Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.02 csütörtök, 02:50:01 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Szavazás
Kérdés: Hol legyen a 2015 Ford Mondeo találkozó?  (Szavazás lezárva: 2014.07.27 vasárnap, 18:58:35)
A Ford Majális részeként. - 25 (53.2%)
Kunmadarason - 10 (21.3%)
Külön másik reptéren. - 8 (17%)
Külön másik füves részen. - 4 (8.5%)
Összes szavazó: 42

Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 ... 21   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Mi legyen jövőre? Brainstorming és kívánságlista 2015  (Megtekintve 333170 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
madar89
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1307



E-mail
« Új hozzászólás #150 Dátum: 2014.03.18 kedd, 10:30:56 »

Mutasd már meg hol írta és ki, hogy külön kapnánk 420 m-t!  wow1
Én nem találok ilyet. Külön placcról - ahol együtt parkolhatunk, szerelgethetünk, sütögethetünk - volt szó.

Nagyon zárkózottak vagyunk minden új dologra / változásra / változtatásra. Én ezt gondolom.
A szavazatok meg mutatják, hogy mire volna legnagyobb igény.
pontosan így van! a családias hangulat nem veszne el mivel lenne egy hely ahol a mondeos csapat egyben lenne szerelgetés stb az már csak extra hogy közben át lehet ballagni a többi fordot megnézni.a programokról nem is beszélve.
Naplózva

2002 tdci 130le(FMBA) B4Y ,st220 18",6.7l/100km, castrol tda+stihl 2T,INA szabadonfutó,EGR OFF,turbócső bandázsolva,tempomat,EBC Redstuff,katalizátor iktató,lecsapató tartály,bordó Recaro,JBL GTO,bicskakujcs,tolatóradar
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #151 Dátum: 2014.03.18 kedd, 10:32:08 »

eljen

Hibátlan! Wink
Csak itt nem erről van szó. Wink
Merthogy nem arról van szó, hogy ne engedjük, hogy majálisra menjen az ember, hanem, hogy ne tartsunk külön Mondeo talit. Wink
Döntsön a többség, én szétválasztanám mindenképpen a két dolgot, a Mondeo tali maradjon az ami eddig is volt, a majális pedig legyen külön esemény, ahogy eddig is volt. Sztem így kerek a történet és aztán mindenki eldöntheti melyik rendezvényt részesíti előnyben. Az más kérdés hogy a mondeo.hu-nak illene magát rendesen képviselni egy országos Fordos rendezvényen.
Bocsánat, de nem fogom azon elsírni magam, hogy x millás autókkal furikázóknak nincs pénze két egymást követő rendezvényre. Mindenkinek arra van, amire komolyan akarja hogy legyen. (lehet dobálni a sarat)
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
TISLER19
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4936



E-mail
« Új hozzászólás #152 Dátum: 2014.03.19 szerda, 20:06:03 »

Döntsön a többség, én szétválasztanám mindenképpen a két dolgot, a Mondeo tali maradjon az ami eddig is volt, a majális pedig legyen külön esemény, ahogy eddig is volt. Sztem így kerek a történet és aztán mindenki eldöntheti melyik rendezvényt részesíti előnyben. Az más kérdés hogy a mondeo.hu-nak illene magát rendesen képviselni egy országos Fordos rendezvényen.
Bocsánat, de nem fogom azon elsírni magam, hogy x millás autókkal furikázóknak nincs pénze két egymást követő rendezvényre. Mindenkinek arra van, amire komolyan akarja hogy legyen. (lehet dobálni a sarat)
Engem személy szerint 2 tali nem érdekel.Amit írtam tartom,hogy ahol a többség akar lenni én is társulok.De a saját találkozónk jobban érdekel a saját talink.Ha eldöntöttük,hogy idén hogy akkor mit rágunk még ezen a dolgon?MAjd tárgyaljuk télen és tervezzük a jövő évre vonatkozó dolgokat.Azért nagyon meglett ez keverve.megy az idő és semmi nem történik csak hadakozunk,meg a májusi tali is áll.Tárgyalunk arról ami jövőre lesz.csak akkor jövök a majálisra ha annyian leszünk mint egy saját talin mint tavaly.Engem a saját csapatunk jobban érdekel még ha külön kapnánk is helyet.
Naplózva

2008.11. 1.8 TDCI KOMBI TREND 115 FOCUS II
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #153 Dátum: 2014.03.20 csütörtök, 04:31:48 »

Engem személy szerint 2 tali nem érdekel.Amit írtam tartom,hogy ahol a többség akar lenni én is társulok.De a saját találkozónk jobban érdekel a saját talink.Ha eldöntöttük,hogy idén hogy akkor mit rágunk még ezen a dolgon?MAjd tárgyaljuk télen és tervezzük a jövő évre vonatkozó dolgokat.Azért nagyon meglett ez keverve.megy az idő és semmi nem történik csak hadakozunk,meg a májusi tali is áll.Tárgyalunk arról ami jövőre lesz.csak akkor jövök a majálisra ha annyian leszünk mint egy saját talin mint tavaly.Engem a saját csapatunk jobban érdekel még ha külön kapnánk is helyet.
Nem az idei évről beszélek, nem tudom honnan sikerült ezt kiolvasnod? Nem is kavarni akarom a dolgokat, ez a jövő évi brainstorming topik, tehát mindenféle jó vagy rossz ötlet elhangozhat, max. nem lesz megvalósítva. Én évek óta megyek nagytalira és majálisra is, a résztvevők számától függetlenül.
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
madar89
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1307



E-mail
« Új hozzászólás #154 Dátum: 2014.03.20 csütörtök, 08:00:08 »

Döntsön a többség, én szétválasztanám mindenképpen a két dolgot, a Mondeo tali maradjon az ami eddig is volt, a majális pedig legyen külön esemény, ahogy eddig is volt. Sztem így kerek a történet és aztán mindenki eldöntheti melyik rendezvényt részesíti előnyben. Az más kérdés hogy a mondeo.hu-nak illene magát rendesen képviselni egy országos Fordos rendezvényen.
Bocsánat, de nem fogom azon elsírni magam, hogy x millás autókkal furikázóknak nincs pénze két egymást követő rendezvényre. Mindenkinek arra van, amire komolyan akarja hogy legyen. (lehet dobálni a sarat)
csak az a baj a legtöbb embernek ez nem kis uzemanyagköltség eljutni a helyszínre nem a belépő ár a számottevő hanem inkább az üzemanyag 10e ft körül van durván számolva akkor már mindjárt 15e ft és akkor még csak ott voltál . a Pestieknek azért ez így jóval könnyebb!
Naplózva

2002 tdci 130le(FMBA) B4Y ,st220 18",6.7l/100km, castrol tda+stihl 2T,INA szabadonfutó,EGR OFF,turbócső bandázsolva,tempomat,EBC Redstuff,katalizátor iktató,lecsapató tartály,bordó Recaro,JBL GTO,bicskakujcs,tolatóradar
AndyA
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26971


E-mail
« Új hozzászólás #155 Dátum: 2014.03.20 csütörtök, 08:41:28 »

csak az a baj a legtöbb embernek ez nem kis uzemanyagköltség eljutni a helyszínre nem a belépő ár a számottevő hanem inkább az üzemanyag 10e ft körül van durván számolva akkor már mindjárt 15e ft és akkor még csak ott voltál . a Pestieknek azért ez így jóval könnyebb!

Ezért vetődött fel, hogy egyszer itt, egyszer ott, keletebbre, nyugatabbra, de azután lett nagy lehurrogása az ötletnek, hogy Lacháza pont középen pont jó és kész.

AndyA
Naplózva

Mk3 2.0/130LE TDCi Trend kombi 2006/11 -  MK5 2.0 Ecoblue TDCi kombi 2019/11
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26657


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #156 Dátum: 2014.03.20 csütörtök, 09:08:12 »

Ezért vetődött fel, hogy egyszer itt, egyszer ott, keletebbre, nyugatabbra, de azután lett nagy lehurrogása az ötletnek, hogy Lacháza pont középen pont jó és kész.

AndyA

Amit lássunk be, a legoptimálisabb döntés...  hehe
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
AndyA
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26971


E-mail
« Új hozzászólás #157 Dátum: 2014.03.20 csütörtök, 09:08:45 »

Amit lássunk be, a legoptimálisabb döntés...  hehe

...a budapestieknek, mint pl. te is.

AndyA
Naplózva

Mk3 2.0/130LE TDCi Trend kombi 2006/11 -  MK5 2.0 Ecoblue TDCi kombi 2019/11
Murmucka
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5488


E!

h.zsolt@freemail.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #158 Dátum: 2014.03.20 csütörtök, 09:10:22 »

Ezért vetődött fel, hogy egyszer itt, egyszer ott, keletebbre, nyugatabbra, de azután lett nagy lehurrogása az ötletnek, hogy Lacháza pont középen pont jó és kész.

AndyA
így van. Ha keletre megyünk örül neki5 ember, és a közép-nyugati régióból még elmegy még 10. Nyugatnál dettó.
Ha közép Mo-ra tervezzük, meg elmegy 50 pestről, meg kelet-nyugatról is néhány. Igazságos vagy sem, teljesen ésszerűtlen az ország egyik szélére szervezni, hogy aztán ne menjen el csak abból a régióból az a pár ember
Naplózva

Anything worth shooting is worth shooting twice. Ammo is cheap. Life is expensive.
Fiat Bravo 1.4 T-Jet >>http://www.murmucka.hu/bravo.jpg<<
AndyA
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26971


E-mail
« Új hozzászólás #159 Dátum: 2014.03.20 csütörtök, 09:42:50 »

így van. Ha keletre megyünk örül neki5 ember, és a közép-nyugati régióból még elmegy még 10. Nyugatnál dettó.
Ha közép Mo-ra tervezzük, meg elmegy 50 pestről, meg kelet-nyugatról is néhány. Igazságos vagy sem, teljesen ésszerűtlen az ország egyik szélére szervezni, hogy aztán ne menjen el csak abból a régióból az a pár ember

Mondom, hogy volt nagy lehurrogása a dolognak. Smiley

AndyA
Naplózva

Mk3 2.0/130LE TDCi Trend kombi 2006/11 -  MK5 2.0 Ecoblue TDCi kombi 2019/11
madar89
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1307



E-mail
« Új hozzászólás #160 Dátum: 2014.03.20 csütörtök, 10:49:19 »

így van. Ha keletre megyünk örül neki5 ember, és a közép-nyugati régióból még elmegy még 10. Nyugatnál dettó.
Ha közép Mo-ra tervezzük, meg elmegy 50 pestről, meg kelet-nyugatról is néhány. Igazságos vagy sem, teljesen ésszerűtlen az ország egyik szélére szervezni, hogy aztán ne menjen el csak abból a régióból az a pár ember
most a pápai régiós talira 15+ autó van kilátásban és ebben fehérvár és környéke nincs benne ha még a pestiek fele eljön akkor máris ott a tavalyi tali létszáma!plusz a pécsieknek is közelebb lenne !
Naplózva

2002 tdci 130le(FMBA) B4Y ,st220 18",6.7l/100km, castrol tda+stihl 2T,INA szabadonfutó,EGR OFF,turbócső bandázsolva,tempomat,EBC Redstuff,katalizátor iktató,lecsapató tartály,bordó Recaro,JBL GTO,bicskakujcs,tolatóradar
AndyA
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26971


E-mail
« Új hozzászólás #161 Dátum: 2014.03.20 csütörtök, 10:53:53 »

most a pápai régiós talira 15+ autó van kilátásban és ebben fehérvár és környéke nincs benne ha még a pestiek fele eljön akkor máris ott a tavalyi tali létszáma!plusz a pécsieknek is közelebb lenne !

Hagyd, reménytelen... Jövőre a Ford majális lesz a tali, és kész. Akit meg az nem érdekel, mehet a víz alá száradni.

AndyA
Naplózva

Mk3 2.0/130LE TDCi Trend kombi 2006/11 -  MK5 2.0 Ecoblue TDCi kombi 2019/11
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #162 Dátum: 2014.03.20 csütörtök, 10:54:55 »

csak az a baj a legtöbb embernek ez nem kis uzemanyagköltség eljutni a helyszínre nem a belépő ár a számottevő hanem inkább az üzemanyag 10e ft körül van durván számolva akkor már mindjárt 15e ft és akkor még csak ott voltál . a Pestieknek azért ez így jóval könnyebb!
Koko speciel pont Szegedi.
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
madar89
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1307



E-mail
« Új hozzászólás #163 Dátum: 2014.03.20 csütörtök, 11:05:31 »

Hagyd, reménytelen... Jövőre a Ford majális lesz a tali, és kész. Akit meg az nem érdekel, mehet a víz alá száradni.

AndyA
nekem ezzel nincsen ellenvetésem nekem tetszik az ötlet a programok miatt!de ha már arról beszélünk hogy a pestiek vannak sokan és az a lényeg ez a hozzáállás nem tetszik!egyszer ők is leautóznak 200-at oda meg 200-at vissza akkor meglátjuk mennyire döntenének könnyen!
Naplózva

2002 tdci 130le(FMBA) B4Y ,st220 18",6.7l/100km, castrol tda+stihl 2T,INA szabadonfutó,EGR OFF,turbócső bandázsolva,tempomat,EBC Redstuff,katalizátor iktató,lecsapató tartály,bordó Recaro,JBL GTO,bicskakujcs,tolatóradar
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26657


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #164 Dátum: 2014.03.20 csütörtök, 11:06:43 »

nekem ezzel nincsen ellenvetésem nekem tetszik az ötlet a programok miatt!de ha már arról beszélünk hogy a pestiek vannak sokan és az a lényeg.

Magyarország főváros koncetrált és orientált. Mindenben. Ezt tudomásul kell venni.
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
AndyA
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26971


E-mail
« Új hozzászólás #165 Dátum: 2014.03.20 csütörtök, 11:16:43 »

Magyarország főváros koncetrált és orientált. Mindenben. Ezt tudomásul kell venni.

De szeretni azért nem kötelező, ugye? Meg szabad ellene szólni is...?

Itt azzal az indokkal, hogy a Bp-iek vagyunk a legtöbben, és hogy "a többieknek" átlagosan a legkevesebbet kelljen autóznia, évek óta Lacháza a helyszín. Ha meg valaki fel meri vetni, hogy néha másfelé is lehetne menni, hátha olyanok is odatalálnának, akik ennyire messze nem jönnek el, akkor jön a lehurrogás, meg hogy szervezzenek régiós talit.

Most a Ny-Dunántúliak szerveztek. 15 jelentkező van csak onnan. Vagyis pl. pont arrafelé előfordulhatna, hogy a kieső Bp-iek, Kelet-Magyarországiak helyett lenne más, aki eljönne.

De persze ezt sosem fogjuk megtudni.

AndyA
Naplózva

Mk3 2.0/130LE TDCi Trend kombi 2006/11 -  MK5 2.0 Ecoblue TDCi kombi 2019/11
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26657


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #166 Dátum: 2014.03.20 csütörtök, 11:19:04 »

De szeretni azért nem kötelező, ugye? Meg szabad ellene szólni is...?


AndyA

Nem, nem kötelező. Sőt.

Ha gondolja, akkor vállaja fel madar a kockázatot és szervezze meg. Vagy bejön, vagy nem. Nem tilos!

Mellesleg abból a 15 jelentkezőből várjuk ki, hogy mennyi lesz a végén.
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
vzoli
Vendég
« Új hozzászólás #167 Dátum: 2014.03.20 csütörtök, 11:40:33 »

De szeretni azért nem kötelező, ugye? Meg szabad ellene szólni is...?

Itt azzal az indokkal, hogy a Bp-iek vagyunk a legtöbben, és hogy "a többieknek" átlagosan a legkevesebbet kelljen autóznia, évek óta Lacháza a helyszín. Ha meg valaki fel meri vetni, hogy néha másfelé is lehetne menni, hátha olyanok is odatalálnának, akik ennyire messze nem jönnek el, akkor jön a lehurrogás, meg hogy szervezzenek régiós talit.

Most a Ny-Dunántúliak szerveztek. 15 jelentkező van csak onnan. Vagyis pl. pont arrafelé előfordulhatna, hogy a kieső Bp-iek, Kelet-Magyarországiak helyett lenne más, aki eljönne.

De persze ezt sosem fogjuk megtudni.

AndyA

Csak a magam nevében tudok nyilatkozni, 80-100km-t még elmennék egy jó buli kedvéért, de az nem jó előjel egy bulinak, ha a szervezés közben 20ból 5 emberösszeveszik. 200-250km viszont már olyan táv, amit még a playboy naptár összes lányának ígéretéért sem vállalnék. Nem csak a távolság ami sok, hanem maga az úton töltött idő.
Naplózva
madar89
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1307



E-mail
« Új hozzászólás #168 Dátum: 2014.03.20 csütörtök, 11:48:01 »

Nem, nem kötelező. Sőt.

Ha gondolja, akkor vállaja fel madar a kockázatot és szervezze meg. Vagy bejön, vagy nem. Nem tilos!

Mellesleg abból a 15 jelentkezőből várjuk ki, hogy mennyi lesz a végén.
én nem vállalom fel a kockázatot ezt a régiós találkozót is néhányan szerveztük meg !amúgy meg ott sincs nagy kockázat akkora mert ha nincs létszám nincs tali ennyi ! ez a 15 fő úgy jöt össze h kb 3-4 hete szervezzük nem hónapokkal előtte!csak az a baj annyira széthúz itt a bagázs hogy az "vezérek" azt mondják nem akkor ennyi .ugyanígy van a majálisos dologgal kapnánk egy részt ahol ellehetnénk családiasan stb aki meg gyorsulni jön az is beállhatna egy rendes pályára .de nem lehet megegyezni ebben sem! lassan már ott tartunk hogy Pestieknek mindegy autózik 30-40 km-t az kész mindegy hogy hová de pl nekem 200km körül van a zalaegerszegiek és pécsiekről nem is szólva, az alföldről is sokan vannak biztos vagyok benne akik azért nem jönnek el mert a távolság.a pestiek is hozhatnának egyszer áldozatot hogy ők autóznak el mondjuk az alföldre vagy a dunántúlra.
Naplózva

2002 tdci 130le(FMBA) B4Y ,st220 18",6.7l/100km, castrol tda+stihl 2T,INA szabadonfutó,EGR OFF,turbócső bandázsolva,tempomat,EBC Redstuff,katalizátor iktató,lecsapató tartály,bordó Recaro,JBL GTO,bicskakujcs,tolatóradar
Murmucka
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5488


E!

h.zsolt@freemail.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #169 Dátum: 2014.03.20 csütörtök, 11:53:42 »

én nem vállalom fel a kockázatot ezt a régiós találkozót is néhányan szerveztük meg !amúgy meg ott sincs nagy kockázat akkora mert ha nincs létszám nincs tali ennyi ! ez a 15 fő úgy jöt össze h kb 3-4 hete szervezzük nem hónapokkal előtte!csak az a baj annyira széthúz itt a bagázs hogy az "vezérek" azt mondják nem akkor ennyi .ugyanígy van a majálisos dologgal kapnánk egy részt ahol ellehetnénk családiasan stb aki meg gyorsulni jön az is beállhatna egy rendes pályára .de nem lehet megegyezni ebben sem! lassan már ott tartunk hogy Pestieknek mindegy autózik 30-40 km-t az kész mindegy hogy hová de pl nekem 200km körül van a zalaegerszegiek és pécsiekről nem is szólva, az alföldről is sokan vannak biztos vagyok benne akik azért nem jönnek el mert a távolság.a pestiek is hozhatnának egyszer áldozatot hogy ők autóznak el mondjuk az alföldre vagy a dunántúlra.
ha olyan sok dunántúli vagy alföldi user van, akkor a helyszín szavazáskor hol voltak? Elmondom, sehol. van 10 ilyen ember. Pesti meg 50 aki eljön.
Ha 10 ember jelentkezik és fizet meg 5 pesti, szerinted /főre lebontva mennyi lenne a pályadíj? elmondom, annyi, hogy utána húzná a száját a "sok" alföldi meg dunántúli, vagy eleve érdeklődés hiányában elmaradna a találkozó. Nem áldozathozatal kérdése ez az egész, hanem ésszerűség, ahol a többség akarata számít. Mindig, kivétel nélkül.
Naplózva

Anything worth shooting is worth shooting twice. Ammo is cheap. Life is expensive.
Fiat Bravo 1.4 T-Jet >>http://www.murmucka.hu/bravo.jpg<<
madar89
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1307



E-mail
« Új hozzászólás #170 Dátum: 2014.03.20 csütörtök, 11:59:50 »

ha olyan sok dunántúli vagy alföldi user van, akkor a helyszín szavazáskor hol voltak? Elmondom, sehol. van 10 ilyen ember. Pesti meg 50 aki eljön.
Ha 10 ember jelentkezik és fizet meg 5 pesti, szerinted /főre lebontva mennyi lenne a pályadíj? elmondom, annyi, hogy utána húzná a száját a "sok" alföldi meg dunántúli, vagy eleve érdeklődés hiányában elmaradna a találkozó. Nem áldozathozatal kérdése ez az egész, hanem ésszerűség, ahol a többség akarata számít. Mindig, kivétel nélkül.
lehet hogy kicsit jobban meg kéne szellőzteni a dolgot mert nem mindenki olvassa a találkozós topicot aki olvassa az szerintem szavazott is!több helyszínt megadni és mondjuk a szavazást a főoldalra kitenni lehet hogy hatékonyabb lenne itt is megnézheted a számokat az 50 pesti hol van 30 ember szavazott a jövőre szervezett dolgokról és abban én is benne vagyok,meg tisler meg pár vidéki biztos! sőt folytatom a legtöbben a tavaszi talit akkor veszik észre mikor ki van rakva a főoldalra!
« Utoljára szerkesztve: 2014.03.20 csütörtök, 12:04:30 írta madar89 » Naplózva

2002 tdci 130le(FMBA) B4Y ,st220 18",6.7l/100km, castrol tda+stihl 2T,INA szabadonfutó,EGR OFF,turbócső bandázsolva,tempomat,EBC Redstuff,katalizátor iktató,lecsapató tartály,bordó Recaro,JBL GTO,bicskakujcs,tolatóradar
vzoli
Vendég
« Új hozzászólás #171 Dátum: 2014.03.20 csütörtök, 12:01:42 »

 eljen
1 szavazattal én is mint vidéki
Naplózva
Murmucka
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5488


E!

h.zsolt@freemail.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #172 Dátum: 2014.03.20 csütörtök, 12:05:27 »

lehet hogy kicsit jobban meg kéne szellőzteni a dolgot mert nem mindenki olvassa a találkozós topicot aki olvassa az szerintem szavazott is!több helyszínt megadni és mondjuk a szavazást a főoldalra kitenni lehet hogy hatékonyabb lenne itt is megnézheted a számokat az 50 pesti hol van 20 ember szavazott a jövőre szervezett dolgokról és abban én is benne vagyok,meg tisler meg pár vidéki biztos!
A korábbi szavazás még mindig azt igazolja, hogy nem nyerő ha Madarasra szervezünk, mert a kutya nem jönne el. Majd jövőre ha jól látom Majálisra megyünk, oszt jónapot. Volt olyan tali, amikor Madarason sokan voltunk, de állt mögötte egy baromi erős, összeszokott baráti csapat, akik keresztülutazták az országot ha kellett, és lexarták hogy madaras vagy lacháza. Amit a KMO topik módszeres és szándékos szétbombázásával a fórum vezetőség sikeresen kinyírt.  levele levele levele

Szóval lehet szervezkedni, embert gyűjteni, és ha úgy van a szavazáson, akkor akár Kenyában is lehet a tali, ha elég szavazat érkezik rá.
A másik meg ha szervezés van, akkor mindenki kussol nagyokat. Nézd meg évek óta kik szervezik a talikat ( worship Joe, és a néhány ember aki még felvállalja a szervezést), ki intézi a pénzszedést, stb. Mindenki csak addig okoskodik, míg nem kell órákat/napokat a szervezéssel tölteni, nem kell lemenni egyeztetni valahova, vagy nem kell a pályát intézni. Erről ennyit  szomoru1
« Utoljára szerkesztve: 2014.03.20 csütörtök, 12:10:18 írta Murmucka » Naplózva

Anything worth shooting is worth shooting twice. Ammo is cheap. Life is expensive.
Fiat Bravo 1.4 T-Jet >>http://www.murmucka.hu/bravo.jpg<<
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #173 Dátum: 2014.03.20 csütörtök, 12:14:02 »

ha olyan sok dunántúli vagy alföldi user van, akkor a helyszín szavazáskor hol voltak? Elmondom, sehol. van 10 ilyen ember. Pesti meg 50 aki eljön.
Ha 10 ember jelentkezik és fizet meg 5 pesti, szerinted /főre lebontva mennyi lenne a pályadíj? elmondom, annyi, hogy utána húzná a száját a "sok" alföldi meg dunántúli, vagy eleve érdeklődés hiányában elmaradna a találkozó. Nem áldozathozatal kérdése ez az egész, hanem ésszerűség, ahol a többség akarata számít. Mindig, kivétel nélkül.
Jó lenne a negatív irányú "alföldizés" előtt megkérdezni, hogy hányan is vagyunk, mert gyakorlatilag már csak egyedül képviselem a Szeged környéki "alföldet". Én pedig mindenben és mindenkor benne vagyok, erről ennyit. Én sem pestizek, pedig tehetném... tiszteletben tartom a fórumtársaimat és ezt viszont elvárom. Kösssz.

ugyanígy van a majálisos dologgal kapnánk egy részt ahol ellehetnénk családiasan stb aki meg gyorsulni jön az is beállhatna egy rendes pályára .de nem lehet megegyezni ebben sem! lassan már ott tartunk hogy Pestieknek mindegy autózik 30-40 km-t az kész mindegy hogy hová de pl nekem 200km körül van a zalaegerszegiek és pécsiekről nem is szólva, az alföldről is sokan vannak biztos vagyok benne akik azért nem jönnek el mert a távolság.a pestiek is hozhatnának egyszer áldozatot hogy ők autóznak el mondjuk az alföldre vagy a dunántúlra.
Szegedi vagyok, ott leszek a nagytalin és a majálison is, nem a gázolaj költség fog visszatartani. A majálison remélem lesz ismét külön helyünk, ha sikerül együtt bevonulni, márpedig miért ne sikerülne, ha pár éve sikerül. A pestiek ne autózzanak sehova, be kell látni aktív tagokat tekintve koncentráltan ők vannak legtöbben, tehát az ésszerűség azt diktálja, hogy hozzájuk legyen legközelebb a tali.
« Utoljára szerkesztve: 2014.03.20 csütörtök, 12:17:15 írta kokaikoko » Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
vzoli
Vendég
« Új hozzászólás #174 Dátum: 2014.03.20 csütörtök, 12:14:11 »

A korábbi szavazás még mindig azt igazolja, hogy nem nyerő ha Madarasra szervezünk, mert a kutya nem jönne el. Majd jövőre ha jól látom Majálisra megyünk, oszt jónapot. Volt olyan tali, amikor Madarason sokan voltunk, de állt mögötte egy baromi erős, összeszokott baráti csapat, akik keresztülutazták az országot ha kellett, és lexarták hogy madaras vagy lacháza. Amit a KMO topik módszeres és szándékos szétbombázásával a fórum vezetőség sikeresen kinyírt.  levele levele levele

Szóval lehet szervezkedni, embert gyűjteni, és ha úgy van a szavazáson, akkor akár Kenyában is lehet a tali, ha elég szavazat érkezik rá.
A másik meg ha szervezés van, akkor mindenki kussol nagyokat. Nézd meg évek óta kik szervezik a talikat ( worship Joe, és a néhány ember aki még felvállalja a szervezést), ki intézi a pénzszedést, stb. Mindenki csak addig okoskodik, míg nem kell órákat/napokat a szervezéssel tölteni, nem kell lemenni egyeztetni valahova, vagy nem kell a pályát intézni. Erről ennyit  szomoru1


Én tavaly megpróbáltam Fehérvár-Börgöndi reptért hátha érdekel valakit, a reptéri majálissal egyidőben(büfé, sétarepülés, tandemugrás, kifutópálya stb), de arra nem volt kapás akkor.
Naplózva
madar89
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1307



E-mail
« Új hozzászólás #175 Dátum: 2014.03.20 csütörtök, 12:15:52 »

A korábbi szavazás még mindig azt igazolja, hogy nem nyerő ha Madarasra szervezünk, mert a kutya nem jönne el. Majd jövőre ha jól látom Majálisra megyünk, oszt jónapot. Volt olyan tali, amikor Madarason sokan voltunk, de állt mögötte egy baromi erős, összeszokott baráti csapat, akik keresztülutazták az országot ha kellett, és lexarták hogy madaras vagy lacháza. Amit a KMO topik módszeres és szándékos szétbombázásával a fórum vezetőség sikeresen kinyírt.  levele levele levele

Szóval lehet szervezkedni, embert gyűjteni, és ha úgy van a szavazáson, akkor akár Kenyában is lehet a tali, ha elég szavazat érkezik rá.
A másik meg ha szervezés van, akkor mindenki kussol nagyokat. Nézd meg évek óta kik szervezik a talikat ( worship Joe, és a néhány ember aki még felvállalja a szervezést), ki intézi a pénzszedést, stb. Mindenki csak addig okoskodik, míg nem kell órákat/napokat a szervezéssel tölteni, nem kell lemenni egyeztetni valahova, vagy nem kell a pályát intézni. Erről ennyit  szomoru1

ebben igazad van! pontosan ezért kellene a majd főoldalra kiírni a szavazást nem az idei talira hanem a jövő évire akkor hozna látványosabb eredményt a dolog mondjuk olyan lehetőség is lenne hogy csak ide megyek, csak oda megyek ,bárhova megyek kategória vagy valami hasonló
Naplózva

2002 tdci 130le(FMBA) B4Y ,st220 18",6.7l/100km, castrol tda+stihl 2T,INA szabadonfutó,EGR OFF,turbócső bandázsolva,tempomat,EBC Redstuff,katalizátor iktató,lecsapató tartály,bordó Recaro,JBL GTO,bicskakujcs,tolatóradar
Murmucka
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5488


E!

h.zsolt@freemail.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #176 Dátum: 2014.03.20 csütörtök, 12:17:28 »

Jó lenne a negatív irányú "alföldizés" előtt megkérdezni, hogy hányan is vagyunk, mert gyakorlatilag már csak egyedül képviselem a Szeged környéki "alföldet". Én pedig mindenben és mindenkor benne vagyok, erről ennyit. Én sem pestizek, pedig tehetném... tiszteletben tartom a fórumtársaimat és ezt viszont elvárom. Kösssz.
Szegedi vagyok, ott leszek a nagytalin és a majálison is, nem a gázolaj költség fog visszatartani. A majálison remélem lesz ismét külön helyünk, ha sikerül együtt bevonulni, márpedig miért ne sikerlüne, ha pár éve sikerül. A pestiek ne autózzanak sehova, be kell látni aktív tagokat tekintve koncentráltan ők vannak legtöbben, tehát az ésszerűség azt diktálja, hogy hozzájuk legyen legközelebb a tali.
csak annyira negatív irányú, hogy mikor szavazás meg jelentkezés van, akkor az alföldi régió sehol, van 3 szavazat madarasra pl. Mikor a szavazás után reklamálni kell, hogy miért megint Lacháza, akkor előkerülnek páran. Nincs ezzel baj ha mást akartok, de miért nem akkor, mikor erre lehetőség van? Miért utólag megy a fhingreszelés?

Mellesleg szharni a Pestipistikre is, most Mikósi vagyok, nemsokára meg Pátyi  eplus2
« Utoljára szerkesztve: 2014.03.20 csütörtök, 12:19:03 írta Murmucka » Naplózva

Anything worth shooting is worth shooting twice. Ammo is cheap. Life is expensive.
Fiat Bravo 1.4 T-Jet >>http://www.murmucka.hu/bravo.jpg<<
madar89
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1307



E-mail
« Új hozzászólás #177 Dátum: 2014.03.20 csütörtök, 12:21:08 »

Jó lenne a negatív irányú "alföldizés" előtt megkérdezni, hogy hányan is vagyunk, mert gyakorlatilag már csak egyedül képviselem a Szeged környéki "alföldet". Én pedig mindenben és mindenkor benne vagyok, erről ennyit. Én sem pestizek, pedig tehetném... tiszteletben tartom a fórumtársaimat és ezt viszont elvárom. Kösssz.
Szegedi vagyok, ott leszek a nagytalin és a majálison is, nem a gázolaj költség fog visszatartani. A majálison remélem lesz ismét külön helyünk, ha sikerül együtt bevonulni, márpedig miért ne sikerlüne, ha pár éve sikerül. A pestiek ne autózzanak sehova, be kell látni aktív tagokat tekintve koncentráltan ők vannak legtöbben, tehát az ésszerűség azt diktálja, hogy hozzájuk legyen legközelebb a tali.
ez egyátalán nem negatív jelzőként használtam nem tudom ezt te miből szűrted le ,de a kedvedért majd keleti régióban levő tagokat fogok írni.lehet hogy neked nem okoz gondot a gázolaj költség de sajna nem mindenkivel van ez így ha így lenne nem 12 éves autóm lenne még 2 év hitellel,de nem is ez a lényeg aki családdal tud menni azért egy kisgyereket foglalj le 200km úton oda vissza az sem egyszerű feladat!
Naplózva

2002 tdci 130le(FMBA) B4Y ,st220 18",6.7l/100km, castrol tda+stihl 2T,INA szabadonfutó,EGR OFF,turbócső bandázsolva,tempomat,EBC Redstuff,katalizátor iktató,lecsapató tartály,bordó Recaro,JBL GTO,bicskakujcs,tolatóradar
Murmucka
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5488


E!

h.zsolt@freemail.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #178 Dátum: 2014.03.20 csütörtök, 12:21:27 »

ebben igazad van! pontosan ezért kellene a majd főoldalra kiírni a szavazást nem az idei talira hanem a jövő évire akkor hozna látványosabb eredményt a dolog mondjuk olyan lehetőség is lenne hogy csak ide megyek, csak oda megyek ,bárhova megyek kategória vagy valami hasonló
Lehetőség mindenre van. Lehetne végre kitisztítani a user adatbázist, a kamu regeket törölni, és a maradék kb 100 aktív usernek adott esetben pü-ben, vagy köremailben jelezni a szavazást, stb. Kva sok mindent lehetne csinálni, hogy miért nem csinálják, azt én sem tudom. Vszeg azért mert akinek ez a dolga lenne, az tojik rá, vagy mert meg van sértődve hogy nem madaras a nyerő helyszín  Wink
« Utoljára szerkesztve: 2014.03.20 csütörtök, 12:26:50 írta Murmucka » Naplózva

Anything worth shooting is worth shooting twice. Ammo is cheap. Life is expensive.
Fiat Bravo 1.4 T-Jet >>http://www.murmucka.hu/bravo.jpg<<
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #179 Dátum: 2014.03.20 csütörtök, 12:22:42 »

csak annyira negatív irányú, hogy mikor szavazás meg jelentkezés van, akkor az alföldi régió sehol, van 3 szavazat madarasra pl. Mikor a szavazás után reklamálni kell, hogy miért megint Lacháza, akkor előkerülnek páran. Nincs ezzel baj ha mást akartok, de miért nem akkor, mikor erre lehetőség van? Miért utólag megy a fhingreszelés?
Összekeversz valakivel de nagyon csúnyán, Lacházán együtt ültünk a Fügelaci sátra alatt 2 éve és nem volt morgás, de ott voltunk Kunmadarason is.

Mint említettem gyakorlatilag nincs alföldi régió, de ha gondolod rugózhatsz még rajtunk egy darabig  falbav
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
Murmucka
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5488


E!

h.zsolt@freemail.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #180 Dátum: 2014.03.20 csütörtök, 12:24:56 »

Összekeversz valakivel de nagyon csúnyán, Lacházán együtt ültünk a Fügelaci sátra alatt 2 éve és nem volt morgás, de ott voltunk Kunmadarason is.

Mint említettem gyakorlatilag nincs alföldi régió, de ha gondolod rugózhatsz még rajtunk egy darabig  falbav
hát ha nincs, akkor jó, akkor az Alföldre már nem kell menni talira  Wink
Sztem baromi egyszerű a szabály, oda megyünk, ahova többen szavaznak. És nincs min rugózni, és topikot sem kell nyitni brainstormingnak.
Naplózva

Anything worth shooting is worth shooting twice. Ammo is cheap. Life is expensive.
Fiat Bravo 1.4 T-Jet >>http://www.murmucka.hu/bravo.jpg<<
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26657


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #181 Dátum: 2014.03.20 csütörtök, 12:26:01 »

Én csak annyit kérek, hogy a vidékiek fejezzék be a Pestizést... Mert ugye ha arra gondol, hogy hol lakom, akkor az esetleg Budapest. Alföld meg Alföld, és az alatt nem a vidékezés értendő.

Mellesleg: Budapesten születtem, 10 éves koromig Tatabányán laktam, majd utána Budapesten, 6 éve pedig Fóton élek...

Szóval mindenki bekaphassa!  eplus2

Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
AndyA
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26971


E-mail
« Új hozzászólás #182 Dátum: 2014.03.20 csütörtök, 12:31:41 »

ha olyan sok dunántúli vagy alföldi user van, akkor a helyszín szavazáskor hol voltak? Elmondom, sehol. van 10 ilyen ember. Pesti meg 50 aki eljön.
Ha 10 ember jelentkezik és fizet meg 5 pesti, szerinted /főre lebontva mennyi lenne a pályadíj? elmondom, annyi, hogy utána húzná a száját a "sok" alföldi meg dunántúli, vagy eleve érdeklődés hiányában elmaradna a találkozó. Nem áldozathozatal kérdése ez az egész, hanem ésszerűség, ahol a többség akarata számít. Mindig, kivétel nélkül.

Amikor az a választás, hogy Lacháza vagy Madaras, akkor a Ny-Dunántúli, jelenleg 15 fős csapat szerintem nem fog érvényes szavazatot leadni, mert minek? Az egyik nem jó, a másik meg még rosszabb.

AndyA
Naplózva

Mk3 2.0/130LE TDCi Trend kombi 2006/11 -  MK5 2.0 Ecoblue TDCi kombi 2019/11
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #183 Dátum: 2014.03.20 csütörtök, 12:33:30 »

hát ha nincs, akkor jó, akkor az Alföldre már nem kell menni talira  Wink
Szted baromi egyszerű a szabály, oda megyünk, ahova többen szavaznak. És nincs min rugózni, és topikot sem kell nyitni brainstormingnak.
Kár, hogy a Lurdynál nincs 400m-es aszfaltcsík, mert akkor a városból sem kellene kimenni  falbav
Ahova többen mennek ott legyen a tali, ilyen egyszerű. Gondolom a nép szavazata dönt, de azért visszaolvashatnál miket írtam régebben ebbe a topikba...
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
AndyA
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26971


E-mail
« Új hozzászólás #184 Dátum: 2014.03.20 csütörtök, 12:33:48 »

A korábbi szavazás még mindig azt igazolja, hogy nem nyerő ha Madarasra szervezünk, mert a kutya nem jönne el. Majd jövőre ha jól látom Majálisra megyünk, oszt jónapot. Volt olyan tali, amikor Madarason sokan voltunk, de állt mögötte egy baromi erős, összeszokott baráti csapat, akik keresztülutazták az országot ha kellett, és lexarták hogy madaras vagy lacháza. Amit a KMO topik módszeres és szándékos szétbombázásával a fórum vezetőség sikeresen kinyírt.  levele levele levele

Szóval lehet szervezkedni, embert gyűjteni, és ha úgy van a szavazáson, akkor akár Kenyában is lehet a tali, ha elég szavazat érkezik rá.
A másik meg ha szervezés van, akkor mindenki kussol nagyokat. Nézd meg évek óta kik szervezik a talikat ( worship Joe, és a néhány ember aki még felvállalja a szervezést), ki intézi a pénzszedést, stb. Mindenki csak addig okoskodik, míg nem kell órákat/napokat a szervezéssel tölteni, nem kell lemenni egyeztetni valahova, vagy nem kell a pályát intézni. Erről ennyit  szomoru1


Ez sem igaz így. Simán van jópár ember, aki eljönne Madarasra is, de nyilván megszavazni nem azt fogja, mert nem az az optimális a számára.

Viszont a majálisra én meg nem akarok menni, mint mondtam, engem a Mondeosok érdekelnek.

WTF KMO topic?

AndyA
Naplózva

Mk3 2.0/130LE TDCi Trend kombi 2006/11 -  MK5 2.0 Ecoblue TDCi kombi 2019/11
Murmucka
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5488


E!

h.zsolt@freemail.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #185 Dátum: 2014.03.20 csütörtök, 12:34:42 »

Amikor az a választás, hogy Lacháza vagy Madaras, akkor a Ny-Dunántúli, jelenleg 15 fős csapat szerintem nem fog érvényes szavazatot leadni, mert minek? Az egyik nem jó, a másik meg még rosszabb.

AndyA
ellenben joguk van utánanézni hogy Győr, Sopron, töktudja környékén mi van, és felvetetni a szavazásba. Mitöbb, rögtön szavazni is rá. Aztán ha nyer, megy mindenki oda, akinek jó. Nem így van ez jól?!
Naplózva

Anything worth shooting is worth shooting twice. Ammo is cheap. Life is expensive.
Fiat Bravo 1.4 T-Jet >>http://www.murmucka.hu/bravo.jpg<<
Takiatti
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9466


30 / 993-7376


E-mail
« Új hozzászólás #186 Dátum: 2014.03.20 csütörtök, 12:36:22 »

WTF KMO topic?

AndyA

A "régi" Közép-Magyarországi Mondeósok topik...
Mondjuk az ott társasági életet élők közül elég kevesen maradtunk...
Naplózva

2017.07. Renault Megane Intens 1,2TCe EDC7

Ex: 2004.09. 2.0TDCI, GHIA, Xenon, Zen, stb...  
"Nem véletlen, hogy nem építenek hülyék házát! Felemésztené az építőanyag készletet..."
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #187 Dátum: 2014.03.20 csütörtök, 12:37:15 »

Én csak annyit kérek, hogy a vidékiek fejezzék be a Pestizést... Mert ugye ha arra gondol, hogy hol lakom, akkor az esetleg Budapest. Alföld meg Alföld, és az alatt nem a vidékezés értendő.

Mellesleg: Budapesten születtem, 10 éves koromig Tatabányán laktam, majd utána Budapesten, 6 éve pedig Fóton élek...

Szóval mindenki bekaphassa!  eplus2


Értettem, nem is volt szándékos, de tele a tököm azzal, hogy olyan dolgokat húznak rám "alföldiként" ami nem takarja a valóságot, főleg úgy hogy az utolsó madarasi tali óta gyakorlatilag majdnem minden talin jelen voltam (kivéve múlt őszi) és az összes majálison. Aki ugyanezt fel tudja mutatni, az dumáljon  Wink
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
Murmucka
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5488


E!

h.zsolt@freemail.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #188 Dátum: 2014.03.20 csütörtök, 12:38:13 »

WTF KMO topic?

AndyA
eplus2
régi történet... maradjunk annyiban hogy akkoriban 3* annyian voltunk a talikon is.
Naplózva

Anything worth shooting is worth shooting twice. Ammo is cheap. Life is expensive.
Fiat Bravo 1.4 T-Jet >>http://www.murmucka.hu/bravo.jpg<<
Takiatti
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9466


30 / 993-7376


E-mail
« Új hozzászólás #189 Dátum: 2014.03.20 csütörtök, 12:40:55 »

eplus2
régi történet... maradjunk annyiban hogy akkoriban 3* annyian voltunk a talikon is.

Egy Lurdy-s minin voltunk annyian, mint most a nagytalin...  szomoru1 rinya
Naplózva

2017.07. Renault Megane Intens 1,2TCe EDC7

Ex: 2004.09. 2.0TDCI, GHIA, Xenon, Zen, stb...  
"Nem véletlen, hogy nem építenek hülyék házát! Felemésztené az építőanyag készletet..."
madar89
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1307



E-mail
« Új hozzászólás #190 Dátum: 2014.03.20 csütörtök, 12:41:05 »

Én csak annyit kérek, hogy a vidékiek fejezzék be a Pestizést... Mert ugye ha arra gondol, hogy hol lakom, akkor az esetleg Budapest. Alföld meg Alföld, és az alatt nem a vidékezés értendő.

Mellesleg: Budapesten születtem, 10 éves koromig Tatabányán laktam, majd utána Budapesten, 6 éve pedig Fóton élek...

Szóval mindenki bekaphassa!  eplus2


ha le Tomiznak akkor is felháborodsz mikor Tamás a neved?
Naplózva

2002 tdci 130le(FMBA) B4Y ,st220 18",6.7l/100km, castrol tda+stihl 2T,INA szabadonfutó,EGR OFF,turbócső bandázsolva,tempomat,EBC Redstuff,katalizátor iktató,lecsapató tartály,bordó Recaro,JBL GTO,bicskakujcs,tolatóradar
Murmucka
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5488


E!

h.zsolt@freemail.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #191 Dátum: 2014.03.20 csütörtök, 12:42:48 »

Amikor az a választás, hogy Lacháza vagy Madaras, akkor a Ny-Dunántúli, jelenleg 15 fős csapat szerintem nem fog érvényes szavazatot leadni, mert minek? Az egyik nem jó, a másik meg még rosszabb.

AndyA
*nem mellesleg volt Taszáron is találkozó (bár dél-nyugat) Az más kérdés, hogy egyesek nem nézték jól át a nem létező szerződés odaillő pontjait, és nem ment minden flottul  eplus2
« Utoljára szerkesztve: 2014.03.20 csütörtök, 12:45:57 írta Murmucka » Naplózva

Anything worth shooting is worth shooting twice. Ammo is cheap. Life is expensive.
Fiat Bravo 1.4 T-Jet >>http://www.murmucka.hu/bravo.jpg<<
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37275


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #192 Dátum: 2014.03.20 csütörtök, 13:33:26 »

A korábbi szavazás még mindig azt igazolja, hogy nem nyerő ha Madarasra szervezünk, mert a kutya nem jönne el. Majd jövőre ha jól látom Majálisra megyünk, oszt jónapot. Volt olyan tali, amikor Madarason sokan voltunk, de állt mögötte egy baromi erős, összeszokott baráti csapat, akik keresztülutazták az országot ha kellett, és lexarták hogy madaras vagy lacháza. Amit a KMO topik módszeres és szándékos szétbombázásával a fórum vezetőség sikeresen kinyírt.  levele levele levele

Szóval lehet szervezkedni, embert gyűjteni, és ha úgy van a szavazáson, akkor akár Kenyában is lehet a tali, ha elég szavazat érkezik rá.
A másik meg ha szervezés van, akkor mindenki kussol nagyokat. Nézd meg évek óta kik szervezik a talikat ( worship Joe, és a néhány ember aki még felvállalja a szervezést), ki intézi a pénzszedést, stb. Mindenki csak addig okoskodik, míg nem kell órákat/napokat a szervezéssel tölteni, nem kell lemenni egyeztetni valahova, vagy nem kell a pályát intézni. Erről ennyit  szomoru1


Madaras a szavazáson megelőzte, az összes másik repteret, és az összes füves területet....
KMO nincs szétbonbázva, szabályzat...
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Murmucka
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5488


E!

h.zsolt@freemail.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #193 Dátum: 2014.03.20 csütörtök, 13:37:52 »

Madaras a szavazáson megelőzte, az összes másik repteret, és az összes füves területet....
KMO nincs szétbonbázva, szabályzat...
tényleg? Smiley akkor hogyhogy Lacháza lesz? Cheesy

KMO: Tééényleg? Na hagyjuk ezt. Sokszor lefutott kör.  szomoru1 levele
Naplózva

Anything worth shooting is worth shooting twice. Ammo is cheap. Life is expensive.
Fiat Bravo 1.4 T-Jet >>http://www.murmucka.hu/bravo.jpg<<
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37275


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #194 Dátum: 2014.03.20 csütörtök, 13:44:46 »

tényleg? Smiley akkor hogyhogy Lacháza lesz? Cheesy

KMO: Tééényleg? Na hagyjuk ezt. Sokszor lefutott kör.  szomoru1 levele

A topic címe: Mi legyen jövőre? Brainstorming és kívánságlista 2015
Nem a 2014-esről beszélgetünk!
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Murmucka
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5488


E!

h.zsolt@freemail.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #195 Dátum: 2014.03.20 csütörtök, 13:50:36 »

A topic címe: Mi legyen jövőre? Brainstorming és kívánságlista 2015
Nem a 2014-esről beszélgetünk!
akkor nem jót nézel, mert a Ford majális a nyerő. Madaras csak a második. Kemény 8 szavazattal Smiley Mennyi a pályadíj? 100? ez fejenként 12.500  Grin Ha mind a 8 elmenne Tongue
Naplózva

Anything worth shooting is worth shooting twice. Ammo is cheap. Life is expensive.
Fiat Bravo 1.4 T-Jet >>http://www.murmucka.hu/bravo.jpg<<
AndyA
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26971


E-mail
« Új hozzászólás #196 Dátum: 2014.03.20 csütörtök, 14:03:36 »

tényleg? Smiley akkor hogyhogy Lacháza lesz? Cheesy

KMO: Tééényleg? Na hagyjuk ezt. Sokszor lefutott kör.  szomoru1 levele

Olvasd már el a téma címét...

AndyA
Naplózva

Mk3 2.0/130LE TDCi Trend kombi 2006/11 -  MK5 2.0 Ecoblue TDCi kombi 2019/11
AndyA
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26971


E-mail
« Új hozzászólás #197 Dátum: 2014.03.20 csütörtök, 14:04:25 »

akkor nem jót nézel, mert a Ford majális a nyerő. Madaras csak a második. Kemény 8 szavazattal Smiley Mennyi a pályadíj? 100? ez fejenként 12.500  Grin Ha mind a 8 elmenne Tongue

Még van erős fél év, azalatt jöhetnek még szavazók. Smiley

AndyA

P.s.: De ha nem, majd csinálunk párat... nyes
Naplózva

Mk3 2.0/130LE TDCi Trend kombi 2006/11 -  MK5 2.0 Ecoblue TDCi kombi 2019/11
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26657


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #198 Dátum: 2014.03.20 csütörtök, 14:08:41 »

Olvasd már el a téma címét...

AndyA

Ezt írd be a többieknek is...
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
Murmucka
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5488


E!

h.zsolt@freemail.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #199 Dátum: 2014.03.20 csütörtök, 14:11:47 »

Olvasd már el a téma címét...

AndyA
elolvastam. És sehol nem láttam hogy madaras nyert volna, azt igen, hogy a ford majális.
Naplózva

Anything worth shooting is worth shooting twice. Ammo is cheap. Life is expensive.
Fiat Bravo 1.4 T-Jet >>http://www.murmucka.hu/bravo.jpg<<
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 ... 21   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.087 másodperc alatt készült el 27 lekéréssel.