Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.29 szerda, 13:56:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 19 20 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 32 33 ... 742   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Elektromos dolgok  (Megtekintve 10338076 alkalommal)
0 Felhasználó és 20 vendég van a témában
Sakos
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4942



E-mail
« Új hozzászólás #1250 Dátum: 2010.04.05 hétfő, 12:47:40 »

No akkor ez a válasz Sakos szabályozható érzékenységű esőérzékelős ablaktörlő projektjére. A GEM miatt nem fog menni.
Igen, erre rájöttünk. Ugyan egy plusz relé beépítésével megoldható lett volna a dolog, de ez már eléggé nyakatekert megoldás.
Naplózva

2.0TDCi Titanium 211LE PS - 2016 Kék fenevad
mondeo111
Vendég
« Új hozzászólás #1251 Dátum: 2010.04.05 hétfő, 15:22:33 »

Azt ne feledd hogy idő kell ahhoz hogy beélesedjen!!!! Várj 1 percet és utánna próbáld kinyitni a motorháztetőt!!!

na kipróbáztam, semmi az égvilágon, most akkor mi van? mert láttam már másik ghiádos mondeót is és abban fele ennyi cucc sem volt mint az enyémben, szóval innen veszem, hogy az enyém full-full, de amúgy meg biztos az. De amúgy úgy öxe kókányolták annak ideján olcsó pénzért, hogy homlok fal sincs szegénykémbe, persze nekem nem hiányzik, de lehet, hogy akkor a rijasztót is kisporólták?! gun gun
Naplózva
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48458



« Új hozzászólás #1252 Dátum: 2010.04.05 hétfő, 15:30:43 »

Azt ne feledd hogy idő kell ahhoz hogy beélesedjen!!!! Várj 1 percet és utánna próbáld kinyitni a motorháztetőt!!!

nyes
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Nebom
Vendég
« Új hozzászólás #1253 Dátum: 2010.04.05 hétfő, 15:36:48 »

Szia!

Ellenőrizd az ajtók becsukott állapotát, csomit is! Mert ha nincs valamelyik rendesen becsukva, akkor nem villan fel az index. Ez így van megszerelve. Kezelési 78. oldal.

Üdv: V.Tamás  integet2



Szia!
Lehet az volt, reggel kinyitottam mind, es vissza zartam, es villogott utana.
Koszonom a tippet.
Naplózva
sanyikabacsi
Vendég
« Új hozzászólás #1254 Dátum: 2010.04.05 hétfő, 19:11:37 »

Azt ne feledd hogy idő kell ahhoz hogy beélesedjen!!!! Várj 1 percet és utánna próbáld kinyitni a motorháztetőt!!!

ha fél napot várok akkor sincs semmi, amúgy hol kéne +találnom a szirénázó kütyüt benne?
Naplózva
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48458



« Új hozzászólás #1255 Dátum: 2010.04.05 hétfő, 19:14:39 »

ha fél napot várok akkor sincs semmi, amúgy hol kéne +találnom a szirénázó kütyüt benne?
hátul a csomitartó jobb oldalán a kárpit alatt! Wink
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
sanyikabacsi
Vendég
« Új hozzászólás #1256 Dátum: 2010.04.05 hétfő, 19:18:25 »

hátul a csomitartó jobb oldalán a kárpit alatt! Wink
köszi majd meghesszölöm valamikor... afro1
Naplózva
V.Tamás
Vendég
« Új hozzászólás #1257 Dátum: 2010.04.06 kedd, 10:49:29 »

Igen, Xenonos, nagy tartállyal. Sajnos sehonnan sem lehet hozzáférni a belső csavarhoz. Van a dob felől valami fémtartály, ami útban van. De annak a belső felfogató csavarja sem hozzáférhető! Jól ki van ez találva. Talán spec célszerszámmal, meg nőgyógyász ujjakkal le lehet bányászni valahogy, de visszatenni akkor sem nagyon lehet. Az anyát is alig érem el az ujjammal.

Bakker, tényleg, a lámpamosó szivattyúja műxik. Akkor valszeg az ablakmosó szivattyú adta be a kulacsot.
Szóval akkor a tanács: vegyek Mondeo I-II ablakmosó szivattyút, meg 1 méter 6-os csövet, és kész? Gondolom az elektromos csatlakozás kompatibilis. De még mindig ott a lökhárító leszerelés probléma. Azt elég macerás lesz leszedni, főleg mert biztosan lesz pár csavar, ami nem akar majd lejönni, mert berohadt...
Ja, a lámpa kiszedése után sem lehet jobban hozzáférni, mert ott a karosszéria lemeze...

Mindenesetre köszönöm a jótanácsokat!


Szia!

Hát a nagy tartályt szerintem csak a lökös bontásával tudod levenni - sajna. Az Ervin is írta a toldószáras csuklós kulcsot a 3-3 db 6-os csavarhoz. Ezek a kerékdobjáratok bontása után, a sárvédő alatt, a lámpa irányában egészen elől találhatóak. Igen kellemetlen kiszedni és hajlamos a berohadásra is.
A szivattyút esetleg nem tudod kivenni a tartály leszedése nélkül? Sajna nálam ez elég régen volt és már nem emlékszem, hogy lehet-e, de akkor megúszhatnád ezt a lökös bontást.
Most örül-őrülhet( cheesy1) az ember igazán a gyári extráknak  nyes

Üdv: V.Tamás  integet2
Naplózva
Edy18
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 35


E-mail
« Új hozzászólás #1258 Dátum: 2010.04.06 kedd, 12:32:01 »

Sziasztok,
tudja-e valaki, hogy a generátorhoz csatlakozó 3 vezetéknek mi a funkciója ?
az egyik fix +12, a másik kettőre lennék kiváncsi, esetleg még arra, hogy milyen fesznek kell rajta lenni.




Közben sikerült kiderítenem netről. ( AS-RC-LI : PWM control)
« Utoljára szerkesztve: 2010.04.06 kedd, 20:30:19 írta Edy18 » Naplózva
mondejoooooo
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1790



E-mail
« Új hozzászólás #1259 Dátum: 2010.04.06 kedd, 19:52:49 »

namost azt nem értem, hogy az kocsim ghiád full-full kivéve bűr és otomatta ,de ha (elvileg beriasztom a kocsit) kulccsal 2-őt rányomok villan az index 2őt, de nem pittyeg és utánna hiába lökdösöm ütögetem rugdosom a kocsit nincs semmiféle riasztás de még az irányjelző sem kezd el villogni nemhogy hangja legyen... most akkor mi van? mondjuk az németből hozták be törötte, lehet ezt a sziréna dolgot már nem rakták vixa bele? vagy akkor mi van? Huh? Huh?

hello,

az én gihádom nem full full de gihád, és igazából most hogy olvasom hozzászólásod rájöttem, hogy az enyém se pittyeg csak villog. viszont nekem van az autómban utólag beszerelt laserline riasztóm és ha azzal zárom akkor pittyeg is meg villog is.
na akkor hogy is van ez? valaki megmondaná? az enyémben nem lenne gyári riasztó csak központi zár?   rinya
Naplózva

ex 2001. Mondeo 2.0 16V 145LE Ghia,  tempomat, IPS, 4 kerék, kormány...
2013. Mondeo Mk4 fl 2.0 SCTI Ecoboost
ultio
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1242


rasti rusti

ultio.ultionis@gmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #1260 Dátum: 2010.04.06 kedd, 20:22:59 »

namost azt nem értem, hogy az kocsim ghiád full-full kivéve bűr és otomatta ,de ha (elvileg beriasztom a kocsit) kulccsal 2-őt rányomok villan az index 2őt, de nem pittyeg és utánna hiába lökdösöm ütögetem rugdosom a kocsit nincs semmiféle riasztás de még az irányjelző sem kezd el villogni nemhogy hangja legyen... most akkor mi van? mondjuk az németből hozták be törötte, lehet ezt a sziréna dolgot már nem rakták vixa bele? vagy akkor mi van? Huh? Huh?
Zárd be kettős zárással, várj egy percet és nyisd ki a motorháztetőt.
Vagy ülj be az autóba, zárd be kettőssel, várj egy percet, majd nyisd ki valamelyik ajtót belülről.
Szólni kell a riasztónak, ha van.

Nekem van, szól is, de csak villog, nem pittyeg.
Naplózva

rasti rusti
Van: Toyota Auris HSD, 2010.
Volt: Ford Mondeo, benzin, 1999 cm3, 2002., 5 ajtó, 5 sebesség, Ghia.
teo
Vendég
« Új hozzászólás #1261 Dátum: 2010.04.06 kedd, 20:55:02 »

Zárd be kettős zárással, várj egy percet és nyisd ki a motorháztetőt.
Vagy ülj be az autóba, zárd be kettőssel, várj egy percet, majd nyisd ki valamelyik ajtót belülről.
Szólni kell a riasztónak, ha van.

Nekem van, szól is, de csak villog, nem pittyeg.


Úgy tudom, a kettős zárásnak éppen az az értelme, hogy belülről sem lehet kinyitni.
Naplózva
mondejoooooo
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1790



E-mail
« Új hozzászólás #1262 Dátum: 2010.04.06 kedd, 21:01:01 »

Zárd be kettős zárással, várj egy percet és nyisd ki a motorháztetőt.
Vagy ülj be az autóba, zárd be kettőssel, várj egy percet, majd nyisd ki valamelyik ajtót belülről.
Szólni kell a riasztónak, ha van.

Nekem van, szól is, de csak villog, nem pittyeg.


megvolt, kettős zárás, 2 perc várás, motorháztető nyitás, semmi történés, se fény se hangjelzés. viszont ha beriasztom akkor vinnyog, villog ha kinyitom a motorháztetőt.
a beülés nem jó mert dupla zárás utan belülről se nyitható...
Naplózva

ex 2001. Mondeo 2.0 16V 145LE Ghia,  tempomat, IPS, 4 kerék, kormány...
2013. Mondeo Mk4 fl 2.0 SCTI Ecoboost
ultio
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1242


rasti rusti

ultio.ultionis@gmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #1263 Dátum: 2010.04.07 szerda, 11:48:33 »


a beülés nem jó mert dupla zárás utan belülről se nyitható...

Igazatok van, én néztem el  Wink.
Naplózva

rasti rusti
Van: Toyota Auris HSD, 2010.
Volt: Ford Mondeo, benzin, 1999 cm3, 2002., 5 ajtó, 5 sebesség, Ghia.
Koronczai
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 46


koronczai.zsolt@hotmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #1264 Dátum: 2010.04.11 vasárnap, 15:48:07 »

Üdv Istenek!

A lámpám körül ami van gumi szallag az ment tönkre lehet ilyet kapni valahol,ha igen akkor hol?
Elképzelhető hogy ettől párásodik be néha az üveg?

Köszi

Koronczai
Naplózva

Ford Mondeo Turner 2.0 tddi
V.Tamás
Vendég
« Új hozzászólás #1265 Dátum: 2010.04.11 vasárnap, 16:01:45 »

Üdv Istenek!

A lámpám körül ami van gumi szallag az ment tönkre lehet ilyet kapni valahol,ha igen akkor hol?
Elképzelhető hogy ettől párásodik be néha az üveg?

Köszi

Koronczai

Szia!

Én ezt a nyáron cseréltem, szintén beázott a lámpám a gumiszalag meg szét volt málva. (Valószínüleg az olcsó és egymáshoz kevert téli-nyári ablakmosó folyadék tette tönkre, lámpamosóm is van - lusta ember megfizette a tanulópénzt  falbav)
Gumiszalagot itt a fórumos bontosoktól vettem (libertate), de a lámpámat azért szétszedtem kitakarítani és mivel nem volt hozzávaló tömítőanyagom szintelen szilóval ragasztottam vissza (csak soha többé nem kelljen szétszedni). Most jó.

Üdv: V.Tamás  integet2
Naplózva
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23820


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #1266 Dátum: 2010.04.11 vasárnap, 16:04:51 »

Üdv Istenek!

A lámpám körül ami van gumi szallag az ment tönkre lehet ilyet kapni valahol,ha igen akkor hol?
Elképzelhető hogy ettől párásodik be néha az üveg?

Köszi

Koronczai
hello
nekem van ilyen pü-ment
Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23820


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #1267 Dátum: 2010.04.11 vasárnap, 16:07:33 »

Szia!

Én ezt a nyáron cseréltem, szintén beázott a lámpám a gumiszalag meg szét volt málva. (Valószínüleg az olcsó és egymáshoz kevert téli-nyári ablakmosó folyadék tette tönkre, lámpamosóm is van - lusta ember megfizette a tanulópénzt  falbav)
Gumiszalagot itt a fórumos bontosoktól vettem (libertate), de a lámpámat azért szétszedtem kitakarítani és mivel nem volt hozzávaló tömítőanyagom szintelen szilóval ragasztottam vissza (csak soha többé nem kelljen szétszedni). Most jó.

Üdv: V.Tamás  integet2
a Würth-nek van olyan ragacsa mint amilyen a gyári volt benne
Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
phantom
Vendég
« Új hozzászólás #1268 Dátum: 2010.04.11 vasárnap, 19:39:10 »

 Sziasztok!Nekem olyan problémám lenne hogy a müszerfalón villog az  izzitójel  a motor lámpa és az autóban nincs erő mintha nem menne a turbó .Ez egy mondeo 3 as tdci motor 115 le .Köszönöm a segitséget. Phantom                                                                                                                                                               
Naplózva
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48458



« Új hozzászólás #1269 Dátum: 2010.04.11 vasárnap, 19:49:26 »

Sziasztok!Nekem olyan problémám lenne hogy a müszerfalón villog az  izzitójel  a motor lámpa és az autóban nincs erő mintha nem menne a turbó .Ez egy mondeo 3 as tdci motor 115 le .Köszönöm a segitséget. Phantom                                                                                                                                                                
Vészüzemre áll ki az autód.
Ha elektormos a turbód,talán okozhatja az is,de legtöbbször üzarendszeri hiba miatt szokott lenni.Szóval pcsúcs........ szomoru1
Irány a sakservice ,gyári diag,csúcsok vizsgálata stb.
Mikori?
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
phantom
Vendég
« Új hozzászólás #1270 Dátum: 2010.04.11 vasárnap, 20:04:31 »

Szia! a kocsi 2006 os  a magasnyomású és a csúcsók most lettek újitva.A gép mindent jónak látótt csak az egr ami le lett dúgózva és a katalizátórt hogy nagyon kormos ami ki let pucolva.És azota csinálja hogy nem megy a turbó szomoru1
Naplózva
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48458



« Új hozzászólás #1271 Dátum: 2010.04.11 vasárnap, 20:19:59 »

Szia! a kocsi 2006 os  a magasnyomású és a csúcsók most lettek újitva.A gép mindent jónak látótt csak az egr ami le lett dúgózva és a katalizátórt hogy nagyon kormos ami ki let pucolva.És azota csinálja hogy nem megy a turbó szomoru1
Pedig,ha vészüzemben van a verda,akkor nem lehet minden jó!A gyári diag vagy Stealt AE-je tuti megmutatja mi a baj!A turbó elektronika is eltud szállni, de annak is van hibakódja.Méresd meg ford szervízben!Vagy keresd meg Vik-et,Németh Viktort az autó fort nál a Lurdyval szemben!
De vészüzemben egyébként sem megy a turbó,szóval attól lehet jó a turbó mert nem megy.Pl üza rendszeri hiba miatti vészüzemnél.
Pesti vagy?
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
phantom
Vendég
« Új hozzászólás #1272 Dátum: 2010.04.11 vasárnap, 20:28:32 »

Nem.Soproni.Nálunk a ford szerviz olyan mint a "som" azok csak az egr szelepet mondták.Egy másik emberke mondta az egrt és a katalizátort.Nem lehet hogy a szonda ment ki?És az állitja vészre a kocsit?
Naplózva
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48458



« Új hozzászólás #1273 Dátum: 2010.04.11 vasárnap, 20:31:30 »

Nem.Soproni.Nálunk a ford szerviz olyan mint a "som" azok csak az egr szelepet mondták.Egy másik emberke mondta az egrt és a katalizátort.Nem lehet hogy a szonda ment ki?És az állitja vészre a kocsit?
milyen szonda.a dizilben nincs szonda a kipuff rendszerben.
Lehet,hogy az egr dugó miatt állt ki vészüzemre.de azt meg 1 sima hibakódtörléssel orvosolni lehet!
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
phantom
Vendég
« Új hozzászólás #1274 Dátum: 2010.04.11 vasárnap, 20:39:18 »

A katalizátor előtt és útána is van valami szonda féleség.Két vékony szálú kék müanyagba burkolt kábel.
Naplózva
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48458



« Új hozzászólás #1275 Dátum: 2010.04.12 hétfő, 00:09:29 »

A katalizátor előtt és útána is van valami szonda féleség.Két vékony szálú kék müanyagba burkolt kábel.
Basszus.Akkor a tiéd részecskeszűrős!Csak abban van érzékelő a kipuffban!
Viszont ha a részecskeszűrő lenne halott,az is dobna hibakódot.Mondjuk azt hiába törölnék......
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
phantom
Vendég
« Új hozzászólás #1276 Dátum: 2010.04.12 hétfő, 19:13:23 »

Helló ALF !Nagyon köszönöm a segitségedet megoldodot a problémám.A részecskeszürő adalék fogyot ki a gépből. worship
Naplózva
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48458



« Új hozzászólás #1277 Dátum: 2010.04.12 hétfő, 21:15:12 »

Helló ALF !Nagyon köszönöm a segitségedet megoldodot a problémám.A részecskeszürő adalék fogyot ki a gépből. worship
taps taps
Akkor neked löttyös a reg. Az mk4eken már aktív regeneráció van,lötty nélkül az üzával nyomja.
Azé nem semmi,hogy ez is vészbevágja a verdát..... pias
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Trendi
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 412



E-mail
« Új hozzászólás #1278 Dátum: 2010.04.13 kedd, 10:11:07 »

Szasztok,
Tud valaki kijelzőről infót?
A fedkomp kijelzőn léptetve látom a hőmérsékletet, az átlagsebességet, az átlag fogyasztást, meg a megtehető utat.

Pillanatnyi fogyasztás nincs rajta?
Naplózva

2005/12 Trend 2.0 TDCI 4ajtós, automata, ZEN, tempomat, kieg. fűtés
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48458



« Új hozzászólás #1279 Dátum: 2010.04.13 kedd, 13:30:30 »

Szasztok,
Tud valaki kijelzőről infót?
A fedkomp kijelzőn léptetve látom a hőmérsékletet, az átlagsebességet, az átlag fogyasztást, meg a megtehető utat.

Pillanatnyi fogyasztás nincs rajta?
jó eséllyel a 2003 utániban lehet aktiváltatni a pillanatnyit is,de a valóság-a puding próbája az evés.......ja és csak gyári célműszerrel
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23820


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #1280 Dátum: 2010.04.13 kedd, 16:21:07 »

jó eséllyel a 2003 utániban lehet aktiváltatni a pillanatnyit is,de a valóság-a puding próbája az evés.......ja és csak gyári célműszerrel
bunyeknek mintha sikerült volna házilag átváltania vagy rosszul emlékszem?
Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48458



« Új hozzászólás #1281 Dátum: 2010.04.13 kedd, 16:23:41 »

bunyeknek mintha sikerült volna házilag átváltania vagy rosszul emlékszem?
ja, egy másik műszeregységnél. de nem lett neki valami 100as.nekem az sw frissítéssel került rá a tempomatosításkor.és korrektül mutat!
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Bunyek
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7748


DIESEL POWER


E-mail
« Új hozzászólás #1282 Dátum: 2010.04.13 kedd, 16:28:15 »

bunyeknek mintha sikerült volna házilag átváltania vagy rosszul emlékszem?

Nekem is VIK mondta amugy,de itt megmagyarázták páran hogy az nemaz, szóval....erről ennyit.
amugy az enyémben is 2005-ös óra van most....
Naplózva
Trendi
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 412



E-mail
« Új hozzászólás #1283 Dátum: 2010.04.13 kedd, 17:29:46 »

Reménytkeltő, hogy 2006-os  Cheesy
Viszont kicsit nem értem, hogy ha benne van, akkor miért nem úgy lőtték be anno... szomoru1

Gyűlik a programozni való, ha beviszem a fordba.

jó eséllyel a 2003 utániban lehet aktiváltatni a pillanatnyit is,de a valóság-a puding próbája az evés.......ja és csak gyári célműszerrel
Naplózva

2005/12 Trend 2.0 TDCI 4ajtós, automata, ZEN, tempomat, kieg. fűtés
Sakos
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4942



E-mail
« Új hozzászólás #1284 Dátum: 2010.04.13 kedd, 20:33:59 »

Reménytkeltő, hogy 2006-os  Cheesy
Viszont kicsit nem értem, hogy ha benne van, akkor miért nem úgy lőtték be anno... szomoru1

Gyűlik a programozni való, ha beviszem a fordba.

Mert túl sok értelme nincs.
Naplózva

2.0TDCi Titanium 211LE PS - 2016 Kék fenevad
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23820


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #1285 Dátum: 2010.04.13 kedd, 20:42:52 »

Mert túl sok értelme nincs.
de hogynem vw-ben is jó nézni ha állóról kilövök hogy 99,9litert zabál abban a pillanatba eplus2 más értelme tényleg nem nagyon van. csak tudod hogy adott pillanatban mennyit eszik. és ez alapján meg lehet találni melyik sebességi fokozatban melyin sebességnél eszik a legjobban
« Utoljára szerkesztve: 2010.04.13 kedd, 20:45:10 írta HZsolt92 » Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
Trendi
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 412



E-mail
« Új hozzászólás #1286 Dátum: 2010.04.14 szerda, 09:11:15 »

Én hasznosnak találtam a másik kocsiban.
Kicsit önuralmat kényszerít a polgárra, hogy látja, mit nyel éppen a jószág.  wow1

Ha lehet belekérem.

Mert túl sok értelme nincs.
Naplózva

2005/12 Trend 2.0 TDCI 4ajtós, automata, ZEN, tempomat, kieg. fűtés
spyware
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 222



E-mail
« Új hozzászólás #1287 Dátum: 2010.04.15 csütörtök, 11:55:08 »

Szaisztok!

Érdeklődni szeretnék, hogy ha nincs olyan fedcompos indexkarom akkor nincs fedcomp a kocsiban?
Mert a ford.szám. kijelzőnél halványan látszanak a piktogrammok.
Naplózva

Ford Mondeo 2.0 TDCI 115LE, 2006
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48458



« Új hozzászólás #1288 Dátum: 2010.04.15 csütörtök, 14:27:29 »

Szaisztok!

Érdeklődni szeretnék, hogy ha nincs olyan fedcompos indexkarom akkor nincs fedcomp a kocsiban?
Mert a ford.szám. kijelzőnél halványan látszanak a piktogrammok.
jó eséllyel lehet aktiváltatni,de kell az infogombos kar is.... Wink wave
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
spyware
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 222



E-mail
« Új hozzászólás #1289 Dátum: 2010.04.15 csütörtök, 14:35:03 »

jó eséllyel lehet aktiváltatni,de kell az infogombos kar is.... Wink wave

Bonyolult ez az aktiválás?
Naplózva

Ford Mondeo 2.0 TDCI 115LE, 2006
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48458



« Új hozzászólás #1290 Dátum: 2010.04.15 csütörtök, 14:36:56 »

Bonyolult ez az aktiválás?
nem-rádugják a gépet és 5 perc alatt kiderül,hogy megy vagy nem.Keresd Vik-et az auto fort-nál a lurdyval szemben a Könyves Kálmán krt-n! Wink
magánban megcsinálja neked baráti áron.
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
spyware
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 222



E-mail
« Új hozzászólás #1291 Dátum: 2010.04.15 csütörtök, 14:38:13 »

nem-rádugják a gépet és 5 perc alatt kiderül,hogy megy vagy nem.Keresd Vik-et az auto fort-nál a lurdyval szemben a Könyves Kálmán krt-n! Wink
magánban megcsinálja neked baráti áron.

Oksa, köszi
Naplózva

Ford Mondeo 2.0 TDCI 115LE, 2006
cseresznye
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 615



« Új hozzászólás #1292 Dátum: 2010.04.16 péntek, 16:36:26 »

Szisztok!  az alap ghiás sony fejegységhez tudok mp3-at csatlakoztatni?


Köszi!
Naplózva

2.0 tdci Ghia 130Le 2005 4 ajtó/2.0 TDCI Turnier 140Le 2014/1.5 TDCI Fiesta Trend 75Le 2013
mondeo111
Vendég
« Új hozzászólás #1293 Dátum: 2010.04.16 péntek, 16:56:00 »

Ha van a kesztyűtartóban jack ajzat akkor igen, de ha nincs akkor lehet beleépíteni!!!



Szisztok!  az alap ghiás sony fejegységhez tudok mp3-at csatlakoztatni?


Köszi!
Naplózva
cseresznye
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 615



« Új hozzászólás #1294 Dátum: 2010.04.17 szombat, 14:25:11 »

Ha van a kesztyűtartóban jack ajzat akkor igen, de ha nincs akkor lehet beleépíteni!!!



Köszi!
Naplózva

2.0 tdci Ghia 130Le 2005 4 ajtó/2.0 TDCI Turnier 140Le 2014/1.5 TDCI Fiesta Trend 75Le 2013
seekay
Vendég
« Új hozzászólás #1295 Dátum: 2010.04.17 szombat, 15:42:08 »

Sziasztok!

Tegnap megbolondult az utólag beépített riasztóm. Ha rányomok, ahogy bezárja az ajtókat, elkezd vinnyogni.
De ha a központival zárom le és utólag nyomom be a riasztót, akkor nem vinnyog és vissza is lehet nyitni a riasztóval az ajtókat, vinnyogás nélkül.
Tegnap fél órán keresztül szórakoztam vele, a végére már a vinnyogást se tudtam leállítani, kb. 5 percig nyomkodtam míg nagy nehezen abbahagyta. Tudom egy filléres sz*rtól ne várjak túl sokat, de vhogy csak rendbe lehet rakni...
Addig szórakoztam vele (központival zárás, utólag riasztó, riasztóval nyitás, központival nyitás, központival zárás, riasztó, riasztóval nyitás, stb.), míg végül sikerült a riasztóval is lezárni. De csak néhány percig volt jó, próbálgattam újra és most megint sz*r. Nem tom mi baja lehet. Egyedül az akksit nem húztam még le, nem tom az vajon helyrerakná-e...

Mit tanácsoltok? Hol lehet a bibi?

Előre is köszi!
Attila
Naplózva
kotta_cs
Vendég
« Új hozzászólás #1296 Dátum: 2010.04.18 vasárnap, 02:21:19 »

Sziasztok

Elvoltam tűnve nagyon, de most már lassan vagyok. Iszonyat mennyiségű meló volt, aztán Vik-nek volt némi dolga a paripával. Volt szerencsém tavaly venni egy projektoros lámpát (bár ne tettem volna). Egy darabig a műanyagoshoz jártam vele, míg minden letört darabot újra elkészített. Ez most már jó, csak most éppen a következő problémám van:
 1. az emelő motor működik, csak éppen a lámpa szöge nem változik (ezt holnap megnézem), ez majd holnap lesz gond.

 2. a lámpán van néhány vezeték, aminek nem tudtam még kitalálni a szerepét és nem találtam használható leírást a csatiról. Ha valaki meg tudná osztani, akkor hálás lennék.

Köszi
Üdv
Csaba
Naplózva
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48458



« Új hozzászólás #1297 Dátum: 2010.04.18 vasárnap, 11:46:43 »

Sziasztok!

Tegnap megbolondult az utólag beépített riasztóm. Ha rányomok, ahogy bezárja az ajtókat, elkezd vinnyogni.
De ha a központival zárom le és utólag nyomom be a riasztót, akkor nem vinnyog és vissza is lehet nyitni a riasztóval az ajtókat, vinnyogás nélkül.
Tegnap fél órán keresztül szórakoztam vele, a végére már a vinnyogást se tudtam leállítani, kb. 5 percig nyomkodtam míg nagy nehezen abbahagyta. Tudom egy filléres sz*rtól ne várjak túl sokat, de vhogy csak rendbe lehet rakni...
Addig szórakoztam vele (központival zárás, utólag riasztó, riasztóval nyitás, központival nyitás, központival zárás, riasztó, riasztóval nyitás, stb.), míg végül sikerült a riasztóval is lezárni. De csak néhány percig volt jó, próbálgattam újra és most megint sz*r. Nem tom mi baja lehet. Egyedül az akksit nem húztam még le, nem tom az vajon helyrerakná-e...

Mit tanácsoltok? Hol lehet a bibi?

Előre is köszi!
Attila
valamelyik ajtónyitásérzékelő nem ad jelet.... Roll Eyes
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48458



« Új hozzászólás #1298 Dátum: 2010.04.18 vasárnap, 11:47:00 »

Sziasztok

Elvoltam tűnve nagyon, de most már lassan vagyok. Iszonyat mennyiségű meló volt, aztán Vik-nek volt némi dolga a paripával. Volt szerencsém tavaly venni egy projektoros lámpát (bár ne tettem volna). Egy darabig a műanyagoshoz jártam vele, míg minden letört darabot újra elkészített. Ez most már jó, csak most éppen a következő problémám van:
 1. az emelő motor működik, csak éppen a lámpa szöge nem változik (ezt holnap megnézem), ez majd holnap lesz gond.

 2. a lámpán van néhány vezeték, aminek nem tudtam még kitalálni a szerepét és nem találtam használható leírást a csatiról. Ha valaki meg tudná osztani, akkor hálás lennék.

Köszi
Üdv
Csaba
TIS
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
seekay
Vendég
« Új hozzászólás #1299 Dátum: 2010.04.18 vasárnap, 14:19:20 »

valamelyik ajtónyitásérzékelő nem ad jelet.... Roll Eyes

Én is erre gondoltam, de már ellenőriztem egyenként az ajtókat, a belső tér világítása rendszerint elalszik amikor becsukom az ajtókat.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 19 20 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 32 33 ... 742   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.068 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.