Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.04.29 hétfő, 02:02:05 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 ... 25   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: fügelaci-buli  (Megtekintve 318441 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #250 Dátum: 2012.02.25 szombat, 15:04:12 »

Ha már itt tartunk, ki milyen kaját szeretne? Sült, főtt, pörkölt, zsíros kenyér? Itt minden lehetséges, mint az az Ausztria lottón!
Csak kérni kell, oszt meglátjuk.
A programok a közösségi napon jók lesznek, sajnos, mint mindig, a fő attrakciók este lesznek. Aki itt aludna, az jár jól. Tényleg, ha valaki itt szeretne aludni a közelben, az szóljon, lehetőleg minél előbb, hogy segíthessek a szálláshelyekben.
Tulajdonképpen sátorozni is lehet, aki szereti a nomád életformát, a természetet, itt helyben van. Csendes, nyugodt hely, csak sátor, meg egyéb kell. Az egyéb az igény szerinti!
Naplózva
DomeSL
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2047


demeter.l@3i.hu
E-mail
« Új hozzászólás #251 Dátum: 2012.02.25 szombat, 15:04:26 »

Szerintem itt mindenki tudta, hogy hogy nem vagy olyan kegyetlen, hogy élő állatot főzzél.

Azért minden titkomat nem kellett volna elárulni! Az, hogy Te már ettél belőle, az jó, ízlett. Most miért kellett elmondani hogy döglött állatból, meg békából főzök? nyes eplus2 Grin
Naplózva

2004 Mk3 2.0 TDCI kombi
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #252 Dátum: 2012.02.25 szombat, 15:15:10 »

hihihi xD és a gólyák meg d.g.ljenek éhen???
Lóxart - ők is odaülhetnek az asztalhoz  lol002
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #253 Dátum: 2012.02.25 szombat, 15:18:56 »

Lóxart - ők is odaülhetnek az asztalhoz  lol002
Ja, ha már úgyis béka került terítékre! vigyor3
Naplózva
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #254 Dátum: 2012.02.25 szombat, 15:21:27 »

Szerintem itt mindenki tudta, hogy hogy nem vagy olyan kegyetlen, hogy élő állatot főzzél.

Állatvédő vagyok, ezért nem bántok sokakat. Meg persze az állatokat is kimúlt állapotban veszem. Az élő birka nem jól néz ki a bográcsban, mert sűrűn pislog, és az zavar.  rinya
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #255 Dátum: 2012.02.25 szombat, 15:32:48 »

Én is valszeg egyedül megyek és múlt évben sem néztek ki maguk közül a résztvevők  nyes
azt te csak hiszed....csak nem mondta senki... Wink
Naplózva
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #256 Dátum: 2012.02.25 szombat, 15:58:56 »

azt te csak hiszed....csak nem mondta senki... Wink
És Te miért is nem vagy feliratkozva a listára? Netán ki akarsz maradni a Dél-Alföld legjobb Mondeos fügelaci-bulijából? falbav
Naplózva
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #257 Dátum: 2012.02.25 szombat, 17:06:28 »

azt te csak hiszed....csak nem mondta senki... Wink
Na te csak ne szójjá egy szót se, mikor ma délelőtt ott krúzolsz el előttem baró V6 hanggal én meg ottan dógozok a körút meg a Petőfi sarkánál, persze te meg a kisebbet nem veszed észre pedig elég látványos voltam a mérőállomással a legszélső sávban...
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
kisgyerek83
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1652



E-mail
« Új hozzászólás #258 Dátum: 2012.02.26 vasárnap, 17:49:46 »

És Te miért is nem vagy feliratkozva a listára? Netán ki akarsz maradni a Dél-Alföld legjobb Mondeos fügelaci-bulijából? falbav
én meg képviseletem a Nyugat-Dunántúliakat? Cheesy
Naplózva

MK3, 2001.12.20. fekete Kombi , 2.0 TDDI, Ghia 
EGR-t már nyomokban sem tartalmaz Cheesy
AIR SPRING légrugó Smiley
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #259 Dátum: 2012.02.26 vasárnap, 17:52:52 »

én meg képviseletem a Nyugat-Dunántúliakat? Cheesy
taps  eljen
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #260 Dátum: 2012.02.26 vasárnap, 18:41:53 »

én meg képviseletem a Nyugat-Dunántúliakat? Cheesy
Remélem, nem egyedül leszel arról a fertályról! vigyor3
Naplózva
kisgyerek83
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1652



E-mail
« Új hozzászólás #261 Dátum: 2012.02.29 szerda, 18:14:23 »

Remélem, nem egyedül leszel arról a fertályról! vigyor3
Írtam a Nyugati szekciós részlegnek, majd kiderül Cheesy
Naplózva

MK3, 2001.12.20. fekete Kombi , 2.0 TDDI, Ghia 
EGR-t már nyomokban sem tartalmaz Cheesy
AIR SPRING légrugó Smiley
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #262 Dátum: 2012.03.14 szerda, 20:08:41 »

Közben aki szeretne eljönni, az írogathatna arról, milyen kaját enne szívesen. Lehet, kétféle is lesz, ha nagyon megoszlanak a vélemények. Tehát bátran javasolni: pörkölt, gulyásleves, valami sült húsféle, vagy mifene? A reggeli, meg a desszert, szinte biztos. Tehát?  integet2
Naplózva
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #263 Dátum: 2012.03.14 szerda, 21:24:40 »

Közben aki szeretne eljönni, az írogathatna arról, milyen kaját enne szívesen. Lehet, kétféle is lesz, ha nagyon megoszlanak a vélemények. Tehát bátran javasolni: pörkölt, gulyásleves, valami sült húsféle, vagy mifene? A reggeli, meg a desszert, szinte biztos. Tehát?  integet2
Pörkölt, gulyásleves  worship
A múlt évi étlap kifogástalan volt, szerintem minden résztvevőnek megfelel ugyanaz (gondolom  Wink ) Ha nem úgyis szólnak... és persze rétes... mint tudjuk  taps
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
DomeSL
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2047


demeter.l@3i.hu
E-mail
« Új hozzászólás #264 Dátum: 2012.03.14 szerda, 21:25:25 »

Természetesen.

... és persze rétes... mint tudjuk  taps
Naplózva

2004 Mk3 2.0 TDCI kombi
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #265 Dátum: 2012.03.14 szerda, 21:31:42 »

Na, ezzel ki vagyok segítve. Marhapörkölt, meg gulyásleves, ez jó. Nagyszerű. Megfőzök egy nagy bogrács pörköltet, ketté veszem, az egyiket felöntöm 10 liter vízzel, és kész a gulyásleves. Ez oszt egyszerű. Komolyabb ajánlat esetleg? A pörkölt az biztos pont. Csak az a kérdés, akinek nem jó, mert nem szereti, annak mi legyen?  vigyor3 falbav
Naplózva
DomeSL
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2047


demeter.l@3i.hu
E-mail
« Új hozzászólás #266 Dátum: 2012.03.14 szerda, 21:35:54 »

A biztos pont a rétes.
A másik biztos pont, hogy  aki a pörköltet szereti rossz ember nem lehet.
Azt hiszem van is egy ilyen mondás, ami arra utal, hogy a pörköltet minden magyar ember szereti.  Wink

Na, ezzel ki vagyok segítve. Marhapörkölt, meg gulyásleves, ez jó. Nagyszerű. Megfőzök egy nagy bogrács pörköltet, ketté veszem, az egyiket felöntöm 10 liter vízzel, és kész a gulyásleves. Ez oszt egyszerű. Komolyabb ajánlat esetleg? A pörkölt az biztos pont. Csak az a kérdés, akinek nem jó, mert nem szereti, annak mi legyen?  vigyor3 falbav
Naplózva

2004 Mk3 2.0 TDCI kombi
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #267 Dátum: 2012.03.14 szerda, 21:40:35 »

A biztos pont a rétes.
A másik biztos pont, hogy  aki a pörköltet szereti rossz ember nem lehet.
Azt hiszem van is egy ilyen mondás, ami arra utal, hogy a pörköltet minden magyar ember szereti.  Wink

Ezért biztos pont a pörkölt, meg a rétes! Na meg esetleg én. Bár ennek nem mindenki örül. De ez van, bele kell nyugodni. Rétes is lesz, mégpedig meleg, finom, és többféle. És Qrva jó!
Naplózva
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #268 Dátum: 2012.03.14 szerda, 22:00:04 »

Ezért biztos pont a pörkölt, meg a rétes! Na meg esetleg én. Bár ennek nem mindenki örül. De ez van, bele kell nyugodni. Rétes is lesz, mégpedig meleg, finom, és többféle. És Qrva jó!
Tudod Laci hogy szeretünk...  taps
A pörkölt(be)höz minimum makói hagyma az elvárás  eljen
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #269 Dátum: 2012.03.14 szerda, 22:05:30 »

Tudod Laci hogy szeretünk...  taps
A pörkölt(be)höz minimum makói hagyma az elvárás  eljen
Remélem, nem is feltételezed, hogy egy ízig vérig makói, aki 20 évig  Zöldért makói telepén kizárólag makói hagymát látott, és ma is ott dolgozik közbe közbe, majd elmegy a Lidibe kínai, vagy Egyiptomi hagymáért? A pörkölt az csak makói Bronz hagymából készülhet, a többi olcsó hamisítvány! falbav
Naplózva
kisgyerek83
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1652



E-mail
« Új hozzászólás #270 Dátum: 2012.03.14 szerda, 23:07:01 »

Pörkölt, gulyásleves  worship
A múlt évi étlap kifogástalan volt, szerintem minden résztvevőnek megfelel ugyanaz (gondolom  Wink ) Ha nem úgyis szólnak... és persze rétes... mint tudjuk  taps
Mi volt  amult évi étlap, de amúgy nagyon is jóó a gulyás leves, meg jóó kis vöriboros marhapöri,mármost éhes lettem rá Cheesy
Naplózva

MK3, 2001.12.20. fekete Kombi , 2.0 TDDI, Ghia 
EGR-t már nyomokban sem tartalmaz Cheesy
AIR SPRING légrugó Smiley
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #271 Dátum: 2012.03.15 csütörtök, 04:34:48 »

Mi volt  amult évi étlap, de amúgy nagyon is jóó a gulyás leves, meg jóó kis vöriboros marhapöri,mármost éhes lettem rá Cheesy
Reggel érkezéskor:

Vajas- zsíros kenyér felvágottal, tojással, sajttal, paradicsommal, uborkával, lila hagymával
Vörösboros marhapörkölt köménymagos főtt burgonyával, galuskával, káposztasalátával
Túrós- almás- meggyes, tökös- mákos rétes
Görögdinnye
Kávé, sör, bor, üdítő rogyásig.
Csak zene nem volt, nem találtunk egy épkézláb autót, amiben zene szólt volna, legalább Sokol rádió szinten! nyes vigyor3 hehe git 2funny
Naplózva
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #272 Dátum: 2012.03.15 csütörtök, 07:57:35 »

Reggel érkezéskor:

Vajas- zsíros kenyér felvágottal, tojással, sajttal, paradicsommal, uborkával, lila hagymával
Vörösboros marhapörkölt köménymagos főtt burgonyával, galuskával, káposztasalátával
Túrós- almás- meggyes, tökös- mákos rétes
Görögdinnye
Kávé, sör, bor, üdítő rogyásig.
Csak zene nem volt, nem találtunk egy épkézláb autót, amiben zene szólt volna, legalább Sokol rádió szinten! nyes vigyor3 hehe git 2funny
Most olvasva a hozzászólásod éhes lettem úgy hogy megyek és reggelit csinálok  wave
Zene sztem fölösleges zaj lett volna a madarak, kacsák meg a nád susogása mellett  Wink
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #273 Dátum: 2012.03.15 csütörtök, 15:43:39 »

Most olvasva a hozzászólásod éhes lettem úgy hogy megyek és reggelit csinálok  wave
Zene sztem fölösleges zaj lett volna a madarak, kacsák meg a nád susogása mellett  Wink
Persze, de olyan jól esik .aszogatni titeket, "zenéseket"!
Még 135 nap, és itt a fügelaci-buli! Visszaszámlálás indul! eplus2
Naplózva
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #274 Dátum: 2012.03.15 csütörtök, 16:26:04 »

Persze, de olyan jól esik .aszogatni titeket, "zenéseket"!
Köcce...  wow1
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
HegeGabi
Vendég
« Új hozzászólás #275 Dátum: 2012.03.15 csütörtök, 18:34:51 »

Hi!

Lehet, volt már szó róla, de nem találom hirtelen.
Párom kérdi, hogy mire kell számítani büdzséileg? Az üzemanyagköltségeken kívül.

Köszönjük.
Naplózva
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #276 Dátum: 2012.03.15 csütörtök, 20:24:38 »

Hi!

Lehet, volt már szó róla, de nem találom hirtelen.
Párom kérdi, hogy mire kell számítani büdzséileg? Az üzemanyagköltségeken kívül.

Köszönjük.
Hali!

Az a helyzet, hogy az a jelentkezők számától függő, és minél többen vagyunk, annál olcsóbb. Ez egy teljesen önköltséges rendezvény, itt nem nyer senki, csak aki itt van. Tavaly 3000 forint volt fejenként, ezért a már leírt menü volt, némi pici dekoráció. Ezen kívül, aki részt vett a kukorica útvesztő felejthetetlen labirintusának hangulatos végig bóklászásán, annak volt egy néhány száz forintos belépő, amit a Fordos forgalmi felmutatására elengedtek. A gyerekeknek nem kell fizetni. Itt a lényeg, hogy jól érezzük magunkat!
Az idén valószínű, többen leszünk, mivel időben elkezdődött a szervezés, van idő a szabadság, szabadidő intézésére, egy kis spórolásra. Most is lesz útvesztő, oda mindenképpen el kell menni, az egy élmény. A találkozó helyszínétől alig 1000 méterre van, van parkoló mellette.
Naplózva
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #277 Dátum: 2012.03.15 csütörtök, 20:41:37 »

Hali!

Az a helyzet, hogy az a jelentkezők számától függő, és minél többen vagyunk, annál olcsóbb. Ez egy teljesen önköltséges rendezvény, itt nem nyer senki, csak aki itt van. Tavaly 3000 forint volt fejenként, ezért a már leírt menü volt, némi pici dekoráció. Ezen kívül, aki részt vett a kukorica útvesztő felejthetetlen labirintusának hangulatos végig bóklászásán, annak volt egy néhány száz forintos belépő, amit a Fordos forgalmi felmutatására elengedtek. A gyerekeknek nem kell fizetni. Itt a lényeg, hogy jól érezzük magunkat!
Az idén valószínű, többen leszünk, mivel időben elkezdődött a szervezés, van idő a szabadság, szabadidő intézésére, egy kis spórolásra. Most is lesz útvesztő, oda mindenképpen el kell menni, az egy élmény. A találkozó helyszínétől alig 1000 méterre van, van parkoló mellette.
Igen, meg lesz falunap is, múlt évben régi autó és motor kiállítással... nagyon finom kaja reggeltől estig, süti, jó társaság stb.  Wink
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
csehors
Vendég
« Új hozzászólás #278 Dátum: 2012.03.15 csütörtök, 21:34:59 »

Most olvasva a hozzászólásod éhes lettem úgy hogy megyek és reggelit csinálok  wave
Zene sztem fölösleges zaj lett volna a madarak, kacsák meg a nád susogása mellett  Wink
Épp vacsora közben olvasom e sorokat és mennyire igaz a mondás: "Evés közben jön meg az étvágy"  Grin
Nekem(nekünk) az eddig felsorolt menü tökéletes lesz... worship
Naplózva
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #279 Dátum: 2012.03.16 péntek, 05:44:55 »

Épp vacsora közben olvasom e sorokat és mennyire igaz a mondás: "Evés közben jön meg az étvágy"  Grin
Nekem(nekünk) az eddig felsorolt menü tökéletes lesz... worship
Ez eddig ok, de ugye mindig vannak, akik nem szeretnek egy bizonyos kaját, ezért kell alternatíva is, választási lehetőség. Valamilyen sült hús, csirkecomb, vagy Brassói, vagy valami más, például gyerekeknek. A gyerek ugyan olyan vendég, mint a felnőtt, csak sokkal jobban kell rá figyelni, készülni.
Hamarosan megkapom a falunapi rendezvények időbeosztását, meg az útvesztő tervrajzát. Amint megvan, megosztom.  integet2
Naplózva
Hyperborg
Vendég
« Új hozzászólás #280 Dátum: 2012.03.16 péntek, 08:39:49 »

Épp vacsora közben olvasom e sorokat és mennyire igaz a mondás: "Evés közben jön meg az étvágy"  Grin
Nekem(nekünk) az eddig felsorolt menü tökéletes lesz... worship

Meki van a közelben? Smiley

Hyper, az ünneprontó Smiley
Naplózva
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #281 Dátum: 2012.03.16 péntek, 10:16:07 »

Meki van a közelben? Smiley

Hyper, az ünneprontó Smiley
Nem mondod hogy műhúst akarsz falni műzsömlével mikor ott lesz a tóparton a töménytelen finomabbnál finomabb kaja?   falbav  falbav  falbav
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #282 Dátum: 2012.03.16 péntek, 15:20:17 »

Meki van a közelben? Smiley

Hyper, az ünneprontó Smiley
Esküszöm, ha eljössz, hozatok CSAK NEKED a McD-ből egy dupla BigMac menüt! Sült krumplit meg sütünk ott gyorsan, frisset!
Na, áll az alku? eplus2 integet2 coolsmiley
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #283 Dátum: 2012.03.16 péntek, 17:19:36 »

Ez eddig ok, de ugye mindig vannak, akik nem szeretnek egy bizonyos kaját, ezért kell alternatíva is, választási lehetőség. Valamilyen sült hús, csirkecomb, vagy Brassói, vagy valami más, például gyerekeknek. A gyerek ugyan olyan vendég, mint a felnőtt, csak sokkal jobban kell rá figyelni, készülni.
Hamarosan megkapom a falunapi rendezvények időbeosztását, meg az útvesztő tervrajzát. Amint megvan, megosztom.  integet2
pacal? Cheesy
Naplózva
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #284 Dátum: 2012.03.16 péntek, 17:28:15 »

pacal? Cheesy
Pacalom van, olyan csülkös, csuppanós, ragadós. Ha azt kérsz, azt kapsz. Nem fogod megbánni. Aki eddig kóstolta, az nem szidta (nem volt már rá módja) 2funny csodalk
Naplózva
csehors
Vendég
« Új hozzászólás #285 Dátum: 2012.03.16 péntek, 17:53:11 »

Esküszöm, ha eljössz, hozatok CSAK NEKED a McD-ből egy dupla BigMac menüt! Sült krumplit meg sütünk ott gyorsan, frisset!
Na, áll az alku? eplus2 integet2 coolsmiley
És ceremoniálisan megtapossuk a NagyMekket, mint ahogy japán autókat zúznak az amcsi találkozókon ?  eplus2
Naplózva
fdgf1
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 533


kék villám 06306357582

fdgf1@mailbox.hu
« Új hozzászólás #286 Dátum: 2012.03.16 péntek, 18:24:28 »

Szijasztok érdeklödnék hogy mikkor lesz a tali  mert sokjot halotam fügelaci bulirol és szeretnék legalább 1-re eljutni 
köszönetel: fdgf1
Naplózva

Mk2
        1996 glx 1.8 benzin
        1997 clx - Giha 1.8 benzin
  volt1996 clx 1.8 benzin
csehors
Vendég
« Új hozzászólás #287 Dátum: 2012.03.16 péntek, 19:23:56 »

Szijasztok érdeklödnék hogy mikkor lesz a tali  mert sokjot halotam fügelaci bulirol és szeretnék legalább 1-re eljutni 
köszönetel: fdgf1
Júl. 28 . . .  A listát is megleled lentebb tegeregve emez oldalon, ahova neved vésheted Wink
Naplózva
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #288 Dátum: 2012.03.16 péntek, 19:35:13 »

Július 28. szombat (falunap, kukoricás, stb.):

  1. fügelaci
  2. kokaikoko
  3. DomeSL
  4. KNT85
  5. Flyfish
  6. mbdeb
  7. csehors
  8. Babci
  9. Ede és Tibi
10. kisgyerek83 (röpke 430km-es ut, de sztem nagyon megéri   )
11. HyperBorg família (478 km, megpróbáljuk ...)
12. omilan03

És a lista csak szaporodik, szaporodik, .....

Jelenleg itt tartunk, de ez a lista még csak egy dátum felmérés részeként jött létre.
Időnként meg fogom ismételni a találkozó főbb paramétereit, mivel úgy látom, nem mindenki szeret oldalakat visszaolvasni az információért. Összeállítok egy standard adathalmazt, és azt időnként benyomom. Akit untat, attól elnézést kérek, de inkább unja 2-3 ember, mint 10 ne olvassa el, hol, és mikor lesz. Bocsi!
Azért tekinthetjük ezt a listát akkor tényleges jelentkezési listának, és akkor az a kérésem, lehetőleg aki olvassa, az egészítse ki a ténylegesen várható létszámra, beleértve a gyerekek számát is. Rájuk is készülnöm kell, legalább úgy, mint a felnőttekre!
Köszönöm mindenkinek az érdeklődést, és akkor megkezdődik a tényleges felkészülés a bulira.
Hajrá Mondeosok! integet2 taps
Naplózva
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #289 Dátum: 2012.03.16 péntek, 19:42:48 »

Ja, és mielőtt bárkiben is felmerülne még a gondolat is, hogy ez egy ellen Mondeos találkozó, annak biztosíthatom, ez nem egy országos hivatalos Mondeos nagy találkozó. Ez egy egyszerű, kajáról, buliról, programokról önfeledt beszélgetésekről, játékokról szóló esemény, ahová mint füves, vízparton rendezendő szabadtéri rendezvényre azokat várom, akik az előbb leírt paraméterek érdekelnek. Itt nincs betoncsík, nincs gyorsulás, itt kikapcsolódás van. Lesz! coolsmiley thumbup
Naplózva
babci
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3408



E-mail
« Új hozzászólás #290 Dátum: 2012.03.16 péntek, 20:28:17 »

Július 28. szombat (falunap, kukoricás, stb.):

  1. fügelaci
  2. kokaikoko
  3. DomeSL
  4. KNT85
  5. Flyfish
  6. mbdeb
  7. csehors
  8. Babci és Hovono
  9. Ede és Tibi
10. kisgyerek83 (röpke 430km-es ut, de sztem nagyon megéri   )
11. HyperBorg família (478 km, megpróbáljuk ...)
12. omilan03

És a lista csak szaporodik, szaporodik, .....

Jelenleg itt tartunk, de ez a lista még csak egy dátum felmérés részeként jött létre.
Időnként meg fogom ismételni a találkozó főbb paramétereit, mivel úgy látom, nem mindenki szeret oldalakat visszaolvasni az információért. Összeállítok egy standard adathalmazt, és azt időnként benyomom. Akit untat, attól elnézést kérek, de inkább unja 2-3 ember, mint 10 ne olvassa el, hol, és mikor lesz. Bocsi!
Azért tekinthetjük ezt a listát akkor tényleges jelentkezési listának, és akkor az a kérésem, lehetőleg aki olvassa, az egészítse ki a ténylegesen várható létszámra, beleértve a gyerekek számát is. Rájuk is készülnöm kell, legalább úgy, mint a felnőttekre!
Köszönöm mindenkinek az érdeklődést, és akkor megkezdődik a tényleges felkészülés a bulira.
Hajrá Mondeosok!  integet2 taps
Naplózva
HegeGabi
Vendég
« Új hozzászólás #291 Dátum: 2012.03.16 péntek, 21:19:28 »

... kell alternatíva is, választási lehetőség. ...
Pizza?
 nyes
Naplózva
fdgf1
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 533


kék villám 06306357582

fdgf1@mailbox.hu
« Új hozzászólás #292 Dátum: 2012.03.16 péntek, 21:34:03 »

Valoszinüleg énis  csatlakozok a bulihoz ha minden összejön 
Persze ha nem gáz
Naplózva

Mk2
        1996 glx 1.8 benzin
        1997 clx - Giha 1.8 benzin
  volt1996 clx 1.8 benzin
csehors
Vendég
« Új hozzászólás #293 Dátum: 2012.03.16 péntek, 21:45:10 »

Valoszinüleg énis  csatlakozok a bulihoz ha minden összejön 
Persze ha nem gáz
még én sem voltam, de biztos vagyok benne hogy nem gáz! tudom , hogy jó lesz  worship
Naplózva
fdgf1
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 533


kék villám 06306357582

fdgf1@mailbox.hu
« Új hozzászólás #294 Dátum: 2012.03.16 péntek, 22:45:26 »

még én sem voltam, de biztos vagyok benne hogy nem gáz! tudom , hogy jó lesz  worship
  Na akkor ott a hejem nyes
Naplózva

Mk2
        1996 glx 1.8 benzin
        1997 clx - Giha 1.8 benzin
  volt1996 clx 1.8 benzin
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #295 Dátum: 2012.03.17 szombat, 05:43:19 »

Valoszinüleg énis  csatlakozok a bulihoz ha minden összejön 
Persze ha nem gáz
Tudod, van DÉGÁZ, TIGÁZ, FŐGÁZ, ...leigáz, de az nem gáz, ha jössz! nyes
Naplózva
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #296 Dátum: 2012.03.17 szombat, 05:49:11 »

Pizza?
 nyes
Lesz nálam kb 5 telefonszám, házhoz szállító pizzásoktól. De NEM LESZ RÁ SZÜKSÉG! Az avas zsíros kenyér után úgy sem bírsz enni egy falatot sem! Reggeltől estig nem leszel éhes! nyes hehe nono2
Naplózva
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #297 Dátum: 2012.03.17 szombat, 09:08:09 »

Lesz nálam kb 5 telefonszám, házhoz szállító pizzásoktól. De NEM LESZ RÁ SZÜKSÉG! Az avas zsíros kenyér után úgy sem bírsz enni egy falatot sem! Reggeltől estig nem leszel éhes! nyes hehe nono2
Ha Kisfügedi Úr (fügelaci) azt a színvonalat tartja mint eddig, akkor se pizzát se mekit se semmi mást nem akartok (bírtok) enni az elétek tett kajákon kívül az tuti...  lol002
Csak győzzétek lemozogni  hehe
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
fdgf1
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 533


kék villám 06306357582

fdgf1@mailbox.hu
« Új hozzászólás #298 Dátum: 2012.03.17 szombat, 09:59:33 »

Tudod, van DÉGÁZ, TIGÁZ, FŐGÁZ, ...leigáz, de az nem gáz, ha jössz! nyes
Redben ha nem jön közbe semmi akkor menék
Naplózva

Mk2
        1996 glx 1.8 benzin
        1997 clx - Giha 1.8 benzin
  volt1996 clx 1.8 benzin
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #299 Dátum: 2012.03.17 szombat, 10:11:48 »

Július 28. szombat (falunap, kukoricás, stb.):

  1. fügelaci
  2. kokaikoko
  3. DomeSL
  4. KNT85
  5. Flyfish
  6. mbdeb
  7. csehors
  8. Babci és Hovono
  9. Ede és Tibi
10. kisgyerek83 (röpke 430km-es ut, de sztem nagyon megéri   )
11. HyperBorg família (478 km, megpróbáljuk ...)
12. omilan03
13. fdgf1 +1

És a lista csak szaporodik, szaporodik, .....

Azért tekinthetjük ezt a listát akkor tényleges jelentkezési listának, és akkor az a kérésem, lehetőleg aki olvassa, az egészítse ki a ténylegesen várható létszámra, beleértve a gyerekek számát is. Rájuk is készülnöm kell, legalább úgy, mint a felnőttekre!
Köszönöm mindenkinek az érdeklődést, és akkor megkezdődik a tényleges felkészülés a bulira.
Hajrá Mondeosok!  integet2 taps
« Utoljára szerkesztve: 2012.03.17 szombat, 11:03:35 írta kokaikoko » Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
Oldalak: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 ... 25   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.067 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.