Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.04.25 csütörtök, 16:28:46 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 ... 21   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Lakatos, Fényező  (Megtekintve 436750 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Vendég
« Új hozzászólás #50 Dátum: 2004.03.15 hétfő, 21:32:00 »

94es. de csak ott rohad, ahol meg van serulve a festes.
Javított vagy valami külsérelem?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #51 Dátum: 2004.03.15 hétfő, 21:36:00 »

Javított vagy valami külsérelem?
utobbi.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #52 Dátum: 2004.03.15 hétfő, 21:55:00 »

és most voltam egy jo fényező, lakatosnál nagyon szépen megcsinálta és szerintem olcso is volt! 70eft a dob fölötti elem fényezése+kikalapálni és hátsó lökhárító fényezése+javitása ja és ezüst metál a szin ugye ez sem elhanyagolható!
Nem haragszol meg ha nem mondom ocsónak.
ha jól látom 1.5 elem, na jó akkor 2 elem fényezése volt meg néhány pontmeleg. A fén max 17/elem, a többi 35 a jatt. Erre nem kevés a 70:)))
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #53 Dátum: 2004.03.15 hétfő, 21:57:00 »

kedves Mindenki! Ma felfedeztem két rozsdafoltot a küszöbön, az egyik a vezetőoldali ajtó alatt, a másik a hátsó ajtónál, ahogy az ajtó csücske odaér a kasznihoz. Ha jól gondolom, le kell köszörülni mind a kettőt, és át kell fényezni a küszöböt. Mennyibe van egy ilyen mutatvány, mennyi idő alatt csinálják meg és kinél csináltassam Pesten?
köszi
Pesten nem ajánlok senkit, viszont ha jó akkor Budaörsön van egy megbízható kasznis.
Látatlanban azt hiszem 35-40-nél nem lehet több a munka. Ha érdekel hívj fel:
06-30-9-320-349
 
Üdv:
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #54 Dátum: 2004.03.16 kedd, 11:55:00 »

Csak úgy: az OBIba 4K a polírgép ... vétel :-)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #55 Dátum: 2004.03.16 kedd, 13:34:00 »

ha mar igy elokerult ez a topic :
 
regebb eltalaltam egy kiba nagy godrot a jobb elso kerekkel (be volt fagyva telen, azt hittem sima jeg) es sikerult felutni a kerekjarati iv aljat, ugy hogy lepattant a festek vagy 2 helyen Sad azzal mit lehet csinalni? csak nem kell az egesz kuszobot ujra fenyezni?
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #56 Dátum: 2004.03.16 kedd, 13:42:00 »

Csak úgy: az OBIba 4K a polírgép ... vétel :-)
Nekem van pólír gépem: az anyukámtól kaptam még a hasában, és van rajta tíz újjjjj! Vettem hozzá VAX nevű anyagot, és azt használom az autó csillogtatásához!:)))))))))+ rongyot!!!
 
Tisztelettel!
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #57 Dátum: 2004.03.16 kedd, 14:38:00 »

Joe!  A gépi polír az más. Én kb 10 évig csináltam.  A kézi munka az csak lakktisztítás. Festeni is lehet ecsettel.  
 
Egy normális polírgép úgy 100 eft nál kezdődik, a többi csak olyan mint a pioneeaear autó hifi.  
 
Nem szabad az olcsót megvenni
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #58 Dátum: 2004.03.16 kedd, 14:40:00 »

Ja, minden fényező políroz is. (www.autofenyezes.lap.hu)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #59 Dátum: 2004.03.16 kedd, 14:50:00 »

Nekem van pólír gépem: az anyukámtól kaptam még a hasában, és van rajta tíz újjjjj! Vettem hozzá VAX nevű anyagot, és azt használom az autó csillogtatásához!:)))))))))+ rongyot!!!
 
Tisztelettel!
Na nehogymá én monnyam hogy gyí :-)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #60 Dátum: 2004.03.16 kedd, 14:56:00 »

Joe!  A gépi polír az más. Én kb 10 évig csináltam.  A kézi munka az csak lakktisztítás. Festeni is lehet ecsettel.  
 
Egy normális polírgép úgy 100 eft nál kezdődik, a többi csak olyan mint a pioneeaear autó hifi.  
 
Nem szabad az olcsót megvenni
Bocsi, de nekünk is Mondeonk van, nem Szilversedó vagy Ikszkáer! 1ébiránt nem vállal mind1ik és ha igen, akkor is többe van ... majd a talin villantok ;-)
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #61 Dátum: 2004.03.16 kedd, 14:59:00 »

Joe!  A gépi polír az más. Én kb 10 évig csináltam.  A kézi munka az csak lakktisztítás. Festeni is lehet ecsettel.  
 
Egy normális polírgép úgy 100 eft nál kezdődik, a többi csak olyan mint a pioneeaear autó hifi.  
 
Nem szabad az olcsót megvenni
Én akkor is a kézi munkát választom:)
 
Anyag rákerül, autó csillog több nem is kell!
 
Napu!
 
Majd én mondom!:)
 
Tisztelettel!
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #62 Dátum: 2004.03.16 kedd, 16:09:00 »

Én akkor is a kézi munkát választom:)
 
Anyag rákerül, autó csillog több nem is kell!
 
Napu!
 
Majd én mondom!:)
 
Tisztelettel!
Hát most én se szeretnék még 1 babát, de ha szépen mondod ;-P
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37275


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #63 Dátum: 2004.03.16 kedd, 16:43:00 »

ha mar igy elokerult ez a topic :
 
regebb eltalaltam egy kiba nagy godrot a jobb elso kerekkel (be volt fagyva telen, azt hittem sima jeg) es sikerult felutni a kerekjarati iv aljat, ugy hogy lepattant a festek vagy 2 helyen Sad azzal mit lehet csinalni? csak nem kell az egesz kuszobot ujra fenyezni?
puki,
 
nekem tudom milyen szinű az autód, metálfénynél lehet újra kell, de ha matt akkor nem feltétlenül!
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #64 Dátum: 2004.03.17 szerda, 09:58:00 »

Hat metal fenyu .. vmi sotet zold
De azon gondolkodtam, hogy veszek olyan kis festek javito kit-et egy markakereskedesben, oszt azzal megbuheralom kezileg Smiley
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37275


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #65 Dátum: 2004.03.17 szerda, 16:14:00 »

Hat metal fenyu .. vmi sotet zold
De azon gondolkodtam, hogy veszek olyan kis festek javito kit-et egy markakereskedesben, oszt azzal megbuheralom kezileg Smiley
puki,
 
hát nem tudom, metálnál lehet csak egyész elemet lehet fényezni, kérdezz rá egy fényezőnél, hátha...
Ezekkel a házi javításokkal az a baj, nagyobb kárt csinálsz, mit hasznot. Alatta úgyan úgy rozsdásodni fog, csak nem látod.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #66 Dátum: 2004.03.21 vasárnap, 15:54:00 »

A metál elemet is lehet részletekben fényezni. Nem ez a gond. A festéklepattanás helyére nem csak szín kell!!! A helyes rétegrend:  fémalapozó + füller + szín + lakk !!! ha valamelyik kimarad, xar lesz az egész!! Főleg egy rozsdásodni hajlamos Mondeo esetén, különös tekintettel a lapattanás helyére. Ha kicsi a hiba, tegyél oda egy kis fémalapozót ( akár trinátot is,) majd vidd szakemberhez!!!  Egy kis foljfújás a fent említett rétegek betartásával sem éri el a 10 e ft. ot! Nem érdemes vacakolni vele
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #67 Dátum: 2004.03.23 kedd, 18:07:00 »

Hi !
Mostanaban vettem eszre, hogy biza akad az en kis autocskamon nemi szepseghiba. 1-2 helyen felfedeztem nemi rozsdasodasra utalo nzomot. Megpedig az ajtokon. Az egesz nem nagy dolog, mert csak ilnyen gombostufej nagysagu festekleppatogzas okozta rozsdarol van szo, de szeretnem megelozni a bajt, mert hat egyebkent nagyon jo allapotban van a verda. Tehat a kerdesem a kov.: Hol lehet beszerezni gyari festeket ? Mert ha sikerul egy kevest szereznem, akkor a kozvetlen szomszed karosszeriashoz attolnam a verdat es megcsinaltatnam. A szin ileyn turkisz zod vagy mi es metal fenyu. Vajon mennyibe kerul egy ilyesmi festek es lehet e ilyen 1-2dl-es kiszerelesben kapni ? Es mi kell meg hozza, hogy ugyan olyan szep legyen mint amilyen egyebkent a karosszeria tobbi resze ?
Elorre is koszi az infot !
bye
zacci
Naplózva

blah blah blah
Vendég
« Új hozzászólás #68 Dátum: 2004.03.24 szerda, 10:49:00 »

markaszervizekben leeht venni (rendelni) a te verdad szinenek megfelo kis festekpalackot + lakkot. Valami 2800 ft az ara.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #69 Dátum: 2004.03.24 szerda, 19:14:00 »

Festéket, (metált is) lehet keverni igen kis mennyisgében is. De minnél kisseb a kevert mennyiség, annál pontatlanabb a szín. Ha csak egy gombostűfejnyi pattanás a javítandó felület, arra nem kell lakkot tenni, elég csak a bázis szin. Gyári festéket nem kapsz sehol, az a javító eljárásban nem létezik, de olyan szinüt igen. Fordot kb 5 országban gyártanak, ezért nem elég a színszámot leolvasni a zárhídról, kell az árnyalati beazonosítás is.  
 
Javaslat: egy színkeveréssel rendelkező fényezőnél kevertess kb 1 dl bázisszínt, észterhigítós tisztítás után gyufaszállal javítsd ki a hibát, majd a maradék színt tedd be a !fagyasztóba! így sokáig jó marad. Mert hiába nincs benne edző, beszárad! Messziről szebb lesz az autód, de igazán tökéletes csak fújással lehet.  
 
Fényezőket találsz az autofenyezes.lap-on  
 
üdv.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #70 Dátum: 2004.03.24 szerda, 19:39:00 »

Ja, és 1 dl bázisszín ára kb 1500 ft.
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #71 Dátum: 2004.03.25 csütörtök, 10:23:00 »

Hi !
Koszi az infot!
Gondolom nem lesz egy gyari minoseg, de azert a korroziotol csak megvedi valamelyest. Inkabb e miatt festegetnem le itt-ott. Aztan eccer majd le lesz fulyva rendesen, de addig is ne rohadjon. Mert ma meg csak egy gombostufej, holnap mar oklomnyi lesz a rohadas, nem beszelve arrol, hogy a meg jo festes ala mar a rozsda, az meg tok ronda, hogyha holyagos a cucc.
bye
Naplózva

blah blah blah
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #72 Dátum: 2004.03.25 csütörtök, 10:33:00 »

-ly
+j
Naplózva

blah blah blah
Vendég
« Új hozzászólás #73 Dátum: 2004.03.25 csütörtök, 12:20:00 »

-ly
+j
Ezek meg a ... micsodáid?? (Joe után)
 
8-P
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #74 Dátum: 2004.03.26 péntek, 23:22:00 »

Ha hójagos a cucc, akkor már a LEMEZT is cserélni kell! A festék nem jó a rozsdára!!!!!
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #75 Dátum: 2004.03.27 szombat, 15:56:00 »

Hi !
Meg nem hojagos, csak pont ezt szeretnem elkerulni Cool
Tehat inkabb legyen kozelrol "foltos" az uj festek pamacs miatt, mint hojagos...
bye
Naplózva

blah blah blah
Vendég
« Új hozzászólás #76 Dátum: 2004.03.28 vasárnap, 10:30:00 »

OK
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #77 Dátum: 2004.04.13 kedd, 14:17:00 »

Festéket, (metált is) lehet keverni igen kis mennyisgében is. De minnél kisseb a kevert mennyiség, annál pontatlanabb a szín. Ha csak egy gombostűfejnyi pattanás a javítandó felület, arra nem kell lakkot tenni, elég csak a bázis szin. Gyári festéket nem kapsz sehol, az a javító eljárásban nem létezik, de olyan szinüt igen. Fordot kb 5 országban gyártanak, ezért nem elég a színszámot leolvasni a zárhídról, kell az árnyalati beazonosítás is.  
 
Javaslat: egy színkeveréssel rendelkező fényezőnél kevertess kb 1 dl bázisszínt, észterhigítós tisztítás után gyufaszállal javítsd ki a hibát, majd a maradék színt tedd be a !fagyasztóba! így sokáig jó marad. Mert hiába nincs benne edző, beszárad! Messziről szebb lesz az autód, de igazán tökéletes csak fújással lehet.  
 
Fényezőket találsz az autofenyezes.lap-on  
 
üdv.
rkpeti!  
Írtad: "nem elég a színszámot leolvasni a zárhídról, kell az árnyalati beazonosítás is"
Kérdésem:
Hol találom a zárhidon a színszámot s hogyan tudom beazonosítani? Most nem tudok kiszaladni a mondi-hoz, hogy megnézzem (néha dolgozni is kell az embernek..)de nem úgy van mint a scorpióknál, hogy a csomagtartóban a pótkerék mellett van egy colour type feliratú táblácskán
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #78 Dátum: 2004.04.25 vasárnap, 09:37:00 »

Bocs, hogy ilyen későn válaszolok, de hát a bambaság nagy úr. Tehát a zárhidon van egy kis rászegecselt adattábla, és annak a bal alsó sarkában van a színszám. Pl.: B3  vagy B5  (fehér
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #79 Dátum: 2004.04.29 csütörtök, 13:03:00 »

Bocs, hogy ilyen későn válaszolok, de hát a bambaság nagy úr. Tehát a zárhidon van egy kis rászegecselt adattábla, és annak a bal alsó sarkában van a színszám. Pl.: B3  vagy B5  (fehér
Megnéztem: B3
Na most aztán ki vagyok segítve, ha javítóstiftet akarok venni
 
Ezt hogyan lehet tovább beazonosítani, hogy uo. árnyalatot vegyek?
 
Vagy menjek fényezőhöz, bízzam rá az egészet és hagyjam ott a fél fizetésemet egy kis javítgatásért?Huh?!!!!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #80 Dátum: 2004.04.29 csütörtök, 14:21:00 »

 © kalci  
 
A Nagykőrösi útnál kifelé menet a szervízútonál van egy festékbolt.
Ott kikeverik Szpray-ba töltve.
És a kocsid alapján veszik a színt.
 
Kb: 250 ml - 3K
Üdv. Zombi
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #81 Dátum: 2004.04.29 csütörtök, 19:27:00 »

Ha egy mód van rá, a sprayt nem javbaslom...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #82 Dátum: 2004.04.30 péntek, 23:35:00 »

Ha egy mód van rá, a sprayt nem javbaslom...
Mit javasolsz? Menjek neki nagy pemzlivel?!
 
Mind1! úgy néz ki mégis meg kell szponzorálnom egy fényezőt, mert a hátsó szárnyat (amihez a Zombi segítségével jutottam -még egyszer köszi Zombi-)felrakás előtt át kell fényezni.
 
De azért érdekel, hogy nem adnak ki gyárilag ilyen spray -ket, amin be lehet azonosítani a szinkódot és árnyalatot? Múltkor a Tesó-ban nézegettem, volt vagy 500 féle színárnyalat spray -ben, de nem tudtam, hogy az enyémre melyik jó.......
 
Kalci
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #83 Dátum: 2004.05.01 szombat, 14:19:00 »

Mondeot gyártanak legalább 3 gyárban. A B3-szín nam ugyanaz a fehér mindenhol. KB 12 árnyalata van. A spray - ben csak nagyok kevés kb 1 dl szín van, a többi higító, és hordozó anyag. Különben is 1K-s (egy komponensü), ezért ha ilyet fujsz a kocsira ideiglenesen, azt a fényezőnek maradéktalanul el kell távolítania. Szóval csak őt szivatod. Bármit kell javítanod bízd szakemberre! Hidd el az a legolcsóbb!
 
http://autofenyezes.lap.h
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #84 Dátum: 2004.05.09 vasárnap, 19:27:00 »

sziasztok
Tudnátok mondani 1 Budapesti vagy környéki műanyag lökhárító javítót?
előre is köszi
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #85 Dátum: 2004.05.09 vasárnap, 20:41:00 »

X ker paprika utca
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #86 Dátum: 2004.05.10 hétfő, 11:21:00 »

mityenka,
 
Hullo kft, Magyar u 33/a. 283-1074
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #87 Dátum: 2004.05.10 hétfő, 17:03:00 »

Ha műanyagot akarsz javítatni, akkor úgy is fényezni kell a dolgot. Következtetés: vidd el egy fényezőhőz, neki van műanyagosa. Legalább nem fog köpködni a javításra. www.autofenyezes.lap.hu
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #88 Dátum: 2004.07.05 hétfő, 22:28:00 »

Hello!
Tud valaki ajánlani nekem egy megbízható, lehetőleg olcsó fényező-lakatost?  
[A hiba nem túl nagy, csupán annyi, hogy a küszöbök alatti rész (az a "csík", ahová emeléskor az emelőnek támaszkodni kell) teljes hosszában mindkét oldalon rohad. Nem nagyon, de messziről is látszik, szépen dobja le a festéket. Másutt nem. De jó lenne, ha egyáltalán nem rohadna tovább ott se.]
Ha van házilag is kivitelezhető megoldás (mittomén, mondjuk csiszolás+újrafestés - gondolom a "szaki" is így javítja), azt is szívesen várok.
 
Köszi!
Üdv!
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37275


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #89 Dátum: 2004.07.06 kedd, 01:11:00 »

Hello!
Tud valaki ajánlani nekem egy megbízható, lehetőleg olcsó fényező-lakatost?  
[A hiba nem túl nagy, csupán annyi, hogy a küszöbök alatti rész (az a "csík", ahová emeléskor az emelőnek támaszkodni kell) teljes hosszában mindkét oldalon rohad. Nem nagyon, de messziről is látszik, szépen dobja le a festéket. Másutt nem. De jó lenne, ha egyáltalán nem rohadna tovább ott se.]
Ha van házilag is kivitelezhető megoldás (mittomén, mondjuk csiszolás+újrafestés - gondolom a "szaki" is így javítja), azt is szívesen várok.
 
Köszi!
Üdv!
trombonist,
 
szerintem házilag ne nagyon ess neki, mert nem nagyon tudod úgy megcsinálni, hogy hatásos is legyen. Azzal meg mit érsz, ha a festék alatt tovább rohad? Úgyhogy inkább szerintem szakszerűen csináltasd meg!
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #90 Dátum: 2004.07.07 szerda, 22:11:00 »

trombonist,
 
szerintem házilag ne nagyon ess neki, mert nem nagyon tudod úgy megcsinálni, hogy hatásos is legyen. Azzal meg mit érsz, ha a festék alatt tovább rohad? Úgyhogy inkább szerintem szakszerűen csináltasd meg!
Hello!
OK, nem is szeretek házilag "taknyolni", csak egy ilyen hiba javításához a márkaszervízt erős túlzásnak tartom.  
(Igazából egy ügyeskezű, de szerény díjszabású maszek linkjét várom... )
 
Üdv!
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37275


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #91 Dátum: 2004.07.07 szerda, 22:33:00 »

Hello!
OK, nem is szeretek házilag "taknyolni", csak egy ilyen hiba javításához a márkaszervízt erős túlzásnak tartom.  
(Igazából egy ügyeskezű, de szerény díjszabású maszek linkjét várom... )
 
Üdv!
trombonist.
 
nagyon jó erre a márkaszervíz, kérdezd meg a fényezőt munkaidő után mennyiért csinálná meg, számla + minden nélkül, jó árát fog mondani. Smiley
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #92 Dátum: 2004.07.09 péntek, 14:24:00 »

Hello!
OK, nem is szeretek házilag "taknyolni", csak egy ilyen hiba javításához a márkaszervízt erős túlzásnak tartom.  
(Igazából egy ügyeskezű, de szerény díjszabású maszek linkjét várom... )
 
Üdv!
trombonist! www.autofenyezes.lap.hu   lehet válogatni!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #93 Dátum: 2004.07.09 péntek, 14:25:00 »

Igy talán könnyebb: katt ide
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #94 Dátum: 2004.07.09 péntek, 17:48:00 »

Köszi!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #95 Dátum: 2004.08.10 kedd, 12:38:00 »

Tegnap voltam fényezőnél s megbeszéltem az "Optikai tuningot"
Terveim szerint csináltatok egy teljes gumis alvázvédelmet, teljes glanzvax polírt és a hátsó szárnyat meg az első lökös alatti műa. rácsot fényeztetem le.
Ezért 45 rugót számol.
 
Szerintem ez korrekt ár, de azért kérmém a véleményeteket, hogy reális -e?
 
Üdv: Kalci
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #96 Dátum: 2004.08.10 kedd, 13:03:00 »

Tegnap voltam fényezőnél s megbeszéltem az "Optikai tuningot"
Terveim szerint csináltatok egy teljes gumis alvázvédelmet, teljes glanzvax polírt és a hátsó szárnyat meg az első lökös alatti műa. rácsot fényeztetem le.
Ezért 45 rugót számol.
 
Szerintem ez korrekt ár, de azért kérmém a véleményeteket, hogy reális -e?
 
Üdv: Kalci
Hali!
 
A gumis alvázvédelem mennyibe kerül?  
 
Egyébként szerintem korrekt ez az ár, nekem épp ma készült el a kocsim, mindjárt megyek érte Solymárra - megcsináltattam a küszöbrohadásomat. Ezt 22.500 Ft-ért csinálta meg a márkaszervíz. Ebből anyagköltség szerintem 2 deci festék, meg 1 deci alávázvédő... Remélem szép lett!
 
Üdv!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #97 Dátum: 2004.08.10 kedd, 13:49:00 »

Ha gumis alvázvédelem alatt a rücsi-t érted akkor az szürke szinben kb1300ft/l a rücsi + a munkaköltség...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #98 Dátum: 2004.08.10 kedd, 13:56:00 »

Ha gumis alvázvédelem alatt a rücsi-t érted akkor az szürke szinben kb1300ft/l a rücsi + a munkaköltség...
... és mennyi kell egy alvázhoz???
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #99 Dátum: 2004.08.10 kedd, 14:08:00 »

Ha gumis alvázvédelem alatt a rücsi-t érted akkor az szürke szinben kb1300ft/l a rücsi + a munkaköltség...
Hello!
Igen, azt a "ruganyos" rücsit értem. (Ha jól csalódom, ez azért jó, mert a kőfelverődés nem tudja megsérteni, egyszerűen lepattan róla minden.) Ilyennel csináltatta meg faterom az OFF Renault-nkat ON, és remekül bevált, a most 20 éves verda alja nem rohad sehol.  
Csak annak már 8 éve, és az érdekelne, hogy manapság egy Mondeora mennyibe kerül az ilyen alvázvédelem?
 
Üdv!
Naplózva
Oldalak: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 ... 21   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.042 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.