Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.29 szerda, 12:02:11 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: [1]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: SAMSUNG GALAXY S GT-I9000  (Megtekintve 6789 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
FrancoNero
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5613



« Dátum: 2012.06.23 szombat, 17:53:20 »

Eladó mert vettem másikat és mert utálom az androidot  vigyor3

2.3.5 asszem a hozzá elérhető legfrissebb szoftverrel, meg valami darky rom-al, amitől nagyon gyors lett! Halvány gőzöm nincs mire jó én csak ráraktam!
Kies-el soha nem volt frissítve, így már nem is lehet mert nem engedi, csakis Odin-al, ami talán egyszerűbb mint a kies és gyorsabb!

1,5éves, meglátszik rajta az idő vasfoga! De leginkább a hátlapra jellemző ez a helyzet, mert utálom ha van tok egy telefonon! Filléres megoldás egy hátlapcsere!
Egyébként tökéletesen jó, csak kiállhatatlan ez az android a maga nyűgével...számomra!

Ára: 50.000Ft-ra gondoltam de alkuképes  vigyor3
Naplózva

Mondeo Duratorq TDCi "X"Le 2007.01.03.
"KENWOOD"MACAUDIO"HERTZ"ALPINE"EGR-OFF"MoMo Corse"CHIP"FlipKey"ST Springs"DECAT"

"NO SMOKE NO FUN"

400,000+


sendrew
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2332



E-mail
« Új hozzászólás #1 Dátum: 2012.06.24 vasárnap, 08:10:18 »

Eladó mert vettem másikat és mert utálom az androidot  vigyor3

2.3.5 asszem a hozzá elérhető legfrissebb szoftverrel, meg valami darky rom-al, amitől nagyon gyors lett! Halvány gőzöm nincs mire jó én csak ráraktam!
Kies-el soha nem volt frissítve, így már nem is lehet mert nem engedi, csakis Odin-al, ami talán egyszerűbb mint a kies és gyorsabb!

1,5éves, meglátszik rajta az idő vasfoga! De leginkább a hátlapra jellemző ez a helyzet, mert utálom ha van tok egy telefonon! Filléres megoldás egy hátlapcsere!
Egyébként tökéletesen jó, csak kiállhatatlan ez az android a maga nyűgével...számomra!

Ára: 50.000Ft-ra gondoltam de alkuképes  vigyor3

Én a héten törtem véletlen össze az enyém... :/
Már vettem másikat én is. Mit választottál helyette?
Naplózva

2008. Ford S-MAX 2.0 Titanium 145LE
2008. Ford Focus 1.6    101LE

EX:
2001. Ford Ka 1.3 60LE
2004. Ford Mondeo Turnier Trend 1.8 16V 125LE  LPG
2007. Ford Fiesta 1.25    75LE

Az autó nyomokban Ghia elemeket tartalmazott
FrancoNero
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5613



« Új hozzászólás #2 Dátum: 2012.06.24 vasárnap, 09:51:36 »

Én a héten törtem véletlen össze az enyém... :/
Már vettem másikat én is. Mit választottál helyette?

szomoru1 Hogy sikerült?

iphone 4s-t! Volt már iphonom, abban megbíztam mindig jó volt és sosem csalódtam benne, persze az még a régi 3g volt! Soha többet nem veszek mást csak apple telefont! az android egy kalap szart nem ér!

Te mit választottál?
Naplózva

Mondeo Duratorq TDCi "X"Le 2007.01.03.
"KENWOOD"MACAUDIO"HERTZ"ALPINE"EGR-OFF"MoMo Corse"CHIP"FlipKey"ST Springs"DECAT"

"NO SMOKE NO FUN"

400,000+


netcore
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1107


netcoore@gmai.com
E-mail
« Új hozzászólás #3 Dátum: 2012.06.24 vasárnap, 10:17:37 »

off: látod a szifonnal én pont igy vagyok , még a közelembe se legyen csak a zöld robot Smiley
Naplózva

0670-5882782


A nőknek 70 házimunkához kell érteniük:a főzés és a 69!
Mk4 2008 2,0Tdci 143Le? Titanium-x
Ex:Focus mk2 1,6tdci kombi 18"
R.I.P. Mondeo mk3(2002)2.0 tddi(tdci vgt turbo 1,5bar boost+csipsz)kombi -8cm
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #4 Dátum: 2012.06.24 vasárnap, 13:15:33 »

szomoru1 Hogy sikerült?

iphone 4s-t! Volt már iphonom, abban megbíztam mindig jó volt és sosem csalódtam benne, persze az még a régi 3g volt! Soha többet nem veszek mást csak apple telefont! az android egy kalap szart nem ér!

Te mit választottál?

Haggyámán aztán mikor eladni akarják vagyonért, akkor meg ilyeneket kell olvasgatni hogy bluetooth, gps nem műxik, a szokásos helyen el van repedve a műanyag de ez természetes stb. Majd 200e-s telefontól az ember nem ezt várja. Én is fogtam már a kezembe többször is 3G-t, 4-et, 4S-t, ipad-ot, macbook-ot, de valahogy nem tudott lenyűgözni. Nyilván mint minden ez is ízlés dolga, inkább vennék Samu S III-at, HTC One-t, Sony S-t  nyes
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #5 Dátum: 2012.06.24 vasárnap, 13:49:21 »

Haggyámán aztán mikor eladni akarják vagyonért, akkor meg ilyeneket kell olvasgatni hogy bluetooth, gps nem műxik, a szokásos helyen el van repedve a műanyag de ez természetes stb. Majd 200e-s telefontól az ember nem ezt várja. Én is fogtam már a kezembe többször is 3G-t, 4-et, 4S-t, ipad-ot, macbook-ot, de valahogy nem tudott lenyűgözni. Nyilván mint minden ez is ízlés dolga, inkább vennék Samu S III-at, HTC One-t, Sony S-t  nyes
Nekem már több mint 3,5 éve van meg a 3G. Újonnan lett véve. Tökéletes rajta a GPS, a wifi, és megy a bluetotth is (ez persze az Apple miatt korlátozott, és csak a headsettel működik, de azzal hibátlanul). Nem repedt a hátlap, és szinte karcmentes, pedig a 3,5 évből kb. 1,5 évet simán zsebben hordtam, csak azóta van tokban.
Minden azon múlik, ki mennyire vigyáz a dolgaira. Én mindenre nagyon vigyázok, amim van. Tőlem ezért általában szeretnek is az ismerősök vásárolni használt dolgokat, mert minden jó állapotban van megőrizve.

Én idén év végén szeretném cseréni a telefonomat. Majd még kiderül, hogy 4S, vagy az új 5-ös lesz-e belőle. Szívem szerint (így látatlanban is) az i5-re szavazok, de ez függ majd az árától, a kinézetétől, meg attól is, hogy lesz-e benne olyan új funkció, ami megérje azt az árbeli pluszt, amit az (akkorra már csökkent árú) i4S-hez képest fizetni kell.
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
FrancoNero
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5613



« Új hozzászólás #6 Dátum: 2012.06.24 vasárnap, 13:56:23 »

Nekem már több mint 3,5 éve van meg a 3G. Újonnan lett véve. Tökéletes rajta a GPS, a wifi, és megy a bluetotth is (ez persze az Apple miatt korlátozott, és csak a headsettel működik, de azzal hibátlanul). Nem repedt a hátlap, és szinte karcmentes, pedig a 3,5 évből kb. 1,5 évet simán zsebben hordtam, csak azóta van tokban.
Minden azon múlik, ki mennyire vigyáz a dolgaira. Én mindenre nagyon vigyázok, amim van. Tőlem ezért általában szeretnek is az ismerősök vásárolni használt dolgokat, mert minden jó állapotban van megőrizve.

Én idén év végén szeretném cseréni a telefonomat. Majd még kiderül, hogy 4S, vagy az új 5-ös lesz-e belőle. Szívem szerint (így látatlanban is) az i5-re szavazok, de ez függ majd az árától, a kinézetétől, meg attól is, hogy lesz-e benne olyan új funkció, ami megérje azt az árbeli pluszt, amit az (akkorra már csökkent árú) i4S-hez képest fizetni kell.
az 5re talán még várni kell! mondhat itt bárki bármit, meg készülhetnek a jobbnál jobb látványtervek, ennél már nemtudnak okosabbat jelenleg SZERINTEM!
Egyébként a 3g a legstrapabíróbb telefonom volt! Nekem 2évig bírta a gyűrődést, persze mert vigyáztam rá! aztán öcsémé lett és fél év múlva meghalt, és most a dobozában pihen...próbáltam javítani de annak annyi  szomoru1

Ezzel a 4s-es az a bajom, hogy nagyon kell vigyázni rá  vigyor3 félek kivenni a zsebemből is, mint mindent ami még számomra új és szeretem! Majd ha egyszer földhözverem utána nem fog érdekelni, csak addig mindnt megteszek a karcmentességért  vigyor3
Naplózva

Mondeo Duratorq TDCi "X"Le 2007.01.03.
"KENWOOD"MACAUDIO"HERTZ"ALPINE"EGR-OFF"MoMo Corse"CHIP"FlipKey"ST Springs"DECAT"

"NO SMOKE NO FUN"

400,000+


FrancoNero
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5613



« Új hozzászólás #7 Dátum: 2012.06.24 vasárnap, 13:59:13 »

off: látod a szifonnal én pont igy vagyok , még a közelembe se legyen csak a zöld robot Smiley

persze, mindenki másképp gondolja! az android ilyen szabadon fejlesztős világot jelent számomra amibe minden barom beleturkál és sosem lesz az igazi...MERT NEKEM SOSEM VOLT! az iOS meg a legegyszerűbb kezelhetőséget és csak a legfontosabb és legminimálisabb beleturkálási lehetőséget nyújtja! ami tetszik!
Naplózva

Mondeo Duratorq TDCi "X"Le 2007.01.03.
"KENWOOD"MACAUDIO"HERTZ"ALPINE"EGR-OFF"MoMo Corse"CHIP"FlipKey"ST Springs"DECAT"

"NO SMOKE NO FUN"

400,000+


FrancoNero
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5613



« Új hozzászólás #8 Dátum: 2012.06.24 vasárnap, 14:04:20 »

Haggyámán aztán mikor eladni akarják vagyonért, akkor meg ilyeneket kell olvasgatni hogy bluetooth, gps nem műxik, a szokásos helyen el van repedve a műanyag de ez természetes stb. Majd 200e-s telefontól az ember nem ezt várja. Én is fogtam már a kezembe többször is 3G-t, 4-et, 4S-t, ipad-ot, macbook-ot, de valahogy nem tudott lenyűgözni. Nyilván mint minden ez is ízlés dolga, inkább vennék Samu S III-at, HTC One-t, Sony S-t  nyes
az galaxynak volt csak igazán rossz a gps-e! ha megálltam, kiálltam az ég alá, csinálhattam bármit 10perc akkor is kellett hogy jelet találjon! aztán ha visszaültem a kocsiba elvesztette induáskor  vigyor3

Az iphone lakáson belül talál jelet fél perc alatt, és tökéletes! Nekem pl. szükségetelen hogy a haveroknak küldözgessek bluetooth-on! ha kell valami ó majd megsezrzi magának! arra való az internet!
Árban pedig nincs akkora differencia amennyivel rosszabbak az androidos telók! Persze nem reális hogy a 16gb-os 4s a t-mobilnál flottás ügyfélként közel 140eFt! legyen az iphone 90-100e, számomra az a reális, adnék érte annyit szívesen, de akkor a galaxy 3 meg legyen 50e, mert nagy, csúnya és műanyag!  vigyor3
Naplózva

Mondeo Duratorq TDCi "X"Le 2007.01.03.
"KENWOOD"MACAUDIO"HERTZ"ALPINE"EGR-OFF"MoMo Corse"CHIP"FlipKey"ST Springs"DECAT"

"NO SMOKE NO FUN"

400,000+


sendrew
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2332



E-mail
« Új hozzászólás #9 Dátum: 2012.06.24 vasárnap, 14:46:10 »

En, mint ex70-es dolgozo a thc-re eskuszom Wink
Egy incredible S-t vettem, maximalisan elegedett vagyok vele.
A 2magos pingpong utpk nem hoznak lazba, nem jatszok sosem telon.
Az iphone tularazott, korlatozott telok, a nevetseges itunes-szal szerinem
Naplózva

2008. Ford S-MAX 2.0 Titanium 145LE
2008. Ford Focus 1.6    101LE

EX:
2001. Ford Ka 1.3 60LE
2004. Ford Mondeo Turnier Trend 1.8 16V 125LE  LPG
2007. Ford Fiesta 1.25    75LE

Az autó nyomokban Ghia elemeket tartalmazott
FrancoNero
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5613



« Új hozzászólás #10 Dátum: 2012.06.24 vasárnap, 14:58:21 »

En, mint ex70-es dolgozo a thc-re eskuszom Wink
Egy incredible S-t vettem, maximalisan elegedett vagyok vele.
A 2magos pingpong utpk nem hoznak lazba, nem jatszok sosem telon.
Az iphone tularazott, korlatozott telok, a nevetseges itunes-szal szerinem
thc-ra többen is szerintem  eplus2

szép telefon...de én most haragszom az androidra vigyor3

én sem játszom vele és nem is gps-ezek és nem is fényképezek és tulajdonképpen ki sem használom a funkcióit, csak tetszik mert iphone és jó!
Naplózva

Mondeo Duratorq TDCi "X"Le 2007.01.03.
"KENWOOD"MACAUDIO"HERTZ"ALPINE"EGR-OFF"MoMo Corse"CHIP"FlipKey"ST Springs"DECAT"

"NO SMOKE NO FUN"

400,000+


kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #11 Dátum: 2012.06.24 vasárnap, 15:12:32 »

thc-ra többen is szerintem  eplus2

szép telefon...de én most haragszom az androidra vigyor3

én sem játszom vele és nem is gps-ezek és nem is fényképezek és tulajdonképpen ki sem használom a funkcióit, csak tetszik mert iphone és jó!
Aha... akkor minek is iphone? Sztem egyszerűen csak státus szimbólum nem? Nem bántani akarlak, meg sértegetni se csak érdekelne egy ájfon fan véleménye. Ha csak telefonálni kell akkor miért nem elég egy alap Nokia? Ha nem használsz szinte semmit akkor mitől xar az android?
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #12 Dátum: 2012.06.24 vasárnap, 15:26:24 »

az 5re talán még várni kell! mondhat itt bárki bármit, meg készülhetnek a jobbnál jobb látványtervek, ennél már nemtudnak okosabbat jelenleg SZERINTEM!
Egyébként a 3g a legstrapabíróbb telefonom volt! Nekem 2évig bírta a gyűrődést, persze mert vigyáztam rá! aztán öcsémé lett és fél év múlva meghalt, és most a dobozában pihen...próbáltam javítani de annak annyi  szomoru1

Ezzel a 4s-es az a bajom, hogy nagyon kell vigyázni rá  vigyor3 félek kivenni a zsebemből is, mint mindent ami még számomra új és szeretem! Majd ha egyszer földhözverem utána nem fog érdekelni, csak addig mindnt megteszek a karcmentességért  vigyor3
Mivel évente dobnak ki új modellt, így az i5 biztos ki fog jönni most szeptemberben, legkésőbb október elején. Szerintem legkésőbb okt. végén kapható lesz nálunk. Az ára az, ami a leginkább kérdéses. De sejtem, hogy nem nagyon lesz 180e alatt.
A gond, hogy én Telenoros vagyok, ami nem árul iPhone-t. Így marad az, hogy függetlenül veszem. Mert szoftveresen meg Gevey sim-el nem akarok függetleníteni, mert akkor mindenképpen kell a jailbreak, meg nem lehet mindig frissíteni az OS-t iTunes-on, csak ha az adott OS-re megvan a JB, stb. Elég körülményes. T-seknek és Veodásoknak könnyebb, mert vesznek egy szolgáltató függő telót, és mehet a frissítés simán.
Állítólag a Vodánál ha valaki vesz egy iPhonet, akkor a tulaj kérheti 10e Ft-ért, hogy a Voda kiüsse a hálózat függőségét, és akkor onnantól független lesz. Ez igaz? Mert ha igen, akkor majd keresek egy Vodás ismerőst, aki ezt megcsinálná nekem (saját névre veszi, függetleníti, persze én fizetnék).
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #13 Dátum: 2012.06.24 vasárnap, 15:33:00 »

Mivel évente dobnak ki új modellt, így az i5 biztos ki fog jönni most szeptemberben, legkésőbb október elején. Szerintem legkésőbb okt. végén kapható lesz nálunk. Az ára az, ami a leginkább kérdéses. De sejtem, hogy nem nagyon lesz 180e alatt.
A gond, hogy én Telenoros vagyok, ami nem árul iPhone-t. Így marad az, hogy függetlenül veszem. Mert szoftveresen meg Gevey sim-el nem akarok függetleníteni, mert akkor mindenképpen kell a jailbreak, meg nem lehet mindig frissíteni az OS-t iTunes-on, csak ha az adott OS-re megvan a JB, stb. Elég körülményes. T-seknek és Veodásoknak könnyebb, mert vesznek egy szolgáltató függő telót, és mehet a frissítés simán.
Állítólag a Vodánál ha valaki vesz egy iPhonet, akkor a tulaj kérheti 10e Ft-ért, hogy a Voda kiüsse a hálózat függőségét, és akkor onnantól független lesz. Ez igaz? Mert ha igen, akkor majd keresek egy Vodás ismerőst, aki ezt megcsinálná nekem (saját névre veszi, függetleníti, persze én fizetnék).
A főnök nélkül szted fog kijönni forradalmian új teló, vagy megint lesz egy ráncfelvarrás?
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #14 Dátum: 2012.06.24 vasárnap, 16:08:53 »

A főnök nélkül szted fog kijönni forradalmian új teló, vagy megint lesz egy ráncfelvarrás?
2 év kihagyás után gáz lenne, ha csak egy ráncfelvarrás jönne. Már a tavalyi i4S is fura volt sokaknak, de tettek bele annyi újdonságot (Siri, jobb felbontás, 8MP kamera, új OS, komoly proci), hogy a dizájz változatlansága mellett is bőven lépett előre. Most már 2 éve nem nyúltak a formához. Ez egyszer még elmegy (3G-3GS, i4-i4S), de hogy 2 egymást követő évben se nyúljanak hozzá komolyabban, az szinte elképzelhetetlen.
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
sendrew
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2332



E-mail
« Új hozzászólás #15 Dátum: 2012.06.25 hétfő, 22:15:23 »

Mivel évente dobnak ki új modellt, így az i5 biztos ki fog jönni most szeptemberben, legkésőbb október elején. Szerintem legkésőbb okt. végén kapható lesz nálunk. Az ára az, ami a leginkább kérdéses. De sejtem, hogy nem nagyon lesz 180e alatt.
A gond, hogy én Telenoros vagyok, ami nem árul iPhone-t. Így marad az, hogy függetlenül veszem. Mert szoftveresen meg Gevey sim-el nem akarok függetleníteni, mert akkor mindenképpen kell a jailbreak, meg nem lehet mindig frissíteni az OS-t iTunes-on, csak ha az adott OS-re megvan a JB, stb. Elég körülményes. T-seknek és Veodásoknak könnyebb, mert vesznek egy szolgáltató függő telót, és mehet a frissítés simán.
Állítólag a Vodánál ha valaki vesz egy iPhonet, akkor a tulaj kérheti 10e Ft-ért, hogy a Voda kiüsse a hálózat függőségét, és akkor onnantól független lesz. Ez igaz? Mert ha igen, akkor majd keresek egy Vodás ismerőst, aki ezt megcsinálná nekem (saját névre veszi, függetleníti, persze én fizetnék).

Hordozd át egy másik szolgáltatóhoz a számod, akik árulnak. Telenor kacat.
Nemsokár indul a 4. szolgáltató, azt megvárnám a helyedben  Wink
Naplózva

2008. Ford S-MAX 2.0 Titanium 145LE
2008. Ford Focus 1.6    101LE

EX:
2001. Ford Ka 1.3 60LE
2004. Ford Mondeo Turnier Trend 1.8 16V 125LE  LPG
2007. Ford Fiesta 1.25    75LE

Az autó nyomokban Ghia elemeket tartalmazott
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #16 Dátum: 2012.06.25 hétfő, 22:19:30 »

Hordozd át egy másik szolgáltatóhoz a számod, akik árulnak. Telenor kacat.
Nemsokár indul a 4. szolgáltató, azt megvárnám a helyedben  Wink
Gondolkodtam ilyesmiben is. A probléma csak annyi, hogy családon belül csináltunk egy "flottát", így egymást ingyen hívjuk. Ha ebből kilépek, akkor a többieknek magasabb lesz a havidíja, gondolom külön egyedül nekem is, és nem csak én fizetek ha a többieket akarom hívni, hanem ők is, ha engem hívnak.
Persze cserébe lehetne "olcsó" iPhone-om  vigyor3 Meggondolandó.

Az új szolgáltatóban nem hiszek addig, amíg legalább 3-4 év stabil működés nem lesz a hátuk mögött. Amúgy nem tudom, hogy ha mennék, akkor T vagy Voda lenne. Mivel '96 óta PannonGSM-es vagyok, a többieket nem is nagyon követtem nyomon. Nem tudom hogy mint telefon hálózat melyik a jobb.
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #17 Dátum: 2012.06.25 hétfő, 23:33:33 »

az galaxynak volt csak igazán rossz a gps-e! ha megálltam, kiálltam az ég alá, csinálhattam bármit 10perc akkor is kellett hogy jelet találjon! aztán ha visszaültem a kocsiba elvesztette induáskor  vigyor3

Az iphone lakáson belül talál jelet fél perc alatt, és tökéletes! Nekem pl. szükségetelen hogy a haveroknak küldözgessek bluetooth-on! ha kell valami ó majd megsezrzi magának! arra való az internet!
Árban pedig nincs akkora differencia amennyivel rosszabbak az androidos telók! Persze nem reális hogy a 16gb-os 4s a t-mobilnál flottás ügyfélként közel 140eFt! legyen az iphone 90-100e, számomra az a reális, adnék érte annyit szívesen, de akkor a galaxy 3 meg legyen 50e, mert nagy, csúnya és műanyag!  vigyor3
nekem galaxy3 van és semmi baja a gps-nek, max 1 percen belül feltalálja magát és ha zsebre raktam, akkor se tűnt el a jele ...
Naplózva
FrancoNero
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5613



« Új hozzászólás #18 Dátum: 2012.06.26 kedd, 00:30:17 »

nekem galaxy3 van és semmi baja a gps-nek, max 1 percen belül feltalálja magát és ha zsebre raktam, akkor se tűnt el a jele ...
akkor csak lehet én fogtam ki a rosszat, nemtudom! de veszekedtem vele eleget mikor alkalmaként eltévedtem pesten  vigyor3
Naplózva

Mondeo Duratorq TDCi "X"Le 2007.01.03.
"KENWOOD"MACAUDIO"HERTZ"ALPINE"EGR-OFF"MoMo Corse"CHIP"FlipKey"ST Springs"DECAT"

"NO SMOKE NO FUN"

400,000+


Nika91127
Vendég
« Új hozzászólás #19 Dátum: 2012.06.26 kedd, 00:31:50 »

akkor csak lehet én fogtam ki a rosszat, nemtudom! de veszekedtem vele eleget mikor alkalmaként eltévedtem pesten  vigyor3

Nekem a Galaxy Ace-en tök simán megy a GPS...igaz nem is *** program van rajta  eplus2 eplus2
Naplózva
FrancoNero
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5613



« Új hozzászólás #20 Dátum: 2012.06.26 kedd, 00:32:29 »

Hordozd át egy másik szolgáltatóhoz a számod, akik árulnak. Telenor kacat.
Nemsokár indul a 4. szolgáltató, azt megvárnám a helyedben  Wink
what kind of 4. szolgáltató?  wilting
Naplózva

Mondeo Duratorq TDCi "X"Le 2007.01.03.
"KENWOOD"MACAUDIO"HERTZ"ALPINE"EGR-OFF"MoMo Corse"CHIP"FlipKey"ST Springs"DECAT"

"NO SMOKE NO FUN"

400,000+


FrancoNero
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5613



« Új hozzászólás #21 Dátum: 2012.06.26 kedd, 00:32:56 »

Nekem a Galaxy Ace-en tök simán megy a GPS...igaz nem is *** program van rajta  eplus2 eplus2
mondom csak az enyém lehetett trágya  szomoru1
Naplózva

Mondeo Duratorq TDCi "X"Le 2007.01.03.
"KENWOOD"MACAUDIO"HERTZ"ALPINE"EGR-OFF"MoMo Corse"CHIP"FlipKey"ST Springs"DECAT"

"NO SMOKE NO FUN"

400,000+


FrancoNero
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5613



« Új hozzászólás #22 Dátum: 2012.06.26 kedd, 00:35:03 »

2 év kihagyás után gáz lenne, ha csak egy ráncfelvarrás jönne. Már a tavalyi i4S is fura volt sokaknak, de tettek bele annyi újdonságot (Siri, jobb felbontás, 8MP kamera, új OS, komoly proci), hogy a dizájz változatlansága mellett is bőven lépett előre. Most már 2 éve nem nyúltak a formához. Ez egyszer még elmegy (3G-3GS, i4-i4S), de hogy 2 egymást követő évben se nyúljanak hozzá komolyabban, az szinte elképzelhetetlen.
legyen igazad! de én már nagyon kíváncsi vagyok mi lesz az a szupermodern űrtechnika amit még el tudnak rejteni egy telefonba  Roll Eyes

Tulajdonképpen azzal hogy van benne ez a "siri" és ha van angoltudásod akkor van egy csajod is  Grin nagyon jókat beszélgetünk! Na meg amikor 2siri beszélget  eplus2
Naplózva

Mondeo Duratorq TDCi "X"Le 2007.01.03.
"KENWOOD"MACAUDIO"HERTZ"ALPINE"EGR-OFF"MoMo Corse"CHIP"FlipKey"ST Springs"DECAT"

"NO SMOKE NO FUN"

400,000+


Nika91127
Vendég
« Új hozzászólás #23 Dátum: 2012.06.26 kedd, 00:36:21 »

mondom csak az enyém lehetett trágya  szomoru1

Hát látod...pedig az Ace elvileg kevesebbet is tud. Bár az igaz,hogy az aksija az nagyon gyenge  falbav
Naplózva
Kalap ur
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2403



E-mail
« Új hozzászólás #24 Dátum: 2012.06.26 kedd, 00:36:54 »

En, mint ex70-es dolgozo a thc-re eskuszom Wink
Egy incredible S-t vettem, maximalisan elegedett vagyok vele.
A 2magos pingpong utpk nem hoznak lazba, nem jatszok sosem telon.
Az iphone tularazott, korlatozott telok, a nevetseges itunes-szal szerinem

Nekünk 3gs volt (van), számomra egy vicc, semmit nem tud az itunes nélkül. Az meg hogy még egy szharos képet is úgy lehet törölni, hogy rá dugom a gépre majd létre hozok egy üres mappát az asztalon majd itunson belül kicserélem a törölni kívánt mappát az üresre  falbav  hehe azzal pedig egyenesen kikészített mikor kimentem osztrákba aztán a vadi új telefon nem talált autómatikusan hálózatot, kézzel kellett állítgatni  hehe a telefonkönyve megint csak egy 0, én például nem is tudtam rá tenni a garmint mert valamit nem engedélyezett, nem tudtam megszokni, azt meg pláne nem hogy alapvető funkciókat nem tud. az asszonyé lett, most a fiókban van már, én meg maradtam a nokia, htc  Wink
Csak jól van reklámozva....
Naplózva

Mondeo Mk2 2.0 16v Zetec Ghia
FrancoNero
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5613



« Új hozzászólás #25 Dátum: 2012.06.26 kedd, 00:44:06 »

Hát látod...pedig az Ace elvileg kevesebbet is tud. Bár az igaz,hogy az aksija az nagyon gyenge  falbav
erre panaszkodtak többen...  szomoru1
de aztán tökmindegy hogy bezárod-e a futó alkalmazásokat vagy töltesz le ilyen appkillert...akkor is meríti valami! Ha a 3g ki van kapcsolva akkor még tűrhető volt az enyém! majdnem bírt 1 napot  vigyor3

haveom már a 3. akkut veszi az ace-be és ugyanolyan szhar
Naplózva

Mondeo Duratorq TDCi "X"Le 2007.01.03.
"KENWOOD"MACAUDIO"HERTZ"ALPINE"EGR-OFF"MoMo Corse"CHIP"FlipKey"ST Springs"DECAT"

"NO SMOKE NO FUN"

400,000+


FrancoNero
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5613



« Új hozzászólás #26 Dátum: 2012.06.26 kedd, 00:47:56 »

Nekünk 3gs volt (van), számomra egy vicc, semmit nem tud az itunes nélkül. Az meg hogy még egy szharos képet is úgy lehet törölni, hogy rá dugom a gépre majd létre hozok egy üres mappát az asztalon majd itunson belül kicserélem a törölni kívánt mappát az üresre  falbav  hehe azzal pedig egyenesen kikészített mikor kimentem osztrákba aztán a vadi új telefon nem talált autómatikusan hálózatot, kézzel kellett állítgatni  hehe a telefonkönyve megint csak egy 0, én például nem is tudtam rá tenni a garmint mert valamit nem engedélyezett, nem tudtam megszokni, azt meg pláne nem hogy alapvető funkciókat nem tud. az asszonyé lett, most a fiókban van már, én meg maradtam a nokia, htc  Wink
Csak jól van reklámozva....
szerintem amit leírtál az mind csak megszokás kérdése  Roll Eyes
nem bonyolult itt semmi csak rá kell jönni! ennyi erővel az androidnak is kell egy mail cím hogy alkalmazásokat tudj letölteni a playstore-ból! ugyanez kell a mac-nek is!
hálózatkereséssel mondjuk most a 4nél is vannak gondok! mert itt nálunk néha erősebb a horvát t-mobil és átáll, de vissza baszik állni! Na meg ez a telefonálás közbeni megszakadás! ez állítólag a 4től kezdődő iphone betegség! tapasztalom fél óra egyhuzamban beszélgetés közben, hogy elkussol és kész...újra kell hívnom akivel beszéltem! De még mindig jobb mint a 4 ami elvesztette a térerőt is 1 rossz antenna elhelyezés miatt!
Naplózva

Mondeo Duratorq TDCi "X"Le 2007.01.03.
"KENWOOD"MACAUDIO"HERTZ"ALPINE"EGR-OFF"MoMo Corse"CHIP"FlipKey"ST Springs"DECAT"

"NO SMOKE NO FUN"

400,000+


Kalap ur
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2403



E-mail
« Új hozzászólás #27 Dátum: 2012.06.26 kedd, 01:05:48 »

szerintem amit leírtál az mind csak megszokás kérdése  Roll Eyes
nem bonyolult itt semmi csak rá kell jönni! ennyi erővel az androidnak is kell egy mail cím hogy alkalmazásokat tudj letölteni a playstore-ból! ugyanez kell a mac-nek is!
hálózatkereséssel mondjuk most a 4nél is vannak gondok! mert itt nálunk néha erősebb a horvát t-mobil és átáll, de vissza baszik állni! Na meg ez a telefonálás közbeni megszakadás! ez állítólag a 4től kezdődő iphone betegség! tapasztalom fél óra egyhuzamban beszélgetés közben, hogy elkussol és kész...újra kell hívnom akivel beszéltem! De még mindig jobb mint a 4 ami elvesztette a térerőt is 1 rossz antenna elhelyezés miatt!


Én próbáltam úgy is hogy kikapcsoltam az autómatikus hálózat keresést, hogy ne szakadjon meg telefonálás közben a vonal, de ez önálló életet él vissza állítja magát autómatára, úgy meg nem talál hálózatot  falbav kínos dolog mikor fontos ügyben telefonálsz  szomoru1  sokszor csak a gondolat mennyibe került, tartott vissza hogy ne dobjam ki a pályán az ablakon  rinya jó helyen van az a fiókba  szomoru1
Naplózva

Mondeo Mk2 2.0 16v Zetec Ghia
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #28 Dátum: 2012.06.26 kedd, 10:07:28 »

Nekünk 3gs volt (van), számomra egy vicc, semmit nem tud az itunes nélkül. Az meg hogy még egy szharos képet is úgy lehet törölni, hogy rá dugom a gépre majd létre hozok egy üres mappát az asztalon majd itunson belül kicserélem a törölni kívánt mappát az üresre  falbav  hehe azzal pedig egyenesen kikészített mikor kimentem osztrákba aztán a vadi új telefon nem talált autómatikusan hálózatot, kézzel kellett állítgatni  hehe a telefonkönyve megint csak egy 0, én például nem is tudtam rá tenni a garmint mert valamit nem engedélyezett, nem tudtam megszokni, azt meg pláne nem hogy alapvető funkciókat nem tud. az asszonyé lett, most a fiókban van már, én meg maradtam a nokia, htc  Wink
Csak jól van reklámozva....
A kép törlést nem értem. "Klikk" a képre, akkor jobb alul előjön a kuka ikon, azt megnyomom, és a kép eltűnt. Nem kell ehhez iTunes. A tel.könyve pont annyit tud, amennyit én használom. Egy névhez tudok rendelni sok tel.számot, e-mail címeket, dátumokat, fényképet, stb. Ennél több mi kellhet? Nekem semmi. De az enyém a hálózatot se veszti el soha. Se itthon, se külföldön. Ha átmegyek a határon, akkor ha az ottani hálózat már erősebb, akkor átáll, és akpom az SMS-t a roamingról. Ha jövök haza, akkor ugyanez fordítva, csak SMS nélkül Smiley
Szerintem neked a garmin azért nem ment rá, mert egy tört programot akartál egy nem tört telefonra feltenni. Amíg az enyém nem volt jailbreakelve, addig csak AppStore-ból letöltött appokat tudtam feltenni, innen-onnan letöltötteket nem. Miután meglett a jailbreak, már minden elfut rajta.
iTunes egyedül a zene felpakolása miatt kell. Meg néha a kontaktok, appok szinkronizálása miatt. De én másra nem is használom az iTunes-t.
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
FrancoNero
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5613



« Új hozzászólás #29 Dátum: 2012.06.26 kedd, 10:19:14 »

A kép törlést nem értem. "Klikk" a képre, akkor jobb alul előjön a kuka ikon, azt megnyomom, és a kép eltűnt. Nem kell ehhez iTunes. A tel.könyve pont annyit tud, amennyit én használom. Egy névhez tudok rendelni sok tel.számot, e-mail címeket, dátumokat, fényképet, stb. Ennél több mi kellhet? Nekem semmi. De az enyém a hálózatot se veszti el soha. Se itthon, se külföldön. Ha átmegyek a határon, akkor ha az ottani hálózat már erősebb, akkor átáll, és akpom az SMS-t a roamingról. Ha jövök haza, akkor ugyanez fordítva, csak SMS nélkül Smiley
Szerintem neked a garmin azért nem ment rá, mert egy tört programot akartál egy nem tört telefonra feltenni. Amíg az enyém nem volt jailbreakelve, addig csak AppStore-ból letöltött appokat tudtam feltenni, innen-onnan letöltötteket nem. Miután meglett a jailbreak, már minden elfut rajta.
iTunes egyedül a zene felpakolása miatt kell. Meg néha a kontaktok, appok szinkronizálása miatt. De én másra nem is használom az iTunes-t.
jó az az itunes, meg mostmár az icloud is! elmenti az összes telefonszámod, az üzeneteid, a naptárad, jegyzeteid! ha akarod a zenédet is! de csak 5gb ingyenes tárhely van az icloud-on! az meg marad inkább a fontos dolgokra, meg a biztonsági mentésekre! Ha meg meghal a gép, netről is visszaállíthatod a telót! Sőt már wifin is lehet szinkronizálni legalábbis ezt...tegnap jöttem rá  vigyor3 meg szoftvert frissíteni sz.gép nélkül! és telefonon icloud-ról visszaállítani biztonsági mentésből!
okosak ezek, meg egyszerűek!
Naplózva

Mondeo Duratorq TDCi "X"Le 2007.01.03.
"KENWOOD"MACAUDIO"HERTZ"ALPINE"EGR-OFF"MoMo Corse"CHIP"FlipKey"ST Springs"DECAT"

"NO SMOKE NO FUN"

400,000+


Kalap ur
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2403



E-mail
« Új hozzászólás #30 Dátum: 2012.06.26 kedd, 11:27:25 »

A kép törlést nem értem. "Klikk" a képre, akkor jobb alul előjön a kuka ikon, azt megnyomom, és a kép eltűnt. Nem kell ehhez iTunes. A tel.könyve pont annyit tud, amennyit én használom. Egy névhez tudok rendelni sok tel.számot, e-mail címeket, dátumokat, fényképet, stb. Ennél több mi kellhet? Nekem semmi. De az enyém a hálózatot se veszti el soha. Se itthon, se külföldön. Ha átmegyek a határon, akkor ha az ottani hálózat már erősebb, akkor átáll, és akpom az SMS-t a roamingról. Ha jövök haza, akkor ugyanez fordítva, csak SMS nélkül Smiley
Szerintem neked a garmin azért nem ment rá, mert egy tört programot akartál egy nem tört telefonra feltenni. Amíg az enyém nem volt jailbreakelve, addig csak AppStore-ból letöltött appokat tudtam feltenni, innen-onnan letöltötteket nem. Miután meglett a jailbreak, már minden elfut rajta.
iTunes egyedül a zene felpakolása miatt kell. Meg néha a kontaktok, appok szinkronizálása miatt. De én másra nem is használom az iTunes-t.

Igen a saját készítésű képeknél valóban így van ahogyan írod. Én a régi telómról, és a gépről átpakoltam a képeket majd akartam törölni amire már nem volt szükségem, és azt nem lehet  falbav csak úgy ahogyan írtam, és pl: egyesével nem lehet, az egész mappát lehet eltüntetni csak. Jaibrekelni nem akartam mert akkor ugrott volna a gari. skypot sem tudtam feltenni azt pedig itunes oldaláról szedtem le  szomoru1 nekem nem jött be, de a legzavaróbb az a hálózati gondja, ezzel a problémájával lehet kifogtam egy fhost, volt garis szervizben emiatt, de vissza küldték hogy semmi baja a készüléknek hehe  Van akinek nagyon bejön, és van akinek nagyon nem....
Naplózva

Mondeo Mk2 2.0 16v Zetec Ghia
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #31 Dátum: 2012.06.26 kedd, 12:15:13 »

Igen a saját készítésű képeknél valóban így van ahogyan írod. Én a régi telómról, és a gépről átpakoltam a képeket majd akartam törölni amire már nem volt szükségem, és azt nem lehet  falbav csak úgy ahogyan írtam, és pl: egyesével nem lehet, az egész mappát lehet eltüntetni csak. Jaibrekelni nem akartam mert akkor ugrott volna a gari. skypot sem tudtam feltenni azt pedig itunes oldaláról szedtem le  szomoru1 nekem nem jött be, de a legzavaróbb az a hálózati gondja, ezzel a problémájával lehet kifogtam egy fhost, volt garis szervizben emiatt, de vissza küldték hogy semmi baja a készüléknek hehe  Van akinek nagyon bejön, és van akinek nagyon nem....
Jaa, értem. Én saját képeket nem is tettem rá. Arra ott van a pendrive, a külső winchester, vagy a képmegosztó. Ezt ki se próbáltam.
Hogy a Skype miért nem ment fel rá, azt nem értem. Nekem sima 3G van, és már vagy 3 éve rajta van a Skype, iTunes-ból letöltve. A jailbreak nekem kb. 1,5 éve van rajta. Nem én csináltam, mert nem mertem Smiley De azóta tudok rátenni tört appokat is. A hálózati gond meg szerencsére nálam nem jelentkezett. Remélem egy későbbi modellen se fog Smiley

Az igaz, hogy vagy nagyon bejön valakinek, vagy nagyon nem. Én mindig is fogékony voltam a technikai újításokra, és a kezdetektől nagyon tetszett nekem az iPhone. Tetszik, hogy olyan, mintha egy tömbből faragták volna, nem nyekereg, nem nyiszorog, nem recseg, olyan minőségi érzete van, pedig már 3,5 éves. Mivel ezt használom már ennyi ideje, így kiismertem mindenét, és én biztos hogy ezen a vonalon maradok. Nekem ennyi év után az Android körülményesnek, macerásnak tűnik. Nyílván nem az, meg ahhoz is hozzá lehet szokni, és aki azzal kezdett el "okostelefonozni", annak az az alap, és az iOS a fura. Nekem az Apple jobban tetszik.

Egyik barátom mondta, hogy 1-2 hét múlva mennek ki Amerikába, és ott fog venni 4S-t. Világgarancia van rá, tehát itthon is beveszik gariba, ha van vele valami. És a 16GB verzió kint függetlenül 140e, míg itthon 193e. Lehet hogy ezt fogom én is megjátszani, csak valamikor év vége felé. Ha bejön az i5 akkor azzal, ha nem, akkor az i4S-el. Csak ehhez kell valaki, aki kimegy, megveszi, és behozza. Mert postázzák is, de akkor jön ÁFA, meg vám (így máris kevesebbet nyerek), meg ott van a rizikó, hogy ha a posta elkavarja, ha sérül, stb. Tehát biztosabb lenne az, ha valaki kézben hozná haza. Majd kereshetek valami ismerőst, aki akkor megy majd USA-ba.
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
kotta_cs
Vendég
« Új hozzászólás #32 Dátum: 2012.07.17 kedd, 17:44:06 »

nekem 2 és fél éve van Samsung S1, most az asszony használja és teljesen karc mentes. Nekem S2 van 8 hónapja, most android 4-el és teljesen meg vagyok elégedve. A GPS jól működik, bár én a legtöbbet az autóban lévő GPS-t használom. A házi rendszerrel (camera, házimozi... össze van lőve és tökéletesen működik.
Naplózva
Oldalak: [1]   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.038 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.