Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.03.28 csütörtök, 23:55:26 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: [1] 2   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Nyáregyháza: lehetőség őszi nagytalálkozó rendezésére  (Megtekintve 40299 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37274


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Dátum: 2011.07.18 hétfő, 12:19:01 »

Megkeresett a nyáregyházai polgálmester, hogy szept. 3-án valamilyen napok lesznek, és szivesen fogadná a Mondeósokat egy találkózóra. Ingyen ad füves területet, lehet a városba rendőri felvezetéssel felvonulni (ők biztosítják). Egyedül ha szeretnénk enni, azért kell fizetni, 600Ft/adag a gulyás.
Napokon belül vissza kellene szólni, mert ha megyünk mi is rá leszünk nyomtatva hirdetésekre, és a szorólapokra.
« Utoljára szerkesztve: 2011.07.20 szerda, 15:27:31 írta Joe » Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1 Dátum: 2011.07.18 hétfő, 22:09:05 »

Megkeresett a nyáregyházai polgálmester, hogy szept. 3-án valamilyen napok lesznek, és szivesen fogadná a Mondeósokat egy találkózóra. Ingyen ad füves területet, lehet a városba rendőri felvezetéssel felvonulni (ők biztosítják). Egyedül ha szeretnénk enni, azért kell fizetni, 600Ft/adag a gulyás.
Napokon belül vissza kellene szólni, mert ha megyünk mi is rá leszünk nyomtatva hirdetésekre, és a szorólapokra.

Nem hangzik ez rosszul.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37274


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #2 Dátum: 2011.07.19 kedd, 11:51:41 »

Nem hangzik ez rosszul.

Van esély rá, hogy napokon belül eldőljön?
(Én 3-án pont nem vagyok itthon. Sad )
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #3 Dátum: 2011.07.19 kedd, 12:03:37 »

Van esély rá, hogy napokon belül eldőljön?
(Én 3-án pont nem vagyok itthon. Sad )
nyáregy vagy nyíregy?
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37274


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #4 Dátum: 2011.07.20 szerda, 09:06:36 »

nyáregy vagy nyíregy?

Nyáregy.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Gr3g
Vendég
« Új hozzászólás #5 Dátum: 2011.07.20 szerda, 10:44:53 »

Nyáregy.

Csinálni kéne neki egy külön topikot... szerintem...

de részemről én jönnék.
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22907


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #6 Dátum: 2011.07.20 szerda, 15:29:50 »

Csinálni kéne neki egy külön topikot... szerintem...

de részemről én jönnék.

Megtettem! Wink
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
drof
Vendég
« Új hozzászólás #7 Dátum: 2011.07.20 szerda, 16:14:25 »

A Pilis melletti Nyáregyháza? Mert akkor jóhogy megyünk, igaz-e Yooccoo? email
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #8 Dátum: 2011.07.20 szerda, 16:18:51 »

A Pilis melletti Nyáregyháza? Mert akkor jóhogy megyünk, igaz-e Yooccoo? email
jah, gyalog és jól bebaszunk  eplus2
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #9 Dátum: 2011.07.20 szerda, 16:22:14 »

jah, gyalog és jól be***unk  eplus2

Dehogy is, odamegyünk kocsival, bebhaszunk, utána eltoljuk a műhelyig, aztán hazasétálunk. eplus2 pias
Naplózva
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23819


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #10 Dátum: 2011.07.20 szerda, 16:27:03 »

A Pilis melletti Nyáregyháza? Mert akkor jóhogy megyünk, igaz-e Yooccoo? email
ez nem ámerika, hogy minden államban van egy olyan nevű település hehe
Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
drof
Vendég
« Új hozzászólás #11 Dátum: 2011.07.20 szerda, 16:28:08 »

ez nem ámerika, hogy minden államban van egy olyan nevű település hehe
hehe vigyor3
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #12 Dátum: 2011.07.20 szerda, 17:47:33 »

ez nem ámerika, hogy minden államban van egy olyan nevű település hehe
komolyabb helyeken egy állam akkora, mint itt egy ország  eplus2
Naplózva
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #13 Dátum: 2011.07.20 szerda, 17:49:06 »

Megyünk hát (legalábbis én),  vagy nem? idiota
« Utoljára szerkesztve: 2011.07.20 szerda, 21:01:18 írta kokaikoko » Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
Gr3g
Vendég
« Új hozzászólás #14 Dátum: 2011.07.22 péntek, 12:02:50 »

na ahogy elnézem nem leszünk sokan Nyáregyházán....
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #15 Dátum: 2011.07.22 péntek, 12:09:47 »

na ahogy elnézem nem leszünk sokan Nyáregyházán....

4-en már vagyunk!
Naplózva
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23819


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #16 Dátum: 2011.07.22 péntek, 12:12:34 »

csak simán el kéne dönteni, hogy ott legyen-e az őszi nagytali, vagy sem, nem pedig számolni, hogy hányan jelentkeznek
Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
drof
Vendég
« Új hozzászólás #17 Dátum: 2011.07.22 péntek, 12:16:54 »

csak simán el kéne dönteni, hogy ott legyen-e az őszi nagytali, vagy sem, nem pedig számolni, hogy hányan jelentkeznek

Így van, mondjad meg keményen!  integet2
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #18 Dátum: 2011.07.22 péntek, 12:51:58 »

Így van, mondjad meg keményen!  integet2
ebből az lesz, hogy én szerveztem oda, hogy ne kelljen sokat menni  hehe
Naplózva
Gr3g
Vendég
« Új hozzászólás #19 Dátum: 2011.07.22 péntek, 13:04:03 »

mondjuk szerintem is annyit kéne közölni, hogy gyerekek itt lesz, ide meghívtak minket, PONT....

de simogatjuk már a témát egy ideje, meg szavazgatunk meg ilyenek....

nem tudom....

semmi baj nem lenne ezzel a hellyel szerintem... adnak helyet is....

nekem 8, döntsék el akik kompetensek.... csak jó lenne döntésre jutni mert mindjárt augusztus.... És ne 2 nappal a tali előtt dőljön már el, hogy hol lesz....
Naplózva
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #20 Dátum: 2011.07.22 péntek, 13:47:48 »

mondjuk szerintem is annyit kéne közölni, hogy gyerekek itt lesz, ide meghívtak minket, PONT....

de simogatjuk már a témát egy ideje, meg szavazgatunk meg ilyenek....

nem tudom....

semmi baj nem lenne ezzel a hellyel szerintem... adnak helyet is....

nekem 8, döntsék el akik kompetensek.... csak jó lenne döntésre jutni mert mindjárt augusztus.... És ne 2 nappal a tali előtt dőljön már el, hogy hol lesz....
Fordmajálison is tömegesen voltunk   wow1 falbav
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
Gr3g
Vendég
« Új hozzászólás #21 Dátum: 2011.07.22 péntek, 16:52:07 »

Fordmajálison is tömegesen voltunk   wow1 falbav

én ott voltam... egy darabig a sierra-sokkal, aztán délután a Frigate Tuning ***-el, lévén, hogy ott tisztelebeli tag vagyok Smiley

de azt figyeltem, hogy mondeo vonalon nem nagyon volt tömeg....

felőlem csinálhatunk minitalit is Náregyházán, nekem 8....

csak nem töketlenkedni kéne, hanem dönteni....

szerintem... de már inkább csak halkan jegyzem meg....
Naplózva
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #22 Dátum: 2011.07.22 péntek, 19:50:43 »

én ott voltam... egy darabig a sierra-sokkal, aztán délután a Frigate Tuning ***-el, lévén, hogy ott tisztelebeli tag vagyok Smiley

de azt figyeltem, hogy mondeo vonalon nem nagyon volt tömeg....

felőlem csinálhatunk minitalit is Náregyházán, nekem 8....

csak nem töketlenkedni kéne, hanem dönteni....

szerintem... de már inkább csak halkan jegyzem meg....
Nem csodálom hogy nem volt tömeg a mondeos placcon, hiszen többet láttam szanaszét mint ott (biztosan égő volt az "E" placcon táborozni...  falbav
Tényleg az enyém piros, de se nem pironkodtam se nem szégyelltem  vigyor3
« Utoljára szerkesztve: 2011.07.22 péntek, 19:52:26 írta kokaikoko » Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #23 Dátum: 2011.07.22 péntek, 20:10:16 »

Nem csodálom hogy nem volt tömeg a mondeos placcon, hiszen többet láttam szanaszét mint ott (biztosan égő volt az "E" placcon táborozni...  falbav
Tényleg az enyém piros, de se nem pironkodtam se nem szégyelltem  vigyor3
Én is ott voltam a Sierrásokkal több éve, most nem értem rá. Nekem nem derogál elmenni egy találkozóért, még ha nem is 20 kilométerre van.
Ez nem mindenkiről mondható el. Még ha megtehetné is. De mind egy. Te, meg én messzire is elmegyünk egy jó dumálásért.  taps
Naplózva
Gr3g
Vendég
« Új hozzászólás #24 Dátum: 2011.07.22 péntek, 20:13:51 »

Én is ott voltam a Sierrásokkal több éve, most nem értem rá. Nekem nem derogál elmenni egy találkozóért, még ha nem is 20 kilométerre van.
Ez nem mindenkiről mondható el. Még ha megtehetné is. De mind egy. Te, meg én messzire is elmegyünk egy jó dumálásért.  taps

Én a Ford-Klub-os balhé miatt kerültem a sierra-sokhoz... a facebook oldalán a majálisnak meghívtak magukhoz ennyi... eleinte ott álltam a Mondeo-s platz-on a fa alatt... aztán mikor szivárogtak a Frigate-esek délután mentem hozzájuk, évek óta velük vagyok...

fügelaci, ez nem arról KÉNE hogy szóljon, hogy mindenkit leugatunk aki nem tud/akar k..va messzire autózni....

a Tisztelt Klub Vezetőségnek meg üzenném, hogy DÖNTSÜK MÁR EL MI A TÖKÖM LESZ..... tesze-toszáskodunk itt kb egy hónapja, hogy mi lesz a nagytalival....
Naplózva
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #25 Dátum: 2011.07.22 péntek, 20:50:21 »


"fügelaci, ez nem arról KÉNE hogy szóljon, hogy mindenkit leugatunk aki nem tud/akar k..va messzire autózni.... "
Nem ugatok le senkit, én elmegyek messze is. Téged leugattalak? Vagy kit?  ??
Naplózva
Gr3g
Vendég
« Új hozzászólás #26 Dátum: 2011.07.22 péntek, 20:53:25 »

"fügelaci, ez nem arról KÉNE hogy szóljon, hogy mindenkit leugatunk aki nem tud/akar k..va messzire autózni.... "
Nem ugatok le senkit, én elmegyek messze is. Téged leugattalak? Vagy kit?  ??

hát mikor mondtam, hogy én most sorry de nem megyek el olyan messze, elkezdtél engem is b..szogatni.... emlékezz csak vissza... le lettem oltva, hogy csak kifogás, hogy a gyerek miatt nem megyek....

nekem tök mindegy.... mindenkinek beszólsz akinek nem a TE bulid a kedvező opció... és ennek hangot is mer adni... 
Naplózva
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #27 Dátum: 2011.07.22 péntek, 21:00:17 »

hát mikor mondtam, hogy én most sorry de nem megyek el olyan messze, elkezdtél engem is b..szogatni.... emlékezz csak vissza... le lettem oltva, hogy csak kifogás, hogy a gyerek miatt nem megyek....

nekem tök mindegy.... mindenkinek beszólsz akinek nem a TE bulid a kedvező opció... és ennek hangot is mer adni... 
Ezután azt javaslom, mivel nagyon nem értünk egyet, én nem írok Neked, Te meg nekem. Ennyi. Egyébként én azért szervezem ide, mert én tenni akarok, Te meg dumálsz csak. Tehát részemről nem reagálok a véleményedre, majd ha teszel valamit az asztalra, talán felülbírálom a véleményem.
Naplózva
Gr3g
Vendég
« Új hozzászólás #28 Dátum: 2011.07.22 péntek, 21:08:47 »

Ezután azt javaslom, mivel nagyon nem értünk egyet, én nem írok Neked, Te meg nekem. Ennyi. Egyébként én azért szervezem ide, mert én tenni akarok, Te meg dumálsz csak. Tehát részemről nem reagálok a véleményedre, majd ha teszel valamit az asztalra, talán felülbírálom a véleményem.


azért szervezed oda, mert ott vannak ismerettségeid, ezzel nincs baj... csak akkor ne szólogassunk már be másnak aki meg magához közel menne....

nevetséges vagy

akkor ne beszéljünk Cheesy pfff... ovóda kiscsoport....  taps taps taps taps Szerintem a 6 hónapos fiamban több az értelem...
Naplózva
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48439



« Új hozzászólás #29 Dátum: 2011.07.22 péntek, 21:18:52 »


azért szervezed oda, mert ott vannak ismerettségeid, ezzel nincs baj... csak akkor ne szólogassunk már be másnak aki meg magához közel menne....

nevetséges vagy

akkor ne beszéljünk Cheesy pfff... ovóda kiscsoport....  taps taps taps taps Szerintem a 6 hónapos fiamban több az értelem...
ok.ok.
Csak ne menjünk át személyeskedésbe,mert korban fügelaci ver mindannyionkat.Az más kérdés,hogy nem értünk vele 1et. worship
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Gr3g
Vendég
« Új hozzászólás #30 Dátum: 2011.07.22 péntek, 21:28:12 »

ok.ok.
Csak ne menjünk át személyeskedésbe,mert korban fügelaci ver mindannyionkat.Az más kérdés,hogy nem értünk vele 1et. worship

a kor nem jelenti azt, hogy valakinek a viselkedése nem ovis... a kora miatt természetesen tisztelettel viselkedem vele szemben... az hogy nem értünk egyet megint egy OK dolog... de az, hogy jó akkor ne beszéljünk stílus.... ez vicc...

Nem azzal van a bajom, hogy oda szervez, ez logikus... az a bajom, hogy mindenki másnak meg beszól....

én mi a tökömnek szervezzek bármit? nem ajánlottam fel... de ettől függetlenül ha más más véleményen van, nem fogok sem beszólni neki, sem ovis módjára megsértődni....

részemről ennyi...
Naplózva
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #31 Dátum: 2011.07.22 péntek, 21:31:29 »

ok.ok.
Csak ne menjünk át személyeskedésbe,mert korban fügelaci ver mindannyionkat.Az más kérdés,hogy nem értünk vele 1et. worship
Köszi. Nem is kell egyet érteni mindenben. Akkor miről vitatkoznánk. Vitatkozni meg csak azzal lehet, aki észérvekkel rendelkezik. Tehát velem nem érdemes. Én sem vitatkozom ezentúl. Legalábbis olyannal, akivel nem lehet. Meg nem is érdemes. Meg nincs is értelme. Meg nem is ér annyit, hogy koptassam a billentyűt. Elég nagy ez a fórum, elférünk egymás nélkül is. Most nem Rád gondoltam. Én Téged tisztellek, kevés hozzád fogható fórumtag van itt. Ez nem mindenkire érvényes. Te már tettél az asztalra, és én ezt tisztelem, elismerem, megbecsülöm. Tiszteletbe is tartom a véleményed.
Naplózva
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #32 Dátum: 2011.07.22 péntek, 21:36:17 »

a kor nem jelenti azt, hogy valakinek a viselkedése nem ovis... a kora miatt természetesen tisztelettel viselkedem vele szemben... az hogy nem értünk egyet megint egy OK dolog... de az, hogy jó akkor ne beszéljünk stílus.... ez vicc...

Nem azzal van a bajom, hogy oda szervez, ez logikus... az a bajom, hogy mindenki másnak meg beszól....

én mi a tökömnek szervezzek bármit? nem ajánlottam fel... de ettől függetlenül ha más más véleményen van, nem fogok sem beszólni neki, sem ovis módjára megsértődni....

részemről ennyi...
Még egyszer: nekünk nem muszáj kommunikálni, csak azért, hogy növeljük a hozzászólások számát. Nem óvódás gondolkodás, hanem bölcs döntés. A fórumnak nem érdeke, hogy mi vitatkozzunk. Tehát nem óvódásként, de arra kérlek, ahogy én sem reagálok többet a Te hozzászólásaidra, így arra kérlek, Te is így tégy. Köszönöm.
Naplózva
Gr3g
Vendég
« Új hozzászólás #33 Dátum: 2011.07.22 péntek, 22:06:26 »

Még egyszer: nekünk nem muszáj kommunikálni, csak azért, hogy növeljük a hozzászólások számát. Nem óvódás gondolkodás, hanem bölcs döntés. A fórumnak nem érdeke, hogy mi vitatkozzunk. Tehát nem óvódásként, de arra kérlek, ahogy én sem reagálok többet a Te hozzászólásaidra, így arra kérlek, Te is így tégy. Köszönöm.

de reagálok...

mert egy észérvet sem láttam tőled... azon kívül, hogy "én tettem le az asztalra, te nem" mondjuk ez sem észérv...

szóval amint felhoztál egy észérvet, hogy miért is nem lehet elfogadni ha valaki nem a fügelaci által szervezendő talit részesíti előnyben, hanem más helyszínt, akkor becsmérelhetsz...

addig, nem érdekel a korod, semmi... ADDIG NEM!!!!!! és ne gyere addig észérveléssel amíg jómagad sem hozott egyet sem...

el kéne gondolkozni ezen, hogy nem kell a korral állítólag kapott bölcsességgel takarózni... ha van észérved, akkor gyere nekem azzal, hogy hozzak észérveket... PONT

részemről téma befejezve...
Naplózva
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #34 Dátum: 2011.07.22 péntek, 22:08:49 »

de reagálok...

mert egy észérvet sem láttam tőled... azon kívül, hogy "én tettem le az asztalra, te nem" mondjuk ez sem észérv...

szóval amint felhoztál egy észérvet, hogy miért is nem lehet elfogadni ha valaki nem a fügelaci által szervezendő talit részesíti előnyben, hanem más helyszínt, akkor becsmérelhetsz...

addig, nem érdekel a korod, semmi... ADDIG NEM!!!!!! és ne gyere addig észérveléssel amíg jómagad sem hozott egyet sem...

el kéne gondolkozni ezen, hogy nem kell a korral állítólag kapott bölcsességgel takarózni... ha van észérved, akkor gyere nekem azzal, hogy hozzak észérveket... PONT

részemről téma befejezve...

taps
Naplózva
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #35 Dátum: 2011.07.22 péntek, 23:33:07 »

taps
Na ezek után mi a tököt keressek én is a halál faxában Nyáregyházán?? Igazatok van, elmegyek 20km-re a fügelaci buliba. További jó szórakozást mindenkinek.

u.i. Nem kell kommentelni, a döntésem miatt senkivel sem fogok semmilyen formában eszmét cserélni  wave
« Utoljára szerkesztve: 2011.07.22 péntek, 23:34:51 írta kokaikoko » Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
HegeGabi
Vendég
« Új hozzászólás #36 Dátum: 2011.07.25 hétfő, 09:14:41 »

Sz'asztok!

Hozzászólhatok?  kerdes
Abba nem akarok beleszólni, hogy ki melyik talira akar menni, és melyikre megy.
Itt van egy kérdőív. Itt van egy hétvégi taliidőpont. Itt van egy őszi tali lehetőség. Szerintem minda 3 életképes.

Csapjon le a nyáregyházai tali lehetőségre az, akinek kell, ha még lehetséges, és akkor tuti a hely, időpont, és a füves placc is adott, kaját sem kell a intézni. A vezetőket/szervezőket sem terheli le annyira az egész tali, mert adottak a dolgok.

Aztán a kérdőívet sem kell elfelejteni, max. az idei őszi talira vonatkozó kérdéseket nem kell feldolgozni, és a tagokat tájékoztatni kell, hogy bocsi, de jött egy tutti lehetőség, az lesz idén ősszel.

Aztán meg itt a hétvégi Fügelaci buli, ami nem nagytali, hanem egy tag által szervezett lehetőség, amire el lehet menni. Nem kell azon akadékoskodni, hogy hű, ez a baj, az a gond, emez a probléma. Ha nem tud valaki elmenni, nem megy, kész. Szerintem. Aki akar, elmegy, és ott lesz. Mindenkinek megvannak a lehetőségei és a korlátai, ezen szempontok szerint fog arról dönteni, hogy megy-e talira, és melyikre. Ha tud menni, jelentkezik, ha nem tud menni, akkor nem jelentkezik, és csöndben marad, nem pedig mindenki mindenkivel veszekszik (én pl. ősszel elmentem volna Makóra, de Laci előrébb hozta, így sajna ez a hétvége nem jó nekem, ennyi. Más a programom).

Szóval szerintem mind a 3 lehetőség adott, maradjon is, és hajrá.
Szerintem.

Köszi, Üdv, HegeGabi.
Naplózva
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #37 Dátum: 2011.07.25 hétfő, 11:32:19 »

Sz'asztok!

Hozzászólhatok?  kerdes
Abba nem akarok beleszólni, hogy ki melyik talira akar menni, és melyikre megy.
Itt van egy kérdőív. Itt van egy hétvégi taliidőpont. Itt van egy őszi tali lehetőség. Szerintem minda 3 életképes.

Csapjon le a nyáregyházai tali lehetőségre az, akinek kell, ha még lehetséges, és akkor tuti a hely, időpont, és a füves placc is adott, kaját sem kell a intézni. A vezetőket/szervezőket sem terheli le annyira az egész tali, mert adottak a dolgok.

Aztán a kérdőívet sem kell elfelejteni, max. az idei őszi talira vonatkozó kérdéseket nem kell feldolgozni, és a tagokat tájékoztatni kell, hogy bocsi, de jött egy tutti lehetőség, az lesz idén ősszel.

Aztán meg itt a hétvégi Fügelaci buli, ami nem nagytali, hanem egy tag által szervezett lehetőség, amire el lehet menni. Nem kell azon akadékoskodni, hogy hű, ez a baj, az a gond, emez a probléma. Ha nem tud valaki elmenni, nem megy, kész. Szerintem. Aki akar, elmegy, és ott lesz. Mindenkinek megvannak a lehetőségei és a korlátai, ezen szempontok szerint fog arról dönteni, hogy megy-e talira, és melyikre. Ha tud menni, jelentkezik, ha nem tud menni, akkor nem jelentkezik, és csöndben marad, nem pedig mindenki mindenkivel veszekszik (én pl. ősszel elmentem volna Makóra, de Laci előrébb hozta, így sajna ez a hétvége nem jó nekem, ennyi. Más a programom).

Szóval szerintem mind a 3 lehetőség adott, maradjon is, és hajrá.
Szerintem.

Köszi, Üdv, HegeGabi.
poigneemain
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
Gr3g
Vendég
« Új hozzászólás #38 Dátum: 2011.07.25 hétfő, 11:47:30 »

Sz'asztok!

Hozzászólhatok?  kerdes
Abba nem akarok beleszólni, hogy ki melyik talira akar menni, és melyikre megy.
Itt van egy kérdőív. Itt van egy hétvégi taliidőpont. Itt van egy őszi tali lehetőség. Szerintem minda 3 életképes.

Csapjon le a nyáregyházai tali lehetőségre az, akinek kell, ha még lehetséges, és akkor tuti a hely, időpont, és a füves placc is adott, kaját sem kell a intézni. A vezetőket/szervezőket sem terheli le annyira az egész tali, mert adottak a dolgok.

Aztán a kérdőívet sem kell elfelejteni, max. az idei őszi talira vonatkozó kérdéseket nem kell feldolgozni, és a tagokat tájékoztatni kell, hogy bocsi, de jött egy tutti lehetőség, az lesz idén ősszel.

Aztán meg itt a hétvégi Fügelaci buli, ami nem nagytali, hanem egy tag által szervezett lehetőség, amire el lehet menni. Nem kell azon akadékoskodni, hogy hű, ez a baj, az a gond, emez a probléma. Ha nem tud valaki elmenni, nem megy, kész. Szerintem. Aki akar, elmegy, és ott lesz. Mindenkinek megvannak a lehetőségei és a korlátai, ezen szempontok szerint fog arról dönteni, hogy megy-e talira, és melyikre. Ha tud menni, jelentkezik, ha nem tud menni, akkor nem jelentkezik, és csöndben marad, nem pedig mindenki mindenkivel veszekszik (én pl. ősszel elmentem volna Makóra, de Laci előrébb hozta, így sajna ez a hétvége nem jó nekem, ennyi. Más a programom).

Szóval szerintem mind a 3 lehetőség adott, maradjon is, és hajrá.
Szerintem.

Köszi, Üdv, HegeGabi.

Nagyjából ezt mondtuk mi is páran... csak az akinek le kéne csapni a lehetőségre, nem úgy néz ki mintha.... na mindegy...

a fügelaci-buli-val nekem személy szerint semmi bajom nincs. én anno közöltem, hogy sajnálom nem tudok menni mert X és egyből nekem estek, hogy az indokom csak kifogás, mert bezzeg ők....
na meg mindenki mást is, aki esetleg más véleményen van, aki szerint az autónak betonon a helye stb.... nem mással volt a bajom, mint azzal a sértődékeny hozzáállással, amit láttam, hogy Ő időt, energiát fektet bele, és valaki esetleg más véleményen mer lenni... ennyi...

az elejétől fogva mondom, hogy ha valaki egy club vezetője, akkor azt mondja/mondhatja, hogy Szeptember 3-án itt lesz a tali PONT... max akinek nem jó nem jön....

De ez a mindenkinek megfelelni akarás... meg X klubbokat össze egyeztetni....

Szép dolog ez az egy nagy mondeo találkozó, csak nem akarásnak nyögés lesz a vége... szerintem...

ha más klub-ok mást akarnak, meg ez a klub is mást akar, akkor mi a fontosabb?Huh? Hogy ennek a klubnak a tagjai jól érezzék magukat, vagy hogy más klubnak megfeleljünk???

Nem tesze-toszáskodni kell, hanem azt mondani, hogy EZ lesz vagy AZ lesz, és aki tud/akar jön, aki nem nem.... De ez a... legyen közös kérdőív XY klubbal, meg ott is mást akarnak itt is mást akarnak..... ááááááááá ez így f..ság...

na mindegy, inkább nem is foglalkozom vele, mert itt is az lesz mint a Ford-Klub-nál, hogy én csak kussoljak....
Naplózva
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #39 Dátum: 2011.07.25 hétfő, 12:15:45 »

Nagyjából ezt mondtuk mi is páran... csak az akinek le kéne csapni a lehetőségre, nem úgy néz ki mintha.... na mindegy...

a fügelaci-buli-val nekem személy szerint semmi bajom nincs. én anno közöltem, hogy sajnálom nem tudok menni mert X és egyből nekem estek, hogy az indokom csak kifogás, mert bezzeg ők....
na meg mindenki mást is, aki esetleg más véleményen van, aki szerint az autónak betonon a helye stb.... nem mással volt a bajom, mint azzal a sértődékeny hozzáállással, amit láttam, hogy Ő időt, energiát fektet bele, és valaki esetleg más véleményen mer lenni... ennyi...

az elejétől fogva mondom, hogy ha valaki egy club vezetője, akkor azt mondja/mondhatja, hogy Szeptember 3-án itt lesz a tali PONT... max akinek nem jó nem jön....

De ez a mindenkinek megfelelni akarás... meg X klubbokat össze egyeztetni....

Szép dolog ez az egy nagy mondeo találkozó, csak nem akarásnak nyögés lesz a vége... szerintem...

ha más klub-ok mást akarnak, meg ez a klub is mást akar, akkor mi a fontosabb?Huh? Hogy ennek a klubnak a tagjai jól érezzék magukat, vagy hogy más klubnak megfeleljünk???

Nem tesze-toszáskodni kell, hanem azt mondani, hogy EZ lesz vagy AZ lesz, és aki tud/akar jön, aki nem nem.... De ez a... legyen közös kérdőív XY klubbal, meg ott is mást akarnak itt is mást akarnak..... ááááááááá ez így f..ság...

na mindegy, inkább nem is foglalkozom vele, mert itt is az lesz mint a Ford-Klub-nál, hogy én csak kussoljak....

Jó hosszú eddig a jelentkezők névsora  wow1
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #40 Dátum: 2011.07.25 hétfő, 12:40:00 »

Jó hosszú eddig a jelentkezők névsora  wow1
hát, van annyi, mint a fordmajálisra Smiley
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #41 Dátum: 2011.07.25 hétfő, 13:08:39 »

Jó hosszú eddig a jelentkezők névsora  wow1

Yoccoo ott lesz, te ott leszel, én ott leszek. A többiek meg így jártak. integet2
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #42 Dátum: 2011.07.25 hétfő, 13:41:07 »

Yoccoo ott lesz, te ott leszel, én ott leszek. A többiek meg így jártak. integet2
szerintem krisz-nek se lesz túl megerőltető eljönni Smiley
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #43 Dátum: 2011.07.25 hétfő, 13:44:10 »

szerintem krisz-nek se lesz túl megerőltető eljönni Smiley
vigyor3 vigyor3
Naplózva
Gr3g
Vendég
« Új hozzászólás #44 Dátum: 2011.07.25 hétfő, 13:46:46 »

Jó hosszú eddig a jelentkezők névsora  wow1

ez van....

én ott leszek ha lesz.... a többiek meg majd eldöntik.... tudod nem a mennyiség.... Cheesy
Naplózva
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #45 Dátum: 2011.07.25 hétfő, 13:48:20 »

Nagyjából ezt mondtuk mi is páran... csak az akinek le kéne csapni a lehetőségre, nem úgy néz ki mintha.... na mindegy...

a fügelaci-buli-val nekem személy szerint semmi bajom nincs. én anno közöltem, hogy sajnálom nem tudok menni mert X és egyből nekem estek, hogy az indokom csak kifogás, mert bezzeg ők....
na meg mindenki mást is, aki esetleg más véleményen van, aki szerint az autónak betonon a helye stb.... nem mással volt a bajom, mint azzal a sértődékeny hozzáállással, amit láttam, hogy Ő időt, energiát fektet bele, és valaki esetleg más véleményen mer lenni... ennyi...

az elejétől fogva mondom, hogy ha valaki egy club vezetője, akkor azt mondja/mondhatja, hogy Szeptember 3-án itt lesz a tali PONT... max akinek nem jó nem jön....

De ez a mindenkinek megfelelni akarás... meg X klubbokat össze egyeztetni....

Szép dolog ez az egy nagy mondeo találkozó, csak nem akarásnak nyögés lesz a vége... szerintem...

ha más klub-ok mást akarnak, meg ez a klub is mást akar, akkor mi a fontosabb?Huh? Hogy ennek a klubnak a tagjai jól érezzék magukat, vagy hogy más klubnak megfeleljünk???

Nem tesze-toszáskodni kell, hanem azt mondani, hogy EZ lesz vagy AZ lesz, és aki tud/akar jön, aki nem nem.... De ez a... legyen közös kérdőív XY klubbal, meg ott is mást akarnak itt is mást akarnak..... ááááááááá ez így f..ság...

na mindegy, inkább nem is foglalkozom vele, mert itt is az lesz mint a Ford-Klub-nál, hogy én csak kussoljak....

Le lehet szálni a témáról. tudomásul vettük, hogy nem tudsz jönni, ennyi.
Talán majd egyszer. Vagy mégsem. Ettől a dolog megy, úgy néz ki, nagy találkozó nem lesz, de kb 40 fő ott lesz, és ez jó. Erre a dátumra, erre az eseményre jó. Én örülök.

Ha megbántottalak valamivel elnézést. Részemről kérem, ne emlegessük többet, felejtsük el.
Naplózva
mbdeb
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 426



WWW E-mail
« Új hozzászólás #46 Dátum: 2011.07.25 hétfő, 21:27:04 »

Megkeresett a nyáregyházai polgálmester, hogy szept. 3-án valamilyen napok lesznek, és szivesen fogadná a Mondeósokat egy találkózóra. Ingyen ad füves területet, lehet a városba rendőri felvezetéssel felvonulni (ők biztosítják). Egyedül ha szeretnénk enni, azért kell fizetni, 600Ft/adag a gulyás.
Napokon belül vissza kellene szólni, mert ha megyünk mi is rá leszünk nyomtatva hirdetésekre, és a szorólapokra.

Hát én amondó vagyok, hogy ha kapunk füves területet (értelemszerűen ingyen parkolással) és tényleg lesz rendőri felvezetés akkor márcsak a promó miatt is célszerű lenne ott tartani. Mondjuk az hogy szept. 3 -án milyen napok lesznek arról némi infó jó lenne, mert a nyaregyhaza.hu-n azt mondja hogy "Üdvözöljük a 600 éves Nyáregyházán, Ünnepség szept 8-9-10-11" , tehát akkor nem is szept. 3 ?
A másik dolog, hogy egy ilyen felkérésre általában valóban produkálni kell valami "mondeós tömeget", mert ha nem lesz rá érdeklődés (mármint a talira - tekintettel arra, hogy kezdődik az őszi szezon és általában a nyár végére elköltik az emberek a pénzüket azaz a nem Pest közeli mondisok lehet hogy nem olyan nagy számban jönnének), akkor az enyhény szólva ciki.

Szintén saját véleményem, hogy az én beállítottságomhoz inkább áll közelebb egy zöldövezeti piknikes jellegű találkozó, mint egy betonos összejövetel. Megjegyzem Kunmadarason a tavaszi talin ott voltam és bár jól éreztem magam, nagyon kiváncsi lennék egy piknik jellegű összejövetelre is.

Az eddigi hozzászólások -ahogyan nekem lejött- arról szólt hogy fügelaci partija így meg úgy, meghogy szavazólap így meg úgy. Az is lehet hogy addig addig míg "se pénz, se posztó".

A fügelaci-buli most szombaton lesz és független az őszi nagytalitól.

Értelemszerűen mindenki fel tudja mérni saját erőforrását (pénz, idő, stb) és el tudja dönteni, hogy el tud-e menni több összejövetelre vagy sem.

Személy szerint az idő (mármint ráérek-e illetve előre nem látható események) inkább befolyásolják a részvételemet mint az anyagi megfontolások. Én már akkor is jól érzem magam ha az oda vagy vissza vezető úton olyan tájakon autózhatok amelyeken eddig még nem jártam.

 
 

Naplózva

Olcsó minőségi tárhely honlapodnak -> www.joomlaportal.hu
Mondeo MKIV 2008 | 1.8 TDCi | 125LE | Ghia
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #47 Dátum: 2011.07.25 hétfő, 22:52:44 »

Hát én amondó vagyok, hogy ha kapunk füves területet (értelemszerűen ingyen parkolással) és tényleg lesz rendőri felvezetés akkor márcsak a promó miatt is célszerű lenne ott tartani. Mondjuk az hogy szept. 3 -án milyen napok lesznek arról némi infó jó lenne, mert a nyaregyhaza.hu-n azt mondja hogy "Üdvözöljük a 600 éves Nyáregyházán, Ünnepség szept 8-9-10-11" , tehát akkor nem is szept. 3 ?
A másik dolog, hogy egy ilyen felkérésre általában valóban produkálni kell valami "mondeós tömeget", mert ha nem lesz rá érdeklődés (mármint a talira - tekintettel arra, hogy kezdődik az őszi szezon és általában a nyár végére elköltik az emberek a pénzüket azaz a nem Pest közeli mondisok lehet hogy nem olyan nagy számban jönnének), akkor az enyhény szólva ciki.

Szintén saját véleményem, hogy az én beállítottságomhoz inkább áll közelebb egy zöldövezeti piknikes jellegű találkozó, mint egy betonos összejövetel. Megjegyzem Kunmadarason a tavaszi talin ott voltam és bár jól éreztem magam, nagyon kiváncsi lennék egy piknik jellegű összejövetelre is.

Az eddigi hozzászólások -ahogyan nekem lejött- arról szólt hogy fügelaci partija így meg úgy, meghogy szavazólap így meg úgy. Az is lehet hogy addig addig míg "se pénz, se posztó".

A fügelaci-buli most szombaton lesz és független az őszi nagytalitól.

Értelemszerűen mindenki fel tudja mérni saját erőforrását (pénz, idő, stb) és el tudja dönteni, hogy el tud-e menni több összejövetelre vagy sem.

Személy szerint az idő (mármint ráérek-e illetve előre nem látható események) inkább befolyásolják a részvételemet mint az anyagi megfontolások. Én már akkor is jól érzem magam ha az oda vagy vissza vezető úton olyan tájakon autózhatok amelyeken eddig még nem jártam.

 

 


Ez a lényeg. Az oda vezető úton megismered hazád szép tájait, ott új emberekkel ismerkedsz, és szórakozol, kiszakadsz a hétköznapok viharos dolgaiból.
De természetesen mindenki eldönti, Neki mi a fontos, megéri-e, van-e rá való zsozsó, és elmegy, vagy marad.
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22907


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #48 Dátum: 2011.07.26 kedd, 08:51:58 »

A másik dolog, hogy egy ilyen felkérésre általában valóban produkálni kell valami "mondeós tömeget", mert ha nem lesz rá érdeklődés (mármint a talira - tekintettel arra, hogy kezdődik az őszi szezon és általában a nyár végére elköltik az emberek a pénzüket azaz a nem Pest közeli mondisok lehet hogy nem olyan nagy számban jönnének), akkor az enyhény szólva ciki.

Én is így látom!
Sztem is meg kéne lépni!
Az a baj, hogy sokan olvassák, de kevesen reagálnak itt a topicban a felvetésre.

Hajrá!
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Gr3g
Vendég
« Új hozzászólás #49 Dátum: 2011.07.26 kedd, 12:04:06 »

Le lehet szálni a témáról. tudomásul vettük, hogy nem tudsz jönni, ennyi.
Talán majd egyszer. Vagy mégsem. Ettől a dolog megy, úgy néz ki, nagy találkozó nem lesz, de kb 40 fő ott lesz, és ez jó. Erre a dátumra, erre az eseményre jó. Én örülök.

Ha megbántottalak valamivel elnézést. Részemről kérem, ne emlegessük többet, felejtsük el.

már írtam többször, hogy nem a buli mivoltáltával volt bajom, hanem a TE hozzáállásoddal más rendezvényekhez,

de totál felesleges ezen rágódni még mindig... TE sértődtél meg nem én...

Naplózva
Oldalak: [1] 2   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.085 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.