Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.04.29 hétfő, 01:58:53 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 ... 25   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: fügelaci-buli  (Megtekintve 318440 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #100 Dátum: 2011.07.24 vasárnap, 07:46:23 »

Itt látható Kiszombor térképe:

http://postimage.org/image/ux6fa1r8/

Az útvonalat berajzoltam, mert a falunapok rendezvényei a főtéren lesznek, ezért az oda vezető utak le lesznek zárva. Itt rengeteg rendezvény lesz, autós-motoros veterán találkozó, stb. Kikerülni így lehet:

http://postimage.org/image/1ldlg2eys/

A 43-as főútról a Szeged felőli második, Makó felőli első bekötésnél kell letérni. Át a vasúti síneken. Azután kb. 350 méterre le lesz zárva az út, ott jobbra kell fordulni, az a József Attila utca. Itt tovább kell haladni a buszmegállók, és a Rónay kúria étterem mellett, amíg egy Y alakú kereszteződésbe ér a kocsi. Onnan nyílik egy kis utca, a Zőldfa utca, azon az első kereszt utcán balra, az a Szőlő utca. Az belevisz az Óbébai utcába, szemben van az általános iskola. Itt kell jobbra fordulni, és innen egyenes az út (egy kis töréssel) a tóig. Bal kéz felől a temető, jobb oldalt a Vályogos tó. A tó előtt jobbra fordulva a Tó utcára érünk, ahol a Panzió után máris megérkeztünk. Ez a találkozó fő helyszíne.

GPS: N 46.10’56.38”
          E 20.24’55.57”

Ha a tónál nem kanyarodunk jobbra, akkor tovább haladva 1600 méter után található a Kukorica útvesztő, melyet mindenképp meg kell nézni. De ez már a program része lesz.

Nem tudom, ki merről jön, lesz-e valaki, aki autópályán érkezik, mert akkor berakom a Makón átvezető útvonalat is.
« Utoljára szerkesztve: 2011.07.24 vasárnap, 07:48:32 írta fügelaci » Naplózva
mbdeb
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 426



WWW E-mail
« Új hozzászólás #101 Dátum: 2011.07.25 hétfő, 15:14:50 »

Esőnap esetén mi lesz a "műsor"?
Mindenki ül az autójában és rádiót hallgat?  Csak azért mert Szombatra (egész hétre) esőt mond az időjárás előrejelzés.

Kaja ügyében mi lett a döntés?

Jó volna egy tuti összefoglaló a taliról, mert már csak pár nap van addig.
Naplózva

Olcsó minőségi tárhely honlapodnak -> www.joomlaportal.hu
Mondeo MKIV 2008 | 1.8 TDCi | 125LE | Ghia
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #102 Dátum: 2011.07.25 hétfő, 15:55:27 »

Esőnap esetén mi lesz a "műsor"?
Mindenki ül az autójában és rádiót hallgat?  Csak azért mert Szombatra (egész hétre) esőt mond az időjárás előrejelzés.

Kaja ügyében mi lett a döntés?

Jó volna egy tuti összefoglaló a taliról, mert már csak pár nap van addig.

Jó úton haladok a dolgokkal, estére megy az infó! Marha pörkölt galuskával, főtt krumplival.
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #103 Dátum: 2011.07.25 hétfő, 18:51:35 »

Beszéltem Jucival,nagyon úgy néz ki,hogy nem tudnak jönni.Le van betegedve,csütörtök-péntek magasságában még felhív,hogy el tudnak-e jönni.
Naplózva
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #104 Dátum: 2011.07.25 hétfő, 19:22:14 »

Beszéltem Jucival,nagyon úgy néz ki,hogy nem tudnak jönni.Le van betegedve,csütörtök-péntek magasságában még felhív,hogy el tudnak-e jönni.
Kár, jobbulást Nekik!
Naplózva
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #105 Dátum: 2011.07.25 hétfő, 21:30:55 »

Mivel közeleg a szombat, összefoglalom a legfontosabb dolgokat.
Szombaton reggeltől folyamatosan van az érkezés, a szeged felől jövők a második lehajtónál forduljanak jobbra, ott van egy vasúti átjáró, meg egy nagy telefon torony. Aki Makó felől jön, az a maros híd után a körforgalomban egyenesen tovább halad, és balra jön az említett vasúti átjáró, és adótorony. 200 méter után (egyébként "jelző táblák" mutatják majd az utat) jobbra fordulás a Takarékszövetkezet előtt, az a József Attila utca. Azon a következő kereszteződésnél balra, a Zöldfa utcába, majd közvetlenül a következő kereszteződésnél megint balra. Ezután jobbra az Óbébai utcán, és az kivisz a tóig. Minden kanyarnál lesz egy ügyeletes nyíl, amely mutatja az utat. Sajnos a főtér lezárása miatt kell így megvariálni az utat. Ez a térképen így fest:
http://postimage.org/image/1ldlg2eys/
Megérkezés után reggeli, ismerkedés, beszélgetés. Nap közben motoros-autós veterán találkozó, népművészeti, kézműves vásár, Mondeos felvonulás a makói Tescó áruházig.
Ebéd 1/2 2 , 2 óra körül, ami marha pörkölt galuskával, köményes főtt krumpli, fehér kenyér, kovászos uborka.
Kávé, ásványvíz, üdítő folyamatosan. Délután meleg rétes többféle ízben. Délután négy órától FORD nap a Kukorica útvesztőnél, 1600 méterre a helyszíntől. Kitelepül élő adással a Rádió 88, lesz kerékpáros gyorsasági verseny befutó, Büfé, stb, stb.
Leírni is sok.
Ezért kellett ezt a bulit most megszervezni, mert ez egy megismételhetetlen esemény, aki itt lesz, az élvezheti, aki nem, az bánhatja.
Remélem, az idő velünk lesz, bár mostanában nincs túl jó idő. De akkor jó időnek kell lennie. Punktum!
Naplózva
mbdeb
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 426



WWW E-mail
« Új hozzászólás #106 Dátum: 2011.07.25 hétfő, 21:39:16 »

lóvé maradt 3000 felnőtt 1000 gyerek, kukorica labirintus 600 /fő.

Naplózva

Olcsó minőségi tárhely honlapodnak -> www.joomlaportal.hu
Mondeo MKIV 2008 | 1.8 TDCi | 125LE | Ghia
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #107 Dátum: 2011.07.25 hétfő, 22:46:01 »

lóvé maradt 3000 felnőtt 1000 gyerek, kukorica labirintus 600 /fő.


Bocs, csak közben vendégek jöttek, és félbeszakadt a napom. A kaja kevesebb lesz (már mint az ára, nem a mennyisége), a gyerek meg fogyasztás alapú. Ha nem eszik, éhen marad. Vagyis a helyszínen megbeszéljük, szót fogunk érteni. Senkit nem akarok elriasztani az árakkal, ráfizetni nem nagyon akarok, de nyerni sem, ez nem az az alkalom. Ezt nem azért csinálom. Ez fügelaci-buli. Az egy kategória. Más kategória. Aki itt lesz meglátja. A többi képeken megnézheti. Ennyi. Gyertek, érezzük jól magunkat, a kukoricásba 10-től lehet menni, aki hamarabb akar haza indulni, mert messze lakik, az délelőtt, vagy délben, ebéd után elmehet. Azt ne hagyja ki senki. Ilyen Európában sincs máshol. Jó hecc.
Egy szó mint száz: várlak Titeket, gyertek, aki nem jelentkezett, az is. Kaja biztos lesz, ha délig odaér. Addig flexibilis a dolog, addig mindent tudok módosítani, beszerezni. Nincs lehetetlen, csak tehetetlen. Én a lehetetlent is megoldom, a csodákra azért még várni kell 1-2 napot!
Sziasztok, találkozzunk szombaton! Persze addig még jelentkezem, ha van kérdés, várom.
Óvónő akkor nem lesz, de játszó sarok, rajzoló, festő eszközök, lufik, stb. igen. Labdázni, szaladgálni lehet, autó nem üti el a gyereket.
Kérdés? ?
Naplózva
FrancoNero
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5613



« Új hozzászólás #108 Dátum: 2011.07.25 hétfő, 23:35:17 »

üdv.

sajnos egy nemvárt családi...dolog miatt le kell mondanom a szombatot  rinya
Ez egy olyan dolog amit egyikőnk sem hagyhatna ki!!
Sajnálom, nagyon szívesen mentem volna most is és akármikor, de ez ellen nemtudok tenni Lips Sealed

Jó szórakozást nektek!!  wave
Naplózva

Mondeo Duratorq TDCi "X"Le 2007.01.03.
"KENWOOD"MACAUDIO"HERTZ"ALPINE"EGR-OFF"MoMo Corse"CHIP"FlipKey"ST Springs"DECAT"

"NO SMOKE NO FUN"

400,000+


fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #109 Dátum: 2011.07.26 kedd, 05:07:57 »

üdv.

sajnos egy nemvárt családi...dolog miatt le kell mondanom a szombatot  rinya
Ez egy olyan dolog amit egyikőnk sem hagyhatna ki!!
Sajnálom, nagyon szívesen mentem volna most is és akármikor, de ez ellen nemtudok tenni Lips Sealed

Jó szórakozást nektek!!  wave
ÓÓÓÓÓ
De kááááár!
« Utoljára szerkesztve: 2011.07.26 kedd, 05:13:32 írta fügelaci » Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #110 Dátum: 2011.07.26 kedd, 20:04:43 »

Bocs, csak közben vendégek jöttek, és félbeszakadt a napom. A kaja kevesebb lesz (már mint az ára, nem a mennyisége), a gyerek meg fogyasztás alapú. Ha nem eszik, éhen marad. Vagyis a helyszínen megbeszéljük, szót fogunk érteni. Senkit nem akarok elriasztani az árakkal, ráfizetni nem nagyon akarok, de nyerni sem, ez nem az az alkalom. Ezt nem azért csinálom. Ez fügelaci-buli. Az egy kategória. Más kategória. Aki itt lesz meglátja. A többi képeken megnézheti. Ennyi. Gyertek, érezzük jól magunkat, a kukoricásba 10-től lehet menni, aki hamarabb akar haza indulni, mert messze lakik, az délelőtt, vagy délben, ebéd után elmehet. Azt ne hagyja ki senki. Ilyen Európában sincs máshol. Jó hecc.
Egy szó mint száz: várlak Titeket, gyertek, aki nem jelentkezett, az is. Kaja biztos lesz, ha délig odaér. Addig flexibilis a dolog, addig mindent tudok módosítani, beszerezni. Nincs lehetetlen, csak tehetetlen. Én a lehetetlent is megoldom, a csodákra azért még várni kell 1-2 napot!
Sziasztok, találkozzunk szombaton! Persze addig még jelentkezem, ha van kérdés, várom.
Óvónő akkor nem lesz, de játszó sarok, rajzoló, festő eszközök, lufik, stb. igen. Labdázni, szaladgálni lehet, autó nem üti el a gyereket.
Kérdés? ?

Nyugi,ha egy gyerek leül játszani,oda megy a többi is.Mi úgyis viszünk mindenfélét.
Naplózva
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #111 Dátum: 2011.07.26 kedd, 20:50:37 »

Nyugi,ha egy gyerek leül játszani,oda megy a többi is.Mi úgyis viszünk mindenfélét.
Ez megnyugtató, én is próbálok mindenre gondolni, nem biztos, hogy sikerül, de rajta vagyok a szeren.
Ma megkezdtem a felkészülést, vásárlást. Alap anyagok, eszközök rendben. A többi folyamatosan. Most már csak ne mondja vissza valaki, sőt, jöjjön új vendég. Ilyen a Takács család, szívesen látom Őket is. Örvendetes, hogy Makóról is többen leszünk. Egy hete figyelem, és gyűjtöm a Mondeo rendszámokat, rakom a szórólapokat. Megdöbbentő, mennyi Mondeo van itt is. Fel sem tűnt eddig. Egy ismerős azt mondta, van vagy 6-7. Én erre azt mondtam, van az 67 is. (89 rendszámnál tartok). Makón. Érdekes.
Naplózva
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #112 Dátum: 2011.07.26 kedd, 21:03:11 »

Ez megnyugtató, én is próbálok mindenre gondolni, nem biztos, hogy sikerül, de rajta vagyok a szeren.
Ma megkezdtem a felkészülést, vásárlást. Alap anyagok, eszközök rendben. A többi folyamatosan. Most már csak ne mondja vissza valaki, sőt, jöjjön új vendég. Ilyen a Takács család, szívesen látom Őket is. Örvendetes, hogy Makóról is többen leszünk. Egy hete figyelem, és gyűjtöm a Mondeo rendszámokat, rakom a szórólapokat. Megdöbbentő, mennyi Mondeo van itt is. Fel sem tűnt eddig. Egy ismerős azt mondta, van vagy 6-7. Én erre azt mondtam, van az 67 is. (89 rendszámnál tartok). Makón. Érdekes.
Ezen az oldalon ha jól néztem 4284 tag van és egy nagytalira nem bír 50 autó összejönni... Szerinted? Nagy az aktivitás ugye? Így azt mondom örüljünk annak hogy leszünk amennyien leszünk, a jó időt már megrendeltem, remélem a föntiek is hallották  Wink
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #113 Dátum: 2011.07.26 kedd, 21:05:06 »

Ezen az oldalon ha jól néztem 4284 tag van és egy nagytalira nem bír 50 autó összejönni... Szerinted? Nagy az aktivitás ugye? Így azt mondom örüljünk annak hogy leszünk amennyien leszünk, a jó időt már megrendeltem, remélem a föntiek is hallották  Wink
Állj, állj, ez nem nagytali, még csak nem is tali. Ez fügelaci-buli. Annak jó. Az lesz. Ígérem.
Naplózva
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #114 Dátum: 2011.07.26 kedd, 23:13:04 »

Állj, állj, ez nem nagytali, még csak nem is tali. Ez fügelaci-buli. Annak jó. Az lesz. Ígérem.
worship  taps
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
Gr3g
Vendég
« Új hozzászólás #115 Dátum: 2011.07.27 szerda, 09:31:20 »

Ezen az oldalon ha jól néztem 4284 tag van és egy nagytalira nem bír 50 autó összejönni... Szerinted? Nagy az aktivitás ugye? Így azt mondom örüljünk annak hogy leszünk amennyien leszünk, a jó időt már megrendeltem, remélem a föntiek is hallották  Wink

OFF
a vicc az, hogy a jelek szerint egy nagy talit éppen összehozni/konkretizálni sem megy, nem hogy 50 autó legyen..

ON

Jó szórakozást nektek meg jó időt!
Naplózva
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #116 Dátum: 2011.07.27 szerda, 09:48:03 »

OFF
a vicc az, hogy a jelek szerint egy nagy talit éppen összehozni/konkretizálni sem megy, nem hogy 50 autó legyen..

ON

Jó szórakozást nektek meg jó időt!
Most mondtad ki a valódi igazságot  poigneemain
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
Gr3g
Vendég
« Új hozzászólás #117 Dátum: 2011.07.27 szerda, 10:06:01 »

Most mondtad ki a valódi igazságot  poigneemain

 worship
Naplózva
DomeSL
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2047


demeter.l@3i.hu
E-mail
« Új hozzászólás #118 Dátum: 2011.07.27 szerda, 15:18:31 »

Csak ne essen az eső.
Naplózva

2004 Mk3 2.0 TDCI kombi
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #119 Dátum: 2011.07.27 szerda, 15:42:53 »

Csak ne essen az eső.

Nem fog esni! Nem szabad, hogy essen, ha sokan kívánjuk, úgy is úgy lesz. Jó idő lesz, jó kedvünk lesz, és szép emlék lesz!
Naplózva
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #120 Dátum: 2011.07.27 szerda, 17:06:58 »

Csak ne essen az eső.

Nem fog esni  angel1
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
seekay
Vendég
« Új hozzászólás #121 Dátum: 2011.07.28 csütörtök, 20:55:38 »

Srácok! Szegedi lévén főbenjáró bűn, de ha az új ótópályán jönnék a bulira, az pénzes játék? Vagy ingyenes szakasz?
Naplózva
DomeSL
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2047


demeter.l@3i.hu
E-mail
« Új hozzászólás #122 Dátum: 2011.07.28 csütörtök, 21:02:51 »

Pénzes, sajna.

Srácok! Szegedi lévén főbenjáró bűn, de ha az új ótópályán jönnék a bulira, az pénzes játék? Vagy ingyenes szakasz?
Naplózva

2004 Mk3 2.0 TDCI kombi
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #123 Dátum: 2011.07.28 csütörtök, 21:03:38 »

Srácok! Szegedi lévén főbenjáró bűn, de ha az új ótópályán jönnék a bulira, az pénzes játék? Vagy ingyenes szakasz?
fizetős,úgy volt,hogy ingyenes lesz,aztán nem lett...
Naplózva
seekay
Vendég
« Új hozzászólás #124 Dátum: 2011.07.28 csütörtök, 22:36:57 »

Pénzes, sajna.


Akkor marad a közút...így hó végén most számít az a fránya matrica is.  Undecided
« Utoljára szerkesztve: 2011.07.29 péntek, 00:02:17 írta seekay » Naplózva
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #125 Dátum: 2011.07.29 péntek, 05:36:53 »

Akkor marad a közút...így hó végén most számít az a fránya matrica is.  Undecided
Hála az autópálya átadásnak a forgalom tizedére esett vissza a 43-ason. A szőregi körforgalom építés miatti várakozás az egyetlen negatív tényező az úton. Tegnap is voltam bent Szegeden húsért, mondhatom, haladni lehet.
Aki jön, az Klárafalva bevezető szakaszán, Ferencszállás busz megálló, ja, meg Deszk eleje és vége, ott lassítson, ha autót lát az út szélén.
Aztán hajrá!
Mindenkit nagy szeretettel várunk. Flyfish barátommal a pénteki peca után szombaton pálesszal, narancslével, kólával várunk minden érkezőt.
Esőkabát, esernyő ajánlott, bár az  ezeket igénylő időt nem rendeltük, de mindenre számítani kell.
A vendégszeretet a biztos pont.
Az irigykedő, ellendrukker tagoknak majd fényképes beszámoló készül. Ilyenek mindig vannak. Pedig Nekik is jutott volna hely.
 integet2
Naplózva
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #126 Dátum: 2011.07.29 péntek, 08:13:22 »

Hála az autópálya átadásnak a forgalom tizedére esett vissza a 43-ason. A szőregi körforgalom építés miatti várakozás az egyetlen negatív tényező az úton. Tegnap is voltam bent Szegeden húsért, mondhatom, haladni lehet.
Aki jön, az Klárafalva bevezető szakaszán, Ferencszállás busz megálló, ja, meg Deszk eleje és vége, ott lassítson, ha autót lát az út szélén.
Aztán hajrá!
Mindenkit nagy szeretettel várunk. Flyfish barátommal a pénteki peca után szombaton pálesszal, narancslével, kólával várunk minden érkezőt.
Esőkabát, esernyő ajánlott, bár az  ezeket igénylő időt nem rendeltük, de mindenre számítani kell.
A vendégszeretet a biztos pont.
Az irigykedő, ellendrukker tagoknak majd fényképes beszámoló készül. Ilyenek mindig vannak. Pedig Nekik is jutott volna hely.
 integet2
worship Igyexünk menni
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
HegeGabi
Vendég
« Új hozzászólás #127 Dátum: 2011.07.29 péntek, 08:47:35 »

...
Az irigykedő, ellendrukker tagoknak majd ...
Ezt nem kellett volna, szerintem Sad . Inkább tartottad volna magadban.
Szerintem eddig nem volt ilyen, csak kétkedő és menni nem tudó tag, e valószínűsítem, hogy eme beszólás után lesznek ellendrukkerek.
Ezt egy összetartozást hangoztató tagtól nem vártam volna.

Amúgy sok sikert, Üdv, Flynak, legyen jó időtök, akárcsak nekem.

Üdv, HegeGabi.
Naplózva
Gr3g
Vendég
« Új hozzászólás #128 Dátum: 2011.07.29 péntek, 08:55:00 »

Ezt nem kellett volna, szerintem Sad . Inkább tartottad volna magadban.
Szerintem eddig nem volt ilyen, csak kétkedő és menni nem tudó tag, e valószínűsítem, hogy eme beszólás után lesznek ellendrukkerek.
Ezt egy összetartozást hangoztató tagtól nem vártam volna.

Amúgy sok sikert, Üdv, Flynak, legyen jó időtök, akárcsak nekem.

Üdv, HegeGabi.

nem mertem én írni.... de örülök, hogy nem csak én látom így....

ellendrukker nem hiszem, hogy van.... személy szerint pont az ilyen megnyilvánulásaidon akadtam fenn eddig is, nem a bulin.... ez pedig nem hiszem, hogy az ellendrukkerság kategória lenne... Wink

Jó időt nektek!
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #129 Dátum: 2011.07.29 péntek, 09:00:21 »

Ezt nem kellett volna, szerintem Sad . Inkább tartottad volna magadban.
Szerintem eddig nem volt ilyen, csak kétkedő és menni nem tudó tag, e valószínűsítem, hogy eme beszólás után lesznek ellendrukkerek.
Ezt egy összetartozást hangoztató tagtól nem vártam volna.

Amúgy sok sikert, Üdv, Flynak, legyen jó időtök, akárcsak nekem.

Üdv, HegeGabi.
Ebben egyetértünk,ez nem kell.Szegedi talinak indult,nem kötelező senkinek.Aki jön jön,aki nem nem.Pro és kontra nem kell anyázni egymásra emiatt.
Naplózva
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #130 Dátum: 2011.07.29 péntek, 09:16:25 »

Igazatok van, elnézést kérek. Csak az utóbbi időben kaptam eleget, és nehezen viseltem. Még egyszer elnézést kérek mindenkitől, akit megbántottam. Bocs!
Naplózva
mbdeb
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 426



WWW E-mail
« Új hozzászólás #131 Dátum: 2011.07.29 péntek, 10:33:51 »

Igazatok van, elnézést kérek. Csak az utóbbi időben kaptam eleget, és nehezen viseltem. Még egyszer elnézést kérek mindenkitől, akit megbántottam. Bocs!

Hát én meg igazat adok neked olyan 80%-ban.  Ha nemcsak ezt a topicot (kérdőíves, nagytali) olvassa végig  az ember akkor lehet hogy nekem is valami hasonló jönne le.

Mellesleg meg Shrek is azt mondta "inkább kinn, mint benn". Itt a byteok elférnek egymás mellett legyen az makói byte vagy éppen pesti vagy akár debreceni.

Sőt kifejezetten örülök neki hogy az első gondolatát leírta, mert olykor az a valós.

Mindenkinek a saját maga "gyermeke" a legszebb és azt bizonygatja, hogy az a tuti. Eddigi állás szerint mi ott leszünk a fügelaci-bulin és majd ha nem lesz jó akkor azt jól megírom. Smiley




Naplózva

Olcsó minőségi tárhely honlapodnak -> www.joomlaportal.hu
Mondeo MKIV 2008 | 1.8 TDCi | 125LE | Ghia
DomeSL
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2047


demeter.l@3i.hu
E-mail
« Új hozzászólás #132 Dátum: 2011.07.29 péntek, 10:50:34 »

Hát őszintén én is így érzem.
De a lényeg az, hogy akkor sem kell mondani.
Mert az nem segít a dolgokon csak ront.

Hát én meg igazat adok neked olyan 80%-ban.  Ha nemcsak ezt a topicot (kérdőíves, nagytali) olvassa végig  az ember akkor lehet hogy nekem is valami hasonló jönne le.

Mellesleg meg Shrek is azt mondta "inkább kinn, mint benn". Itt a byteok elférnek egymás mellett legyen az makói byte vagy éppen pesti vagy akár debreceni.

Sőt kifejezetten örülök neki hogy az első gondolatát leírta, mert olykor az a valós.

Mindenkinek a saját maga "gyermeke" a legszebb és azt bizonygatja, hogy az a tuti. Eddigi állás szerint mi ott leszünk a fügelaci-bulin és majd ha nem lesz jó akkor azt jól megírom. Smiley





Naplózva

2004 Mk3 2.0 TDCI kombi
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #133 Dátum: 2011.07.29 péntek, 10:56:06 »

Sokadszorra is elnézést kérek.
Naplózva
HegeGabi
Vendég
« Új hozzászólás #134 Dátum: 2011.07.29 péntek, 13:40:53 »

Sokadszorra is elnézést kérek.
Stimmt.
Betudható annak, hogy holnap lesz a nagy nap, emiatt kicsit feszültebb vagy, és hirtelen így írtad le, pedig lehetett volna másképp is.
Zárjuk le, és most már ne itt olvasgass/irogass, hanem készülj holnapra testileg és lelkileg is Smiley.
Én lélekben veletek leszek, testileg meg a kocsi belsejét bombázom szét  Grin.

Szép napot - holnapra is -, Üdv, HegeGabi.
Naplózva
mbdeb
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 426



WWW E-mail
« Új hozzászólás #135 Dátum: 2011.07.30 szombat, 07:06:23 »

Debrecen. Esik az eső, de azért elindulunk! Smiley
Naplózva

Olcsó minőségi tárhely honlapodnak -> www.joomlaportal.hu
Mondeo MKIV 2008 | 1.8 TDCi | 125LE | Ghia
DomeSL
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2047


demeter.l@3i.hu
E-mail
« Új hozzászólás #136 Dátum: 2011.07.30 szombat, 18:23:16 »

Ezt sajnálhatja mindenki aki kihagyta.
A szervezés, a program, az időjárás mind hibátlan volt.

Debrecen. Esik az eső, de azért elindulunk! Smiley

Naplózva

2004 Mk3 2.0 TDCI kombi
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #137 Dátum: 2011.07.30 szombat, 18:43:49 »

Eszméletlen jól éreztem magam, a megrendelt jó idő bejött, maximális tiszteletem fügelacinak ezért a rendezvényért  worship . Nagyon megérte elmenni a füves buliba, a "T-modell" kukoricalabirintus is szenzációs volt. Valószínű hogy holnap délig nem eszem semmit, a reggeli szendó, az ebéd, a rétes és a dinnye is osztályon felüli volt. Örülök hogy az ország több része is képviseltette magát, gondolom ők is hasonló élményekkel és érzésekkel távoztak. Aki nem jött nagy élményről maradt le. Képek hamarosan...
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #138 Dátum: 2011.07.30 szombat, 18:49:31 »

Eszméletlen jól éreztem magam, a megrendelt jó idő bejött, maximális tiszteletem fügelacinak ezért a rendezvényért  worship . Nagyon megérte elmenni a füves buliba, a "T-modell" kukoricalabirintus is szenzációs volt. Valószínű hogy holnap délig nem eszem semmit, a reggeli szendó, az ebéd, a rétes és a dinnye is osztályon felüli volt. Örülök hogy az ország több része is képviseltette magát, gondolom ők is hasonló élményekkel és érzésekkel távoztak. Aki nem jött nagy élményről maradt le. Képek hamarosan...
részemről a saját topikban...egy biztos,ezt kár lett volna kihagyni.A végére az eső nem hiányzott,de az egész nap úgy elrepült,hogy csak na...amit elfelejtettem...az a rétes...én ugyan csak a meggyest és mákost szeretem,most előbbihez volt szerencsém.KEdvenc írómtól idézve:le a kalappal előtte,mert ha nem úgyis leesik...méltó koronája volt a pörköltnek.
« Utoljára szerkesztve: 2011.07.30 szombat, 18:55:20 írta misi107 » Naplózva
mbdeb
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 426



WWW E-mail
« Új hozzászólás #139 Dátum: 2011.07.30 szombat, 21:05:23 »

Hazaértünk mi is úgy egy félórája.
A dinnye most nem igazán hiányzott a fínom házi kovászos uborka után, de amúgy is az útvesztő után mi hazaindultunk mert simán a 47 -esen elég hosszú volt az út hazafelé, ráadásul egy nagy zuhéba is belementünk az indulás után.

A marhapöri is csúcs volt egyszer galuskával próbáltam másodjára pedig krumplival.
A rétesről nem is beszélve ( nekem az almás jött be, de mindegyikből ettem)

Sajnos MK4-el csak mi voltunk.

A picasara majd feltolom a csoportképet (ez nem "hivatalos" csoportkép amit fügelaci csinált) és mindenki jelölje már be magát nicknevével, mert látásból már a tagság egy jó részét ismerem futólag, de nem tudom nick-hez kötni.

https://picasaweb.google.com/tothcsaba72/FugelaciBuli?authkey=Gv1sRgCN_u7dnCwtPomgE#5635222064529600274

A többi kép : https://picasaweb.google.com/tothcsaba72/FugelaciBuli?authkey=Gv1sRgCN_u7dnCwtPomgE#

« Utoljára szerkesztve: 2011.07.30 szombat, 21:20:09 írta mbdeb » Naplózva

Olcsó minőségi tárhely honlapodnak -> www.joomlaportal.hu
Mondeo MKIV 2008 | 1.8 TDCi | 125LE | Ghia
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #140 Dátum: 2011.07.31 vasárnap, 21:25:20 »

https://picasaweb.google.com/112521530801734899310/FugelaciBuli2011Julius30?authuser=0&feat=directlink
Naplózva
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #141 Dátum: 2011.07.31 vasárnap, 22:16:46 »

Véget ért a mai rendezvény is, a horgászverseny. Hála istennek ezt is megúsztuk eső nélkül.
Hát akkor néhány gondolat a szombati napról. Elsősorban köszönetet mondok minden résztvevőnek, hogy megtisztelt jelenlétével, és részesei lehettünk egy kis falú nagy rendezvénysorozatának egyik eseményeként.
Ez a nap méltóan emlékezett meg a Ford illusztris mérnökének munkájáról. Végül is neki is köszönhetjük, hogy most itt egy fórumon írogatunk, olvasgatunk.
Nem voltunk sokan, de ahhoz elegen, hogy aki ott volt, az jól érezze magát a társaságban. Őrülök, hogy messzi földről, Debrecenből is, Szentendréről is voltak, és feltehetően nem bánták meg.
A kaja valóban finom volt, ízletesre sikeredett. A programok is bejöttek, az idő nem rakott keresztbe. Bár reggel, 5-6 óra között, amikor a sátrakat állítottuk, egy fabatkát sem adtam volna az esőmentes időjárásra. Hála az égnek, kegyes lett az időjárás hozzánk, jó néhányan fel is égtünk a nap végére.
Nem tudom, lesz-e még lehetőségem máskor, másoknak is ilyen jellegű élményeket biztosítani, de nem rajtam múlik, az biztos.
Most még fáradt vagyok a két napi rendezvények után, de hamarosan én is felrakom a képeimet.
Kis türelem! integet2
Naplózva
TISLER19
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4936



E-mail
« Új hozzászólás #142 Dátum: 2011.07.31 vasárnap, 22:45:37 »

Véget ért a mai rendezvény is, a horgászverseny. Hála istennek ezt is megúsztuk eső nélkül.
Hát akkor néhány gondolat a szombati napról. Elsősorban köszönetet mondok minden résztvevőnek, hogy megtisztelt jelenlétével, és részesei lehettünk egy kis falú nagy rendezvénysorozatának egyik eseményeként.
Ez a nap méltóan emlékezett meg a Ford illusztris mérnökének munkájáról. Végül is neki is köszönhetjük, hogy most itt egy fórumon írogatunk, olvasgatunk.
Nem voltunk sokan, de ahhoz elegen, hogy aki ott volt, az jól érezze magát a társaságban. Őrülök, hogy messzi földről, Debrecenből is, Szentendréről is voltak, és feltehetően nem bánták meg.
A kaja valóban finom volt, ízletesre sikeredett. A programok is bejöttek, az idő nem rakott keresztbe. Bár reggel, 5-6 óra között, amikor a sátrakat állítottuk, egy fabatkát sem adtam volna az esőmentes időjárásra. Hála az égnek, kegyes lett az időjárás hozzánk, jó néhányan fel is égtünk a nap végére.
Nem tudom, lesz-e még lehetőségem máskor, másoknak is ilyen jellegű élményeket biztosítani, de nem rajtam múlik, az biztos.
Most még fáradt vagyok a két napi rendezvények után, de hamarosan én is felrakom a képeimet.
Kis türelem! integet2

Elnéztem a képeket és mint már írtam nekem tetszik ez a hely!!!!!!!!!A kajaképektől meg éhes lettem.Örülök innen a távolból,hogy jólsikerült.
Naplózva

2008.11. 1.8 TDCI KOMBI TREND 115 FOCUS II
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #143 Dátum: 2011.08.01 hétfő, 09:17:58 »

Elnéztem a képeket és mint már írtam nekem tetszik ez a hely!!!!!!!!!A kajaképektől meg éhes lettem.Örülök innen a távolból,hogy jólsikerült.
Hajaj... Vasárnap délben ettem a szombati ebéd után, addig nem voltam éhes egyáltalán  wow1
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
DomeSL
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2047


demeter.l@3i.hu
E-mail
« Új hozzászólás #144 Dátum: 2011.08.03 szerda, 11:44:18 »

Mikor lesz pénzügyi elszámolás?
Naplózva

2004 Mk3 2.0 TDCI kombi
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #145 Dátum: 2011.08.03 szerda, 13:10:39 »

Mikor lesz pénzügyi elszámolás?

Ma este kész minden, úgy hogy este.
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #146 Dátum: 2011.08.03 szerda, 17:36:25 »

Ma este kész minden, úgy hogy este.
addig tedd ki,amíg van miből fizetni...ma volt fizetésnap és holnap bevásárolunk...
Naplózva
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #147 Dátum: 2011.08.03 szerda, 17:59:50 »

Engedve az erőszaknak, közlöm, hogy a fügelaci-buli minden felnőtt résztvevőjének 2800 Ft-ot kellene átutalni a privátban elküldött számlaszámra. Mindenkit, aki ott volt, arra kérek, privátban írjon néhány szót, és elküldöm a számlaszámomat.
Szóval, úgy döntöttem, a gyerekeknek nem kell fizetni, pontosabban a gyerekek után. A felnőttekre vissza osztott összeg a fent leírt.
Csak azt nem értem, miért nem ittatok, volt inni való bőven, ásványvíz, kóla, Ice tea, narancs, stb (még sör is), és alig fogyott valami.
Bezzeg az enni való, az elfogyott. Pedig a pörköltnek való majdnem 60 deka fejenként, és még 5 kiló galuska, meg 6 kiló krumpli is volt hozzá.
Meg a rétes is elfogyott, dinnye is elment, csak inni nem akartatok. Pedig mennyivel kevesebbet ettek volna, ha isztok egy csomót!
Jó, ez csak vicc volt, annak is elég rossz. Én úgy érzem, amit lehetett, azt kihoztuk a napból, ha többen eljöttek volna, akkor lett volna az igazi. De ez így is életem egyik szép napja volt, a nejem szerint Qrva jó nap volt. Remélem, Ti is így látjátok, és ha az élet úgy hozza, máskor is eljöttök. Én várok mindenkit, ha lesz még egy ilyen Mondeos találkozó. Nem rajtam múlik.
Naplózva
Black
Vendég
« Új hozzászólás #148 Dátum: 2011.08.03 szerda, 19:19:46 »

Akkor én is leírom, hogy éreztem magam.
Majdnem 3 napot töltöttem Kisfügedi Úr vendégeként Makón. A kiszolgálás maximális, a kaja bőséges és nem mindennapian finom volt. A ház asszonya gyönyörű, úgy pörög mint egy tinédzser, jó humorú és bitang jól masszíroz. Ezért jövök Neki legalább 10 szál fehér rózsával. (mert nem felejtettem ám el, hogy az a kedvence  Wink )
Beülhettem egy T-Modellbe, motorcsónakázhattam a Maroson, (amiből nehezen, de kicsalogattam egy balingyereket ) ihattam jóféle pálinkát. Lányom szintén csak jó élményekkel tért haza.
Nagyon-nagyon köszönünk mindent, nem is tudom, hogy tudom én ezt viszonozni, de megtalálom a módját.
Mégegyszer kössz!!!  ...és mindenkinek, aki ott volt.
Naplózva
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #149 Dátum: 2011.08.03 szerda, 19:40:23 »

Akkor én is leírom, hogy éreztem magam.
Majdnem 3 napot töltöttem Kisfügedi Úr vendégeként Makón. A kiszolgálás maximális, a kaja bőséges és nem mindennapian finom volt. A ház asszonya gyönyörű, úgy pörög mint egy tinédzser, jó humorú és bitang jól masszíroz. Ezért jövök Neki legalább 10 szál fehér rózsával. (mert nem felejtettem ám el, hogy az a kedvence  Wink )
Beülhettem egy T-Modellbe, motorcsónakázhattam a Maroson, (amiből nehezen, de kicsalogattam egy balingyereket ) ihattam jóféle pálinkát. Lányom szintén csak jó élményekkel tért haza.
Nagyon-nagyon köszönünk mindent, nem is tudom, hogy tudom én ezt viszonozni, de megtalálom a módját.
Mégegyszer kössz!!!  ...és mindenkinek, aki ott volt.
Ha én ezt megmutatnám Neki, akkor előtte madzagot kéne kössek rá, elszállna, mint egy papírsárkány. Köszönöm az elismerő szavakat, nem tartozol semmivel, én hívtalak. Tudod, mint a sokszor látott etalon filmben:
"Majd egyszer mi is kérünk valamit Öntől, Pelikán Úr!"
Félre a tréfával, úgy látom, mindenki jól érezte magát, bár a helyszínről nem sok szó esett. Pedig szerintem az is megér egy két szót.
Ja, és Hölgyeknek mindig páratlan számú virágot illik adni!
Naplózva
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 ... 25   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.116 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.