,a multkor pucolás elött a külső ive volt fényes. a többi rozsdás. a betét ami benne van,uj,mitől lehet ez hogy nem kopik egyenletesen?
Olyan dejavű érzésem van...
Mintha erre már kaptál volna valahol valakitől magyarázatot, sőt, még kép is volt a karmantyúról.
Lehet, hogy álmodtam? fejvakaras
Naplózva
Rico
Vendég
« Új hozzászólás #460 Dátum: 2013.06.20 csütörtök, 17:22:41 »

Olyan dejavű érzésem van...
Mintha erre már kaptál volna valahol valakitől magyarázatot, sőt, még kép is volt a karmantyúról.
Lehet, hogy álmodtam? fejvakaras
igen,. talán te voltál! te vagy az aki ilyeneket tud! csak fosok a féktől! nem szeretem,mert tuti hogy valamit elcseszek? és folyni fog! azelött az összes autómat karmantyuztam,mert olcsóbb volt,de egy fékcső is tud folyni,,nekem simán össze jön! esetleg valaki nem tud segiteni? még áll az ebéd,vagy vacsora meghivás,bográcsozással,stb.
Naplózva
Petya
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 138



E-mail
« Új hozzászólás #461 Dátum: 2013.06.20 csütörtök, 17:26:08 »

de mitől szorul? egyszer mikor szét szettem,próbáltam,meg járattam,és befujkáltam wd 40 el,a dugó jött kifelé,tehát fog. de vissza nyomni majd meg gebedtem! éppen annyira h be ment a betét. ráadásul most meg a tárcsa belső ive kopik,-fényes,,a multkor pucolás elött a külső ive volt fényes. a többi rozsdás. a betét ami benne van,uj,mitől lehet ez hogy nem kopik egyenletesen?

Egy berohadt dugattyút már 5 bar nyomás is kinyomja. A fék üzemi nyomása kb. 100 bar, tehát kifele szinti mindíg tud mozogni a dugattyú. Visszafelé viszont csak a karmantyú rugalmasságától és a tárcsa pár ezred miliméteres ütésétől tud menni. Ez a magyarázat....
Meg az is lehet, hogy nem párhozamosan mozog a nyeregben a dugattyú, mert már annyira kikopot a nyereg.
EZÉRT KELL SZÉTSZEDNI TELJESEN.
Naplózva

2005 Ford Mondeo 2.0 TDCi Ghia, 130 LE, MMT6, B5Y, Panther Black

ex: 1995 Ford Mondeo 2.0 Zetec, CLX -> GHIA
Rico
Vendég
« Új hozzászólás #462 Dátum: 2013.06.20 csütörtök, 17:28:43 »

Egy berohadt dugattyút már 5 bar nyomás is kinyomja. A fék üzemi nyomása kb. 100 bar, tehát kifele szinti mindíg tud mozogni a dugattyú. Visszafelé viszont csak a karmantyú rugalmasságától és a tárcsa pár ezred miliméteres ütésétől tud menni. Ez a magyarázat....
Meg az is lehet, hogy nem párhozamosan mozog a nyeregben a dugattyú, mert már annyira kikopot a nyereg.
EZÉRT KELL SZÉTSZEDNI TELJESEN.
létezik hogy a csuszka,és a két csap is rossz? mert éreztem kotyogást!
Naplózva
Petya
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 138



E-mail
« Új hozzászólás #463 Dátum: 2013.06.20 csütörtök, 17:29:19 »

igen,. talán te voltál! te vagy az aki ilyeneket tud! csak fosok a féktől! nem szeretem,mert tuti hogy valamit elcseszek? és folyni fog! azelött az összes autómat karmantyuztam,mert olcsóbb volt,de egy fékcső is tud folyni,,nekem simán össze jön! esetleg valaki nem tud segiteni? még áll az ebéd,vagy vacsora meghivás,bográcsozással,stb.

Nem, az én voltam...
Tényleg azt mondom, hogy gyere el, hozzál sok pénzt alkatrészre és egy hét alatt összehozzuk a járgányodat...
Ezt azért nem kell komolyan venni
Naplózva

2005 Ford Mondeo 2.0 TDCi Ghia, 130 LE, MMT6, B5Y, Panther Black

ex: 1995 Ford Mondeo 2.0 Zetec, CLX -> GHIA
Rico
Vendég
« Új hozzászólás #464 Dátum: 2013.06.20 csütörtök, 18:08:14 »

Nem, az én voltam...
Tényleg azt mondom, hogy gyere el, hozzál sok pénzt alkatrészre és egy hét alatt összehozzuk a járgányodat...
Ezt azért nem kell komolyan venni
sosem olvasom el az apróbetüs részt!
Naplózva
Rico
Vendég
« Új hozzászólás #465 Dátum: 2013.06.20 csütörtök, 18:13:38 »

sosem olvasom el az apróbetüs részt!
a cromaxban két féle van a gyári horror van vagy 10 e ft,,,a standart meg kb 1800ft,.. most akkor az ócó,,az jó??
Naplózva
Rico
Vendég
« Új hozzászólás #466 Dátum: 2013.06.20 csütörtök, 19:41:04 »

a cromaxban két féle van a gyári horror van vagy 10 e ft,,,a standart meg kb 1800ft,.. most akkor az ócó,,az jó??
és ha lóg a féknyereg a két fém csapon,azzal lehet valamit csinálni? nem attól van az ha a tárcsa nem egyenletesen kopik?
Naplózva
HegeGabi
Vendég
« Új hozzászólás #467 Dátum: 2013.06.21 péntek, 11:24:54 »

igen,. talán te voltál! te vagy az aki ilyeneket tud! ...
Ez nem én voltam, csak emlékszem.

és ha lóg a féknyereg a két fém csapon,azzal lehet valamit csinálni?
nem attól van az ha a tárcsa nem egyenletesen kopik?
Még az is lehet, hogy ez így gyári. Meg kéne nézni egy másikat, összehasonlítás szempontjából.
Ha ferde lenne a vezetőcsap, akkor inkább a tárcsa külső fele kopna féloldalasan. Ha a dugattyú ferde és ezáltal a belső betét támaszkodik fel rajta ferdén, akkor a tárcsa belső fele kopik féloldalasan - szerintem. Már nem emlékszem, hogy te melyik oldalt írtad.
Naplózva
Rico
Vendég
« Új hozzászólás #468 Dátum: 2013.06.21 péntek, 12:47:46 »

Ez nem én voltam, csak emlékszem.
Még az is lehet, hogy ez így gyári. Meg kéne nézni egy másikat, összehasonlítás szempontjából.
Ha ferde lenne a vezetőcsap, akkor inkább a tárcsa külső fele kopna féloldalasan. Ha a dugattyú ferde és ezáltal a belső betét támaszkodik fel rajta ferdén, akkor a tárcsa belső fele kopik féloldalasan - szerintem. Már nem emlékszem, hogy te melyik oldalt írtad.
  bal eleje,de mivel uj betétek vannak benne,ami jó vastag,igy nem tartom valoszinünek h a dugattyu lenne ferde,mivel az szinte teljesen bent van! igy nem igazán állhat rosszul,és ugye mozognia sem sokat kell. a csapok is jol állnak,azokat szedtem már ki,és teljesen jol betekerednek,és felütköznek a vállon.. jol huzhatóak. ami nem tetszik,hogy ha igaz lógása van,. az a gumi bigyóaminek sapkája van,ami benne van a javitókészletben,,abban van valami ami a két csapra illeszkedik,,vagy magában a féknyeregben valami fémes cucc ami esetleg  kikopott!? és attól lóg?! magyarul,ha csinálok, egy fék generált,,és mindent kicserélek,ami a javitókészletben van,akkor jobb lehet ez a csúszka rész is? és a javitókészlet,mint emlitettem,két féle van egy gyári kb 11000 ért,és standart 1800 ért! a kérdés,nem is kérdés,de mi a vélemény az ócóc ról??megjárnám vele??!
Naplózva
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #469 Dátum: 2013.06.21 péntek, 15:23:22 »

Ez nem én voltam, csak emlékszem.
Még az is lehet, hogy ez így gyári. Meg kéne nézni egy másikat, összehasonlítás szempontjából.
Ha ferde lenne a vezetőcsap, akkor inkább a tárcsa külső fele kopna féloldalasan. Ha a dugattyú ferde és ezáltal a belső betét támaszkodik fel rajta ferdén, akkor a tárcsa belső fele kopik féloldalasan - szerintem. Már nem emlékszem, hogy te melyik oldalt írtad.
vagy egyszerűen *** a tárcsa
Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
Rico
Vendég
« Új hozzászólás #470 Dátum: 2013.06.21 péntek, 19:14:23 »

vagy egyszerűen *** a tárcsa
na az lehet látod,arra nem is gondoltam! a jobb eleje,szépen egyenletesen kopik,szép fényes teljes terjedelmében.de a bal eleje tárcsa külső felén kb 2cm vastagon nem fog a betét,,ott rozsdás.
Naplózva
Akiee
Vendég
« Új hozzászólás #471 Dátum: 2013.07.09 kedd, 17:17:26 »

Sziasztok
Érdeklődni szeretnék hogy mk1 kombi diesel Mondeora lehet-e nagyobb fékeket rakni a gyárinál. Előre és hátra is. Illetve az ABS szenzor hogy értékelné a dolgot?
A választ köszi
Naplózva
Truthful
Vendég
« Új hozzászólás #472 Dátum: 2013.07.09 kedd, 17:54:06 »

Sziasztok
Érdeklődni szeretnék hogy mk1 kombi diesel Mondeora lehet-e nagyobb fékeket rakni a gyárinál. Előre és hátra is. Illetve az ABS szenzor hogy értékelné a dolgot?
A választ köszi
Lehet nagyobb féket rakni rá. Mekkorát szeretnél, mennyit szánsz rá, mekkora a felnid? Az Abs-nek nincs köze a fék méretéhez.
« Utoljára szerkesztve: 2013.07.09 kedd, 17:56:55 írta Truthful » Naplózva
legyozo
Vendég
« Új hozzászólás #473 Dátum: 2013.08.11 vasárnap, 22:07:46 »

A középkonzol kiszedésénél a kéziféket, a kézifékkar lenyomásával, kiakasztottam. Így most majdnem függőlegesen áll a kar.
Hogy kell visszaakasztani?
Naplózva
HegeGabi
Vendég
« Új hozzászólás #474 Dátum: 2013.08.12 hétfő, 11:53:09 »

A középkonzol kiszedésénél a kéziféket, a kézifékkar lenyomásával, kiakasztottam. Így most majdnem függőlegesen áll a kar.
Hogy kell visszaakasztani?
Hasonlóképpen?? Huh?
Naplózva
legyozo
Vendég
« Új hozzászólás #475 Dátum: 2013.08.12 hétfő, 12:09:42 »

Hasonlóképpen?? Huh?
Próbálgattam, de csak nem akar annyira beállni, hogy abban a szögben fogjon, ahol azelőtt volt. Addig kb. 45-50 foknál már fékezte a kerekeket, most 65-75 magasságában fog stabilan.
Naplózva
szikla
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 60



E-mail
« Új hozzászólás #476 Dátum: 2013.08.26 hétfő, 18:10:50 »

 worship :worship:Szép jó estét. Szeretnék tanácsot kérni ABS hiba lámpa folyamatosan világit. Merre keresem a hibát? Wink Wink
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #477 Dátum: 2013.08.26 hétfő, 18:21:54 »

Próbálgattam, de csak nem akar annyira beállni, hogy abban a szögben fogjon, ahol azelőtt volt. Addig kb. 45-50 foknál már fékezte a kerekeket, most 65-75 magasságában fog stabilan.


Mk2-es fék totyikban linkeltem április végén.

http://www.talkford.com/topic/206207-adjusting-the-handbrake-adjuster/
Naplózva
Truthful
Vendég
« Új hozzászólás #478 Dátum: 2013.08.26 hétfő, 19:42:19 »

worship :worship:Szép jó estét. Szeretnék tanácsot kérni ABS hiba lámpa folyamatosan világit. Merre keresem a hibát? Wink Wink
Azt megtudhatjuk, hogy milyen autód van?
Naplózva
szikla
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 60



E-mail
« Új hozzászólás #479 Dátum: 2013.08.26 hétfő, 19:50:54 »

Azt megtudhatjuk, hogy milyen autód van?


Igen. Mondeo MK1 ferdehátú 1995 januári szerelésu. 1,8td motór
Naplózva
link
Vendég
« Új hozzászólás #480 Dátum: 2013.09.04 szerda, 14:37:20 »

Sziasztok ötletelni kéne!van egy 94-es kombi mondeom és világít az ABS és a kipörgésgátló.Német autó és sehol nem tudják a hibát kiolvasni nem kommunikál semmilyen géppel.Megnéztem a jeladókat rendben vannak.mihez tudnék hozzányúlni paraszt ésszel.Unom már a szervizdumákat csak okoskodnak sok pínzé.köszi help
Naplózva
Truthful
Vendég
« Új hozzászólás #481 Dátum: 2013.09.04 szerda, 14:48:25 »

Sziasztok ötletelni kéne!van egy 94-es kombi mondeom és világít az ABS és a kipörgésgátló.Német autó és sehol nem tudják a hibát kiolvasni nem kommunikál semmilyen géppel.Megnéztem a jeladókat rendben vannak.mihez tudnék hozzányúlni paraszt ésszel.Unom már a szervizdumákat csak okoskodnak sok pínzé.köszi help
Ugyan nekem MK 2 mondeokkal volt eddig ilyen tapasztalatom, és ez a hibajelenség az ABS vezérlő egység meghibásodása volt minden esetben. Azon esetekben, amikor kommunikált az ABS, akkor meg szivattyú áramköri hibát jelzett.
« Utoljára szerkesztve: 2013.09.04 szerda, 14:50:32 írta Truthful » Naplózva
HegeGabi
Vendég
« Új hozzászólás #482 Dátum: 2013.09.04 szerda, 15:55:13 »

Sziasztok ötletelni kéne!van egy 94-es kombi mondeom és világít az ABS és a kipörgésgátló.Német autó és sehol nem tudják a hibát kiolvasni nem kommunikál semmilyen géppel.Megnéztem a jeladókat rendben vannak.mihez tudnék hozzányúlni paraszt ésszel.Unom már a szervizdumákat csak okoskodnak sok pínzé.köszi help
Főoldal -> Kezelési könyvek -> Mk1 kezelési útmutató
Talán valahol a végén benne lesz, hogy mire utal a két jel világítása.
Naplózva
link
Vendég
« Új hozzászólás #483 Dátum: 2013.09.05 csütörtök, 11:40:19 »

Szia!Hol találom benne a vezérlő egységet?
Naplózva
Truthful
Vendég
« Új hozzászólás #484 Dátum: 2013.09.05 csütörtök, 12:40:45 »

Szia!Hol találom benne a vezérlő egységet?
Szia! A hidraulika tömbre van ráépítve. Keress rá, korábban ez volt már téma itt a fórumon.
« Utoljára szerkesztve: 2013.09.05 csütörtök, 12:55:35 írta Truthful » Naplózva
link
Vendég
« Új hozzászólás #485 Dátum: 2013.09.06 péntek, 09:30:23 »

Sziasztok!ezt az ABS modult ki lehet tesztelni,hogy valóban az a rossz?Ha kicserélném mennyibe fájhat?Mi lehet a hibás a kipörgésgátló vagy a fék? Roll Eyes
Naplózva
töfi
Vendég
« Új hozzászólás #486 Dátum: 2013.09.19 csütörtök, 18:10:38 »

Üdv!  Mondeo 1-es bendix ABS -hez keresek alkatrészt.Mivel nem vagyok profi,megpróbálom körülírni azt ami kell.A sárvédő felőli oldalon az ABS tömbben van kettő nagyjából 5--6 centi hosszú,és kb. 1cm vastag valami -talán szelep?? és ebbe megy bele két fékcső. Ezek kellenének,mert szivárog belőlük a fékolaj.Csak ez kellene ,az ABS amúgy jól működik. Köszi  Gyula
Naplózva
olw
Vendég
« Új hozzászólás #487 Dátum: 2013.12.21 szombat, 11:03:32 »

 help

Üdvözlök Mindenkit!

Vettem egy Mk1 2.0 kombit, és keresnék hozzá ABS és VSS jeladót. (meg még párszáz dolgot, de azok később... szomoru1)

Tippeket szeretnék kérni, vagy , ha volna vkinek elfekvőben, szívesen átvenném....
Naplózva
Gee
Vendég
« Új hozzászólás #488 Dátum: 2013.12.21 szombat, 13:09:36 »

help

Üdvözlök Mindenkit!

Vettem egy Mk1 2.0 kombit, és keresnék hozzá ABS és VSS jeladót. (meg még párszáz dolgot, de azok később... szomoru1)

Tippeket szeretnék kérni, vagy , ha volna vkinek elfekvőben, szívesen átvenném....

hali
első abs jeladóim vannak
Naplózva
olw
Vendég
« Új hozzászólás #489 Dátum: 2013.12.21 szombat, 13:12:25 »

abs jeladó, úgy tűnik, megoldódott worship, elnézést az offért, a vss jeladó még kellene, ha vki ....
« Utoljára szerkesztve: 2013.12.21 szombat, 14:33:44 írta olw » Naplózva
Rico
Vendég
« Új hozzászólás #490 Dátum: 2014.01.04 szombat, 19:26:48 »

hello. ha hátrafelé menet.pl guruláskor,,csunyán hangosan zajos a fékezés.az mi lehet?
Naplózva
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #491 Dátum: 2014.01.04 szombat, 19:28:09 »

hello. ha hátrafelé menet.pl guruláskor,,csunyán hangosan zajos a fékezés.az mi lehet?

Nézz bele a két hátsó fékdobba......
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
Rico
Vendég
« Új hozzászólás #492 Dátum: 2014.01.04 szombat, 19:29:09 »

Nézz bele a két hátsó fékdobba......
ja bocsi,nekem tárcsafékem van,és ha igaz a bal oldala szól
Naplózva
Rico
Vendég
« Új hozzászólás #493 Dátum: 2014.01.06 hétfő, 20:24:13 »

sracok.nekem mk1 benzines momdeom van,hatul tarcsafek,de ahogy tudom nm az eredetije! a lenyeg,erdemes e karmantyuzni,javitani?? elofordulhat e hogy folyni fog!? mert nm gyari keszletem lesz!! es ezekbol tobb meret is van,vagy egy meret? koszi.
Naplózva
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #494 Dátum: 2014.01.06 hétfő, 21:06:57 »

sracok.nekem mk1 benzines momdeom van,hatul tarcsafek,de ahogy tudom nm az eredetije! a lenyeg,erdemes e karmantyuzni,javitani?? elofordulhat e hogy folyni fog!? mert nm gyari keszletem lesz!! es ezekbol tobb meret is van,vagy egy meret? koszi.
amíg nem miszáj ne nyúlj hozzá
Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
Rico
Vendég
« Új hozzászólás #495 Dátum: 2014.01.06 hétfő, 21:15:14 »

amíg nem miszáj ne nyúlj hozzá
a tartalybol fogy a fekolaj,majdnm minimumon van,jo reg neztem,de fogy.ha ott folyik a munkahengernel,gaz van,arra az esetre kerdeztem.ha szaraz,az jo,de ugy nez ki,be van rohadva,azzal Mit kell csinalni? hogy lehet ugy megjaratni h a dugattyu nm esik ki?? essen ki!! koszi
Naplózva
Rico
Vendég
« Új hozzászólás #496 Dátum: 2014.01.06 hétfő, 21:16:14 »

a tartalybol fogy a fekolaj,majdnm minimumon van,jo reg neztem,de fogy.ha ott folyik a munkahengernel,gaz van,arra az esetre kerdeztem.ha szaraz,az jo,de ugy nez ki,be van rohadva,azzal Mit kell csinalni? hogy lehet ugy megjaratni h a dugattyu nm esik ki?? essen ki!! koszi
es ja,egyedul vok! ..
Naplózva
Rico
Vendég
« Új hozzászólás #497 Dátum: 2014.01.07 kedd, 16:00:41 »

amíg nem miszáj ne nyúlj hozzá
hello. Én eddig úgy tuttam,hogy a 93 as benzines 2000kcm es GHIA mondeo dobfékes gyárilag,most beszéltem egy szerelővel,aki azt mondja hogy tárcsafékes! ha ez igaz,akkor nincs gányolás benne! szerinted létezik? és az,hogy a munkahengerhez fémcső vezet? az lehetséges? Én abból indulok ki,hogy elöl ugye flexi megy a munkahengerhez,akkor lehet hogy hátul fém?? köszi
Naplózva
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #498 Dátum: 2014.01.07 kedd, 16:09:40 »

hello. Én eddig úgy tuttam,hogy a 93 as benzines 2000kcm es GHIA mondeo dobfékes gyárilag,most beszéltem egy szerelővel,aki azt mondja hogy tárcsafékes! ha ez igaz,akkor nincs gányolás benne! szerinted létezik? és az,hogy a munkahengerhez fémcső vezet? az lehetséges? Én abból indulok ki,hogy elöl ugye flexi megy a munkahengerhez,akkor lehet hogy hátul fém?? köszi
írj privátban egy alvázszámot, és megmondom
Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #499 Dátum: 2014.01.07 kedd, 16:40:48 »

hello. Én eddig úgy tuttam,hogy a 93 as benzines 2000kcm es GHIA mondeo dobfékes gyárilag,most beszéltem egy szerelővel,aki azt mondja hogy tárcsafékes! ha ez igaz,akkor nincs gányolás benne! szerinted létezik? és az,hogy a munkahengerhez fémcső vezet? az lehetséges? Én abból indulok ki,hogy elöl ugye flexi megy a munkahengerhez,akkor lehet hogy hátul fém?? köszi
Hátul dobfékes volt
Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
Oldalak: 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.058 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.