Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.04.29 hétfő, 00:34:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 19 20 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 32 33 ... 247   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Optikai tuning  (Megtekintve 3219196 alkalommal)
0 Felhasználó és 86 vendég van a témában
Vendég
« Új hozzászólás #1250 Dátum: 2005.11.17 csütörtök, 22:47:00 »

De ugye szilikonos, szemüveges volt, hogy itt az Optikai tuningban ne legyen annyira OFF  
Nem volt az szilikonos, de a dudái jók voltak Optikailag is
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1251 Dátum: 2005.11.18 péntek, 11:41:00 »

Nem volt az szilikonos, de a dudái jók voltak Optikailag is
szóval, máskor, ha vásárolsz, ne a szemed a kis eladócsajra, mert leszel, és a kedvesed , te meg mint a moziba, aztán , meg , meg , meg hogy mért is tetted.
Ő meg egy ideig lesz, de kicsivel később már , hogy aztán .
aztán megint kiég egy , de te tudni fogod hogy vár rád, ha , úgyhogy inkább felveszed a , vásárolsz, majd .
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1252 Dátum: 2005.11.18 péntek, 11:48:00 »

szóval, máskor, ha vásárolsz, ne a szemed a kis eladócsajra, mert leszel, és a kedvesed , te meg mint a moziba, aztán , meg , meg , meg hogy mért is tetted.
Ő meg egy ideig lesz, de kicsivel később már , hogy aztán .
aztán megint kiég egy , de te tudni fogod hogy vár rád, ha , úgyhogy inkább felveszed a , vásárolsz, majd .
Ez a jelbeszéd tetőfoka...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1253 Dátum: 2005.11.18 péntek, 11:51:00 »

szóval, máskor, ha vásárolsz, ne a szemed a kis eladócsajra, mert leszel, és a kedvesed , te meg mint a moziba, aztán , meg , meg , meg hogy mért is tetted.
Ő meg egy ideig lesz, de kicsivel később már , hogy aztán .
aztán megint kiég egy , de te tudni fogod hogy vár rád, ha , úgyhogy inkább felveszed a , vásárolsz, majd .
Teccik! Olyan, mint 1 mesekönyv!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1254 Dátum: 2005.11.18 péntek, 11:54:00 »

Ez a jelbeszéd tetőfoka...

Én is bírtam ezeket a képes fejtörőket, eddig egy barátom "bátaszéken"-je teccett a legjobban
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #1255 Dátum: 2005.11.18 péntek, 11:59:00 »

szóval, máskor, ha vásárolsz, ne a szemed a kis eladócsajra, mert leszel, és a kedvesed , te meg mint a moziba, aztán , meg , meg , meg hogy mért is tetted.
Ő meg egy ideig lesz, de kicsivel később már , hogy aztán .
aztán megint kiég egy , de te tudni fogod hogy vár rád, ha , úgyhogy inkább felveszed a , vásárolsz, majd .
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #1256 Dátum: 2005.11.18 péntek, 12:07:00 »

mindenkinek
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37275


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #1257 Dátum: 2005.11.18 péntek, 16:16:00 »

szóval, máskor, ha vásárolsz, ne a szemed a kis eladócsajra, mert leszel, és a kedvesed , te meg mint a moziba, aztán , meg , meg , meg hogy mért is tetted.
Ő meg egy ideig lesz, de kicsivel később már , hogy aztán .
aztán megint kiég egy , de te tudni fogod hogy vár rád, ha , úgyhogy inkább felveszed a , vásárolsz, majd .
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #1258 Dátum: 2005.11.18 péntek, 22:35:00 »

Pablo testvér, Erdélyben így hívják:
hosszúfény = távolsági, reflektor
rövidfény = utcai
 
Bárdis kedvezmény: Írsz Scratchnek levelet ő meg ad Neked egy ügyfélszámot. Arra hivatkozva tudsz majd kedvezményesen vásárolni.
üdvök
Szkreccs, vazze' ügyfélszámot izibe'!!!
 
Avagy kevésbé lazán: Scratch, légyszi' dobjál meg engem is egy számmal, él az itteni mail-em. Köszi
 
Bocs, ittunk egy keveset...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1259 Dátum: 2005.11.18 péntek, 22:41:00 »

Szkreccs, vazze' ügyfélszámot izibe'!!!
 
Avagy kevésbé lazán: Scratch, légyszi' dobjál meg engem is egy számmal, él az itteni mail-em. Köszi
 
Bocs, ittunk egy keveset...
Balu vazze' részegen ne fórumozz
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1260 Dátum: 2005.11.18 péntek, 22:41:00 »

De ugye szilikonos, szemüveges volt, hogy itt az Optikai tuningban ne legyen annyira OFF  
A szilikont értem, a szemüveg minek?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1261 Dátum: 2005.11.18 péntek, 22:43:00 »

szóval, máskor, ha vásárolsz, ne a szemed a kis eladócsajra, mert leszel, és a kedvesed , te meg mint a moziba, aztán , meg , meg , meg hogy mért is tetted.
Ő meg egy ideig lesz, de kicsivel később már , hogy aztán .
aztán megint kiég egy , de te tudni fogod hogy vár rád, ha , úgyhogy inkább felveszed a , vásárolsz, majd .
Ez állati jó volt!:-)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1262 Dátum: 2005.11.18 péntek, 22:44:00 »

A szilikont értem, a szemüveg minek?
"Optikai tuning" a topic vagy mi -> szemüveg = optika -> szilikon = tuning
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1263 Dátum: 2005.11.18 péntek, 22:46:00 »

"Optikai tuning" a topic vagy mi -> szemüveg = optika -> szilikon = tuning
Balu is értette volna, ha nem iszik annyit
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1264 Dátum: 2005.11.18 péntek, 22:47:00 »

Balu is értette volna, ha nem iszik annyit
Béka, hajó...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1265 Dátum: 2005.11.18 péntek, 22:48:00 »

Balu vazze' részegen ne fórumozz
Mé'ne? Úccse vesznek komojan!
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1266 Dátum: 2005.11.18 péntek, 22:58:00 »

Mé'ne? Úccse vesznek komojan!
Nehommánetene.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #1267 Dátum: 2005.11.20 vasárnap, 15:03:00 »

Sziasztok!
 
Minden tiszteletem azoknak akik kicserélték az izzókat! Én is megpróbáltam... nem sikerült!
Pedig Minim is van és abban aztán tényleg csak egy törött kezű nőgyógyász tud rendet tenni...
 
Szóval az lenne a kérdésem, hogy hogyan csináltátok ti nagyon-nagy mágusok! kiveszitek az egész lámpát? vagy az akksitól és a biztosítékháztól szabadultok meg? És mi a helyzet a bal oldalon? (Mondjuk az még istenes lehet...))
 
Köszönettel,
Péter
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1268 Dátum: 2005.11.20 vasárnap, 15:22:00 »

Sziasztok!
 
Minden tiszteletem azoknak akik kicserélték az izzókat! Én is megpróbáltam... nem sikerült!
Pedig Minim is van és abban aztán tényleg csak egy törött kezű nőgyógyász tud rendet tenni...
 
Szóval az lenne a kérdésem, hogy hogyan csináltátok ti nagyon-nagy mágusok! kiveszitek az egész lámpát? vagy az akksitól és a biztosítékháztól szabadultok meg? És mi a helyzet a bal oldalon? (Mondjuk az még istenes lehet...))
 
Köszönettel,
Péter
Szia!
 
Ki kell venni az egész lámpát a helyéről.Legalábbis így könnyebben hozzáférsz.Célszerű először levenni a hűtőrácsot.A lámpát 2 kis stift tartja,felülről meglátod.Kis füle van,ott kell megfogni és felhuzni.Ezután az egész lámpabúra kijön a helyéről.Hátulról van egy műanyag burkolat.Azt lepattintod,és ott már megtalálsz mindent.Ilyen kis beakasztós drótkengyel tartja helyén az izzót.Azt kiakasztod,és már jön is kifelé a régi izzó.
Az új betételénél vigyázni,nehogy az üvegbúrához hozzáérjél kis kezeddel.Utánna  a műveletsor visszafelé.Izzó,drótkengyel,burkolat vissza,lámpabúra helyére,2 stift,hűtőrács.
Jó munkát.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1269 Dátum: 2005.11.20 vasárnap, 15:29:00 »

Szia Zsoel!
 
Köszi szépen a gyors választ!
 
A hátsó burkolattól már menni fog a dolog, csak odáig eljutni volt akadály!
 
Olvasgattam a forumot visszafelé, nem lettem okosabb izzók terén! Azt hiszem én is a Tungsram Megalite mellett fogok dönteni. Nekem nem pálya az hogy kéken világítok, de nem látok annyit...  
 
Még egyszer köszi,
Péter
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37275


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #1270 Dátum: 2005.11.20 vasárnap, 17:10:00 »

Szia Zsoel!
 
Köszi szépen a gyors választ!
 
A hátsó burkolattól már menni fog a dolog, csak odáig eljutni volt akadály!
 
Olvasgattam a forumot visszafelé, nem lettem okosabb izzók terén! Azt hiszem én is a Tungsram Megalite mellett fogok dönteni. Nekem nem pálya az hogy kéken világítok, de nem látok annyit...  
 
Még egyszer köszi,
Péter
A használatiba képekkel jól le van írva az izzócsere, azt nézd át!
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
kalti57
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 384


E-mail
« Új hozzászólás #1271 Dátum: 2005.11.23 szerda, 18:28:00 »

Sziasztok!
Ajobb fényszóróm egy ideje elállítódott,fél méterre fel,balra kardoz.Bementem műhelybe,ahol az előző autók zöldkártyáját csinálták.Azt mondják,jöjjek vissza 4h után,mert napsütésnél nem tudják beállítani.Furcsállottam.Visszamentem,azt mondják ,álljak kint a félsötétben a műhelyajtó elé,majd azon beállítják.Otthagytam őket,mert azt hiszem,ennél kicsit macerásabb a művelet.
Naplózva

kalti57
Vendég
« Új hozzászólás #1272 Dátum: 2005.11.23 szerda, 19:38:00 »

Sziasztok!
Ajobb fényszóróm egy ideje elállítódott,fél méterre fel,balra kardoz.Bementem műhelybe,ahol az előző autók zöldkártyáját csinálták.Azt mondják,jöjjek vissza 4h után,mert napsütésnél nem tudják beállítani.Furcsállottam.Visszamentem,azt mondják ,álljak kint a félsötétben a műhelyajtó elé,majd azon beállítják.Otthagytam őket,mert azt hiszem,ennél kicsit macerásabb a művelet.
Jó,hogy otthagytad őket.
Amikor én vittem beállítani a fényszórókat,akkor rögtön hoták a fényszóróbeállító készüléket.Kis kerekeken gördül.Műhelyajtóhoz én őket állítanám!-:)
 
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1273 Dátum: 2005.11.24 csütörtök, 12:29:00 »

Sziasztok!
Ajobb fényszóróm egy ideje elállítódott,fél méterre fel,balra kardoz.Bementem műhelybe,ahol az előző autók zöldkártyáját csinálták.Azt mondják,jöjjek vissza 4h után,mert napsütésnél nem tudják beállítani.Furcsállottam.Visszamentem,azt mondják ,álljak kint a félsötétben a műhelyajtó elé,majd azon beállítják.Otthagytam őket,mert azt hiszem,ennél kicsit macerásabb a művelet.
Igazi szakik lehettek
Ilyen alapon otthon is beállíthatod, Mindig a Zsoel által leírt fényszóróbeállító valamit kell keresni. Ha az nincs, menekülj...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1274 Dátum: 2005.11.24 csütörtök, 12:45:00 »

Sziasztok!
Ajobb fényszóróm egy ideje elállítódott,fél méterre fel,balra kardoz.Bementem műhelybe,ahol az előző autók zöldkártyáját csinálták.Azt mondják,jöjjek vissza 4h után,mert napsütésnél nem tudják beállítani.Furcsállottam.Visszamentem,azt mondják ,álljak kint a félsötétben a műhelyajtó elé,majd azon beállítják.Otthagytam őket,mert azt hiszem,ennél kicsit macerásabb a művelet.
amúgy meg: leolvasod a lámpatestről, hogy 1% (vagy 1,2%?), ennyire kell lefelé világítania
tényleg odaállsz egy fal elé, pl. 10m-re, és az optikai középpont vízszintesétől 10 cm-re (1000cm*1%=10cm) kell lenni a fényfolt közepének
a nagy műanyagcsavarokkal állítható, rá van írva, melyik csavar melyik irányban szabályoz
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1275 Dátum: 2005.11.24 csütörtök, 12:52:00 »

amúgy meg: leolvasod a lámpatestről, hogy 1% (vagy 1,2%?), ennyire kell lefelé világítania
tényleg odaállsz egy fal elé, pl. 10m-re, és az optikai középpont vízszintesétől 10 cm-re (1000cm*1%=10cm) kell lenni a fényfolt közepének
a nagy műanyagcsavarokkal állítható, rá van írva, melyik csavar melyik irányban szabályoz
Rob,
anno így állítgattuk a daciak és egyéb autók fényszóróit. Ha már elviszem egy szervizbe, akkor nem hiszem, hogy túl nagy elvárás a normális, optikai műszeres állítás. Ha nem ez lenne, akkor unalmamban dugóban az elöttem állón lazán kalibrálnám a lámpáim. Kicsit hülyén néznék ki, de ez van
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1276 Dátum: 2005.11.24 csütörtök, 13:04:00 »

Rob,
anno így állítgattuk a daciak és egyéb autók fényszóróit. Ha már elviszem egy szervizbe, akkor nem hiszem, hogy túl nagy elvárás a normális, optikai műszeres állítás. Ha nem ez lenne, akkor unalmamban dugóban az elöttem állón lazán kalibrálnám a lámpáim. Kicsit hülyén néznék ki, de ez van
na jó, neked propellerlámpád van, ahogy látom, de honnan lehetne szert tenni KEREK lámpákra, amint azt most láttam egy "tiltott" oldalon
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #1277 Dátum: 2005.11.24 csütörtök, 13:45:00 »

na jó, neked propellerlámpád van, ahogy látom, de honnan lehetne szert tenni KEREK lámpákra, amint azt most láttam egy "tiltott" oldalon
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #1278 Dátum: 2005.11.24 csütörtök, 14:17:00 »

na jó, neked propellerlámpád van, ahogy látom, de honnan lehetne szert tenni KEREK lámpákra, amint azt most láttam egy "tiltott" oldalon
Há vakujjak meg, ha értem mire gondósz a proppellerlámpákkal kapcsolatosan
Naplózva
ocsigep1
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1629


...


E-mail
« Új hozzászólás #1279 Dátum: 2005.11.24 csütörtök, 15:43:00 »

Sziasztok!
Ajobb fényszóróm egy ideje elállítódott,fél méterre fel,balra kardoz.Bementem műhelybe,ahol az előző autók zöldkártyáját csinálták.Azt mondják,jöjjek vissza 4h után,mert napsütésnél nem tudják beállítani.Furcsállottam.Visszamentem,azt mondják ,álljak kint a félsötétben a műhelyajtó elé,majd azon beállítják.Otthagytam őket,mert azt hiszem,ennél kicsit macerásabb a művelet.
Én az őszi mondeo nagytalin próbáltam sk állítani a hasonlóképp elállítódott lámpámat. Stílusosan egy másik mondeora álltam rá merőlegesen. A "garázsajtó" mondeonak még sirály oldal díszléce is volt. Na aztán hazafelé Citromhéját büntettem végig, mivel szerinte (is) egy kicsit erős maradt a fényhatás. Idehaza a zsoeles beállításon aztán tekerni kellett a csavarokon rendesen még...
Naplózva

MKI 2.0i
kalti57
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 384


E-mail
« Új hozzászólás #1280 Dátum: 2005.11.24 csütörtök, 21:11:00 »

Az igazság az hogy fogalmam sincs,hogy hol kell állítani.És arról sincs,hogy a világítás kapcsoló melletti tekerő gomb,ami a fény magasságát állítja,milyen kapcsolatban van a fényszóróval.Mechanikus?Elektronyos?Ezért szeretném inkább szakemberrel csináltatni,nekem épp elég trauma izzót cserélni.Mire rájöttem?,És ahogy pozicióba tekergetem pici kacsóm?
Naplózva

kalti57
kalti57
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 384


E-mail
« Új hozzászólás #1281 Dátum: 2005.11.24 csütörtök, 21:19:00 »

Én az őszi mondeo nagytalin próbáltam sk állítani a hasonlóképp elállítódott lámpámat. Stílusosan egy másik mondeora álltam rá merőlegesen. A "garázsajtó" mondeonak még sirály oldal díszléce is volt. Na aztán hazafelé Citromhéját büntettem végig, mivel szerinte (is) egy kicsit erős maradt a fényhatás. Idehaza a zsoeles beállításon aztán tekerni kellett a csavarokon rendesen még...
Azt láttam hogy molyoltok vele,kár hogy nem mentem oda kiváncsiskodni.Esküszöm tavasszal minden szerelgetéshez oda pofátlankodok.
Naplózva

kalti57
Vendég
« Új hozzászólás #1282 Dátum: 2005.11.25 péntek, 09:19:00 »

Az igazság az hogy fogalmam sincs,hogy hol kell állítani.És arról sincs,hogy a világítás kapcsoló melletti tekerő gomb,ami a fény magasságát állítja,milyen kapcsolatban van a fényszóróval.Mechanikus?Elektronyos?Ezért szeretném inkább szakemberrel csináltatni,nekem épp elég trauma izzót cserélni.Mire rájöttem?,És ahogy pozicióba tekergetem pici kacsóm?
talált...elektromechanikus
az az új Dacia-nak a sajátossága, hogy bowden
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1283 Dátum: 2005.11.25 péntek, 11:28:00 »

a segítségetek szeretnék kérni: tud v.ki nekem olyan boltot mondani ahol kapható új (2005-ös) Mondeo hátsó lámpa? árat is mellékeljetek.köszönöm
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1284 Dátum: 2005.11.25 péntek, 12:20:00 »

a segítségetek szeretnék kérni: tud v.ki nekem olyan boltot mondani ahol kapható új (2005-ös) Mondeo hátsó lámpa? árat is mellékeljetek.köszönöm
zuninglámpa? vagy csak sima?
 
http://www.cromax.hu/katalogus/programs/index2.php?autotipus=M
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1285 Dátum: 2005.11.25 péntek, 12:38:00 »

sima.gyári 2005ös kéne
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1286 Dátum: 2005.11.25 péntek, 13:28:00 »

sima.gyári 2005ös kéne
Tajv.Olasz 18950  
Ford 25360
 
amúgy nem vagyok a Cromax-nak ügynöke, de csak őket ismerem  
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1287 Dátum: 2005.11.25 péntek, 15:13:00 »

Tajv.Olasz 18950  
Ford 25360
 
amúgy nem vagyok a Cromax-nak ügynöke, de csak őket ismerem  
Rob!
 
Te ezeket az infókat honnan látod?
Amit ajánlottál cromax oldalon én nem találtam.Keresőbe beírtam,hogy hátsó lámpabúra,erre nulla találatot jelzett.
Másképp van nyilvántartva,megnevezve?
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #1288 Dátum: 2005.11.25 péntek, 15:55:00 »

Rob!
 
Te ezeket az infókat honnan látod?
Amit ajánlottál cromax oldalon én nem találtam.Keresőbe beírtam,hogy hátsó lámpabúra,erre nulla találatot jelzett.
Másképp van nyilvántartva,megnevezve?
Karosszéria/Lámpák...
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #1289 Dátum: 2005.11.25 péntek, 23:25:00 »

Karosszéria/Lámpák...
Köszi,megvan.De nincs hozzá kép.
Szerintem ez csak a sima faceliftes lámpabúra lesz,nem a legujjabb fajta.
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37275


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #1290 Dátum: 2005.11.26 szombat, 15:49:00 »

Tettem a távolságiba is 5800K -es XD5 izzót, ilyen lett:
 
Mintha kicsit más szine lenne a H1 -es izzónak, pedig ugyan az, a tipus, mint a H7 -es tompított.
(Kicsit koszos a lámpa, esett az eső szerelés közbe.)
 

 

 
Bal oldali hagyományos távolsági, jobb XD5.
 

 
Mindenhol bent az XD5! Smiley
 
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #1291 Dátum: 2005.11.26 szombat, 19:50:00 »

Tettem a távolságiba is 5800K -es XD5 izzót, ilyen lett:
 
Mintha kicsit más szine lenne a H1 -es izzónak, pedig ugyan az, a tipus, mint a H7 -es tompított.
(Kicsit koszos a lámpa, esett az eső szerelés közbe.)
 

 

 
Bal oldali hagyományos távolsági, jobb XD5.
 

 
Mindenhol bent az XD5! Smiley
 

Ez az XD5 izzó melyik gyártótól származik, hol lehet beszerezni, és mennyibe kerül?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1292 Dátum: 2005.11.26 szombat, 19:51:00 »

Ez az XD5 izzó melyik gyártótól származik, hol lehet beszerezni, és mennyibe kerül?
Tamas!
 
Itt nézz körül.www.xenonizzo.hu
Naplózva
Fürge Teknős
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5823



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1293 Dátum: 2005.11.27 vasárnap, 00:08:00 »

sziasztok!
hogy lehet szert tenni olyan rendszámtáblatartóra, mint amilyen Scratch autóján van?
#1296
Naplózva

"Szitrhoén, kréátív tehnolozsíí" Smiley
Maffy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5378


9094814
E-mail
« Új hozzászólás #1294 Dátum: 2005.11.27 vasárnap, 00:36:00 »

sziasztok!
hogy lehet szert tenni olyan rendszámtáblatartóra, mint amilyen Scratch autóján van?
#1296
gezola,
 
tavaszi nagytali előtt lehet majd rendelni.
Naplózva

Egy valódi beSTia™
ST200 2.5 V6 (2000.04)
Fürge Teknős
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5823



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1295 Dátum: 2005.11.27 vasárnap, 00:40:00 »

köszi, pólót ,  matricát is?
Naplózva

"Szitrhoén, kréátív tehnolozsíí" Smiley
Fürge Teknős
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5823



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1296 Dátum: 2005.11.27 vasárnap, 00:42:00 »

mégvmi:
hogy tudom megcsinálni, h a nevemre klikkelve megjelenjen a kisablak az adataimmal?
Naplózva

"Szitrhoén, kréátív tehnolozsíí" Smiley
Maffy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5378


9094814
E-mail
« Új hozzászólás #1297 Dátum: 2005.11.27 vasárnap, 00:43:00 »

köszi, pólót ,  matricát is?
Matricát bármelyik minitalin tudok neked adni.. póló szintén tavasszal.
 
A kisablakhoz regisztrálnod kellene a fórumon...
Naplózva

Egy valódi beSTia™
ST200 2.5 V6 (2000.04)
Fürge Teknős
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5823



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1298 Dátum: 2005.11.27 vasárnap, 00:47:00 »

regisztrálva vagyok, már kétszer is, nem találtam, hol kell megváltoztatni a jelszót
pedig nem vagyok nagyon h..lye hozzá asszem
Naplózva

"Szitrhoén, kréátív tehnolozsíí" Smiley
Maffy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5378


9094814
E-mail
« Új hozzászólás #1299 Dátum: 2005.11.27 vasárnap, 00:58:00 »

belépés előtt ott a jelszó módosítás és elfelejtett jelszó gomb is a bejelentkezés mellett...
Naplózva

Egy valódi beSTia™
ST200 2.5 V6 (2000.04)
Oldalak: 1 ... 19 20 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 32 33 ... 247   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.072 másodperc alatt készült el 25 lekéréssel.