Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.02 csütörtök, 01:45:44 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Szavazás
Kérdés: Hol legyen a 2015 Ford Mondeo találkozó?  (Szavazás lezárva: 2014.07.27 vasárnap, 18:58:35)
A Ford Majális részeként. - 25 (53.2%)
Kunmadarason - 10 (21.3%)
Külön másik reptéren. - 8 (17%)
Külön másik füves részen. - 4 (8.5%)
Összes szavazó: 42

Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 ... 21   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Mi legyen jövőre? Brainstorming és kívánságlista 2015  (Megtekintve 333139 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #350 Dátum: 2014.05.31 szombat, 17:58:58 »

Én is elég későn kezdtem el ímélezni, olyan 96-98 körül.
99-ben már volt weboldalam... és emlékeim szerint akkor lett ISDN-em is.
2004-ben már adsl volt, és néha ftp-re töltöttem fel a gigákat.
A fórum (nem itt) is már bőven működött.
Nekem már 2002-ben kábelnet-em volt.  768/256 !  eljen  vigyor3
A '90-es évek elején meg 28k-s modemmel hasítottunk a suliban!  nyes
« Utoljára szerkesztve: 2014.05.31 szombat, 18:03:57 írta GSR » Naplózva

Imádom a dízeleket!    
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #351 Dátum: 2014.06.09 hétfő, 18:02:16 »

Nekem már 2002-ben kábelnet-em volt.  768/256 !  eljen  vigyor3
A '90-es évek elején meg 28k-s modemmel hasítottunk a suliban!  nyes

Akkor még internet nem volt...

Hálózattal az egyetemen találkoztam először, 90-ben, de még csak szerverekről lehetett letölteni, és persze fel.
És már az email is működött, csak tiszta szöveges alapon.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #352 Dátum: 2014.06.09 hétfő, 20:10:20 »

Akkor még internet nem volt...

Hálózattal az egyetemen találkoztam először, 90-ben, de még csak szerverekről lehetett letölteni, és persze fel.
És már az email is működött, csak tiszta szöveges alapon.

Így van.
Külföldi szerverekre tárcsáztunk be a suliból és töltöttünk le játékokat....már ami akkor volt.  hehe
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #353 Dátum: 2014.06.09 hétfő, 21:05:18 »

Így van.
Külföldi szerverekre tárcsáztunk be a suliból és töltöttünk le játékokat....már ami akkor volt.  hehe
Bomb? Smiley
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #354 Dátum: 2014.06.09 hétfő, 21:08:29 »

Bomb? Smiley

Tetris...
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #355 Dátum: 2014.06.09 hétfő, 21:15:44 »

Na most meg itt is baromira offolunk! Akkor ez most bhuzis?  Cheesy
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #356 Dátum: 2014.06.09 hétfő, 21:30:04 »

Na most meg itt is baromira offolunk! Akkor ez most bhuzis?  Cheesy
ahogy érzed
Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #357 Dátum: 2014.06.09 hétfő, 21:35:05 »

ahogy érzed
Off: Én eddig sem éreztem annak. Mások szerint meg az volt. Akkor most ez is az? .....de ne nyissunk itt újabb frontot. duhos2 v Cheesy

On: Szerintem jövőre legyen a Majálison a tavaszi nagytali.  Smiley
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #358 Dátum: 2014.06.09 hétfő, 21:35:42 »



On Szerintem jövőre legyen a Majálison a tavaszi nagytali.  Smiley

+1  eljen (idén mondeo híján itthon maradtam)
Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
vzoli
Vendég
« Új hozzászólás #359 Dátum: 2014.06.09 hétfő, 21:43:38 »

+1  eljen (idén mondeo híján itthon maradtam)

mér nem szóltál, kaptál volna egyet kölcsönbe  wave
Naplózva
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #360 Dátum: 2014.06.09 hétfő, 21:47:24 »

mér nem szóltál, kaptál volna egyet kölcsönbe  wave
van egy szinte makulátlan citroenem  Wink
Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #361 Dátum: 2014.06.09 hétfő, 21:51:07 »

On: Szerintem jövőre legyen a Majálison a tavaszi nagytali.  Smiley

-1
By Domi:
"Szóval jó ez a LE éjszakájával összekötött Majális, de én így, hogy láttam a programot, kevéssé tudom elképzelni ide a Nagytalit. Szerintem ez egy merőben más profilú rendezvény."

Én ettől félek... szomoru1
Mint a fluor rendezvény. Az se jött be. Ez viszont nagytali nélkül is látogatható.

Én csak egy voks voltam...
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
vzoli
Vendég
« Új hozzászólás #362 Dátum: 2014.06.09 hétfő, 21:54:05 »

van egy szinte makulátlan citroenem  Wink

nekem is egy szinte makulátlan td-m Cheesy amúgy mi az a makula? mert ez ma is egy kula, de holnap is az lesz
Naplózva
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #363 Dátum: 2014.06.09 hétfő, 21:54:54 »

-1
By Domi:
"Szóval jó ez a LE éjszakájával összekötött Majális, de én így, hogy láttam a programot, kevéssé tudom elképzelni ide a Nagytalit. Szerintem ez egy merőben más profilú rendezvény."

Én ettől félek... szomoru1
Mint a fluor rendezvény. Az se jött be. Ez viszont nagytali nélkül is látogatható.

Én csak egy voks voltam...
Ok. Akkor ne legyen nagytali és mennyünk a majálisra?  hehe
A Dominak mindegy hol beszélget, ahhoz neki semmilyen reptér nem kell, de én nem fogok győzködni senkit.

Én is csak egy vélemény vagyok. Oszt mindenki oda megy majd ahova akar.  wave
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #364 Dátum: 2014.06.09 hétfő, 21:56:13 »

nekem is egy szinte makulátlan td-m Cheesy amúgy mi az a makula? mert ez ma is egy kula, de holnap is az lesz

Hát ez olyan volt, mintha én írtam volna........ Cheesy  eljen
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #365 Dátum: 2014.06.09 hétfő, 21:57:55 »

nekem is egy szinte makulátlan td-m Cheesy amúgy mi az a makula? mert ez ma is egy kula, de holnap is az lesz
a makula volt a hidraulka csövön lévő törés. most már nincs
2 nap alatt süllyedt a kocsi hátulja 6-8 centit kb. ( a 10 mp helyett)
Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
vzoli
Vendég
« Új hozzászólás #366 Dátum: 2014.06.09 hétfő, 22:03:56 »

a makula volt a hidraulka csövön lévő törés. most már nincs
2 nap alatt süllyedt a kocsi hátulja 6-8 centit kb. ( a 10 mp helyett)
Akkor az egy egész jó állapotú hidraulika. Megfoltoztátok végül?
Naplózva
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #367 Dátum: 2014.06.09 hétfő, 22:04:40 »

off off off  Cheesy
« Utoljára szerkesztve: 2014.06.09 hétfő, 22:06:21 írta Styleair » Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
vzoli
Vendég
« Új hozzászólás #368 Dátum: 2014.06.09 hétfő, 22:06:02 »

off off off

On on on
Naplózva
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #369 Dátum: 2014.06.09 hétfő, 22:06:11 »

Akkor az egy egész jó állapotú hidraulika. Megfoltoztátok végül?
találtunk a vasműben olyan didaulika csövet, ami belső átmérője szinte tökéletesen megegyezett ennek a külsejével. vágtunk egy 4 centis darabot, és két oldalról beletoltuk az eredetit, majd lánggal, rézzel meghegesztettük. most tökéletes
Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #370 Dátum: 2014.06.09 hétfő, 22:06:40 »

off off off  Cheesy
jól van na! bhuzi vicc nem jutott eszembe Wink
Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #371 Dátum: 2014.06.09 hétfő, 22:07:02 »

jól van na! bhuzi vicc nem jutott eszembe Wink
eljen nyes
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
vzoli
Vendég
« Új hozzászólás #372 Dátum: 2014.06.09 hétfő, 22:07:18 »

jól van na! bhuzi vicc nem jutott eszembe Wink
taps
Naplózva
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #373 Dátum: 2014.06.10 kedd, 11:37:11 »

-1
By Domi:
"Szóval jó ez a LE éjszakájával összekötött Majális, de én így, hogy láttam a programot, kevéssé tudom elképzelni ide a Nagytalit. Szerintem ez egy merőben más profilú rendezvény."

Én ettől félek... szomoru1
Mint a fluor rendezvény. Az se jött be. Ez viszont nagytali nélkül is látogatható.

Én csak egy voks voltam...
Korábban úgy emlékszem, hogy arra szavaztam, hogy legyen a Nagytali a Majálissal egyben. Jó ötletnek tűnt, viszont most voltam a Majálison, és változott a véleményem.

Ami mellette szól:
Egy meglévő rendezvényhez csatlakoznánk, nem kell csinálni semmit, megszervezik helyettünk, vannak programok, pestieknek viccesen közel van, olcsó a belépő (2,5e), van gyorsulás (+1e), este Lóerők Éjszakája.

Ami ellene szól:
Nem csak mi vagyunk, nagy a terület, szétszéled a nép, nem a mi csapatunk rendezvénye, és már megint reptér.


Azt beszéltük siky-vel, hogy a Majálison is csak Styleair és kispusi voltak, akik gyorsultak, a többiek leginkább a sátor alatt ültek, és beszélgettek, kajáltak, sütiztek, stb. És ha megnézzük, akkor Kiskunlacházán mi volt? Egy kis autómustra, majd mindenki menekült valami árnyékba, és ott pihent, beszélgetett. Azért viszont kúva sok az 5e belépő, hogy valahova elmenjek árnyékba beszélgetni, és egy olyan szolgáltatásért fizessek (reptér a gyorsulásnak), amit nem is veszek igénybe. 3-4 ember van, aki kifejezetten szeretne gyorsulni, rajtuk kívül még páran "ha-már-itt-a-pálya-akkor-megyek-egy-kört" alapon megrúgja a gépet, de a kocsik nagyrésze a parkolóban pihent. Így tul.képpen annak a 6-7-8 embernek a többiek dobják össze a pályabérletet a gyorsulgatáshoz. Árnyékban ülni, és az autók közelében beszélgetni a Kopaszi-gáton is lehet.
Az az ötlet fogalmazódott meg, hogy a Nagytalink legyen olyan, ami az emberek, és a klub stílusához jobban igazodik. Nyugis, családnak is lehetőséget adós, infrastruktúrával rendelkező, mindenhonnan elérhető messzeségben levő, programokat nyújtó, társaságot összehozó, akár több napos, és lehetőleg minél több embert megmozgató esemény. És az a pár ember, aki meg tényleg gyorsulni akar, az mehet a Majálisra rajtgépes, mért, hivatalos gyorsulásra.

Persze tudom, hogy addig az ötletemnek nincs semmi létjogosultsága, amíg nem tudok előállni konkrétumokkal. Ezért a tervem az, hogy (bár egyelőre időpontot nem tudok mondani, de) egy komplett terv csomagot fogok/fogunk összetenni, hogy hol, milyen programokkal, milyen ötletekkel, és milyen költségvetésből lehetne kihozni valamit. Ha ez meglesz, akkor beírom/beírjuk, és akkor tényleges alternatívát tudunk adni a repteres tali mellé, és nem csak annyit, hogy "szerintem ne reptér legyen, hanem valami izé".
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #374 Dátum: 2014.06.10 kedd, 11:42:23 »

....

....fogok/fogunk .......beírom/beírjuk.....
Nem vagy egyedül?  eplus2

Akkor jövőre a Kopaszi-gáton lesz a Nagytali ?  vigyor3
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #375 Dátum: 2014.06.10 kedd, 11:49:58 »

Nem vagy egyedül?  eplus2

Akkor jövőre a Kopaszi-gáton lesz a Nagytali ?  vigyor3
ezsolt Lacházán, meg Szászpán is mindig ki van akadva a pestfóbiával, hogy csak azért tesszük oda, mert Pest közeli. Hát akkor mi lenne Tököllel? Az mégközelebb van. Kopaszi-gát meg... Áh, esélytelen. Az Pesten belül van  vigyor3
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #376 Dátum: 2014.06.10 kedd, 12:07:43 »

ezsolt Lacházán, meg Szászpán is mindig ki van akadva a pestfóbiával, hogy csak azért tesszük oda, mert Pest közeli. Hát akkor mi lenne Tököllel? Az mégközelebb van. Kopaszi-gát meg... Áh, esélytelen. Az Pesten belül van  vigyor3
ezsoltnak az maradandó sérülést okozna.... Cheesy
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #377 Dátum: 2014.06.10 kedd, 12:42:43 »

Azért viszont kúva sok az 5e belépő, hogy valahova elmenjek árnyékba beszélgetni, és egy olyan szolgáltatásért fizessek (reptér a gyorsulásnak), amit nem is veszek igénybe. 3-4 ember van, aki kifejezetten szeretne gyorsulni, rajtuk kívül még páran "ha-már-itt-a-pálya-akkor-megyek-egy-kört" alapon megrúgja a gépet, de a kocsik nagyrésze a parkolóban pihent. Így tul.képpen annak a 6-7-8 embernek a többiek dobják össze a pályabérletet a gyorsulgatáshoz. Árnyékban ülni, és az autók közelében beszélgetni a Kopaszi-gáton is lehet.
Az az ötlet fogalmazódott meg, hogy a Nagytalink legyen olyan, ami az emberek, és a klub stílusához jobban igazodik. Nyugis, családnak is lehetőséget adós, infrastruktúrával rendelkező, mindenhonnan elérhető messzeségben levő, programokat nyújtó, társaságot összehozó, akár több napos, és lehetőleg minél több embert megmozgató esemény. És az a pár ember, aki meg tényleg gyorsulni akar, az mehet a Majálisra rajtgépes, mért, hivatalos gyorsulásra.

Persze tudom, hogy addig az ötletemnek nincs semmi létjogosultsága, amíg nem tudok előállni konkrétumokkal. Ezért a tervem az, hogy (bár egyelőre időpontot nem tudok mondani, de) egy komplett terv csomagot fogok/fogunk összetenni, hogy hol, milyen programokkal, milyen ötletekkel, és milyen költségvetésből lehetne kihozni valamit. Ha ez meglesz, akkor beírom/beírjuk, és akkor tényleges alternatívát tudunk adni a repteres tali mellé, és nem csak annyit, hogy "szerintem ne reptér legyen, hanem valami izé".

Nem légből kapott, hogy több mint az 50%-a jelenlévőknek kihasználta a gyorsulás lehetőséget!
De ez csak kiigazítás, nem indok...

A vége jó, tetszik. Remélem, hogy be is fogod tartani! wave
Én nagyon nem ragaszkodom már ahhoz, hogy megszervezzek újabb repteret. De a tétlenség idén sem vezetett volna sehová. Viszont nagytalit sztem nem szabad elbagatelizálni. Vagy így, vagy úgy, de meg kell szervezni! nyes
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26657


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #378 Dátum: 2014.06.10 kedd, 12:47:41 »

Nem vagy egyedül?  eplus2

Akkor jövőre a Kopaszi-gáton lesz a Nagytali ?  vigyor3


Mi van? Te Domi kopasz gátjára gerjedsz?  hehe
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #379 Dátum: 2014.06.10 kedd, 13:04:48 »

Mi van? Te Domi kopasz gátjára gerjedsz?  hehe
aú. hehe
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #380 Dátum: 2014.06.10 kedd, 13:27:58 »

Nem légből kapott, hogy több mint az 50%-a jelenlévőknek kihasználta a gyorsulás lehetőséget!
De ez csak kiigazítás, nem indok...

A vége jó, tetszik. Remélem, hogy be is fogod tartani! wave
Én nagyon nem ragaszkodom már ahhoz, hogy megszervezzek újabb repteret. De a tétlenség idén sem vezetett volna sehová. Viszont nagytalit sztem nem szabad elbagatelizálni. Vagy így, vagy úgy, de meg kell szervezni! nyes
Ezt mondom. Pl. siky is mondta, hogy ha már volt pálya, akkor nekiszaladt kétszer, de nem igazán élvezte, így nem erőltette. Ha van pálya, akkor többen gurultak egy karikát, de kérdés az, hogy közülük hányuknak hiányzott volna, ha nincs.

Betartom. Szerintem láthattad, hogy nem sűrűn igérgetek dolgokat a fórumon, de ha igen (Agárdi buli 2x is, rendszámkeret szétosztás, klubkártya postázás, stb), akkor azokat be is tartom. Tudom, hogy én vagyok az egyik leginkább reptér ellenes, és szeretném, ha nem csak azt mondanám, hogy legyen más, hanem egy teljes képpel tudnék szolgálni. Persze simán lehet, hogy le lesz szavazva, de legalább megpróbáltam. A BMW-sek, akiknek hátsókerekes, igazi játszósautójuk van, nyáron 3 talit szerveznek. Egyet Velencén, egyet Zamárdiban, egyet meg nem tudom hol, de szintén egy Balaton parti kempingben. Nem gyorsulnak, nem driftelnek a kempingben sem, és egy egész hétvége (péntek reggeltől vasárnap estig) kerül autónként 3500-ba (plusz kaja, ami ott egyéni). Ha a vezetés élményét hangoztató BMW márka köztudottan erő és élményrajongó tulajai elvannak egy kempingben, akkor nem értem, hogy az átlag 10 évnél idősebb dízel kombikat miért kell kizavarni egy reptérre. Nekem ez tényleg baromi tájidegen. És ők 3500-ért jól érzik magukat egy hétvégén keresztül, szinte mindenki családdal ment, a gyerekek rohangáltak a kempingben, a feleségek/barátnők egymással beszélgettek/ismerkedtek, a tulajok persze nézegették egymás kocsiját, aztán ők is beszélgettek. Persze nem kell nekünk is egy egész hétvégés tali, csak mondtam, hogy az 5e/1nap reptér, és a 3,5e/3 nap kemping az nem pont ugyanaz.

A terv biztos nem most, pár nap vagy hét alatt lesz meg. Ez ugye a 2015 tavaszi talira terv, tehát ha erről december körül kezdünk el beszélni, az is még bőven elég. A lényeg, hogy egy lehető legtöbb embert vonzó helyszínnel, programokkal, egyebekkel tarkított ötlettel szeretnék előállni, költségvetési tervvel, és minimálisan szükséges résztvevőszámmal, hogy mi a megtérülése a dolognak. Aztán hogy lesz-e igény rá, az majd kiderül.
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
AndyA
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26971


E-mail
« Új hozzászólás #381 Dátum: 2014.06.10 kedd, 14:03:18 »

Ezt mondom. Pl. siky is mondta, hogy ha már volt pálya, akkor nekiszaladt kétszer, de nem igazán élvezte, így nem erőltette. Ha van pálya, akkor többen gurultak egy karikát, de kérdés az, hogy közülük hányuknak hiányzott volna, ha nincs.

Betartom. Szerintem láthattad, hogy nem sűrűn igérgetek dolgokat a fórumon, de ha igen (Agárdi buli 2x is, rendszámkeret szétosztás, klubkártya postázás, stb), akkor azokat be is tartom. Tudom, hogy én vagyok az egyik leginkább reptér ellenes, és szeretném, ha nem csak azt mondanám, hogy legyen más, hanem egy teljes képpel tudnék szolgálni. Persze simán lehet, hogy le lesz szavazva, de legalább megpróbáltam. A BMW-sek, akiknek hátsókerekes, igazi játszósautójuk van, nyáron 3 talit szerveznek. Egyet Velencén, egyet Zamárdiban, egyet meg nem tudom hol, de szintén egy Balaton parti kempingben. Nem gyorsulnak, nem driftelnek a kempingben sem, és egy egész hétvége (péntek reggeltől vasárnap estig) kerül autónként 3500-ba (plusz kaja, ami ott egyéni). Ha a vezetés élményét hangoztató BMW márka köztudottan erő és élményrajongó tulajai elvannak egy kempingben, akkor nem értem, hogy az átlag 10 évnél idősebb dízel kombikat miért kell kizavarni egy reptérre. Nekem ez tényleg baromi tájidegen. És ők 3500-ért jól érzik magukat egy hétvégén keresztül, szinte mindenki családdal ment, a gyerekek rohangáltak a kempingben, a feleségek/barátnők egymással beszélgettek/ismerkedtek, a tulajok persze nézegették egymás kocsiját, aztán ők is beszélgettek. Persze nem kell nekünk is egy egész hétvégés tali, csak mondtam, hogy az 5e/1nap reptér, és a 3,5e/3 nap kemping az nem pont ugyanaz.

A terv biztos nem most, pár nap vagy hét alatt lesz meg. Ez ugye a 2015 tavaszi talira terv, tehát ha erről december körül kezdünk el beszélni, az is még bőven elég. A lényeg, hogy egy lehető legtöbb embert vonzó helyszínnel, programokkal, egyebekkel tarkított ötlettel szeretnék előállni, költségvetési tervvel, és minimálisan szükséges résztvevőszámmal, hogy mi a megtérülése a dolognak. Aztán hogy lesz-e igény rá, az majd kiderül.

Csatlakozom a felvetéshez. Egyrészt ahhoz, hogy nem kell reptér (hacsak nem Kunmadaras... Smiley), másrészt ahhoz, hogy ha már családi autókról van szó, legyen helye a családnak is.

Én pl. Révfülöpöt ismerem közelebbről, ott minden további nélkül le lehet horgonyozni egy napra itt:

https://www.google.com/maps/place/R%C3%A9vf%C3%BCl%C3%B6p/@46.8292773,17.6364865,314m/data=!3m1!1e3!4m2!3m1!1s0x4769a8c783112511:0x6e1bf7df9d6cf466

Ahol a cirkuszsátor áll, az egy jókora füves placc, ami "senkié". 30-40 autó + pereputty elfér simán. Akár még az önkormányzattal egyeztetve is meg lehet szerintem oldani a dolgot (nehogy keresztbe szervezzenek nekünk valamit pont akkorra Smiley).

Sétatávolságon belül van strand, bolt, cukrászda, nem túl drága étterem stb. A kemping is ott van mellette, ha valaki előző nap jönne ill. maradna egész hétvégére (faházak is bérelhetőek, nem csak sátor van, de van olcsó, rendes, tiszta szálló is a közelben).

Igaz, Budapesttől 160 km, úgyhogy inkább csak példának dobtam fel (azzal együtt nincs ellenemre, hogy egyszer akár ott is tartsunk egy nagytalit). De biztos ismer hasonló helyet más is, máshol.

AndyA
Naplózva

Mk3 2.0/130LE TDCi Trend kombi 2006/11 -  MK5 2.0 Ecoblue TDCi kombi 2019/11
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #382 Dátum: 2014.06.10 kedd, 14:15:37 »

Csatlakozom a felvetéshez. Egyrészt ahhoz, hogy nem kell reptér (hacsak nem Kunmadaras... Smiley), másrészt ahhoz, hogy ha már családi autókról van szó, legyen helye a családnak is.

Most nem volt helye a családnak? Nem fért bele az autóba?
Régebben mindannyian családostól mentünk. Voltak nekik külön programok. Nem volt ezzel baj... Sőt, azóta is összejárunk más keretek között...

Ha nincs program Révfülöpön sem, akkor ott sem lesz nekik jó. Ha van program, meg hely a reptéren, akkor ott is jó lesz nekik. nyes

Csak azért írom, hogy ez nem indok, nem a reptér mellett akarok voksolni. nyes

Madaras meg eleve hülyeség...
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #383 Dátum: 2014.06.10 kedd, 14:39:11 »

Csatlakozom a felvetéshez. Egyrészt ahhoz, hogy nem kell reptér (hacsak nem Kunmadaras... Smiley), másrészt ahhoz, hogy ha már családi autókról van szó, legyen helye a családnak is.

Én pl. Révfülöpöt ismerem közelebbről, ott minden további nélkül le lehet horgonyozni egy napra itt:

https://www.google.com/maps/place/R%C3%A9vf%C3%BCl%C3%B6p/@46.8292773,17.6364865,314m/data=!3m1!1e3!4m2!3m1!1s0x4769a8c783112511:0x6e1bf7df9d6cf466

Ahol a cirkuszsátor áll, az egy jókora füves placc, ami "senkié". 30-40 autó + pereputty elfér simán. Akár még az önkormányzattal egyeztetve is meg lehet szerintem oldani a dolgot (nehogy keresztbe szervezzenek nekünk valamit pont akkorra Smiley).

Sétatávolságon belül van strand, bolt, cukrászda, nem túl drága étterem stb. A kemping is ott van mellette, ha valaki előző nap jönne ill. maradna egész hétvégére (faházak is bérelhetőek, nem csak sátor van, de van olcsó, rendes, tiszta szálló is a közelben).

Igaz, Budapesttől 160 km, úgyhogy inkább csak példának dobtam fel (azzal együtt nincs ellenemre, hogy egyszer akár ott is tartsunk egy nagytalit). De biztos ismer hasonló helyet más is, máshol.

AndyA

Ilyesmi helyre gondoltam én is. A 160km nem vészes, ha van miért elmenni, akkor oké. Itt a leírásod alapján kb. minden van, amire egy reptérinél komfortosabb talit lehet építeni. Ilyet keresek én is.

Attól függetlenül, hogy mondtam, hogy vállalom egy "csomag" összeállítását, persze ha van ehhez hasonló ötlet, azt szívesen veszem. Tanulni / ötleteket meríteni mindenből lehet.
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
blau4kombi
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6474


E-mail
« Új hozzászólás #384 Dátum: 2014.06.10 kedd, 16:34:04 »

Fenn, a statisztikában, a más füves ( Cheesy) részen lévő 3 szavazatból 1 az enyém. Én Domival értek 1et. Tiszteletben tartva a többség kívánságát, elmegyek betoncsík mellé jövőre is, de azért ennél lehetnénk kreatívabbak is...
Naplózva

2017. MKV 2.0 TDCi Kombi Titanium, Tectonic Silver \m/
ex:2012. MKIV 2.0 TDCi Kombi Champion Trend, Black Pather Metal és egy fake kipuff
ex:2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Ghia, Blazer Blue, teniszlabda a vonóhorgon.
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #385 Dátum: 2014.06.10 kedd, 20:08:42 »

Most nem volt helye a családnak? Nem fért bele az autóba?
Régebben mindannyian családostól mentünk. Voltak nekik külön programok. Nem volt ezzel baj... Sőt, azóta is összejárunk más keretek között...

Ha nincs program Révfülöpön sem, akkor ott sem lesz nekik jó. Ha van program, meg hely a reptéren, akkor ott is jó lesz nekik. nyes
Tök igazad van. De! Miért nincs program? Utóbbi években nem nagyon volt olyan, amire családostól lett volna értelme elmenni(legalábbis a betonosnál)
Én többek közt ezért is nem nagyon megyek(idén mondjuk más miatt), és ezért is tetszene a majális keretein belül
Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
vzoli
Vendég
« Új hozzászólás #386 Dátum: 2014.06.10 kedd, 21:31:40 »

Tök igazad van. De! Miért nincs program? Utóbbi években nem nagyon volt olyan, amire családostól lett volna értelme elmenni(legalábbis a betonosnál)
Én többek közt ezért is nem nagyon megyek(idén mondjuk más miatt), és ezért is tetszene a majális keretein belül

tavaly felvetettem hogy lehetne a börgöndi repülőtéri majálissal, subaru club is tartott ott gyorsulásiversenyes élményautóztatást pl, volt ott minden ami egy családi naphoz kell, de érdeklődés hiányában még a feltételeket sem volt kedvem megérdeklődni....
Naplózva
blau4kombi
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6474


E-mail
« Új hozzászólás #387 Dátum: 2014.06.10 kedd, 23:12:13 »

tavaly felvetettem hogy lehetne a börgöndi repülőtéri majálissal, subaru club is tartott ott gyorsulásiversenyes élményautóztatást pl, volt ott minden ami egy családi naphoz kell, de érdeklődés hiányában még a feltételeket sem volt kedvem megérdeklődni....
Most viszont "vki belesz@art a ventillátorba" és többünkben felmerült a változtatás iránti igény...
Naplózva

2017. MKV 2.0 TDCi Kombi Titanium, Tectonic Silver \m/
ex:2012. MKIV 2.0 TDCi Kombi Champion Trend, Black Pather Metal és egy fake kipuff
ex:2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Ghia, Blazer Blue, teniszlabda a vonóhorgon.
vzoli
Vendég
« Új hozzászólás #388 Dátum: 2014.06.10 kedd, 23:13:18 »

Most viszont "vki belesz@art a ventillátorba" és többünkben felmerült a változtatás iránti igény...

hehe Smiley
majd elmúlik Cheesy
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #389 Dátum: 2014.06.11 szerda, 08:38:55 »

Tök igazad van. De! Miért nincs program?

Jogos a kérdés!  eljen wave
Ha lenne program, eszünk ágában sem lenne változtatni...
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26657


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #390 Dátum: 2014.06.11 szerda, 08:42:27 »



Tulajdonképpen a majálison milyen program volt?
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #391 Dátum: 2014.06.11 szerda, 10:22:05 »


Tulajdonképpen a majálison milyen program volt?
Gyorsulás, este drift, kamionkiállítás, meg az az ügyességi verseny, amit ti elmentetek megnézni. Ezek közül engem különösen egyik sem kötött le. Egyedül a bolygókerekes, fordított kormányműves Fiesta volt az, ami nagyon tetszett.
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
AndyA
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26971


E-mail
« Új hozzászólás #392 Dátum: 2014.06.11 szerda, 10:25:48 »

Gyorsulás, este drift, kamionkiállítás, meg az az ügyességi verseny, amit ti elmentetek megnézni. Ezek közül engem különösen egyik sem kötött le. Egyedül a bolygókerekes, fordított kormányműves Fiesta volt az, ami nagyon tetszett.

A lengyeleknek van a két hátsó kerék helyére szerelhető "megyamerreakar" típusú futóműve. Na, az király lehet!!!

AndyA
Naplózva

Mk3 2.0/130LE TDCi Trend kombi 2006/11 -  MK5 2.0 Ecoblue TDCi kombi 2019/11
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26657


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #393 Dátum: 2014.06.11 szerda, 10:44:38 »

A lengyeleknek van a két hátsó kerék helyére szerelhető "megyamerreakar" típusú futóműve. Na, az király lehet!!!

AndyA

Ez is olyan volt, plusz itt fordított volt a kormánymű... vigyor3
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #394 Dátum: 2014.06.11 szerda, 11:01:10 »

A lengyeleknek van a két hátsó kerék helyére szerelhető "megyamerreakar" típusú futóműve. Na, az király lehet!!!

AndyA
Az a bolygókerék. Olyan mint az Auchan-os bevásárlókocsi kereke, csak masszívabb volt. Amíg nagy gázzal mentél, addig hellyel-közel arra ment a kocsi, amerre akartad, de amint elvetted a gázt, kitört valamerre a hátulja, és akkor csinálhattál amit akartál, a kocsi elindult valamerre, te szórakoztál a kormánnyal (közben siky visított  vigyor3 ) és csak a pörgés-forgás maradt. Tényleg óriási élmény volt!  eljen
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
siky
Vendég
« Új hozzászólás #395 Dátum: 2014.06.12 csütörtök, 11:02:31 »


Tulajdonképpen a majálison milyen program volt?
Csillámtetkó  eplus2
Naplózva
wofer
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3726


Minden a mágnes körül forog,csak észre kell venni!


E-mail
« Új hozzászólás #396 Dátum: 2014.10.28 kedd, 15:26:23 »

Lenne itt egy önkéntes sütögető....


A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu
« Utoljára szerkesztve: 2014.10.28 kedd, 15:31:30 írta wofer » Naplózva

https://audioshop.hu/ Subwoofer guru + minden ami autóhifi!
Fordok,3 Capri,1Focus,3 Mondeo,S-MAX,Grand C-MAX, egyelőre OFF Skoda Octavia
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #397 Dátum: 2014.10.28 kedd, 15:28:15 »

Ezesetben a tali érdeklődés hiányában elmarad vomit Lips Sealed
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
wofer
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3726


Minden a mágnes körül forog,csak észre kell venni!


E-mail
« Új hozzászólás #398 Dátum: 2014.10.28 kedd, 15:32:46 »

Ezesetben a tali érdeklődés hiányában elmarad vomit Lips Sealed
Hogy te milyen negativ vagy.....mostanság alig akadt jelentkező a sütéshez eplus2
Naplózva

https://audioshop.hu/ Subwoofer guru + minden ami autóhifi!
Fordok,3 Capri,1Focus,3 Mondeo,S-MAX,Grand C-MAX, egyelőre OFF Skoda Octavia
blau4kombi
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6474


E-mail
« Új hozzászólás #399 Dátum: 2014.10.28 kedd, 17:55:41 »

Ezesetben a tali érdeklődés hiányában elmarad vomit Lips Sealed
Azért vagy még mindig singli, mert nem tudod értékelni a szépséget... hehe
Minnél nagyobb a börönd, annál többet lehet bele pakolni... Csak elbírjad a végén...  Cheesy
Naplózva

2017. MKV 2.0 TDCi Kombi Titanium, Tectonic Silver \m/
ex:2012. MKIV 2.0 TDCi Kombi Champion Trend, Black Pather Metal és egy fake kipuff
ex:2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Ghia, Blazer Blue, teniszlabda a vonóhorgon.
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 ... 21   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.059 másodperc alatt készült el 27 lekéréssel.