Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.04.29 hétfő, 05:18:17 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: [1]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: '98 utáni, ECU-ba integrált PATS vezérlős autó alábbi kábelkötegét keresem  (Megtekintve 1118 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Dávid
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2660



E-mail
« Dátum: 2014.02.09 vasárnap, 17:25:59 »


Amibe a gyújtáskapcsoló körüli PATS vevőegység kábele csatlakozik.
Naplózva

ex: 2.5 V6 ST200 conversion + other modifications
Volvo S60 R (2.5T, AWD, 300 HP)

HegeGabi
Vendég
« Új hozzászólás #1 Dátum: 2014.02.09 vasárnap, 19:39:50 »

Amibe a gyújtáskapcsoló körüli PATS vevőegység kábele csatlakozik.
Mondhatni, a műszerfal köteg?
Naplózva
Dávid
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2660



E-mail
« Új hozzászólás #2 Dátum: 2014.02.09 vasárnap, 21:20:03 »

Mondhatni, a műszerfal köteg?

Úgy lenne indokolt, ha a legrövidebb úton jutna ki a motortérbe az ECU irányába. Sajnos nem tudom pontosan merre tekeredik az újabb gyártmányúaknál. Nálam jelenleg még elmegy az anyóslábtérbe a PATS külön vezérlőjébe és onnan vissza. Az újabbaknál nincs így külön a vezérlő, tehát másik kötegbe kell, hogy menjen. Nekem pedig egy újabb gyártmányú ECU-hoz kell illesztenem a kábelezést.
« Utoljára szerkesztve: 2014.02.09 vasárnap, 21:31:03 írta Dávid » Naplózva

ex: 2.5 V6 ST200 conversion + other modifications
Volvo S60 R (2.5T, AWD, 300 HP)

Debicarulz
Vendég
« Új hozzászólás #3 Dátum: 2014.02.09 vasárnap, 21:22:59 »

99-es mondeo műszefali kábelkötegem van, ha segít az ECU-ról is tudok képet mutatni, ha segít megtudni, hogy beépített PATS vezérlős-e vagy sem.
Naplózva
Dávid
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2660



E-mail
« Új hozzászólás #4 Dátum: 2014.02.09 vasárnap, 21:27:37 »

99-es mondeo műszefali kábelkötegem van, ha segít az ECU-ról is tudok képet mutatni, ha segít megtudni, hogy beépített PATS vezérlős-e vagy sem.

Igen épp most akartam írni neked. Több mint valószínű, hogy megfelelő az amit árulsz. Egyébként külön PATS vezérlős esetben kellett, hogy találkozz az anyóslábtér felett egy kis zöld csatis dobozkával. Ha ilyen nem volt, akkor ECU-ba integrált. Csak ebből lehet tudni. Illetve volt olyan, hogy a sebváltó előtt helyezték el ezt a vezérlődobozt, de az tudtommal még régebbi gyártmányoknál.
Naplózva

ex: 2.5 V6 ST200 conversion + other modifications
Volvo S60 R (2.5T, AWD, 300 HP)

Debicarulz
Vendég
« Új hozzászólás #5 Dátum: 2014.02.09 vasárnap, 21:40:48 »

Anyós lábtérnél csak a szürke/ezüst ECU volt, meg egy fekete, ami legjobb tudomásom szerint a központizár vezérlője. Legalábbis nem emlékszem másra.
Naplózva
Dávid
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2660



E-mail
« Új hozzászólás #6 Dátum: 2014.02.09 vasárnap, 21:44:44 »

Anyós lábtérnél csak a szürke/ezüst ECU volt, meg egy fekete, ami legjobb tudomásom szerint a központizár vezérlője. Legalábbis nem emlékszem másra.

Akkor jó. Ami még kellhet nekem, az az utastéri biztitábla, és a digitklíma vezérlő. A hét elején még beszélek az illetővel, akitől az ECU-t vettem, ha továbbra sem találja ezeket a cuccokat, akkor mielőbb megveszem tőled.
Naplózva

ex: 2.5 V6 ST200 conversion + other modifications
Volvo S60 R (2.5T, AWD, 300 HP)

Debicarulz
Vendég
« Új hozzászólás #7 Dátum: 2014.02.09 vasárnap, 22:05:43 »

Akkor jó. Ami még kellhet nekem, az az utastéri biztitábla, és a digitklíma vezérlő. A hét elején még beszélek az illetővel, akitől az ECU-t vettem, ha továbbra sem találja ezeket a cuccokat, akkor mielőbb megveszem tőled.
Rendben, megvannak.
Naplózva
Oldalak: [1]   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.073 másodperc alatt készült el 26 lekéréssel.