Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.04.27 szombat, 22:14:17 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 34 35 36 37 38 39 40 [41] 42   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Elektromos dolgok  (Megtekintve 555457 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
NPeter
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 88



E-mail
« Új hozzászólás #2000 Dátum: 2023.03.06 hétfő, 10:36:28 »

Magyar hang fájlokat honnan lehet egyébként beszerezni?

A frissítés folyamata:

Ha van működő SD kártyád ami nem írásvédett
  • Töltsd le a fájlokat
  • Csinálj egy biztonsági mentés a kártyáról, mindent másolj róla gépre, mert sose tudni
  • Törölj a kártyáról mindent, kivéve az SdCard.key fájlt. Ezt semmiképp ne töröld le!

Ha nincs még működő SD kártyád, vagy írásvédett van, akkor csinálnod kell egyet
  • Fogj egy elég nagy SD kártyát
  • Olvasd ki belőle a sorozatszámot (android telefonnal, arduinoval, ami van kéznél)
  • A GenKeyForFord alkalmazást elindítod és megadod a kiolvasott sorozatszámot
  • Megnyomod a gombot
  • A program mellett létrejön egy SdCard.key fájl, ezt másold rá az SD kártyára

A Sync2 F11 SD Europe 2023.zip fájlt kicsomagolod (több részből áll) és a Sync2 F11 SD Europe 2023\Sync2 F11 SD Europe 2023 tartalmát rámásolod az SD kártyára. Azaz a folyamat végén az SD kártyán lesz egy SdCard.key fájl, egy Data, egy Gracenote, egy Nuance mappa, egy Version.txt fájl, egy Wolverine_Global_Third Party Open Source Licenses_09-25-13.txt fájl és egy Dontindx.msa fájl. Ha kicsi a kártya akkor a Nuance mappából törölj nyelveket.

Beteszed az SD kártyát az autóba. Ha jól csináltad, akkor a navi elkezd indexelni, ez pár másodperc, utána működik. Ha nem, akkor kiírja, hogy baja van a kártyával.
« Utoljára szerkesztve: 2023.03.06 hétfő, 10:39:11 írta NPeter » Naplózva

Ford Fusion SE (USA) 2.0 Automata | 2016
Mondeo MKIII 1.8 ambiente 110LE | 2003.08
NPeter
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 88



E-mail
« Új hozzászólás #2001 Dátum: 2023.03.06 hétfő, 10:52:27 »

Van egy kapcsoló (utólag beletákolt) az autóban a váltókar mellett és nem tudom mit csinál, a kereskedésnek sincs róla infója ahonnan vettem. Látszólag nem történik semmi, amikor kapcsolgatom, de szörnyen bosszant, hogy nem tudom miért van ott. Van valami módja annak, hogy ezt könnyen kiderítsem a legkevesebb megbontással. Vagy látott már valaki hasonló megoldást valamire amire asszociálni lehet?

Köszönöm szépen előre is, ha valakinek van ötlete Smiley

https://photos.app.goo.gl/Z11SemRzjfeBYWUc8
Naplózva

Ford Fusion SE (USA) 2.0 Automata | 2016
Mondeo MKIII 1.8 ambiente 110LE | 2003.08
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26657


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #2002 Dátum: 2023.03.06 hétfő, 11:10:47 »

Van egy kapcsoló (utólag beletákolt) az autóban a váltókar mellett és nem tudom mit csinál, a kereskedésnek sincs róla infója ahonnan vettem. Látszólag nem történik semmi, amikor kapcsolgatom, de szörnyen bosszant, hogy nem tudom miért van ott. Van valami módja annak, hogy ezt könnyen kiderítsem a legkevesebb megbontással. Vagy látott már valaki hasonló megoldást valamire amire asszociálni lehet?

Köszönöm szépen előre is, ha valakinek van ötlete Smiley

https://photos.app.goo.gl/Z11SemRzjfeBYWUc8

ott a start-stop inaktiváló kapcsolónak kellene lennie. Lehet azt véglegesítették.
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
Sakos
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4940



E-mail
« Új hozzászólás #2003 Dátum: 2023.03.06 hétfő, 11:52:19 »

Magyar hang fájlokat honnan lehet egyébként beszerezni?

A frissítés folyamata:

Ha van működő SD kártyád ami nem írásvédett
  • Töltsd le a fájlokat
  • Csinálj egy biztonsági mentés a kártyáról, mindent másolj róla gépre, mert sose tudni
  • Törölj a kártyáról mindent, kivéve az SdCard.key fájlt. Ezt semmiképp ne töröld le!

Ha nincs még működő SD kártyád, vagy írásvédett van, akkor csinálnod kell egyet
  • Fogj egy elég nagy SD kártyát
  • Olvasd ki belőle a sorozatszámot (android telefonnal, arduinoval, ami van kéznél)
  • A GenKeyForFord alkalmazást elindítod és megadod a kiolvasott sorozatszámot
  • Megnyomod a gombot
  • A program mellett létrejön egy SdCard.key fájl, ezt másold rá az SD kártyára

A Sync2 F11 SD Europe 2023.zip fájlt kicsomagolod (több részből áll) és a Sync2 F11 SD Europe 2023\Sync2 F11 SD Europe 2023 tartalmát rámásolod az SD kártyára. Azaz a folyamat végén az SD kártyán lesz egy SdCard.key fájl, egy Data, egy Gracenote, egy Nuance mappa, egy Version.txt fájl, egy Wolverine_Global_Third Party Open Source Licenses_09-25-13.txt fájl és egy Dontindx.msa fájl. Ha kicsi a kártya akkor a Nuance mappából törölj nyelveket.

Beteszed az SD kártyát az autóba. Ha jól csináltad, akkor a navi elkezd indexelni, ez pár másodperc, utána működik. Ha nem, akkor kiírja, hogy baja van a kártyával.

Ami a bunyolította nálam
- A lent megadott linkről való letöltéshez a PC-re és a telefonra is telepíteni kell a telegram appot
- Érdemes a PC-n olyan letöltő mappát beállítani a telegram appban, ahol biztosan van elég hely ( a kicsomagoláshoz is) ~80GB
- Megfelelő program a többkötetes zip fájl kicsomagolásához (winrar, de a windows commander is tudja)
- ha harmadjára is hibát jelez a kicsomagolás a legvégén, akkor az adott zip fájlt letörölni és újra letölteni
- találni olyan android appot amelyik kiolvassa az SD kártya ID-t. Nekem a letöltésben lévő apk nem működik, a kommentekben leírtat pedig csak olyan oldalon találtam ami ingyenes, de hitelkártya adatokat kér. Szóval nekem nem sikerült. Így a régi kártyát használtam, amin rajta van a key fájl.
Naplózva

2.0TDCi Titanium 211LE PS - 2016 Kék fenevad
NPeter
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 88



E-mail
« Új hozzászólás #2004 Dátum: 2023.03.06 hétfő, 12:06:29 »

Ami a bunyolította nálam
- A lent megadott linkről való letöltéshez a PC-re és a telefonra is telepíteni kell a telegram appot
- Érdemes a PC-n olyan letöltő mappát beállítani a telegram appban, ahol biztosan van elég hely ( a kicsomagoláshoz is) ~80GB
- Megfelelő program a többkötetes zip fájl kicsomagolásához (winrar, de a windows commander is tudja)
- ha harmadjára is hibát jelez a kicsomagolás a legvégén, akkor az adott zip fájlt letörölni és újra letölteni
- találni olyan android appot amelyik kiolvassa az SD kártya ID-t. Nekem a letöltésben lévő apk nem működik, a kommentekben leírtat pedig csak olyan oldalon találtam ami ingyenes, de hitelkártya adatokat kér. Szóval nekem nem sikerült. Így a régi kártyát használtam, amin rajta van a key fájl.


Az az APK nekem se működött egyébként, ezért oldottam meg arduinoval, csak az nincs minden háztartásban. Gondolkoztam rajta hová lenne érdemes felölteni a fájlokt, hogy legalább az itteni embereknek ne kelljen telegramozni, de nem tudok jó megoldást sajnos, nagyon nagy a csomag.
Naplózva

Ford Fusion SE (USA) 2.0 Automata | 2016
Mondeo MKIII 1.8 ambiente 110LE | 2003.08
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26657


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #2005 Dátum: 2023.03.06 hétfő, 12:11:24 »

Az az APK nekem se működött egyébként, ezért oldottam meg arduinoval, csak az nincs minden háztartásban. Gondolkoztam rajta hová lenne érdemes felölteni a fájlokt, hogy legalább az itteni embereknek ne kelljen telegramozni, de nem tudok jó megoldást sajnos, nagyon nagy a csomag.

Mi a baj a telegrammal? Mióta kirobbant a háború, szinte csak ezen lehet kommunikálni oroszokkal.  nyes
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
NPeter
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 88



E-mail
« Új hozzászólás #2006 Dátum: 2023.03.06 hétfő, 15:07:01 »

Mi a baj a telegrammal? Mióta kirobbant a háború, szinte csak ezen lehet kommunikálni oroszokkal.  nyes


Nekem semmi, de bizonyára van akinek extra gondot okoz telepítgetni. Smiley

A régi SD kártyán találtam egy NavitelContent mappát magyar hangokkal és egyéb adatokkal. Na ezt nem tudom hova rakni, nem áll össze hogy miért van rajta, legalábbis az autó erről nem igazán vesz tudomást, hogy ott van bármi is, hiszen nincs fenn Navital alkalmazás Smiley
« Utoljára szerkesztve: 2023.03.06 hétfő, 15:15:14 írta NPeter » Naplózva

Ford Fusion SE (USA) 2.0 Automata | 2016
Mondeo MKIII 1.8 ambiente 110LE | 2003.08
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #2007 Dátum: 2023.03.06 hétfő, 16:08:43 »

Van egy kapcsoló (utólag beletákolt) az autóban a váltókar mellett és nem tudom mit csinál, a kereskedésnek sincs róla infója ahonnan vettem. Látszólag nem történik semmi, amikor kapcsolgatom, de szörnyen bosszant, hogy nem tudom miért van ott. Van valami módja annak, hogy ezt könnyen kiderítsem a legkevesebb megbontással. Vagy látott már valaki hasonló megoldást valamire amire asszociálni lehet?

Köszönöm szépen előre is, ha valakinek van ötlete Smiley

https://photos.app.goo.gl/Z11SemRzjfeBYWUc8
nekem ilyen kapcsoló volt beépítve a lézer blokkoló egységnek utólagosan.... Roll Eyes neked van-e volt-e,azt kizárt dolog,mert nemtudhatom. vigyor3
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
NPeter
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 88



E-mail
« Új hozzászólás #2008 Dátum: 2023.03.06 hétfő, 16:32:45 »

nekem ilyen kapcsoló volt beépítve a lézer blokkoló egységnek utólagosan.... Roll Eyes neked van-e volt-e,azt kizárt dolog,mert nemtudhatom. vigyor3

Köszönöm a tippeket!

Tudom egy kapcsoló a világon mindenre jó lehet, de ezek alapján el tudok indulni legalább valamerre mielőtt szétkapom  smile. A lézer blokkoló eszembe se jutott volna. A katapultot, a sugárhajtóművet, a héliummal töltött kerékkel történő repülést és az önmegsemmisítő rendszert teszteltem eddig, de egyiket se aktiválta, így ezeket zártam ki eddig. nyes A start-stopot meg fogom nézni, azt aránylag könnyű tesztelni, a lézerblokkólót meg talán megtalálom, ha van benne.

Hogy kösd le a hülyegyereket? Adj el neki egy autót egy utólag beépített kapcsolóval, ami nem csinál semmit és hónapokig keresni fogja, hogy mire való. vigyor2
Naplózva

Ford Fusion SE (USA) 2.0 Automata | 2016
Mondeo MKIII 1.8 ambiente 110LE | 2003.08
Miki4
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 29



E-mail
« Új hozzászólás #2009 Dátum: 2023.03.08 szerda, 13:36:38 »

Van egy kapcsoló (utólag beletákolt) az autóban a váltókar mellett és nem tudom mit csinál, a kereskedésnek sincs róla infója ahonnan vettem. Látszólag nem történik semmi, amikor kapcsolgatom, de szörnyen bosszant, hogy nem tudom miért van ott. Van valami módja annak, hogy ezt könnyen kiderítsem a legkevesebb megbontással. Vagy látott már valaki hasonló megoldást valamire amire asszociálni lehet?

Köszönöm szépen előre is, ha valakinek van ötlete Smiley

https://photos.app.goo.gl/Z11SemRzjfeBYWUc8

Ezt minden Usából behozott autóra rátákolják. Valami hátsó ködlámpa/tolatólámpa különbözőség miatt, ha jól emlékszem.
Naplózva

Mondeo Vignale Hybrid
NPeter
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 88



E-mail
« Új hozzászólás #2010 Dátum: 2023.03.08 szerda, 20:39:33 »

Ezt minden Usából behozott autóra rátákolják. Valami hátsó ködlámpa/tolatólámpa különbözőség miatt, ha jól emlékszem.

Jó tipp, köszönöm szépen!
Naplózva

Ford Fusion SE (USA) 2.0 Automata | 2016
Mondeo MKIII 1.8 ambiente 110LE | 2003.08
N0R31
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 228



« Új hozzászólás #2011 Dátum: 2023.03.14 kedd, 07:56:54 »

Ezt minden Usából behozott autóra rátákolják. Valami hátsó ködlámpa/tolatólámpa különbözőség miatt, ha jól emlékszem.

Ott alapból nincs hátsó ködlámpa, sőt az elsőt is legtöbbszőr utólag rakják be...
Naplózva

Mondeo MK5 2.0 TDCi - 150 Le -  Deep Impact Blue (180 by PF) --> 205 by PF
NPeter
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 88



E-mail
« Új hozzászólás #2012 Dátum: 2023.03.16 csütörtök, 16:00:41 »

Ott alapból nincs hátsó ködlámpa, sőt az elsőt is legtöbbszőr utólag rakják be...

Igen, hátsó ködlámpa valóban nincs benne. Az első az gyárilag került bele. A hátsó lámpáknál ami eltérés szokott lenni az az index, ott ugye a féklámpa a mindenes, de azt cserélni is kell. Illetve mivel amerikában kötelező a sárga index elől, ezért az is sárga, ez ízlés kérdése, de nekem így pofásabb, mint a teljesen víztiszta. Továbbá ebben van a csomagtartóban egy sötétben világító kallantyú, amellyel ki lehet nyitni belülről, ha esetleg bezárnád magad a csomitartóba. taps Azt hiszem ez az extra és igen fontos biztonsági funckió EU verziókba nem kerül bele. nyes
Egyébként arra jutottam, hogy, ha ez a kapcsoló valaha jó is volt bármire, manapság már semmit se csinál. :-)
Naplózva

Ford Fusion SE (USA) 2.0 Automata | 2016
Mondeo MKIII 1.8 ambiente 110LE | 2003.08
NPeter
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 88



E-mail
« Új hozzászólás #2013 Dátum: 2023.03.17 péntek, 15:43:05 »

Bekapcsoltam pár dolgot a Fordon, nem találtam itt róla leírást, meg úgy magyarul se sokat, így leírom, hátha valakinek hasznos lesz. Ez az információ elérhető publikusan neten, szóval nem sok újdonság van benne.

Csak saját felelősségre, az itt leírtak tartalmazhatnak hibát, elírást, tévedést, eltérést és úgy általában nem vállalok értük felelősséget. Mindenki a saját felelősségére használhatja a lenti információkat!


Kell hozzá Forscan extended licensz (ingyen van) és normális kábel (pl. ilyen, de ez épp drága, 30 dollár körül is meg lehet úszni).
Rádugjuk a kábelt, rácsatlakozunk Forscannal, ha csatlakozott megnyomjuk oldalt a chip ikont, ekkor kilistázza a modulokat. Nekünk a megfelelő modulokból az AS Built-ot kell indítani. Kijelöljük rákattinással, majd alul a kis play gombot megnyomjuk. Ekkor betöltődik a modul. Itt még nem bántunk semmit, hanem elsőnek csinálunk egy biztonsági mentést a lenti gombbal egy fájlba! Ha elmentettük az adatokat, akkor utána lehet módosítani. Érdemes egyesével. Ha bármi nem ok, vissza tudjuk tölteni a mentésből az eredeti konfigurációt, ezért fontos a mentés. Nem, nem fogsz rá emlékezni mit írtál át amikor vissza akarsz csinálni valamit. wave

Ahol X van ott nem bántjuk a számokat, hagyjuk úgy ahogy van, ahol zöld szám van, ott írjuk csak át.

Ahol jeleztem, hogy Ez elérhető nem AS Build módban is ott, ha nem az AS Built modulsort választod ki, hanem a simát, akkor kultúráltabb módon tudod be és kikapcsolni a funkciót Forscanban.

Riasztó aktiválása
BdyCM modul, 726-01-02 címen a 8. szám, ha 1-es aktív, ha 0 inaktív.
Aktiválás: XXXX XXX1 XXXX
Kikapcsolás: XXXX XXX0 XXXX

BMS (akkufigyelő rendszer)
BdyCM modul 726-04-01 címen a 4. szám, 2-es aktív, 0-ás letiltva
Aktiválás: XXX2 XXXX XXXX
Kikapcsolás: XXX0 XXXX XXXX

Automatikus visszazárás (ha nem nyitsz ajtót nyitás után újra lezár)
BdyCM modul 726-15-02 cím
Bekapcsolva: 0101 0101 0149
Kikapcsolva: 0000 0000 0044
Menü hozzáadása a műszerfalhoz:
IPC modul 720-01-01 cím 4. szám, 1-es nem látszik, 5-ös látszik
Nem látszik: XXXX 1XXX XXXX
Látszik: XXXX 5XXX XXXX

Ablakok nyitása távirányítóval
BdyCM modul 726-17-02 cím
Aktiválás: 0101 0101 014B
Kikapcsolás: 0000 0000 0046

Ablakok zárása távirányítóval
BdyCM modul 726-17-01 cím
Aktiválás: 0101 0101 014A
Kikapcsolás: 0000 0000 0045

Keréknyomás kijelző
Ez elérhető nem AS Build módban is
IPC modul 720-04-01 cím 2. szám, 0 kikapcsolva, 4 bekapcsolva
Bekapcsolva: X4XX XXXX XXXX
Kikapcsolva: X0XX XXXX XXXX

Digitális sebességmérő
Ez elérhető nem AS Build módban is
IPC modul, 720-07-01 cím 4. szám, 0 kikapcsolva, 1 bekapcsolva
Bekapcsolva: XXX1 XXXX XXXX
Kikapcsolva: XXX0 XXXX XXXX

30 perces fogyasztási diagrammok a kijelzőre
Ez elérhető nem AS Build módban is
IPC modul 730-02-01, második szám.
Bekapcsolás: Adj a második számhoz (Y) 4-et X(Y+4)XX XXXX XXXX
(hexadecimális, 6+4=A, 7+4=B, 8+4=C, 9+4=C, A+4=D, B+4=E, C+4=F)
Kikapcsolás: Vonj ki a második számból 4-t

Régió és rádió frekvencia módosítása (import esetén) magyarra.
Ettől nem lesz magyar nyelved, ahhoz firmware-t kell frissíteni.
ACM 727-04-01 X3XX XX48 55XX
FCIM 7A7-01-01 X4XX XXXX XXXX
APIM 7D0-01-01 XXXX XXXX 3XXX
APIM 7D0-02-01 4855 XXXX XXXX
IPC 720-04-02 4855 XXXX XXXX


Jó állítgatást. Majd jövök sync2 csíntevésekkel is, ha lesz időm rá és sikerül, ma délután megpróbálok valami, bármilyen véletlen sem gyári alkalmazást futtatni rajta. Grin

Amire viszont nem jöttem rá, hogy amikor kiadom a Navigation hangparancsot, akkor miért szól be, hogy nem jó az SD kártya ehhez. Bökdöséssel meg simán működik a navi. F7 és F11 kártyával is ezt játsza.
Naplózva

Ford Fusion SE (USA) 2.0 Automata | 2016
Mondeo MKIII 1.8 ambiente 110LE | 2003.08
Sakos
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4940



E-mail
« Új hozzászólás #2014 Dátum: 2023.03.17 péntek, 21:50:48 »

Bekapcsoltam pár dolgot a Fordon, nem találtam itt róla leírást, meg úgy magyarul se sokat, így leírom, hátha valakinek hasznos lesz. Ez az információ elérhető publikusan neten, szóval nem sok újdonság van benne.
Köszi, ez hasznos.

Ez a 30 perces fogyasztási diagrammok a kijelzőre meg a keréknyomás kijelzés hogy néz ki?
Naplózva

2.0TDCi Titanium 211LE PS - 2016 Kék fenevad
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26657


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #2015 Dátum: 2023.03.17 péntek, 21:58:47 »

Köszi, ez hasznos.

Ez a 30 perces fogyasztási diagrammok a kijelzőre meg a keréknyomás kijelzés hogy néz ki?

A diagram egy faxság, a keréknyomás meg úgy, hogy kiírja melyik kerékben mennyi a nyomás.
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
Sakos
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4940



E-mail
« Új hozzászólás #2016 Dátum: 2023.03.18 szombat, 19:58:01 »

A diagram egy faxság, a keréknyomás meg úgy, hogy kiírja melyik kerékben mennyi a nyomás.
Értem, hogy fasság, de hogy néz ki?
A keréknyomást most is kiírja, ha bemegyek a menübe. Ez valami más?
Naplózva

2.0TDCi Titanium 211LE PS - 2016 Kék fenevad
NPeter
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 88



E-mail
« Új hozzászólás #2017 Dátum: 2023.03.19 vasárnap, 07:21:57 »

Értem, hogy fasság, de hogy néz ki?
A keréknyomást most is kiírja, ha bemegyek a menübe. Ez valami más?
Ez pont az, 4 szám a négy kerékhez.
A fogyasztás meg így néz ki (más műszeregység esetén másképp, nekem ez a fajta van, mint ami a hibridekben). Nem saját kép, utálok random helyekre képeket feltölteni.
Naplózva

Ford Fusion SE (USA) 2.0 Automata | 2016
Mondeo MKIII 1.8 ambiente 110LE | 2003.08
pancsuri@freestart.hu
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 60


« Új hozzászólás #2018 Dátum: 2023.04.22 szombat, 09:46:27 »

Eladó vadonat új Tesla Style. Amihez jó: Mondeo MK5, 2015-2018, Sync 2, Automata klima. Rádió adatai: 4Gb ram/64GB rom, Android 10 rendszer. Minden működik rajt, ami az eredetin is. Ára 150.000 Ft. Csak személyesen.
« Utoljára szerkesztve: 2023.07.15 szombat, 17:36:42 írta pancsuri@freestart.hu » Naplózva

2015. Mondeo MKV 2.0 TDCi Hatchback Titanium (total black)
Sakos
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4940



E-mail
« Új hozzászólás #2019 Dátum: 2023.04.22 szombat, 18:23:21 »

Eladó vadonat új Tesla Style. Amihez jó: Mondeo MK5, 2015-2018, Sync 2, Automata klima. Rádió adatai: 4Gb ram/64GB rom, Android 10 rendszer. Minden működik rajt, ami az eredetin is. Ára 200.000 Ft. Csak személyesen.
Szia,

Ha flottul menne rajta az android auto wifi-n is, akkor érdekelhet. Hol van ez helyileg?
Naplózva

2.0TDCi Titanium 211LE PS - 2016 Kék fenevad
pancsuri@freestart.hu
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 60


« Új hozzászólás #2020 Dátum: 2023.04.22 szombat, 18:54:36 »

Szia,

Ha flottul menne rajta az android auto wifi-n is, akkor érdekelhet. Hol van ez helyileg?
Kaposvár és Fonyód közt félúton. Amúgy egy ilyen fejegységre minek az AndroidAutó? Minden Androidos app megy rajt önállóan is, ami a Play áruházba elérhető.
Naplózva

2015. Mondeo MKV 2.0 TDCi Hatchback Titanium (total black)
Sakos
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4940



E-mail
« Új hozzászólás #2021 Dátum: 2023.04.22 szombat, 20:35:41 »

Kaposvár és Fonyód közt félúton. Amúgy egy ilyen fejegységre minek az AndroidAutó? Minden Androidos app megy rajt önállóan is, ami a Play áruházba elérhető.
Na ja, ha van internet elérés.
PM-ben küldjél részletes leírást a készülékről (vagy az alis linket, ahonnan rendelted Wink)
Naplózva

2.0TDCi Titanium 211LE PS - 2016 Kék fenevad
pancsuri@freestart.hu
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 60


« Új hozzászólás #2022 Dátum: 2023.04.22 szombat, 20:39:40 »

Na ja, ha van internet elérés.
PM-ben küldjél részletes leírást a készülékről (vagy az alis linket, ahonnan rendelted Wink)
Ha a mobilodon van net akkor a fejegységen is lehet. https://www.aliexpress.com/item/1005004650780918.html?spm=a2g0o.order_list.order_list_main.5.53211802EFyPOi
Naplózva

2015. Mondeo MKV 2.0 TDCi Hatchback Titanium (total black)
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26657


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #2023 Dátum: 2023.04.22 szombat, 20:49:56 »

Na ja, ha van internet elérés.
PM-ben küldjél részletes leírást a készülékről (vagy az alis linket, ahonnan rendelted Wink)
150-160 egy navis sync3 szett, ezerszer jobb minőség és “gyári”.
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
Sakos
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4940



E-mail
« Új hozzászólás #2024 Dátum: 2023.04.22 szombat, 21:39:44 »

150-160 egy navis sync3 szett, ezerszer jobb minőség és “gyári”.
Igen, az a terv. 150-ért hol?
Naplózva

2.0TDCi Titanium 211LE PS - 2016 Kék fenevad
pancsuri@freestart.hu
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 60


« Új hozzászólás #2025 Dátum: 2023.04.23 vasárnap, 07:50:52 »

150-160 egy navis sync3 szett, ezerszer jobb minőség és “gyári”.
Egy új Sync 3 is 300 körül van, és meg sem közelít egy Androidos tablet fejegységet. Olyannak higgy akinek van, én másfél éve használom teljes megelégedéssel.
Naplózva

2015. Mondeo MKV 2.0 TDCi Hatchback Titanium (total black)
Sakos
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4940



E-mail
« Új hozzászólás #2026 Dátum: 2023.04.23 vasárnap, 18:10:16 »

Egy új Sync 3 is 300 körül van, és meg sem közelít egy Androidos tablet fejegységet. Olyannak higgy akinek van, én másfél éve használom teljes megelégedéssel.
Az alin van Sync 3 kit is.
Ezek szerint nálad egy pontosan ugyanilyet ki is lehet próbálni?
Naplózva

2.0TDCi Titanium 211LE PS - 2016 Kék fenevad
pancsuri@freestart.hu
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 60


« Új hozzászólás #2027 Dátum: 2023.04.24 hétfő, 16:56:10 »

Az alin van Sync 3 kit is.
Ezek szerint nálad egy pontosan ugyanilyet ki is lehet próbálni?
Nem! Nálam egy 12,1-colos, Tesla stílusú Android 12-őt futtató fejegységet lehet kipróbálni.
Naplózva

2015. Mondeo MKV 2.0 TDCi Hatchback Titanium (total black)
Sakos
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4940



E-mail
« Új hozzászólás #2028 Dátum: 2023.04.25 kedd, 11:09:33 »

Nem! Nálam egy 12,1-colos, Tesla stílusú Android 12-őt futtató fejegységet lehet kipróbálni.
Olyat lehet kipróbálnai, amit árulsz, nem?
Naplózva

2.0TDCi Titanium 211LE PS - 2016 Kék fenevad
pancsuri@freestart.hu
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 60


« Új hozzászólás #2029 Dátum: 2023.04.26 szerda, 17:01:04 »

Olyat lehet kipróbálnai, amit árulsz, nem?
Szerinted mit szeretnék eladni?
Naplózva

2015. Mondeo MKV 2.0 TDCi Hatchback Titanium (total black)
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26657


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #2030 Dátum: 2023.04.26 szerda, 21:28:56 »

Eladó vadonat új Tesla Style. Amihez jó: Mondeo MK5, 2015-2018, Sync 2, Automata klima. Rádió adatai: 4Gb ram/64GB rom, Android 10 rendszer. Minden működik rajt, ami az eredetin is. Ára 200.000 Ft. Csak személyesen.

Ez most 74-75e forint az alin, nem?
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
Sakos
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4940



E-mail
« Új hozzászólás #2031 Dátum: 2023.04.26 szerda, 22:00:49 »

Talán át kéne rakni ezt az egészet a hirdetés topikba.
Naplózva

2.0TDCi Titanium 211LE PS - 2016 Kék fenevad
pancsuri@freestart.hu
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 60


« Új hozzászólás #2032 Dátum: 2023.04.27 csütörtök, 10:22:23 »

Ez most 74-75e forint az alin, nem?
Miért beszélsz butaságot? Linkeld már ide ami ezekkel a paraméterekkel bír: 4Gb ram, 64Gb rom, Android 10. Sync 2, Autó klíma.
Naplózva

2015. Mondeo MKV 2.0 TDCi Hatchback Titanium (total black)
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26657


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #2033 Dátum: 2023.04.27 csütörtök, 13:14:40 »

Miért beszélsz butaságot? Linkeld már ide ami ezekkel a paraméterekkel bír: 4Gb ram, 64Gb rom, Android 10. Sync 2, Autó klíma.

Lehet ez azért olcsóbb mert android 12 és 8/256GB?

https://www.aliexpress.com/item/1005004650780918.html?spm=a2g0o.order_list.order_list_main.5.53211802EFyPOi&fbclid=IwAR1lWDesn8bOt4mPqD8xp_L-3EcDexchdXTqTKvpdCTSAkdYvJdX1FFAVDM
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
Zolibácsi
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3359



« Új hozzászólás #2034 Dátum: 2023.04.27 csütörtök, 13:29:35 »


Szép öngól,  vigyor3 778$
Naplózva

MK5 2.0TDCi Titanium PS
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #2035 Dátum: 2023.04.27 csütörtök, 14:18:42 »


 hehe

"I didn't get what I ordered. I consulted with the seller before ordering. I am very disappointed because it is so useless to me."
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Sakos
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4940



E-mail
« Új hozzászólás #2036 Dátum: 2023.04.27 csütörtök, 14:27:49 »

Ezt benézted. De tényleg van Android 13-mal 169-ért. (T400-as típus)
https://www.aliexpress.com/item/1005002894569365.html?spm=a2g0o.detail.1000014.1.65a26ed5U1ebZq&gps-id=pcDetailBottomMoreOtherSeller&scm=1007.40050.281175.0&scm_id=1007.40050.281175.0&scm-url=1007.40050.281175.0&pvid=4ef23abb-b9e2-4ae7-ad34-232f716769b8&_t=gps-id:pcDetailBottomMoreOtherSeller,scm-url:1007.40050.281175.0,pvid:4ef23abb-b9e2-4ae7-ad34-232f716769b8,tpp_buckets:668%232846%238112%231997&pdp_npi=3%40dis%21HUF%21216489.09%21137162.98%21%21%21%21%21%40211b446216825982764862226e6d73%2112000026860745927%21rec%21HU%21
Ez tud mobilinternetet is.

Jól néznek ki, de kérdés a minőség meg a használhatóság.
Naplózva

2.0TDCi Titanium 211LE PS - 2016 Kék fenevad
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26657


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #2037 Dátum: 2023.04.27 csütörtök, 15:37:33 »

Szép öngól,  vigyor3 778$

Én ezt nem értem. Nekem azt írja, hogy 40% off, így, 72156,07 forint.

Mondjátok már el, hogy mit nézek rosszul, de tényleg...  vigyor3
« Utoljára szerkesztve: 2023.04.27 csütörtök, 15:49:44 írta Mikorka Kálmán » Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
pancsuri@freestart.hu
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 60


« Új hozzászólás #2038 Dátum: 2023.04.27 csütörtök, 15:55:02 »

Én ezt nem értem. Nekem azt írja, hogy 40% off, így, 72156,07 forint.

Mondjátok már el, hogy mit nézek rosszul, de tényleg...  vigyor3
Akkor gyorsan rendeld meg, de azért a vámot még tedd hozzá
Naplózva

2015. Mondeo MKV 2.0 TDCi Hatchback Titanium (total black)
Zolibácsi
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3359



« Új hozzászólás #2039 Dátum: 2023.04.27 csütörtök, 15:59:35 »

Én ezt nem értem. Nekem azt írja, hogy 40% off, így, 72156,07 forint.

Mondjátok már el, hogy mit nézek rosszul, de tényleg...  vigyor3

A 8/256 (utolsó a sorban) teljes ára 1296$, -40% 778$

Rossz terméket nézel csak annyi.
Naplózva

MK5 2.0TDCi Titanium PS
pancsuri@freestart.hu
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 60


« Új hozzászólás #2040 Dátum: 2023.04.27 csütörtök, 16:01:24 »

Nézd már meg hogy melyik rádió típushoz való! Sync 2 -höz például nem jó. Sokan azért szidják a Tesla típust, mert össze-vissza veszik, de nem nézik a PONTOS paramétereket. Ahhoz, hogy azt tudja amit a gyári, mindenre figyelni kell a rendeléskor.
Naplózva

2015. Mondeo MKV 2.0 TDCi Hatchback Titanium (total black)
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26657


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #2041 Dátum: 2023.04.27 csütörtök, 16:25:28 »

Ezt tényleg benéztem. Viszont szerintem ez irreálisan drága.

Mondjuk én gyári megoldás hívő vagyok, ott egy sync3, de már lehet egy sync4 is olcsóbban kijön.
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
Titanium22
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 132


« Új hozzászólás #2042 Dátum: 2023.05.13 szombat, 12:17:16 »

Sziasztok!

Véleményetekre lennék kíváncsi.
Ki milyen obd csatlakozót ajánl a Forscan programhoz? (funkciók aktiválasához: pl digitális sebességkijelzés, keresztirányú forgalomfigyelés bekapcsolása, stb)
Naplózva

Ford Mondeo 2017 MK5 Híbrid Titanium
pancsuri@freestart.hu
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 60


« Új hozzászólás #2043 Dátum: 2023.05.13 szombat, 13:53:45 »

Sziasztok!

Véleményetekre lennék kíváncsi.
Ki milyen obd csatlakozót ajánl a Forscan programhoz? (funkciók aktiválasához: pl digitális sebességkijelzés, keresztirányú forgalomfigyelés bekapcsolása, stb)
Rengeteg létezik. Ez az egyik ami tuti jó: https://www.aliexpress.com/item/32847034453.html?spm=a2g0o.order_list.order_list_main.144.21ef1802bjts0p
Naplózva

2015. Mondeo MKV 2.0 TDCi Hatchback Titanium (total black)
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #2044 Dátum: 2023.05.14 vasárnap, 12:57:23 »

Sziasztok!

Véleményetekre lennék kíváncsi.
Ki milyen obd csatlakozót ajánl a Forscan programhoz? (funkciók aktiválasához: pl digitális sebességkijelzés, keresztirányú forgalomfigyelés bekapcsolása, stb)
nem szükséges minden topicban ugyan azt a kérdést feltenni,egyben is látja mindenki.A másikokban töröltem.

válassz az ajánlottak közül: https://forscan.org/download.html
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
revipeti69
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9


E-mail
« Új hozzászólás #2045 Dátum: 2023.05.15 hétfő, 18:27:27 »

A segítségeteket szeretném kérni, van egy 2016 os Mondeom ami nem ledes, viszont a nappali menetfény teljesen elhalványodott és besárgult, először az egyik majd nemsokra rá a másik oldali is. Mi lehet ennek az oka, illetve meg tudják ezt gyógyítani valahol?

Köszi.
Naplózva
Zolibácsi
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3359



« Új hozzászólás #2046 Dátum: 2023.05.16 kedd, 09:11:25 »

A segítségeteket szeretném kérni, van egy 2016 os Mondeom ami nem ledes, viszont a nappali menetfény teljesen elhalványodott és besárgult, először az egyik majd nemsokra rá a másik oldali is. Mi lehet ennek az oka, illetve meg tudják ezt gyógyítani valahol?

Köszi.

Tudnál feltenni képet hogy is néz ki?
Naplózva

MK5 2.0TDCi Titanium PS
revipeti69
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9


E-mail
« Új hozzászólás #2047 Dátum: 2023.05.16 kedd, 22:31:46 »

Tudnál feltenni képet hogy is néz ki?

Szia.

https://kepkuldes.com/image/Bif2Ae
https://kepkuldes.com/image/BiftMm

Az első a világítás nélküli a második világítással. Nem adja annyira vissza, de azért látni mire gondolok.
Naplózva
revipeti69
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9


E-mail
« Új hozzászólás #2048 Dátum: 2023.05.30 kedd, 13:59:43 »

Senkinek semmi tipp?
Naplózva
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #2049 Dátum: 2023.05.30 kedd, 21:10:05 »

Senkinek semmi tipp?
tipp lenne,csak nem vagy előrébb.
A ledek veszíthettek a fényerőből.Javítani kellene a tápját,de nem lehet roncsolás nélkül szétszedni a ködlámpát.
Talán ha üveg,akkor rugalmasan ragasztott.Ha PC, akkor ultrahangos hegesztéssel készült,akkor nem bontható.
Keress bontottat,ha zavar...
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Oldalak: 1 ... 34 35 36 37 38 39 40 [41] 42   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.077 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.