Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.04.30 kedd, 03:14:55 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 60 61 62 63 64 65 66 [67] 68 69 70 71 72 73 74 ... 296   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: TDCi motorok  (Megtekintve 4712272 alkalommal)
0 Felhasználó és 106 vendég van a témában
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26657


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #3300 Dátum: 2014.02.03 hétfő, 11:02:38 »

kapunk ingyé egy kiemelt lakosztályos wellnesshétvégét, minden szolgáltatás ingyé-vel 2014ben amikor szeretnénk.... Wink


Átruházható?  vigyor3
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
Trekxc
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1671


Trek a bringa és xc=cross country


E-mail
« Új hozzászólás #3301 Dátum: 2014.02.03 hétfő, 17:03:47 »

Kicsit gurultam vele mert el kellett mennem tankolni (kevés volt az anyag benne és nem kapcsolt be az állófűtés Sad).
A mormogás meg van gyorsításkor is, csak nem olyan hangos, vagy a motorzaj jobban elnyomja.
Néztem kettesben és hármasban (mármint fokozatban). A morgás üteme nem változott. Akkor gondolom nem váltó és 1/2tengely, hanem inkább
Hali remelem megjavitjak hamarosan az autodat!
Kerdesem lenne az allofuteseddel kapcsolatosan: Te hogy hasznalod?
En meg csak az elore programozast es hosszabb parkolasnal a hontartast probaltam es ezek nagyon jol mukodnek.
Milyen amikor csak inditaskor kapcsolod be a kigeszito futest? mennyire gyorsan melegiti be az autot? Persze amennyiben probaltad!
Majd en is kiprobalom termeszetesen valamikor  wave
Udv es koszi elore is a valaszod, BB

Naplózva

2008 Tit-S 2.2TDCi 175PS M6 kombi
2007 S-max 2.5T M6
2008 Volvo C30 T5 M6 Autotech stage 4 382PS/488Nm
2002 BMW E-46 330 cab M5
Ex: MK3 mondi 2.0 és 2.2 TDCi, Galaxy 2.0 TDCi
Stephen
Vendég
« Új hozzászólás #3302 Dátum: 2014.02.03 hétfő, 20:50:06 »

Hali remelem megjavitjak hamarosan az autodat!
Kerdesem lenne az allofuteseddel kapcsolatosan: Te hogy hasznalod?
En meg csak az elore programozast es hosszabb parkolasnal a hontartast probaltam es ezek nagyon jol mukodnek.
Milyen amikor csak inditaskor kapcsolod be a kigeszito futest? mennyire gyorsan melegiti be az autot? Persze amennyiben probaltad!
Majd en is kiprobalom termeszetesen valamikor  wave
Udv es koszi elore is a valaszod, BB



Az álló fūtést én is leginkább előre beprogramozva használom.
7:20 kor indulunk a trónörökössel a suliba, erre az időpontra van belőve hétfőtől péntekig.
Egyszer-kétszer kapcsoltam be indulás előtt adhoc. 4-5 perc múlva lementem és kellemes meleg volt a kocsiban.
Igaz a hideg bőrülés kicsit rontja a komfortot (pedig az üléshűtés be sincs kapcsolva  vigyor2)

Mivel nincs garázsunk, nagyon hasznos. Remélem, hgy a motor élettartama majd igazolja a többlet fogyasztást.

Volt egy keményebb hideg, amikor rendesen lefagyott (nem az ónos esőre gondolok). Akkor kicsit elégedetlen voltam, mert nem volt teljesen leolvadva a szélvédő. Csak két tenyérnyi helyen kezdett olvasni, mire kikapcsolt.
Pont a leidőgzítésre  értem le. Beindítottam a motort,  bekapcsoltam az ablak olvasztó funkciót, elhúztak a  kaput, kiálltam, behúztam a kaput.
Mire viszaültem, már az ablaktörlővel simán le tudtam törölni.
Nincs több kapirgálás, jégoldózás, 10 perces melengetés. Smiley

Beszéltem erről egy barátommal. Az az 5lete volt, hogy állítsák be 2 időzítést 10 perces eltolással. Akkor többet fog menni, de valószínezetūleg teljesen le fog olvadni.

Nem hallottál távirányítóról a rendszerhez?
Egy ex kollégámnak volt utólagos Webasto beépítve a kocsijába. Ahhoz volt távirányító.
Praktikus lenne csak bekapcsolni egy gombnyomással a lakásból indulás előtt 1 kicsivel.
Látok a reaktortérben 1 Webasto matricát. Lehet, hogy +keresem őket...
« Utoljára szerkesztve: 2014.02.04 kedd, 13:49:01 írta Stephen » Naplózva
Trekxc
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1671


Trek a bringa és xc=cross country


E-mail
« Új hozzászólás #3303 Dátum: 2014.02.03 hétfő, 21:38:13 »

Az álló fūtést én is leginkább előre beprogramozva használom.
7:20 kor indulunk a trónörökössel a suliba, erre az időpontra van belőve hétfőtől péntekig.
Egyszer-kétszer kapcsoltam be indulás előtt adhoc. 4-5 perc múlva lementem és kellemes meleg volt a kocsiban.
Igaz a hideg bőrülés kicsit rontja a komfortot (pedig az üléshűtés be sincs kapcsolva  vigyor2)

Mivel nincs garázsunk, nagyon hasznos. Remélem, hgy a motor élettartama majd igazolja a többlet fogyasztást.

Volt egy keményebb hideg, amikor rendesen lefagyott (nem az ónos esőre gondolok). Akkor kicsit elégedetlen voltam, mert nem volt teljesen leolvadva a szélvédő. Csak két tenyérnyi helyen kezdett olvasni, mire kikapcsolt.
Pont a leidőgzítésre  értem le. Beindítottam a motort,  bekapcsoltam az ablak olvasztó funkciót, elhúztak a  kaput, kiálltam, behúztam a kaput.
Mire viszaültem, már az ablaktörlővel simán le tudtam törölni.
Nincs több kapirgálás, jégoldózás, 10 perces melengetés. Smiley

Beszéltem erről egy barátommal. Az az 5lete volt, hogy állítsák be 2 időzítést 10 perces eltolással. Akkor többet fog menni, de valószínezetūleg teljesen le fog olvadni.

Nem hallottál távirányítóról a rendszerhez?
Egy ex kollégámnak volt utólagos Webasto beépítve a kocsijába. Ahhoz volt távirányító.
Praktikus lenne csak bekapcsolni egy gombnyomással a lakásból indulás előtt 1 kicsivel.
Látok a reaktortérben 1 Webasto matricát. Lehet, hogy mgkeresem őket...
Hali! A motornak biztosan jot tesz, hiszen meleg az olaj meg a viz amikor inditod a hideg inditas gyilkolja legjobban a motort.. 1x majd megnezem mennyire is melegiti fel onmagatol a vizet computerben. Mi telen auto (AC nelkul) 20 fok belso homerseklettel hasznaljuk az autot, de meg olyan nem volt, hogy ne olvasztotta volna le magat teljesen. (Ma tukor jeg volt mindenhol jeges kodosodes miatt nem volt szel ami ritka, de az auton uveg feluletein egy szem jeg sem maradt wow1) Sajna a ford gyari rendszerhez nincs taviranyito Sad A kollegamnak van hozza es telefonrol vezerli barhonnan ami nagyon durva Smiley Igaz az mas kategoria.. Probald meg azt, ha leallitod akkor magasabb belso homersekletre teszed a klimat plusz a szelvedore iranyitod es reggel is magasabb hofokra futi az autodat es tutira nem lesz jeges a szelvedod, hiszen igy biztosan leolvaszt mindent  eljen persze a ket beallitott hofok is jo lehet  wave Udv es koszi, BB
Naplózva

2008 Tit-S 2.2TDCi 175PS M6 kombi
2007 S-max 2.5T M6
2008 Volvo C30 T5 M6 Autotech stage 4 382PS/488Nm
2002 BMW E-46 330 cab M5
Ex: MK3 mondi 2.0 és 2.2 TDCi, Galaxy 2.0 TDCi
Stephen
Vendég
« Új hozzászólás #3304 Dátum: 2014.02.03 hétfő, 21:59:15 »

Hali! A motornak biztosan jot tesz, hiszen meleg az olaj meg a viz amikor inditod a hideg inditas gyilkolja legjobban a motort.. 1x majd megnezem mennyire is melegiti fel onmagatol a vizet computerben. Mi telen auto (AC nelkul) 20 fok belso homerseklettel hasznaljuk az autot, de meg olyan nem volt, hogy ne olvasztotta volna le magat teljesen. (Ma tukor jeg volt mindenhol jeges kodosodes miatt nem volt szel ami ritka, de az auton uveg feluletein egy szem jeg sem maradt wow1) Sajna a ford gyari rendszerhez nincs taviranyito Sad A kollegamnak van hozza es telefonrol vezerli barhonnan ami nagyon durva Smiley Igaz az mas kategoria.. Probald meg azt, ha leallitod akkor magasabb belso homersekletre teszed a klimat plusz a szelvedore iranyitod es reggel is magasabb hofokra futi az autodat es tutira nem lesz jeges a szelvedod, hiszen igy biztosan leolvaszt mindent  eljen persze a ket beallitott hofok is jo lehet  wave Udv es koszi, BB

Köszi a távirányító infót.
Azért beszélek a Webasto-val, hamár ingyen van.
Hátha mondanak valami okosságot..

Én olyan 24-25 C fokra állítom a fűtését. Menet közben leginkább lábra megy.
Átállítom szélvédőre mielőtt leállítom és majd meglátjuk.

Egy ismerős Tranzit buszában is van. Ő is azt mondta, hogy simán leolvasztja körben mindenhol jeget, havat.
Naplózva
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #3305 Dátum: 2014.02.04 kedd, 12:41:32 »

"Az én fejemben durván leegyszerűsítve úgy rakódott le az a kis tapasztalat, ami egy embernél az évek során összegyűlik, hogy lehet bármilyen csábító a keveset evő dízel, egy benzines azért előkelőbb. Szebb a hangja, jobb a szaga, és úgy általában kellemesebb jellem. Gumicsizmás traktorsofőr kontra színházjáró értelmiségi. Csak mostanában mintha gumicsizmával járnának a színházba."

  eplus2






Jöhetnek a dízelfanatikusok rosszalló megjegyzései
  hehe
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #3306 Dátum: 2014.02.04 kedd, 13:23:19 »

"Az én fejemben durván leegyszerűsítve úgy rakódott le az a kis tapasztalat, ami egy embernél az évek során összegyűlik, hogy lehet bármilyen csábító a keveset evő dízel, egy benzines azért előkelőbb. Szebb a hangja, jobb a szaga, és úgy általában kellemesebb jellem. Gumicsizmás traktorsofőr kontra színházjáró értelmiségi. Csak mostanában mintha gumicsizmával járnának a színházba."

  eplus2






Jöhetnek a dízelfanatikusok rosszalló megjegyzései
  hehe
Rossz!
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26657


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #3307 Dátum: 2014.02.04 kedd, 13:31:32 »

"Az én fejemben durván leegyszerűsítve úgy rakódott le az a kis tapasztalat, ami egy embernél az évek során összegyűlik, hogy lehet bármilyen csábító a keveset evő dízel, egy benzines azért előkelőbb. Szebb a hangja, jobb a szaga, és úgy általában kellemesebb jellem. Gumicsizmás traktorsofőr kontra színházjáró értelmiségi. Csak mostanában mintha gumicsizmával járnának a színházba."


Tibcsi igazad van, valóban sokkal szebb egy örvénylapátokat beszippantó 2.0 benyás hangja... taps
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #3308 Dátum: 2014.02.04 kedd, 13:32:57 »

"Az én fejemben durván leegyszerűsítve úgy rakódott le az a kis tapasztalat, ami egy embernél az évek során összegyűlik, hogy lehet bármilyen csábító a keveset evő dízel, egy benzines azért előkelőbb. Szebb a hangja, jobb a szaga, és úgy általában kellemesebb jellem. Gumicsizmás traktorsofőr kontra színházjáró értelmiségi. Csak mostanában mintha gumicsizmával járnának a színházba."

  eplus2






Jöhetnek a dízelfanatikusok rosszalló megjegyzései
  hehe
szerintem egészen más rakódott le ott. a fekália   hehe
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26657


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #3309 Dátum: 2014.02.04 kedd, 13:36:43 »

szerintem egészen más rakódott le ott. a fekália   hehe

 eplus2 taps
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #3310 Dátum: 2014.02.04 kedd, 14:27:06 »

Tibcsi igazad van, valóban sokkal szebb egy örvénylapátokat beszippantó 2.0 benyás hangja... taps

Hányszor hallottál már olyan hangot?
Egyszer sem......

Csak a duma megint...... ráadásul a dízel mindig dízel, a beszippantott örvénylapát meg emberi hanyagság eredménye, mert nem hirtelen történik....ha történik, hanem vannak előjelei, hogy javítani való van a motoron.
Nem minden autónál fordul elő......... tehát nem jó érv.  levele
 eplus2
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26657


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #3311 Dátum: 2014.02.04 kedd, 14:28:26 »

Hányszor hallottál már olyan hangot?
Egyszer sem......

Csak a duma megint...... ráadásul a dízel mindig dízel, a beszippantott örvénylapát meg emberi hanyagság eredménye, mert nem hirtelen történik....ha történik, hanem vannak előjelei, hogy javítani való van a motoron.
Nem minden autónál fordul elő......... tehát nem jó érv.  levele
 eplus2

Mondom Tibcsi mégegyszer: igazad van!  eplus2
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
Zoleex
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6653



E-mail
« Új hozzászólás #3312 Dátum: 2014.02.04 kedd, 14:29:33 »

Hányszor hallottál már olyan hangot?
Egyszer sem......

Csak a duma megint...... ráadásul a dízel mindig dízel, a beszippantott örvénylapát meg emberi hanyagság eredménye, mert nem hirtelen történik....ha történik, hanem vannak előjelei, hogy javítani való van a motoron.
Nem minden autónál fordul elő......... tehát nem jó érv.  levele
 eplus2

És a motorgenerál?  Roll Eyes Wink
Naplózva

2001.06. MKIII 2.0 TDDI 115LE Turnier, Ghia
2008.04. MKIV 2.0 TDCI 140LE Turnier, Tit.X
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #3313 Dátum: 2014.02.04 kedd, 15:34:15 »

És a motorgenerál?  Roll Eyes Wink


Az is emberi tényező okozta hiba.  vigyor3
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26657


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #3314 Dátum: 2014.02.04 kedd, 15:42:01 »

Az is emberi tényező okozta hiba.  vigyor3

A dízel ESETLEGES meghibásodása is az.  vigyor3
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26657


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #3315 Dátum: 2014.02.04 kedd, 15:43:12 »

Az is emberi tényező okozta hiba.  vigyor3

Most komolyan: egy 2.0 mondeó csettegő hangja szerinted szép? Vagy benzines hang tekintetében a V motorokra gondolsz, mert a V dízeleknek is szép hangja van!
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #3316 Dátum: 2014.02.04 kedd, 15:45:31 »

Hányszor hallottál már olyan hangot?
Egyszer sem......

Csak a duma megint...... ráadásul a dízel mindig dízel, a beszippantott örvénylapát meg emberi hanyagság eredménye, mert nem hirtelen történik....ha történik, hanem vannak előjelei, hogy javítani való van a motoron.
Nem minden autónál fordul elő......... tehát nem jó érv.  levele
 eplus2
mindent a megfelelő helyen:

1. dízelt a benzines topicban sziddj,és még ott se..... vigyor3
2.A BT-t a középmagyarországiban bhuzizd.... eplus2
3.A tdci topicban csak tanácsot adj,abból is csak olyat amiben nem tévedsz... nyes

Írjak hozzád használati utasítást?! hehe
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
doszi_zeg
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2726



E-mail
« Új hozzászólás #3317 Dátum: 2014.02.04 kedd, 16:35:26 »

Most komolyan: egy 2.0 mondeó csettegő hangja szerinted szép? Vagy benzines hang tekintetében a V motorokra gondolsz, mert a V dízeleknek is szép hangja van!
eljen
A szép hang V8-nál kezdődik az alatta lévő benzinesek és dízelesek hangjának összehasonlítása felesleges és buta fhaszméregetés!!!  nyes
Naplózva

MKIV. 1.8 TDCI Trend
Pioneer DEH-6400BT fejegység, Kicx STC 6.2 hangszórók, LED-es kilincsvilágítás és csomagtéri világítás (Cs12)
doszi_zeg
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2726



E-mail
« Új hozzászólás #3318 Dátum: 2014.02.04 kedd, 16:35:48 »

mindent a megfelelő helyen:

1. dízelt a benzines topicban sziddj,és még ott se..... vigyor3
2.A BT-t a középmagyarországiban bhuzizd.... eplus2
3.A tdci topicban csak tanácsot adj,abból is csak olyat amiben nem tévedsz... nyes

Írjak hozzád használati utasítást?! hehe
taps
Naplózva

MKIV. 1.8 TDCI Trend
Pioneer DEH-6400BT fejegység, Kicx STC 6.2 hangszórók, LED-es kilincsvilágítás és csomagtéri világítás (Cs12)
Arabic
Vendég
« Új hozzászólás #3319 Dátum: 2014.02.04 kedd, 17:29:12 »

Kertben tálalom. Viszont a kutyám vs te című meccset fix 1-esre veszem.  wave
áhh.. asszonyéknál egy kaukázusi medveölőt (1,5 éves, kb 65-70 kg) nevelek... van benne gyakorlatom. a múltkor kisurrant az utcára, és megtanítottam berepülni mert nem akart magától menni...
Naplózva
Candle
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2087


E-mail
« Új hozzászólás #3320 Dátum: 2014.02.04 kedd, 19:35:51 »

eljen
A szép hang V8-nál kezdődik az alatta lévő benzinesek és dízelesek hangjának összehasonlítása felesleges és buta fhaszméregetés!!!  nyes

Erről van szó.  wave V8 alatt az élet különben is csak vegetálás.
Naplózva
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26657


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #3321 Dátum: 2014.02.04 kedd, 19:37:12 »

áhh.. asszonyéknál egy kaukázusi medveölőt (1,5 éves, kb 65-70 kg) nevelek... van benne gyakorlatom. a múltkor kisurrant az utcára, és megtanítottam berepülni mert nem akart magától menni...

Az akkora kutya, hogy simán átsétálsz alatta... eplus2
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
Candle
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2087


E-mail
« Új hozzászólás #3322 Dátum: 2014.02.04 kedd, 19:38:33 »

áhh.. asszonyéknál egy kaukázusi medveölőt (1,5 éves, kb 65-70 kg) nevelek... van benne gyakorlatom. a múltkor kisurrant az utcára, és megtanítottam berepülni mert nem akart magától menni...

Felneveltem két tosát, úgyhogy nem vitatom, hogy egy általad nevelt bármekkora kutyát fél kézzel tépsz ketté.
Egy ismeretlen és kellően agresszív kutyából már egy 40kilós is sok lenne úgy hirtelenjében. Szerintem.
Naplózva
csaba14
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4343



E-mail
« Új hozzászólás #3323 Dátum: 2014.02.04 kedd, 19:42:55 »

Az is emberi tényező okozta hiba.  vigyor3
Apud is ezt mondta anyudnak , amikor először tartott a karjában  worship wave
Naplózva

2005 5 ajtós tdci 130 le ,bör,dvd navi ...
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #3324 Dátum: 2014.02.04 kedd, 19:51:43 »

Apud is ezt mondta anyudnak , amikor először tartott a karjában  worship wave
taps taps

szép vot Tsabi!A KMO-ba intézzük! worship
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Arabic
Vendég
« Új hozzászólás #3325 Dátum: 2014.02.04 kedd, 20:08:45 »

Felneveltem két tosát, úgyhogy nem vitatom, hogy egy általad nevelt bármekkora kutyát fél kézzel tépsz ketté.
Egy ismeretlen és kellően agresszív kutyából már egy 40kilós is sok lenne úgy hirtelenjében. Szerintem.
egyébként tökéletesen egyetértek. tekintve hogy az egyik cég ahol dolgozok speciális kutyaképzéssel is foglalkozik, egy 13 kilós stafford terrier (fekete) ellen se lenne sok esélyem, igaz, az egy killer... és egy kutyát se szeretnék széttépni...
OFF
A " lent linkelt kiskutya" nem szereti az egyébként normális postást. a múltkor olyan rossz passzban volt szegény, hogy átugrott az 1,6m kerítésen (majdnem helyből a postás szerint) aki  szomszédhoz ugrott be kb néhány kávéra.

most épül az új kerítés. először nem hittük el, de amikor látószögön kívülről a kert végéből hívtuk -ott magas a kerítés 2,2m- elkezdett felmászni rajta. ezután mindent elhiszünk...

http://kepfeltoltes.hu/view/140204/IMG_3107_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

ON
« Utoljára szerkesztve: 2014.02.04 kedd, 20:20:53 írta Arabic » Naplózva
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #3326 Dátum: 2014.02.04 kedd, 20:12:16 »

mindent a megfelelő helyen:

1. dízelt a benzines topicban sziddj,és még ott se..... vigyor3
2.A BT-t a középmagyarországiban bhuzizd.... eplus2
3.A tdci topicban csak tanácsot adj,abból is csak olyat amiben nem tévedsz... nyes

Írjak hozzád használati utasítást?! hehe

Ennyi szhar dumát egy hsz-ben............  csak te tudsz!  taps
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
blau4kombi
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6474


E-mail
« Új hozzászólás #3327 Dátum: 2014.02.04 kedd, 20:15:06 »

Felneveltem két tosát, úgyhogy nem vitatom, hogy egy általad nevelt bármekkora kutyát fél kézzel tépsz ketté.
Egy ismeretlen és kellően agresszív kutyából már egy 40kilós is sok lenne úgy hirtelenjében. Szerintem.
Mi az a tosa Huh?
Naplózva

2017. MKV 2.0 TDCi Kombi Titanium, Tectonic Silver \m/
ex:2012. MKIV 2.0 TDCi Kombi Champion Trend, Black Pather Metal és egy fake kipuff
ex:2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Ghia, Blazer Blue, teniszlabda a vonóhorgon.
Arabic
Vendég
« Új hozzászólás #3328 Dátum: 2014.02.04 kedd, 20:27:27 »

Mi az a tosa Huh?
ilyen tesze-tosza... csak angolul  vigyor3
Naplózva
Zoleex
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6653



E-mail
« Új hozzászólás #3329 Dátum: 2014.02.04 kedd, 20:29:39 »

Mi az a tosa Huh?

Kutya: http://hu.wikipedia.org/wiki/Tosza_inu
Naplózva

2001.06. MKIII 2.0 TDDI 115LE Turnier, Ghia
2008.04. MKIV 2.0 TDCI 140LE Turnier, Tit.X
blau4kombi
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6474


E-mail
« Új hozzászólás #3330 Dátum: 2014.02.04 kedd, 20:44:32 »

thx... de miért nem a kutya topikba írogatunk...
Naplózva

2017. MKV 2.0 TDCi Kombi Titanium, Tectonic Silver \m/
ex:2012. MKIV 2.0 TDCi Kombi Champion Trend, Black Pather Metal és egy fake kipuff
ex:2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Ghia, Blazer Blue, teniszlabda a vonóhorgon.
Arabic
Vendég
« Új hozzászólás #3331 Dátum: 2014.02.04 kedd, 20:47:55 »

van kutya topik? vigyor3
Naplózva
Candle
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2087


E-mail
« Új hozzászólás #3332 Dátum: 2014.02.04 kedd, 20:57:36 »

egyébként tökéletesen egyetértek. tekintve hogy az egyik cég ahol dolgozok speciális kutyaképzéssel is foglalkozik, egy 13 kilós stafford terrier (fekete) ellen se lenne sok esélyem, igaz, az egy killer... és egy kutyát se szeretnék széttépni...ON

Magam részéről feltétlen kutyabarát vagyok, tehát a széttépést metaforikusan értettem és azt kívántam kifejezni, hogy egy normálisan nevelt kutya azt is eltűri, ha a gazdája agyonveri, még akkor is, ha egyébként 2 harapásba kerülne. Sajnos ismerünk elég megkínzott kutyát.  szomoru1

OFF
A " lent linkelt kiskutya" nem szereti az egyébként normális postást. a múltkor olyan rossz passzban volt szegény, hogy átugrott az 1,6m kerítésen (majdnem helyből a postás szerint) aki  szomszédhoz ugrott be kb néhány kávéra.

most épül az új kerítés. először nem hittük el, de amikor látószögön kívülről a kert végéből hívtuk -ott magas a kerítés 2,2m- elkezdett felmászni rajta. ezután mindent elhiszünk...

http://kepfeltoltes.hu/view/140204/IMG_3107_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

ON

Nem kötekednék vele, de tündér.  taps
Naplózva
Candle
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2087


E-mail
« Új hozzászólás #3333 Dátum: 2014.02.04 kedd, 21:01:36 »

Mi az a tosa Huh?

Japánt amikor 1854-ben térdre kényszerítették, akkor tiszteletet egyedül a fehérek kutyái vívtak ki maguknak és a japánok elkezdtek harci kutyát tenyészteni az angolszász bulldogokból, pit bullokból, staff-okból, dogokból és minden harcra használt kutyából. Aztán a 1930-as években a bordeaux-i dogot még bevonták, hogy a fejüket és állkapcsukat növeljék. Az eredmény egy kb 70kg-os, iszonyatosan nyugodt, de az első szóra b.szott kemény harci kutya lett.
Naplózva
Zoleex
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6653



E-mail
« Új hozzászólás #3334 Dátum: 2014.02.04 kedd, 21:01:57 »

thx... de miért nem a kutya topikba írogatunk...

mert itt kérdezted  vigyor3

van kutya topik? vigyor3

van  Wink
Naplózva

2001.06. MKIII 2.0 TDDI 115LE Turnier, Ghia
2008.04. MKIV 2.0 TDCI 140LE Turnier, Tit.X
blau4kombi
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6474


E-mail
« Új hozzászólás #3335 Dátum: 2014.02.04 kedd, 21:42:05 »

Japánt amikor 1854-ben térdre kényszerítették, akkor tiszteletet egyedül a fehérek kutyái vívtak ki maguknak és a japánok elkezdtek harci kutyát tenyészteni az angolszász bulldogokból, pit bullokból, staff-okból, dogokból és minden harcra használt kutyából. Aztán a 1930-as években a bordeaux-i dogot még bevonták, hogy a fejüket és állkapcsukat növeljék. Az eredmény egy kb 70kg-os, iszonyatosan nyugodt, de az első szóra b.szott kemény harci kutya lett.
Jó nekem a menhelyi keverék is...
Naplózva

2017. MKV 2.0 TDCi Kombi Titanium, Tectonic Silver \m/
ex:2012. MKIV 2.0 TDCi Kombi Champion Trend, Black Pather Metal és egy fake kipuff
ex:2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Ghia, Blazer Blue, teniszlabda a vonóhorgon.
Stephen
Vendég
« Új hozzászólás #3336 Dátum: 2014.02.06 csütörtök, 15:01:20 »

jöhet a hang a váltóból is,de én inkább a futóműre gyanakodnék.konkrétan a kerékcsapágyra.futóműveshez kellene menni....
De a féltengely is szóba jöhet....

A zúgás a jobb első kerékcsapágyból, a ropogás a lengőkar szilentből jön.
Sajnos a lengőkar nem gyári, így a garanciának annyi. Sad
Valószínezetűleg meg volt ütve az eleje, és cserélgettek benne ezt-azt.

Az ABS jeladó a kerékcsapágyról veszi a jelet (ha hihetünk ezeknek a karalábé tolvajoknak).  conf
Remélhetőleg eltűnik a hiba a csapágy cserével.
Naplózva
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #3337 Dátum: 2014.02.06 csütörtök, 16:07:22 »

A zúgás a jobb első kerékcsapágyból, a ropogás a lengőkar szilentből jön.
Sajnos a lengőkar nem gyári, így a garanciának annyi. Sad
Valószínezetűleg meg volt ütve az eleje, és cserélgettek benne ezt-azt.

Az ABS jeladó a kerékcsapágyról veszi a jelet (ha hihetünk ezeknek a karalábé tolvajoknak).  conf
Remélhetőleg eltűnik a hiba a csapágy cserével.

eljen
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Ohyeah
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 209



E-mail
« Új hozzászólás #3338 Dátum: 2014.02.10 hétfő, 17:42:37 »

Szoval, gondoltam felveszem videora es igy talan hang alapjan konnyebb lesz rajonni a kattogo zaj problemajara!

http://www.youtube.com/watch?v=w2sYcaxrw8w&feature=youtu.be

Varom otleteket, velemenyeket!


Gondoltam, csak szolok, hogy mi volt ennek a zajnak a forrasa. Generator szabadonfutot kellett cserelnem. Udv.
Naplózva

2009 Mondeo MK4 2.0 TDCI 140 LE

blau4kombi
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6474


E-mail
« Új hozzászólás #3339 Dátum: 2014.02.10 hétfő, 18:01:49 »


Gondoltam, csak szolok, hogy mi volt ennek a zajnak a forrasa. Generator szabadonfutot kellett cserelnem. Udv.
THX. Mindig tanulunk.
Naplózva

2017. MKV 2.0 TDCi Kombi Titanium, Tectonic Silver \m/
ex:2012. MKIV 2.0 TDCi Kombi Champion Trend, Black Pather Metal és egy fake kipuff
ex:2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Ghia, Blazer Blue, teniszlabda a vonóhorgon.
doszi_zeg
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2726



E-mail
« Új hozzászólás #3340 Dátum: 2014.02.10 hétfő, 18:06:29 »


Gondoltam, csak szolok, hogy mi volt ennek a zajnak a forrasa. Generator szabadonfutot kellett cserelnem. Udv.
eljen worship
Naplózva

MKIV. 1.8 TDCI Trend
Pioneer DEH-6400BT fejegység, Kicx STC 6.2 hangszórók, LED-es kilincsvilágítás és csomagtéri világítás (Cs12)
Stephen
Vendég
« Új hozzászólás #3341 Dátum: 2014.02.11 kedd, 07:13:23 »

Szia!
Üdv a club-ban!  vigyor3

Akkor látom az ABS szenzor nem csak nálam mondta be az unalmast.  falbav
És utána megcsinálták Neked??

Milyen motor van az autódban?
Mennyi km van benne??

Nem volt rossz az ABS szenzor. Az első kerékcsapágy cserével eltűnt a hiba Cool
« Utoljára szerkesztve: 2014.02.11 kedd, 10:26:28 írta Stephen » Naplózva
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26657


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #3342 Dátum: 2014.02.11 kedd, 09:01:02 »

Jén volt rossz az ABS szenzor. Az első kerékcsapágy cserével eltűnt a hiba Cool

Az ABS szenzorod jó volt, csak a jeladó/jel, ami a csapágyon, csapágyban van, na ott nem stimmelt valami...
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
Stephen
Vendég
« Új hozzászólás #3343 Dátum: 2014.02.11 kedd, 10:27:50 »

Az ABS szenzorod jó volt, csak a jeladó/jel, ami a csapágyon, csapágyban van, na ott nem stimmelt valami...

Azért megpróbáltak rámsózni 1 szenzort a Budaörsi úton. Sad
Naplózva
doszi_zeg
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2726



E-mail
« Új hozzászólás #3344 Dátum: 2014.02.11 kedd, 16:30:47 »

Azért megpróbáltak rámsózni 1 szenzort a Budaörsi úton. Sad
Nekem lecserélték, 6 ezer volt. Azóta semmi.  Undecided
Naplózva

MKIV. 1.8 TDCI Trend
Pioneer DEH-6400BT fejegység, Kicx STC 6.2 hangszórók, LED-es kilincsvilágítás és csomagtéri világítás (Cs12)
Georgo
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 40



E-mail
« Új hozzászólás #3345 Dátum: 2014.02.12 szerda, 14:26:23 »

Sziasztok,üdvözlök mindenkit a fórumon,mint"új" Ford tulajdonos.Vettem egy 2007-es 2.0 tdci mondeot,és felfedeztem egy olyan jelenséget,hogy elinduláskor hirtelen gázadásra nem reagál az autó.Szinte egyhelyben marad.Normál elinduláskor semmi probléma,szépen felgyorsúl.Elég kellemetlen amikor hirtelen beszeretnék menni egy másik autó elé.Ha valaki tudna ötleteket hogy ezt mi okozza,megköszönném.
Naplózva
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #3346 Dátum: 2014.02.12 szerda, 18:01:53 »

Sziasztok,üdvözlök mindenkit a fórumon,mint"új" Ford tulajdonos.Vettem egy 2007-es 2.0 tdci mondeot,és felfedeztem egy olyan jelenséget,hogy elinduláskor hirtelen gázadásra nem reagál az autó.Szinte egyhelyben marad.Normál elinduláskor semmi probléma,szépen felgyorsúl.Elég kellemetlen amikor hirtelen beszeretnék menni egy másik autó elé.Ha valaki tudna ötleteket hogy ezt mi okozza,megköszönném.
nem füstöl? talán turbocso lukadas.diagolni sem ártana.hol lakozol?
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
blau4kombi
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6474


E-mail
« Új hozzászólás #3347 Dátum: 2014.02.12 szerda, 20:52:54 »

Sziasztok,üdvözlök mindenkit a fórumon,mint"új" Ford tulajdonos.Vettem egy 2007-es 2.0 tdci mondeot,és felfedeztem egy olyan jelenséget,hogy elinduláskor hirtelen gázadásra nem reagál az autó.Szinte egyhelyben marad.Normál elinduláskor semmi probléma,szépen felgyorsúl.Elég kellemetlen amikor hirtelen beszeretnék menni egy másik autó elé.Ha valaki tudna ötleteket hogy ezt mi okozza,megköszönném.
Üzia  szűrőcsere?
Naplózva

2017. MKV 2.0 TDCi Kombi Titanium, Tectonic Silver \m/
ex:2012. MKIV 2.0 TDCi Kombi Champion Trend, Black Pather Metal és egy fake kipuff
ex:2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Ghia, Blazer Blue, teniszlabda a vonóhorgon.
Georgo
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 40



E-mail
« Új hozzászólás #3348 Dátum: 2014.02.13 csütörtök, 14:41:09 »


nem füstöl? talán turbocso lukadas.diagolni sem ártana.hol lakozol?


Nem füstől egyáltalán.Tegnap egy ford szeleczkis azt mondta hogy ez normális,mert autómata a járgány,de nem hiszek neki,szerintem hülyeség.Az előző autóm is autómata volt,igaz nem ford,de nem csinált ilyent.Egyébként a XV.ker-ben lakom újpalotán.
Naplózva
Georgo
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 40



E-mail
« Új hozzászólás #3349 Dátum: 2014.02.13 csütörtök, 14:42:31 »

Üzia  szűrőcsere?

Túl vagyok rajta köszi.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 60 61 62 63 64 65 66 [67] 68 69 70 71 72 73 74 ... 296   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.069 másodperc alatt készült el 25 lekéréssel.