Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.10.05 szombat, 03:19:25 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 335 336 337 338 339 340 341 [342] 343 344 345 346 347 348 349 ... 799   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: MK4 Általános kérdések  (Megtekintve 11766124 alkalommal)
0 Felhasználó és 127 vendég van a témában
bocc
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1141



WWW E-mail
« Új hozzászólás #17050 Dátum: 2013.08.02 péntek, 23:52:12 »

Ritkán tetszik meg egy felni, de ezt tizennyócasba' bljokkoljnám
http://www.mondeo-mk4.de/index.php?page=RGalleryImageWrapper&itemID=1852&type=page

Ezt én is el tudnám képzelni azenyémen eplus2
Naplózva

2006 Volvo S80 V8 (315LE)
2009 Vw T5 2.0 Benzin + Földgáz (cng)
Arabic
Vendég
« Új hozzászólás #17051 Dátum: 2013.08.03 szombat, 00:12:11 »

na akkor jön az én rinyám...

hétfő(!!!) reggel elvittem a kocsit szervízbe, hogy kuplung, belső vezérlés, első tárcs+betét csere meglegyen rajta. kértem még pár apróságot: gépháztető zárnál rugó csere+tisztítás, drl beszerelés, dvr beszerelés (ezek darabonként max 1,5-2 óra egy szakinak)
megegyezünk szerdában, mert a kedd estét sportosnak tartotta. (opelemnél a kuplungos téma 6 óra volt..) szerda délután megyek ki, mondja:
- gömbcsuklót kicsit megkapalapáltam mert nem akart kijönni... jobb lenne cserélni...
- kérdezem: szám?
-14 a kettő
- oké, legyen cserélve az is.
-jó de akkor csütörtök.
-jó,
Csütörtökön nem értem el telefonon, asszony visz ki kis golffal, szegény ékszíjas vagy mi, kinlódik a klímával stb... autószerelő:
- nem lett jó az alkatrész most viszi vissza és hozza a jót... péntek... de csüt egész éjjel csinálni fogja és pénteken ha ment vele egy kört, felhív és mehetek érte.
Na, péntek du3, hívom... aszongya itt van a blokkban, és szivárog a hűtő...
-eddig nem szivárgott
- de most igen
- fél éve volt cserélve termosztát és tömítés, azóta okés volt.
- hát de üres a tartály..
- eddig nem volt...
- mi legyen?
- mondj két számot...
- jó visszahvlak...
Na, megnéztem, unixnál kedvezménnyel együtt 60e, hívom. nála 35 a bontott de jó állapotú. jó, egy fél év garit adjon rá.
Meg se merem kérdezni hogy mikor lesz autóm. szerintem szerdán. szerintetek? a 360-as szervíztervem kapásból 420 körül lesz, a kérdés csak az, mennyi sarat vállal be ebből a szerelő. mert hogy fog, az tuti.
Naplózva
bocc
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1141



WWW E-mail
« Új hozzászólás #17052 Dátum: 2013.08.03 szombat, 06:11:07 »

na akkor jön az én rinyám...

hétfő(!!!) reggel elvittem a kocsit szervízbe, hogy kuplung, belső vezérlés, első tárcs+betét csere meglegyen rajta. kértem még pár apróságot: gépháztető zárnál rugó csere+tisztítás, drl beszerelés, dvr beszerelés (ezek darabonként max 1,5-2 óra egy szakinak)
megegyezünk szerdában, mert a kedd estét sportosnak tartotta. (opelemnél a kuplungos téma 6 óra volt..) szerda délután megyek ki, mondja:
- gömbcsuklót kicsit megkapalapáltam mert nem akart kijönni... jobb lenne cserélni...
- kérdezem: szám?
-14 a kettő
- oké, legyen cserélve az is.
-jó de akkor csütörtök.
-jó,
Csütörtökön nem értem el telefonon, asszony visz ki kis golffal, szegény ékszíjas vagy mi, kinlódik a klímával stb... autószerelő:
- nem lett jó az alkatrész most viszi vissza és hozza a jót... péntek... de csüt egész éjjel csinálni fogja és pénteken ha ment vele egy kört, felhív és mehetek érte.
Na, péntek du3, hívom... aszongya itt van a blokkban, és szivárog a hűtő...
-eddig nem szivárgott
- de most igen
- fél éve volt cserélve termosztát és tömítés, azóta okés volt.
- hát de üres a tartály..
- eddig nem volt...
- mi legyen?
- mondj két számot...
- jó visszahvlak...
Na, megnéztem, unixnál kedvezménnyel együtt 60e, hívom. nála 35 a bontott de jó állapotú. jó, egy fél év garit adjon rá.
Meg se merem kérdezni hogy mikor lesz autóm. szerintem szerdán. szerintetek? a 360-as szervíztervem kapásból 420 körül lesz, a kérdés csak az, mennyi sarat vállal be ebből a szerelő. mert hogy fog, az tuti.
Ez azért nem semmi megint. Elviszi az ember szervízbe az autót és érdekes módon azt is cserélni kell, ami eddig jó volt falbav
Ez tényleg vicc, hogy mi megy ebben az országban. Én ha nem tudok megcsinálni egy bútort mert meghaladja a képességeim, akkor nem vállalom el. Nem értem, hogy ezeknél ez miért nem működik.
Hogy szerel egyáltalán autót???
Megpróbáljuk ha sikerül oké, ha nem akkor majd lesz valahogy?? falbav
Rem azért megoldódik a problémád rinya

Szép 7végét
Naplózva

2006 Volvo S80 V8 (315LE)
2009 Vw T5 2.0 Benzin + Földgáz (cng)
SzJani
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6323

offok


« Új hozzászólás #17053 Dátum: 2013.08.03 szombat, 08:33:37 »

Ezt én is el tudnám képzelni azenyémen eplus2

Eggyel arrébb vannak közelebbi képek:
http://www.mondeo-mk4.de/index.php?page=RGalleryImageWrapper&itemID=1851&type=page&s=99d64b77dd2afecbea6836a3534212cffc5658d4#imageTop
Naplózva

off: '05 Fusion
ex: '10 Mondeo MKIV fl. Tit-X(S) 5a. 2.0 EcoB (240PS) PowerShift
ex: '08 Mondeo MKIV Tit-X(S) 5a. 2.2 TDCi
ex: '01 Focus Ghia kombi 1.8i
SzJani
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6323

offok


« Új hozzászólás #17054 Dátum: 2013.08.03 szombat, 08:36:36 »

na akkor jön az én rinyám...

hétfő(!!!) reggel elvittem a kocsit szervízbe, hogy kuplung, belső vezérlés, első tárcs+betét csere meglegyen rajta. kértem még pár apróságot: gépháztető zárnál rugó csere+tisztítás, drl beszerelés, dvr beszerelés (ezek darabonként max 1,5-2 óra egy szakinak)
megegyezünk szerdában, mert a kedd estét sportosnak tartotta. (opelemnél a kuplungos téma 6 óra volt..) szerda délután megyek ki, mondja:
- gömbcsuklót kicsit megkapalapáltam mert nem akart kijönni... jobb lenne cserélni...
- kérdezem: szám?
-14 a kettő
- oké, legyen cserélve az is.
-jó de akkor csütörtök.
-jó,
Csütörtökön nem értem el telefonon, asszony visz ki kis golffal, szegény ékszíjas vagy mi, kinlódik a klímával stb... autószerelő:
- nem lett jó az alkatrész most viszi vissza és hozza a jót... péntek... de csüt egész éjjel csinálni fogja és pénteken ha ment vele egy kört, felhív és mehetek érte.
Na, péntek du3, hívom... aszongya itt van a blokkban, és szivárog a hűtő...
-eddig nem szivárgott
- de most igen
- fél éve volt cserélve termosztát és tömítés, azóta okés volt.
- hát de üres a tartály..
- eddig nem volt...
- mi legyen?
- mondj két számot...
- jó visszahvlak...
Na, megnéztem, unixnál kedvezménnyel együtt 60e, hívom. nála 35 a bontott de jó állapotú. jó, egy fél év garit adjon rá.
Meg se merem kérdezni hogy mikor lesz autóm. szerintem szerdán. szerintetek? a 360-as szervíztervem kapásból 420 körül lesz, a kérdés csak az, mennyi sarat vállal be ebből a szerelő. mert hogy fog, az tuti.

Sztem szedik kifelé a kocsidból a gazdaságilag érdemleges cuccokat.
Helyedben figyelgetném a vaterát... Wink  eplus2
Naplózva

off: '05 Fusion
ex: '10 Mondeo MKIV fl. Tit-X(S) 5a. 2.0 EcoB (240PS) PowerShift
ex: '08 Mondeo MKIV Tit-X(S) 5a. 2.2 TDCi
ex: '01 Focus Ghia kombi 1.8i
SzJani
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6323

offok


« Új hozzászólás #17055 Dátum: 2013.08.03 szombat, 08:38:53 »

Én amikor csináltattam a 160E-es nagyszervizt (folyadékok, fékek, vezérléscsere, istennyila..) reggel 7kor leraktam az autót, mondtam, hogy du 4re jövök érte. Kicsit kapkodták a levegőt, de du 3kor hívtak, hogy mehetek.
Ford Petrányi, Budaörsi út
Naplózva

off: '05 Fusion
ex: '10 Mondeo MKIV fl. Tit-X(S) 5a. 2.0 EcoB (240PS) PowerShift
ex: '08 Mondeo MKIV Tit-X(S) 5a. 2.2 TDCi
ex: '01 Focus Ghia kombi 1.8i
SzJani
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6323

offok


« Új hozzászólás #17056 Dátum: 2013.08.03 szombat, 08:42:57 »

Én amikor csináltattam a 160E-es nagyszervizt (folyadékok, fékek, vezérléscsere, istennyila..) reggel 7kor leraktam az autót, mondtam, hogy du 4re jövök érte. Kicsit kapkodták a levegőt, de du 3kor hívtak, hogy mehetek.
Ford Petrányi, Budaörsi út


Viszont! Ha már szerviz...

Csináltattam most egy adás-vétel előtti átvizsgálást, s csak a Váci úti Autó-Fort-ig mehettünk el.
IDS-es diagnosztikával együtt 24E-be kerül egy átvizsgálás.  wow1
(Más Ford márkaszerviz kb 12-14E; Chevrolet márkaszerviz: 11E, Chevrolet márkaszerviz okosba: 6E ugyanez...)
Az első negyedórában nem voltam "szép", de utána barátok lettünk. Wink
(a magam megnyugtatására az eladóval fizettettem ki az átvizsgálást Wink )
Naplózva

off: '05 Fusion
ex: '10 Mondeo MKIV fl. Tit-X(S) 5a. 2.0 EcoB (240PS) PowerShift
ex: '08 Mondeo MKIV Tit-X(S) 5a. 2.2 TDCi
ex: '01 Focus Ghia kombi 1.8i
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26668


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #17057 Dátum: 2013.08.03 szombat, 08:58:07 »

Sztem szedik kifelé a kocsidból a gazdaságilag érdemleges cuccokat.
Helyedben figyelgetném a vaterát... Wink  eplus2

 A válaszegyszerű, 1.8 tdci. Nem éri meg kiszedni abból az autóból semmit... eplus2
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #17058 Dátum: 2013.08.03 szombat, 09:05:47 »

na akkor jön az én rinyám...

hétfő(!!!) reggel elvittem a kocsit szervízbe, hogy kuplung, belső vezérlés, első tárcs+betét csere meglegyen rajta. kértem még pár apróságot: gépháztető zárnál rugó csere+tisztítás, drl beszerelés, dvr beszerelés (ezek darabonként max 1,5-2 óra egy szakinak)
megegyezünk szerdában, mert a kedd estét sportosnak tartotta. (opelemnél a kuplungos téma 6 óra volt..) szerda délután megyek ki, mondja:
- gömbcsuklót kicsit megkapalapáltam mert nem akart kijönni... jobb lenne cserélni...
- kérdezem: szám?
-14 a kettő
- oké, legyen cserélve az is.
-jó de akkor csütörtök.
-jó,
Csütörtökön nem értem el telefonon, asszony visz ki kis golffal, szegény ékszíjas vagy mi, kinlódik a klímával stb... autószerelő:
- nem lett jó az alkatrész most viszi vissza és hozza a jót... péntek... de csüt egész éjjel csinálni fogja és pénteken ha ment vele egy kört, felhív és mehetek érte.
Na, péntek du3, hívom... aszongya itt van a blokkban, és szivárog a hűtő...
-eddig nem szivárgott
- de most igen
- fél éve volt cserélve termosztát és tömítés, azóta okés volt.
- hát de üres a tartály..
- eddig nem volt...
- mi legyen?
- mondj két számot...
- jó visszahvlak...
Na, megnéztem, unixnál kedvezménnyel együtt 60e, hívom. nála 35 a bontott de jó állapotú. jó, egy fél év garit adjon rá.
Meg se merem kérdezni hogy mikor lesz autóm. szerintem szerdán. szerintetek? a 360-as szervíztervem kapásból 420 körül lesz, a kérdés csak az, mennyi sarat vállal be ebből a szerelő. mert hogy fog, az tuti.
Olyan mintha átbaxnának.... szomoru1
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37381



WWW E-mail
« Új hozzászólás #17059 Dátum: 2013.08.03 szombat, 13:03:16 »

A válaszegyszerű, 1.8 tdci. Nem éri meg kiszedni abból az autóból semmit... eplus2

Sztem szedik kifelé a kocsidból a gazdaságilag érdemleges cuccokat.
Helyedben figyelgetném a vaterát... Wink  eplus2

Ezzel nem biztos, hogy segítünk... a helyében én nem örülnék az ilyesminek.
Inkább segítsünk neki, ha tudunk.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Arabic
Vendég
« Új hozzászólás #17060 Dátum: 2013.08.03 szombat, 14:13:15 »

Olyan mintha átbaxnának.... szomoru1
a gond az hogy egyébként egy jó szaki, de a time-managementje az pocsék. ford szervízvezető volt évekig, egyébként jó árakon dolgozik, remek áron hozza az alkatrészt,  szóval egyébként nem lenne vele gond. a baj ott van hogy minden munkát elvállal és a nagyokkal meg nem halad. szép dolog a maszekolás, de egy szerelő sráccal dolgozik és azért csodát nem lehet tenni/várni. de ez azért tényleg elképesztő. akkor vittem amikor kérte, de ez azért több mint tolerálható.  gun
nem hiszem hogy egy 5,5 éves autóból megérné kiszedegetni a cuccokat...

a tiedből inkább, mert olyan kis közszolgásan vezeted a smaxit  eplus2

mindegy, a lényeg hogy majd kiváncsi leszek mit szeretne kérni a szerelésért. nem célom leölni, de azért korrekt leszek, a magam módján.
Naplózva
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48504



« Új hozzászólás #17061 Dátum: 2013.08.03 szombat, 21:04:43 »

a gond az hogy egyébként egy jó szaki, de a time-managementje az pocsék. ford szervízvezető volt évekig, egyébként jó árakon dolgozik, remek áron hozza az alkatrészt,  szóval egyébként nem lenne vele gond. a baj ott van hogy minden munkát elvállal és a nagyokkal meg nem halad. szép dolog a maszekolás, de egy szerelő sráccal dolgozik és azért csodát nem lehet tenni/várni. de ez azért tényleg elképesztő. akkor vittem amikor kérte, de ez azért több mint tolerálható.  gun
nem hiszem hogy egy 5,5 éves autóból megérné kiszedegetni a cuccokat...

a tiedből inkább, mert olyan kis közszolgásan vezeted a smaxit  eplus2

mindegy, a lényeg hogy majd kiváncsi leszek mit szeretne kérni a szerelésért. nem célom leölni, de azért korrekt leszek, a magam módján.
te kevered a szeszont a faszonnal. a sztájlernak mk3asa van.... Roll Eyes


áhá..az a Baloghnak szólt! vigyor3
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Arabic
Vendég
« Új hozzászólás #17062 Dátum: 2013.08.03 szombat, 21:12:12 »

te kevered a szeszont a faszonnal. a sztájlernak mk3asa van.... Roll Eyes


áhá..az a Baloghnak szólt! vigyor3
neki hát, megint az állam pénzén lógatja a lompost... ezért tartunk itt...
Naplózva
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48504



« Új hozzászólás #17063 Dátum: 2013.08.03 szombat, 21:19:51 »

neki hát, megint az állam pénzén lógatja a lompost... ezért tartunk itt...
az államnak nincs pénze.az a tiéd.....meg az enyém..... eplus2
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
fecso71
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 124



E-mail
« Új hozzászólás #17064 Dátum: 2013.08.03 szombat, 21:30:53 »

Sziasztok!

Ma értem haza Szlovéniából, de sajnos Pesten kifogtam egy jó kis dugót, amit a klíma nem tolerált és megadta magát. Először csak meleg levegőt kezdett el fújni, majd csörgésre lettem figyelmes a motortérből, ami azóta sajnos már állandó (lehet a klímakompresszor??). Ami a legfontosabb, hogy füst jött fel a hosszbordás szíj felöli oldalon, ami hála elmúlt, amikor kikapcsoltam a klímát.... Én barom ma este ismét bekapcsoltam (de minek??) és a füst már jött is elő, ahogy kell.... Klímáshoz menjek, vagy autóvilleshez??? Valakinek esetleg már hasonló történet???     rinya
Naplózva

2019 Mondeo Hybrid Vignale
doszi_zeg
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2726



E-mail
« Új hozzászólás #17065 Dátum: 2013.08.03 szombat, 21:40:54 »

Sziasztok!

Ma értem haza Szlovéniából, de sajnos Pesten kifogtam egy jó kis dugót, amit a klíma nem tolerált és megadta magát. Először csak meleg levegőt kezdett el fújni, majd csörgésre lettem figyelmes a motortérből, ami azóta sajnos már állandó (lehet a klímakompresszor??). Ami a legfontosabb, hogy füst jött fel a hosszbordás szíj felöli oldalon, ami hála elmúlt, amikor kikapcsoltam a klímát.... Én barom ma este ismét bekapcsoltam (de minek??) és a füst már jött is elő, ahogy kell.... Klímáshoz menjek, vagy autóvilleshez??? Valakinek esetleg már hasonló történet???     rinya
Szerintem klímáshoz.
Naplózva

MKIV. 1.8 TDCI Trend
Pioneer DEH-6400BT fejegység, Kicx STC 6.2 hangszórók, LED-es kilincsvilágítás és csomagtéri világítás (Cs12)
doszi_zeg
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2726



E-mail
« Új hozzászólás #17066 Dátum: 2013.08.03 szombat, 21:43:24 »

na akkor jön az én rinyám...

hétfő(!!!) reggel elvittem a kocsit szervízbe, hogy kuplung, belső vezérlés, első tárcs+betét csere meglegyen rajta. kértem még pár apróságot: gépháztető zárnál rugó csere+tisztítás, drl beszerelés, dvr beszerelés (ezek darabonként max 1,5-2 óra egy szakinak)
megegyezünk szerdában, mert a kedd estét sportosnak tartotta. (opelemnél a kuplungos téma 6 óra volt..) szerda délután megyek ki, mondja:
- gömbcsuklót kicsit megkapalapáltam mert nem akart kijönni... jobb lenne cserélni...
- kérdezem: szám?
-14 a kettő
- oké, legyen cserélve az is.
-jó de akkor csütörtök.
-jó,
Csütörtökön nem értem el telefonon, asszony visz ki kis golffal, szegény ékszíjas vagy mi, kinlódik a klímával stb... autószerelő:
- nem lett jó az alkatrész most viszi vissza és hozza a jót... péntek... de csüt egész éjjel csinálni fogja és pénteken ha ment vele egy kört, felhív és mehetek érte.
Na, péntek du3, hívom... aszongya itt van a blokkban, és szivárog a hűtő...
-eddig nem szivárgott
- de most igen
- fél éve volt cserélve termosztát és tömítés, azóta okés volt.
- hát de üres a tartály..
- eddig nem volt...
- mi legyen?
- mondj két számot...
- jó visszahvlak...
Na, megnéztem, unixnál kedvezménnyel együtt 60e, hívom. nála 35 a bontott de jó állapotú. jó, egy fél év garit adjon rá.
Meg se merem kérdezni hogy mikor lesz autóm. szerintem szerdán. szerintetek? a 360-as szervíztervem kapásból 420 körül lesz, a kérdés csak az, mennyi sarat vállal be ebből a szerelő. mert hogy fog, az tuti.
Látod ezért nem kell előbb szervizbe vinni az autót, mint ahogy szükséges lenne!!!!  falbav
Annyit költesz már lassan rá, hogy érdemes lenne egy ujjat venni!! vigyor3

De csak jóra fordul a dolog, hiszen egy 1.8-as-ról van szó, azok meg strapabírók!!!! eplus2
Naplózva

MKIV. 1.8 TDCI Trend
Pioneer DEH-6400BT fejegység, Kicx STC 6.2 hangszórók, LED-es kilincsvilágítás és csomagtéri világítás (Cs12)
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #17067 Dátum: 2013.08.03 szombat, 21:44:04 »

Sziasztok!

Ma értem haza Szlovéniából, de sajnos Pesten kifogtam egy jó kis dugót, amit a klíma nem tolerált és megadta magát. Először csak meleg levegőt kezdett el fújni, majd csörgésre lettem figyelmes a motortérből, ami azóta sajnos már állandó (lehet a klímakompresszor??). Ami a legfontosabb, hogy füst jött fel a hosszbordás szíj felöli oldalon, ami hála elmúlt, amikor kikapcsoltam a klímát.... Én barom ma este ismét bekapcsoltam (de minek??) és a füst már jött is elő, ahogy kell.... Klímáshoz menjek, vagy autóvilleshez??? Valakinek esetleg már hasonló történet???     rinya
Szerintem is klímáshoz, hiszen azzal van baj.
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
doszi_zeg
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2726



E-mail
« Új hozzászólás #17068 Dátum: 2013.08.03 szombat, 21:44:47 »

az államnak nincs pénze.az a tiéd.....meg az enyém..... eplus2
Ő is adózik...gondolom  eplus2... szal az Ő pénze is!!!! vigyor3
Naplózva

MKIV. 1.8 TDCI Trend
Pioneer DEH-6400BT fejegység, Kicx STC 6.2 hangszórók, LED-es kilincsvilágítás és csomagtéri világítás (Cs12)
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #17069 Dátum: 2013.08.03 szombat, 21:47:51 »

Ő is adózik...gondolom  eplus2... szal az Ő pénze is!!!! vigyor3
Egyik zsebből a másikba?!  Wink
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
doszi_zeg
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2726



E-mail
« Új hozzászólás #17070 Dátum: 2013.08.03 szombat, 21:51:41 »

Egyik zsebből a másikba?!  Wink
Hát jah! hehe
Naplózva

MKIV. 1.8 TDCI Trend
Pioneer DEH-6400BT fejegység, Kicx STC 6.2 hangszórók, LED-es kilincsvilágítás és csomagtéri világítás (Cs12)
SzJani
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6323

offok


« Új hozzászólás #17071 Dátum: 2013.08.03 szombat, 22:11:15 »

Ezzel nem biztos, hogy segítünk... a helyében én nem örülnék az ilyesminek.
Inkább segítsünk neki, ha tudunk.

Gábor nem olyan. Wink
Majd visszapiszkutál minket...  vigyor3
Naplózva

off: '05 Fusion
ex: '10 Mondeo MKIV fl. Tit-X(S) 5a. 2.0 EcoB (240PS) PowerShift
ex: '08 Mondeo MKIV Tit-X(S) 5a. 2.2 TDCi
ex: '01 Focus Ghia kombi 1.8i
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48504



« Új hozzászólás #17072 Dátum: 2013.08.03 szombat, 22:15:04 »

Gábor nem olyan. Wink
Majd visszapiszkutál minket...  vigyor3
ezt milyen nyelven mondtad,spanyolul?

"Csoki!
ne beszélj spanyolul!
miért?
mert nem tudsz bammeg!"

idézet a klasszikusokból.
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
doszi_zeg
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2726



E-mail
« Új hozzászólás #17073 Dátum: 2013.08.03 szombat, 22:17:19 »

ezt milyen nyelven mondtad,spanyolul?

"Csoki!
ne beszélj spanyolul!
miért?
mert nem tudsz bammeg!"

idézet a klasszikusokból.

hehe
Naplózva

MKIV. 1.8 TDCI Trend
Pioneer DEH-6400BT fejegység, Kicx STC 6.2 hangszórók, LED-es kilincsvilágítás és csomagtéri világítás (Cs12)
Arabic
Vendég
« Új hozzászólás #17074 Dátum: 2013.08.03 szombat, 22:31:15 »

hát és még egy jó kis taxizás is beficcent meg egy jó kis hólyaghurut, ezt is levonom...

Naplózva
bocc
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1141



WWW E-mail
« Új hozzászólás #17075 Dátum: 2013.08.04 vasárnap, 21:14:54 »

Mibe fájhat egy ilyen szett Jani?
Naplózva

2006 Volvo S80 V8 (315LE)
2009 Vw T5 2.0 Benzin + Földgáz (cng)
SzJani
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6323

offok


« Új hozzászólás #17076 Dátum: 2013.08.04 vasárnap, 21:19:39 »

Mibe fájhat egy ilyen szett Jani?

A felni árára, a gumik árára, vagy az előző 2 évenkénti cseréjére/javítására gondolsz?  smile
(sztem egy nettó 4-500as fizu kell hozzá...  Wink )
Naplózva

off: '05 Fusion
ex: '10 Mondeo MKIV fl. Tit-X(S) 5a. 2.0 EcoB (240PS) PowerShift
ex: '08 Mondeo MKIV Tit-X(S) 5a. 2.2 TDCi
ex: '01 Focus Ghia kombi 1.8i
bocc
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1141



WWW E-mail
« Új hozzászólás #17077 Dátum: 2013.08.04 vasárnap, 21:24:39 »

A felni árára, a gumik árára, vagy az előző 2 évenkénti cseréjére/javítására gondolsz?  smile
(sztem egy nettó 4-500as fizu kell hozzá...  Wink )
Csak a felnire gondoltam nyes
A gumit meg tudnám szerezni eplus2
Hallom V8-al jössz hétvégén taps
Remélem az is FORD, akkor vihetsz egy kört hehe
Naplózva

2006 Volvo S80 V8 (315LE)
2009 Vw T5 2.0 Benzin + Földgáz (cng)
SzJani
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6323

offok


« Új hozzászólás #17078 Dátum: 2013.08.04 vasárnap, 21:42:56 »

Csak a felnire gondoltam nyes
A gumit meg tudnám szerezni eplus2
Hallom V8-al jössz hétvégén taps
Remélem az is FORD, akkor vihetsz egy kört hehe

Ne rakj fel 20-ast, a magyar utakra még a 18 is határ...
Sajna nem tudok menni: az autó sincs meg, meg időm sincs...  Sad
Talán a szeptemberi minitalin...  Undecided
Naplózva

off: '05 Fusion
ex: '10 Mondeo MKIV fl. Tit-X(S) 5a. 2.0 EcoB (240PS) PowerShift
ex: '08 Mondeo MKIV Tit-X(S) 5a. 2.2 TDCi
ex: '01 Focus Ghia kombi 1.8i
bocc
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1141



WWW E-mail
« Új hozzászólás #17079 Dátum: 2013.08.04 vasárnap, 22:03:58 »

Ne rakj fel 20-ast, a magyar utakra még a 18 is határ...
Sajna nem tudok menni: az autó sincs meg, meg időm sincs...  Sad
Talán a szeptemberi minitalin...  Undecided

20-ast semmiképp, de ebből a 18 is jól mutatna eplus2
Akkor majd az őszi talin
Naplózva

2006 Volvo S80 V8 (315LE)
2009 Vw T5 2.0 Benzin + Földgáz (cng)
SzJani
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6323

offok


« Új hozzászólás #17080 Dátum: 2013.08.04 vasárnap, 22:57:20 »

Hvégi "kaland"

Ebben a nagy melegben gondoltam szerzek még 1-2 vályút a fogolyszínű csirkéimnek, a mostani egy darabból hamar elpárolog a víz.
Sógorék hvégén nálunk voltak, mondom neki, ha van kedved, gyere tekeregni velem, közben dumálgatunk, a csajok meg főzőcskéznek. Jó, jön.
Elmentünk 2 gazdaboltba, semmi, be 2 vasműszakiba, semmi... Még anyag sem, vagy csak heroin árban, egy 30cm átmérőjű 1,3m-es vascsövet adtak volna 13E-ért, ezért az asszony minimum agyonvert volna itthon a csirkékkel együtt...
Hazafelé elmentem egy színesfémkereskedő mellett, benéztem, ott nem volt anyag, de mondta, hogy van egy vashulladékos kint a város szélén, nézzem meg. Ok, elkanyarodtunk oda. Gondoltam, hogy vadászok egy fhasza levegőtartályt, kettévágom, oszt' kész a vályú.
Befordulok a vaskereskedéshez, nézek szét, mondom odagurulok az irodához. Az irodánál a hídmérlegen álltam meg, nem a porban. Kiszállok (sógor bent maradt a klímában), sehol senki, mennék be az irodába, erre egy anyóka kiront.
Köszönök neki.
Ő is köszön, majd így szól:
- Ki kellene szállni az úriembernek (néz a sógor felé)!
- ? ? ? Miért is?
- Hát hogy nélküle tudjam lemérni az autót, mert ez így csalás!
- De én nem azért hoztam a kocsit, hogy bezúzassam!
- Jaaaaa, akkor mondja, mit szeretne!
- ... (úúú b+)

Vazze... A vénasszony, ha nem figyelek, simán bezúzással nyit... Még lehet a sógi is ment volna a levesbe, ha nem úgy állok, hogy lássa, én meg elkóborolok ott nézelődni...

Na mindegy.
Találtam egy fhasza légtartályt, (hátra kellett menni érte kocsival, de a csipkedős markolók közelébe sem mertem parkolni, hogy vmi renitens barom nehogy felkapja az autót a tetejénél fogva, aztán ráb*ssza vmelyik vaskupac tetejére) 1500ban elhoztam, 2 flexkorong elment rá, de lett 2 jó kis vályúm! Wink
Naplózva

off: '05 Fusion
ex: '10 Mondeo MKIV fl. Tit-X(S) 5a. 2.0 EcoB (240PS) PowerShift
ex: '08 Mondeo MKIV Tit-X(S) 5a. 2.2 TDCi
ex: '01 Focus Ghia kombi 1.8i
zsoel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 10594



« Új hozzászólás #17081 Dátum: 2013.08.04 vasárnap, 23:00:45 »

Hvégi "kaland"

Ebben a nagy melegben gondoltam szerzek még 1-2 vályút a fogolyszínű csirkéimnek, a mostani egy darabból hamar elpárolog a víz.
Sógorék hvégén nálunk voltak, mondom neki, ha van kedved, gyere tekeregni velem, közben dumálgatunk, a csajok meg főzőcskéznek. Jó, jön.
Elmentünk 2 gazdaboltba, semmi, be 2 vasműszakiba, semmi... Még anyag sem, vagy csak heroin árban, egy 30cm átmérőjű 1,3m-es vascsövet adtak volna 13E-ért, ezért az asszony minimum agyonvert volna itthon a csirkékkel együtt...
Hazafelé elmentem egy színesfémkereskedő mellett, benéztem, ott nem volt anyag, de mondta, hogy van egy vashulladékos kint a város szélén, nézzem meg. Ok, elkanyarodtunk oda. Gondoltam, hogy vadászok egy fhasza levegőtartályt, kettévágom, oszt' kész a vályú.
Befordulok a vaskereskedéshez, nézek szét, mondom odagurulok az irodához. Az irodánál a hídmérlegen álltam meg, nem a porban. Kiszállok (sógor bent maradt a klímában), sehol senki, mennék be az irodába, erre egy anyóka kiront.
Köszönök neki.
Ő is köszön, majd így szól:
- Ki kellene szállni az úriembernek (néz a sógor felé)!
- ? ? ? Miért is?
- Hát hogy nélküle tudjam lemérni az autót, mert ez így csalás!
- De én nem azért hoztam a kocsit, hogy bezúzassam!
- Jaaaaa, akkor mondja, mit szeretne!
- ... (úúú b+)

Vazze... A vénasszony, ha nem figyelek, simán bezúzással nyit... Még lehet a sógi is ment volna a levesbe, ha nem úgy állok, hogy lássa, én meg elkóborolok ott nézelődni...

Na mindegy.
Találtam egy fhasza légtartályt, (hátra kellett menni érte kocsival, de a csipkedős markolók közelébe sem mertem parkolni, hogy vmi renitens barom nehogy felkapja az autót a tetejénél fogva, aztán ráb*ssza vmelyik vaskupac tetejére) 1500ban elhoztam, 2 flexkorong elment rá, de lett 2 jó kis vályúm! Wink


 eljen  taps
Naplózva

MKIV, 2.0 TDCi, Ghia mánia! Smiley
wyctor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8174


+36309351663

benedek88@hotmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #17082 Dátum: 2013.08.04 vasárnap, 23:11:54 »

Hvégi "kaland"

Ebben a nagy melegben gondoltam szerzek még 1-2 vályút a fogolyszínű csirkéimnek, a mostani egy darabból hamar elpárolog a víz.
Sógorék hvégén nálunk voltak, mondom neki, ha van kedved, gyere tekeregni velem, közben dumálgatunk, a csajok meg főzőcskéznek. Jó, jön.
Elmentünk 2 gazdaboltba, semmi, be 2 vasműszakiba, semmi... Még anyag sem, vagy csak heroin árban, egy 30cm átmérőjű 1,3m-es vascsövet adtak volna 13E-ért, ezért az asszony minimum agyonvert volna itthon a csirkékkel együtt...
Hazafelé elmentem egy színesfémkereskedő mellett, benéztem, ott nem volt anyag, de mondta, hogy van egy vashulladékos kint a város szélén, nézzem meg. Ok, elkanyarodtunk oda. Gondoltam, hogy vadászok egy fhasza levegőtartályt, kettévágom, oszt' kész a vályú.
Befordulok a vaskereskedéshez, nézek szét, mondom odagurulok az irodához. Az irodánál a hídmérlegen álltam meg, nem a porban. Kiszállok (sógor bent maradt a klímában), sehol senki, mennék be az irodába, erre egy anyóka kiront.
Köszönök neki.
Ő is köszön, majd így szól:
- Ki kellene szállni az úriembernek (néz a sógor felé)!
- ? ? ? Miért is?
- Hát hogy nélküle tudjam lemérni az autót, mert ez így csalás!
- De én nem azért hoztam a kocsit, hogy bezúzassam!
- Jaaaaa, akkor mondja, mit szeretne!
- ... (úúú b+)

Vazze... A vénasszony, ha nem figyelek, simán bezúzással nyit... Még lehet a sógi is ment volna a levesbe, ha nem úgy állok, hogy lássa, én meg elkóborolok ott nézelődni...

Na mindegy.
Találtam egy fhasza légtartályt, (hátra kellett menni érte kocsival, de a csipkedős markolók közelébe sem mertem parkolni, hogy vmi renitens barom nehogy felkapja az autót a tetejénél fogva, aztán ráb*ssza vmelyik vaskupac tetejére) 1500ban elhoztam, 2 flexkorong elment rá, de lett 2 jó kis vályúm! Wink

Ha a sógi is kiszáll, lehet cuppant volna az elektromágneses cucc az autó tetején  eplus2
Naplózva

2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Titanium-X
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26668


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #17083 Dátum: 2013.08.04 vasárnap, 23:15:39 »

Ha a sógi is kiszáll, lehet cuppant volna az elektromágneses cucc az autó tetején  eplus2

A gitten nem tapad a mágnes.  eplus2
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
blau4kombi
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6478


E-mail
« Új hozzászólás #17084 Dátum: 2013.08.05 hétfő, 09:57:07 »

Hvégi "kaland"

Ebben a nagy melegben gondoltam szerzek még 1-2 vályút a fogolyszínű csirkéimnek, a mostani egy darabból hamar elpárolog a víz.

110-es műanyag csövem van, 6m-eseket, ingyen vihető... Esetleg maradék 200 és 250-es KPEcső?
« Utoljára szerkesztve: 2013.08.05 hétfő, 09:59:47 írta blau4kombi » Naplózva

2017. MKV 2.0 TDCi Kombi Titanium, Tectonic Silver \m/
ex:2012. MKIV 2.0 TDCi Kombi Champion Trend, Black Pather Metal és egy fake kipuff
ex:2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Ghia, Blazer Blue, teniszlabda a vonóhorgon.
blau4kombi
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6478


E-mail
« Új hozzászólás #17085 Dátum: 2013.08.05 hétfő, 09:59:07 »

Q: barkácsolt már be vki az osztható hátsó ülésekbe ülésfűtés? Esetleg gyári?
Szivargyújtóról működő fűthető takaró?
Naplózva

2017. MKV 2.0 TDCi Kombi Titanium, Tectonic Silver \m/
ex:2012. MKIV 2.0 TDCi Kombi Champion Trend, Black Pather Metal és egy fake kipuff
ex:2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Ghia, Blazer Blue, teniszlabda a vonóhorgon.
SzJani
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6323

offok


« Új hozzászólás #17086 Dátum: 2013.08.05 hétfő, 10:37:01 »

110-es műanyag csövem van, 6m-eseket, ingyen vihető... Esetleg maradék 200 és 250-es KPEcső?

műa nem jó.
Télen baltával szoktam a jeget kiverni ezekből, azt a műa nem bírja...
De azért köszi.
Wink
Naplózva

off: '05 Fusion
ex: '10 Mondeo MKIV fl. Tit-X(S) 5a. 2.0 EcoB (240PS) PowerShift
ex: '08 Mondeo MKIV Tit-X(S) 5a. 2.2 TDCi
ex: '01 Focus Ghia kombi 1.8i
blau4kombi
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6478


E-mail
« Új hozzászólás #17087 Dátum: 2013.08.05 hétfő, 12:15:28 »

műa nem jó.
Télen baltával szoktam a jeget kiverni ezekből, azt a műa nem bírja...
De azért köszi.
Wink

Ha a KPE megfelel, annak kb. 10MM a falvastagsága...
Naplózva

2017. MKV 2.0 TDCi Kombi Titanium, Tectonic Silver \m/
ex:2012. MKIV 2.0 TDCi Kombi Champion Trend, Black Pather Metal és egy fake kipuff
ex:2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Ghia, Blazer Blue, teniszlabda a vonóhorgon.
lucky74
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 44


E-mail
« Új hozzászólás #17088 Dátum: 2013.08.05 hétfő, 15:23:17 »

Sziasztok!

Lehet, hogy nem jó helyen járok, de felteszem a kérdésemet:

Keresek mp3 lejátszásra és telefonkihangosításra, esetleg bluetooth-ra alkalmas Mondeo fejegységet (jelenleg 6000CD van benne, ami nem tud mp3-at)
Létezik ilyen?

Ha nem, akkor a jelenlegihez előlapot, gombokat, mert az előző tulaj ráfolyatta at autóillatosítót és megmarta.

Előre is köszönöm!

Géza

Naplózva

Ez most valami, vagy megy valahová?
Mondeo MK4 Trend 2008 1.8 TDCI 125 LE Kombi
+
Mondeo MK4 Ghia X 2009 2.0 Benzin 145 LE Sedan
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48504



« Új hozzászólás #17089 Dátum: 2013.08.05 hétfő, 16:03:00 »

Sziasztok!

Lehet, hogy nem jó helyen járok, de felteszem a kérdésemet:

Keresek mp3 lejátszásra és telefonkihangosításra, esetleg bluetooth-ra alkalmas Mondeo fejegységet (jelenleg 6000CD van benne, ami nem tud mp3-at)
Létezik ilyen?

Ha nem, akkor a jelenlegihez előlapot, gombokat, mert az előző tulaj ráfolyatta at autóillatosítót és megmarta.

Előre is köszönöm!

Géza


A sony tudja ezeket,illetve utólag is beépíthető egységek léteznek hozzá.Vedd fel Sakos-al a kapcsolatot.
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
wyctor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8174


+36309351663

benedek88@hotmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #17090 Dátum: 2013.08.05 hétfő, 16:55:49 »

Haverek! Láttam pár embernél, talán Dominál is, egy hálót amibe lehet pakolni a csomitartóba. A rögzítőfüleknél lehet fellógatni. Az milyen szerzemény, mert fordéknál nem tudnak róla.
Naplózva

2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Titanium-X
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #17091 Dátum: 2013.08.05 hétfő, 17:22:51 »

Haverek! Láttam pár embernél, talán Dominál is, egy hálót amibe lehet pakolni a csomitartóba. A rögzítőfüleknél lehet fellógatni. Az milyen szerzemény, mert fordéknál nem tudnak róla.
Nekem is van 2, meg egy leszorító háló a padlóra. Ford cucc mind. mk2-t keresd, néha van neki.
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
wyctor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8174


+36309351663

benedek88@hotmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #17092 Dátum: 2013.08.05 hétfő, 18:10:27 »

Nekem is van 2, meg egy leszorító háló a padlóra. Ford cucc mind. mk2-t keresd, néha van neki.
Leszorító háló nekem is van  worship
Naplózva

2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Titanium-X
SzJani
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6323

offok


« Új hozzászólás #17093 Dátum: 2013.08.05 hétfő, 18:26:10 »

Nekem is van 2, meg egy leszorító háló a padlóra. Ford cucc mind. mk2-t keresd, néha van neki.

Erről van szó?

Úgy néz ki, mint ehhez a KA-hoz való, csak szélesebb…
http://www.fordonlineparts.co.uk/product/Ford_KA_Luggage_compartment_net_-_1996-2008_-_1123280_F1123280-498

http://i512.photobucket.com/albums/t326/FlashBastd/Puma/BootNet.jpg

Ilyenem nekem is van, nem tudom a kódját én sem (anno úgy kaptam ajcsiba az autóhoz...)
Naplózva

off: '05 Fusion
ex: '10 Mondeo MKIV fl. Tit-X(S) 5a. 2.0 EcoB (240PS) PowerShift
ex: '08 Mondeo MKIV Tit-X(S) 5a. 2.2 TDCi
ex: '01 Focus Ghia kombi 1.8i
SzJani
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6323

offok


« Új hozzászólás #17094 Dátum: 2013.08.05 hétfő, 18:26:38 »

Leszorító háló nekem is van  worship

(Ez meg talán gyárilag volt a kocsihoz ?)
Naplózva

off: '05 Fusion
ex: '10 Mondeo MKIV fl. Tit-X(S) 5a. 2.0 EcoB (240PS) PowerShift
ex: '08 Mondeo MKIV Tit-X(S) 5a. 2.2 TDCi
ex: '01 Focus Ghia kombi 1.8i
Ohyeah
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 209



E-mail
« Új hozzászólás #17095 Dátum: 2013.08.05 hétfő, 20:22:55 »

Sziasztok!

Lenne egy kerdesem. Nemreg vettem az autot, minden rendben van, jol mukodik eddig a gep. Viszont minden alkalommal amikor kontaktot adok kulcs elforditasa utan, picit felvillan ESP gombnal a feny, es kisse furcsa hangok(recsego, kattogo hangok, mintha akadozna valami)erkeznek. Cd lejatszo kornyekerol, vagy folotte a levegofujo reszerol. Magam se tudom eldonteni pontosan honnan. Ha esetleg valakinek volt hasolno problemaja es ha tudna segiteni, nagyon megkoszonnem!

Udv.
Naplózva

2009 Mondeo MK4 2.0 TDCI 140 LE

Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26668


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #17096 Dátum: 2013.08.05 hétfő, 20:24:43 »

(Ez meg talán gyárilag volt a kocsihoz ?)

Nekem is van, még az mk2-höz adták ajándékba, de a virágosládáknak az nem kellet. vigyor3
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
Lacika71
Vendég
« Új hozzászólás #17097 Dátum: 2013.08.05 hétfő, 20:25:03 »

Sziasztok!

Lenne egy kerdesem. Nemreg vettem az autot, minden rendben van, jol mukodik eddig a gep. Viszont minden alkalommal amikor kontaktot adok kulcs elforditasa utan, picit felvillan ESP gombnal a feny, es kisse furcsa hangok(recsego, kattogo hangok, mintha akadozna valami)erkeznek. Cd lejatszo kornyekerol, vagy folotte a levegofujo reszerol. Magam se tudom eldonteni pontosan honnan. Ha esetleg valakinek volt hasolno problemaja es ha tudna segiteni, nagyon megkoszonnem!

Udv.

Nem kell megijedni, ez tök normális. A FLAP motorok állnak be a helyükre. (gondolom ezen nem változtattak az MKIII-hoz képest, de majd a MKIV tulajok megcáfolnak, ha nem így van)
Naplózva
Ohyeah
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 209



E-mail
« Új hozzászólás #17098 Dátum: 2013.08.05 hétfő, 21:55:52 »

Koszonom szepem, remelem, tenyleg csak errol van szo! Smiley
Naplózva

2009 Mondeo MK4 2.0 TDCI 140 LE

atibor66
Vendég
« Új hozzászólás #17099 Dátum: 2013.08.05 hétfő, 22:00:35 »

1.
nem voltál ott végig a maszek mellett... (ezek 10 éve még zsigákat szereltek, nem modern commonrail dízeleket, s gondolom a képzésükre nem sokat költöttek, a szerszámozottságot meg inkább hagyjuk...)
2.
messziről kerüld őket legközelebb (most odamehetnél anyázni, de felesleges, mert úgy sem tudnák javítani, amit elbhasztak...)
Mondjuk annak látnám értelmét, hogy megmondod nekik, hogy ezt most márkaszervizben megjavíttatod, s a számlát meg ők állják. Ha nem vállalják, akkor gondolkodsz a revanson.
3.
vidd el szakszervizbe, mondják meg mit kell cserélni, wyctortól vedd meg. Szakszervizben rakasd vissza. (utána ha a 2. pont szerint még kitombolnád magad, akkor járhatsz vissza anyázni, de, hogy + irányba haladjon a dolog, annak kis esélyét látom)

Naplózva
Oldalak: 1 ... 335 336 337 338 339 340 341 [342] 343 344 345 346 347 348 349 ... 799   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.289 másodperc alatt készült el 25 lekéréssel.