Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.03.28 csütörtök, 11:43:50 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: [1] 2 3 4   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: 2014.06.07. Ford Majális  (Megtekintve 171187 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37274


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Dátum: 2014.02.17 hétfő, 08:42:29 »

2014 Ford Majális
« Utoljára szerkesztve: 2014.02.17 hétfő, 09:18:09 írta Joe » Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #1 Dátum: 2014.02.17 hétfő, 09:48:36 »

Jó lenne idén is kijutni!  integet2
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #2 Dátum: 2014.02.17 hétfő, 19:17:38 »

Jó lenne idén is kijutni!  integet2
Bizony!  Wink
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
B.O.S Turnier
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 125



« Új hozzászólás #3 Dátum: 2014.02.18 kedd, 01:52:57 »

Már alig várom! Ott a helyem! taps
Naplózva

2001.06 TDdi Ghia 116LE , Egr OFF , SkyFol 
ManoWar
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 173


« Új hozzászólás #4 Dátum: 2014.02.18 kedd, 08:38:30 »


Sziasztok!


Hol lesz helyileg?
Naplózva
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48439



« Új hozzászólás #5 Dátum: 2014.02.18 kedd, 09:20:18 »

Sziasztok!


Hol lesz helyileg?
Tököli reptér,mint mindig.
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
ManoWar
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 173


« Új hozzászólás #6 Dátum: 2014.02.18 kedd, 09:41:12 »

Tököli reptér,mint mindig.

Köszönöm szépen a gyors választ!
Naplózva
Jannis
Vendég
« Új hozzászólás #7 Dátum: 2014.03.09 vasárnap, 12:46:14 »

Bizony jelenleg nem a látványos dolgoknál tartunk de a szervezés nagy erőkkel folyik.

Ami biztos hogy idén ha nem lesz árvíz akkor ismét a már megszokott rendben és helyre szeretnénk kitelepülni.

Itt ismét szeretném megragadni az alkalmat , hogy a kluboknak amennyiben igénylik önálló program kialakításra terültet tudunk biztosítani. Hogy mire is gondolok? Nos talán ahhoz tudom hasonlítani a dolgot, hogy 2012-ben a Ford Majális egyben Nemzetközi mustang találkozónak is helyt adott, De nem feltétlenül kell ilyne irányba elmozdulni, bármilyen klubos "árukapcsoláshoz" partnerek vagyunk.

Ami ismét biztosra vehető, hogy a rendezvényünk ismét a lőerők éjszakájával együtt kerül lebonyolításra, így a Majálisra váltott jegyek az esti programra ismét érvényes lesznek.
Naplózva
ManoWar
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 173


« Új hozzászólás #8 Dátum: 2014.03.10 hétfő, 12:18:44 »

Bizony jelenleg nem a látványos dolgoknál tartunk de a szervezés nagy erőkkel folyik.

Ami biztos hogy idén ha nem lesz árvíz akkor ismét a már megszokott rendben és helyre szeretnénk kitelepülni.

Itt ismét szeretném megragadni az alkalmat , hogy a kluboknak amennyiben igénylik önálló program kialakításra terültet tudunk biztosítani. Hogy mire is gondolok? Nos talán ahhoz tudom hasonlítani a dolgot, hogy 2012-ben a Ford Majális egyben Nemzetközi mustang találkozónak is helyt adott, De nem feltétlenül kell ilyne irányba elmozdulni, bármilyen klubos "árukapcsoláshoz" partnerek vagyunk.

Ami ismét biztosra vehető, hogy a rendezvényünk ismét a lőerők éjszakájával együtt kerül lebonyolításra, így a Majálisra váltott jegyek az esti programra ismét érvényes lesznek.

Kedves Jannis!

A rendezvény honlapja mikor fog frissülni? http://www.fordmajalis.hu

Naplózva
Jannis
Vendég
« Új hozzászólás #9 Dátum: 2014.03.11 kedd, 14:08:55 »

Kedves Jannis!

A rendezvény honlapja mikor fog frissülni? http://www.fordmajalis.hu



Jogos a kérdés. Igazából Bogyóval már beszéltünk róla, azonban még egy kis türelmet szeretnénk kérni, ugyanis vannak még pontosításra váró dolgok. Részinformációkat igyekszem majd ide szállítani, de az oldalon csak biztos dolgokat szeretnénk megjeleníteni. Szerintem ebben a hónapban ez meg fog történni.

Ami egészen biztos, hogy az árak nem változnak, illetve a fordított kormányműves Fiesta mellet egy egy újabb fejlesztésünk Cheesy is meg szeretnénk mutatni
Naplózva
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26653


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #10 Dátum: 2014.03.11 kedd, 14:22:46 »

Jogos a kérdés. Igazából Bogyóval már beszéltünk róla, azonban még egy kis türelmet szeretnénk kérni, ugyanis vannak még pontosításra váró dolgok. Részinformációkat igyekszem majd ide szállítani, de az oldalon csak biztos dolgokat szeretnénk megjeleníteni. Szerintem ebben a hónapban ez meg fog történni.

Ami egészen biztos, hogy az árak nem változnak, illetve a fordított kormányműves Fiesta mellet egy egy újabb fejlesztésünk Cheesy is meg szeretnénk mutatni

Már bocsánat: de számonkérsz minket, hogy rászervezzük a majálisra a mi kis találkozónkat, és a honlapra március közepén még egy időpontot sem tudtok kiírni?

Nem érzed, hogy ez egy kicsit visszás?

Tudom, hogy meg lesz tartva, de egy ilyen szervezésre adjuk mi fel a már nem is olyan rosszul és hagyományosan megszervezett pályanapunkat??
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
Jannis
Vendég
« Új hozzászólás #11 Dátum: 2014.03.11 kedd, 14:29:55 »

Már bocsánat: de számonkérsz minket, hogy rászervezzük a majálisra a mi kis találkozónkat, és a honlapra március közepén még egy időpontot sem tudtok kiírni?

Nem érzed, hogy ez egy kicsit visszás?

Tudom, hogy meg lesz tartva, de egy ilyen szervezésre adjuk mi fel a már nem is olyan rosszul és hagyományosan megszervezett pályanapunkat??

Hát a honlap nem is de mondjuk talán ez beszédes lehet

https://www.facebook.com/FordMajalis.hu

Egyébként meg mindíg március vége felé szoktuk összerakni a honlapot hiszen ekkor már többé kevésbe letisztázott minden.

Ezzel együtt szerintem még nem késtünk le semmiről hiszen március 11-es van.

 
« Utoljára szerkesztve: 2014.03.11 kedd, 14:32:28 írta Jannis » Naplózva
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26653


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #12 Dátum: 2014.03.11 kedd, 14:34:07 »

Hát a honlap nem is de mondjuk talán ez beszédes lehet

https://www.facebook.com/FordMajalis.hu

Egyébként meg mindíg március vége felé szoktuk összerakni a honlapot hiszen ekkor már többé kevésbe letisztázott minden.

Ezzel együtt szerintem még nem késtünk le semmiről hiszen március 11-es van.

 

Egy fászbuk oldal, havi egy bejegyzéssel?  taps Vagy a február 9-én kirakott egy darab fotó, egy hozzászólással?

Figyelj: EZ KOMOLYTALAN!
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
Jannis
Vendég
« Új hozzászólás #13 Dátum: 2014.03.11 kedd, 14:38:32 »

Egyébként a program többé kevésbé adott illetve ami már biztos hogy a belépőjegyárak idén sem változnak.

Ami program szempontjából biztos az a következő:

- 402 m gyorsulás
- szlalom pálya - itt az érdeklődőket is szeretnénk megautóztatni
- fordított kormányműved fiesta - Ameddig a technika bírja bárki szabadon használhatja
- Meglepetés gépjármű - Ha elkészül ( és azon vagyunk ) akkor a technika erejéig ez is mindenki számára elérhető

- nyilván az OB driftedzése mindenki számára megtekinthető
- illetve a majális belépője jó a lóerők éjszakájára

További terveink is vannak de erről még korai lenne beszélni.
Naplózva
Jannis
Vendég
« Új hozzászólás #14 Dátum: 2014.03.11 kedd, 14:46:44 »

Egy fászbuk oldal, havi egy bejegyzéssel?  taps Vagy a február 9-én kirakott egy darab fotó, egy hozzászólással?

Figyelj: EZ KOMOLYTALAN!

Hát egyenlőre nem is akarunk komolyabbat. Jelen fázisban Korai lenne egy 3 hónap múlva esedékes rendezvényre felhívnia  figyelmet.

Hogy komolytalannak tartod sajnálom. Majd lesz komolyabb is ha itt lesz ideje. Végül is 9 éve csináljuk......Hogy jól vagy rosszul azt nem tisztem megítélni.

A figyelmet klubszinten mindig az aktuális dologra szoktuk felhívni. Jelenleg a majális előtt két egyéb rendezvényünk is van az egyik mindjárt most hét végén az most fontosabb.  A klubok weboldalaink kint van a rendezvény. Egyenlőre szerintem ez is elég.
« Utoljára szerkesztve: 2014.03.11 kedd, 14:50:45 írta Jannis » Naplózva
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26653


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #15 Dátum: 2014.03.11 kedd, 14:59:15 »

Hát egyenlőre nem is akarunk komolyabbat. Jelen fázisban Korai lenne egy 3 hónap múlva esedékes rendezvényre felhívnia  figyelmet.

Hogy komolytalannak tartod sajnálom. Majd lesz komolyabb is ha itt lesz ideje. Végül is 9 éve csináljuk......Hogy jól vagy rosszul azt nem tisztem megítélni.

A figyelmet klubszinten mindig az aktuális dologra szoktuk felhívni. Jelenleg a majális előtt két egyéb rendezvényünk is van az egyik mindjárt most hét végén az most fontosabb.  A klubok weboldalaink kint van a rendezvény. Egyenlőre szerintem ez is elég.

Mi a tavaszi találkozónkra koncentrálunk, mindezt úgy, hogy sokan dolgoznak rajta, teljesen jószándékukból, az egész költséget összedobjuk, senki nem keres rajta semmit... (Mostmár Joe sem...  hehe)

Ezzel szemben a fb oldalon posztolt 3 találkozós és 9-10 adó 1%-os bejegyzésből a ford majális nem csak a diesel füstről, meg a benzinszagról szól...
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
Jannis
Vendég
« Új hozzászólás #16 Dátum: 2014.03.11 kedd, 15:21:49 »

Mi a tavaszi találkozónkra koncentrálunk, mindezt úgy, hogy sokan dolgoznak rajta, teljesen jószándékukból, az egész költséget összedobjuk, senki nem keres rajta semmit... (Mostmár Joe sem...  hehe)

Ezzel szemben a fb oldalon posztolt 3 találkozós és 9-10 adó 1%-os bejegyzésből a ford majális nem csak a diesel füstről, meg a benzinszagról szól...

Hát igen ilyen is van....

Mivel a Classic Ford Klub Magyarország hivatalos klubként funkcionál ezért mint non-profit egyesület lehetősége van arra hogy az SZJA 1%-át megkaphassa. Mivel ez igazából mindenkinek csak egy papír kitöltést jelent ezért  bátorkodunk ilyet kérni. Nyilván ez nem kötelező, ha valaki ad annak köszönjük aki meg nem arra meg nem haragszunk meg. A törvényi szabályozás szerint az így befolyt pénzt 3 éven belül kell a klubra elkölteni. Amennyiben ez megtörténik akkor az NAV számára be kell vallanunk.

Hogy konkrét legyek a majális dolgait szoktuk belőle finanszírozni, hiszen itt előre fizetünk, illetve tavalyi évben a nyári találkozónk alkalmával történt rendőri felvezetéses felvonulás igen borsos költségét fedeztük belőle.

Mint ahogy írtam minden támogatásnak örülünk. Ha erről többet szeretnél tudni akkor szívesen látlak egy közgyűlésünkkor vagy akár most 15-16-i rendezvényünkön Kismaroson. Egyébként innen bárkit szívesen látunk, de ha ez előzőekkel kapcsolatban további kérdés felmerülne akkor akár telefonon elérhető vagyok. Számom 30/4442508.

Egyébként az Adó1%-nak gyűjtése a Mondeo klub számára is egyfajta lehetőség, melynek egyik feltétele az hogy a klub bejegyzett non profit intézményként működik.

Na szóval most hogy túl vagyunk azon hogy feltételezünk, és elvárunk dolgokat akár maradhatnánk annál amiért igazából kértem hogy nyissuk meg a topikot. Félreértés ne essék szívesen beszélek erről bárkivel nem érzem hogy titkok lapulnának a dolgok mögött, de ha lehet ne ebben a topikban folytassuk.
« Utoljára szerkesztve: 2014.03.11 kedd, 15:40:02 írta Jannis » Naplózva
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26653


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #17 Dátum: 2014.03.11 kedd, 15:27:22 »



Jó, túllőttem a célon...

Ha egyben lesz, ha külön. Elmegyek a majálisra...

És ott még akár taálkozunk is!

Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
Jannis
Vendég
« Új hozzászólás #18 Dátum: 2014.03.11 kedd, 15:31:39 »

Egyébként a mai napon ha valakit érdekel Bogyóval Budán a XI kerültben A hengermalom út és Budafoki út kereszteződésében található Mcdonaldsban találkozunk más klubok képviselőivel is. Ha valaki úgy gondolja hogy szívesen eljönne és találkozna velünk és akár Majális akár más ügyben beszélni akar velem vagy velünk szívesen fogadjuk egy kérésem lenne hogy mielőtt érkezik csörgessen meg hogy egészen biztosan ott legyünk. A számom az előző hozzászólásban olvasható
Naplózva
Jannis
Vendég
« Új hozzászólás #19 Dátum: 2014.03.11 kedd, 15:34:22 »


Jó, túllőttem a célon...

Ha egyben lesz, ha külön. Elmegyek a majálisra...

És ott még akár taálkozunk is!



 smile smile semmi gond. Tudom kezelni.Cheesy Behajtó vagyok Cheesy

Egyébként ha gondolod bármikor kereshetsz.
Naplózva
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26653


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #20 Dátum: 2014.03.11 kedd, 15:45:35 »

smile smile semmi gond. Tudom kezelni.Cheesy Behajtó vagyok Cheesy

Egyébként ha gondolod bármikor kereshetsz.

Önálló bírósági végrehajtó irodában?
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
Jannis
Vendég
« Új hozzászólás #21 Dátum: 2014.03.11 kedd, 15:47:58 »

Önálló bírósági végrehajtó irodában?

Nem de ha ezt most elmondanám akkor meg kellene hogy öljelek Cheesy

Viccet félretéve az egyik mobil szolgáltatónál leledzem
Naplózva
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #22 Dátum: 2014.03.11 kedd, 15:49:33 »

Nem de ha ezt most elmondanám akkor meg kellene hogy öljelek Cheesy

Viccet félretéve az egyik mobil szolgáltatónál leledzem
Naccerű. Akkor ha megcsörgetünk híjján mán vissza!  hehe
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22907


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #23 Dátum: 2014.03.11 kedd, 15:56:00 »

(Mostmár Joe sem...  hehe)

Megszólítva érzem magam...
Ezt meg honnan veszed? eplus2 hehe
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Jannis
Vendég
« Új hozzászólás #24 Dátum: 2014.03.11 kedd, 15:57:04 »

Naccerű. Akkor ha megcsörgetünk híjján mán vissza!  hehe

Igazából úgy szoktam Wink
Naplózva
bocc
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1141



WWW E-mail
« Új hozzászólás #25 Dátum: 2014.03.11 kedd, 16:55:33 »


Jó, túllőttem a célon...

Ha egyben lesz, ha külön. Elmegyek a majálisra...

És ott még akár taálkozunk is!


Miniszoknyában megismeritek Tomit hehe hehe
Naplózva

2006 Volvo S80 V8 (315LE)
2009 Vw T5 2.0 Benzin + Földgáz (cng)
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48439



« Új hozzászólás #26 Dátum: 2014.03.11 kedd, 19:02:51 »

Megszólítva érzem magam...
Ezt meg honnan veszed? eplus2 hehe
ne mond el neki a tutit,hogy abból van a V6...... eplus2
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
madar89
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1307



E-mail
« Új hozzászólás #27 Dátum: 2014.04.17 csütörtök, 18:34:56 »

ki jön a majálisra?
Naplózva

2002 tdci 130le(FMBA) B4Y ,st220 18",6.7l/100km, castrol tda+stihl 2T,INA szabadonfutó,EGR OFF,turbócső bandázsolva,tempomat,EBC Redstuff,katalizátor iktató,lecsapató tartály,bordó Recaro,JBL GTO,bicskakujcs,tolatóradar
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #28 Dátum: 2014.04.17 csütörtök, 18:58:05 »

ki jön a majálisra?
Én. 100%
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #29 Dátum: 2014.04.17 csütörtök, 19:14:16 »

ki jön a majálisra?
én is tervezem. remélem már az új verdával
Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
madar89
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1307



E-mail
« Új hozzászólás #30 Dátum: 2014.04.17 csütörtök, 19:17:17 »

én is tervezem. remélem már az új verdával
eljen
remélem találkozunk majd !hogy szokott lenni külön terelik a mondeosokat?
Naplózva

2002 tdci 130le(FMBA) B4Y ,st220 18",6.7l/100km, castrol tda+stihl 2T,INA szabadonfutó,EGR OFF,turbócső bandázsolva,tempomat,EBC Redstuff,katalizátor iktató,lecsapató tartály,bordó Recaro,JBL GTO,bicskakujcs,tolatóradar
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #31 Dátum: 2014.04.17 csütörtök, 19:30:20 »

eljen
remélem találkozunk majd !hogy szokott lenni külön terelik a mondeosokat?
Az elmúlt 2 évben az M0 szigetszentmiklósi lehajtónál találkoztunk és együtt vonultunk be, szépen egymás mellett tudtunk állni mindannyian.
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
madar89
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1307



E-mail
« Új hozzászólás #32 Dátum: 2014.04.17 csütörtök, 19:35:40 »

Az elmúlt 2 évben az M0 szigetszentmiklósi lehajtónál találkoztunk és együtt vonultunk be, szépen egymás mellett tudtunk állni mindannyian.
ez frankó Cheesy és kb hány órakor? csak hogy tudjam kb mikorra kell oda érni!a lóerők éjszakájára is marad valaki?
Naplózva

2002 tdci 130le(FMBA) B4Y ,st220 18",6.7l/100km, castrol tda+stihl 2T,INA szabadonfutó,EGR OFF,turbócső bandázsolva,tempomat,EBC Redstuff,katalizátor iktató,lecsapató tartály,bordó Recaro,JBL GTO,bicskakujcs,tolatóradar
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #33 Dátum: 2014.04.17 csütörtök, 19:48:51 »

ez frankó Cheesy és kb hány órakor? csak hogy tudjam kb mikorra kell oda érni!a lóerők éjszakájára is marad valaki?
9 körül szoktunk gyülekezni, attól függően mikortól lehet bevonulni.
Én mindenképpen maradok éjszakára is.
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
Kispusi
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 625


BLACK SMOKE & HIGH TORQUE


E-mail
« Új hozzászólás #34 Dátum: 2014.04.17 csütörtök, 19:49:53 »

ez frankó Cheesy és kb hány órakor? csak hogy tudjam kb mikorra kell oda érni!a lóerők éjszakájára is marad valaki?

Én is csatlakoznék a bandához  wave
Naplózva

2.2 ST TDCi, 2004/9, MACHINE SILVER, DENSO navi, 6 GANG, EGéR-ke OFF, KATALYST OFF, INA, ,CHIP, STRAIGHT PIPE + BLACK SMOKE, FOCUS ST ELSŐ FÉKEK, EBC BETÉT,
Kispusi
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 625


BLACK SMOKE & HIGH TORQUE


E-mail
« Új hozzászólás #35 Dátum: 2014.04.17 csütörtök, 19:54:25 »

9 körül szoktunk gyülekezni, attól függően mikortól lehet bevonulni.
Én mindenképpen maradok éjszakára is.

Sz.tem én is maradok éjszakára
1 évben 2-3 komolyabb tali van simán belefér
M0-nál melyik kúton a kagylós vagy a kék zöld?
Naplózva

2.2 ST TDCi, 2004/9, MACHINE SILVER, DENSO navi, 6 GANG, EGéR-ke OFF, KATALYST OFF, INA, ,CHIP, STRAIGHT PIPE + BLACK SMOKE, FOCUS ST ELSŐ FÉKEK, EBC BETÉT,
madar89
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1307



E-mail
« Új hozzászólás #36 Dátum: 2014.04.17 csütörtök, 20:00:22 »

9 körül szoktunk gyülekezni, attól függően mikortól lehet bevonulni.
Én mindenképpen maradok éjszakára is.
a jegyeket elővételben szoktátok megvenni?akkor regelni kell a honlapra?mert írták hogy nicket is meg kell adni meg ilyesmi
Naplózva

2002 tdci 130le(FMBA) B4Y ,st220 18",6.7l/100km, castrol tda+stihl 2T,INA szabadonfutó,EGR OFF,turbócső bandázsolva,tempomat,EBC Redstuff,katalizátor iktató,lecsapató tartály,bordó Recaro,JBL GTO,bicskakujcs,tolatóradar
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #37 Dátum: 2014.04.17 csütörtök, 20:13:03 »

Sz.tem én is maradok éjszakára
1 évben 2-3 komolyabb tali van simán belefér
M0-nál melyik kúton a kagylós vagy a kék zöld?
Az É-i oldalon a Shell kút mögötti parkolóban szoktunk randizni, majd megbeszéljük ebben a topikban, hogy pontosan hány órakor.

a jegyeket elővételben szoktátok megvenni?akkor regelni kell a honlapra?mert írták hogy nicket is meg kell adni meg ilyesmi
Igen, én mindig elővételben szoktam megvenni a jegyet, regeltem és utaltam a megadott számlaszámra.
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
madar89
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1307



E-mail
« Új hozzászólás #38 Dátum: 2014.04.17 csütörtök, 20:17:18 »

Az É-i oldalon a Shell kút mögötti parkolóban szoktunk randizni, majd megbeszéljük ebben a topikban, hogy pontosan hány órakor.
gps kordinátát tudnál küldeni?
Naplózva

2002 tdci 130le(FMBA) B4Y ,st220 18",6.7l/100km, castrol tda+stihl 2T,INA szabadonfutó,EGR OFF,turbócső bandázsolva,tempomat,EBC Redstuff,katalizátor iktató,lecsapató tartály,bordó Recaro,JBL GTO,bicskakujcs,tolatóradar
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #39 Dátum: 2014.04.17 csütörtök, 20:20:40 »

gps kordinátát tudnál küldeni?
47°22'49.13"    19° 3'17.73"
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
Jannis
Vendég
« Új hozzászólás #40 Dátum: 2014.04.23 szerda, 09:17:37 »

Sziasztok!

Elnézést hogy eddig nem jelentkeztem, de a szombati oldtimer valamint a nyári találkozónk szervezése egy kicsit több energiát kívánt mint amire a kapacitásom lehetőséget nyújtana.

Természetesen majálissal kapcsolatban alakulnak a dolgok.

Egyik legfőbb infó hogy elindult a majális idei honlapja ahol folyamatosan szeretnénk az infókat szállítani.

Látom hogy itt már a találkozási pont is meg van, amit természetesen az oldalainkon is megjelenítünk.

Mint ahogy írtam a jegyárak nem változtak, aminek pontos díjai illetve a megvásárlás feltétele már kiírásra került.

A majális oldala a www.fordmajalis.hu felületen érhető el.

Az események felgyorsulásával igyekszem a pontos információkat időben szállítani
Naplózva
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #41 Dátum: 2014.04.23 szerda, 19:48:08 »

Sziasztok!

Elnézést hogy eddig nem jelentkeztem, de a szombati oldtimer valamint a nyári találkozónk szervezése egy kicsit több energiát kívánt mint amire a kapacitásom lehetőséget nyújtana.

Természetesen majálissal kapcsolatban alakulnak a dolgok.

Egyik legfőbb infó hogy elindult a majális idei honlapja ahol folyamatosan szeretnénk az infókat szállítani.

Látom hogy itt már a találkozási pont is meg van, amit természetesen az oldalainkon is megjelenítünk.

Mint ahogy írtam a jegyárak nem változtak, aminek pontos díjai illetve a megvásárlás feltétele már kiírásra került.

A majális oldala a www.fordmajalis.hu felületen érhető el.

Az események felgyorsulásával igyekszem a pontos információkat időben szállítani
Köszönjük, várjuk az infókat, figyeljük a honlapot.  taps
Ha az előző évekhez hasonlóan a találkozási pontunkat ki tudnátok tenni a honlapra, nagyon megköszönném.
Karcsi
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
Jannis
Vendég
« Új hozzászólás #42 Dátum: 2014.05.08 csütörtök, 23:56:59 »

Bizony már csak egy hónap.....

Szerintem épp itt az ideje annak, hogy felfedjük azt, hogy mire számíthatnak a majálisra kilátogatók.

 
És akkor a mai információ hullámba kerüljön egy újdonság. Igazából ilyen a majális története során még nem volt, de az idei évet a megújulásnak szánjuk!

Ennek tükrében a IX FordMajális programjaként kerékcsere versenyt hirdetünk, amire két fős csapatok nevezését várjuk.

Természetesen a nevezőknek minden eszközt ( autó, emelő, kesztyű, kerékkulcs ) biztosítunk, így nem kell attól tartani hogy a saját autó kerül leamortizálásra.

A versenyre nevezni a helyszínen lehet!



« Utoljára szerkesztve: 2014.05.09 péntek, 00:06:22 írta Jannis » Naplózva
Jannis
Vendég
« Új hozzászólás #43 Dátum: 2014.05.08 csütörtök, 23:59:35 »

Ahogy nézegettem a majális oldalát ismét ráakadtam a 2013-as képekre. Szerintem érdemes ezt ismét átnézni

http://www.fordmajalis.hu/2014/index.php/kepek/hivataloskepek
Naplózva
Jannis
Vendég
« Új hozzászólás #44 Dátum: 2014.05.09 péntek, 00:01:07 »

Az É-i oldalon a Shell kút mögötti parkolóban szoktunk randizni, majd megbeszéljük ebben a topikban, hogy pontosan hány órakor.
Igen, én mindig elővételben szoktam megvenni a jegyet, regeltem és utaltam a megadott számlaszámra.

Ha van valami hivatalos dolog akkor szívesen kiírom a majális oldalaira.
Naplózva
Jannis
Vendég
« Új hozzászólás #45 Dátum: 2014.05.10 szombat, 09:20:50 »

Idén ismét szépségverseny......

Bizony ismét megpróbálunk ebbe belevágni. Gondolom minden FordMajális-ra járó emlékszik arra, hogy az elmúlt két évben szépségversenyt nem szerveztünk. Ennek több oka is volt, ami közül talán azt emelném ki, hogy bizonyos kategóriákban alacsony volt az érdeklődés, illetve a végeredmény egészen biztosan sértődést generált. Próbáltuk ezt objektíven kezelni de mivel sokan sokfajta gondolkodással bírunk ez tényleg csak gondot jelentett ami rányomta a majálisra a bélyegét.

Mivel természetesen azért az igény megvan, ami a Facebook-os ötletelések illetve bejegyzések is igazolnak, ezért kicsit megreformálva az egész programot egy újabb esélyt szeretnénk ennek az egésznek biztosítani. 

A legfontosabb változás az hogy az összemérettetés típus szinten tervezzük, aminek lebonyolításhoz a típusklubok, csoportosulások képviselőire, vezetőire és az ő tudásukra feltétlenül számítunk.

Remélem idén ezzel a döntéssel sikerül ezt a problémakört is megoldani. Szóval lehet csinosítani, vaxolni, építkezni ugyanis ezt most a nagyközönségnek a klubtagoknak meg lehet mutatni.


Naplózva
Jannis
Vendég
« Új hozzászólás #46 Dátum: 2014.05.12 hétfő, 22:51:54 »

És akkor jöjjön a következő program!

Idén először egy ügyességi akadálypályát is összeállítunk, amelyen a helyszínen nevező vállalkozó kedvű autósoknak, a saját gépjárművükkel kell teljesíteni.

Reményeink szerint egy olyan pályát sikerül összeraknunk, hogy népszerűsége a Majális egyik legnépszerűbb programja teszi azt.

Bár humoros dolgokkal készülünk de azért előrebocsájtom hogy a kép csak illusztráció!

Naplózva
Jannis
Vendég
« Új hozzászólás #47 Dátum: 2014.05.14 szerda, 13:30:46 »

A ma meghirdetett program egy igazi klasszikus, ami nem más mint maga a gyorsulás.

A gyorsulás a népszerű programok egyike. Itt mindenki kipróbálhatja, mit tud az autója. A pálya a majális végéig áll a résztvevők rendelkezésére. A gyorsulási pálya hossza idén is a megszokott 402 méter lesz.

A programmal kapcsolatban további infóval később jelentkezünk!

Naplózva
siky
Vendég
« Új hozzászólás #48 Dátum: 2014.05.26 hétfő, 17:22:58 »

Szerintem itt az ideje, hogy elkezdjük a listát:

- 01 siky
Naplózva
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #49 Dátum: 2014.05.26 hétfő, 17:49:16 »

Szerintem itt az ideje, hogy elkezdjük a listát:

- 01 siky (+ Domi)
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
Oldalak: [1] 2 3 4   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.061 másodperc alatt készült el 25 lekéréssel.