Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.04.30 kedd, 09:19:35 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 127 128 129 130 131 132 133 [134] 135 136 137 138 139 140 141 ... 296   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: TDCi motorok  (Megtekintve 4719939 alkalommal)
0 Felhasználó és 105 vendég van a témában
BLACKMondeo
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 649



« Új hozzászólás #6650 Dátum: 2015.02.17 kedd, 22:50:13 »

Nagyon köszönöm a hozzászólásokat!! Smiley  taps  Grin Grin

Minnyá le is megyek a garázsba megtekintem, nehéz lenne igy elaludni, hogy nem kap egy kis wd40et az a redőny..  wave

thx még1x.  worship worship
Naplózva

2014-2022  2011 évj. MKIV 2.0 TDCI Titanium kombi BLACK 140HP +20% chip (kb.170HP) 18", Custom Full Leather, EGR off, DPF off,

2005-2014  2002 évj. TDDI MK3 115LE +25% chip,
Llort Eht
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2209



E-mail
« Új hozzászólás #6651 Dátum: 2015.02.17 kedd, 22:53:37 »

Nagyon köszönöm a hozzászólásokat!! Smiley  taps  Grin Grin

Minnyá le is megyek a garázsba megtekintem, nehéz lenne igy elaludni, hogy nem kap egy kis wd40et az a redőny..  wave

thx még1x.  worship worship

Első lépésnek jó lesz, remélem uccsónak is...  wave
Naplózva

Ex: Mondeo 2002. TDCi Ghia
Ex: Mondeo 2011. MK4 Turnier Tit-S 163ps

Off: Insignia 2019 st. gsi
BLACKMondeo
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 649



« Új hozzászólás #6652 Dátum: 2015.02.17 kedd, 23:00:42 »

Első lépésnek jó lesz, remélem uccsónak is...  wave


az van, hogy tényleg ott van az a redőny... az alsó részen a hűtőnél. kb. totálisan össze van "gubancolódva" az egész mivel a vezérelemből kipattantak a redőnyök stiftjei ami mozgatja őket.

hasznos volt, köszönöm! hétvégén megigazitom a témát.

 worship worship worship
Naplózva

2014-2022  2011 évj. MKIV 2.0 TDCI Titanium kombi BLACK 140HP +20% chip (kb.170HP) 18", Custom Full Leather, EGR off, DPF off,

2005-2014  2002 évj. TDDI MK3 115LE +25% chip,
Llort Eht
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2209



E-mail
« Új hozzászólás #6653 Dátum: 2015.02.17 kedd, 23:19:23 »


az van, hogy tényleg ott van az a redőny... az alsó részen a hűtőnél. kb. totálisan össze van "gubancolódva" az egész mivel a vezérelemből kipattantak a redőnyök stiftjei ami mozgatja őket.

hasznos volt, köszönöm! hétvégén megigazitom a témát.

 worship worship worship

Jujj...

Figyelem redőnyös Mondisok, 200-nál összekócolódhatnak a redőnylamellák!  wow1
Naplózva

Ex: Mondeo 2002. TDCi Ghia
Ex: Mondeo 2011. MK4 Turnier Tit-S 163ps

Off: Insignia 2019 st. gsi
BLACKMondeo
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 649



« Új hozzászólás #6654 Dátum: 2015.02.17 kedd, 23:23:15 »

Jujj...

Figyelem redőnyös Mondisok, 200-nál összekócolódhatnak a redőnylamellák!  wow1


...valójában nagyobb problémára gondoltam, hogy padlógáznál jelentkezett az en. malfunction hiba. Elég sokat mosom az autót, ahogy néztem a magasnyomású mosó simán lepattinthatja a redőnyöket a vezetőről.  szomoru1
Naplózva

2014-2022  2011 évj. MKIV 2.0 TDCI Titanium kombi BLACK 140HP +20% chip (kb.170HP) 18", Custom Full Leather, EGR off, DPF off,

2005-2014  2002 évj. TDDI MK3 115LE +25% chip,
Arabic
Vendég
« Új hozzászólás #6655 Dátum: 2015.02.17 kedd, 23:40:14 »

Nagyon köszönöm a hozzászólásokat!! Smiley  taps  Grin Grin

Minnyá le is megyek a garázsba megtekintem, nehéz lenne igy elaludni, hogy nem kap egy kis wd40et az a redőny..  wave

thx még1x.  worship worship
engine malfunction.... haggyyááámááá nekem háromszor is volt egy sportosabb kikanyarodásnál, lámpánál leáll és újraindít és hibakód sincs. pillanatnyi motorbalfaszkodás. ez van. ford...  Wink

nalátod. lamellák...  vigyor3
Naplózva
T0aD
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 284



E-mail
« Új hozzászólás #6656 Dátum: 2015.02.18 szerda, 05:02:29 »

Sziasztok

Mennyire jó, megbízható, nyomatékos, fogyogyasztása egy 1.6 115le TDCI mondeonak? (Nem kombiról van szó)

Köszi Gyuri
Naplózva

Jelen: Ford Mondeo 2012 TDCI 2.0 140LE Kombi
Múlt:  Ford Mondeo 2004 TDCI 2.0 115LE Kombi
blackbile
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 202


E-mail
« Új hozzászólás #6657 Dátum: 2015.02.18 szerda, 07:11:05 »

Elől. Ez vmi olyasmi, mint régen volt a traktorokban avagy minden erő/építőgépben. (Nem benzinesekben - szia Timcsi!). Mikor a paraszt, mármint a földműves reggel felkelt és beindította a trakit, letakarta a hűtőt, hogy a hideg nem menjen be. Kb. fél uton félig levette a takarót félig, mire kiért a földekre és bemelegedett a motor, teljesen levette...
Nem új ez a vmi, csak nálunk ótomata müxik...

Én csak halkan mondom, hogy nem azért van, hogy később érje a hideg a hűtővizet és emiatt hamarabb melegedjen fel a motor üzemi hőfokra, hanem azért, hogy nagy sebességnél csökkentse a légellenállást!

Just the Facts:
Active grille shutters are popping up on a number of new models, including the 2015 Ford Mustang.
The shutters open and close automatically to control airflow, reducing aerodynamic drag and improving fuel efficiency.
Other manufacturers using active grille shutters include General Motors, Chrysler, BMW, Honda, Lincoln, Mazda, Mercedes and Rolls-Royce.
Forrás: http://www.edmunds.com/car-news/active-grille-shutters-are-latest-way-to-improve-fuel-efficiency.html
Naplózva
Sakos
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4940



E-mail
« Új hozzászólás #6658 Dátum: 2015.02.18 szerda, 08:00:29 »

Én csak halkan mondom, hogy nem azért van, hogy később érje a hideg a hűtővizet és emiatt hamarabb melegedjen fel a motor üzemi hőfokra, hanem azért, hogy nagy sebességnél csökkentse a légellenállást!

Just the Facts:
Active grille shutters are popping up on a number of new models, including the 2015 Ford Mustang.
The shutters open and close automatically to control airflow, reducing aerodynamic drag and improving fuel efficiency.
Other manufacturers using active grille shutters include General Motors, Chrysler, BMW, Honda, Lincoln, Mazda, Mercedes and Rolls-Royce.
Forrás: http://www.edmunds.com/car-news/active-grille-shutters-are-latest-way-to-improve-fuel-efficiency.html
eljen taps
Naplózva

2.0TDCi Titanium 211LE PS - 2016 Kék fenevad
Llort Eht
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2209



E-mail
« Új hozzászólás #6659 Dátum: 2015.02.18 szerda, 08:54:36 »

Én csak halkan mondom, hogy nem azért van, hogy később érje a hideg a hűtővizet és emiatt hamarabb melegedjen fel a motor üzemi hőfokra, hanem azért, hogy nagy sebességnél csökkentse a légellenállást!

Just the Facts:
Active grille shutters are popping up on a number of new models, including the 2015 Ford Mustang.
The shutters open and close automatically to control airflow, reducing aerodynamic drag and improving fuel efficiency.
Other manufacturers using active grille shutters include General Motors, Chrysler, BMW, Honda, Lincoln, Mazda, Mercedes and Rolls-Royce.
Forrás: http://www.edmunds.com/car-news/active-grille-shutters-are-latest-way-to-improve-fuel-efficiency.html

Pedig de!

Én is halkan mondom, hogy a Mondeonál nem a cw együtthatót csökkenti, hanem a hűtőközeg mihamarabbi melegedését szolgálja!

"Engine coolant radiator shutter actuator" nem pedig air flow reducer...

...pl. Ferrari is használja a megoldást, na ott a légellenéálást csökkent és leszorítóerőt termel, de az egy másik kávéház!

 wave
Naplózva

Ex: Mondeo 2002. TDCi Ghia
Ex: Mondeo 2011. MK4 Turnier Tit-S 163ps

Off: Insignia 2019 st. gsi
blackbile
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 202


E-mail
« Új hozzászólás #6660 Dátum: 2015.02.18 szerda, 09:02:45 »

Na jó, egyezzünk ki egy döntetlenben:

"The new Mondeo range includes two innovative Ford ECOnetic Technologies that have already been launched in the latest Focus ECOnetic.
Smart Regenerative Charging and FordEco Mode will be included as standard equipment across the new Mondeo range.
Ford's extensive experience with aerodynamic details has also resulted in another Ford ECOnetic Technologies feature making its debut in the European Ford range on the new Mondeo - Active Grille Shutter technology.

New Active Grille Shutter
Based on its experience with aerodynamic aids like grille blanking covers in the dedicated Ford ECOnetic models, Ford has now achieved another technology 'first' by realising significant cooling benefits from an Active Grille Shutter for the first time in a volume production car.
The new Mondeo's Active Grille Shutter is located ahead of the front radiator on the bumperbeam and automatically opens and closes in up to 15 different positions with six-degree 20 incremental stages, altering both the overall aerodynamic drag of the vehicle and coolinglevel for the powertrain.
Fully closed the Active Grille Shutter can improve aerodynamicdrag by up to 6 per cent. Optimised to achieve maximum fuel efficiency and guaranteed to help the engine warm up toits most efficient operating temperature quickly, a control unit keeps the shutter closed aslong as possible during the initial start-up phase. Operating temperatures are continually monitored to ensure that any specific driving factors – including for instance high or lowspeed driving and towing – will not create undesirable temperature variations.Active Grille Shutter will be standard on the new Mondeo where the 2.0-litre EcoBoost or2.0-litre Duratorq TDCi engines are specified and will also be applied to other models in thefuture."
Forrás: http://www.thenewmondeo.fordmedia.eu/documents/FordMondeo_EU.pdf
« Utoljára szerkesztve: 2015.02.18 szerda, 09:07:10 írta blackbile » Naplózva
BLACKMondeo
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 649



« Új hozzászólás #6661 Dátum: 2015.02.18 szerda, 09:07:26 »

megmondom őszintén "lesefhosom" hogy légellenállás, vagy hűtővíz felmelegedés gyorsító feladata van, amennyiben képes 8 fhos műanyag lamella ilyen hibát produkálni miközben siet az ember. Legszívesebben kiműteném az egészet belőle  taps persze nem teszem, de akkor is bosszantó..   falbav
Naplózva

2014-2022  2011 évj. MKIV 2.0 TDCI Titanium kombi BLACK 140HP +20% chip (kb.170HP) 18", Custom Full Leather, EGR off, DPF off,

2005-2014  2002 évj. TDDI MK3 115LE +25% chip,
danidoki
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 768



E-mail
« Új hozzászólás #6662 Dátum: 2015.02.18 szerda, 09:07:54 »

Állapodjatok meg abban, hogy az egyik a fő funkciója, a másik meg a hozadéka, s mind a két hasznos dolog  nyes


Na jó, egyezzünk ki egy döntetlenben:

"The new Mondeo range includes two innovative Ford ECOnetic Technologies that have already been launched in the latest Focus ECOnetic.
Smart Regenerative Charging and FordEco Mode will be included as standard equipment across the new Mondeo range.
Ford's extensive experience with aerodynamic details has also resulted in another Ford ECOnetic Technologies feature making its debut in the European Ford range on the new Mondeo - Active Grille Shutter technology.

New Active Grille Shutter
Based on its experience with aerodynamic aids like grille blanking covers in the dedicated Ford ECOnetic models, Ford has now achieved another technology 'first' by realising significant cooling benefits from an Active Grille Shutter for the first time in a volume production car.
The new Mondeo's Active Grille Shutter is located ahead of the front radiator on the bumperbeam and automatically opens and closes in up to 15 different positions with six-degree 20 incremental stages, altering both the overall aerodynamic drag of the vehicle and coolinglevel for the powertrain.
Fully closed the Active Grille Shutter can improve aerodynamicdrag by up to 6 per cent. Optimised to achieve maximum fuel efficiency and guaranteed to help the engine warm up toits most efficient operating temperature quickly, a control unit keeps the shutter closed aslong as possible during the initial start-up phase. Operating temperatures are continually monitored to ensure that any specific driving factors – including for instance high or lowspeed driving and towing – will not create undesirable temperature variations.Active Grille Shutter will be standard on the new Mondeo where the 2.0-litre EcoBoost or2.0-litre Duratorq TDCi engines are specified and will also be applied to other models in thefuture."
Forrás: http://www.thenewmondeo.fordmedia.eu/documents/FordMondeo_EU.pdf
Naplózva

Mk4 2.0 TDCI - 140PS Ghia Tournier, VorFL - 2008.
Llort Eht
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2209



E-mail
« Új hozzászólás #6663 Dátum: 2015.02.18 szerda, 09:08:18 »

Na jó, egyezzünk ki egy döntetlenben:

"The new Mondeo range includes two innovative Ford ECOnetic Technologies that havealready been launched in the latest Focus ECOnetic. Smart Regenerative Charging and FordEco Mode will be included as standard equipment across the new Mondeo range. Ford's extensive experience with aerodynamic details has also resulted in another FordECOnetic Technologies feature making its debut in the European Ford range on the newMondeo - Active Grille Shutter technology.New Active Grille ShutterBased on its experience with aerodynamic aids like grille blanking covers in the dedicatedFord ECOnetic models, Ford has now achieved another technology 'first' by realisingsignificant cooling benefits from an Active Grille Shutter for the first time in a volumeproduction car.The new Mondeo's Active Grille Shutter is located ahead of the front radiator on the bumperbeam and automatically opens and closes in up to 15 different positions with six-degree 20 incremental stages, altering both the overall aerodynamic drag of the vehicle and coolinglevel for the powertrain. Fully closed the Active Grille Shutter can improve aerodynamicdrag by up to 6 per cent.Optimised to achieve maximum fuel efficiency and guaranteed to help the engine warm up toits most efficient operating temperature quickly, a control unit keeps the shutter closed aslong as possible during the initial start-up phase. Operating temperatures are continuallymonitored to ensure that any specific driving factors – including for instance high or lowspeed driving and towing – will not create undesirable temperature variations.Active Grille Shutter will be standard on the new Mondeo where the 2.0-litre EcoBoost or2.0-litre Duratorq TDCi engines are specified and will also be applied to other models in thefuture."
Forrás: http://www.thenewmondeo.fordmedia.eu/documents/FordMondeo_EU.pdf

 poigneemain

A döntetlent esetleg elfogadom!  vigyor3

"This electronically controlled device regulates the airflow through the
radiator and engine compartment, reducing aerodynamic drag and benefitting engine heating
characteristics to improve fuel economy and warm-up performance
, particularly in cold
climates."
Naplózva

Ex: Mondeo 2002. TDCi Ghia
Ex: Mondeo 2011. MK4 Turnier Tit-S 163ps

Off: Insignia 2019 st. gsi
Llort Eht
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2209



E-mail
« Új hozzászólás #6664 Dátum: 2015.02.18 szerda, 09:10:24 »

Állapodjatok meg abban, hogy az egyik a fő funkciója, a másik meg a hozadéka, s mind a két hasznos dolog  nyes



 pias
Naplózva

Ex: Mondeo 2002. TDCi Ghia
Ex: Mondeo 2011. MK4 Turnier Tit-S 163ps

Off: Insignia 2019 st. gsi
blackbile
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 202


E-mail
« Új hozzászólás #6665 Dátum: 2015.02.18 szerda, 09:10:45 »

megmondom őszintén "lesefhosom" hogy légellenállás, vagy hűtővíz felmelegedés gyorsító feladata van, amennyiben képes 8 fhos műanyag lamella ilyen hibát produkálni miközben siet az ember. Legszívesebben kiműteném az egészet belőle  taps persze nem teszem, de akkor is bosszantó..   falbav

Szidhatod, ha user error van a képben! Minek kell nagynyomásúval szétcsapatni, hogy darabjaira hulljon?
(Előző kocsimban Octavia II FL - én a hűtőn a lamellákat tizedeltem meg a nagynyomásúval ;-))))
« Utoljára szerkesztve: 2015.02.18 szerda, 09:12:23 írta blackbile » Naplózva
blackbile
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 202


E-mail
« Új hozzászólás #6666 Dátum: 2015.02.18 szerda, 09:13:56 »

poigneemain
A döntetlent esetleg elfogadom!  vigyor3

Azért az a döntetlen nem a Te győzelmedet jelenti: nem adsz meg forrást... másik, nekem van Grill a kocsin, de még a ma reggeli bazi hidegben sem láttam, hogy be lenne csukva... (igaz nem is néztem)
Naplózva
BLACKMondeo
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 649



« Új hozzászólás #6667 Dátum: 2015.02.18 szerda, 09:17:15 »

Szidhatod, ha user error van a képben! Minek kell nagynyomásúval szétcsapatni, hogy darabjaira hulljon?
(Előző kocsimban Octavia II FL - én a hűtőrácson a lamellákat tizedeltem meg a nagynyomásúval ;-))))


"user error"  Smiley -az hogy baktériummentesítem az autót 3-4 naponta?  wow1 nyilván ezután azt a részt óvatosabban fogom mosni amellett, hogy figyelem a lamellákat.

szerintem elég lenne egy sima hibakód, elég durva ilyenért az engine mf.. a víz nem forrna fel, és szerintem nem is fogyasztana többet az autó, ha nem lenne benne. Valójában nagy értelmét nem látom, hogy beletették, talán folyamatos -30 fokban lenne értelme.  szomoru1
Naplózva

2014-2022  2011 évj. MKIV 2.0 TDCI Titanium kombi BLACK 140HP +20% chip (kb.170HP) 18", Custom Full Leather, EGR off, DPF off,

2005-2014  2002 évj. TDDI MK3 115LE +25% chip,
Llort Eht
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2209



E-mail
« Új hozzászólás #6668 Dátum: 2015.02.18 szerda, 09:25:37 »

Azért az a döntetlen nem a Te győzelmedet jelenti: nem adsz meg forrást... másik, nekem van Grill a kocsin, de még a ma reggeli bazi hidegben sem láttam, hogy be lenne csukva... (igaz nem is néztem)

Húha!

Figyelj, nekem nem kell a győzelem, kiválóan alszom nélküle!  vigyor3

Tied a győzelem, idéztél, jól tudtad, kikerested, megnézted, neked is van, nem működik, de nem is nézed!

Az alapkérdés egy probléma felvetése volt a cartárs részéről, erre válaszoltam, hogy mit nézzen meg, ez sikerült is, reméljük meg tudja csinálni.

Ezután elvitted vakvágányra a témát, ami Blackmondeon valljuk be, elég keveset segít!   
Naplózva

Ex: Mondeo 2002. TDCi Ghia
Ex: Mondeo 2011. MK4 Turnier Tit-S 163ps

Off: Insignia 2019 st. gsi
blackbile
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 202


E-mail
« Új hozzászólás #6669 Dátum: 2015.02.18 szerda, 09:38:20 »

Bocsánat, utolsó hsz-om nem izomból akartam írni...
Naplózva
Candle
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2087


E-mail
« Új hozzászólás #6670 Dátum: 2015.02.18 szerda, 09:56:40 »

.... pillanatnyi motorbalfaszkodás. ez van. ford...  Wink....

Rosszabb, PSA. Csigazabálók.
Naplózva
Arabic
Vendég
« Új hozzászólás #6671 Dátum: 2015.02.18 szerda, 13:57:21 »

Rosszabb, PSA. Csigazabálók.
nekem amcsi-fordcsi aus belgium. feel the difference  vigyor3
Naplózva
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26657


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #6672 Dátum: 2015.02.18 szerda, 13:59:43 »

nekem amcsi-fordcsi aus belgium. feel the difference  vigyor3

Amcsi?
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
blau4kombi
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6474


E-mail
« Új hozzászólás #6673 Dátum: 2015.02.18 szerda, 15:40:18 »

Amcsi?
Persze, nem is tudtad? V(1.)8... Cheesy Cheesy
Naplózva

2017. MKV 2.0 TDCi Kombi Titanium, Tectonic Silver \m/
ex:2012. MKIV 2.0 TDCi Kombi Champion Trend, Black Pather Metal és egy fake kipuff
ex:2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Ghia, Blazer Blue, teniszlabda a vonóhorgon.
atego78
Vendég
« Új hozzászólás #6674 Dátum: 2015.02.18 szerda, 16:48:04 »

Sziasztok szeretném tempomatot beszereltetni de sehol nem találok kormányt vagy kapcsolót bontókban sem tud e valaki??? (MK4 2009)
Naplózva
blau4kombi
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6474


E-mail
« Új hozzászólás #6675 Dátum: 2015.02.18 szerda, 18:14:23 »

Sziasztok szeretném tempomatot beszereltetni de sehol nem találok kormányt vagy kapcsolót bontókban sem tud e valaki??? (MK4 2009)
Esetleg Vik...
Naplózva

2017. MKV 2.0 TDCi Kombi Titanium, Tectonic Silver \m/
ex:2012. MKIV 2.0 TDCi Kombi Champion Trend, Black Pather Metal és egy fake kipuff
ex:2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Ghia, Blazer Blue, teniszlabda a vonóhorgon.
atego78
Vendég
« Új hozzászólás #6676 Dátum: 2015.02.20 péntek, 11:56:12 »

Sziasztok. bp-en kaptam s-max kormányt 30-ért azt mondja az ember ugyan az mint a2007- 12 ig gyártott mondié .Én is úgy látom egyforma el is hoztam ma be is szerelem a tempomat gobsort a kormányba. fel kell tanítani gondolom márka szevíz megcsinálja szerintetek Huh?? vagy esetleg valki megtudja csinálni????Jövőhét csütörtökön megyek pestre ha elválalná valaki jó lenne.
Naplózva
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #6677 Dátum: 2015.02.20 péntek, 11:59:19 »

Sziasztok. bp-en kaptam s-max kormányt 30-ért azt mondja az ember ugyan az mint a2007- 12 ig gyártott mondié .Én is úgy látom egyforma el is hoztam ma be is szerelem a tempomat gobsort a kormányba. fel kell tanítani gondolom márka szevíz megcsinálja szerintetek Huh?? vagy esetleg valki megtudja csinálni????Jövőhét csütörtökön megyek pestre ha elválalná valaki jó lenne.
szerintem abban nem kell semmit feltanítani.Vagy a tempomatot kérded?Azt elmconfiggal bekell kapcsolni csak...
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Sakos
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4940



E-mail
« Új hozzászólás #6678 Dátum: 2015.02.20 péntek, 12:41:13 »

Sziasztok. bp-en kaptam s-max kormányt 30-ért azt mondja az ember ugyan az mint a2007- 12 ig gyártott mondié .Én is úgy látom egyforma el is hoztam ma be is szerelem a tempomat gobsort a kormányba. fel kell tanítani gondolom márka szevíz megcsinálja szerintetek Huh?? vagy esetleg valki megtudja csinálni????Jövőhét csütörtökön megyek pestre ha elválalná valaki jó lenne.
A gombokért adtál 30e-t?
Naplózva

2.0TDCi Titanium 211LE PS - 2016 Kék fenevad
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #6679 Dátum: 2015.02.20 péntek, 12:43:33 »

A gombokért adtál 30e-t?
a kormányért.
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Bradley001
Vendég
« Új hozzászólás #6680 Dátum: 2015.02.20 péntek, 13:48:42 »

Sziasztok!

Mi a véleményetek az 1,8-as 125LE-s motorról? Kombi autóban láttam és most kicsit elgondolkodtam rajta.
Naplózva
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #6681 Dátum: 2015.02.20 péntek, 13:51:27 »

Sziasztok!

Mi a véleményetek az 1,8-as 125LE-s motorról? Kombi autóban láttam és most kicsit elgondolkodtam rajta.
egynyóc?háááát...czszszszs... eplus2
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Arabic
Vendég
« Új hozzászólás #6682 Dátum: 2015.02.20 péntek, 14:12:47 »

Sziasztok!

Mi a véleményetek az 1,8-as 125LE-s motorról? Kombi autóban láttam és most kicsit elgondolkodtam rajta.
ha dízel, akkor szerintem jó. valami linket küldhetnél.
Naplózva
Sakos
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4940



E-mail
« Új hozzászólás #6683 Dátum: 2015.02.20 péntek, 14:20:06 »

a kormányért.
De csak a gombokat használta belőle.
Naplózva

2.0TDCi Titanium 211LE PS - 2016 Kék fenevad
Bradley001
Vendég
« Új hozzászólás #6684 Dátum: 2015.02.20 péntek, 14:20:54 »

ha dízel, akkor szerintem jó. valami linket küldhetnél.

Linket nem tudok, mert csak általánosságban érdekel. Eddig a 2.0 140LE-s motorokkal néztem, igazából azok mozgatnak engem, de most ezen is elgondolkodtam, mert egy kicsit el keseredtem. Tegnap voltam megnézni egyet, de pont előttem ért oda két fószer  falbav, akik valószínűleg meg is veszik  rinya. Pedig az tetszett volna mind felszereltségben, mind árban.
Naplózva
blau4kombi
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6474


E-mail
« Új hozzászólás #6685 Dátum: 2015.02.20 péntek, 15:01:22 »

Sziasztok!

Mi a véleményetek az 1,8-as 125LE-s motorról? Kombi autóban láttam és most kicsit elgondolkodtam rajta.
Annyira nem rossz... mint az 1.6tdci. Jöhetne már egy a klubba, akkor nem az egynyóc frakción köszörülné "mindenki" a nyelvét... Cheesy Cheesy Cheesy
Naplózva

2017. MKV 2.0 TDCi Kombi Titanium, Tectonic Silver \m/
ex:2012. MKIV 2.0 TDCi Kombi Champion Trend, Black Pather Metal és egy fake kipuff
ex:2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Ghia, Blazer Blue, teniszlabda a vonóhorgon.
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26657


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #6686 Dátum: 2015.02.20 péntek, 15:26:05 »

Annyira nem rossz... mint az 1.6tdci. Jöhetne már egy a klubba, akkor nem az egynyóc frakción köszörülné "mindenki" a nyelvét... Cheesy Cheesy Cheesy

Jobb mint a 0,8 ekobuszt... eplus2
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
Banderras
Vendég
« Új hozzászólás #6687 Dátum: 2015.02.20 péntek, 20:27:28 »

 Sziasztok! Nem tud nekem valaki tanácsot adni Tuning ügyben? Szerelt már valaki Race Chip Pro2-t az autójába? (2.0 TDCI 103 kW) Ha igen akkor mi a tapasztalat? Előre is köszi a segítséget! Hali
Naplózva
Szlobi
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 943



E-mail
« Új hozzászólás #6688 Dátum: 2015.02.20 péntek, 20:30:34 »

Sziasztok! Nem tud nekem valaki tanácsot adni Tuning ügyben? Szerelt már valaki Race Chip Pro2-t az autójába? (2.0 TDCI 103 kW) Ha igen akkor mi a tapasztalat? Előre is köszi a segítséget! Hali

Tuningbox helyett inkább a chiptuningot válaszd 160-170 le közé belehet lőni.
Naplózva

2008 MK4 Titanium 2.0 TDCI 180Le/400Nm Kombi. EGR-OFF,DPF-OFF.  eljen
Sakos
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4940



E-mail
« Új hozzászólás #6689 Dátum: 2015.02.20 péntek, 21:05:18 »

Sziasztok! Nem tud nekem valaki tanácsot adni Tuning ügyben? Szerelt már valaki Race Chip Pro2-t az autójába? (2.0 TDCI 103 kW) Ha igen akkor mi a tapasztalat? Előre is köszi a segítséget! Hali
Keresd Power-ford tagtársat. Ha épp megfelelő a motorkód, akkor pici pénzért gyári tuningot kapsz bóvli dobozok helyett.
Naplózva

2.0TDCi Titanium 211LE PS - 2016 Kék fenevad
Arabic
Vendég
« Új hozzászólás #6690 Dátum: 2015.02.20 péntek, 23:46:00 »

Sziasztok! Nem tud nekem valaki tanácsot adni Tuning ügyben? Szerelt már valaki Race Chip Pro2-t az autójába? (2.0 TDCI 103 kW) Ha igen akkor mi a tapasztalat? Előre is köszi a segítséget! Hali
fogadjunk hogy gyári autóval is megy a 60.000-es sebesség. akkor minek ide tuning? beka3
Naplózva
atego78
Vendég
« Új hozzászólás #6691 Dátum: 2015.02.21 szombat, 07:56:49 »

komplett kormányt vettem .De csak a gombsort tettem át .Nagyon jól néz ki csak kár hogy még nem működik.azt mondják a ford hoványnál mindenképp tanítani kell .Vagy csak beszedik a lóvét,sajna én nem tudom ha lenne ötlet vagy egyszerűbb megoldás én is jobban örülnék
Naplózva
atego78
Vendég
« Új hozzászólás #6692 Dátum: 2015.02.21 szombat, 08:01:29 »

Nincs sajna gépem hozzá nem tudom hogyan kell bekapcsolni ( elmconfiggal) ezért fordulnék hozzátok
Naplózva
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #6693 Dátum: 2015.02.21 szombat, 08:39:19 »

Nincs sajna gépem hozzá nem tudom hogyan kell bekapcsolni ( elmconfiggal) ezért fordulnék hozzátok
ha van egy laptopod bekapcsolom én neked.
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26657


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #6694 Dátum: 2015.02.21 szombat, 10:14:30 »

ha van egy laptopod bekapcsolom én neked.

Nincs laptopod?  laugh
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #6695 Dátum: 2015.02.21 szombat, 11:23:08 »

Nincs laptopod?  laugh
vicces mi?
Nem fut rajta a progi....
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26657


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #6696 Dátum: 2015.02.21 szombat, 11:40:51 »

vicces mi?
Nem fut rajta a progi....

Tudom. Csak szimplán kiröhöglek... hehe
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #6697 Dátum: 2015.02.21 szombat, 12:46:38 »

Tudom. Csak szimplán kiröhöglek... hehe
kocsog  vigyor3
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
atego78
Vendég
« Új hozzászólás #6698 Dátum: 2015.02.21 szombat, 13:16:21 »

Szép válaszok köszi.Ha kicsit bővebb infó lenne( HOZZÁ NEM ÉRTŐK SZÁMÁRA) én is okosabb lennék ..Sajna az anyatejben nem volt benne Vagy rossz csöcsöt szívtam nem tudom.... Ezért világosítsatok már fel köszi.
Naplózva
blackbile
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 202


E-mail
« Új hozzászólás #6699 Dátum: 2015.02.21 szombat, 13:18:26 »

Szép válaszok köszi.Ha kicsit bővebb infó lenne( HOZZÁ NEM ÉRTŐK SZÁMÁRA) én is okosabb lennék ..Sajna az anyatejben nem volt benne Vagy rossz csöcsöt szívtam nem tudom.... Ezért világosítsatok már fel köszi.

Itt sokszor ez a stílust... én is ezt kaptam többször, mint nem. Tisztelet a kivételnek!
Naplózva
Oldalak: 1 ... 127 128 129 130 131 132 133 [134] 135 136 137 138 139 140 141 ... 296   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.081 másodperc alatt készült el 25 lekéréssel.