Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.04.29 hétfő, 00:55:09 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 85 86 87 88 89 90 91 [92] 93 94 95 96 97 98 99 ... 247   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Optikai tuning  (Megtekintve 3219369 alkalommal)
0 Felhasználó és 72 vendég van a témában
MondESU
Vendég
« Új hozzászólás #4550 Dátum: 2007.09.20 csütörtök, 09:42:17 »

Ritka küllős felni. Igen, kinek ez, kinek az. Utólag jó döntés volt nálam a ritka küllő, könnyen tisztítható! Hetente 1x egy laza samponos tisztítás, és nincs oldószeres/vegyszeres mosás.
http://kepfeltoltes.hu/view/070920/S6000845_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Üdv:)
Naplózva
Bazsa
Vendég
« Új hozzászólás #4551 Dátum: 2007.09.20 csütörtök, 09:49:22 »

Én véleményem: Esu felnije a legszebb, de Japánnak szebb volt sokkal a régi felnije.
sorry
Naplózva
Ifju Balázs
Vendég
« Új hozzászólás #4552 Dátum: 2007.09.20 csütörtök, 09:57:31 »

Én véleményem: Esu felnije a legszebb, de Japánnak szebb volt sokkal a régi felnije.
sorry

Majd nézd meg Japán 19 collos felnijét élőben! Lehet, hogy meg fog változni a véleményed...
Naplózva
MondESU
Vendég
« Új hozzászólás #4553 Dátum: 2007.09.20 csütörtök, 10:02:08 »

Én véleményem: Esu felnije a legszebb, de Japánnak szebb volt sokkal a régi felnije.
sorry

Majd nézd meg Japán 19 collos felnijét élőben! Lehet, hogy meg fog változni a véleményed...

Ne nyissunk vitát! Miskolc elvitte a pálmát, mACSman kollégánk jóvóltából! Papírja is van róla! ( X. Mondeo Nagytali )
Üdv:)
Naplózva
Ifju Balázs
Vendég
« Új hozzászólás #4554 Dátum: 2007.09.20 csütörtök, 10:05:30 »


Ne nyissunk vitát! Miskolc elvitte a pálmát, mACSman kollégánk jóvóltából! Papírja is van róla! ( X. Mondeo Nagytali )
Üdv:)

Eszemben sincs vitát nyitni, csak én láttam a Lurdynál Japán felnijét. A fotón nem látszik jól, mert az egész autó van lefényképezve, nem csak a felni.
Persze mindenkinek más tetszik, és ez így is van jól. wave
Naplózva
ms02
Vendég
« Új hozzászólás #4555 Dátum: 2007.09.20 csütörtök, 10:08:30 »


Szerintem az enyém a legszebb. punktum  Grin
Naplózva
Murmucka
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5488


E!

h.zsolt@freemail.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #4556 Dátum: 2007.09.20 csütörtök, 10:13:38 »

Szerintem az enyém a legszebb. punktum  Grin

Enyém meg ingyen volt és szép is. Tongue
Naplózva

Anything worth shooting is worth shooting twice. Ammo is cheap. Life is expensive.
Fiat Bravo 1.4 T-Jet >>http://www.murmucka.hu/bravo.jpg<<
MondESU
Vendég
« Új hozzászólás #4557 Dátum: 2007.09.20 csütörtök, 10:19:58 »

Szia Balázs!
Tudom, mindenkinek a sajátja a legszebb, én se akadékoskodom!
Japán felnijét megnézzük, ha jön a talira.
Bevallom, sok szépet láttam Tökölön is a nagy Ford-talin, nem tudtam volna nyugodt szívvel csak 1-re szavazni.
Üdv:  integet2
Naplózva
Ifju Balázs
Vendég
« Új hozzászólás #4558 Dátum: 2007.09.20 csütörtök, 10:40:36 »

Tudom, mindenkinek a sajátja a legszebb...

Ez már csak így van! eljen integet2
Naplózva
Tsory
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7848


Innen legszebb a kilátás :)


WWW
« Új hozzászólás #4559 Dátum: 2007.09.20 csütörtök, 10:59:37 »

Tudom, mindenkinek a sajátja a legszebb ...

én vasárnap láttam 1 ilyen optikai cuccost, ami valszeg csak a gazdinak tetszett Cheesy
minden irányból amortizált kb '82 évjáratú fehér fiesta lemez felniken. csomagtér tetőn hatalmas vasalódeszka, a kerekeken pedig spinner! asztem összecsinálom magam a gyönyörtől Cheesy Cheesy Cheesy frankó krómozott dísztárcsa, és azon pörgött a spinner mint állat. tuti ami fix, elhagyás elleni védelemmel is ellátta a gondos gazdi ... kábelkötegelővel minden küllőnél megfogatta. volt idő szemrevételezni a darabot, mert mellette álltam 1 hosszú pirosban. vált a lámpa, és a kicsike "kilő" ... én + vártam még kb 10 másodpercet mire eloszlott a fekete korom, és tette ugyanezt az is aki mögötte volt.
Naplózva

KLIKK >>>        <<< KLIKK
sgabo
Vendég
« Új hozzászólás #4560 Dátum: 2007.09.20 csütörtök, 13:01:51 »

Enyém meg ingyen volt és szép is. Tongue

az enyém meg ronda és ingyen volt!  Grin Grin Grin Grin Grin police
Naplózva
Janika
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383


E-mail
« Új hozzászólás #4561 Dátum: 2007.09.20 csütörtök, 16:15:07 »


Vajon Mondihoz van ilyen "tésztaszűrő" féktárcsa? Grin

Persze! 35-40 000 a pár (Brembo, Zimmermann)
Naplózva

2002 MKIII 2.0 TDDi
Japán
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 566


:D


E-mail
« Új hozzászólás #4562 Dátum: 2007.09.20 csütörtök, 18:32:45 »

más szögből Grin
http://kepfeltoltes.hu/view/070920/19_col_013_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/view/070912/19_col_002_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/view/070920/19_col_010_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
 Shocked
Naplózva

FEKETE GYÉMÁNT,GHIA,19col 40mm ültetve,automata kényelem Smiley
clint
Vendég
« Új hozzászólás #4563 Dátum: 2007.09.20 csütörtök, 18:44:46 »


All-road Smiley))
Ültesd már meg végre Roll Eyes)
Naplózva
Japán
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 566


:D


E-mail
« Új hozzászólás #4564 Dátum: 2007.09.20 csütörtök, 18:49:10 »

Tudod az a fura,hogy bárnalyik mondeonak nézed a kerék járatban a helyet mind nagyobb mint az enyém,hiszen átmérőben 1 centivel nagyobb.Csak ez így feltünőbbbbbbbb Grin
Naplózva

FEKETE GYÉMÁNT,GHIA,19col 40mm ültetve,automata kényelem Smiley
Bazsa
Vendég
« Új hozzászólás #4565 Dátum: 2007.09.20 csütörtök, 20:06:13 »

Optikai-tuning projekt:

Naplózva
MondESU
Vendég
« Új hozzászólás #4566 Dátum: 2007.09.20 csütörtök, 20:08:25 »

Szia Bazsa!
Vundershőn! Ez gyönyörű lett!  worship
Vasárnap élőben is megnézzük!
Gratula!
Üdv:  integet2
Naplózva
stealt
Vendég
« Új hozzászólás #4567 Dátum: 2007.09.20 csütörtök, 20:13:14 »

Optikai-tuning projekt:
Valahonnan ismerős Grin Nagggyon tutti eljen eljen taps taps
De egy dolog nem tetszik csak.... az hogy élőben sokkal szebb Grin
Naplózva
wyctor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8174


+36309351663

benedek88@hotmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #4568 Dátum: 2007.09.20 csütörtök, 20:55:42 »

Optikai-tuning projekt:

Nagyon kellet rá igazad van, de én csak a maradék festéket rányomtam volna a gumicsíkra... wave
Naplózva

2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Titanium-X
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #4569 Dátum: 2007.09.20 csütörtök, 21:11:59 »

Optikai-tuning projekt:

Nagyon kellet rá igazad van, de én csak a maradék festéket rányomtam volna a gumicsíkra... wave

Szerinted az miért nem festették le gyárilag?
Arra sima festék jó lenne? Mert gondolom, oda rugalmas fösték kellene.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
wyctor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8174


+36309351663

benedek88@hotmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #4570 Dátum: 2007.09.20 csütörtök, 21:15:42 »


Szerinted az miért nem festették le gyárilag?
Arra sima festék jó lenne? Mert gondolom, oda rugalmas fösték kellene.

Nekem is utólag festették le, sőt nem is a gyárilag alapozott, hanem a "rücskös" típusra. Nekem semmi baja nincsen, pedig már követ is kapott...
Naplózva

2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Titanium-X
tomi3118
Vendég
« Új hozzászólás #4571 Dátum: 2007.09.20 csütörtök, 21:53:24 »

Holnap viszem bőröztetni a kormányt. Az a kérdésem, hogy mi a kormányleszedés menete  - különös tekintettel a légzsákra? A TIS-ben csak onnét találtam meg, hogy a korménycsavart vegyem le... De a lágzsákot hogyan lehet levenni? Le kell kötni az akkut? Huh? fejvakaras

Amúgy bézs színű lesz a kormány, a  váltógomb, a váltószoknya, a középkonzolon a váltóburkolat és a kézifékkar. hasonló színű, mint a bézs burkolat a műszerfal alján és az ajtókon. és fekete cérnával varrva, hogy legyen átmenet a fekete műszerfalhoz. Remélem jó lesz, majd csinálok képet. De csak ha szép lett... eplus2
Naplózva
fusim
Vendég
« Új hozzászólás #4572 Dátum: 2007.09.20 csütörtök, 22:10:42 »

Holnap viszem bőröztetni a kormányt. Az a kérdésem, hogy mi a kormányleszedés menete  - különös tekintettel a légzsákra? A TIS-ben csak onnét találtam meg, hogy a korménycsavart vegyem le... De a lágzsákot hogyan lehet levenni? Le kell kötni az akkut? Huh? fejvakaras

Amúgy bézs színű lesz a kormány, a  váltógomb, a váltószoknya, a középkonzolon a váltóburkolat és a kézifékkar. hasonló színű, mint a bézs burkolat a műszerfal alján és az ajtókon. és fekete cérnával varrva, hogy legyen átmenet a fekete műszerfalhoz. Remélem jó lesz, majd csinálok képet. De csak ha szép lett... eplus2

Aksi levesz 15 percet vársz! Utána kormány elteker 90fok balra és fent torx 20 vagy 25 ös csavar kiteker - nem esik ki. Kormány jobbrateker 180fok másik csavar kiteker. Lufi kiemel helyéről és csati lehúz, lufi félretesz tuti helyre gyerek, háziállat ne érje el. Utána kormány egyenesbe állít csatikat kihúzod és jöhet a csavar - segítő tartsa meg kormányt lazításkor ne a kormányzár!
Naplózva
tomi3118
Vendég
« Új hozzászólás #4573 Dátum: 2007.09.20 csütörtök, 22:20:57 »

Holnap viszem bőröztetni a kormányt. Az a kérdésem, hogy mi a kormányleszedés menete  - különös tekintettel a légzsákra? A TIS-ben csak onnét találtam meg, hogy a korménycsavart vegyem le... De a lágzsákot hogyan lehet levenni? Le kell kötni az akkut? Huh? fejvakaras

Amúgy bézs színű lesz a kormány, a  váltógomb, a váltószoknya, a középkonzolon a váltóburkolat és a kézifékkar. hasonló színű, mint a bézs burkolat a műszerfal alján és az ajtókon. és fekete cérnával varrva, hogy legyen átmenet a fekete műszerfalhoz. Remélem jó lesz, majd csinálok képet. De csak ha szép lett... eplus2

Aksi levesz 15 percet vársz! Utána kormány elteker 90fok balra és fent torx 20 vagy 25 ös csavar kiteker - nem esik ki. Kormány jobbrateker 180fok másik csavar kiteker. Lufi kiemel helyéről és csati lehúz, lufi félretesz tuti helyre gyerek, háziállat ne érje el. Utána kormány egyenesbe állít csatikat kihúzod és jöhet a csavar - segítő tartsa meg kormányt lazításkor ne a kormányzár!

Rád számítottam, és nem hiába... Grin  Köszönöm szépen a részletes segítséget!!! worship  worship worship worship
Naplózva
zsoel
Vendég
« Új hozzászólás #4574 Dátum: 2007.09.20 csütörtök, 22:36:51 »

Bazsa!

Szép lett.

Épp ma ment előttem egy f2-es mondeo, ténylegmegéri lecserélni a szoknyát!-:)
Naplózva
zsoel
Vendég
« Új hozzászólás #4575 Dátum: 2007.09.20 csütörtök, 22:38:50 »

tomi3118!

nagy változás lesz ugy látom!-:)

Küldtem neked SZÜ-t.
Naplózva
tomi3118
Vendég
« Új hozzászólás #4576 Dátum: 2007.09.20 csütörtök, 22:42:38 »

tomi3118!

nagy változás lesz ugy látom!-:)

Küldtem neked SZÜ-t.
Válaszoltam. wave
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37275


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #4577 Dátum: 2007.09.20 csütörtök, 23:29:26 »

Enyém meg ingyen volt és szép is. Tongue

Ez így is a legjobb, nekem is rajat volt az autón, és szép is az úgy! Smiley
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
sgabo
Vendég
« Új hozzászólás #4578 Dátum: 2007.09.21 péntek, 07:40:59 »

De csak ha szép lett... eplus2
már hogyne lenne szép?Huh? azt nem is említetted, hogy merci bőr lesz benne!  Grin
Naplózva
enef
Vendég
« Új hozzászólás #4579 Dátum: 2007.09.21 péntek, 09:00:41 »

Optikai-tuning projekt:



Nagyon szép!
Megjött nekem is az alkatrész, hétfőn rakják fel.
Valszeg kicsit komplikáltabb lesz, mivel nekem lökhárítót is és doblezemez boritást is cserélnek,
de remélem a végeredmény tutti lesz.

Már nagyon várom hogy nekem is f2 legyen, de addig is gratula a tiédhez. Smiley
Naplózva
enef
Vendég
« Új hozzászólás #4580 Dátum: 2007.09.21 péntek, 09:03:06 »

Optikai-tuning projekt:



Nagyon szép!
Megjött nekem is az alkatrész, hétfőn rakják fel.
Valszeg kicsit komplikáltabb lesz, mivel nekem lökhárítót is és doblezemez boritást is cserélnek,
de remélem a végeredmény tutti lesz.

Már nagyon várom hogy nekem is f2 legyen, de addig is gratula a tiédhez. Smiley

Bocsi nem figyeltem és benne hagytam a képet.
Még tanulnom kell az új fórumot, de egyre inkább kezdem megszokni és tetszik az új stílus  Smiley
Naplózva
wyctor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8174


+36309351663

benedek88@hotmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #4581 Dátum: 2007.09.21 péntek, 11:41:11 »

Holnap viszem bőröztetni a kormányt. Az a kérdésem, hogy mi a kormányleszedés menete  - különös tekintettel a légzsákra? A TIS-ben csak onnét találtam meg, hogy a korménycsavart vegyem le... De a lágzsákot hogyan lehet levenni? Le kell kötni az akkut? Huh? fejvakaras

Amúgy bézs színű lesz a kormány, a  váltógomb, a váltószoknya, a középkonzolon a váltóburkolat és a kézifékkar. hasonló színű, mint a bézs burkolat a műszerfal alján és az ajtókon. és fekete cérnával varrva, hogy legyen átmenet a fekete műszerfalhoz. Remélem jó lesz, majd csinálok képet. De csak ha szép lett... eplus2

Ez mekkora ötlet, ha széplesz ,ilyet én is csinálok... wave eljen
Naplózva

2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Titanium-X
zsoel
Vendég
« Új hozzászólás #4582 Dátum: 2007.09.21 péntek, 11:46:42 »

Holnap viszem bőröztetni a kormányt. Az a kérdésem, hogy mi a kormányleszedés menete  - különös tekintettel a légzsákra? A TIS-ben csak onnét találtam meg, hogy a korménycsavart vegyem le... De a lágzsákot hogyan lehet levenni? Le kell kötni az akkut? Huh? fejvakaras

Amúgy bézs színű lesz a kormány, a  váltógomb, a váltószoknya, a középkonzolon a váltóburkolat és a kézifékkar. hasonló színű, mint a bézs burkolat a műszerfal alján és az ajtókon. és fekete cérnával varrva, hogy legyen átmenet a fekete műszerfalhoz. Remélem jó lesz, majd csinálok képet. De csak ha szép lett... eplus2

Ez mekkora ötlet, ha széplesz ,ilyet én is csinálok... wave eljen

Már csak második lehetsz!  Grin

Nekem már folyamatban van a bézs váltoszoknya projekt!!!  nyes
Naplózva
wyctor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8174


+36309351663

benedek88@hotmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #4583 Dátum: 2007.09.21 péntek, 11:48:53 »


Már csak második lehetsz!  Grin

Nekem már folyamatban van a bézs váltoszoknya projekt!!!  nyes

Akkor én krómosra huzatom át  beka3 wave
Naplózva

2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Titanium-X
sgabo
Vendég
« Új hozzászólás #4584 Dátum: 2007.09.21 péntek, 22:22:24 »

Tomi3118! nem hiányzik ebből a topikból valami?  Grin Huh? police
Naplózva
tomi3118
Vendég
« Új hozzászólás #4585 Dátum: 2007.09.21 péntek, 22:50:36 »

No, elkészült a bézs bőr.

A képek ITT láthatóak. Egyelőre estio képek vakuval és nem vakuval a belső világításnál, azért ezek nem adják vissza az igazi színhatást. Holnap csinálok természetes fénynél képeket, abból jobban látni, hogy eléggé hasonló lett, mint az autó többi része - és persze még kicsit kopni is fog a színe.

Nekem nagyon tetszik. A váltó körüli műanyagot a tervekkel ellentétben nem tudta megcsinálni, mert az alu karika annyira hülyén van felfogatva, hogy az alá már egy bőrbrítást nem lehet behajtogatni. Ráadásul az alu karikával elég sokat szenvedett, mert forrasztópákával kellett a műanyag tartófüleket kihajtani majd vissza. A kormányt simán leszedték és vissza is tették, ugyanúgy az alu karikákat a kormányküllőkön. A kormányon a hátsó bütykök klasszul érezhetőek, a fogása hajszálnyit vastagabb lett, ez nekem tetszik. A kézifékkar kicsit vastagabb lett, de a gombot jól be lehet nyomni, még egy plusz karimát is kapott köré. A váltógomb fogása egyszerűen fantasztikus lett. 

Este a távirányítóal kinyitva a kocsi ugyebár fényárba borul, és állati jól néz ki a világos kormány meg a váltó. Na, szóval most eléggé vigyorgok...

Az egész mindössze 20 000 forintba került.

A mester címe: Imre Attila, karpitman . Mindenkinek tudom ajánlani, mert nagyon szépen dolgozott és ócccóóóó.
Naplózva
wyctor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8174


+36309351663

benedek88@hotmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #4586 Dátum: 2007.09.21 péntek, 23:06:05 »

No, elkészült a bézs bőr.

A képek ITT láthatóak. Egyelőre estio képek vakuval és nem vakuval a belső világításnál, azért ezek nem adják vissza az igazi színhatást. Holnap csinálok természetes fénynél képeket, abból jobban látni, hogy eléggé hasonló lett, mint az autó többi része - és persze még kicsit kopni is fog a színe.

Nekem nagyon tetszik. A váltó körüli műanyagot a tervekkel ellentétben nem tudta megcsinálni, mert az alu karika annyira hülyén van felfogatva, hogy az alá már egy bőrbrítást nem lehet behajtogatni. Ráadásul az alu karikával elég sokat szenvedett, mert forrasztópákával kellett a műanyag tartófüleket kihajtani majd vissza. A kormányt simán leszedték és vissza is tették, ugyanúgy az alu karikákat a kormányküllőkön. A kormányon a hátsó bütykök klasszul érezhetőek, a fogása hajszálnyit vastagabb lett, ez nekem tetszik. A kézifékkar kicsit vastagabb lett, de a gombot jól be lehet nyomni, még egy plusz karimát is kapott köré. A váltógomb fogása egyszerűen fantasztikus lett. 

Este a távirányítóal kinyitva a kocsi ugyebár fényárba borul, és állati jól néz ki a világos kormány meg a váltó. Na, szóval most eléggé vigyorgok...

Az egész mindössze 20 000 forintba került.

A mester címe: Imre Attila, karpitman . Mindenkinek tudom ajánlani, mert nagyon szépen dolgozott és ócccóóóó.

Fura így látni, de nem mondom, hogy rossz... Élőben majd biztos más. eljen
Naplózva

2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Titanium-X
Tádé
Vendég
« Új hozzászólás #4587 Dátum: 2007.09.22 szombat, 07:16:36 »

No, elkészült a bézs bőr.
taps eljen worship
Naplózva
Bazsa
Vendég
« Új hozzászólás #4588 Dátum: 2007.09.22 szombat, 09:11:21 »

Nagyon ott van a cucc!
Én a kézifékkart szeretném ugyan így megoldani. Ehhez ki kell szerelni? Vagy a kész bőrt ráhúzza? /mert ha ki kell szerelni, akkor az egész középkonzolt ki kell venni érte. ugye?
Naplózva
zsoel
Vendég
« Új hozzászólás #4589 Dátum: 2007.09.22 szombat, 09:41:39 »

tomi3118!

Jó lett.
Kiváncsi vagyok, hogy az eredeti bézs belsőhöz mennyire hasonlít ez a szinárnyalat.
Én is kerestettem a bőrösnél bézs szinű anyagot, de nem talált.
A nappali képek biztos jobban érzékeltetik a szinárnyalatot.

Várom!-:)
Naplózva
mACSman
Vendég
« Új hozzászólás #4590 Dátum: 2007.09.22 szombat, 09:43:07 »

Nagyon ott van a cucc!
Én a kézifékkart szeretném ugyan így megoldani. Ehhez ki kell szerelni? Vagy a kész bőrt ráhúzza? /mert ha ki kell szerelni, akkor az egész középkonzolt ki kell venni érte. ugye?

Van kárpitos ismrősöm, aki szokott kormányt, ülést stb... bőrözni.
Majd meg kérdezem tőle.
« Utoljára szerkesztve: 2007.09.22 szombat, 19:37:31 írta mACSman » Naplózva
clint
Vendég
« Új hozzászólás #4591 Dátum: 2007.09.22 szombat, 13:01:09 »

No, elkészült a bézs bőr.

Az egész mindössze 20 000 forintba került.

A mester címe: Imre Attila, karpitman . Mindenkinek tudom ajánlani, mert nagyon szépen dolgozott és ócccóóóó.

Nagyon tetszik a szoknya és a váltógomb. Kérdés mennyire üt el a színe a bézs bőr üléstől, nekem az van.
A varrás jól látom, hogy fekete? Talán egy enyhe barna nekem jobban feküdne.
Terveztem már a cseréjét, plusz a középkonzolt is bézsre fényeztetem valószínüleg. De ez egyenlőre még csak terv.

********
Abban viszont elfogadok minden segítséget, hogy aki ügyes Photoshoppal az csinálna Face1 es belsőről bézs középkonzolos átrajzolatot (szépmagyarszó:)) Vizuális típus vagyok  angel
Naplózva
tomi3118
Vendég
« Új hozzászólás #4592 Dátum: 2007.09.22 szombat, 16:53:09 »

Végre csináltam nappali képeket és feltettem IDE .
Mostmár jobban látszik, hogy az ülésektől elüt a színe, de a műbőr ajtókárpithoz eléggé passzol, bár persze nam ugyanaz az árnyalat.
Ráadásul a váltószoknya bőre nincs kifeszítve, mint a kormányon meg a váltógombon lévő, úgyhogy az egy kicsit sötétebb.

Szóval lehet benne hibát találni, az árnyalatok nem tökéletesek, pláne, ha valaki 32 bites színmélyéget lát. Grin Grin Grin

Lehet, hogy a barna cérna jobb lett volna, sőt lehet, hogy a bézs cérna még jobb lett volna, ez szerintem ízlés kérdése. Nekem most még tetszik a fekete varrás.

A fogása nagyon állat, nem csúszik, mint a régi kifényesedett bőr de azért annyira igen, hogy kéztővel lehessen tekerni a kormányt. A váltógomb is hajszálnyit nagyobb lett, amennyivel a bőr vastagabb, mint a gyári.

A kézifékkart szerintem nem vették ki, bár nem voltam mellettük, mikor csinálták - egy egyész napot nem tudnék ott ácsorogni mellettük. Reggel vittem, este hoztam - és itt is köszönöm szépen SGabo barátomnak, hogy oda-vissza fuvarozott, különben gyalogolhattam volna haza kb. 6 km-t. worship law

Azért itt egy kép előlegbe nyes

Naplózva
sgabo
Vendég
« Új hozzászólás #4593 Dátum: 2007.09.22 szombat, 16:55:19 »

Végre csináltam nappali képeket és feltettem.

nagyon király! gratula, bár tegnap is jól nézett ki... majd nézd meg az én strandkorlátkék-tuningfestésemet is!  Grin Grin Grin kicsit nonfiguratív és még csak a baloldalon van!  Grin Grin Grin
Naplózva
Tsory
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7848


Innen legszebb a kilátás :)


WWW
« Új hozzászólás #4594 Dátum: 2007.09.22 szombat, 17:04:45 »

Végre csináltam nappali képeket és feltettem .....

Nagyon szép!
Magamnak nem választanék világos kárpitot a kényessége miatt, de ettől függetlenül tetszik és ami szép az szép, el kell ismerni.
Naplózva

KLIKK >>>        <<< KLIKK
Tsory
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7848


Innen legszebb a kilátás :)


WWW
« Új hozzászólás #4595 Dátum: 2007.09.22 szombat, 17:19:04 »

nagyon király! gratula, bár tegnap is jól nézett ki... majd nézd meg az én strandkorlátkék-tuningfestésemet is!  Grin Grin Grin kicsit nonfiguratív és még csak a baloldalon van!  Grin Grin Grin

mert szólni kellett volna a Gizifiúnak, h a rendőrök előtt játszátok vissza az eseményeket a másik oldalról Cheesy
Naplózva

KLIKK >>>        <<< KLIKK
FeGa
Vendég
« Új hozzászólás #4596 Dátum: 2007.09.22 szombat, 18:29:28 »

Végre csináltam nappali képeket és feltettem ...
Nagyon jól néz ki!!! Csak Fordék le ne koppintsák  Grin mert akkor oda az egyediség.
Naplózva
nagytomi
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1096



« Új hozzászólás #4597 Dátum: 2007.09.22 szombat, 18:41:15 »

No, elkészült a bézs bőr.
Ez aztán nem semmi! taps
A fekete cérna meg kellett a fekete műszerfel miatt.A nagyok is elütő színnel csinálják
 a varrást és úgy a szép.Szerintem...
Naplózva

2011.Titanium S kombi 2.0 TDCi 163 Hp. Powershift ,19"
2018 MK5 180 Hp AWD Powershift
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #4598 Dátum: 2007.09.22 szombat, 19:15:38 »

Végre csináltam nappali képeket és feltettem IDE .
Mostmár jobban látszik, hogy az ülésektől elüt a színe, de a műbőr ajtókárpithoz eléggé passzol, bár persze nam ugyanaz az árnyalat.
Ráadásul a váltószoknya bőre nincs kifeszítve, mint a kormányon meg a váltógombon lévő, úgyhogy az egy kicsit sötétebb.

Szerintem nagyon jó lett. A váltógomb osztályon felüli.
Az egész elsőre fura, de nagyon jó. Lehet, hogy a könyöklőt sem ártana...
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
tomi3118
Vendég
« Új hozzászólás #4599 Dátum: 2007.09.22 szombat, 20:30:38 »

Lehet, hogy a könyöklőt sem ártana...

Igen, igazad van, SGaboval szerintünk is ez volt az egyik következő lehetőség.

Köszönöm mndenkiek a dícsérő szavakat! worship
Naplózva
Oldalak: 1 ... 85 86 87 88 89 90 91 [92] 93 94 95 96 97 98 99 ... 247   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.13 másodperc alatt készült el 25 lekéréssel.