Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.04.26 péntek, 14:11:07 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 ... 55   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Nagytalis kérdőív!!! Olvasd el, és töltsd ki!! Megbeszélések  (Megtekintve 773068 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #50 Dátum: 2011.07.10 vasárnap, 23:14:05 »

1.megcsináltatok 1 kárdőívet.
2.megnyitottatok 1 megbeszélős topicot a kérdőívnek.

Nem értem hol a problémád?Bedobjátok a felmérjük az igényeket,de ha jön egy ellenvetés,akkor bizony világvége van,és rögtön jön az azt csináltok amit akartok.
Miért nem lehet azon a curva kérdőíven változtatni?Jaaaa,mert ha már nem az van amit páran kitaláltatok,akkor az már nem faxa?!
Méghogy  össszeszeretnéd hozni a társaságot....hát pont az ellenkezőjéről adsz tanúságot:
" Ha nem szavaztok, nem szavaztok. Ha nem jöttök, maradtok. Ha el jöttök, ott lesztek. Aki másképp látja a dolgokat, az a saját szemszögéből bizonyosan jól látja. Én minden esetre másként látom."


Pedig én is csak másként látom.És most látom,hogy többes számot használsz.Nem értem,egyedül én írkálok neked.... fejvakaras

Hogy szeretnél meggyőzni így 50-60 főt?Amióta elindítottátok ezt a kérdőívet,egyedül velem nem boldogulsz.Vagy aki nem áll be mögétek az mehet a lecsóba?Az már ellenzék?Az már konzervál?

De úgy mégis!
Mire számítottatok-számítottál ,amikor elindítottá(k)tok a beszéljük meg topicot?
Hogy majd mindenkinek zsír,mert ti olyan tutin kitaláltátok,hogy ez innentől kezdve lehetne a szentírás is akár.


Joe! Töröld ezt az egész xarságot ahogy van,mert ennek semmi értelme.Ha itt nem,akkor hol mondja meg az ember a véleményét a kérdőívről?
Vagy mégegyszer megkérdezem: ez a szentírás,és akinek nem tetszik az eretnek? levele
Természetesen nincs világvége. És nekünk (már mint nekem, és Neked) nem kell egyet érteni. A többes számot pedig kizárólag a saját kis csapatomra kell érteni, akik alázattal, lelkesedve szolgálnak ki mindenkit, Téged is.
A kérdő ívet nem én találtam ki, én csak hülye ésszel itt is kitöltésre invitáltam.
A törlést én is támogatnám, nyoma se maradjon ennek az értelmetlen próbálkozásnak.
Üdv mindenkinek, további szép estét Alf. Remélem nem haragszol, én nem érzem, hogy bántót írtam volna, ezért nyugodtan hajtom álomra fejem. Csak csalódott vagyok. El fog múlni. A fügelaci-buli után mindenképpen. Aki ott lesz, az meg fogja érteni.
Naplózva
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #51 Dátum: 2011.07.10 vasárnap, 23:33:56 »

Természetesen nincs világvége. És nekünk (már mint nekem, és Neked) nem kell egyet érteni. A többes számot pedig kizárólag a saját kis csapatomra kell érteni, akik alázattal, lelkesedve szolgálnak ki mindenkit, Téged is.
A kérdő ívet nem én találtam ki, én csak hülye ésszel itt is kitöltésre invitáltam.
A törlést én is támogatnám, nyoma se maradjon ennek az értelmetlen próbálkozásnak.
Üdv mindenkinek, további szép estét Alf. Remélem nem haragszol, én nem érzem, hogy bántót írtam volna, ezért nyugodtan hajtom álomra fejem. Csak csalódott vagyok. El fog múlni. A fügelaci-buli után mindenképpen. Aki ott lesz, az meg fogja érteni.
Ahhoz kétség sem fér,hogy jó ember vagy.Ne legyél csalódott,mert attól jutunk előrébb,ha átküzdjük magunkat az akadályokon.Nem mennek a dolgok simán mindig.
Nem bántottál meg,én azonban nem mondhatom el ugyan ezt-asszem.Sajnálom,hogy nem értünk egyet,és hogy személyes ellentétet látsz ebben a "meddő" vitában.Pedig nem kettőnk között van az ellentét,hanem a szemléletben.Te úgy rózsaszínnek látod a világot(ez amúgy jó),és azt hiszed,hogy sokan örülnek majd,hogy ez a kérdőív kideríti a  tagok álláspontját!Ekkor jövök én,és mondom azt,hogy ez a kérdőív nem faxa.Ennyi.
Jóéjt! Wink wave
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #52 Dátum: 2011.07.11 hétfő, 05:45:18 »

Ahhoz kétség sem fér,hogy jó ember vagy.Ne legyél csalódott,mert attól jutunk előrébb,ha átküzdjük magunkat az akadályokon.Nem mennek a dolgok simán mindig.
Nem bántottál meg,én azonban nem mondhatom el ugyan ezt-asszem.Sajnálom,hogy nem értünk egyet,és hogy személyes ellentétet látsz ebben a "meddő" vitában.Pedig nem kettőnk között van az ellentét,hanem a szemléletben.Te úgy rózsaszínnek látod a világot(ez amúgy jó),és azt hiszed,hogy sokan örülnek majd,hogy ez a kérdőív kideríti a  tagok álláspontját!Ekkor jövök én,és mondom azt,hogy ez a kérdőív nem faxa.Ennyi.
Jóéjt! Wink wave
A kérés még mindig áll:
 "Megtennéd,hogy belinkeled, amikor ennek az ellenkezőjére akár csak utaltam is?"
Ha már szóba hoztad. Minden oké, de ez?
Még egyszer: attól, hogy nem szeretem a betonos találkozót, ott voltam. Egy évben kétszer nem mennék el, betonosra. Ha nem Makón lenne az őszi, bárhová elmennék. Ez a saját véleményem. És nem hivatkozom másokra, nem takaródzom tiltott dolgokra. Elvégre felnőtt emberek vagyunk, és mindannyian rajongva szeretjük az autónkat.
Kár, hogy nem a jó szándékot látod, látjátok a kérdőívben. Pedig jó szándékkal készült, csak az a baj, Te nem vettél részt benne. A beszéljük meg topik pedig azért van, hogy kiegészítsük a véleményekkel. A kérdőív nem "szent írás", csak egy kiindulási alap. Mi legalább elkezdtünk valamit.
Én magam részéről tisztelek-becsülök mindenkit, aki egy ilyen "személytelen" fórumozás mellett veszi a fáradtságot, és szervez valamit, vagy részt vesz benne, akár milyen kis mértékben is. Sokan nem teszik, csak kritizálnak (ez persze nem Neked szól). Pedig rengeteg munka, fejtörés, szaladgálás, vitatkozás, kuli munka van vele. Na, mind egy!
Részemről a kérdő ív témáját le kéne zárni, úgy látom, nem a jó szándékot látod, látjátok benne. Kár, hogy nem erről a fórumról indult, akkor biztosan tetszene mindenkinek.
Várok mindenkit a fügelaci-buliban, eszünk-iszunk, nem bánkódunk, labirintusozunk, szórakozunk, kikapcsolódunk. Fórum hovatartozástól függetlenül. Barátként, fórumtársként, MONDEOSKÉNT!
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37275


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #53 Dátum: 2011.07.11 hétfő, 08:11:49 »

Te most mire helyeseltél?

Amit Alf írt, egyoldalú a kérdőív.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37275


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #54 Dátum: 2011.07.11 hétfő, 08:16:36 »

Én azt mondom, ha már közös kérdőívet akartak, legalább minket megkérdezett volna valaki, hogy mivel egészítenénk ki, stb... Itt csak ide lett dobva, hogy ez van...  szomoru1

nem vagyok én ellenzék.egy szóval sem mondtam,hogy nem legyen itt vagy ott.annyit jegyeztem meg,hogy ha már kérdőív,akkor nem korlátozza a lehetőségeket,hanem felmérje az igényeket.ehhez viszont nem lehet korlátot szabni,és ha kérdez a kérdőív,akkor nem mindegy,hogy mit kérdez?Makó vagy Jeruzsálem?Nem tök mind1?Ez senkinek sem fáj.Az egyoldalú te vagy.Ha makó akkor minden faxa,rittyentesz te olan bulájt mint azállat.És látod neked is van véleményed amit leírsz,hogy ősszel már nem szeretnél betonost és el sem mennél.És jól is van ez így,legyen mindenkinek meg a saját akarata és véleménye.Én sem mondok mást,csak a véleményem.
"szervezkedni lusták,beszélni meg könnyű."
Látszik,hogy nem vágod az előzményeket.2008 őszén madaras.Kombival indulok a kis családommal.Mégis fullra pakolva  érkezem a süteménnyel,a kenyerekkel,a grillszénnel,asztallal,és székekkel.És viszem magammal a két szakácsot,aki csak azért jön velünk,hogy mi mondeósok a mondós talival tudjunk foglalkozni,és ne álljon ott valaki közülünk egész nap a rács felett.
2009 tavasz  taszár!Hasonlóan viszem a cuccokat,stb.Aztán jöttek a 2010es szászpa tavi talik.Ott már más intézte a dolgokat,más elképzelései érvényesültek.És most a 2011es madaras.Most ugyan a szakácsot Taki vitte,de most is fullra pakolt kombájnnal érkeztem.
Szóval mindaz mellet,hogy te komolyan felkészülve érkeztél a talira,attól még más is kivette a részét a lebonyolításból,még ha ez neked nem is tűnt fel.És még sokan mások is segítették a tali létrejöttét,szóval csak óvatosan a kijelentésekkel ,mert nem csak te voltál az ász,hanem pl a Mobidik család,Fisch  és még sokan mások.Voltak akik videóztak,okleveleket készítettek,kitűzőket,a kártyákat és stb,stb,stb.Sokkal több emberen múlik egy igazi jó tali,nem csak azon,aki keveri a bográcsban a pörit.Ez nem te lennél,hanem a jelentése a fontos.Nem 1 ember szervez le egy nagytalit!Sok jó ember közös munkáján múlik a siker.Csak ehhez mindenkinek akarnia kell,mindenkit érdekelnie kell,és az elmúlt 2 év vitái ezt nem segítették,hanem piszkosul lecsökkent az érdeklődés a klubbélettől.Taszár hatalmas bukás volt a maga pálya nélküli betonjával,mégis több mint 60autó érkezett-asszem.Az emberek érdeklődtek-legalább is jobban mint most.Makó sem attól lesz érdekes,mert te ott laksz és te vállalod,hogy faxán megcsinálod a menüt,és tejben vajban fürösztenéd a tagságot.Akkor lenne érdekes,ha érdekelne 50-60 autót és össze jönne(ennyi régebben átlagos volt) a csapat és beindulnának a szevezkedések,mint régebben,pólók készültek,sapik,kitűzők,kulcstartók,stb,stb,stb.Majd szurkolok neked,hogy ne 15fővel tartsd mag a makói talit.És ez nem irónia-tapasztalat.
Voltak-vannak olyan konkrétumok pl,hogy a többség pest megye és környékén lakik,és igen,a többségnek kell kedvezni.Ha tetszik ha nem.És jogosan.
Ettől még régen minden nagytali madarason volt a közös szervezésben.De volt lacházán is,ahol pl a legnagyobb volt a részvétel.A rossz nyelvek szerint épphogy nem volt bukás.De kérdem én!Milyen bukás lehet az,ha a társaság befizetett pénze elég mindenre.Ja hogy nem maradt semmi?És?Mégis a legnagyobb érdeklődés volt a pest környéki helyszín miatt.
És ezen nem is érdemes rágódni,mert mondjuk míg te azt mondod,hogy a tirpák pösti nem mozdul meg,addig pont ugyan azt mondod te is,hogy madarasra mégeszer-vagy őszel már  nem mennél.Mindenkinek megvan a saját kis "érdeke".Ennyi.

Én még mindig nem azt mondom,hogy itt-vagy ott legyen.Vagy ez a helyszín vagy az a helyszín jó vagy rossz.

Kialakítottatok a saját belső körörtökben egy kérdőívet a saját szájízetek szerint!Mennyien? Kb 15en?

Miért gondoljátok,hogy ez a kérdőív itt is megállja a helyét?Vagy akinek nem tetszik,az rögtön megkapja,hogy a száját jártatja csak.Ezért kár volt ennyi energiát belefeccölni.Vagy ha komolyan gondoltátok,akkor ne az legyen a kérdés,hogy jöttök-e a nagytalira,de akkor makón lesz,mert én ott lakom,és én fogok ott főzni.
Próbáld értelmezni-megérteni amit leírtam,és ne azt lásd,hogy ellenzék.Már régen rossz ha így gondolkozol.Így nem lehet érvelni semmi mellett.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37275


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #55 Dátum: 2011.07.11 hétfő, 08:21:20 »

A wiki és a tuning oldal nincs tiltva, ND kérte, hogy itt ne jelenjen meg, az ő akarta tiszteletben van tartva. A másik oldal meg nagyon fekete bárány! Te láttál a Merci oldalán BMW reklámot? Na ugye...
Lehet drasztikusak voltak az akkori lépések, de eredményesek! Én látom a moderálási naplót, azóta gyakorlatilag üres, nincs törlés, nincs tiltás, nincs vita, rend van! Megérte? Szerintem mindenképpen!
Kevesebben vagyunk? A fözőcske elment, de ez nem is hiányzik egy autós oldalon, a szakmai részünk erős, és ez a cél!
Fórum átalakítás... Kész van! Van FAQ is, nincsennek falak! Akinak van ötlete, hajrá, és megvalósul! De ne csak az legyen, hogy ezt meg azt kellene, hanem csinálja is meg! Pl. FAQ!

természetesen,nem titok,max kimoderál.
Scratch-ről van szó.Én próbáltam többször,pl a tiltott link eltörlését,nem jött be.
Régebben voltak igények a fórum átalakítására,nem jött be,ill vagy inkább nem úgy ahogyan a tagság szerette volna,hanem ahogy ő.
Viták,kitiltások,gerjesztett viták,tiltott linkek,fórum kikapcsolása,ígéretek,stb,stb,stb.
De ezek régi dolgok és sérelmek,amik lassan 1,5-2 évesek és már rég feledésbe merülhetnének.Persze nem csak ő a hibás a történtekért,hanem mindenki.Énis,másis,mindenki.Aztán jött a szakadás.A tunningosok,a pirosok,eltűntek a miskolciak,stb.A csetbe napi 10-12oldal termett.A miskolciba hasonlóan.A piros megalakulásával én is átmentem,de visszatértem ide szakmaizni,mert jó érzés másoknak segíteni és a tapasztalatokat megosztani.Építettem a Wikit is Tádéval.Itt meg elkészült nagy nehezen az FAQ,ami nagyrészt Zsolt érdeme.
Szóval meggyőzni őt kellene,de lehetetlen küldetés.Bár mostanában nem sok vizet zavar,és még csak a madarasi nagytalira sem jött el.Biztos megvolt a nyomós oka-nem érdekel,csak tény.Pedig régebben még esküvőt is mondott le a tali érdekében.Időnként betesz e felfelé álló hüvelyk ujjat,időnként meg egy lefele mutató.Most már csak ennyi telik tőle,mert egyezkedni-engedni ma sem akar a 21ből.
Na.Régebben egy ilyen hsz-ért bann járt! hehe
« Utoljára szerkesztve: 2011.07.11 hétfő, 08:24:30 írta Scratch » Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
wyctor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8174


+36309351663

benedek88@hotmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #56 Dátum: 2011.07.11 hétfő, 08:33:52 »

A wiki és a tuning oldal nincs tiltva, ND kérte, hogy itt ne jelenjen meg, az ő akarta tiszteletben van tartva. A másik oldal meg nagyon fekete bárány! Te láttál a Merci oldalán BMW reklámot? Na ugye...
Lehet drasztikusak voltak az akkori lépések, de eredményesek! Én látom a moderálási naplót, azóta gyakorlatilag üres, nincs törlés, nincs tiltás, nincs vita, rend van! Megérte? Szerintem mindenképpen!
Kevesebben vagyunk? A fözőcske elment, de ez nem is hiányzik egy autós oldalon, a szakmai részünk erős, és ez a cél!
Fórum átalakítás... Kész van! Van FAQ is, nincsennek falak! Akinak van ötlete, hajrá, és megvalósul! De ne csak az legyen, hogy ezt meg azt kellene, hanem csinálja is meg! Pl. FAQ!

Érdekellentétek mindenhol vannak, és lesznek is, mivel nem vagyunk egyformák... Ez így van jól, de szerintem van egy aranyközépút, amire mindenkinek vissza kéne találni. Mi itt egy autó típust képviselünk, és megpróbálunk mindenkinek a legjobb tudásunk szerint segíteni. Szerinted az megoldás, hogy ha valamiért nem értek egyet akkor csinálok  másik oldalt?
És akkor mi lesz lesz Ford Mondeo Club 1,2,3,4?!?! Ezzel csak saját magunkat minősítjük, és járatjük le. A moderátor osztás pl. mi alapján ment? Arról én nem láttam szavazás, és ez is közrejátszott a széthúzásnak szerintem. Én akivel megosztottam a véleményemet (személyesen), az mindenki azt szerette volna, hogy megint legyen egy fórum, szerintem erre kéne törekedni megint, mert addig mindegy, hol lesz a találkozó....
Naplózva

2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Titanium-X
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37275


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #57 Dátum: 2011.07.11 hétfő, 09:05:11 »

Jól látod, pont ez a bajom a másik oldallal, hogy magunkat járatjuk le, hogy x Mondeo Klub van már. Sad
A moderátor osztás, soha nem szavazás alapján ment, aki akítv volt, sokat segített, stb... Az lett moderátor. Közrejátszott volna? Szerintem nem, pl. mACSman is moderátor volt, Domi is, mégis másik klub kellett nekik.
Nekem se tetszik a széthúzás, viszont van pár ember akinek örülök, hogy nincs itt, és nem bomlaszt, mert azóta nincs vita.

Érdekellentétek mindenhol vannak, és lesznek is, mivel nem vagyunk egyformák... Ez így van jól, de szerintem van egy aranyközépút, amire mindenkinek vissza kéne találni. Mi itt egy autó típust képviselünk, és megpróbálunk mindenkinek a legjobb tudásunk szerint segíteni. Szerinted az megoldás, hogy ha valamiért nem értek egyet akkor csinálok  másik oldalt?
És akkor mi lesz lesz Ford Mondeo Club 1,2,3,4?!?! Ezzel csak saját magunkat minősítjük, és járatjük le. A moderátor osztás pl. mi alapján ment? Arról én nem láttam szavazás, és ez is közrejátszott a széthúzásnak szerintem. Én akivel megosztottam a véleményemet (személyesen), az mindenki azt szerette volna, hogy megint legyen egy fórum, szerintem erre kéne törekedni megint, mert addig mindegy, hol lesz a találkozó....
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #58 Dátum: 2011.07.11 hétfő, 11:22:33 »

Én még mindig nem azt mondom,hogy itt-vagy ott legyen.Vagy ez a helyszín vagy az a helyszín jó vagy rossz.

Kialakítottatok a saját belső körörtökben egy kérdőívet a saját szájízetek szerint!Mennyien? Kb 15en?

Miért gondoljátok,hogy ez a kérdőív itt is megállja a helyét?

Mondjuk 37-en voltunk a találkozón. Az általad említett 15 sem 15, hanem több. De legyen csak 15. Majdnem 50%-a találkozón megjelenteknek, viszont kb 90%-a a tenni akaróknak, és 99%-a itt is jelen van. Ez kevés lenne?

Te is ott lehettél volna a megvitatáson, a saját döntésed, hogy eljöttél. Itt is lehetne kérdőívet csinálni, csak a közélet, és a tali szervezés nem itt folyik.

Tudod, hogy mennyire meg lettem hurcolva, mert egy félreértés miatt hetekig nem tettem ide ki a kérdőívet? Igenis komolyan veszi ott mindenki, hogy itt is jelen legyen, és közeledjen a két portál egymáshoz.

És végülis kaptál elfogadható választ a felvetésedre a kérdőívvel kapcsolatban? Mert arra még nem reagáltál... szomoru1
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #59 Dátum: 2011.07.11 hétfő, 11:24:13 »

A piros megalakulásával én is átmentem,

Ez egy óriási hiba volt akkor... szomoru1
Sztem...
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #60 Dátum: 2011.07.11 hétfő, 11:25:04 »

A kérés még mindig áll:
 "Megtennéd,hogy belinkeled, amikor ennek az ellenkezőjére akár csak utaltam is?"

Már megtette! Olvass figyelmesen!
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #61 Dátum: 2011.07.11 hétfő, 11:25:23 »

Amit Alf írt, egyoldalú a kérdőív.

Mert?
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #62 Dátum: 2011.07.11 hétfő, 11:26:47 »

Én azt mondom, ha már közös kérdőívet akartak, legalább minket megkérdezett volna valaki, hogy mivel egészítenénk ki, stb... Itt csak ide lett dobva, hogy ez van...  szomoru1


Csinálhatsz nyugodtan kérdőívet, ígérem, hogy én fogom kitenni a másik oldalon! Wink
Nincs benne semmi olyan, ami nem elfogadható. Ez az év már igazából nem kérdés, a kérdőív lényege a jövő!!!!!!!!!!!
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #63 Dátum: 2011.07.11 hétfő, 11:31:17 »

A wiki és a tuning oldal nincs tiltva, ND kérte, hogy itt ne jelenjen meg, az ő akarta tiszteletben van tartva. A másik oldal meg nagyon fekete bárány! Te láttál a Merci oldalán BMW reklámot? Na ugye...
Lehet drasztikusak voltak az akkori lépések, de eredményesek! Én látom a moderálási naplót, azóta gyakorlatilag üres, nincs törlés, nincs tiltás, nincs vita, rend van! Megérte? Szerintem mindenképpen!
Kevesebben vagyunk? A fözőcske elment, de ez nem is hiányzik egy autós oldalon, a szakmai részünk erős, és ez a cél!
Fórum átalakítás... Kész van! Van FAQ is, nincsennek falak! Akinak van ötlete, hajrá, és megvalósul! De ne csak az legyen, hogy ezt meg azt kellene, hanem csinálja is meg! Pl. FAQ!


Itt Mondeoról, és Mondeoról van szó!

Egyet értek azzal, hogy volt komoly pozitív hozománya az akkori lépéseknek. Tényleg nyugodtság van.
Viszont ez már két éve történt. Nincs lépés a visszafelé vezető úton, ami annyit tesz, hogy a talis közélet kezd eltűnni. Én úgy gondolom, hogy kéne nyitni, azaz visszafordulni az árokparttól, és visszatolatni odáig, ahol az arany középúthoz a legközelebb autózhatunk...

Mert ez langyos víz már.... szomoru1
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #64 Dátum: 2011.07.11 hétfő, 11:42:20 »

Itt Mondeoról, és Mondeoról van szó!

Egyet értek azzal, hogy volt komoly pozitív hozománya az akkori lépéseknek. Tényleg nyugodtság van.
Viszont ez már két éve történt. Nincs lépés a visszafelé vezető úton, ami annyit tesz, hogy a talis közélet kezd eltűnni. Én úgy gondolom, hogy kéne nyitni, azaz visszafordulni az árokparttól, és visszatolatni odáig, ahol az arany középúthoz a legközelebb autózhatunk...

Mert ez langyos víz már.... szomoru1
a víz mindenhol langyos ...
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #65 Dátum: 2011.07.11 hétfő, 11:53:26 »

a víz mindenhol langyos ...

Ez is igaz........
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #66 Dátum: 2011.07.11 hétfő, 11:58:26 »

Én azt mondom, ha már közös kérdőívet akartak, legalább minket megkérdezett volna valaki, hogy mivel egészítenénk ki, stb... Itt csak ide lett dobva, hogy ez van...  szomoru1

Nem akartam beleszólni, de akkor mégis:
Amikor összeraktam a kérdőívet (nem én találtam ki a kérdéseket, csak véglegesítettem a formáját), akkor arról volt szó, hogy Joe elküldi neked, véleményezed (véleményezitek), ha van módosító javaslat akkor mondjátok, én változtatok a kérdőíven, és mikor végleges a forma, akkor indítjuk. Tudtommal Joe betette az itteni moderátoriba, vagy elküldte neked, de miután kb. 2 hét után sem jött válasz, az lett a döntés, hogy akkor indul a buli. Tehát az indítás előtt már legalább 2-3 héttel kész volt a lista, csak az aktiválásra várt.
Ha volt megkérdezés, akkor te nem reagáltál.
Ha nem volt megkérdezés, akkor Joe nem küldte el neked. (vagy nem tette be a belsőbe)
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #67 Dátum: 2011.07.11 hétfő, 12:01:50 »

A wiki és a tuning oldal nincs tiltva, ND kérte, hogy itt ne jelenjen meg, az ő akarta tiszteletben van tartva. A másik oldal meg nagyon fekete bárány! Te láttál a Merci oldalán BMW reklámot? Na ugye...
Lehet drasztikusak voltak az akkori lépések, de eredményesek! Én látom a moderálási naplót, azóta gyakorlatilag üres, nincs törlés, nincs tiltás, nincs vita, rend van! Megérte? Szerintem mindenképpen!
Kevesebben vagyunk? A fözőcske elment, de ez nem is hiányzik egy autós oldalon, a szakmai részünk erős, és ez a cél!
Fórum átalakítás... Kész van! Van FAQ is, nincsennek falak! Akinak van ötlete, hajrá, és megvalósul! De ne csak az legyen, hogy ezt meg azt kellene, hanem csinálja is meg! Pl. FAQ!
Ez az, amit sose voltam képes (és még sokan mások se) felfogni, hogy egy fórumon miért ne férhetne meg egymás mellett a szakmai rész, és a közélet. A közéleti topikok most is léteznek, csak mivel kb. senki nem ír bele, így nem aktívok.
A két fórum összevonása - nagyvonalakban - annyi lenne, hogy a a csupacsillag.hu oldal megszűnik, és a mondeo.hu oldal topikjait kezdjük el tömni a hsz-ekkel. (hozzáteszem, hogy ez a "tzömni" ez nem napi 5000 hszt-t jelent!!)
Ettől a szakma megmaradna, csak nem két linket kéne nézegetni. Szép új Világ... De jó is lenne. Szerintem kb. mindenki örülne neki, mert ez a mostani helyzet egy vicc.

Ja, és nem Merci oldalon BMW reklámról van szó, hanem MONDEO oldalon MONDEO reklámról!!! For cenzuring
« Utoljára szerkesztve: 2011.07.11 hétfő, 12:03:34 írta Domi » Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #68 Dátum: 2011.07.11 hétfő, 12:04:40 »

Érdekellentétek mindenhol vannak, és lesznek is, mivel nem vagyunk egyformák... Ez így van jól, de szerintem van egy aranyközépút, amire mindenkinek vissza kéne találni. Mi itt egy autó típust képviselünk, és megpróbálunk mindenkinek a legjobb tudásunk szerint segíteni. Szerinted az megoldás, hogy ha valamiért nem értek egyet akkor csinálok  másik oldalt?
És akkor mi lesz lesz Ford Mondeo Club 1,2,3,4?!?! Ezzel csak saját magunkat minősítjük, és járatjük le. A moderátor osztás pl. mi alapján ment? Arról én nem láttam szavazás, és ez is közrejátszott a széthúzásnak szerintem. Én akivel megosztottam a véleményemet (személyesen), az mindenki azt szerette volna, hogy megint legyen egy fórum, szerintem erre kéne törekedni megint, mert addig mindegy, hol lesz a találkozó....
taps
Ennyi. Egy bátor lépésre lenne szükség, és ennyi. De pár ember személyes ellentéte és csökönyössége elég ahhoz, hogy a Mondeos közösséget lejárassük a negyven klubbal.
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #69 Dátum: 2011.07.11 hétfő, 12:10:50 »

Jól látod, pont ez a bajom a másik oldallal, hogy magunkat járatjuk le, hogy x Mondeo Klub van már. Sad
A moderátor osztás, soha nem szavazás alapján ment, aki akítv volt, sokat segített, stb... Az lett moderátor. Közrejátszott volna? Szerintem nem, pl. mACSman is moderátor volt, Domi is, mégis másik klub kellett nekik.
Nekem se tetszik a széthúzás, viszont van pár ember akinek örülök, hogy nincs itt, és nem bomlaszt, mert azóta nincs vita.

Ezt a hszt olvasva döntöttem úgy, hogy elkezdek válaszolgatni. Ha már személyesen is meg vagyok szólítva.
NEM volt szükségem új klubbra. Ezt pl. az is jelzi, hogy a csupacsillag.hu november végén indult, én meg a köv. év februárban szoktam át oda. Addig még próbáltam összehozni a két oldalt. A moderátori státuszt lesz*rom, nem azért vettem Mondeot, hogy a forumon majd mod legyek. A másikon is az vagyok, de a fene se tudja mikor tettem bármi olyat, ami a státuszomhoz köthető. Ettől függetlenül továbbra is szívesen segítek akármelyik klubban azért, hogy jó talik legyenek, jó hangulat legyen, és legyen végre összetartás, ami évek óta hiányzik a Mondeo közösségből.
Én akkor is, azóta is, és most is azt akarom, hogy a bohóckodás helyett végre egy klub/fórum legyen, ne majomkodjunk már két matricával, két klubkártyával, két fórummal, de 90%-ban azonos látogatóközönséggel!!!!!

De ha már így mondod, hogy örülsz hogy pár embert nem látsz itt, akkor kifejthetnéd ezt egy kicsit bátrabban is. Konkrétan nevekkel, hogy számodra kik a nem kívánatos személyek. (De ebből a mondatodből is kijön az, hogy nem az egyik klubnak van baja a másik klubbal, hanem neked van bajod pár személlyel. Érdemes ilyenek miatt másik klubba zavarni az embereket?)
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #70 Dátum: 2011.07.11 hétfő, 12:15:27 »

Érdemes ilyenek miatt másik klubba zavarni az embereket?
ez egy igazán vicces mondat volt  taps
Naplózva
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #71 Dátum: 2011.07.11 hétfő, 12:25:57 »

ez egy igazán vicces mondat volt  taps
A lényeg érthető. Minden mondatot meg lehet magyarázni viccesen.
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #72 Dátum: 2011.07.11 hétfő, 12:34:18 »

A lényeg érthető. Minden mondatot meg lehet magyarázni viccesen.
azt viszont nehezen, hogy minden éremnek két oldala van
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37275


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #73 Dátum: 2011.07.11 hétfő, 12:42:21 »

Én itt most, találkoztam vele elösszőr.

Nem akartam beleszólni, de akkor mégis:
Amikor összeraktam a kérdőívet (nem én találtam ki a kérdéseket, csak véglegesítettem a formáját), akkor arról volt szó, hogy Joe elküldi neked, véleményezed (véleményezitek), ha van módosító javaslat akkor mondjátok, én változtatok a kérdőíven, és mikor végleges a forma, akkor indítjuk. Tudtommal Joe betette az itteni moderátoriba, vagy elküldte neked, de miután kb. 2 hét után sem jött válasz, az lett a döntés, hogy akkor indul a buli. Tehát az indítás előtt már legalább 2-3 héttel kész volt a lista, csak az aktiválásra várt.
Ha volt megkérdezés, akkor te nem reagáltál.
Ha nem volt megkérdezés, akkor Joe nem küldte el neked. (vagy nem tette be a belsőbe)
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37275


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #74 Dátum: 2011.07.11 hétfő, 12:43:36 »

Meg voltak csinálva a topic-ok, még a főzöcske is! Én nyitottam!

Ez az, amit sose voltam képes (és még sokan mások se) felfogni, hogy egy fórumon miért ne férhetne meg egymás mellett a szakmai rész, és a közélet. A közéleti topikok most is léteznek, csak mivel kb. senki nem ír bele, így nem aktívok.
A két fórum összevonása - nagyvonalakban - annyi lenne, hogy a a csupacsillag.hu oldal megszűnik, és a mondeo.hu oldal topikjait kezdjük el tömni a hsz-ekkel. (hozzáteszem, hogy ez a "tzömni" ez nem napi 5000 hszt-t jelent!!)
Ettől a szakma megmaradna, csak nem két linket kéne nézegetni. Szép új Világ... De jó is lenne. Szerintem kb. mindenki örülne neki, mert ez a mostani helyzet egy vicc.

Ja, és nem Merci oldalon BMW reklámról van szó, hanem MONDEO oldalon MONDEO reklámról!!! For cenzuring
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37275


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #75 Dátum: 2011.07.11 hétfő, 12:46:03 »

Az első részével egyetértek teljesen, szánalmas a két matrica, két klubkártya, és az összes többi!
Nem akarom újra gerjeszteni a vitát, olvass vissza 2 éve, és fogod látni azokat a nick-eket, akik folyamatosan balhéztak. Persze, van köztük olyan aki visszatért ide, és semmi gond azóta!  worship

Ezt a hszt olvasva döntöttem úgy, hogy elkezdek válaszolgatni. Ha már személyesen is meg vagyok szólítva.
NEM volt szükségem új klubbra. Ezt pl. az is jelzi, hogy a csupacsillag.hu november végén indult, én meg a köv. év februárban szoktam át oda. Addig még próbáltam összehozni a két oldalt. A moderátori státuszt lesz*rom, nem azért vettem Mondeot, hogy a forumon majd mod legyek. A másikon is az vagyok, de a fene se tudja mikor tettem bármi olyat, ami a státuszomhoz köthető. Ettől függetlenül továbbra is szívesen segítek akármelyik klubban azért, hogy jó talik legyenek, jó hangulat legyen, és legyen végre összetartás, ami évek óta hiányzik a Mondeo közösségből.
Én akkor is, azóta is, és most is azt akarom, hogy a bohóckodás helyett végre egy klub/fórum legyen, ne majomkodjunk már két matricával, két klubkártyával, két fórummal, de 90%-ban azonos látogatóközönséggel!!!!!

De ha már így mondod, hogy örülsz hogy pár embert nem látsz itt, akkor kifejthetnéd ezt egy kicsit bátrabban is. Konkrétan nevekkel, hogy számodra kik a nem kívánatos személyek. (De ebből a mondatodből is kijön az, hogy nem az egyik klubnak van baja a másik klubbal, hanem neked van bajod pár személlyel. Érdemes ilyenek miatt másik klubba zavarni az embereket?)
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37275


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #76 Dátum: 2011.07.11 hétfő, 12:46:46 »

Mert?

Lehetne olyan opció is, hogy az ősz is betonos. Ha már igényeket mérünk fel...
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #77 Dátum: 2011.07.11 hétfő, 12:47:24 »

Meg voltak csinálva a topic-ok, még a főzöcske is! Én nyitottam!

Ez eddig oké. De akkor miért zavart? Ha akkor nem ágálsz ellene, akkor most is itt menne a diskurzus, és nem lenne 2 fórum, stb.
Nyílván nem CSAK ez volt az oka, de hogy erősen közrejátszott, az tény.
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37275


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #78 Dátum: 2011.07.11 hétfő, 12:50:43 »

Zavart, elmondtam a véleményem róla, és ennyi. Ettől függetlenül megcsináltam, megnyitottam, megvolt, de én nem olvastam, mert nem édekelt.
Ha nem érdekelt volna a csapat kívánsága, nem csinálom meg, de mivel érdekelt, meglett!

Ez eddig oké. De akkor miért zavart? Ha akkor nem ágálsz ellene, akkor most is itt menne a diskurzus, és nem lenne 2 fórum, stb.
Nyílván nem CSAK ez volt az oka, de hogy erősen közrejátszott, az tény.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #79 Dátum: 2011.07.11 hétfő, 12:52:42 »

Az első részével egyetértek teljesen, szánalmas a két matrica, két klubkártya, és az összes többi!

Nem akarom újra gerjeszteni a vitát, olvass vissza 2 éve, és fogod látni azokat a nick-eket, akik folyamatosan balhéztak. Persze, van köztük olyan aki visszatért ide, és semmi gond azóta!  worship

eljen

De ha elment, majd normálisan visszajött, akkor hol itt a hiba?
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #80 Dátum: 2011.07.11 hétfő, 12:54:03 »

Zavart, elmondtam a véleményem róla, és ennyi. Ettől függetlenül megcsináltam, megnyitottam, megvolt, de én nem olvastam, mert nem édekelt.
Ha nem érdekelt volna a csapat kívánsága, nem csinálom meg, de mivel érdekelt, meglett!

Elmondtad a véleményed, de megcsináltad. Nem olvastad, nem is kell. Pont. Nem támogatott, hanem megtűrt státusza lett. Valami mégis kisiklott.
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37275


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #81 Dátum: 2011.07.11 hétfő, 12:54:30 »

Részemről sehol!
Nekem csak az volt a furcsa, hogy úgy lett a kérdőív megcsinálva, hogy miket senki meg se kérdezett.

eljen

De ha elment, majd normálisan visszajött, akkor hol itt a hiba?

Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37275


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #82 Dátum: 2011.07.11 hétfő, 12:56:09 »

Megtűrt, nem megtűrt, szerintem ez nem így van.
Még külön moderátora is volt.
Én a létrehozását nem támogattam (volt rajtam kívül más is, aki így gondolta), de ezt akartátok, meglett, onnantól én nem foglalkoztam vele, semmilyen szinten.

Elmondtad a véleményed, de megcsináltad. Nem olvastad, nem is kell. Pont. Nem támogatott, hanem megtűrt státusza lett. Valami mégis kisiklott.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #83 Dátum: 2011.07.11 hétfő, 13:14:28 »

Részemről sehol!
Nekem csak az volt a furcsa, hogy úgy lett a kérdőív megcsinálva, hogy miket senki meg se kérdezett.

Ez így nekem is furcsa, mert nem ez volt megbeszélve.
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #84 Dátum: 2011.07.11 hétfő, 13:15:39 »

Megtűrt, nem megtűrt, szerintem ez nem így van.
Még külön moderátora is volt.
Én a létrehozását nem támogattam (volt rajtam kívül más is, aki így gondolta), de ezt akartátok, meglett, onnantól én nem foglalkoztam vele, semmilyen szinten.

eljen
Pü.  worship
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #85 Dátum: 2011.07.11 hétfő, 15:24:07 »

Nem akartam beleszólni, de akkor mégis:
Amikor összeraktam a kérdőívet (nem én találtam ki a kérdéseket, csak véglegesítettem a formáját), akkor arról volt szó, hogy Joe elküldi neked, véleményezed (véleményezitek), ha van módosító javaslat akkor mondjátok, én változtatok a kérdőíven, és mikor végleges a forma, akkor indítjuk. Tudtommal Joe betette az itteni moderátoriba, vagy elküldte neked, de miután kb. 2 hét után sem jött válasz, az lett a döntés, hogy akkor indul a buli. Tehát az indítás előtt már legalább 2-3 héttel kész volt a lista, csak az aktiválásra várt.
Ha volt megkérdezés, akkor te nem reagáltál.
Ha nem volt megkérdezés, akkor Joe nem küldte el neked. (vagy nem tette be a belsőbe)

Óóóó Te miért nem olvasol semmit sem alaposan?
Arról volt szó, hogy itt nincs bent. Itt csak moderátori fórum van. A többi kint történik.
Az ha vki leír vmit, az még nem azt jelenti, hogy az lett megbeszélve...
Moderátoriban bent van drhf, aki nem jár találkozókra, és Scratch, aki sajnos már nem mutat túl sok aktivitást a kérdésben. Akkor??
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26657


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #86 Dátum: 2011.07.11 hétfő, 15:25:01 »

Óóóó Te miért nem olvasol semmit sem alaposan?
Arról volt szó, hogy itt nincs bent. Itt csak moderátori fórum van. A többi kint történik.
Az ha vki leír vmit, az még nem azt jelenti, hogy az lett megbeszélve...
Moderátoriban bent van drhf, aki nem jár találkozókra, és Scratch, aki sajnos már nem mutat túl sok aktivitást a kérdésben. Akkor??

Joe!

Nézz át a másik fórumra!!
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #87 Dátum: 2011.07.11 hétfő, 15:30:49 »

Lehetne olyan opció is, hogy az ősz is betonos. Ha már igényeket mérünk fel...

Ott van benne! Wink
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #88 Dátum: 2011.07.11 hétfő, 15:51:42 »

Óóóó Te miért nem olvasol semmit sem alaposan?
Arról volt szó, hogy itt nincs bent. Itt csak moderátori fórum van. A többi kint történik.
Az ha vki leír vmit, az még nem azt jelenti, hogy az lett megbeszélve...
Moderátoriban bent van drhf, aki nem jár találkozókra, és Scratch, aki sajnos már nem mutat túl sok aktivitást a kérdésben. Akkor??
oszt még csodálkoznak az emberek, hogy nincs semmi változás ...
ez azért komolyabb dolog, mint egy helyesírási hiba javítása, illene beszélni róla
(vagy már törölted Scratch számát?  hehe)
Naplózva
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #89 Dátum: 2011.07.11 hétfő, 18:17:34 »

A kérés még mindig áll:
 "Megtennéd,hogy belinkeled, amikor ennek az ellenkezőjére akár csak utaltam is?"
Ha már szóba hoztad. Minden oké, de ez?
Még egyszer: attól, hogy nem szeretem a betonos találkozót, ott voltam. Egy évben kétszer nem mennék el, betonosra. Ha nem Makón lenne az őszi, bárhová elmennék. Ez a saját véleményem. És nem hivatkozom másokra, nem takaródzom tiltott dolgokra. Elvégre felnőtt emberek vagyunk, és mindannyian rajongva szeretjük az autónkat.
Kár, hogy nem a jó szándékot látod, látjátok a kérdőívben. Pedig jó szándékkal készült, csak az a baj, Te nem vettél részt benne. A beszéljük meg topik pedig azért van, hogy kiegészítsük a véleményekkel. A kérdőív nem "szent írás", csak egy kiindulási alap. Mi legalább elkezdtünk valamit.
Én magam részéről tisztelek-becsülök mindenkit, aki egy ilyen "személytelen" fórumozás mellett veszi a fáradtságot, és szervez valamit, vagy részt vesz benne, akár milyen kis mértékben is. Sokan nem teszik, csak kritizálnak (ez persze nem Neked szól). Pedig rengeteg munka, fejtörés, szaladgálás, vitatkozás, kuli munka van vele. Na, mind egy!
Részemről a kérdő ív témáját le kéne zárni, úgy látom, nem a jó szándékot látod, látjátok benne. Kár, hogy nem erről a fórumról indult, akkor biztosan tetszene mindenkinek.
Várok mindenkit a fügelaci-buliban, eszünk-iszunk, nem bánkódunk, labirintusozunk, szórakozunk, kikapcsolódunk. Fórum hovatartozástól függetlenül. Barátként, fórumtársként, MONDEOSKÉNT!
megtettem korábban.Ne haragudj,de mint látod,nem rólad szól ez a vita,hanem még mindig sajnos a régmúlton csámcsogunk,és még mindig ott van a tüske majdnem mindenkiben.Szerintem amíg 2en ülünk meg 1 lovat,addig nem fog tisztázódni ez a helyzet soha.
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #90 Dátum: 2011.07.11 hétfő, 18:21:23 »

megtettem korábban.Ne haragudj,de mint látod,nem rólad szól ez a vita,hanem még mindig sajnos a régmúlton csámcsogunk,és még mindig ott van a tüske majdnem mindenkiben.Szerintem amíg 2en ülünk meg 1 lovat,addig nem fog tisztázódni ez a helyzet soha.
gittrágás, mellébeszélés?
na igen, olyan ismerős dolgok

mondjuk ez nekem nem különösebben furcsa, hacsak az nem, hogy most olyan embertől jön, akire nem is gondoltam volna
« Utoljára szerkesztve: 2011.07.11 hétfő, 18:23:42 írta yooccoo » Naplózva
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #91 Dátum: 2011.07.11 hétfő, 18:23:32 »

A wiki és a tuning oldal nincs tiltva, ND kérte, hogy itt ne jelenjen meg, az ő akarta tiszteletben van tartva. A másik oldal meg nagyon fekete bárány! Te láttál a Merci oldalán BMW reklámot? Na ugye...
Lehet drasztikusak voltak az akkori lépések, de eredményesek! Én látom a moderálási naplót, azóta gyakorlatilag üres, nincs törlés, nincs tiltás, nincs vita, rend van! Megérte? Szerintem mindenképpen!
Kevesebben vagyunk? A fözőcske elment, de ez nem is hiányzik egy autós oldalon, a szakmai részünk erős, és ez a cél!
Fórum átalakítás... Kész van! Van FAQ is, nincsennek falak! Akinak van ötlete, hajrá, és megvalósul! De ne csak az legyen, hogy ezt meg azt kellene, hanem csinálja is meg! Pl. FAQ!

számold meg hány cikket készítettem az FAQ-ba,és nézd meg az emiljeidet,hogy mennyin ülsz 2 év óta!
Wiki.Már leírtam,hogy ezt a wikit kéne elérni: http://mondeo club.hu/wiki/index.php?title=Kezd%C5%91lap
Ez nem félreértés,hanem innen nyílik.Te meg kötöd a karóhoz az ebet,hogy a wikipédia nincs tiltva.....
Van ötlet.De most mitől valósulhat meg,és 2 éve miért nem lehetett?
Mindegy,nem ez a téma,és asszem igazán nem is érdekel.Sőt nem is kellet volna erre reagálnom.....
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #92 Dátum: 2011.07.11 hétfő, 18:29:12 »

Mondjuk 37-en voltunk a találkozón. Az általad említett 15 sem 15, hanem több. De legyen csak 15. Majdnem 50%-a találkozón megjelenteknek, viszont kb 90%-a a tenni akaróknak, és 99%-a itt is jelen van. Ez kevés lenne?

Te is ott lehettél volna a megvitatáson, a saját döntésed, hogy eljöttél. Itt is lehetne kérdőívet csinálni, csak a közélet, és a tali szervezés nem itt folyik.

Tudod, hogy mennyire meg lettem hurcolva, mert egy félreértés miatt hetekig nem tettem ide ki a kérdőívet? Igenis komolyan veszi ott mindenki, hogy itt is jelen legyen, és közeledjen a két portál egymáshoz.

És végülis kaptál elfogadható választ a felvetésedre a kérdőívvel kapcsolatban? Mert arra még nem reagáltál... szomoru1
nem,nem kaptam választ.eddig csak vita volt a semmin!

Eljöttem,mert azt hittem amikor odamentem,hogy faxa,hogy szakítunk Szkreccsel.Aztán rájöttem,hogy nem vele szakítottunk,hanem a társaság kezd széthullani.Onnan már csak az érdekelt,hogy ha tudok segítsek a szakmaiban.Az meg itt van csak-legalább is erőteljesebb.
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #93 Dátum: 2011.07.11 hétfő, 18:29:56 »

Ez egy óriási hiba volt akkor... szomoru1
Sztem...
már én is tudom.
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #94 Dátum: 2011.07.11 hétfő, 18:34:26 »

Az első részével egyetértek teljesen, szánalmas a két matrica, két klubkártya, és az összes többi!
Nem akarom újra gerjeszteni a vitát, olvass vissza 2 éve, és fogod látni azokat a nick-eket, akik folyamatosan balhéztak. Persze, van köztük olyan aki visszatért ide, és semmi gond azóta!  worship

én visszatértem,bár le sem regeltem.....már nem is emlékszem,én is balhéztam? hehe
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
wyctor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8174


+36309351663

benedek88@hotmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #95 Dátum: 2011.07.11 hétfő, 18:35:26 »

számold meg hány cikket készítettem az FAQ-ba,és nézd meg az emiljeidet,hogy mennyin ülsz 2 év óta!
Wiki.Már leírtam,hogy ezt a wikit kéne elérni: http://mondeo club.hu/wiki/index.php?title=Kezd%C5%91lap
Ez nem félreértés,hanem innen nyílik.Te meg kötöd a karóhoz az ebet,hogy a wikipédia nincs tiltva.....
Van ötlet.De most mitől valósulhat meg,és 2 éve miért nem lehetett?
Mindegy,nem ez a téma,és asszem igazán nem is érdekel.Sőt nem is kellet volna erre reagálnom.....
Az én meglátásom, és egyben privát véleményem, hogy Peti szertné kezében tartani az egész fórumot, hiszen az Ő ötlete volt az egész. Ezér köszönet is neki, hiszen nem lehetne itt egy fórum sem, ha Ő annak idején nem kezdi el. De és itt jön a De... Most már annyira kinőtte magát ez a klub (hogy már egy másik is van hehe), hogy egészen egyszerűen nem lehet mindenhol, mindenkinek megfelelnie, ottlenni, válaszolni, feltenni stb... és ahelyett, hogy segítséget kérne ezeknek a megvalósításában, inkább úgy tesz, mintha nem is történne semmi... hangsúllyozom, ez az én meglátásom, senkit nem szeretnék megbántani ezzel, de én így látom.
Naplózva

2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Titanium-X
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #96 Dátum: 2011.07.11 hétfő, 18:37:00 »

gittrágás, mellébeszélés?
na igen, olyan ismerős dolgok

mondjuk ez nekem nem különösebben furcsa, hacsak az nem, hogy most olyan embertől jön, akire nem is gondoltam volna
kire gondolsz?
szkreccsre,Joe-ra,domira,rám? Grin
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
wyctor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8174


+36309351663

benedek88@hotmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #97 Dátum: 2011.07.11 hétfő, 18:39:46 »




Idézetet írta: yooccoo - Ma - 18:21:23

gittrágás, mellébeszélés?
na igen, olyan ismerős dolgok

mondjuk ez nekem nem különösebben furcsa, hacsak az nem, hogy most olyan embertől jön, akire nem is gondoltam volna

kire gondolsz?
szkreccsre,Joe-ra,domira,rám?


Ez engem is érdekelne, nevezd nevén az állatot  eplus2
Naplózva

2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Titanium-X
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #98 Dátum: 2011.07.11 hétfő, 18:40:59 »

Az én meglátásom, és egyben privát véleményem, hogy Peti szertné kezében tartani az egész fórumot, hiszen az Ő ötlete volt az egész. Ezér köszönet is neki, hiszen nem lehetne itt egy fórum sem, ha Ő annak idején nem kezdi el. De és itt jön a De... Most már annyira kinőtte magát ez a klub (hogy már egy másik is van hehe), hogy egészen egyszerűen nem lehet mindenhol, mindenkinek megfelelnie, ottlenni, válaszolni, feltenni stb... és ahelyett, hogy segítséget kérne ezeknek a megvalósításában, inkább úgy tesz, mintha nem is történne semmi... hangsúllyozom, ez az én meglátásom, senkit nem szeretnék megbántani ezzel, de én így látom.
Persze,rendben is van,de a technikai segítsége megvan-drfh!Az biztos,hogy ez már régen is lerítt,hogy iszonyatosan félti,csak egy bizonyos határ után kezd betegesnek tűnni.És amennyire okozta ő ezt a helyzetet,annyira benne volt a kezünk sokunknak.Sanjálatosan...
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
wyctor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8174


+36309351663

benedek88@hotmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #99 Dátum: 2011.07.11 hétfő, 18:46:25 »

benne volt a kezünk sokunknak.Sanjálatosan...
Szerintem mindenki tanult belőle, és nem kéne bohóckodni a két klubbal, sokan elmentek már onnan is, akik annyira akartak újat csinálni, azóta meg hmm.... nem is tudom, miért viseli a Mondeo nevet az a Club.
Naplózva

2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Titanium-X
Oldalak: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 ... 55   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.073 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.