Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.02 csütörtök, 01:57:50 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 2 3 4 [5] 6   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Cromax - www.cromax.hu  (Megtekintve 160289 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
kotta_cs
Vendég
« Új hozzászólás #200 Dátum: 2014.03.02 vasárnap, 14:42:00 »

Ilyet ne mondj, mert te is közellenség leszel  nyes

már megszoktam Smiley
a szentmihályi bolt és eladói tutik, akinek ezt a topic-ot nézni kellene a Cromax oldaláról az meg egy nagy 0
Ha ez gond nekik és nem kapok alkatrészt, akkor veszeg egy Dodge Charger-t Smiley
Naplózva
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #201 Dátum: 2014.03.02 vasárnap, 15:01:03 »

már megszoktam Smiley
a szentmihályi bolt és eladói tutik, akinek ezt a topic-ot nézni kellene a Cromax oldaláról az meg egy nagy 0
Ha ez gond nekik és nem kapok alkatrészt, akkor veszeg egy Dodge Charger-t Smiley
fotauto, szervizparts, macrocar ugyanez. csak arra jók, hogy egy kis reklám legyen nekik
Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
kotta_cs
Vendég
« Új hozzászólás #202 Dátum: 2014.03.02 vasárnap, 15:12:44 »

fotauto, szervizparts, macrocar ugyanez. csak arra jók, hogy egy kis reklám legyen nekik

jaja, amúgy lehetne egy egyszerű form-os dolgot összerakni nekik és akkor akár e-mailben megkapják a kérdést és tudnak válaszolni. Lehet, hogy erre az alkatrész dologra talán nem jó egy forum forma. Ettől még néha beleugathanának a topicba.
Naplózva
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #203 Dátum: 2014.03.02 vasárnap, 15:15:56 »

jaja, amúgy lehetne egy egyszerű form-os dolgot összerakni nekik és akkor akár e-mailben megkapják a kérdést és tudnak válaszolni. Lehet, hogy erre az alkatrész dologra talán nem jó egy forum forma. Ettől még néha beleugathanának a topicba.
igazából sztem nem is akarnak. valódi kedvezményt különben sem adnak, ezért forgalmat sem nagyon generálnak. nagyautó becsületesen válaszolgat, pörög is a topikja, gondolom ebből azért forgalom is adódik. nekik megéri
Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #204 Dátum: 2014.03.02 vasárnap, 15:28:01 »

Sajnos más iparágban is előfordul sokszor, hogy nem a tevékenységgel kapcsolatos végzettsége van az eladónak.
De igazából nem is ezt számít hanem az, hogy legyen ismerete arról, amit árul!



ez a kromax felelőssége,hogy milyen embert alkalmaz.Őket minősíti! levele
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #205 Dátum: 2014.03.02 vasárnap, 15:29:33 »

Tehát nem a céggel van a baj.
Az a személy, akinek feladata lenne (ha van ilyen) itt a fórumon tevékenykedni....tojik rá. Emberi tényező  Undecided
Mint ahogy néhány üzletben is.....
Már megen hülyeséget beszélsz!Az,hogy ez ember sötét,csak arról tehet.Az,hogy ilyen emberek viszik a boltokat,az már a cégvezetés felelőssége.Ergo a cromax hibája.
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #206 Dátum: 2014.03.02 vasárnap, 15:35:37 »



Bocs,de felkell nyitnom a szemed!
A kromax nem örvend minden szinten elismertnek.ez egy dolog.

De most komolyan!Ki az a rutintalan naív,aki azt hiszi,hogy egy elbénázott rendelés után ingyen kapja meg a terméket!
Legközelebb javaslom rendelj egy kuplungszettet kettőstömegűvel,és ha nem jön meg időben,követeld az arú ingyenes átadását.
Ne vicceljünk már kérem!Még a futár ingyenessé tétele is több,mint amit a bocsánatkérések mellett meghaphattál.
A legtöbb bolt kakil a fejedre,hogyan oldod meg az áru átvételét,még akkor is,ha hozzájuk nem érkezett meg az ígért időre,akkor sem érdekli.
Ha te nem viszed el,ő simán visszaküldi a nagykernek,és neki nem kerül 1 fillérjébe sem.ennyi.

Azzal pedig,hogy elégedetlen vagy a kromaxxal,maximálisan egyet értek,mert nem vevőközpontú egyik üzletük sem.
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #207 Dátum: 2014.03.02 vasárnap, 18:45:55 »

Már megen hülyeséget beszélsz!Az,hogy ez ember sötét,csak arról tehet.Az,hogy ilyen emberek viszik a boltokat,az már a cégvezetés felelőssége.Ergo a cromax hibája.

Szerinted.
A cégvezetésnek nem az a napi feladata -nyitástól zárásig- , hogy minden boltot és boltban dolgozó embert ellenőrizzen. Főleg ennyi üzletnél.
Amikor felvették ezt nem lehet tudni előre, hogy a mindennapokban hogyan fog helyt állni.
Ami most hibaként történt lehet az első nála vagy nem mindennapos. Ha mindig ilyen balfax és probléma van vele, nyugi elfog jutni az infó a megfelelő helyre és lépnek.
De ez nem várható el azonnal és egy (ismert) eset után.
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
norberto31
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 95


« Új hozzászólás #208 Dátum: 2014.03.02 vasárnap, 18:52:19 »

Hát köszönöm szépen "rutintalan naiv" pFFF . Minimum ezt vártam el tőlük mikor tudom milyen árréssel dolgoznak. El van kurvulva ez a világ, el vannak tévedve a kereskedők mind nagyágyúnak képzeli magát holott te viszed oda a pénzed és minél több ilyen kritika éri őket annál kevesebben mennek oda.Vagy betalálnak még ilyen "rutintalan naiv" madarakat mint én. Nemhinném öcsém nagyívben lesz@rom őket ahol lehet fikázom a céget meg az eladót is a Pesti úti boltban. Egy egyszerű sori dolgozót a gyárban úgy perdítettek volna már ki ilyenért a munkahelyéről hogy lába nem éri a földet, ez a gyökér meg még mindig ott dolgozik. Ja asszongya nekem a telefonba (ez a harmadik esetem) féláron visszaveszi a nemrég vásárolt fékbetétemet ami ki sincs bontva, mondom komám akkor levélnehezéknek használom inkább itthon. Végül is három a Magyar igazság, mondjuk lehettem volna rutinosabb nem Alf? már az elsőnél a a szájuk fölé kellett volna gugolnom egy jó babfőzelék után  nyes
« Utoljára szerkesztve: 2014.03.02 vasárnap, 18:56:13 írta norberto31 » Naplózva

2004-es 2.0TDCI Ghia Kombi Aut.
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26657


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #209 Dátum: 2014.03.02 vasárnap, 19:04:52 »

Már megen hülyeséget beszélsz!Az,hogy ez ember sötét,csak arról tehet.Az,hogy ilyen emberek viszik a boltokat,az már a cégvezetés felelőssége.Ergo a cromax hibája.

 eljen
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
joxer
Vendég
« Új hozzászólás #210 Dátum: 2014.03.02 vasárnap, 19:11:18 »

Szevasztok!
Leírom hátha valaki elolvassa és tanul belőle. Nemrég nagy durranás közepette álló helyzetben eltört a bal első spirálrugó a mondiban. Nézegettem minden felé de a Cromax mellett döntöttem vesztemre.
Felhívtam a Pesti úti boltot hogy van e spirálrugó készleten mert holnap reggel beugranék érte. Természetesen nem volt ezért berendelte a központból a nagytudású eladó. Rákérdeztem hogy én reggel érkezem biztosan át tudom e venni mert már volt rá példa hogy a megrendelt kézifékkötelet sem tudták átadni holott le volt egyeztetve (akkor az eladó egyébként a Bárdival egyeztetett telefonon és ott kaptam meg a kézifékkötelet) természetesen háromszori kérdésemre is az volt a válasz nyugodtan menjek mert ott lessz a spirálrugó. Reggel érkezem, szerintetek ott volt a spirálrugó? Ugye nem gondoltátok hogy igen.
NEM VOLT OTT!! Na akkor kb.500 lett a vérnyomásom mire mondja a kedves eladó hogy semmi gond 11óra körül jön a cég áruterítő autója majd akkor odaadja. Rendben akkor kérem a főnöke számát, "beszélgetés" az állítólagos főnökkel majd beírás a panaszkönyvbe hogy térítésmentesen bocsássák rendelkezésemre a kért spirálrugókat.Elindultam a belváros felé kb. 10 perc múlva csörög a telefon hogy úgy döntöttek hogy elküldik nekem futárral a rugókat most azonnal feladják és még aznap ott lessz nálam, de mondjam meg melyik címre kérem mert a rendszerben kettő cím van. Bemondtam hogy mi a helyes cím,közölte az eladó hogy nem kell kifizetnem a futár költségét meg valamennyi kedvezményt is adnak az árból (sem a boltban sem a telefonbeszélgetés során NEM kért elnézést). Szerintetek ott volt aznap a futár a spirálrugókkal? Á dehogy volt, másnap tudta átvenni Édesanyám a szomszéd faluban mert érdekes, de hiába volt megadva a telefonszámom nem csörgött volna a futár hogy ott van vagy érkezik nemsoká (mint ahogy azt eddig tette más futárszolgálat már sokszor) nem hanem bedobott egy cetlit oszt csá. Nem baj OK ne idegeskedjünk megvannak a rugók. Rá kettő napra jött egy levél a Cromax KFt-től amiben leírják hogy megvizsgálták a panaszomat,és hogy térítésmentesem a rendelkezésemre bocsátották a kért spirálrugókat. Nekik az volt a térítésmentesség hogy nem kellett kifizetnem a futárszolgálat ot. Én pedig arra gondoltam hogy ennyi szarakodás után amit velem csináltak már kijár nekem kettő spirálrugó ingyen. Szánalmas egy idióta bagázsnak tartom az egész SZARMAX KFT-t, akik ezt megengedhetik maguknak hogy a másik embert teljesen hülyének nézzék. Menjetek ti a picsába *** szarmaxkft.

Szia!

Nem erre a konkrét esetre írom ezt a pár sort, hanem csak azért, mert a pult túloldalán ülő eladó is ember. Én az eladópultban a vásárlóval szemben ülök, tehát én vagyok az eladó. Igaz nem autókról, hanem mezőgazdasági erőgépekről van szó, de már hihetetlen sok alkatrészt kerestem ki katalógusból nem is egyfajta géphez. Rengetegszer nem egyértelmű a katalógus vagy hibás és a nem jó alkatrészekért a vevő az eladót teszi hibássá. Sok vevőnek több milliós gépe van, de azt sem tudja, hogy milyen. volt olyan vevő, akivel fél óra idegtépő beszélgetés után már ordibálásba mentem át és azt mondtam, hogy én a beszélgetést befejeztem. Kiszolgálni persze köteles vagyok, de a vevő sértegetését nem. Olyan vevő is volt, akivel két órát foglalkoztam. A katalógus nem mutatta a kért alkatrészt, de mégis sikerült kideríteni mi kell neki és két óra után nemhogy elégedetten, hanem szidalmazva távozott. Végig sértegetett és tíz perc után már azt mondtam az embernek, hogy ő engem hülyének néz. Sajnos én is mondtam már valótlant az egyik vevőnknek, mert elnéztem valamit, és ott ő többet bukott mint te, de a régi jó kapcsolatra tekintettel megbocsájtotta az ügyet és azóta én különösen figyelek a megrendeléseire és a vele való kapcsolattartásra. Ha pedig az eladó egy üzlete xarul sikerül az még nem jelenti azt, hogy minden üzlete rossz. Nincs olyan ember, akiről mindenki csak jót tud mondani. integet2
Naplózva
joxer
Vendég
« Új hozzászólás #211 Dátum: 2014.03.02 vasárnap, 19:13:38 »

Ha te nem viszed el,ő simán visszaküldi a nagykernek,és neki nem kerül 1 fillérjébe sem.ennyi.
Amit mi visszaküldünk azt csak háromnegyed áron veszik vissza. Sőt, vannak olyan cikkek, amit vissza sem vesznek.
Naplózva
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #212 Dátum: 2014.03.02 vasárnap, 19:18:05 »

"Ha te nem viszed el,ő simán visszaküldi a nagykernek,és neki nem kerül 1 fillérjébe sem.ennyi."

Hogy a te szavaiddal éljek, "már megen hülyeséget beszélsz".

Naplózva

Imádom a dízeleket!    
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #213 Dátum: 2014.03.02 vasárnap, 19:55:26 »

Hát köszönöm szépen "rutintalan naiv" pFFF . Minimum ezt vártam el tőlük mikor tudom milyen árréssel dolgoznak. El van kurvulva ez a világ, el vannak tévedve a kereskedők mind nagyágyúnak képzeli magát holott te viszed oda a pénzed és minél több ilyen kritika éri őket annál kevesebben mennek oda.Vagy betalálnak még ilyen "rutintalan naiv" madarakat mint én. Nemhinném öcsém nagyívben lesz@rom őket ahol lehet fikázom a céget meg az eladót is a Pesti úti boltban. Egy egyszerű sori dolgozót a gyárban úgy perdítettek volna már ki ilyenért a munkahelyéről hogy lába nem éri a földet, ez a gyökér meg még mindig ott dolgozik. Ja asszongya nekem a telefonba (ez a harmadik esetem) féláron visszaveszi a nemrég vásárolt fékbetétemet ami ki sincs bontva, mondom komám akkor levélnehezéknek használom inkább itthon. Végül is három a Magyar igazság, mondjuk lehettem volna rutinosabb nem Alf? már az elsőnél a a szájuk fölé kellett volna gugolnom egy jó babfőzelék után  nyes
igen. vigyor3
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #214 Dátum: 2014.03.02 vasárnap, 19:57:45 »

Amit mi visszaküldünk azt csak háromnegyed áron veszik vissza. Sőt, vannak olyan cikkek, amit vissza sem vesznek.
nekem ezt az üzletbe mondta az eladó.ők így csinálják. Wink
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #215 Dátum: 2014.03.02 vasárnap, 19:58:08 »

"Ha te nem viszed el,ő simán visszaküldi a nagykernek,és neki nem kerül 1 fillérjébe sem.ennyi."

Hogy a te szavaiddal éljek, "már megen hülyeséget beszélsz".


akkó regelj le! eplus2
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
joxer
Vendég
« Új hozzászólás #216 Dátum: 2014.03.02 vasárnap, 20:00:19 »

nekem ezt az üzletbe mondta az eladó.ők így csinálják. Wink
Nem kérdőjelezem meg amit mondott, de tőlünk nem veszik vissza teli áron a visszaszállított árut.
Naplózva
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #217 Dátum: 2014.03.02 vasárnap, 20:01:48 »

Nem kérdőjelezem meg amit mondott, de tőlünk nem veszik vissza teli áron a visszaszállított árut.
jo.nekem az sem fájna ha nem így lenne.Mármint a cromax azt csinál a visszavitt rossz rendelésekkel amit csak akar. Wink
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
norberto31
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 95


« Új hozzászólás #218 Dátum: 2014.03.08 szombat, 08:22:36 »

Sikerült egy kicsit felborzolni a kedélyeket  eplus2 eplus2
Mint látszik nem igen olvassa el senki ezeket a hozzászólásokat  levele sz@rmaxtól levele,vagy legalábbis titokban tartja.....
Naplózva

2004-es 2.0TDCI Ghia Kombi Aut.
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26657


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #219 Dátum: 2014.03.08 szombat, 09:18:51 »

"Ha te nem viszed el,ő simán visszaküldi a nagykernek,és neki nem kerül 1 fillérjébe sem.ennyi."

Hogy a te szavaiddal éljek, "már megen hülyeséget beszélsz".



Pedig így van. Budapesten ismerem az összes nagykert... Mármint Fordot. A többi lehet, de azt le se xarom. vigyor3
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
Proconsul
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6157


Mens sana in corpore sano


« Új hozzászólás #220 Dátum: 2014.04.04 péntek, 08:51:17 »

megszünik a helyi cromax üzlet  Undecided
Naplózva

95-ös 1.8TD mondeo
Cs12
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5605



« Új hozzászólás #221 Dátum: 2014.04.04 péntek, 08:53:12 »

megszünik a helyi cromax üzlet  Undecided

már megszűnt, nem?
Naplózva

2016.06. MKV 2.0 TDCI BiTurbo ST-Line, 211LE, FULL

Ex:2009.08. MKIV 2.0 TDCI Titanium-S, 165LE CHIP, Automata, EGR+DPF OFF, FULL
Ex:2001.11. MKIII 2.0 TDDI GHIA,150LE,CHIP(BUNYEK),EGR OFF, FULL
Proconsul
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6157


Mens sana in corpore sano


« Új hozzászólás #222 Dátum: 2014.04.04 péntek, 08:56:36 »

már megszűnt, nem?
passz ma elgurulok arra mi a helyzet,én nem tudtam semmiről  Undecided
a cimbit megkérdezem miért járt így.
Naplózva

95-ös 1.8TD mondeo
Cs12
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5605



« Új hozzászólás #223 Dátum: 2014.04.04 péntek, 08:57:49 »

passz ma elgurulok arra mi a helyzet,én nem tudtam semmiről  Undecided
a cimbit megkérdezem miért járt így.


állítólag nem ment a biznisz...
Naplózva

2016.06. MKV 2.0 TDCI BiTurbo ST-Line, 211LE, FULL

Ex:2009.08. MKIV 2.0 TDCI Titanium-S, 165LE CHIP, Automata, EGR+DPF OFF, FULL
Ex:2001.11. MKIII 2.0 TDDI GHIA,150LE,CHIP(BUNYEK),EGR OFF, FULL
Proconsul
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6157


Mens sana in corpore sano


« Új hozzászólás #224 Dátum: 2014.04.04 péntek, 09:00:30 »

állítólag nem ment a biznisz...
most hívtam a cimbit a teló át van írányitva  szomoru1
pedig nagy forgalma volt ,majd kidrítem.
kb 1 hónapja vásároltam náluk akkor még semmi jele nem volt
Naplózva

95-ös 1.8TD mondeo
Reason
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 57



E-mail
« Új hozzászólás #225 Dátum: 2014.04.04 péntek, 22:28:05 »


2007-es, 1.8TDCI, 5 sebességes, MKIV-hez mennyiért lenne:

Kettős tömegű lendkerék
Kuplungszett
Kinyomócsapágy

Ha kérhetem privit küldj, azt hamarabb látom, és reagálok rá!

Köszi!

Feri
Naplózva

MKIV 1.8TDCI 125LE 2007
Proconsul
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6157


Mens sana in corpore sano


« Új hozzászólás #226 Dátum: 2014.10.23 csütörtök, 20:05:36 »

 Huh? www.cromax.hu-t tíltja a böngészőm  Huh?
Naplózva

95-ös 1.8TD mondeo
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #227 Dátum: 2014.10.23 csütörtök, 21:56:53 »

Huh? www.cromax.hu-t tíltja a böngészőm  Huh?

nincs www

cromax.hu
Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
Proconsul
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6157


Mens sana in corpore sano


« Új hozzászólás #228 Dátum: 2014.10.23 csütörtök, 22:10:18 »

nincs www

cromax.hu
figyi a belőtt linkedet is a böngészőm ,tanusítvány hibára tiltja  szomoru1

gyári eredeti ablaktörlőt keresek,olyat amilyen most is van.
tudod olyan amin rajta van a ford embléma,meg az a karika ami sárga lesz és !-jel van rajta ha nem jó.
bárdiba azt mondták ők nem tudnak olyat nekem.
Naplózva

95-ös 1.8TD mondeo
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #229 Dátum: 2014.10.23 csütörtök, 22:33:27 »

figyi a belőtt linkedet is a böngészőm ,tanusítvány hibára tiltja  szomoru1

gyári eredeti ablaktörlőt keresek,olyat amilyen most is van.
tudod olyan amin rajta van a ford embléma,meg az a karika ami sárga lesz és !-jel van rajta ha nem jó.
bárdiba azt mondták ők nem tudnak olyat nekem.
nincs elállítva a dátumod?
Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
Proconsul
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6157


Mens sana in corpore sano


« Új hozzászólás #230 Dátum: 2014.10.23 csütörtök, 22:36:13 »

nincs elállítva a dátumod?

hol tudom megnézni? már mint a dátumot  smile
a képernyő jobb sarkába az órán jól mutatja
Naplózva

95-ös 1.8TD mondeo
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #231 Dátum: 2014.10.23 csütörtök, 22:44:31 »

hol tudom megnézni? már mint a dátumot  smile
a képernyő jobb sarkába az órán jól mutatja
akkor az jó. akkor használj rendes böngészőt!  Wink
Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
Proconsul
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6157


Mens sana in corpore sano


« Új hozzászólás #232 Dátum: 2014.10.23 csütörtök, 22:48:04 »

akkor az jó. akkor használj rendes böngészőt!  Wink
Wink
talán cromaxos ember reagál rá valamit.
Naplózva

95-ös 1.8TD mondeo
Zoleex
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6653



E-mail
« Új hozzászólás #233 Dátum: 2014.10.23 csütörtök, 22:54:10 »

figyi a belőtt linkedet is a böngészőm ,tanusítvány hibára tiltja  szomoru1

gyári eredeti ablaktörlőt keresek,olyat amilyen most is van.
tudod olyan amin rajta van a ford embléma,meg az a karika ami sárga lesz és !-jel van rajta ha nem jó.
bárdiba azt mondták ők nem tudnak olyat nekem.


Vegyél valeo-t az is besárgul.  Wink  Ugyanaz, mint a fordos csak fele annyiba kerül.
Naplózva

2001.06. MKIII 2.0 TDDI 115LE Turnier, Ghia
2008.04. MKIV 2.0 TDCI 140LE Turnier, Tit.X
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #234 Dátum: 2014.10.23 csütörtök, 22:54:27 »

Wink
talán cromaxos ember reagál rá valamit.
az kizárt. egyrészt ez a topic csak azért van, mert elfér, másrészt a hiba valószínűleg nálad van
Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
Proconsul
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6157


Mens sana in corpore sano


« Új hozzászólás #235 Dátum: 2014.10.23 csütörtök, 22:56:44 »

az kizárt. egyrészt ez a topic csak azért van, mert elfér, másrészt a hiba valószínűleg nálad van
a hiba nálam van az igaz  integet2
de náluk vettem ezelött azt a bizonyos ablaktölőt.talán még van nekik.
 Wink a hiba nálam van  Wink az ablaktörlő náluk van  Wink
Naplózva

95-ös 1.8TD mondeo
Proconsul
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6157


Mens sana in corpore sano


« Új hozzászólás #236 Dátum: 2014.10.23 csütörtök, 22:58:13 »



Vegyél valeo-t az is besárgul.  Wink  Ugyanaz, mint a fordos csak fele annyiba kerül.
tudod annyira tetszik az a Ford logó rajta,hogy ugyan olyat szeretnék ha lehetne.
Naplózva

95-ös 1.8TD mondeo
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #237 Dátum: 2014.10.23 csütörtök, 23:00:02 »

a hiba nálam van az igaz  integet2
de náluk vettem ezelött azt a bizonyos ablaktölőt.talán még van nekik.
 Wink a hiba nálam van  Wink az ablaktörlő náluk van  Wink
tavaly április óta nem lépett be a cromaxos csávó
Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
Proconsul
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6157


Mens sana in corpore sano


« Új hozzászólás #238 Dátum: 2014.10.23 csütörtök, 23:04:28 »

tavaly április óta nem lépett be a cromaxos csávó
a francba...
nálunk megszünt a boltjuk  szomoru1
na akkor a Zalaegerszegit megcsörgetem holnap,még az van hozzánk legközelebb.
meg hallgattam ám a zenét amit be lőttél  taps
Naplózva

95-ös 1.8TD mondeo
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #239 Dátum: 2014.10.23 csütörtök, 23:44:54 »

figyi a belőtt linkedet is a böngészőm ,tanusítvány hibára tiltja  szomoru1

gyári eredeti ablaktörlőt keresek,olyat amilyen most is van.
tudod olyan amin rajta van a ford embléma,meg az a karika ami sárga lesz és !-jel van rajta ha nem jó.
bárdiba azt mondták ők nem tudnak olyat nekem.
Én tudok neked adni besárgult ablaktörlő lapátot, de az feláras!  Cheesy
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
Proconsul
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6157


Mens sana in corpore sano


« Új hozzászólás #240 Dátum: 2014.10.23 csütörtök, 23:47:13 »

Én tudok neked adni besárgult ablaktörlő lapátot, de az feláras!  Cheesy
Wink besárult van nekem is .
azért kellene új

Naplózva

95-ös 1.8TD mondeo
blau4kombi
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6474


E-mail
« Új hozzászólás #241 Dátum: 2014.10.24 péntek, 13:17:37 »

Wink besárult van nekem is .
azért kellene új


Vegyél boscht-t, az még drágább...  Cheesy
Naplózva

2017. MKV 2.0 TDCi Kombi Titanium, Tectonic Silver \m/
ex:2012. MKIV 2.0 TDCi Kombi Champion Trend, Black Pather Metal és egy fake kipuff
ex:2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Ghia, Blazer Blue, teniszlabda a vonóhorgon.
Proconsul
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6157


Mens sana in corpore sano


« Új hozzászólás #242 Dátum: 2014.11.17 hétfő, 18:56:21 »

Vegyél boscht-t, az még drágább...  Cheesy
na ja
a gyári azért jobb  smile
Naplózva

95-ös 1.8TD mondeo
Proconsul
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6157


Mens sana in corpore sano


« Új hozzászólás #243 Dátum: 2014.11.24 hétfő, 11:27:00 »

na ide se ír senki

pedig kénytelen vagyok vissza térni a cromax-hoz mert lassan lejár a mondeos klub kártyám és nem készült el sajna az enyém.
a helyi bárdiba kérik.

valami élet jelet adhatna a cromax-os kolléga  integet2
Naplózva

95-ös 1.8TD mondeo
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #244 Dátum: 2014.11.24 hétfő, 16:01:49 »

na ide se ír senki

pedig kénytelen vagyok vissza térni a cromax-hoz mert lassan lejár a mondeos klub kártyám és nem készült el sajna az enyém.
a helyi bárdiba kérik.

valami élet jelet adhatna a cromax-os kolléga  integet2
ő lehszarhja hogy te honnan jutsz alkatreszhez
Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
Zoleex
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6653



E-mail
« Új hozzászólás #245 Dátum: 2014.11.24 hétfő, 18:43:07 »

na ide se ír senki

pedig kénytelen vagyok vissza térni a cromax-hoz mert lassan lejár a mondeos klub kártyám és nem készült el sajna az enyém.
a helyi bárdiba kérik.

valami élet jelet adhatna a cromax-os kolléga  integet2


Van webshopjuk....1500-ért házhoz viszik az alkatrészt.
Naplózva

2001.06. MKIII 2.0 TDDI 115LE Turnier, Ghia
2008.04. MKIV 2.0 TDCI 140LE Turnier, Tit.X
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #246 Dátum: 2014.11.24 hétfő, 19:16:36 »



Van webshopjuk....1500-ért házhoz viszik az alkatrészt.
csak hát ismerve, hogy milyen hibaszázalékkal dolgoznak, jobb szenélyesen megnézni mit is veszel
Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
Zoleex
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6653



E-mail
« Új hozzászólás #247 Dátum: 2014.11.24 hétfő, 19:23:21 »

csak hát ismerve, hogy milyen hibaszázalékkal dolgoznak, jobb szenélyesen megnézni mit is veszel



Az is igaz.
Nekem szerencsére nem kell a cromax....csak akkor, ha gyári alkatrész kell.
Naplózva

2001.06. MKIII 2.0 TDDI 115LE Turnier, Ghia
2008.04. MKIV 2.0 TDCI 140LE Turnier, Tit.X
Proconsul
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6157


Mens sana in corpore sano


« Új hozzászólás #248 Dátum: 2014.11.26 szerda, 08:41:40 »

a végén Zalaegerszegre kell legurulnom
legközelebb az van hozzánk.

vagy én is kapok új mondeo.hu-s kártyát.
Naplózva

95-ös 1.8TD mondeo
Zoleex
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6653



E-mail
« Új hozzászólás #249 Dátum: 2014.11.26 szerda, 09:11:12 »

a végén Zalaegerszegre kell legurulnom
legközelebb az van hozzánk.

vagy én is kapok új mondeo.hu-s kártyát.


Mit szeretnèl venni, amit csak a  cromaxban árulnak?
Naplózva

2001.06. MKIII 2.0 TDDI 115LE Turnier, Ghia
2008.04. MKIV 2.0 TDCI 140LE Turnier, Tit.X
Oldalak: 1 2 3 4 [5] 6   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.071 másodperc alatt készült el 25 lekéréssel.