Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.06.01 szombat, 09:22:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 187 188 189 190 191 192 193 [194] 195 196 197 198 199 200 201 ... 798   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: MK4 Általános kérdések  (Megtekintve 11040062 alkalommal)
0 Felhasználó és 18 vendég van a témában
stealt
Vendég
« Új hozzászólás #9650 Dátum: 2012.05.28 hétfő, 10:04:13 »

Én az első szélvédő fűtés kapcsoló hiányából gondoltam, hogy nincs benne.
Az alvázszámból kideríthető, hogy tempomat és szélvédőfűtés volt-e benne gyárilag?
Írd be ide az alvázszámod és megtudsz mindent róla.

http://www.etis.ford.com/vehicleRegSelector.do
Naplózva
semseyp
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 95



E-mail
« Új hozzászólás #9651 Dátum: 2012.05.28 hétfő, 11:37:50 »

Szerintem a belinkelt autó egy Trend, ami fel lett javítva. Ezt onnan gondolom, hogy a krómcsík hiányzik az ajtókon lévő vízlehúzókról, és azt utólag elég költséges upgradelni.  vigyor3 Na meg az 1-es műszeregység...
Bár ott van a napfénytető, meg a gombos indítás...
« Utoljára szerkesztve: 2012.05.28 hétfő, 11:41:34 írta semseyp » Naplózva

Mondeo MK IV. Turnier 1.8 TDCi (125Le) 2007 - Trend?
Sakos
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4942



E-mail
« Új hozzászólás #9652 Dátum: 2012.05.28 hétfő, 12:10:24 »

Írd be ide az alvázszámod és megtudsz mindent róla.

http://www.etis.ford.com/vehicleRegSelector.do
Az MK3-as mondi alvázszámát próbáltam, de nem sok infot dob ki. Szín, karosszéria, váltó, motor, klíma. Kb. ennyi.
Naplózva

2.0TDCi Titanium 211LE PS - 2016 Kék fenevad
mondejoooooo
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1790



E-mail
« Új hozzászólás #9653 Dátum: 2012.05.28 hétfő, 12:39:27 »

Az MK3-as mondi alvázszámát próbáltam, de nem sok infot dob ki. Szín, karosszéria, váltó, motor, klíma. Kb. ennyi.

picicicába kell beírni, ott több infó van
Naplózva

ex 2001. Mondeo 2.0 16V 145LE Ghia,  tempomat, IPS, 4 kerék, kormány...
2013. Mondeo Mk4 fl 2.0 SCTI Ecoboost
stealt
Vendég
« Új hozzászólás #9654 Dátum: 2012.05.28 hétfő, 14:19:22 »

Az MK3-as mondi alvázszámát próbáltam, de nem sok infot dob ki. Szín, karosszéria, váltó, motor, klíma. Kb. ennyi.
A "Vannak további kisebb lehetőségek ehhez a gépkocsihoz, kattintson ide, hogy kibontsa a listát:" szövegre rákattintasz mint ahogy a jelek szerint nem tetted akkor dobja a hosszú listát.
Naplózva
Sakos
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4942



E-mail
« Új hozzászólás #9655 Dátum: 2012.05.28 hétfő, 18:09:46 »

A "Vannak további kisebb lehetőségek ehhez a gépkocsihoz, kattintson ide, hogy kibontsa a listát:" szövegre rákattintasz mint ahogy a jelek szerint nem tetted akkor dobja a hosszú listát.
Hát én ilyet nem látok.
Nem lehet, hogy te előfizettél ezen az oldalon?
Naplózva

2.0TDCi Titanium 211LE PS - 2016 Kék fenevad
Gerike
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 86



« Új hozzászólás #9656 Dátum: 2012.05.28 hétfő, 19:30:08 »

Szia! Nem kell hozzá előfizetni. Itt van egy alvázszám:  WF0GXXGBBGAU27292

Ha ezt beírod, és lenyitod azt az említett részt, akkor a következőt kell látnod: http://kephost.hu/share-4993_4FC3B5F8.html
Naplózva

2010. MKIV 2.0 TDCi Trend Kombi
Sakos
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4942



E-mail
« Új hozzászólás #9657 Dátum: 2012.05.28 hétfő, 20:17:02 »

Szia! Nem kell hozzá előfizetni. Itt van egy alvázszám:  WF0GXXGBBGAU27292

Ha ezt beírod, és lenyitod azt az említett részt, akkor a következőt kell látnod: http://kephost.hu/share-4993_4FC3B5F8.html
Az én alvázszámomra nem ad ilyen listát, de kipróbáltam a tiéddel és ott tényleg van. A területben van különbség. A tiéd német, az enyém magyar. Talán a németek lelkiismeretesebben töltötték az adatbázist.
Azért elkérem a hirdetett autó alvázszámát. Tuti, hogy külföldi. Hátha kiderül valami érdekes.
Majd beszámolok.
Naplózva

2.0TDCi Titanium 211LE PS - 2016 Kék fenevad
Gerike
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 86



« Új hozzászólás #9658 Dátum: 2012.05.28 hétfő, 20:51:13 »

Lehetséges, hogy MK3-as Mondeo-nál még nincs kitöltve, de most kerestem itt a fórumban egy másik alvázszámot (WF0DXXGBBD7T69847) ez Magyar, és ugyan úgy mutat teljes listát, mint az én alvázszámom esetében. Szóval szinte 100%, hogy MK4-es Mondeo-nál itt "mindent" megtudhatsz.
Viszont saját tapasztalatom alapján 10 kereskedőből kb. 8 nem akart alvázszámot mondani telefonba... Egyébként kíváncsi vagyok rá, hogy mit fog mutatni a rendszer az általad mutatott autóra  Smiley
Naplózva

2010. MKIV 2.0 TDCi Trend Kombi
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #9659 Dátum: 2012.05.28 hétfő, 21:47:56 »

Az én alvázszámomra nem ad ilyen listát, de kipróbáltam a tiéddel és ott tényleg van. A területben van különbség. A tiéd német, az enyém magyar. Talán a németek lelkiismeretesebben töltötték az adatbázist.
Azért elkérem a hirdetett autó alvázszámát. Tuti, hogy külföldi. Hátha kiderül valami érdekes.
Majd beszámolok.

Én is próbáltam az én MK3-asommal, és nálam se mutatta a részleteket. Szintén magyar.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
stealt
Vendég
« Új hozzászólás #9660 Dátum: 2012.05.29 kedd, 13:52:13 »

Az én alvázszámomra nem ad ilyen listát, de kipróbáltam a tiéddel és ott tényleg van. A területben van különbség. A tiéd német, az enyém magyar. Talán a németek lelkiismeretesebben töltötték az adatbázist.
Azért elkérem a hirdetett autó alvázszámát. Tuti, hogy külföldi. Hátha kiderül valami érdekes.
Majd beszámolok.
Nem lehet területi difi. Nekem magyar, és van lista.
Naplózva
stealt
Vendég
« Új hozzászólás #9661 Dátum: 2012.05.29 kedd, 13:53:28 »

Hát én ilyet nem látok.
Nem lehet, hogy te előfizettél ezen az oldalon?
Ide nem fizettem elő.
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #9662 Dátum: 2012.05.29 kedd, 19:23:17 »

Nem lehet területi difi. Nekem magyar, és van lista.

Az mk3-assal is?
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48461



« Új hozzászólás #9663 Dátum: 2012.05.29 kedd, 20:30:47 »

Én is próbáltam az én MK3-asommal, és nálam se mutatta a részleteket. Szintén magyar.
Nekem sem mutatja a részleteket.Ja és olasz..... Roll Eyes
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
morkon
Vendég
« Új hozzászólás #9664 Dátum: 2012.05.31 csütörtök, 14:44:51 »

Kedves Fórumozók!

Segítséget szeretnék kérni tőletek. Egy MK4-es mondeot szeretnék venni, és a következő
igen csak szép felszereltséggel bíró autót szemeltem ki:

http://www.hasznaltauto.hu/auto/ford/mondeo/ford_mondeo_2.0_tdci_titanium-x-5806004

Kipróbálás után is rendben volt, szép hangja van, a váltó is finoman működik, az
elektronikát is végigzongoráztam. Kisebb karcolásokat leszámítva minden rendben
volt vele. A festékvastagság mérésen azonban kiderült, hogy több elem is vastagabb
réteggel bír, bár a tulaj azt állítja, hogy fényképpel tudja bizonyítani, hogy nem volt törve,
csak megkarcolták… A nagy kérdés az lenne, hogy egy mondeo 180e km fölött is
autó, vagy nagy ráfizetés lesz a dologból? Előre is nagyon köszönöm a hozzászólásokat,
bármilyen tanácsot nagyon szívesen fogadok! worship
Naplózva
Trekxc
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1674


Trek a bringa és xc=cross country


E-mail
« Új hozzászólás #9665 Dátum: 2012.05.31 csütörtök, 14:58:16 »

Kedves Fórumozók!

Segítséget szeretnék kérni tőletek. Egy MK4-es mondeot szeretnék venni, és a következő
igen csak szép felszereltséggel bíró autót szemeltem ki:

http://www.hasznaltauto.hu/auto/ford/mondeo/ford_mondeo_2.0_tdci_titanium-x-5806004

Természetesen autó. Cimbimében 231e km van és lendkerék és toronycsapágy csere mellett minden eredeti benne (igaz ennél kicsit nagyobb autó:).
Porlasztóira érdemes rámérni, ha teheted! Futóművet is nézesd át.
Szervízkönyben érdemes megnézni a nagyobb javításokat, ha volt egyáltalán és az összes 20 ezreset, mert kell benne lenni elég soknak.
200 ezernél vezérlés csere vízpumpával ami biztosan kiadás.
Miért lett kivonva a forgalomból? Mellesleg újrafényezett elem sztm ennyi kilométernél már előfordul rendszeresen. Lényeg szakszerűen legyen megcsinálva. üdv, bb
Naplózva

2008 Tit-S 2.2TDCi 175PS M6 kombi
2007 S-max 2.5T M6
2008 Volvo C30 T5 M6 Autotech stage 4 382PS/488Nm
2002 BMW E-46 330 cab M5
Ex: MK3 mondi 2.0 és 2.2 TDCi, Galaxy 2.0 TDCi
tomeed
Vendég
« Új hozzászólás #9666 Dátum: 2012.05.31 csütörtök, 15:05:37 »

Helló,
Én ma készülök kidobni az enyémet, 182ezer km van benne. Ha Esztergom felé jársz megtalálod a belvárosi szelektívhulladékgyűjtő mellett.

Állapotot vegyél ne km-t.
Ritka az olyan autó ami lefut úgy 180 ezer km-t,hogy egy karcolás nincs rajta, kit érdekel,legyen megcsinálva jól, vagy ha nem jól akkor engedjen az árból annyit,hogy meg lehessen csinálni szépen.
Ha normálisan használta akkor még egyszer ennyit simán röhögve elmegy a kocsi, annyi,hogy rövidesen kuplungot kell majd cserélni, de ez sem szentírás!
Szép autó, nem hiszem,hogy befürödnél vele. Első tulaj? A rendszámából itélve magyarországi üzembehelyezésű, és a műszaki alapján is. Miért van kivonva ideiglenesen? Kereskedőnél van és nem akarja fizetni az adót, talán?
Naplózva
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26667


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #9667 Dátum: 2012.05.31 csütörtök, 15:07:55 »

Helló,
Én ma készülök kidobni az enyémet, 182ezer km van benne. Ha Esztergom felé jársz megtalálod a belvárosi szelektívhulladékgyűjtő mellett.


Huh?
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
kotta_cs
Vendég
« Új hozzászólás #9668 Dátum: 2012.05.31 csütörtök, 17:08:18 »

Miért van kivonva ideiglenesen? Kereskedőnél van és nem akarja fizetni az adót, talán?

Mivel a törvény akereskedőt is kötelezi arra, hogy 15 napon belül átirja a nevére, ezért ilyenkor kivonják forgalomból, hogy ne kelljen rá fizetni egy valag dolgot. Majd P rendszámmal viheti a user a próbakörre (már ha a usert engedik vezetni) és aztán újra forgalomba helyezik, ha megvetted. Persze zt is kifezettetik veled, mint a forgalomból kivonás költségeit is.
Naplózva
stealt
Vendég
« Új hozzászólás #9669 Dátum: 2012.05.31 csütörtök, 18:36:49 »

Az mk3-assal is?
Ma elcsórtam az asszony forgalmiját. A III-asnak is ad minden részletes adatot. A III-asnál és a IV-esnél is a Terület:   (+)"HU"
Naplózva
Dentcraft
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5942



WWW E-mail
« Új hozzászólás #9670 Dátum: 2012.05.31 csütörtök, 20:09:35 »

Kedves Fórumozók!

Segítséget szeretnék kérni tőletek. Egy MK4-es mondeot szeretnék venni, és a következő
igen csak szép felszereltséggel bíró autót szemeltem ki:

http://www.hasznaltauto.hu/auto/ford/mondeo/ford_mondeo_2.0_tdci_titanium-x-5806004

Kipróbálás után is rendben volt, szép hangja van, a váltó is finoman működik, az
elektronikát is végigzongoráztam. Kisebb karcolásokat leszámítva minden rendben
volt vele. A festékvastagság mérésen azonban kiderült, hogy több elem is vastagabb
réteggel bír, bár a tulaj azt állítja, hogy fényképpel tudja bizonyítani, hogy nem volt törve,
csak megkarcolták… A nagy kérdés az lenne, hogy egy mondeo 180e km fölött is
autó, vagy nagy ráfizetés lesz a dologból? Előre is nagyon köszönöm a hozzászólásokat,
bármilyen tanácsot nagyon szívesen fogadok! worship

Szép a gép! Mennyi a rétegvastagság a festett elemeken?    A 4-es mondeo 280e km fölött is autó marad, nemhogy 180-nál.  Én úgy tudom 180 nál van a vezérlés csere, mint a többi ilyen motoros kocsiban is. Nem hallottam még komolyabb problémáról ezeknél. Se porlasztó se semmi más. Múltkor írt valaki ide, h asszem 365e-nél adta le és semmi gond nem volt.
Viszont nagy az esély arra, h ez 2007-es kocsi. A rendszám alapján is, meg egyedik havi.  Meg a műszaki is 2013-ig van, ezek szerint 2011-ben vol 4 éves, akkor volt először műszakin. Ezt nézd majd meg a forgalmiban.  Törzskönyv valószínűleg le van adva a okmányba és egyúttal átírták a kereskedés nevére és kivonták ideiglenesen. Ez a forgalmiban hátul benne van.
Amúgy meg nézesd át, h kb mennyit kell rákölteni, és ha ahhoz passzol a ára is akkor vedd meg.  Alkudj sokat, mert itthon ez a km már a hihetetlen kategória, és nemsokan hívhatják őket rá, meg amúgy is nehéz most eladni wave
« Utoljára szerkesztve: 2012.05.31 csütörtök, 20:13:49 írta Dentcraft » Naplózva

2.2 Tdci  5 ajtós 2006/9                                    autoesztetika.hu
morkon
Vendég
« Új hozzászólás #9671 Dátum: 2012.05.31 csütörtök, 23:24:06 »

Köszönöm a segítséget! Nincs sok rutinom ezen a téren, úgyhogy minden hozzászólás jól jön.
A tulaj egy autókölcsönző, akinek ha lehet hinni, akkor egy ember használta végig (autópályán ingázott
folyamatosan). Mivel kölcsönzőről volt szó, ezért folyamatosan és szakszervizvben javították,
amiről megvannak a számlák, fényképek és egyebek... A rétegvastagság ott, ahol úgy gondoljuk, hogy
újrafestették 300 körül volt, egy elemnél pedig 1000. Sokat számít, hogy 2007 vége, vagy 2008 eleje?
Balogh Tomi: Nálad mi adta meg a kegyelemdöfést?
Naplózva
Dentcraft
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5942



WWW E-mail
« Új hozzászólás #9672 Dátum: 2012.06.01 péntek, 06:58:44 »

Köszönöm a segítséget! Nincs sok rutinom ezen a téren, úgyhogy minden hozzászólás jól jön.
A tulaj egy autókölcsönző, akinek ha lehet hinni, akkor egy ember használta végig (autópályán ingázott
folyamatosan). Mivel kölcsönzőről volt szó, ezért folyamatosan és szakszervizvben javították,
amiről megvannak a számlák, fényképek és egyebek... A rétegvastagság ott, ahol úgy gondoljuk, hogy
újrafestették 300 körül volt, egy elemnél pedig 1000. Sokat számít, hogy 2007 vége, vagy 2008 eleje?
Balogh Tomi: Nálad mi adta meg a kegyelemdöfést?
Vigyél valakit akinek van!  2.5-et azért ne mondjatok rá hehe
Az 1000 már tuti gittes is.   

1 év, meg még 1 ok amiért alkudhatsz smile Amúgy csak az állapottal törődj, és nézesd át! A nagyszervizt ne felejtsd el belekalkulálni a költségekbe.
Naplózva

2.2 Tdci  5 ajtós 2006/9                                    autoesztetika.hu
SzJani
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6323

offok


« Új hozzászólás #9673 Dátum: 2012.06.01 péntek, 08:37:19 »

Sziasztok,

Lassan eljön az ideje az MK3-as Mondeom cseréjének. Kapásból lenne két kérdésem.

1. Létezik, hogy a Ford duplakuplungos váltójában 60 ezrenként kell (nem kevés) olajat cserélni?

2. Mi a véleményetek erről a járgányról?
http://www.hasznaltauto.hu/auto/ford/mondeo/ford_mondeo_turnier_2.0_tdci_titanium_s-optik_bor_bi-xenon_52.000.km-5830599



Az eladó ne vezessen meg azzal, hogy ez a legmagasabb felszereltségű Titanium-S kivitel. (optik sem, csak berakták az autóba a JamesBond optika ködlámpáját 2 lökhárító"lemez" mellé)
Mert nem az (persze ettől még szép, mert egyedi).
Ezen az autón talán vmi MS szett lehet (bár az MS oldalon meg nem találtam elsőre ilyet).
A németek adtak el mindenféle Editionsmodell-eket (Black Magic Edition, stb.), lehet ez is vmi olyasmi lenne...









Mindegyik ilyen képemen ez az autó 20"-os MS felnivel van.
Rá kell kérdezni az eladóra, hogy ez hol van ehhez! Ha nincs meg, alkualap. Wink
Naplózva

off: '05 Fusion
ex: '10 Mondeo MKIV fl. Tit-X(S) 5a. 2.0 EcoB (240PS) PowerShift
ex: '08 Mondeo MKIV Tit-X(S) 5a. 2.2 TDCi
ex: '01 Focus Ghia kombi 1.8i
SzJani
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6323

offok


« Új hozzászólás #9674 Dátum: 2012.06.01 péntek, 08:39:53 »

Kedves Fórumozók!

Segítséget szeretnék kérni tőletek. Egy MK4-es mondeot szeretnék venni, és a következő
igen csak szép felszereltséggel bíró autót szemeltem ki:

http://www.hasznaltauto.hu/auto/ford/mondeo/ford_mondeo_2.0_tdci_titanium-x-5806004

Kipróbálás után is rendben volt, szép hangja van, a váltó is finoman működik, az
elektronikát is végigzongoráztam. Kisebb karcolásokat leszámítva minden rendben
volt vele. A festékvastagság mérésen azonban kiderült, hogy több elem is vastagabb
réteggel bír, bár a tulaj azt állítja, hogy fényképpel tudja bizonyítani, hogy nem volt törve,
csak megkarcolták… A nagy kérdés az lenne, hogy egy mondeo 180e km fölött is
autó, vagy nagy ráfizetés lesz a dologból? Előre is nagyon köszönöm a hozzászólásokat,
bármilyen tanácsot nagyon szívesen fogadok! worship

Szép, magyarnak, hihetőnek tűnik.
Ha nem tankoltak bele ganét, nem nyírták hidegen, nem állították le melegen, nem hajtották tartósan 3500felett, akkor nem lesz baja a motornak.
Valódi használat dönti majd el, hogy mikor kell kettőstömegű-kuplung párost cserélni.
Amúgy ki megy még ez a világból. Wink
Naplózva

off: '05 Fusion
ex: '10 Mondeo MKIV fl. Tit-X(S) 5a. 2.0 EcoB (240PS) PowerShift
ex: '08 Mondeo MKIV Tit-X(S) 5a. 2.2 TDCi
ex: '01 Focus Ghia kombi 1.8i
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #9675 Dátum: 2012.06.01 péntek, 09:06:19 »

Az eladó ne vezessen meg azzal, hogy ez a legmagasabb felszereltségű Titanium-S kivitel. (optik sem, csak berakták az autóba a JamesBond optika ködlámpáját 2 lökhárító"lemez" mellé)
Mert nem az (persze ettől még szép, mert egyedi).

Az titanium s-nél piros a cérna, és tán csak 2,2-es dízel motorral van.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26667


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #9676 Dátum: 2012.06.01 péntek, 09:24:05 »

Az eladó ne vezessen meg azzal, hogy ez a legmagasabb felszereltségű Titanium-S kivitel. (optik sem, csak berakták az autóba a JamesBond optika ködlámpáját 2 lökhárító"lemez" mellé)
Mert nem az (persze ettől még szép, mert egyedi).
Ezen az autón talán vmi MS szett lehet (bár az MS oldalon meg nem találtam elsőre ilyet).
A németek adtak el mindenféle Editionsmodell-eket (Black Magic Edition, stb.), lehet ez is vmi olyasmi lenne...


Mindegyik ilyen képemen ez az autó 20"-os MS felnivel van.
Rá kell kérdezni az eladóra, hogy ez hol van ehhez! Ha nincs meg, alkualap. Wink


Ezt lehetett itthon is kapni, sport címkézéssel... Csak kombiban volt, de ahhoz nem járt a 20-as felni
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
SzJani
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6323

offok


« Új hozzászólás #9677 Dátum: 2012.06.01 péntek, 09:24:58 »

Az titanium s-nél piros a cérna, és tán csak 2,2-es dízel motorral van.

Így igaz.
A Titanium-S az vagy 2.2TDCi, vagy 2.5T volt anno (2010ig). (A 2.5T több mint 1M-val volt drágább a 2.2TDCi-nél...) Mostmár lehet 2.0Ecoboost és 163LE 2.0TDCi-től dízel is.
A Titanium-S megkapta a JamesBond külső csomagot (első-hátsó-oldalszoknya +méhsejtmintás alsó-felső grill + króm kipuffvég ami 2.2nél és 2.5nél dupla), +piros cérna (ülés, kormány, könyöklő, oldalpanel) ülésnél bőrszövet kombó, + zongoralakk műszerfal és ajtó panelek,  + sportfutómű, + alupedálok, + vörösszegélyű első szőnyegek, + 18as 5Y felni, + adaptív kanyaródó fényszóró, + Convers+.
Viszont!
A JamesBond külső csomagot azt lehetett kérni bármire (kivéve a 4 ajtós modell és 1.6 benzin motorosok).
De a kipuffvég, csak a 2.2-nél és 2.5nél dupla! S kilátszik.
Naplózva

off: '05 Fusion
ex: '10 Mondeo MKIV fl. Tit-X(S) 5a. 2.0 EcoB (240PS) PowerShift
ex: '08 Mondeo MKIV Tit-X(S) 5a. 2.2 TDCi
ex: '01 Focus Ghia kombi 1.8i
SzJani
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6323

offok


« Új hozzászólás #9678 Dátum: 2012.06.01 péntek, 09:26:14 »

Ezt lehetett itthon is kapni, sport címkézéssel... Csak kombiban volt, de ahhoz nem járt a 20-as felni

Akkor végül is jól emlékszem, mert a németeknél meg vmi "Sport Editionsmodell" -ként futott.
Furcsa, mert az összes árlistám megvan, de nem látom sehol ezt a sport változatot...
Naplózva

off: '05 Fusion
ex: '10 Mondeo MKIV fl. Tit-X(S) 5a. 2.0 EcoB (240PS) PowerShift
ex: '08 Mondeo MKIV Tit-X(S) 5a. 2.2 TDCi
ex: '01 Focus Ghia kombi 1.8i
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26667


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #9679 Dátum: 2012.06.01 péntek, 09:30:03 »

Balogh Tomi: Nálad mi adta meg a kegyelemdöfést?

Milyen kegyelemdöfés??
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26667


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #9680 Dátum: 2012.06.01 péntek, 09:31:07 »

Akkor végül is jól emlékszem, mert a németeknél meg vmi "Sport Editionsmodell" -ként futott.
Furcsa, mert az összes árlistám megvan, de nem látom sehol ezt a sport változatot...


Valamikor 2010/2011 között lehetett és nagyon rövid ideig...
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
Sakos
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4942



E-mail
« Új hozzászólás #9681 Dátum: 2012.06.01 péntek, 20:21:01 »

Az eladó ne vezessen meg azzal, hogy ez a legmagasabb felszereltségű Titanium-S kivitel. (optik sem, csak berakták az autóba a JamesBond optika ködlámpáját 2 lökhárító"lemez" mellé)
Mert nem az (persze ettől még szép, mert egyedi).
Ezen az autón talán vmi MS szett lehet (bár az MS oldalon meg nem találtam elsőre ilyet).
A németek adtak el mindenféle Editionsmodell-eket (Black Magic Edition, stb.), lehet ez is vmi olyasmi lenne...


Mindegyik ilyen képemen ez az autó 20"-os MS felnivel van.
Rá kell kérdezni az eladóra, hogy ez hol van ehhez! Ha nincs meg, alkualap. Wink

Sikerült valamennyire utánanézni az autónak.
http://www.hasznaltauto.hu/auto/ford/mondeo/ford_mondeo_turnier_2.0_tdci_titanium_s-optik_bor_bi-xenon_52.000.km-5830599

A kereskedő nagyon korrektnek tűnik, elmondta, hogy német az autó, két ajtó alja javítva lett egy meghúzás miatt, és azonnal tolta az alvázszámot is.
Ez alapján a km valós.
A felszereltségben nincs fűthető első szélvédő (ez nagyon fájó pont), esőérzékelős ablaktörlő. Az adatbázis szerint pótkerék van, nem defektjavító készlet.
A rádió vajon semmiféle USB, MP3 stb képességgel nem rendelkezik?
A kiegészítő levegőfűtés micsoda?

Hol tudom megnézni, hogy 2010-ben mik voltak a hivatalos felszereltségi szintek?

Előzetes jellemzők
Gyártás dátuma:     18.02.2010
Gépkocsi típus:     Mondeo 2007-
Karosszéria kialakítás:     kombi
Változat:     40-es sorozat
Motor:     Duratorq 2.0L DOHC CR TC Dsl 143PS
Váltó:     6 sebességes, manuális MMT6
Hajtás:     LHD FWD
Emisszió:     IV. fokozat+ DPF kibocsátások
Légkondicionáló:     Kétzónás aut. szab. klímával
Terület:     (+)"D"
Fényezés:     Panther Black (metál)
Belső anyag:     Airfield (A-C)

Kisebb jellemzők
 Elso küszöbborítás - Mondeo logó
 Megfordítható csomagtérszőnyeg
 Szabványos csomagtérfedéllel
 Genkben készült
 Trend szín SVP
 Elect.stab.szabályozással
 Teljes-zárással
 Elektronikus hátsó ablakokkal
 Tükrözött üveggel
 Széria zöld szélvédő
 Konzolba épített hamutartóval
 Egyszínű műszerfallal
 Textil lábszonyegek elöl
 Textil lábszonyeg hátul
 Napellenzőkkel
 5 szintű ajtókárpittal
 1. sz. anyagában színezett ráccsal
 Tetőtartó - Ezüstfényű sínek
 Hátsó légterelővel
 tompítható visszapillantótükörrel
 Kétold el, irányjelz fűt tükör
 Első 4 irányba állíth. fejtámlával
 Hátsó középso kartámasszal
 Utas kézi deréktámasszal
 Vezető fűtött ülés -Vált.hőm.
 Fűtött utasüléssel -Vált.hőm.
 2. sorba épített gyermekülés - Nr.2
 Vezetőü. 2 irányú elektr.állĺtóval
 Utasülés 4 irányú kézi állĺtóval
 Színre fújt külső ajtókilincs
 Bor sebességváltó gomb
 Motoros reteszzár Elekt. Kienged-el
 Kulcsnélküli rendszer
 Kulcsnélküli indítással
 állítható szakaszos törléssel
 Fényszóró mosóval
 Motoros billeno/csúszó napteto
 Air Crtn Rstrnt LH
 Jobb old függönylégzsák
 Vezetőoldali térdlégzsák
 Oldallégzsákkal - vezetőoldali
 Oldallégzsákkal - utasoldali
 Mini acél pótkerékkel
 Standard hátsó lengéscsillapĺtókkal
 7,5 X 17 kf sport felni
 Korlátozott felhaszn.mini pótkerék
 Zárható kerékanyák
 IV. fokozat+ DPF kibocsátások
 Sportos hangolású felfüggesztéssel
 Első rugó terhelésosztály Q
 Hátsó rugó terhelésosztály Q
 Fék vészhelyzeti segítséggel
 sport elso ülés
 70 literes tartállyal
 Egyedi metálfényezéses pedálok
 Lágy fogású kormánykerék
 Kiegészítő levegőfűtéssel
 Alap analóg műszeregység
 Hátsó parkolási segítséggel
 Első parkolássegéllyel
 80 Ah akkumulátor
 Csak BT/VC telefon Interfész
 Tetőre szerelt rádióantenna
 Felsőosztály CD és AM/FM Rádió
 8 felsőosztályú radio hangszóró
 Hangvezérléses modul - német
 Kisüléses fényszóróval
 Első ködlámpával - VP
 Tető utastérvilágítással
 2./3. sor belső lámpával
 Aut. fényszóró mag.állítással
Naplózva

2.0TDCi Titanium 211LE PS - 2016 Kék fenevad
zzoli
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 279



« Új hozzászólás #9682 Dátum: 2012.06.01 péntek, 20:38:19 »

... elmondta, hogy német az autó, két ajtó alja javítva lett egy meghúzás miatt, és azonnal tolta az alvázszámot is.
Ez alapján a km valós.   ...

Te vagy minden nepper álma!  nyes
Naplózva

Fekete bálna
Sakos
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4942



E-mail
« Új hozzászólás #9683 Dátum: 2012.06.01 péntek, 20:50:00 »

Te vagy minden nepper álma!  nyes

Igazad van, hülyén fogalmaztam.
Tehát nem tagadta, hogy német az autó, és nem hazudta sérülésmentesnek.
Mondeofan utánanézett a garanciális javításoknak és tavaly novemberben kb. 40e km-en állt a számláló. Ez utóbbi alapján gondolom valósnak a mostani km állást.
Naplózva

2.0TDCi Titanium 211LE PS - 2016 Kék fenevad
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #9684 Dátum: 2012.06.01 péntek, 21:24:45 »

Igazad van, hülyén fogalmaztam.
Tehát nem tagadta, hogy német az autó, és nem hazudta sérülésmentesnek.
Mondeofan utánanézett a garanciális javításoknak és tavaly novemberben kb. 40e km-en állt a számláló. Ez utóbbi alapján gondolom valósnak a mostani km állást.

Hát ha meg 80-ról vissza is tekerték, na bumm. Az autó 2 éves. Sokkal több nem valószínű.
Hogy a 2 ajtót újrafényezték, szintén nem kizáró ok, ha egy karcolás miatt van.
Nem kilométert, hanem állapotot kell venni. 52e kilométerrel még szint újautó-szaga van.
A szélvédőfűtés hiánya... ettől még simán megveheted.
A kiegészítő levegőfűtés meg hajszárító-szerű fűtés, tk az első pillanattól kezdve fűt.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Sakos
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4942



E-mail
« Új hozzászólás #9685 Dátum: 2012.06.02 szombat, 09:04:41 »

Hát ha meg 80-ról vissza is tekerték, na bumm. Az autó 2 éves. Sokkal több nem valószínű.
Hogy a 2 ajtót újrafényezték, szintén nem kizáró ok, ha egy karcolás miatt van.
Nem kilométert, hanem állapotot kell venni. 52e kilométerrel még szint újautó-szaga van.
A szélvédőfűtés hiánya... ettől még simán megveheted.
A kiegészítő levegőfűtés meg hajszárító-szerű fűtés, tk az első pillanattól kezdve fűt.
Fél év alatt 40 ezret nem hiszem, hogy beletekertek, ha korábban másfél év kellett hozzá.
Inkább az a kérdés, miért ad el valaki két évesen ennyi km-rel egy autót.
Naplózva

2.0TDCi Titanium 211LE PS - 2016 Kék fenevad
Dentcraft
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5942



WWW E-mail
« Új hozzászólás #9686 Dátum: 2012.06.02 szombat, 11:25:26 »

Fél év alatt 40 ezret nem hiszem, hogy beletekertek, ha korábban másfél év kellett hozzá.
Inkább az a kérdés, miért ad el valaki két évesen ennyi km-rel egy autót.
Szerintem nézesd át olyannal is aki ért a kasznihoz. Lehet volt  törve és  azért cserélték le. Felvették a biztosítós pénzt és vettek újat.
 A km-t a könyv alapján nézed?  Mert alvázszám alapján csak a garis javítást és visszahívást látják, a sima olajszervizeket nem.  Ha nagyon foglalkoztat a km, akkor azt tudod még, h felhívod a kinti szervizt a pecsét alapján.  A km meg általában 60-70e/év kint!
De a lényeg továbbra is az, h jó legyen a kocsi, és ha meg javított akkor szépen javított legyen wave
Naplózva

2.2 Tdci  5 ajtós 2006/9                                    autoesztetika.hu
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #9687 Dátum: 2012.06.02 szombat, 11:31:38 »

Fél év alatt 40 ezret nem hiszem, hogy beletekertek, ha korábban másfél év kellett hozzá.
Inkább az a kérdés, miért ad el valaki két évesen ennyi km-rel egy autót.

Azt mondtam, ha még bele is tekertek...
Miért adja el? 102 oka lehet. Pl kell a pénz... vagy kapott céges autót. Nyert a lottón, és vesz egy v6-ot. Az egészséget választja, biciklivel fog járni.
Vagy átszokok az S-bahn-ra.

De azért jobb gyanakodni. Végignézni jól a kasztnit, javítás nyomait keresni. Nincs valami nemzetközi biztosítós-adatbázis? Jó lenne belekukkantani...
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Sakos
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4942



E-mail
« Új hozzászólás #9688 Dátum: 2012.06.02 szombat, 11:34:25 »

Szerintem nézesd át olyannal is aki ért a kasznihoz. Lehet volt  törve és  azért cserélték le. Felvették a biztosítós pénzt és vettek újat.
 A km-t a könyv alapján nézed?  Mert alvázszám alapján csak a garis javítást és visszahívást látják, a sima olajszervizeket nem.  Ha nagyon foglalkoztat a km, akkor azt tudod még, h felhívod a kinti szervizt a pecsét alapján.  A km meg általában 60-70e/év kint!
De a lényeg továbbra is az, h jó legyen a kocsi, és ha meg javított akkor szépen javított legyen wave
Alvázszám alapján volt garis javítás tavaly évvégén.
Naplózva

2.0TDCi Titanium 211LE PS - 2016 Kék fenevad
Dentcraft
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5942



WWW E-mail
« Új hozzászólás #9689 Dátum: 2012.06.02 szombat, 11:49:51 »

Alvázszám alapján volt garis javítás tavaly évvégén.
Ilyenkor már csak 1 dolgot szoktam kérdezni, általában magamtól: Ha minden jónak látszik akkor miért van meg? Roll Eyes
Naplózva

2.2 Tdci  5 ajtós 2006/9                                    autoesztetika.hu
Dentcraft
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5942



WWW E-mail
« Új hozzászólás #9690 Dátum: 2012.06.02 szombat, 11:54:14 »

Alvázszám alapján volt garis javítás tavaly évvégén.
Én erre azért lehet ránéznék:  több mint 1 évvel fiatalabb,  fészliftes, erősebb motor, sérülés és festésmentes, van üvegfűtés, tempomat, és szinte ugyanannyi!  Ülésfűtés nincs de az simán pótolható.

http://www.hasznaltauto.hu/auto/ford/mondeo/ford_mondeo_turnier_2.0_tdci_titanium_163le_facelift_bor_led_17alu-5845083

Főleg úgy, h ugyanott van. Van fordjuk bőven..
« Utoljára szerkesztve: 2012.06.02 szombat, 12:08:09 írta Dentcraft » Naplózva

2.2 Tdci  5 ajtós 2006/9                                    autoesztetika.hu
Sakos
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4942



E-mail
« Új hozzászólás #9691 Dátum: 2012.06.02 szombat, 14:40:31 »

Ilyenkor már csak 1 dolgot szoktam kérdezni, általában magamtól: Ha minden jónak látszik akkor miért van meg? Roll Eyes
Mert pénzbe kerül, és pang a piac.
Naplózva

2.0TDCi Titanium 211LE PS - 2016 Kék fenevad
stealt
Vendég
« Új hozzászólás #9692 Dátum: 2012.06.02 szombat, 18:29:08 »

Mert pénzbe kerül, és pang a piac.
Ez annyira igaz hogy tavaly ősszel amikor vettem a IV-est, a szalonban bevallották hogy amíg 5 évvel ezelőtt (ismertek mert ugyanott vettem a III-ast is)  egy hónapban eladtak 30-40db új autót, most küzdeniük kell a havi 3-4 db ért. Lassan már az a tét hogy megmaradjon a márkakereskedéshez szükséges kvóta. (mondjuk ilyenkor lehet rendesen alkudni és ez látszik meg az árakban is)
Naplózva
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26667


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #9693 Dátum: 2012.06.02 szombat, 19:43:21 »

Sikerült valamennyire utánanézni az autónak.
http://www.hasznaltauto.hu/auto/ford/mondeo/ford_mondeo_turnier_2.0_tdci_titanium_s-optik_bor_bi-xenon_52.000.km-5830599

A kereskedő nagyon korrektnek tűnik, elmondta, hogy német az autó, két ajtó alja javítva lett egy meghúzás miatt, és azonnal tolta az alvázszámot is.
Ez alapján a km valós.
A felszereltségben nincs fűthető első szélvédő (ez nagyon fájó pont), esőérzékelős ablaktörlő. Az adatbázis szerint pótkerék van, nem defektjavító készlet.
A rádió vajon semmiféle USB, MP3 stb képességgel nem rendelkezik?
A kiegészítő levegőfűtés micsoda?

Hol tudom megnézni, hogy 2010-ben mik voltak a hivatalos felszereltségi szintek?

Előzetes jellemzők
Gyártás dátuma:     18.02.2010
Gépkocsi típus:     Mondeo 2007-
Karosszéria kialakítás:     kombi
Változat:     40-es sorozat
Motor:     Duratorq 2.0L DOHC CR TC Dsl 143PS
Váltó:     6 sebességes, manuális MMT6
Hajtás:     LHD FWD
Emisszió:     IV. fokozat+ DPF kibocsátások
Légkondicionáló:     Kétzónás aut. szab. klímával
Terület:     (+)"D"
Fényezés:     Panther Black (metál)
Belső anyag:     Airfield (A-C)

Kisebb jellemzők
 Elso küszöbborítás - Mondeo logó
 Megfordítható csomagtérszőnyeg
 Szabványos csomagtérfedéllel
 Genkben készült
 Trend szín SVP
 Elect.stab.szabályozással
 Teljes-zárással
 Elektronikus hátsó ablakokkal
 Tükrözött üveggel
 Széria zöld szélvédő
 Konzolba épített hamutartóval
 Egyszínű műszerfallal
 Textil lábszonyegek elöl
 Textil lábszonyeg hátul
 Napellenzőkkel
 5 szintű ajtókárpittal
 1. sz. anyagában színezett ráccsal
 Tetőtartó - Ezüstfényű sínek
 Hátsó légterelővel
 tompítható visszapillantótükörrel
 Kétold el, irányjelz fűt tükör
 Első 4 irányba állíth. fejtámlával
 Hátsó középso kartámasszal
 Utas kézi deréktámasszal
 Vezető fűtött ülés -Vált.hőm.
 Fűtött utasüléssel -Vált.hőm.
 2. sorba épített gyermekülés - Nr.2
 Vezetőü. 2 irányú elektr.állĺtóval
 Utasülés 4 irányú kézi állĺtóval
 Színre fújt külső ajtókilincs
 Bor sebességváltó gomb
 Motoros reteszzár Elekt. Kienged-el
 Kulcsnélküli rendszer
 Kulcsnélküli indítással
 állítható szakaszos törléssel
 Fényszóró mosóval
 Motoros billeno/csúszó napteto
 Air Crtn Rstrnt LH
 Jobb old függönylégzsák
 Vezetőoldali térdlégzsák
 Oldallégzsákkal - vezetőoldali
 Oldallégzsákkal - utasoldali
 Mini acél pótkerékkel
 Standard hátsó lengéscsillapĺtókkal
 7,5 X 17 kf sport felni
 Korlátozott felhaszn.mini pótkerék
 Zárható kerékanyák
 IV. fokozat+ DPF kibocsátások
 Sportos hangolású felfüggesztéssel
 Első rugó terhelésosztály Q
 Hátsó rugó terhelésosztály Q
 Fék vészhelyzeti segítséggel
 sport elso ülés
 70 literes tartállyal
 Egyedi metálfényezéses pedálok
 Lágy fogású kormánykerék
 Kiegészítő levegőfűtéssel
 Alap analóg műszeregység
 Hátsó parkolási segítséggel
 Első parkolássegéllyel
 80 Ah akkumulátor
 Csak BT/VC telefon Interfész
 Tetőre szerelt rádióantenna
 Felsőosztály CD és AM/FM Rádió
 8 felsőosztályú radio hangszóró
 Hangvezérléses modul - német
 Kisüléses fényszóróval
 Első ködlámpával - VP
 Tető utastérvilágítással
 2./3. sor belső lámpával
 Aut. fényszóró mag.állítással

A 40- es sorozat nem titanium, hanem trend...
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
stealt
Vendég
« Új hozzászólás #9694 Dátum: 2012.06.02 szombat, 19:56:44 »

A 40- es sorozat nem titanium, hanem trend...
nincs jelentősége, ez jóval felszereltebb mint az alap titanium.
Naplózva
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26667


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #9695 Dátum: 2012.06.02 szombat, 20:16:36 »

nincs jelentősége, ez jóval felszereltebb mint az alap titanium.

Ezen azért vitakoznék.

Eleve nem titanium, főleg nem tit-s. Két kamu már van a hirdetésben, és még csak a címnél tartunk.
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
stealt
Vendég
« Új hozzászólás #9696 Dátum: 2012.06.02 szombat, 22:20:32 »

Ezen azért vitakoznék.

Eleve nem titanium, főleg nem tit-s. Két kamu már van a hirdetésben, és még csak a címnél tartunk.
Az tény hogy nem titanium de van benne xenon , kulcsnélküli zár-inditás, első hátsó tolatoradar stb  így vastagon több mint egy titanium főleg mint egy trend.
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #9697 Dátum: 2012.06.03 vasárnap, 18:09:34 »

Ezen azért vitakoznék.

Eleve nem titanium, főleg nem tit-s. Két kamu már van a hirdetésben, és még csak a címnél tartunk.

Nem azt írtat, hogy titanium S, hanem Titanium S-OPTIK... ami, nagyjából semmit sem takar, ennek így nincs értelme. Írta volna, hogy jb optika.
Nem várhatod el egy kereskedőtől, hogy ennyire értsen hozzá.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26667


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #9698 Dátum: 2012.06.03 vasárnap, 20:12:16 »

Nem azt írtat, hogy titanium S, hanem Titanium S-OPTIK... ami, nagyjából semmit sem takar, ennek így nincs értelme. Írta volna, hogy jb optika.
Nem várhatod el egy kereskedőtől, hogy ennyire értsen hozzá.
De ez még ak nem is jb optika...
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #9699 Dátum: 2012.06.03 vasárnap, 20:25:23 »

De ez még ak nem is jb optika...

Hát... akkor nem megyek autókereskedőnek  nyes
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Oldalak: 1 ... 187 188 189 190 191 192 193 [194] 195 196 197 198 199 200 201 ... 798   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.105 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.