Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.04.25 csütörtök, 05:57:41 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: [1] 2   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Észrevételek  (Megtekintve 45972 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
drhf
Adminisztrátor
Megszállott
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2552


2003.12 MKIII TDCi kombi


« Dátum: 2011.01.19 szerda, 15:18:16 »

Létrehoztam egy fórumot a FAQ kialakítására, egyelőre az adminok (én, scratch) és a global moderátorok (joe) látják csak valamint hzsolt. Ha elkészül egy működő megoldás, akkor kikerül publikba.

Azt kérném, hogy itt építsd fel amit gondolsz, és legyen ez a téma az, hol az észrevételeket megbeszéljük. Amennyiben segítség kell kérlek itt jelezd. Ha van másvalaki aki segít neked, akkor azt is itt jelezd.

Azt szoktam minden ilyen esetben kérni, hogy egy hozzászólásban foglald össze mit szeretnél elérni, milyen célt szeretnél megvalósítani. A végén ez alapján lehet eldönteni, hogy a kész megoldás valóban válasz-e. Azt tapasztalom sok esetben, hogy az idő előrehaladtával elkanyarodik a gondolkodás másfelé és a végén már teljesen más célok vannak. A célokat nem lehetetlen módosítani, de legyen mindig összefoglalva, hogy éppen miért dolgozunk (nem mindenki azért ami eszébejut vagy hozzágondol).

Másfél éve egy hasonló kezdeményezésből nagy vihar kerekedett, néhányan el is mentek és másik fórumot alakítottak. A részletek nem érdekesek azon kívül, hogy ilyet még egyszer nem akarunk. Sértődés, személyeskedés helyett mindig a megbeszélésre kell törekedni (minél nehezebb annál inkább).

Első feladatod pedig az, hogy hozzál létre topikot töröld, módosítsd majd ír be ide válasznak, hogy a jogok rendben vannak.

hajrá.
Naplózva

Csak a Puffin lekvár adhat neki erőt, és mindent lebíró akaratot.
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23820


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #1 Dátum: 2011.01.21 péntek, 17:37:22 »

Sziasztok

most látom, hogy lett egy ilyen rész is, az új hsz-ek között ezt nem hozta fel, gondolom később ott is meg fognak jelenni.


célként most egy olyan rendszer kiépítését tűzném ki, amiben bárki könnyedén elnavigál, vagy ha nem is olvassa, akkor is tudjunk rá hivatkozni.

első körben szertném kialakítani a rendszer felépítését. létre kéne hozni az mk1-mk2-mk3-mk4 főtopicokat, ezek után 2 lehetőség van még előttünk, nem tudom, hogy a fórum rendszere melyiket teszi lehetővé:
1, a generációkra osztott részekben nem hozunk létre kategóriákat
2, létrehozunk alkategóriákat. pl: motorikus; elektromos; karosszéria, fék; futómű, stb.

először, még nem gyűlnek az információk, cikkek, én az 1, variációt támogatnám, hogy ne tagoljuk szét a kezdő információkat.

ezeket a cikkeket hogy képzelnénk el??
1, lezárjuk a cikkeket, és
      a, hozunk létre egy "Cikkekkel kapcsolatos kérdések" vagy hasonló címmel egy nagy topicot, és akkor ott lehetne kérdezni
      b, mindegyik cikkhez hozunk létre egy-egy topicot, ahol lehet kérdezni
2, a cikkek után bárki szabadon hozzászólhat, kérdezhet

a képeket hol tároljuk,milyen tárhelyet használjunk?? vagy a fórum galériája??(ide többen is próbáltunk mostanában képeket felrakni, de csak 0kB-os fájlokat hoz létre.)
szerintem jó lenne valami fix helyen tárolni őket, mert a kepfeltoltes.hu és hasonlókról egy idő után eltűnnek a képek.

ha ezt a pár kérdést megbeszéltük, akkor utána létrehoznék pár cikket, és akkor azokat is le tudnánk ellenőrizni.

Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
drhf
Adminisztrátor
Megszállott
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2552


2003.12 MKIII TDCi kombi


« Új hozzászólás #2 Dátum: 2011.01.21 péntek, 21:25:17 »

a képeket hol tároljuk,milyen tárhelyet használjunk?? vagy a fórum galériája??(ide többen is próbáltunk mostanában képeket felrakni, de csak 0kB-os fájlokat hoz létre.)
szerintem jó lenne valami fix helyen tárolni őket, mert a kepfeltoltes.hu és hasonlókról egy idő után eltűnnek a képek.

ha ezt a pár kérdést megbeszéltük, akkor utána létrehoznék pár cikket, és akkor azokat is le tudnánk ellenőrizni.
A galéria nem működik, php problémát sejtek mögötte. jeleztem az üzemeltetőnek, nem ma fog megoldódni, sajnos most ennélkül kell haladnunk.

A felosztásról meg azt gondolom, hogy legyen pár cikktopik, és ha majd sok lesz akkor rendszerezzük valahogy. Addig legyen mondjuk a subjectben jelezve. MKIII-altopik-topik

Lehet úgy fog megvalósulni, hogy betesszük a topikok közé lezártkáént, kiemeltként, vagy külön alfórumba. de lehet hogy közöset csinálunk neki. Van elképzelésem, de nem szeretnélek befolyásolni. Ha tudnám a tutit, akkor megcsinálnám, nem az én ötletemet akarom megvalósíttatni.
Naplózva

Csak a Puffin lekvár adhat neki erőt, és mindent lebíró akaratot.
drhf
Adminisztrátor
Megszállott
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2552


2003.12 MKIII TDCi kombi


« Új hozzászólás #3 Dátum: 2011.01.21 péntek, 21:26:46 »

célként most egy olyan rendszer kiépítését tűzném ki, amiben bárki könnyedén elnavigál, vagy ha nem is olvassa, akkor is tudjunk rá hivatkozni.
Bocs de én elég vén vagyok, hogy ezt kevélsnek találjam, én még maszíroznám Smiley Olyannak kell lenni, hogy a végén eldönthető legyen, hogy ami készült az oké vagy nem oké, ez szerintem ehhez kevés.
Naplózva

Csak a Puffin lekvár adhat neki erőt, és mindent lebíró akaratot.
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23820


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #4 Dátum: 2011.01.21 péntek, 21:41:48 »

A galéria nem működik, php problémát sejtek mögötte. jeleztem az üzemeltetőnek, nem ma fog megoldódni, sajnos most ennélkül kell haladnunk.

A felosztásról meg azt gondolom, hogy legyen pár cikktopik, és ha majd sok lesz akkor rendszerezzük valahogy. Addig legyen mondjuk a subjectben jelezve. MKIII-altopik-topik

Lehet úgy fog megvalósulni, hogy betesszük a topikok közé lezártkáént, kiemeltként, vagy külön alfórumba. de lehet hogy közöset csinálunk neki. Van elképzelésem, de nem szeretnélek befolyásolni. Ha tudnám a tutit, akkor megcsinálnám, nem az én ötletemet akarom megvalósíttatni.
képeknek szerintem akkor csináljunk egy kep.tar.hu-s tárhelyet, ez stabilan működik, és ha helyre jön a galériánk, akkor átállunk arra.

én meghagynám a hozzászólás jogát a cikkeknél, csak attól tartok, amit te is írtál, hogy tele offolják, ha pedig szigorúan van moderálva, akkor pedig az a baj.
ha külön-külön topicot hozunk létre a cikkekhez, akkor pedig rengeteg +topic lesz.
ez a közös topic ötlete tetszik most a legjobban, csak ugye ez akkor derül ki, hogy működik-e, ha átadtuk a célközönségnek.
« Utoljára szerkesztve: 2011.01.21 péntek, 21:52:35 írta HZsolt92 » Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23820


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #5 Dátum: 2011.01.21 péntek, 21:43:01 »

Bocs de én elég vén vagyok, hogy ezt kevélsnek találjam, én még maszíroznám Smiley Olyannak kell lenni, hogy a végén eldönthető legyen, hogy ami készült az oké vagy nem oké, ez szerintem ehhez kevés.
én nem olyan régóta fórumozok még itt, valami támpontot adhatnál, hogy mégis mire gondolsz, hogy milyen elvárásoknak kéne megfelelnie, hogy sikeresnek tekintsük
« Utoljára szerkesztve: 2011.01.21 péntek, 21:52:58 írta HZsolt92 » Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23820


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #6 Dátum: 2011.01.21 péntek, 21:45:04 »

jah és nem tudom, hogy állítottál-e valamit, de most megjelent a nem olvasott topicok között taps

szerintem akkor rakok fel néhány cikket, és akkor azt is meg tudjuk beszélni, hogy milyen formátumot képzelnénk el azoknál
Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
drhf
Adminisztrátor
Megszállott
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2552


2003.12 MKIII TDCi kombi


« Új hozzászólás #7 Dátum: 2011.01.21 péntek, 22:23:54 »

én nem olyan régóta fórumozok még itt, valami támpontot adhatnál, hogy mégis mire gondolsz, hogy milyen elvárásoknak kéne megfelelnie, hogy sikeresnek tekintsük
mondjuk szedjük össze a 25 leggyakoribb kérdést és válaszokat összesítsük őket, tematikusan postokba rendezve.

Itt a gond az, hogy egy kérdés egy válasz az lehet egy egy mondat is, meg egy oldalnyi cikk. Melyiket szeretnéd? A cikkek pdfben vannak most, ezeket is át akarod alakítani? Van más fórum ahol léteznek ezek a cikkek, minek még egy? Magyar is van, ismered is. konkurálni akarsz velük? Miben leszünk mi mások, többek?

Egyfajta rendrakásban gondolkodsz, most megcsináljuk, aztán majd egyszer megint neki esünk adhoc. vagy folyamatosan karbantartott dologról? Akkor kell szerkesztő csapat is.

Techonlogiai kérdésekről azt gondolom, hogy a cél kell szolgálniuk, de jó lenne kimondani, hogy a tecnológián alapvetően nem fogunk változtatni, nem akarunk átalakítást, hanem a meglevő eszközeinkkel és kereteinket belül dolgozunk. Ez korlát is egyben, aztán majd meglátjuk érdemes-e fejleszteni.
Naplózva

Csak a Puffin lekvár adhat neki erőt, és mindent lebíró akaratot.
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23820


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #8 Dátum: 2011.01.21 péntek, 22:39:46 »

mondjuk szedjük össze a 25 leggyakoribb kérdést és válaszokat összesítsük őket, tematikusan postokba rendezve.

Itt a gond az, hogy egy kérdés egy válasz az lehet egy egy mondat is, meg egy oldalnyi cikk. Melyiket szeretnéd? A cikkek pdfben vannak most, ezeket is át akarod alakítani? Van más fórum ahol léteznek ezek a cikkek, minek még egy? Magyar is van, ismered is. konkurálni akarsz velük? Miben leszünk mi mások, többek?

Egyfajta rendrakásban gondolkodsz, most megcsináljuk, aztán majd egyszer megint neki esünk adhoc. vagy folyamatosan karbantartott dologról? Akkor kell szerkesztő csapat is.

Techonlogiai kérdésekről azt gondolom, hogy a cél kell szolgálniuk, de jó lenne kimondani, hogy a tecnológián alapvetően nem fogunk változtatni, nem akarunk átalakítást, hanem a meglevő eszközeinkkel és kereteinket belül dolgozunk. Ez korlát is egyben, aztán majd meglátjuk érdemes-e fejleszteni.
nekem nincs gondom az oldalnyi hosszú cikkekel sem, ami egy-egy gyakori kérdésre ad választ, sőt most is vannak ilyeneink, pl vásárlási tanácsadó, vagy a tdci vs tddi téma.

én a cikkeket is ide raknám, szívesen látném egy-egy user ötletes megoldását egy-egy súlyosnak gondolt problémára. nem akarok konkurálni senkivel sem, de szerintem az sem jó, hogyha egy külsős anyagra kell hivatkoznunk.

mindenképpen folyamatosan rendben tartott rendszerben gondolkodnék, és szerintem te is. erre kell találni olyan embereket, aki képben van egy-egy terülteten. egy-két jelöltem lenne is, kérdés, hogy vállalják-e.

Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
drhf
Adminisztrátor
Megszállott
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2552


2003.12 MKIII TDCi kombi


« Új hozzászólás #9 Dátum: 2011.01.21 péntek, 23:19:11 »

nekem nincs gondom az oldalnyi hosszú cikkekel sem, ami egy-egy gyakori kérdésre ad választ, sőt most is vannak ilyeneink, pl vásárlási tanácsadó, vagy a tdci vs tddi téma.

én a cikkeket is ide raknám, szívesen látném egy-egy user ötletes megoldását egy-egy súlyosnak gondolt problémára. nem akarok konkurálni senkivel sem, de szerintem az sem jó, hogyha egy külsős anyagra kell hivatkoznunk.

Pedig nem mindegy mire célzol. Ha kezdőkre, akkor nem jó a túl nagy FAQ, mert nem olvassák. Bonyolult, túl részletes. Az öregebbek, meg ideszoktak, azok úgyis kérdeznek egymástól, az olvasók meg tanulnak belőle. Én jó iránynak tartanám azt is, ha kimondottan kezdőknek röviden érthetőn írnád le, az alapdolgokat. Nem kell a részletekben elveszni, csak a legfontosabbat. Aki mélyebben érdeklődik annak meg ott vannak a részletesebb doksik (pdf, wiki, angolul, tökmindegy).

A problémát jobban meg tudod fogalmazni, hogy miért kellene faq-t csinálni?
Naplózva

Csak a Puffin lekvár adhat neki erőt, és mindent lebíró akaratot.
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23820


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #10 Dátum: 2011.01.21 péntek, 23:41:07 »

Pedig nem mindegy mire célzol. Ha kezdőkre, akkor nem jó a túl nagy FAQ, mert nem olvassák. Bonyolult, túl részletes. Az öregebbek, meg ideszoktak, azok úgyis kérdeznek egymástól, az olvasók meg tanulnak belőle. Én jó iránynak tartanám azt is, ha kimondottan kezdőknek röviden érthetőn írnád le, az alapdolgokat. Nem kell a részletekben elveszni, csak a legfontosabbat. Aki mélyebben érdeklődik annak meg ott vannak a részletesebb doksik (pdf, wiki, angolul, tökmindegy).

A problémát jobban meg tudod fogalmazni, hogy miért kellene faq-t csinálni?
ennek elsősorban a kezdőknek kell szólnia, de a úgy kell megcsinálni, hogy a régebbi tagok is tanulhassanak belőle

ezt a kérdést nem igazán értem, hogy mire gondolsz. ha jól gondolom, akkor azt szeretnéd, hogy indokoljam meg, hogy miért is lenne jó nekünk ez az újítás

- akiknek problémájuk van az autójukkal, azok könnyen találjanak rá megoldást
- kezdőknek új információk, amikből tanulhatnak
- az eddig összegyűjtött információk rendszerezése
- az eddig megoldott gondok bemutatása (szerelős cikkek)
- ha valaki fejleszteni akarja autóját, az is találjon anyagot (tuning cikkek)
- egy cikket ne keljen külsős oldalról belinkelni
- ne kelljen egy prombléma megoldását sokadszorra is újra leírni

hirtelen ennyi.


akkor az eddig meglévő cikkekről írjunk egy-egy rövid bevezetőt, és linkeljük be a meglévő pdf-eket??

meg kéne beszélni az alapvető szabályokat, hogy tudjak belekezdeni a cikkek írásába.

és esetleg meg kéne beszélni, hogy kiket gondolnánk segítőknek, mert pl mk1,mk2-ről nem sokat tudok írni tudás és tapasztalat hiánya miatt
Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23820


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #11 Dátum: 2011.01.22 szombat, 17:28:35 »

írtam egy-egy cikket, az egyik egy meglévőt, a másik egy még fel nem dolgozott, de tipiks hibáról készült.
várom a véleményeket, észrevételeket, módosításokat.
Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37275


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #12 Dátum: 2011.01.24 hétfő, 09:10:03 »

képeknek szerintem akkor csináljunk egy kep.tar.hu-s tárhelyet, ez stabilan működik, és ha helyre jön a galériánk, akkor átállunk arra.

én meghagynám a hozzászólás jogát a cikkeknél, csak attól tartok, amit te is írtál, hogy tele offolják, ha pedig szigorúan van moderálva, akkor pedig az a baj.
ha külön-külön topicot hozunk létre a cikkekhez, akkor pedig rengeteg +topic lesz.
ez a közös topic ötlete tetszik most a legjobban, csak ugye ez akkor derül ki, hogy működik-e, ha átadtuk a célközönségnek.


Van FTP tárhelyünk!
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23820


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #13 Dátum: 2011.01.24 hétfő, 15:44:33 »

Van FTP tárhelyünk!
az is jó eljen

cikkekel kapcsolatban valami vélemény, mit kéne rajtuk változtatni, és hasonlók...
Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23820


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #14 Dátum: 2011.02.05 szombat, 19:55:30 »

na valami ötlet, vélemény??

jó lenne valami visszajelzés
Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23820


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #15 Dátum: 2011.02.06 vasárnap, 23:06:11 »

Hello

beszéltem misi107-tel ő szerintem tud érdemleges dolgokat írni mk1-mk2 témában, megoldható, hogy ő is részt vegyen ebben??


« Utoljára szerkesztve: 2011.02.06 vasárnap, 23:09:46 írta HZsolt92 » Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23820


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #16 Dátum: 2011.02.06 vasárnap, 23:09:24 »

Jah és cikkekel kapcslatban nem szakmai, hanem formai visszajelzésekre várnék, hogy szerintetek a cikkek ilyen formában megfelelnének-e worship
Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37275


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #17 Dátum: 2011.02.07 hétfő, 08:03:07 »

Jah és cikkekel kapcslatban nem szakmai, hanem formai visszajelzésekre várnék, hogy szerintetek a cikkek ilyen formában megfelelnének-e worship

Nálam még mindig a PDF a nyerő, jobb nyomtatni, jobb vele költözni.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
drhf
Adminisztrátor
Megszállott
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2552


2003.12 MKIII TDCi kombi


« Új hozzászólás #18 Dátum: 2011.02.07 hétfő, 09:38:33 »

Jah és cikkekel kapcslatban nem szakmai, hanem formai visszajelzésekre várnék, hogy szerintetek a cikkek ilyen formában megfelelnének-e worship
Nem látszik az előnye a pdfvel szemben, meg hova kerülnének ezek a cikkek? Önmagában nem rossz ötlet így megírni a cikkeket, csak össze kellene még bele spiritusz, hogy jobb legyen mint a pdf.
Naplózva

Csak a Puffin lekvár adhat neki erőt, és mindent lebíró akaratot.
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23820


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #19 Dátum: 2011.02.07 hétfő, 16:32:49 »

Hello

beszéltem misi107-tel ő szerintem tud érdemleges dolgokat írni mk1-mk2 témában, megoldható, hogy ő is részt vegyen ebben??



?? ez megoldható
Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23820


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #20 Dátum: 2011.02.07 hétfő, 16:36:50 »

Nem látszik az előnye a pdfvel szemben, meg hova kerülnének ezek a cikkek? Önmagában nem rossz ötlet így megírni a cikkeket, csak össze kellene még bele spiritusz, hogy jobb legyen mint a pdf.
na ilyesmi ötletekre gondoltam, mire gondolsz, hogy mi kéne még bele??

nyílván hosszab, összetetteb cikkekbe több kép is kerülne, bővebb összekötő szöveggel

ezeket csak teszt jelleggel írtam még, azért van ez a 2, hogy legyen egy meglévő és egy új is ilyen formában megírva, ha meglesz beszélve, hogy minek kell szerepelnie ezekben a cikkekben, akkor jöhetnek a további cikkek is.


« Utoljára szerkesztve: 2011.02.07 hétfő, 16:44:32 írta HZsolt92 » Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23820


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #21 Dátum: 2011.02.07 hétfő, 16:42:49 »

Nálam még mindig a PDF a nyerő, jobb nyomtatni, jobb vele költözni.
szerintem megoldható, hogy egy pdf-ben is letároljuk, annak linkjét betehetjük a cikkek végére, így bárki könnyen lementheti, így akkor megmaradna a mostani rendszer is, egy esetleges költözéskor könnyedén tudjuk mozdítani

ennek a rendszernek szerintem annyi előnye van, hogy itt a cikkek alatt meg lehet beszélni az esetlegesen kimaradt dolgokat, könnyebben lehet bővíteni a cikkeket, ha valaki tesz fel egy kérdést, akkor azt itt más is könnyedén megtalálhajta
Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23820


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #22 Dátum: 2011.02.07 hétfő, 19:51:46 »

Hello

beszéltem misi107-tel ő szerintem tud érdemleges dolgokat írni mk1-mk2 témában, megoldható, hogy ő is részt vegyen ebben??



beszéltem alf-fal is, jó lenne ő is, sok hasznos infója van mk3-akról
Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37275


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #23 Dátum: 2011.02.08 kedd, 08:05:36 »

szerintem megoldható, hogy egy pdf-ben is letároljuk, annak linkjét betehetjük a cikkek végére, így bárki könnyen lementheti, így akkor megmaradna a mostani rendszer is, egy esetleges költözéskor könnyedén tudjuk mozdítani

ennek a rendszernek szerintem annyi előnye van, hogy itt a cikkek alatt meg lehet beszélni az esetlegesen kimaradt dolgokat, könnyebben lehet bővíteni a cikkeket, ha valaki tesz fel egy kérdést, akkor azt itt más is könnyedén megtalálhajta

 eljen
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23820


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #24 Dátum: 2011.02.08 kedd, 11:17:28 »

alf és misi bevonása akkor mehet??
Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37275


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #25 Dátum: 2011.02.08 kedd, 12:01:32 »

alf és misi bevonása akkor mehet??

Igen!
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23820


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #26 Dátum: 2011.02.08 kedd, 12:09:01 »

Igen!
worship akkor a jogaikat kell már csak beállítani
Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
drhf
Adminisztrátor
Megszállott
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2552


2003.12 MKIII TDCi kombi


« Új hozzászólás #27 Dátum: 2011.02.08 kedd, 13:29:21 »

worship akkor a jogaikat kell már csak beállítani
beállítottam.
Kérem őket, hogy ennek a topiknak az elejét is olvassák el. Ne legyen veszekedés.
Naplózva

Csak a Puffin lekvár adhat neki erőt, és mindent lebíró akaratot.
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23820


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #28 Dátum: 2011.02.08 kedd, 13:31:41 »

beállítottam.
Kérem őket, hogy ennek a topiknak az elejét is olvassák el. Ne legyen veszekedés.
worship
Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23820


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #29 Dátum: 2011.02.08 kedd, 13:36:03 »

ami közben eszembe jutott, ha valaki módosít a cikkeken, akkor azt egy új hszben tegye meg a témán belül, így látható, hogy mit változtatott meg worship
Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48448



« Új hozzászólás #30 Dátum: 2011.02.08 kedd, 18:46:24 »

beállítottam.
Kérem őket, hogy ennek a topiknak az elejét is olvassák el. Ne legyen veszekedés.
Üdv!
Elolvastam az elejét is! vigyor3 Wink

Továbbá lenne egy technikai kérdésem 1ből!
Nem lehet megoldani,hogy a képeket ne linkből kelljen beszúrni egy egy témába(hsz-be,vagy akár cikkbe is), hanem közvetlenül a saját gépről tallózva egy klikkel beszúrni?Találkoztam olyan fórummal,ahol ez nagyon felgyorsítja a képek beszúrását,és nem kell egy oldalról belinkelni.Most pl a gépemről csak úgy tudok képet betenni,ha feltöltöm az ftp-mre,és onnan linkelem.
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23820


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #31 Dátum: 2011.02.08 kedd, 19:00:26 »

Üdv!
Elolvastam az elejét is! vigyor3 Wink

Továbbá lenne egy technikai kérdésem 1ből!
Nem lehet megoldani,hogy a képeket ne linkből kelljen beszúrni egy egy témába(hsz-be,vagy akár cikkbe is), hanem közvetlenül a saját gépről tallózva egy klikkel beszúrni?Találkoztam olyan fórummal,ahol ez nagyon felgyorsítja a képek beszúrását,és nem kell egy oldalról belinkelni.Most pl a gépemről csak úgy tudok képet betenni,ha feltöltöm az ftp-mre,és onnan linkelem.
nekem meg olyan kérdésem lenne, hogy youtube videokat nem tudunk beágyazni?? ott is lenne sok videó, amit tudnánk használni a cikkekben
Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48448



« Új hozzászólás #32 Dátum: 2011.02.08 kedd, 19:09:34 »

nekem meg olyan kérdésem lenne, hogy youtube videokat nem tudunk beágyazni?? ott is lenne sok videó, amit tudnánk használni a cikkekben
eljen
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48448



« Új hozzászólás #33 Dátum: 2011.02.08 kedd, 19:16:04 »

tesztként bedobtam egy szűrő cikket....


A szénkefecserélős cikkem elég sok és nagy képeket tartalmaz.Az is elfog férni?
Továbbá,fogggalmam sincs,hogy ezekből az írt és ollózott cikkekből hogyan készítsek pdf-et?
Vagy ha már itt vannak valaki átkonvertálja a megfelelő formátumra?
« Utoljára szerkesztve: 2011.02.08 kedd, 19:18:28 írta alf » Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23820


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #34 Dátum: 2011.02.08 kedd, 19:24:15 »

tesztként bedobtam egy szűrő cikket....


A szénkefecserélős cikkem elég sok és nagy képeket tartalmaz.Az is elfog férni?
Továbbá,fogggalmam sincs,hogy ezekből az írt és ollózott cikkekből hogyan készítsek pdf-et?
Vagy ha már itt vannak valaki átkonvertálja a megfelelő formátumra?
pl átmásolod egy doc fájlba, beszúrod a képeket, és kinyomtatod pdf creatorral.

utána gondolom el kell küldeni valakinek, aki fel tudja tenni a közös ftp-re, ahonnan mindenki elérheti

Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48448



« Új hozzászólás #35 Dátum: 2011.02.08 kedd, 19:27:17 »

pl átmásolod egy doc fájlba, beszúrod a képeket, és kinyomtatod pdf creatorral.

utána gondolom el kell küldeni valakinek, aki fel tudja tenni a közös ftp-re, ahonnan mindenki elérheti


elég macerásnak tűnik,de lehet,hogy csak első hallásra....
De ha pdf-be ide felkerülnek,innen már lelehet őket halászni,amikor egycsokorba gyűjti őket az ember-nem?
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23820


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #36 Dátum: 2011.02.08 kedd, 19:30:34 »

elég macerásnak tűnik,de lehet,hogy csak első hallásra....
De ha pdf-be ide felkerülnek,innen már lelehet őket halászni,amikor egycsokorba gyűjti őket az ember-nem?
ezt a kérdést nem igazán sikerült felfognom vigyor3

am akár ki is lehetne jelölni rá valakit, aki szívesen vállalná a pdf-ek kezelését
Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23820


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #37 Dátum: 2011.02.08 kedd, 19:44:41 »

Dobtam össze gyorsan egy olyan cikket, amiben 2db hozzászólást használtam fel.

a szövegeken igény szerint lehet finomítani worship
Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48448



« Új hozzászólás #38 Dátum: 2011.02.08 kedd, 19:45:32 »

ezt a kérdést nem igazán sikerült felfognom vigyor3

am akár ki is lehetne jelölni rá valakit, aki szívesen vállalná a pdf-ek kezelését
Akkó' elmagyarázom. vigyor3
az izzócserés cikk is pdf-ben van MÁR!Azt innen már csak egy megfelelő személynek felkell tenni egy tárhelyre-vagy nyit-nyílik neki egy topic,és csak átkerül oda.
Tehát a kérdés arra vonatkozott,hogy ne kelljen ide oda töltögetni,akkor akár itt faraghatjuk a pdf-eket,és a végleges formációba majd később átkerülhetnek.
Amúgy nekem azért bonyolult ez a megoldás,mert nem mondhatom ki,hogy a Wikiben-hopp kimondtam....... Grin hehe
szóval ott van egy bejelentkezés,és utána szerkeszthető a cikk egyből.Nyilván az nem pdf formátum.
Bonyolítja a helyzetet,hogy egy elküldött cikk,már a későbbiekben nem módosítható vagy kiegészíthető.Ezt pl nagyon hiányolnám.pl olyan cikkek esetében,amik megíródnak,de képek később még beszúrhatóak lennének.Jó lenne az is,hogy a szerkesztői jog később is elérhető lenne annak ,aki a cikket összedobta-elkészítette-összeollózta-szóval dolgozott vele.
Na mind1,majd kialakul.Vagy mondjátok meg,hogy hogyan fog ez kinézni ilyen szempontból!
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48448



« Új hozzászólás #39 Dátum: 2011.02.08 kedd, 19:46:57 »

Dobtam össze gyorsan egy olyan cikket, amiben 2db hozzászólást használtam fel.

a szövegeken igény szerint lehet finomítani worship
nekem bejön!De akkó' miért nem mindjárt pdf? Roll Eyes
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23820


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #40 Dátum: 2011.02.08 kedd, 19:52:13 »

Akkó' elmagyarázom. vigyor3
az izzócserés cikk is pdf-ben van MÁR!Azt innen már csak egy megfelelő személynek felkell tenni egy tárhelyre-vagy nyit-nyílik neki egy topic,és csak átkerül oda.
Tehát a kérdés arra vonatkozott,hogy ne kelljen ide oda töltögetni,akkor akár itt faraghatjuk a pdf-eket,és a végleges formációba majd később átkerülhetnek.
Amúgy nekem azért bonyolult ez a megoldás,mert nem mondhatom ki,hogy a Wikiben-hopp kimondtam....... Grin hehe
szóval ott van egy bejelentkezés,és utána szerkeszthető a cikk egyből.Nyilván az nem pdf formátum.
Bonyolítja a helyzetet,hogy egy elküldött cikk,már a későbbiekben nem módosítható vagy kiegészíthető.Ezt pl nagyon hiányolnám.pl olyan cikkek esetében,amik megíródnak,de képek később még beszúrhatóak lennének.Jó lenne az is,hogy a szerkesztői jog később is elérhető lenne annak ,aki a cikket összedobta-elkészítette-összeollózta-szóval dolgozott vele.
Na mind1,majd kialakul.Vagy mondjátok meg,hogy hogyan fog ez kinézni ilyen szempontból!
ezt én úgy gondoltam, hogy a pdf-es rendszert megtartanánk, azok kedvéért, akik a kocsi mellett pl laptopon nézegetik az írásokat, de ott nincs net, de így ezt is meg tudnák nézni, vagy egyszerűen ki tudják onnan nyomtatni.

a már kész cikkeket ki lehet egészíteni hasonlóan, mint ahogy én csináltam az izzócserésről.

az új cikkeket már ebben a rendszerben írnánk meg, és egy linket raknánk be a cikk végéről a fentebb írt okokra hivatkozva.

remélem így már érthetően írtam le vigyor3
Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23820


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #41 Dátum: 2011.02.08 kedd, 19:53:01 »

nekem bejön!De akkó' miért nem mindjárt pdf? Roll Eyes
azokat majd akkor, ha életképes a rendszer és ki lehet tenni a nyílvánosság számára, azokat már nem olyan nagy meló megcsinálni....
Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23820


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #42 Dátum: 2011.02.09 szerda, 20:04:58 »

csináltam egy tárhelyet ahol a képeket tudjuk tárolni: http://mondeohungary.picturepush.com/
Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37275


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #43 Dátum: 2011.02.10 csütörtök, 08:15:03 »

csináltam egy tárhelyet ahol a képeket tudjuk tárolni: http://mondeohungary.picturepush.com/

Oké, de szerintem ha beindul a dolog, a saját szerver jobb, főleg ha már fizetünk érte. (Bár most a köbe rendezte a számlánkat 2 évre.)
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23820


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #44 Dátum: 2011.02.10 csütörtök, 17:02:47 »

Oké, de szerintem ha beindul a dolog, a saját szerver jobb, főleg ha már fizetünk érte. (Bár most a köbe rendezte a számlánkat 2 évre.)
persze, ezt csak ideiglenes jelleggel a tesztidőszakra gondoltam, hogy időközben az ingyenes képmegosztókra feltöltött képek nehogy eltűnjenek.

tényleg. kb milyen szintet kellene elérni, hogy a nyilvánosság számára is megtekinthető legyen??
« Utoljára szerkesztve: 2011.02.10 csütörtök, 17:05:58 írta HZsolt92 » Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23820


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #45 Dátum: 2011.02.10 csütörtök, 17:04:34 »

szóval a technikai kérdések amik felmerültek:

- egyszerű képfeltöltés saját gépről tallózva
- youtube videók beszúrása lejátszható formában
Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37275


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #46 Dátum: 2011.02.11 péntek, 08:20:17 »

persze, ezt csak ideiglenes jelleggel a tesztidőszakra gondoltam, hogy időközben az ingyenes képmegosztókra feltöltött képek nehogy eltűnjenek.

tényleg. kb milyen szintet kellene elérni, hogy a nyilvánosság számára is megtekinthető legyen??

Én már a moderátoriba írtam, hogy hamarosan március elejáig elutazok, nem valószinű, hogy lesz internet elérhetőségem, addig véglegesítheted, és amikor hazaértem mehet élesbe.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23820


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #47 Dátum: 2011.02.11 péntek, 14:53:59 »

Én már a moderátoriba írtam, hogy hamarosan március elejáig elutazok, nem valószinű, hogy lesz internet elérhetőségem, addig véglegesítheted, és amikor hazaértem mehet élesbe.
ok, akkor ki kéne hozzá dolgozni egy szabályzatot is

amit én gondolnék ebbe:

- nincs off
- az oda nem illő témákat kimoderáljuk
- cikkeket létrehozni csak a szerkesztők hozhatnak létre, így elkerülhető hogy nem megfelelő formátumú cikkek készüljenek

- kell egy-egy topic:
    - a szabályzatnak
    - egy cikk igénylős
    - és egy olyan, ahol a tagok tudják jelezni, hogy lenne egy feltöltendő cikkük

ha valakinek van még ötlete, vagy mésképp gondolja, az írja le Wink
Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
drhf
Adminisztrátor
Megszállott
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2552


2003.12 MKIII TDCi kombi


« Új hozzászólás #48 Dátum: 2011.02.12 szombat, 11:46:50 »

szóval a technikai kérdések amik felmerültek:

- egyszerű képfeltöltés saját gépről tallózva
- youtube videók beszúrása lejátszható formában
Ezeket a galéria tudja elvben, ha működne. Vártam hogy jön egy upgrade, és megyünk SF2.0ra, de ez most ismét elmarad. Rendberakom a galériát, ahogy időm engedi.
Technikai fejlesztéssel csomagban érdemes foglalkozni csak, hogy ha megvan mi minden kellene, akkor keresünk rá megoldást. Alapvetően nem szeretném nagyon feltuningolni, mert a upgrade után nem biztos, hog yminden működni fog, lehet maga az upgrade is nehéz lesz emiatt. De majd megbeszéljük, mi az ami fontos.

üdv
drhf
Naplózva

Csak a Puffin lekvár adhat neki erőt, és mindent lebíró akaratot.
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23820


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #49 Dátum: 2011.02.12 szombat, 11:57:31 »

Ezeket a galéria tudja elvben, ha működne. Vártam hogy jön egy upgrade, és megyünk SF2.0ra, de ez most ismét elmarad. Rendberakom a galériát, ahogy időm engedi.
Technikai fejlesztéssel csomagban érdemes foglalkozni csak, hogy ha megvan mi minden kellene, akkor keresünk rá megoldást. Alapvetően nem szeretném nagyon feltuningolni, mert a upgrade után nem biztos, hog yminden működni fog, lehet maga az upgrade is nehéz lesz emiatt. De majd megbeszéljük, mi az ami fontos.

üdv
drhf

ha jól értem, akkor az smf-ről van szó,

http://www.simplemachines.hu/megjelent-az-smf-20-release-candidate-3.html

abból több mint 1 éve megjenet a 2.0, rc3 is majdnem egy éves

ezt szolgáltatótól függetlenül nem lehet felrakni?? vagy ők nem tudják megmondani, hogy kb mikorra várható, hogy ők mikorra gondolják, hogy megcsinálják??
Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
Oldalak: [1] 2   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.069 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.