Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.04.29 hétfő, 08:43:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 ... 25   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: fügelaci-buli  (Megtekintve 318512 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
Black
Vendég
« Új hozzászólás #150 Dátum: 2011.08.03 szerda, 19:45:56 »


Ja, és Hölgyeknek mindig páratlan számú virágot illik adni!
Ez valamikor így volt, de már nem. Mindegy hány szál. De tudod mit? Legyen 15. Wink
Naplózva
TISLER19
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4936



E-mail
« Új hozzászólás #151 Dátum: 2011.08.03 szerda, 19:50:24 »

Ha én ezt megmutatnám Neki, akkor előtte madzagot kéne kössek rá, elszállna, mint egy papírsárkány. Köszönöm az elismerő szavakat, nem tartozol semmivel, én hívtalak. Tudod, mint a sokszor látott etalon filmben:
"Majd egyszer mi is kérünk valamit Öntől, Pelikán Úr!"
Félre a tréfával, úgy látom, mindenki jól érezte magát, bár a helyszínről nem sok szó esett. Pedig szerintem az is megér egy két szót.
Ja, és Hölgyeknek mindig páratlan számú virágot illik adni!
Én sajnos nemtudtam elmenni de ha emlékszel én többször is elimerő szavakkal illettem a helyet.Eltudnék ott egy nagy talit képzelni.Sőt a képek alapján is amit láttam mindent dicsértem. taps taps taps
Naplózva

2008.11. 1.8 TDCI KOMBI TREND 115 FOCUS II
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #152 Dátum: 2011.08.03 szerda, 19:52:51 »

Én sajnos nemtudtam elmenni de ha emlékszel én többször is elimerő szavakkal illettem a helyet.Eltudnék ott egy nagy talit képzelni.Sőt a képek alapján is amit láttam mindent dicsértem. taps taps taps
Nem rajtam múlna, csak többség kéne hozzá. Az nincs. Még. Talán lesz?
Tudom, ha lenne egy jó betonos gyorsuló pálya a közelben!
De még nincs, vagy nem tudok róla. De keresek!
Naplózva
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #153 Dátum: 2011.08.03 szerda, 22:38:50 »

Nem rajtam múlna, csak többség kéne hozzá. Az nincs. Még. Talán lesz?
Tudom, ha lenne egy jó betonos gyorsuló pálya a közelben!
De még nincs, vagy nem tudok róla. De keresek!
Kérdezd meg Black kollégát hogy gyorsult a Tdci a rossz aszfaltos úton visszafele jövet az útvesztőből  vigyor3
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #154 Dátum: 2011.08.04 csütörtök, 05:24:44 »

Kérdezd meg Black kollégát hogy gyorsult a Tdci a rossz aszfaltos úton visszafele jövet az útvesztőből  vigyor3
Mint ahogy Takács kolléga gyorsult előttem szintén visszafelé. De tartottam a tempót. eplus2
Naplózva
seekay
Vendég
« Új hozzászólás #155 Dátum: 2011.08.04 csütörtök, 08:21:30 »

Megkésve bár, de törve nem, köszönöm én is a részvétel lehetőségét! Nagyon jól éreztük magunkat, le a kalappal a szervezés előtt.  worship Az idő, a kaja, a program, jobb nem is lehetett volna. Este már nekem se kellett vacsoráznom, a pöri megtette a laktató hatását. És igenis minden meg volt főve! Legalábbis az enyémben biztos...  nyes

Egyedül a közös krúzolás hiányzott a végéről, de azt az eső sajnos elintézte...na de majd legközelebb!

Naplózva
Tibibácsi
Vendég
« Új hozzászólás #156 Dátum: 2011.08.07 vasárnap, 10:09:37 »

Üdv!

Úgy látom,jó buliból maradtunk ki...  Angry
Sajnos az esőverte kelet-Németország "vendégszeretetét" élveztem... Péntek reggeltől,hétfő hajnalig szakadt az eső...  gun

Örülök,hogy jól éreztétek magatok!!!
Naplózva
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #157 Dátum: 2011.08.07 vasárnap, 10:45:44 »

Aki még nem kapta meg a számlaszámot, az írjon privit, és küldöm. Eddig 2 átutalás jött meg, nem sok.

Jó a visszhangja a rendezvénynek Kiszomboron is.  A falunapok rendezői is megköszönték, hogy részesei voltunk a rendezvénysorozatnak, és örültek, és elismerésüket fejezték ki, amiért a többi eseményt is meglátogattuk. Összességében is kiváló szervezés volt, reméljük, jövőre is megismételjük. A nyáregyházi "nagy" találkozó után nem valószínű, hogy idén nagyobb volumenű rendezvény lenne itt, de a Dél-Alföldiek havi mini találkozója esélyes lehet itt. Szalonna sütéssel megspékelve. Jó kis muri lenne az is.
Naplózva
DomeSL
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2047


demeter.l@3i.hu
E-mail
« Új hozzászólás #158 Dátum: 2011.08.07 vasárnap, 12:07:23 »

Vissza tudnád jelezni, az átutalásokat?
Mindig bizonytalan vagyok, mert neten szoktam csinálni. Könnyű elütni a számokat.


Aki még nem kapta meg a számlaszámot, az írjon privit, és küldöm. Eddig 2 átutalás jött meg, nem sok.

Jó a visszhangja a rendezvénynek Kiszomboron is.  A falunapok rendezői is megköszönték, hogy részesei voltunk a rendezvénysorozatnak, és örültek, és elismerésüket fejezték ki, amiért a többi eseményt is meglátogattuk. Összességében is kiváló szervezés volt, reméljük, jövőre is megismételjük. A nyáregyházi "nagy" találkozó után nem valószínű, hogy idén nagyobb volumenű rendezvény lenne itt, de a Dél-Alföldiek havi mini találkozója esélyes lehet itt. Szalonna sütéssel megspékelve. Jó kis muri lenne az is.
Naplózva

2004 Mk3 2.0 TDCI kombi
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #159 Dátum: 2011.08.07 vasárnap, 13:33:15 »

Vissza tudnád jelezni, az átutalásokat?
Mindig bizonytalan vagyok, mert neten szoktam csinálni. Könnyű elütni a számokat.


A Tiéd elsőként, a Bán családé kisvártatva megjött. A többieké úton van.
Naplózva
DomeSL
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2047


demeter.l@3i.hu
E-mail
« Új hozzászólás #160 Dátum: 2011.08.07 vasárnap, 14:19:23 »

 eljen
A Tiéd elsőként, a Bán családé kisvártatva megjött. A többieké úton van.
Naplózva

2004 Mk3 2.0 TDCI kombi
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #161 Dátum: 2011.08.07 vasárnap, 14:52:11 »

Képek a találkozóról:
https://picasaweb.google.com/109787669372738436502/2011Julius31FugelaciBuli
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37275


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #162 Dátum: 2011.08.07 vasárnap, 15:02:44 »


 eljen
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #163 Dátum: 2011.08.07 vasárnap, 15:28:53 »

eljen
Köszönöm!
Naplózva
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #164 Dátum: 2011.08.08 hétfő, 21:10:32 »

Ezen az oldalon ha jól néztem 4284 tag van
ebből 4000 Zacci különféle neveken  nyes
Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
Proconsul
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6157


Mens sana in corpore sano


« Új hozzászólás #165 Dátum: 2011.08.08 hétfő, 21:19:56 »

gratula  eljen jó kis eszem iszom lehetett  eljen kár volt megnézem a képeket mert ma már nem akartam enni de a képek láttán ki kell mennem zabálni  finom
Naplózva

95-ös 1.8TD mondeo
drof
Vendég
« Új hozzászólás #166 Dátum: 2011.08.08 hétfő, 21:25:52 »

ebből 4000 Zacci különféle neveken  nyes

 nyes eplus2
Naplózva
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #167 Dátum: 2011.08.08 hétfő, 21:44:43 »

ebből 4000 Zacci különféle neveken  nyes
És szerintetek álnéven, állszakállal ott lehetett? Nem véltem felfedezni. Bár, mivel nem ismerem, akár ott is lehetett. Volt egy jó napja.

A kajáról annyit, hogy különféle számítások szerint egy emberre 40-50 deka húst kell számolni. Itt 60 deka fogyott fejenként átlagban, úgy, hogy semmi nem maradt. És volt mellé 5 kiló galuska, meg 10 kiló krumpli. Meg kenyér, meg uborka. Aztán rétes, meg görögdinnye.
Tehát lehet, hogy legközelebb inkább mindenki kap két pólót, csak főzni ne kelljen. Olcsóbb ruházni a bandát, mint etetni.
De ha nagyon akarjátok, akkor elhagyjuk a pólót, és főzünk.
Naplózva
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #168 Dátum: 2011.08.08 hétfő, 21:52:13 »

És szerintetek álnéven, állszakállal ott lehetett? Nem véltem felfedezni. Bár, mivel nem ismerem, akár ott is lehetett. Volt egy jó napja.
Biztos nem ismerted volna fel. Tök normális.
Csak, ha billentyű kerül a kezébe(vagy inkabb billentyu kerul a kezebe) akkor alakul át (dr Jekyll, és Mr Hyde szindrómája van)
Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #169 Dátum: 2011.08.08 hétfő, 22:02:36 »

Biztos nem ismerted volna fel. Tök normális.
Csak, ha billentyű kerül a kezébe(vagy inkabb billentyu kerul a kezebe) akkor alakul át (dr Jekyll, és Mr Hyde szindrómája van)
Akkor akár Gr3greg vagy mi a szösz is lehetett volna?
Már elment. Majd vissza jön még. Mindenki így tesz.
Naplózva
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #170 Dátum: 2011.08.08 hétfő, 22:19:42 »

Akkor akár Gr3greg vagy mi a szösz is lehetett volna?
Már elment. Majd vissza jön még. Mindenki így tesz.
remélem nem....
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
drhf
Adminisztrátor
Megszállott
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2552


2003.12 MKIII TDCi kombi


« Új hozzászólás #171 Dátum: 2011.08.08 hétfő, 22:59:40 »

ebből 4000 Zacci különféle neveken  nyes
Az elmúlt 3 hónapban kb 1200 user loggolt be legalább egyszer és kb a fele írt 10 postot a regisztrációja óta. 100 postot 216 user, ez tehát a kemény mag.
Naplózva

Csak a Puffin lekvár adhat neki erőt, és mindent lebíró akaratot.
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #172 Dátum: 2011.08.09 kedd, 05:45:45 »

remélem nem....
eljen
Naplózva
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #173 Dátum: 2011.08.09 kedd, 19:40:56 »

Utaltam hétfő reggel (vasárnap este) remélem megérkezett.

Legközelebb is elfogadjuk a kaját, én 2x szedtem tele a mélytányért és a végét kenyérrel töröltem ki...  wow1
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #174 Dátum: 2011.08.09 kedd, 20:30:29 »

Utaltam hétfő reggel (vasárnap este) remélem megérkezett.

Legközelebb is elfogadjuk a kaját, én 2x szedtem tele a mélytányért és a végét kenyérrel töröltem ki...  wow1
Igen, megjött. Legközelebb is lesz kaja, ha lesz legközelebb. taps
Naplózva
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #175 Dátum: 2012.01.26 csütörtök, 22:08:25 »

Tisztelt fórumtársak, barátok!

Mivel egyértelműen eldőlt, hogy a tavaszi találkozó reptéren lesz (hogy melyiken, az kérdés, az idő, és az információ majd eldönti), így ha akarjátok, akkor én a tavalyi felajánlásomhoz hasonlóan az őszi találkozó megrendezésében segítséget vállalnék.
Konkrétabban megszervezném, levezetném, megfőzném (a kaját), kipakolnám, elpakolnám, hirdetném, stb.
Két időpontot javasolnék, mivel van még idő, aki szeretne eljönni (tavaly többen jöttek volna, csak későn kezdtem a szervezéshez, szabadság, külföldi út, stb), lehet igazodni a tervek szerinti időpontokhoz.
A kiszombori falunapok idén július 28-29.-én lesz, és vasárnap kb 100 fős horgászversenyt szervezek a parton, ezért az első időpont 2012 július 28 szombat délelőtt. Ezt a napot rengeteg kísérő program támogatja, aki figyelte a tavalyi találkozót, illetve fügelaci -bulit, az tudja, motoros találkozó, kukorica útvesztő, kommandós bemutató, zenés programok, utcabál, stb. Ekkorra jelölném az első időpontot. A másodikat később, a szabadságok, nyaralások után, de még az iskola kezdés előtt, 2012 augusztus 25 szombaton. Itt a hétvégén is vasárnap horgász emlékverseny, ezért szombat a tervezett időpont. Nyilván, itt kevesebb program várná a résztvevőket, de garantálom, nem telnének unalmasan a résztvevők percei.
Igyekeztem időben nyilvánosságra hozni a terveimet, legyen idő megtárgyalni a dolgokat.
Sokat tanulhattam, tanulhattunk a tavalyi rendezvényekből, mindnek meg volt a maga tanulsága. Igyekszem kiküszöbölni ezeket, csak érdeklődés legyen.
Tehát várom a véleményeket, javaslatokat, kritikákat.
Természetesen ez egy vízparti rendezvény, füves, fás terepen, végtelen szeretettel, tisztelettel, odaadással. Aki az elmúlt évben részt vehetett, az tudja miről beszélek, aki nem volt, azt meg remélem, érdekli a dolog.
Ha van érdeklődés, jöhetnek a részletek, adatok, helyszín bemutatás, megközelítés, stb.
Tisztelettel várom megtisztelő írásaitokat! integet2
Naplózva
AndyA
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26971


E-mail
« Új hozzászólás #176 Dátum: 2012.01.26 csütörtök, 22:22:41 »

Tisztelt fórumtársak, barátok!

Mivel egyértelműen eldőlt, hogy a tavaszi találkozó reptéren lesz (hogy melyiken, az kérdés, az idő, és az információ majd eldönti), így ha akarjátok, akkor én a tavalyi felajánlásomhoz hasonlóan az őszi találkozó megrendezésében segítséget vállalnék.


Én Kunmadarasra mennék szívesen. Legutóbb érettségi találkozó miatt nem volt időm a MIG-hangárokat rendesen végigjárni... worship

AndyA
Naplózva

Mk3 2.0/130LE TDCi Trend kombi 2006/11 -  MK5 2.0 Ecoblue TDCi kombi 2019/11
csehors
Vendég
« Új hozzászólás #177 Dátum: 2012.01.26 csütörtök, 22:29:30 »

Én Kunmadarasra mennék szívesen. Legutóbb érettségi találkozó miatt nem volt időm a MIG-hangárokat rendesen végigjárni... worship

AndyA
Kunmadaras sem volt rossz 2011-ben  worship de a családi program miatt Nyáregyháza nekünk jobban bejött kisgyerekkel.
Naplózva
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #178 Dátum: 2012.01.26 csütörtök, 22:48:29 »

Ez a találkozó is inkább a családiasság jegyében zajlana, és nem csak egy találkozó lehet egy évben, ki melyikre ér rá, értem ezt idő szempontjából, meg anyagi szempontból is. Nyilván sokaknak messze van, de egy évben egyszer van ilyen buli, ki tud, illetve akar szakítani időt, pénzt rá, ki nem. Ez eddig is mindig így működött. Eztán sem kell, hogy másképpen legyen. Van egy értékrend, kinek mi fontos, mit engedhet meg, mit szeretne, mire futja.
Ez a barátkozás, evés-ivás-nembánkódás helye és ideje, e szerint kell kezelni a dolgot, aki tud jön, aki nem, az marad.
Én mindenkit várok! integet2
Naplózva
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #179 Dátum: 2012.01.26 csütörtök, 22:50:07 »

Én Kunmadarasra mennék szívesen. Legutóbb érettségi találkozó miatt nem volt időm a MIG-hangárokat rendesen végigjárni... worship

AndyA
A kettő nem zárja ki egymást. Tavasszal nézhetsz MIG hangárt, ősszel meg fügelacinál lenne kicsit családiasabb program.
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
AndyA
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26971


E-mail
« Új hozzászólás #180 Dátum: 2012.01.27 péntek, 08:28:49 »

A kettő nem zárja ki egymást. Tavasszal nézhetsz MIG hangárt, ősszel meg fügelacinál lenne kicsit családiasabb program.

Az OK, de feltettem a kérdést, hogy ki és hogyan intézte Kunmadarast tavaly, idén is el kellene kezdeni stb., de válasz sehol.

AndyA
Naplózva

Mk3 2.0/130LE TDCi Trend kombi 2006/11 -  MK5 2.0 Ecoblue TDCi kombi 2019/11
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #181 Dátum: 2012.01.29 vasárnap, 19:42:54 »

A fügelaci-buli nem nagy találkozó, még ha erre utalót írtam volna is. Az csak egy választható alternatíva a Mondeosok számára, hogy aki tud, és akar, az kellemes körülmények között beszélgessen, egyen-igyon, szerelgessen, szórakozzon, kikapcsolódjon. Vízpart, fű, madarak, halak, jó levegő. Ezt kínálom én, és aki úgy gondolja, van javaslata, véleménye, akár az időpontra, akár másra, az ne tartsa magába, ki vele. A két időpont a július 28 szombat, és az augusztus 25 szombat. Nyilván való, sokaknak nem jó ez az időpont, de ez a rendezvény vagy ekkor, vagy akkor lesz. Aki eljön, az ott lesz, és garantálom, nem bánja meg, aki nem jön, az szegényebb lesz egy tapasztalattal, vajon milyen lehetett. Most előbb kezdem a szervezést, mint tavaly, hátha van valaki, aki a szabadságát, vagy a szabadidejét ehhez akarja igazítani. Javaslatokat kérek a kajára, ki mit szeretne. Igyekszem a legtöbb igényt kielégíteni, ami a kaját illeti. Meg a programban is.
Ezennel mindenkit meghívok az idei fügelaci-buliba, remélem sokan elfogadják az invitálást! Wink wave
Naplózva
DomeSL
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2047


demeter.l@3i.hu
E-mail
« Új hozzászólás #182 Dátum: 2012.01.29 vasárnap, 19:51:38 »

Almás rétesből sokat.

A fügelaci-buli nem nagy találkozó, még ha erre utalót írtam volna is. Az csak egy választható alternatíva a Mondeosok számára, hogy aki tud, és akar, az kellemes körülmények között beszélgessen, egyen-igyon, szerelgessen, szórakozzon, kikapcsolódjon. Vízpart, fű, madarak, halak, jó levegő. Ezt kínálom én, és aki úgy gondolja, van javaslata, véleménye, akár az időpontra, akár másra, az ne tartsa magába, ki vele. A két időpont a július 28 szombat, és az augusztus 25 szombat. Nyilván való, sokaknak nem jó ez az időpont, de ez a rendezvény vagy ekkor, vagy akkor lesz. Aki eljön, az ott lesz, és garantálom, nem bánja meg, aki nem jön, az szegényebb lesz egy tapasztalattal, vajon milyen lehetett. Most előbb kezdem a szervezést, mint tavaly, hátha van valaki, aki a szabadságát, vagy a szabadidejét ehhez akarja igazítani. Javaslatokat kérek a kajára, ki mit szeretne. Igyekszem a legtöbb igényt kielégíteni, ami a kaját illeti. Meg a programban is.
Ezennel mindenkit meghívok az idei fügelaci-buliba, remélem sokan elfogadják az invitálást! Wink wave
Naplózva

2004 Mk3 2.0 TDCI kombi
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #183 Dátum: 2012.01.29 vasárnap, 20:11:01 »

Almás rétesből sokat.

Ezek szerint egy család már várható? heureka
Naplózva
DomeSL
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2047


demeter.l@3i.hu
E-mail
« Új hozzászólás #184 Dátum: 2012.01.29 vasárnap, 20:25:35 »

Nem rajtunk fog múlni. Ha a meló engedi ott leszünk.

Ezek szerint egy család már várható? heureka
Naplózva

2004 Mk3 2.0 TDCI kombi
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #185 Dátum: 2012.01.29 vasárnap, 21:27:38 »

A fügelaci-buli nem nagy találkozó... Aki eljön, az ott lesz, és garantálom, nem bánja meg, aki nem jön, az szegényebb lesz egy tapasztalattal, vajon milyen lehetett. Javaslatokat kérek a kajára, ki mit szeretne. Igyekszem a legtöbb igényt kielégíteni, ami a kaját illeti. Meg a programban is.
Ezennel mindenkit meghívok az idei fügelaci-buliba, remélem sokan elfogadják az invitálást! Wink wave
Ha olyan kaja lesz mint 2011-ben és olyan társaság mint 2011-ben és olyan programok mint 2011-ben, akkor mindenképpen kihagyhatatlan esemény  taps  worship Ha többen leszünk csak jobb lehet és remélem többen is leszünk. Maradhatnánk úgy hogy a falunap későbbi rendezvényeire is menjünk, de az biztos hogy tavaly 2 percet sem unatkoztam.
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #186 Dátum: 2012.01.29 vasárnap, 21:38:00 »

Ha olyan kaja lesz mint 2011-ben és olyan társaság mint 2011-ben és olyan programok mint 2011-ben, akkor mindenképpen kihagyhatatlan esemény  taps  worship Ha többen leszünk csak jobb lehet és remélem többen is leszünk. Maradhatnánk úgy hogy a falunap későbbi rendezvényeire is menjünk, de az biztos hogy tavaly 2 percet sem unatkoztam.
Köszi, remélem, jövőre is ezt mondod, és még rajtad kívül nagyon sokan. Azt ígérhetem, hogy mindent megteszek a publikum elégedettségéért. Kár, hogy nem Pusztavacson lakom, az ország közepe mindenkitől közelebb lenne, mint így. De én már csak itt lakom, és ide várlak Titeket, nagy nagy szeretettel, odaadással.
Naplózva
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #187 Dátum: 2012.01.30 hétfő, 09:50:33 »

Köszi, remélem, jövőre is ezt mondod, és még rajtad kívül nagyon sokan. Azt ígérhetem, hogy mindent megteszek a publikum elégedettségéért. Kár, hogy nem Pusztavacson lakom, az ország közepe mindenkitől közelebb lenne, mint így. De én már csak itt lakom, és ide várlak Titeket, nagy nagy szeretettel, odaadással.
Sztem nagyon jó helyen laksz  nyes Van akinek az ország közepe is messze lenne sztem  lol002
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #188 Dátum: 2012.01.30 hétfő, 10:05:21 »

Ezek szerint egy család már várható? heureka
ja vagy kettő...tudod,meggyes-mákos.... Wink
Naplózva
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #189 Dátum: 2012.02.01 szerda, 20:25:01 »

Lenne egy kérésem. Aki úgy gondolja, hogy szívesen eljönne a fügelaci-buliba, az kérem írja le, ha tudna, melyik időpontban lenne jobb. Most még képlékeny a dolog, lehet bármi, ez csak igényfelmérés. Semmi elkötelezettség, csak vélemény. Már az is jó, ha kettővel többen vagyunk, mert az az időpont a jobb, és nem a másik. Tudom, az idő mint a tenger az említett időpontokhoz, de nem lehet elég korán kezdeni, hogy jó legyen. Márpedig a színvonal csak felfelé ívelhet! vigyor3
Naplózva
KNT85
Vendég
« Új hozzászólás #190 Dátum: 2012.02.04 szombat, 00:54:09 »

Lenne egy kérésem. Aki úgy gondolja, hogy szívesen eljönne a fügelaci-buliba, az kérem írja le, ha tudna, melyik időpontban lenne jobb. Most még képlékeny a dolog, lehet bármi, ez csak igényfelmérés. Semmi elkötelezettség, csak vélemény. Már az is jó, ha kettővel többen vagyunk, mert az az időpont a jobb, és nem a másik. Tudom, az idő mint a tenger az említett időpontokhoz, de nem lehet elég korán kezdeni, hogy jó legyen. Márpedig a színvonal csak felfelé ívelhet! vigyor3
mondjuk holnap:)
Minnél előbb annál inkább:)
Naplózva
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #191 Dátum: 2012.02.04 szombat, 06:11:56 »

mondjuk holnap:)
Minnél előbb annál inkább:)
Szegeden laksz?
Akkor láthatod, az onnan történő eljutás is gondot okozna jelenleg. A helyszínnel nincs probléma, nincsenek engedély nélküli napozók, meztelen csajok a parton. Bár, ha lennének, azért kimennék, még ha gyalog is!
Minden esetre nem sok javaslat volt eddig az időpontra.  help
Naplózva
KNT85
Vendég
« Új hozzászólás #192 Dátum: 2012.02.04 szombat, 22:04:37 »

Szerintem egy mondinak nincs távolsàg akit érdekel a buli elmegy addig is, az enyémnek van még jò 300e kkm a bontòig, szòval nem para:)
Naplózva
csehors
Vendég
« Új hozzászólás #193 Dátum: 2012.02.05 vasárnap, 00:09:53 »


Minden esetre nem sok javaslat volt eddig az időpontra.  help
Nekem sajna egész évre le kell adnom a szabikat...ami még nem történt meg. És mivel arrafelé szoktunk hazautazni Székelyföldre, ezért próbálnám azzal is összekötni egyúttal  Wink De természetesen meghajlok a demokrácia előtt  nyes Amúgy érdekel a helyszín, mert családostul jobb mint egy betonkígyón pörkölődni vagy huzatban lenni...természetesen ott leszünk Kunmadarason is ismét  worship
Naplózva
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #194 Dátum: 2012.02.05 vasárnap, 04:50:04 »

Nekem sajna egész évre le kell adnom a szabikat...ami még nem történt meg. És mivel arrafelé szoktunk hazautazni Székelyföldre, ezért próbálnám azzal is összekötni egyúttal  Wink De természetesen meghajlok a demokrácia előtt  nyes Amúgy érdekel a helyszín, mert családostul jobb mint egy betonkígyón pörkölődni vagy huzatban lenni...természetesen ott leszünk Kunmadarason is ismét  worship
Éppen az ilyen emberek miatt lenne jó, ha a két dátum közül valamelyiket mindenki beírná, ami neki a jobb. Így lehetne több résztvevő a bulin.
Már akit egyáltalán érdekel. Nem a kaja miatt, mert azt lehet gyorsan módosítani létszámhoz képest, hanem a kísérő programok miatt, ezek leszervezése körülményesebb. Márpedig ilyenek lesznek, ehhez kellene az infó! integet2
Naplózva
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #195 Dátum: 2012.02.05 vasárnap, 08:25:40 »

Éppen az ilyen emberek miatt lenne jó, ha a két dátum közül valamelyiket mindenki beírná, ami neki a jobb. Így lehetne több résztvevő a bulin.
Már akit egyáltalán érdekel. Nem a kaja miatt, mert azt lehet gyorsan módosítani létszámhoz képest, hanem a kísérő programok miatt, ezek leszervezése körülményesebb. Márpedig ilyenek lesznek, ehhez kellene az infó! integet2
No akkor kezdjük (ismét):

1. Fügelaci

Jülius 28. szombat (falunap, kukoricás, stb.):

2. kokaikoko
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
DomeSL
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2047


demeter.l@3i.hu
E-mail
« Új hozzászólás #196 Dátum: 2012.02.05 vasárnap, 09:06:35 »

No akkor kezdjük (ismét):

1. Fügelaci

Jülius 28. szombat (falunap, kukoricás, stb.):

2. kokaikoko
3. DomeSL
Naplózva

2004 Mk3 2.0 TDCI kombi
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #197 Dátum: 2012.02.05 vasárnap, 13:07:22 »

No akkor kezdjük (ismét):

1. Fügelaci

Jülius 28. szombat (falunap, kukoricás, stb.):

2. kokaikoko
3. DomeSL

Na, erről beszélek! Nyuszómuszó!
Tovább, tovább, tovább!
 nyes
Naplózva
KNT85
Vendég
« Új hozzászólás #198 Dátum: 2012.02.05 vasárnap, 23:12:12 »

No akkor kezdjük (ismét):
1. Fügelaci
Jülius 28. szombat (falunap, kukoricás, stb.):
2. kokaikoko 
3. DomeSL
4.KNT85
Naplózva
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #199 Dátum: 2012.02.06 hétfő, 04:25:10 »

No akkor kezdjük (ismét):
1. Fügelaci
Jülius 28. szombat (falunap, kukoricás, stb.):
2. kokaikoko 
3. DomeSL
4.KNT85
No akkor kezdjük (ismét), most csak egy név, létszám nélkül:

Július 28. szombat (falunap, kukoricás, stb.):

1. Fügelaci
2. kokaikoko 
3. DomeSL
4. KNT85
5. Flyfish
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 ... 25   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.076 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.