Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.06.29 szombat, 03:27:28 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 290 291 292 293 294 295 296 [297] 298 299 300 301 302 303 304 ... 798   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: MK4 Általános kérdések  (Megtekintve 11263795 alkalommal)
0 Felhasználó és 25 vendég van a témában
Sakos
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4943



E-mail
« Új hozzászólás #14800 Dátum: 2013.03.25 hétfő, 07:58:16 »

Találkoztam olyannal, hogy indítózás közben figyeli a fordulatot és egy bizonyos érték alatt nem ad gázolajat. Ehez viszont olyan szaki kell aki tudja mit kell keresni.
Írja, hogy jól teker. Szóval szerintem az akku, önindító, kábelek, kontaktusok rendben.
Nyilván az elektronika valamit nem talál megfelelőnek, pl üzemanyag nyomást és ezért nem indul. Valószínűleg IDS-sel jól látható lesz.
Ha indításgátló baja lenne, azt szerintem visszajelezné valahogy.
Naplózva

2.0TDCi Titanium 211LE PS - 2016 Kék fenevad
doszi_zeg
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2726



E-mail
« Új hozzászólás #14801 Dátum: 2013.03.25 hétfő, 17:45:07 »

Írja, hogy jól teker. Szóval szerintem az akku, önindító, kábelek, kontaktusok rendben.
Nyilván az elektronika valamit nem talál megfelelőnek, pl üzemanyag nyomást és ezért nem indul. Valószínűleg IDS-sel jól látható lesz.
Ha indításgátló baja lenne, azt szerintem visszajelezné valahogy.
Igen én is azért tettem le az indításgátló gondról, mert olvastam, h az visszajelezne a műszerfalon.
Naplózva

MKIV. 1.8 TDCI Trend
Pioneer DEH-6400BT fejegység, Kicx STC 6.2 hangszórók, LED-es kilincsvilágítás és csomagtéri világítás (Cs12)
fnzfrd
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 101


« Új hozzászólás #14802 Dátum: 2013.03.25 hétfő, 20:48:49 »

sziasztok!

találtam egy ilyet a hahun, szerintetek első ránézésre?
http://www.hasznaltauto.hu/auto/ford/mondeo/ford_mondeo_2.0_tdci_ghia_executive_100_ekmv.szervizkonyv-6727931

holnap felhívom őket, hogy adjanak meg alvázszámot, hátha megadják.
Naplózva

2008. MKIV 2.0 TDCi Titanium ?? LE 5 ajtó
developer
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 122



« Új hozzászólás #14803 Dátum: 2013.03.25 hétfő, 20:52:13 »

sziasztok!

találtam egy ilyet a hahun, szerintetek első ránézésre?
http://www.hasznaltauto.hu/auto/ford/mondeo/ford_mondeo_2.0_tdci_ghia_executive_100_ekmv.szervizkonyv-6727931

holnap felhívom őket, hogy adjanak meg alvázszámot, hátha megadják.

Ami nekem így elsőre feltűnt, hogy évjárat: 2008/6 és KX.-... elejű rendszám, az érdekes. Ha jól tippelem, akkor KX elejű az inkább 2007/10 körül volt.
Meg a kerék méret se stimmel, képen 215/55/16 ő meg valami 235/40/19-et ír.
« Utoljára szerkesztve: 2013.03.25 hétfő, 20:54:22 írta developer » Naplózva

2008 MKIV 2.0 TDCI Ghia Turnier
papione
Vendég
« Új hozzászólás #14804 Dátum: 2013.03.25 hétfő, 20:58:24 »

sziasztok!

találtam egy ilyet a hahun, szerintetek első ránézésre?
http://www.hasznaltauto.hu/auto/ford/mondeo/ford_mondeo_2.0_tdci_ghia_executive_100_ekmv.szervizkonyv-6727931

holnap felhívom őket, hogy adjanak meg alvázszámot, hátha megadják.

Szerintem megéri megnézni, nekem LC..... a rendszámom 2008 januári, hasonló felszereltség csak bézs belső, szerintem a nagyon elegáns a sötét fabetét, szebb minta a titán vasa

Naplózva
Sved1K
Vendég
« Új hozzászólás #14805 Dátum: 2013.03.25 hétfő, 21:08:26 »

sziasztok!

találtam egy ilyet a hahun, szerintetek első ránézésre?
http://www.hasznaltauto.hu/auto/ford/mondeo/ford_mondeo_2.0_tdci_ghia_executive_100_ekmv.szervizkonyv-6727931

holnap felhívom őket, hogy adjanak meg alvázszámot, hátha megadják.
hivd fel oket es kerdezd meg, hogy kie volt az auto korabban, ki finanszirozta, kezelte  (meg szoktak mondani). Debrecenben sok nepper van, vigyazni kell veluk,mert szeretik tekergetni a km orat, plane a Vamospercsi, Boszormenyi uton levok. wave
Ha megvan az info, dobd fel ide es megszakertjuk.
Naplózva
Sakos
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4943



E-mail
« Új hozzászólás #14806 Dátum: 2013.03.25 hétfő, 21:15:52 »

sziasztok!

találtam egy ilyet a hahun, szerintetek első ránézésre?
http://www.hasznaltauto.hu/auto/ford/mondeo/ford_mondeo_2.0_tdci_ghia_executive_100_ekmv.szervizkonyv-6727931

holnap felhívom őket, hogy adjanak meg alvázszámot, hátha megadják.
Nekem hihetőnek tűnik. Lehet, hogy kicsit idősebb lesz valójában. Az enyém is 2008/09 és LJJ-s.
A téligumi jó jel. Az el szokott veszni ha sok kézen megy át a verda.
Naplózva

2.0TDCi Titanium 211LE PS - 2016 Kék fenevad
enginedriver
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 107



« Új hozzászólás #14807 Dátum: 2013.03.25 hétfő, 21:21:46 »

sziasztok!

találtam egy ilyet a hahun, szerintetek első ránézésre?
http://www.hasznaltauto.hu/auto/ford/mondeo/ford_mondeo_2.0_tdci_ghia_executive_100_ekmv.szervizkonyv-6727931

holnap felhívom őket, hogy adjanak meg alvázszámot, hátha megadják.
Gyönyörű! Ránézésre, pont mint az enyém. Mondjuk a felszereltség rovat egy alapos gyomlálást megérdemelne...  szomoru1
Menj el, nézd meg, nézesd át egy szakszervízben, s ha tetszik vedd meg. De vigyázz, mert a Ghia-k a sokak által szidott designukkal rabul ejtenek. Ha beülsz, behúzod magad után az ajtót akkor onnan nincs visszaút...  nyes
« Utoljára szerkesztve: 2013.03.25 hétfő, 21:27:43 írta enginedriver » Naplózva

Ford Mondeo MKV 2.0 TDCi Turnier Business
Deep Impact Blue

papione
Vendég
« Új hozzászólás #14808 Dátum: 2013.03.25 hétfő, 21:22:52 »

Gyönyörű! Ránézésre, pont mint az enyém. Menj el, nézd meg, nézesd át egy szakszervízben, s ha tetszik vedd meg. De vigyázz, mert a Ghia-k a sokak által szidott designukkal rabul ejtenek. Ha beülsz, behúzod magad után az ajtót akkor onnan nincs visszaút...  nyes

 eljen

 integet2
Naplózva
fnzfrd
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 101


« Új hozzászólás #14809 Dátum: 2013.03.25 hétfő, 21:37:50 »

hivd fel oket es kerdezd meg, hogy kie volt az auto korabban, ki finanszirozta, kezelte  (meg szoktak mondani). Debrecenben sok nepper van, vigyazni kell veluk,mert szeretik tekergetni a km orat, plane a Vamospercsi, Boszormenyi uton levok. wave
Ha megvan az info, dobd fel ide es megszakertjuk.

köszi mindenkinek.
holnap felhívom őket. ha nem adják meg az alvázszámot, akkor valami gáz lehet a kocsival és akkor már eleve le sem mennék pestről.
ha megadnak mindent, akkor lekocsikázom azt a 250 km-t oda.
néztem, Debrecenben van ford márkaszerviz átvizsgáltatásra, ha érdekes lenne.
Naplózva

2008. MKIV 2.0 TDCi Titanium ?? LE 5 ajtó
stealt
Vendég
« Új hozzászólás #14810 Dátum: 2013.03.25 hétfő, 21:45:15 »

Gyönyörű! Ránézésre, pont mint az enyém. Mondjuk a felszereltség rovat egy alapos gyomlálást megérdemelne...  szomoru1
Menj el, nézd meg, nézesd át egy szakszervízben, s ha tetszik vedd meg. De vigyázz, mert a Ghia-k a sokak által szidott designukkal rabul ejtenek. Ha beülsz, behúzod magad után az ajtót akkor onnan nincs visszaút...  nyes
Ja ghia műfa belső...hát ízlések és ficamok.... de inkább ez már nem is ficam hanem gipszelni való  Roll Eyes
Naplózva
enginedriver
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 107



« Új hozzászólás #14811 Dátum: 2013.03.25 hétfő, 21:52:21 »

köszi mindenkinek.
holnap felhívom őket. ha nem adják meg az alvázszámot, akkor valami gáz lehet a kocsival és akkor már eleve le sem mennék pestről.
ha megadnak mindent, akkor lekocsikázom azt a 250 km-t oda.
néztem, Debrecenben van ford márkaszerviz átvizsgáltatásra, ha érdekes lenne.
Amikor elindultam Mondeot vásárolni, 6 vagy 7 kinyomtatott adatlappal a kezemben teli tankkal vágtam neki az országnak. Az első a számomra legjobb ajánlat volt, a többi pedig az elsőtől távolsági sorrendben. A telefonálgatásom annyiból állt, hogy megvan-e még az autó, mert ekkor és ekkor megnézném. Ezt csak azért írom, mert az alvázszámot nem mindenki szereti megadni telefonban. Bevallom, Én sem adnám meg senkinek, bár semmi takargatnivalóm nincs. Aki komoly szándékkal indul el autót venni, azt ne egy telefonban meg nem adott alvázszám tántorítsa el a vásárlástól. Ráadásul, abból nem szedsz ki annyi infót, mint ha élőben látod az autót tokkal, vonóval.
Naplózva

Ford Mondeo MKV 2.0 TDCi Turnier Business
Deep Impact Blue

enginedriver
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 107



« Új hozzászólás #14812 Dátum: 2013.03.25 hétfő, 21:54:55 »

Ja ghia műfa belső...hát ízlések és ficamok.... de inkább ez már nem is ficam hanem gipszelni való  Roll Eyes
Khmm... Lennél kedves említeni Mondeo kategóriában valódi faberakásos autót, ja és ugyan ennyiért.  angel
Naplózva

Ford Mondeo MKV 2.0 TDCi Turnier Business
Deep Impact Blue

blau4kombi
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6478


E-mail
« Új hozzászólás #14813 Dátum: 2013.03.25 hétfő, 21:57:56 »

Ja ghia műfa belső...hát ízlések és ficamok.... de inkább ez már nem is ficam hanem gipszelni való  Roll Eyes
Kéretik a pejoratív megjegyzések mellőzését, mert esetleg kimoderáltatunk...  gun  Cheesy
Naplózva

2017. MKV 2.0 TDCi Kombi Titanium, Tectonic Silver \m/
ex:2012. MKIV 2.0 TDCi Kombi Champion Trend, Black Pather Metal és egy fake kipuff
ex:2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Ghia, Blazer Blue, teniszlabda a vonóhorgon.
tomeed
Vendég
« Új hozzászólás #14814 Dátum: 2013.03.25 hétfő, 22:04:22 »

sziasztok!

találtam egy ilyet a hahun, szerintetek első ránézésre?
http://www.hasznaltauto.hu/auto/ford/mondeo/ford_mondeo_2.0_tdci_ghia_executive_100_ekmv.szervizkonyv-6727931

holnap felhívom őket, hogy adjanak meg alvázszámot, hátha megadják.


Nekem ghia executive van. Szóval hamar rájövök mi hiányzik az autóból Smiley
Soroljam?  nyes

xenon, elsőradar, hátsó radar (itt megelőlegezem,hogy van rajta, mert nem látszik semmi), kulcsnélküli rendszer, 17es aluk, fullbőr belső, 8 irányú elektromos memóriás vezető és 8 irányú elektromos anyós ülés, napfényrolók hátul, ja és a legszembetűnőbb, hogy ez sima ghia, hogy sötét barna hányingerrrel azok jöttek ki, ghia-x a libafos színű konzollal gurult le a szalagról.
De ez még nem is gond, fillérekből lelehet fóliázni.
Az enyém 2007.07.31 KUL -el, ennek az autóna ka rendszáma nem stimmel, a kmről ne is beszéljünk, mert az már nem tétel Smiley
Ja és akárhogy is nézem igénytelen volt a gazdi,mert megbúbolta az elejét, de rendszámot nem cserélt.

Aztán a hírdetés: 1es műszeregységgel nincs "távolság tartó tempomat"
Kikapcsolható légzsákot ne vedd be, kizárt,hogy benne van.
Hill asszisztensbe se bízz,hogy tényleg benne is van
Kopásmentes belső --> fénylik a kormány, minimum 250 ezer van benne.

2.3ra alkudd le és hozd el!
Ezeket nézd meg ha elmész és kérdezd meg tőlük,hogy mit tudnak felhozni a mentségükre  nyes

Tegnap jöttem haza Debrecenből, írhattad volna hamarabb, megnéztem volna neked.
« Utoljára szerkesztve: 2013.03.25 hétfő, 22:14:56 írta tomeed » Naplózva
stealt
Vendég
« Új hozzászólás #14815 Dátum: 2013.03.25 hétfő, 22:28:20 »

Khmm... Lennél kedves említeni Mondeo kategóriában valódi faberakásos autót, ja és ugyan ennyiért.  angel
Pl Mondeo Titanium X. Az összel volt benne többször is tölgy berakás ( a derakam majd leszakadt azoktól dög nehéz tölgy lapoktól) meg borovi fenyő berakás is de azok a deszkák nem voltak olyan nehezek mint a tölgy lapok) Ja itt jegyzem meg ha valakinek tölgyből akarja az asszony  a munkalapokat meg a könyöklőket akkor inkább csapja agyon az asszonyt mert lehet,hogy gerincsérvet kap  szomoru1)
Naplózva
enginedriver
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 107



« Új hozzászólás #14816 Dátum: 2013.03.25 hétfő, 22:32:27 »


Nekem ghia executive van. Szóval hamar rájövök mi hiányzik az autóból Smiley
Soroljam?  nyes

xenon, elsőradar, hátsó radar (itt megelőlegezem,hogy van rajta, mert nem látszik semmi), kulcsnélküli rendszer, 17es aluk, fullbőr belső, 8 irányú elektromos memóriás vezető és 8 irányú elektromos anyós ülés, napfényrolók hátul, ja és a legszembetűnőbb, hogy ez sima ghia, hogy sötét barna hányingerrrel azok jöttek ki, ghia-x a libafos színű konzollal gurult le a szalagról.
De ez még nem is gond, fillérekből lelehet fóliázni.
Az enyém 2007.07.31 KUL -el, ennek az autóna ka rendszáma nem stimmel, a kmről ne is beszéljünk, mert az már nem tétel Smiley
Ja és akárhogy is nézem igénytelen volt a gazdi,mert megbúbolta az elejét, de rendszámot nem cserélt.

Aztán a hírdetés: 1es műszeregységgel nincs "távolság tartó tempomat"
Kikapcsolható légzsákot ne vedd be, kizárt,hogy benne van.
Hill asszisztensbe se bízz,hogy tényleg benne is van
Kopásmentes belső --> fénylik a kormány, minimum 250 ezer van benne.

2.3ra alkudd le és hozd el!
Ezeket nézd meg ha elmész és kérdezd meg tőlük,hogy mit tudnak felhozni a mentségükre  nyes
Akkor Én is egy kicsit pontosítok, hogy még teljesebb legyen a kép. Persze anélkül, hogy a más autóját lehányingerezném, vagy lefosoznám, az ízlésficam/törésről nem is beszélve, mert ezek szubjektív megítélésen alapulnak, és csak a fórumtársak sértegetésére jó. Amúgy, használható információ-tartalma nincs.
Szóval a Ghia az biztos, az executive jól hangzik egy hirdetésben, csak értelmetlen, ha nem tudja mit jelent aki felteszi a hirdetést. Nekem feltűnt még az itt felsoroltakon kívül, hogy "állítható hátsó ülés, hátsó oldallégzsák,automatikus csomagtér-ajtó,automatikusan sötétedő külső tükör,guminyomás ellenőrző rendszer, króm felni, mélynyomó,plüss kárpit,pótkerék ÉS defektjavító szett,távolsági fényszóró asszisztens" van felsorolva amiknek az együttes megléte hihetetlen, de minimum erősen megkérdőjelezhető.
Ezeket alkudd le az árból és hozd el. Wink
Naplózva

Ford Mondeo MKV 2.0 TDCi Turnier Business
Deep Impact Blue

enginedriver
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 107



« Új hozzászólás #14817 Dátum: 2013.03.25 hétfő, 22:34:25 »

Pl Mondeo Titanium X. Az összel volt benne többször is tölgy berakás ( a derakam majd leszakadt azoktól dög nehéz tölgy lapoktól) meg borovi fenyő berakás is de azok a deszkák nem voltak olyan nehezek mint a tölgy lapok) Ja itt jegyzem meg ha valakinek tölgyből akarja az asszony  a munkalapokat meg a könyöklőket akkor inkább csapja agyon az asszonyt mert lehet,hogy gerincsérvet kap  szomoru1)
taps Köszi.  taps
Naplózva

Ford Mondeo MKV 2.0 TDCi Turnier Business
Deep Impact Blue

tomeed
Vendég
« Új hozzászólás #14818 Dátum: 2013.03.26 kedd, 08:12:53 »

De érzékenyek vagytok  vigyor3
Ez nem az autótulajdonosoknak szól, nem is az autóknak, hanem annak a dizájnernek aki ilyen szép konzollal látta el a ghia és ghia-x autókat. Biztos valami önértékelési gondok voltak, hogy ezt sorozatgyártásba adta.
De hála istennek megszűnt, biztos eltávolították a székéből Smiley

Amikor először beültem az autómba és megláttam a középkonzolt, hirtelen kiakartam ugrani, hogy na ne mááá, ez van akinek tetszik?
Van egy tök fekete autó, kívül-belül és ott virít, világít egy libafos színű nagy műanyag darab, huhh, hát nem volt szép.
Naplózva
blau4kombi
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6478


E-mail
« Új hozzászólás #14819 Dátum: 2013.03.26 kedd, 12:37:08 »

De érzékenyek vagytok  vigyor3

Nekem először 2004-ben volt ghia fókám, utána volt fapad fókám, majd megint ghia fóka. Tehát titanium vagy ilyesmi nem volt soha, így összehasolítási alapom sincs. Részemről örültem annak, hogy "valamit" találtam tavaly szeptember végén. Persze, ha lenne autóra 8M, akkor azt rendelnék, amit szeretnék. Dehát szegény ember ghiával főz... wave 
Naplózva

2017. MKV 2.0 TDCi Kombi Titanium, Tectonic Silver \m/
ex:2012. MKIV 2.0 TDCi Kombi Champion Trend, Black Pather Metal és egy fake kipuff
ex:2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Ghia, Blazer Blue, teniszlabda a vonóhorgon.
tomeed
Vendég
« Új hozzászólás #14820 Dátum: 2013.03.26 kedd, 14:01:59 »

Nekem először 2004-ben volt ghia fókám, utána volt fapad fókám, majd megint ghia fóka. Tehát titanium vagy ilyesmi nem volt soha, így összehasolítási alapom sincs. Részemről örültem annak, hogy "valamit" találtam tavaly szeptember végén. Persze, ha lenne autóra 8M, akkor azt rendelnék, amit szeretnék. Dehát szegény ember ghiával főz... wave 

A ghia felszereltségű autóknak semmi bajuk, szépen fel lehet azokat öltöztetni. Egy ghia és egy titanium felszereltség, vagy egy ghia-x és tit-x felszereltség között semmi különbség nincs. Ugyanazt tudják,csak máshogy hívják őket. Annyi,hogy a titaniumokat az LCD műszerfallal szerelik aztán kb ennyi.
Ergo tök mindegy,hogy ghia-t veszel, vagy titaniumot, a középkonzol színe és a műszerfal fog különbözni alapfelszereltségben.

Naplózva
stealt
Vendég
« Új hozzászólás #14821 Dátum: 2013.03.26 kedd, 16:29:24 »

Nekem először 2004-ben volt ghia fókám, utána volt fapad fókám, majd megint ghia fóka. Tehát titanium vagy ilyesmi nem volt soha, így összehasolítási alapom sincs. Részemről örültem annak, hogy "valamit" találtam tavaly szeptember végén. Persze, ha lenne autóra 8M, akkor azt rendelnék, amit szeretnék. Dehát szegény ember ghiával főz... wave  
Ghiát most már biztos nem rendelhetnél, mert csak olyan jól sikerülhetett az a  belső design, hogy taposhatták érte a népek magukat. Ezért be is szüntették a forgalmazását......
Egyébként meg kb semmit nem jelent hogy ghia vagy sem. Az számít hogy felszerelt-e vagy sem  wave
« Utoljára szerkesztve: 2013.03.26 kedd, 16:30:57 írta stealt » Naplózva
blau4kombi
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6478


E-mail
« Új hozzászólás #14822 Dátum: 2013.03.26 kedd, 17:01:03 »

Ghiát most már biztos nem rendelhetnél, mert csak olyan jól sikerülhetett az a  belső design, hogy taposhatták érte a népek magukat. Ezért be is szüntették a forgalmazását......
Egyébként meg kb semmit nem jelent hogy ghia vagy sem. Az számít hogy felszerelt-e vagy sem  wave
Majd 1x, ha találkozunk és  pias eleget, elmesélem a történetet... Ilyen jutott, erre futotta...
Persze ez a műanyag "faberakás" tényleg eléggé tetszik-nemtetszik kérdése, de nálam ez volt a legutolsó szempont. Tény: felszereltségileg nálam csak ghia+télics vagy titanium+télics jöhetett szóba. Hát ghia lett. Ha érdekelne ez a "dolog" a továbbiakban már rég lefóliáztattam volna az egészet. De lehet venni az ebay-en komplett titanium borítás csomagot, de engem nem zavar a műanyagbetét. Sokkal jobban zavarna, ha kapargatni kellene a szélvédőt vagy nem lenne tempomat vagy... Ergo: az számít, hogy felszerelt-é vagy nem!   poigneemain
« Utoljára szerkesztve: 2013.03.26 kedd, 17:45:28 írta blau4kombi » Naplózva

2017. MKV 2.0 TDCi Kombi Titanium, Tectonic Silver \m/
ex:2012. MKIV 2.0 TDCi Kombi Champion Trend, Black Pather Metal és egy fake kipuff
ex:2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Ghia, Blazer Blue, teniszlabda a vonóhorgon.
Fari
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 115


farz@freemail.hu
E-mail
« Új hozzászólás #14823 Dátum: 2013.03.26 kedd, 17:39:39 »

Hali  worship

Melyik felni méret való MK4-re?

6,5x16 5x108 ET50 KF 63,4 ez vagy ez 6,5x16 5x108 ET52 KF 63,4?

Köszi  Wink
Naplózva

Smiley MKIII 2001 TDDI  Smiley
enginedriver
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 107



« Új hozzászólás #14824 Dátum: 2013.03.26 kedd, 17:47:04 »

Ghiát most már biztos nem rendelhetnél, mert csak olyan jól sikerülhetett az a  belső design, hogy taposhatták érte a népek magukat. Ezért be is szüntették a forgalmazását......
Egyébként meg kb semmit nem jelent hogy ghia vagy sem. Az számít hogy felszerelt-e vagy sem  wave
1915 óta azért valamit csak jelent az a Ghia rövidítés. Nem csak a mi kis Fordjainkba, hanem sokkal komolyabb autóknak terveztek designt. Az a tény, hogy napjainkban költségmegtakarítás jeligére műanyaggá erőszakolják a fát az valóban sajnálatos dolog. Ezzel együtt SZÁMOMRA (és vagyunk még egy páran így ezzel) igen tetszetős, ízléses a Ghia féle design. Ők még tudták mi az a króm, és mi az a fa. Manapság inkább az improvizációra gyúrnak a "designerek". Összekaristolnak egy fémlapot és elnevezik "szálcsiszolt fémnek" ami valljuk be talán még mesterkéltebb is mint a műfa.
Egy kollégám MKIV. Ghia Mondeójában még a kormány is fabetétes, ami felteszi a pontot az i-re. Ha magamnak rendelnék új autót akkor is ezt kérném, mert van egy kellemes, kiegyensúlyozott, nyugodt hangulata. Még akkor is, ha műanyag...  Wink
Naplózva

Ford Mondeo MKV 2.0 TDCi Turnier Business
Deep Impact Blue

blau4kombi
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6478


E-mail
« Új hozzászólás #14825 Dátum: 2013.03.26 kedd, 17:57:33 »

1915 óta azért valamit csak jelent az a Ghia rövidítés. Nem csak a mi kis Fordjainkba, hanem sokkal komolyabb autóknak terveztek designt. Az a tény, hogy napjainkban költségmegtakarítás jeligére műanyaggá erőszakolják a fát az valóban sajnálatos dolog. Ezzel együtt SZÁMOMRA (és vagyunk még egy páran így ezzel) igen tetszetős, ízléses a Ghia féle design. Ők még tudták mi az a króm, és mi az a fa. Manapság inkább az improvizációra gyúrnak a "designerek". Összekaristolnak egy fémlapot és elnevezik "szálcsiszolt fémnek" ami valljuk be talán még mesterkéltebb is mint a műfa.
Egy kollégám MKIV. Ghia Mondeójában még a kormány is fabetétes, ami felteszi a pontot az i-re. Ha magamnak rendelnék új autót akkor is ezt kérném, mert van egy kellemes, kiegyensúlyozott, nyugodt hangulata. Még akkor is, ha műanyag...  Wink
Hát ezt jobban én sem tudtam volna megfogalmazni  eljen eljen  taps taps
Naplózva

2017. MKV 2.0 TDCi Kombi Titanium, Tectonic Silver \m/
ex:2012. MKIV 2.0 TDCi Kombi Champion Trend, Black Pather Metal és egy fake kipuff
ex:2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Ghia, Blazer Blue, teniszlabda a vonóhorgon.
enginedriver
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 107



« Új hozzászólás #14826 Dátum: 2013.03.26 kedd, 18:18:35 »

Hali  worship

Melyik felni méret való MK4-re?

6,5x16 5x108 ET50 KF 63,4 ez vagy ez 6,5x16 5x108 ET52 KF 63,4?

Köszi  Wink
Igazából mindkettő megfelelő. Nekem, az egyik a téli, a másik a nyári Szett. Az a 2mm eltérés az ET-ben nem jelent semmi gondot. Ha jól emlékszem akkor az 52-es verzsön a saját gyári mérete, de nem tenném rá a nyakam.
Naplózva

Ford Mondeo MKV 2.0 TDCi Turnier Business
Deep Impact Blue

tomeed
Vendég
« Új hozzászólás #14827 Dátum: 2013.03.26 kedd, 18:21:09 »

Ha fa lenne akkor unicum lenne, de igy csak fabetetes muanyag.
Szerintem a rendes fa is iszonyat giccsparade. Hetvegen debrecenben ott allt egy csodaszep uj S80 a lakodalmas bandaban
fa volt a kormany es belul is aminek lennie kell, vilagos full borrel, egy 60 koruli foszer a tulaj. Az azt mondom elmegy
De 30 evesen nalam ez egykicsit furcsa lenne, minden kornak meg van a szepsege  eplus2
Naplózva
stealt
Vendég
« Új hozzászólás #14828 Dátum: 2013.03.26 kedd, 18:23:43 »

1915 óta azért valamit csak jelent az a Ghia rövidítés. Nem csak a mi kis Fordjainkba, hanem sokkal komolyabb autóknak terveztek designt. Az a tény, hogy napjainkban költségmegtakarítás jeligére műanyaggá erőszakolják a fát az valóban sajnálatos dolog. Ezzel együtt SZÁMOMRA (és vagyunk még egy páran így ezzel) igen tetszetős, ízléses a Ghia féle design. Ők még tudták mi az a króm, és mi az a fa. Manapság inkább az improvizációra gyúrnak a "designerek". Összekaristolnak egy fémlapot és elnevezik "szálcsiszolt fémnek" ami valljuk be talán még mesterkéltebb is mint a műfa.
Egy kollégám MKIV. Ghia Mondeójában még a kormány is fabetétes, ami felteszi a pontot az i-re. Ha magamnak rendelnék új autót akkor is ezt kérném, mert van egy kellemes, kiegyensúlyozott, nyugodt hangulata. Még akkor is, ha műanyag...  Wink
Egy mondeo nem Rolls Royce hogy rozsafaberakás legyen benne hanem  egy tucat strapa autó. Ne akarjon többnek látszani mint ami. Ez egy közepes méretű családi autó de inkább flotta autó kedvenc. Mondanám, hogy ezt a vitát ne mi döntsük el hanem döntse el a piac, de az a jelek szerint egy éve már öntött...... Nincs többé Ghia , nem rendelhető.
Naplózva
blau4kombi
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6478


E-mail
« Új hozzászólás #14829 Dátum: 2013.03.26 kedd, 18:30:17 »


De 30 evesen nalam ez egykicsit furcsa lenne, minden kornak meg van a szepsege  eplus2
De én közelebb vagyok ám a 60-hoz, mint a 30-hoz! Látod, nálam a ghia teljesen rendben van.
Naplózva

2017. MKV 2.0 TDCi Kombi Titanium, Tectonic Silver \m/
ex:2012. MKIV 2.0 TDCi Kombi Champion Trend, Black Pather Metal és egy fake kipuff
ex:2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Ghia, Blazer Blue, teniszlabda a vonóhorgon.
fnzfrd
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 101


« Új hozzászólás #14830 Dátum: 2013.03.26 kedd, 19:04:57 »

hivd fel oket es kerdezd meg, hogy kie volt az auto korabban, ki finanszirozta, kezelte  (meg szoktak mondani). Debrecenben sok nepper van, vigyazni kell veluk,mert szeretik tekergetni a km orat, plane a Vamospercsi, Boszormenyi uton levok. wave
Ha megvan az info, dobd fel ide es megszakertjuk.

sajnos csak most jutottam net közelbe és nem írtam le a telefonszámukat, ezért majd holnap megkérdezem.

ezt néztem még, ami budapesti és viszonylag felszerelt
http://www.hasznaltauto.hu/auto/ford/mondeo/ford_mondeo_2.0_tdci_ghia_magyar.sz.konyves.133ezer_km-6641500

ezeket nem tudom mi benne:
Kisebb jellemzők
     Less Cargo Stowage Device
     Belső Csomag nélkül
     Less Hill Launch Assist
     (-) SVP
     Elect.stab.szabályozással -> ez az ESP?
     Less Rear Screen Sun Blinds
     Air Curtain Restrnt LH
     Kiegészítő levegőfűtéssel
     Üzenetközp kmbnlt műszerrel I/P
   

« Utoljára szerkesztve: 2013.03.26 kedd, 19:17:41 írta fnzfrd » Naplózva

2008. MKIV 2.0 TDCi Titanium ?? LE 5 ajtó
tomeed
Vendég
« Új hozzászólás #14831 Dátum: 2013.03.26 kedd, 19:54:23 »

De én közelebb vagyok ám a 60-hoz, mint a 30-hoz! Látod, nálam a ghia teljesen rendben van.

Nalam is. Kulonben nem lenne a seggem alatt Smiley
Naplózva
blau4kombi
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6478


E-mail
« Új hozzászólás #14832 Dátum: 2013.03.26 kedd, 19:58:23 »

Stealt:
Egy mondeo nem Rolls Royce hogy rozsafaberakás legyen benne: 1-et értek.

S: hanem  egy tucat strapa autó. Ne akarjon többnek látszani mint ami. Ez egy közepes méretű családi autó de inkább flotta autó kedvenc.
Na evvel nem értek egyet. Bár lehet, hogy a gazdag bank és közgadász szektorban ez a beugró autó, de a műszaki vonalon csak a manager II. kategória kap középkategoriás autót. Hosszú éveken át jártam az astra-megane-focus-golf kategóriával és bizony sok évet kellett ahhoz lehúzni, hogy egy fókából mondeoba üljél.
Persze én csak egy oldschool-er vagyok.


Naplózva

2017. MKV 2.0 TDCi Kombi Titanium, Tectonic Silver \m/
ex:2012. MKIV 2.0 TDCi Kombi Champion Trend, Black Pather Metal és egy fake kipuff
ex:2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Ghia, Blazer Blue, teniszlabda a vonóhorgon.
blau4kombi
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6478


E-mail
« Új hozzászólás #14833 Dátum: 2013.03.26 kedd, 20:07:20 »

ezt néztem még, ami budapesti és viszonylag felszerelt
http://www.hasznaltauto.hu/auto/ford/mondeo/ford_mondeo_2.0_tdci_ghia_magyar.sz.konyves.133ezer_km-6641500

ezeket nem tudom mi benne:
     Kiegészítő levegőfűtéssel
     


Ez a téli csomag része, ha kicsit visszaolvasol, már kielemeztük.
Naplózva

2017. MKV 2.0 TDCi Kombi Titanium, Tectonic Silver \m/
ex:2012. MKIV 2.0 TDCi Kombi Champion Trend, Black Pather Metal és egy fake kipuff
ex:2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Ghia, Blazer Blue, teniszlabda a vonóhorgon.
enginedriver
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 107



« Új hozzászólás #14834 Dátum: 2013.03.26 kedd, 20:24:52 »

sajnos csak most jutottam net közelbe és nem írtam le a telefonszámukat, ezért majd holnap megkérdezem.

ezt néztem még, ami budapesti és viszonylag felszerelt
http://www.hasznaltauto.hu/auto/ford/mondeo/ford_mondeo_2.0_tdci_ghia_magyar.sz.konyves.133ezer_km-6641500

ezeket nem tudom mi benne:
Kisebb jellemzők
     Less Cargo Stowage Device
     Belső Csomag nélkül
     Less Hill Launch Assist
     (-) SVP
     Elect.stab.szabályozással -> ez az ESP?
     Less Rear Screen Sun Blinds
     Air Curtain Restrnt LH
     Kiegészítő levegőfűtéssel
     Üzenetközp kmbnlt műszerrel I/P
   


Ez az Én autóm testvére. Legalábbis a rendszám alapján, mert csak 1 szám eltérés van. E kell hogy keserítselek, ez is az a ronda sokak által utált kihalt designes Ghia, mely tervezőiroda helyét már egy éve felszántották és lesózták. Szóval, csak akkor vegyél ilyet, ha Te is olyan ízlésficamos vagy mint Én.
A kérdésedre is válaszolván, szerintem ugyanabból a flottából valósi lehet mint az enyém. Namármost, én utána jártam, hogy rendesen volt-e szervizelve, melynek eredményeként saját szememmel meggyőződhettem róla, hogy igen. Ebből arra következtetek, hogy ez is.
A felszereltségnél ahol az szerepel, hogy "less" az azt jelenti, hogy "nélkül". A kiegészítő levegőfűtés egy elektromos fűtő egység, a befúvó levegőcsatornában, hogy hideg motor mellett is meleg levegőt fújjon be az utastérbe. A Hill launch assistant a visszagurulás-gátló. A Rear Screen Sun Blinds a hátsó ajtóba integrált napellenzőket jelenti. A ESP- t azt hiszem eltaláltad, én is arra tippelek. Az üzenetközpont kombinált műszerrel a "fed.komp" kijelzőt jelenti, ami ez esetben a nem Convers+, vagyis 1-es típus. A cargo storage device szerintem a tetőcsomagtartót jelenti. A belső csomag, meg bármit jelenthet, ami nincs. :-)
Naplózva

Ford Mondeo MKV 2.0 TDCi Turnier Business
Deep Impact Blue

Arabic
Vendég
« Új hozzászólás #14835 Dátum: 2013.03.26 kedd, 20:31:39 »

sajnos csak most jutottam net közelbe és nem írtam le a telefonszámukat, ezért majd holnap megkérdezem.

ezt néztem még, ami budapesti és viszonylag felszerelt
http://www.hasznaltauto.hu/auto/ford/mondeo/ford_mondeo_2.0_tdci_ghia_magyar.sz.konyves.133ezer_km-6641500

ezeket nem tudom mi benne:
Kisebb jellemzők
     Less Cargo Stowage Device
     Belső Csomag nélkül
     Less Hill Launch Assist
     (-) SVP
     Elect.stab.szabályozással -> ez az ESP?
     Less Rear Screen Sun Blinds
     Air Curtain Restrnt LH
     Kiegészítő levegőfűtéssel
     Üzenetközp kmbnlt műszerrel I/P
    


hátsó-oldalsó ablakra felhúzható naproló, én imádom! (babanapellenző)
 Less Rear Screen Sun Blinds
« Utoljára szerkesztve: 2013.03.26 kedd, 20:33:55 írta Arabic » Naplózva
enginedriver
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 107



« Új hozzászólás #14836 Dátum: 2013.03.26 kedd, 20:37:29 »

hátsó-oldalsó ablakra felhúzható naproló, én imádom! (babanapellenző)
 Less Rear Screen Sun Blinds
Csak lefelejtették róla a cicát!   laugh
Naplózva

Ford Mondeo MKV 2.0 TDCi Turnier Business
Deep Impact Blue

blau4kombi
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6478


E-mail
« Új hozzászólás #14837 Dátum: 2013.03.26 kedd, 20:54:08 »

Ilyen Hill Launch Assist-t na meg Rear Screen Sun Blinds-t utólag nem lehet szerezni/beépíteni (természetesen kombiba)?
Naplózva

2017. MKV 2.0 TDCi Kombi Titanium, Tectonic Silver \m/
ex:2012. MKIV 2.0 TDCi Kombi Champion Trend, Black Pather Metal és egy fake kipuff
ex:2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Ghia, Blazer Blue, teniszlabda a vonóhorgon.
fnzfrd
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 101


« Új hozzászólás #14838 Dátum: 2013.03.26 kedd, 21:57:45 »

Ez az Én autóm testvére. Legalábbis a rendszám alapján, mert csak 1 szám eltérés van. E kell hogy keserítselek, ez is az a ronda sokak által utált kihalt designes Ghia, mely tervezőiroda helyét már egy éve felszántották és lesózták. Szóval, csak akkor vegyél ilyet, ha Te is olyan ízlésficamos vagy mint Én.
A kérdésedre is válaszolván, szerintem ugyanabból a flottából valósi lehet mint az enyém. Namármost, én utána jártam, hogy rendesen volt-e szervizelve, melynek eredményeként saját szememmel meggyőződhettem róla, hogy igen. Ebből arra következtetek, hogy ez is.
A felszereltségnél ahol az szerepel, hogy "less" az azt jelenti, hogy "nélkül". A kiegészítő levegőfűtés egy elektromos fűtő egység, a befúvó levegőcsatornában, hogy hideg motor mellett is meleg levegőt fújjon be az utastérbe. A Hill launch assistant a visszagurulás-gátló. A Rear Screen Sun Blinds a hátsó ajtóba integrált napellenzőket jelenti. A ESP- t azt hiszem eltaláltad, én is arra tippelek. Az üzenetközpont kombinált műszerrel a "fed.komp" kijelzőt jelenti, ami ez esetben a nem Convers+, vagyis 1-es típus. A cargo storage device szerintem a tetőcsomagtartót jelenti. A belső csomag, meg bármit jelenthet, ami nincs. :-)

köszi, ha motorikusan és szerkezetileg jó, akkor még ez a design is beleférhet.
az 1-es tipusú fed.komp. az mennyivel "butább", mint a 2-es? nem tud pillanatnyi fogyasztást mérni, stb? nem találtam összehasonlítást a guglival.
« Utoljára szerkesztve: 2013.03.26 kedd, 22:00:45 írta fnzfrd » Naplózva

2008. MKIV 2.0 TDCi Titanium ?? LE 5 ajtó
blau4kombi
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6478


E-mail
« Új hozzászólás #14839 Dátum: 2013.03.26 kedd, 22:00:26 »

"A Ghia egy formatervező cég neve, mely egyebek közt a Ford csúcskivitelű modelljeinek finomítását végzi. (valahogy nem titanium) Hírnevét nem ennek köszönheti, hanem a Karmann Ghia kupénak, a Volkswagen Bogár még megnyerőbb inkarnációjának. Egy ilyen szép autó megérdemli, hogy helyesen ejtsük a nevét. Tehát nem dzsía, hanem gía. Ja, és leírni is Ghia-ként illik, nem kell a csupa nagybetű, hiszen ez nem egy rövidítés, hanem Giacinto Ghia néhai torinoi karosszériagyáros vezetékneve. "
Naplózva

2017. MKV 2.0 TDCi Kombi Titanium, Tectonic Silver \m/
ex:2012. MKIV 2.0 TDCi Kombi Champion Trend, Black Pather Metal és egy fake kipuff
ex:2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Ghia, Blazer Blue, teniszlabda a vonóhorgon.
Sakos
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4943



E-mail
« Új hozzászólás #14840 Dátum: 2013.03.26 kedd, 22:07:31 »

hátsó-oldalsó ablakra felhúzható naproló, én imádom! (babanapellenző)
 Less Rear Screen Sun Blinds
Csak kár, hogy nincs benne. "LESS"

Amúgy az ajtókárpitba van beépítve. Szerintem egy kis ügyeskedéssel át is építhető, ha másmilyen borítású vagy sérült kárpitot találna az emberfia. Mondjuk kellenek az ablak kereten a kis pöckök is, amire felakad.
Naplózva

2.0TDCi Titanium 211LE PS - 2016 Kék fenevad
stealt
Vendég
« Új hozzászólás #14841 Dátum: 2013.03.26 kedd, 22:14:01 »

"A Ghia egy formatervező cég neve, mely egyebek közt a Ford csúcskivitelű modelljeinek finomítását végzi.
csak végezte... Jelenleg már nincs Ghia a ford "csúcs" kivitelű modeljeinek választékában Wink
aktuális árlista
Részemről a Ghia témát ezzel befejeztem mint a Ford kb. másfél éve az árúsítását  wave
Naplózva
Dentcraft
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5942



WWW E-mail
« Új hozzászólás #14842 Dátum: 2013.03.26 kedd, 22:17:37 »

A ghia felszereltségű autóknak semmi bajuk, szépen fel lehet azokat öltöztetni. Egy ghia és egy titanium felszereltség, vagy egy ghia-x és tit-x felszereltség között semmi különbség nincs. Ugyanazt tudják,csak máshogy hívják őket. Annyi,hogy a titaniumokat az LCD műszerfallal szerelik aztán kb ennyi.
Ergo tök mindegy,hogy ghia-t veszel, vagy titaniumot, a középkonzol színe és a műszerfal fog különbözni alapfelszereltségben.

ghiának más a felnje, más a díszrácsa, és telibőrös.  a titánium x félbőrös.
Naplózva

2.2 Tdci  5 ajtós 2006/9                                    autoesztetika.hu
stealt
Vendég
« Új hozzászólás #14843 Dátum: 2013.03.26 kedd, 22:20:46 »

Ilyen Hill Launch Assist-t na meg Rear Screen Sun Blinds-t utólag nem lehet szerezni/beépíteni (természetesen kombiba)?
A visszagurulás gátlót inkább ne akard. Sose használom inkább idegesít mint használna. Ki is kapcsoltam.
Naplózva
tomeed
Vendég
« Új hozzászólás #14844 Dátum: 2013.03.26 kedd, 22:27:19 »

ghiának más a felnje, más a díszrácsa, és telibőrös.  a titánium x félbőrös.

Sima ghiakba max a kormany teliboros semmi mas

Belso felszereltsegre gondoltam, de gondolom sejted es csak kotexel  nyes
« Utoljára szerkesztve: 2013.03.26 kedd, 22:29:43 írta tomeed » Naplózva
Dentcraft
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5942



WWW E-mail
« Új hozzászólás #14845 Dátum: 2013.03.26 kedd, 22:30:43 »

Sima ghiakba max a kormany teliboros semmi mas

Belso felszereltsegre gondoltam, de gondolom sejted es csak kotexel  nyes
akkor ghia x.  nem tudtam, nem kötexek
Naplózva

2.2 Tdci  5 ajtós 2006/9                                    autoesztetika.hu
SzJani
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6323

offok


« Új hozzászólás #14846 Dátum: 2013.03.26 kedd, 22:35:01 »

akkor ghia x.  nem tudtam, nem kötexek

A "tradicionális" Ford Ghia-k azok plüss ülésesek voltak.
A Ghia-X volt bőrös.
Naplózva

off: '05 Fusion
ex: '10 Mondeo MKIV fl. Tit-X(S) 5a. 2.0 EcoB (240PS) PowerShift
ex: '08 Mondeo MKIV Tit-X(S) 5a. 2.2 TDCi
ex: '01 Focus Ghia kombi 1.8i
Dentcraft
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5942



WWW E-mail
« Új hozzászólás #14847 Dátum: 2013.03.26 kedd, 22:37:05 »

A "tradicionális" Ford Ghia-k azok plüss ülésesek voltak.
A Ghia-X volt bőrös.


ok.  a lényeg, h a titx nem telibőrös hanem fél
Naplózva

2.2 Tdci  5 ajtós 2006/9                                    autoesztetika.hu
SzJani
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6323

offok


« Új hozzászólás #14848 Dátum: 2013.03.26 kedd, 22:46:25 »

ok.  a lényeg, h a titx nem telibőrös hanem fél

Nem.
A Titanium-X az is "telibőrös", méghozzá alcantara. (tudom, hogy az ülőfelület nem bőrnek néz ki, pedig az)
A Titanium-S re szokták mondani, hogy félbőrös, az ugyanis bőr-szövet kárpitozású.
 Wink
Naplózva

off: '05 Fusion
ex: '10 Mondeo MKIV fl. Tit-X(S) 5a. 2.0 EcoB (240PS) PowerShift
ex: '08 Mondeo MKIV Tit-X(S) 5a. 2.2 TDCi
ex: '01 Focus Ghia kombi 1.8i
Dentcraft
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5942



WWW E-mail
« Új hozzászólás #14849 Dátum: 2013.03.26 kedd, 22:52:01 »

Nem.
A Titanium-X az is "telibőrös", méghozzá alcantara. (tudom, hogy az ülőfelület nem bőrnek néz ki, pedig az)
A Titanium-S re szokták mondani, hogy félbőrös, az ugyanis bőr-szövet kárpitozású.
 Wink

jó az félbőrnek  smile   

mitől ghia a ghia a 2 jelen és a sony rádion kívűl?   meg a titánium mitől titánium mikor abba sincs semmi?
Naplózva

2.2 Tdci  5 ajtós 2006/9                                    autoesztetika.hu
Oldalak: 1 ... 290 291 292 293 294 295 296 [297] 298 299 300 301 302 303 304 ... 798   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.078 másodperc alatt készült el 21 lekéréssel.