Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.02 csütörtök, 12:27:25 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Szavazás
Kérdés: Hol legyen a 2015 Ford Mondeo találkozó?  (Szavazás lezárva: 2014.07.27 vasárnap, 18:58:35)
A Ford Majális részeként. - 25 (53.2%)
Kunmadarason - 10 (21.3%)
Külön másik reptéren. - 8 (17%)
Külön másik füves részen. - 4 (8.5%)
Összes szavazó: 42

Oldalak: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 ... 21   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Mi legyen jövőre? Brainstorming és kívánságlista 2015  (Megtekintve 333345 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #300 Dátum: 2014.05.29 csütörtök, 13:37:47 »

Me tobb mint huszan gyorsultak?   Hat nemtom. De en ugylattam nelkulozheto ez a gyorsulosdi. Mindenki tuggya kinek a kocsija csippes.  Jovore meg 1x le kell majd egni a napon de aztan azt se bannam ha arnyekos helyen lenne. Pont semmit nem lehet csinalni. Azt meg jobban lehet a fak alatt  wave
ha nem lesz már hova menni,akkor is Kunmadarasra kell majd menni..... hehe
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #301 Dátum: 2014.05.29 csütörtök, 13:40:16 »

Igen, lista alapján direkt kiszámoltam, hogy kiket láttam gyorsulni. nyes

A másik: pont megbeszéltük korábban, hogy beszélgetünk, azt kész. Azt meg csináltuk is! eljen nyes
Ec-pec-kimehecc, vagy hogy? Cheesy

Erről a repteres dologról meg tényleg szívesen megnéznék egy - név szerinti - szavazást. Ha minin beszélünk róla, akkor az esetek többségében az jön ki, hogy ez nem egy sportautó klub, hanem egy családiautós klub, és persze jó néha megrúgni a pedált, de azért ez messze nem erről szól, és a reptér simán nélkülözhető lenne. Jórészt álló autók mellett, árnyékot keresve beszélgetünk, ha van mit, akkor szerelünk. Erre viszont felesleges 5e belépőt fizetni, ha ugyanezt pl. a Szászpa tónál 1e-ért is lehet csinálni.
De aztán lehet, hogy ez csak az én véleményem, és mindenki másként gondolja. De szerintem egy Mondeo nem repülőtéri gyorsulásokra való. De aki meg nagyon akar gyorsulni, annak ott a Majális, hivatalos időméréssel.

De hogy konstruktívat is mondjak. Az én elképzelésem olyasmi lenne, hogy:
- a tavaszi tali legyen május utolsó hétvégéjén, pl. egy Velencei-tavi kempingben. Az elmúlt évek tapasztalata alapján (kivéve 2010.05.15) ilyenkor szétégünk a napon, meleg van, jól esne a fák árnyéka. A bátrabbak fürödhetnének is, de ha a konkrét pancsolás nem is jön össze, mégis a hangulaton is dob a vízpart közelsége. A beugró jó eséllyel nem lenne több 2e-nél (talán ennyi se), a kaja lenne a jelenlegi 2e, és ott is lehetne aludni. Sátor vagy apartman, igény szerint.
- az őszi tali legyen a Szászpán, mert létszámtól függetlenül 1e a beugró, ha akkor már hűvösebb, vagy eső van, akkor is van hova behúzódni, és ha sok autó is jön össze, akkor is van hely beállítani őket.
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26657


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #302 Dátum: 2014.05.29 csütörtök, 13:48:35 »

Én betonos párti voltam eddig, de már unalmas Stiffler füstölő autója, meg Mucurka széthajtott kispolszkija...  eplus2
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #303 Dátum: 2014.05.29 csütörtök, 13:56:24 »

Én betonos párti voltam eddig, de már unalmas Stiffler füstölő autója, meg Mucurka széthajtott kispolszkija...  eplus2
én a dömperes offroadra szavazok! eljen vigyor3
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26657


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #304 Dátum: 2014.05.29 csütörtök, 13:57:42 »

én a dömperes offroadra szavazok! eljen vigyor3

Veszek egy Jimnyt, aztán teszteljük melyik mikor borul fel.  nyes
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #305 Dátum: 2014.05.29 csütörtök, 14:01:11 »

Én betonos párti voltam eddig, de már unalmas Stiffler füstölő autója, meg Mucurka széthajtott kispolszkija...  eplus2
Sajnálom, de egyenlőre nem tudom lecserélni.  wave Arról meg nem tehetek, hogy Murmuc mindig lemarad, meg te is.  hehe
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
wofer
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3726


Minden a mágnes körül forog,csak észre kell venni!


E-mail
« Új hozzászólás #306 Dátum: 2014.05.29 csütörtök, 15:39:19 »

Érdekes látni-nézni, amint az elmult kb 1hónapban ,miként lelkesült be a klub a talira..sőt most utána,még aktivabbnak látom azokat főleg akik  eljöttek.
Szóval lényeg a lényeg,kiváncsi leszek kitart egy évig ez a lendület. smile

Sztem egy ilyen velencei  /drotszamár kemping/ 2napos hétvége ami akár öszi is lehetne...sem kerülne sokkal tőbbe,este még egy
Bambit is  lehetne szörpölni. (mondjuk,családosoknak leginkább aug.vége szept.eleje az már tulzsúfolt,azt megtanultam).
Most hogy 95%ban mindenkinek 2.0 tdci-je van, nem kell gyorsulgatni Wink eplus2 eplus2
Naplózva

https://audioshop.hu/ Subwoofer guru + minden ami autóhifi!
Fordok,3 Capri,1Focus,3 Mondeo,S-MAX,Grand C-MAX, egyelőre OFF Skoda Octavia
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #307 Dátum: 2014.05.29 csütörtök, 15:48:46 »

Érdekes látni-nézni, amint az elmult kb 1hónapban ,miként lelkesült be a klub a talira..sőt most utána,még aktivabbnak látom azokat főleg akik  eljöttek.
Szóval lényeg a lényeg,kiváncsi leszek kitart egy évig ez a lendület. smile

Sztem egy ilyen velencei  /drotszamár kemping/ 2napos hétvége ami akár öszi is lehetne...sem kerülne sokkal tőbbe,este még egy
Bambit is  lehetne szörpölni. (mondjuk,családosoknak leginkább aug.vége szept.eleje az már tulzsúfolt,azt megtanultam).
Most hogy 95%ban mindenkinek 2.0 tdci-je van, nem kell gyorsulgatni Wink eplus2 eplus2
Mindig az van, hogy ilyenkor még pörgés van, aztán nyugi. Az őszi talit megpróbáljuk összelapátolni, lesz amilyen lesz, aztán megint pihi. Január elején indul a tavaszi szervezés, jönnek az ötletek, összeveszünk (Scratch mindig jön Madarassal  vigyor3 ), sértődés van, aztán lesz egy időpont meg egy helyszín. Program sosincs, mindig úgy néz ki, hogy kaja se lesz, és klubkártya sem. Aztán az utolsó pillanatban valahogy mégis mindig lesz kaja, a klubkártya is elkészül, és ha program nem is mindig van, azért unatkozni nem szoktunk.
Szóval én őszre nem biztos, hogy betenném a Velencei-tavat. Oda is 40-45 autóval poén menni, és nem 10-15-el. Persze a legjobb az lenne, ha az őszi is hozná a jelenlegi autószámot.

Egyébként most hányan is voltunk?
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #308 Dátum: 2014.05.29 csütörtök, 16:20:39 »

Egyébként most hányan is voltunk?

43-44
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #309 Dátum: 2014.05.29 csütörtök, 16:22:02 »

Ec-pec-kimehecc, vagy hogy? Cheesy

Bonyolult: akit láttam gyorsulni, azt számoltam...

Ez meg, hogy nem versenyautó a Mondeo, ez duma. Páran mondjátok, de sokan élvezik, ha nyomhatják...
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37275


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #310 Dátum: 2014.05.29 csütörtök, 16:25:26 »

Ec-pec-kimehecc, vagy hogy? Cheesy

Erről a repteres dologról meg tényleg szívesen megnéznék egy - név szerinti - szavazást. Ha minin beszélünk róla, akkor az esetek többségében az jön ki, hogy ez nem egy sportautó klub, hanem egy családiautós klub, és persze jó néha megrúgni a pedált, de azért ez messze nem erről szól, és a reptér simán nélkülözhető lenne. Jórészt álló autók mellett, árnyékot keresve beszélgetünk, ha van mit, akkor szerelünk. Erre viszont felesleges 5e belépőt fizetni, ha ugyanezt pl. a Szászpa tónál 1e-ért is lehet csinálni.
De aztán lehet, hogy ez csak az én véleményem, és mindenki másként gondolja. De szerintem egy Mondeo nem repülőtéri gyorsulásokra való. De aki meg nagyon akar gyorsulni, annak ott a Majális, hivatalos időméréssel.

De hogy konstruktívat is mondjak. Az én elképzelésem olyasmi lenne, hogy:
- a tavaszi tali legyen május utolsó hétvégéjén, pl. egy Velencei-tavi kempingben. Az elmúlt évek tapasztalata alapján (kivéve 2010.05.15) ilyenkor szétégünk a napon, meleg van, jól esne a fák árnyéka. A bátrabbak fürödhetnének is, de ha a konkrét pancsolás nem is jön össze, mégis a hangulaton is dob a vízpart közelsége. A beugró jó eséllyel nem lenne több 2e-nél (talán ennyi se), a kaja lenne a jelenlegi 2e, és ott is lehetne aludni. Sátor vagy apartman, igény szerint.
- az őszi tali legyen a Szászpán, mert létszámtól függetlenül 1e a beugró, ha akkor már hűvösebb, vagy eső van, akkor is van hova behúzódni, és ha sok autó is jön össze, akkor is van hely beállítani őket.

Én eddig mindig gyorsultam, most kimaradt a lassan cserés kuplungom, és az új abroncsok miatt.
Viszont szerintem nem szabad elfelejteni, hogy ez egy autós klub! Itt kell a benton, a pálya, hogy legalább ilyenkor ki tudjuk próbálni mit tud az autó, kicsit játszani, élvezni amit nyújt ez az egész!
Szerintem a tavaszi maradjon reptér, az őszi füves.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26657


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #311 Dátum: 2014.05.29 csütörtök, 16:35:35 »

43-44

A pénzszámolás is így ment?  hehe
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
AndyA
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26971


E-mail
« Új hozzászólás #312 Dátum: 2014.05.29 csütörtök, 16:37:54 »

A pénzszámolás is így ment?  hehe

Csak a te részvételi díjadnál. Smiley

AndyA
Naplózva

Mk3 2.0/130LE TDCi Trend kombi 2006/11 -  MK5 2.0 Ecoblue TDCi kombi 2019/11
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #313 Dátum: 2014.05.29 csütörtök, 17:30:53 »

Én eddig mindig gyorsultam, most kimaradt a lassan cserés kuplungom, és az új abroncsok miatt.
Viszont szerintem nem szabad elfelejteni, hogy ez egy autós klub! Itt kell a benton, a pálya, hogy legalább ilyenkor ki tudjuk próbálni mit tud az autó, kicsit játszani, élvezni amit nyújt ez az egész!
Szerintem a tavaszi maradjon reptér, az őszi füves.
Én még sose láttalak a pályán, mindig csak sétálgattál, beszélgettél, meg a blekbörit nyomkodtad Cheesy
Ragaszkodhatunk a betonhoz, ha az aktív talira járók nagyrészének ez kell. Eddig is elmentem ha ráértem, ezután is el fogok. Csak ne az legyen az indok, hogy autós tali, tehát beton kell. A Bogár, vagy Trabant, vagy Wartburg talikat pl. a Velencei-tónál szokták tartani, szintén kempingben (innen vettem az ötletet). Ez persze nem azt jelenti, hogy a Mondeo egy szinten van egy Wartburg-al, de ők is autós találkozót csinálnak, mégsem reptéren. De hogy közelebbi példa legyen, a Focus Klubot többször láttam Szigetmonostorra szervezni a bulit, márpedig ott elég ritkásan található reptér.

Én - ha esetleg nem derült volna ki  vigyor3 - elég reptér ellenes vagyok. Ingyerszegény környezet, nulla infrastruktúra, a meleget alulról is sugárzó beton, stb. És mindezt azért, hogy páran a családi dízelkombit meghajtsák max. 140-150 körülre, ami tempóval egyébként a klubtagság nagyrésze autópályán tempomattal közlekedik.
De mondom, ha valami igényfelmérés/szavazáson az jön ki, hogy kell a betoncsík, és az aktív talira járó közönség döntő többsége igényli a repteres gyorsulási lehetőséget, akkor nincs miről beszélni a továbbiakban. De ez a "menjünk reptérre, mert eddig is ott volt, meg amúgyis autóstali", ez elég gyenge indok.
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37275


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #314 Dátum: 2014.05.29 csütörtök, 19:22:46 »

Én még sose láttalak a pályán, mindig csak sétálgattál, beszélgettél, meg a blekbörit nyomkodtad Cheesy
Ragaszkodhatunk a betonhoz, ha az aktív talira járók nagyrészének ez kell. Eddig is elmentem ha ráértem, ezután is el fogok. Csak ne az legyen az indok, hogy autós tali, tehát beton kell. A Bogár, vagy Trabant, vagy Wartburg talikat pl. a Velencei-tónál szokták tartani, szintén kempingben (innen vettem az ötletet). Ez persze nem azt jelenti, hogy a Mondeo egy szinten van egy Wartburg-al, de ők is autós találkozót csinálnak, mégsem reptéren. De hogy közelebbi példa legyen, a Focus Klubot többször láttam Szigetmonostorra szervezni a bulit, márpedig ott elég ritkásan található reptér.

Én - ha esetleg nem derült volna ki  vigyor3 - elég reptér ellenes vagyok. Ingyerszegény környezet, nulla infrastruktúra, a meleget alulról is sugárzó beton, stb. És mindezt azért, hogy páran a családi dízelkombit meghajtsák max. 140-150 körülre, ami tempóval egyébként a klubtagság nagyrésze autópályán tempomattal közlekedik.
De mondom, ha valami igényfelmérés/szavazáson az jön ki, hogy kell a betoncsík, és az aktív talira járó közönség döntő többsége igényli a repteres gyorsulási lehetőséget, akkor nincs miről beszélni a továbbiakban. De ez a "menjünk reptérre, mert eddig is ott volt, meg amúgyis autóstali", ez elég gyenge indok.

Pedig az ideit kivéve mindig gyorsultam! Smiley
Nekem pl. pont az ingerszegény környezet tetszik még az ilyen helyeken. Smiley A Wartburg kerékanya meg jó a Mondeo lemezfelnire, és fele annyiba kerül, hogy egy kis ON is legyen!  eplus2
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26657


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #315 Dátum: 2014.05.29 csütörtök, 19:28:06 »

Pedig az ideit kivéve mindig gyorsultam! Smiley
Nekem pl. pont az ingerszegény környezet tetszik még az ilyen helyeken. Smiley A Wartburg kerékanya meg jó a Mondeo lemezfelnire, és fele annyiba kerül, hogy egy kis ON is legyen!  eplus2

Igen, emlékszem, ahogy tavaly xarrá aláztalak!  eplus2
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37275


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #316 Dátum: 2014.05.29 csütörtök, 19:47:38 »

Igen, emlékszem, ahogy tavaly xarrá aláztalak!  eplus2

Csevap evésbe?  eplus2
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #317 Dátum: 2014.05.29 csütörtök, 20:09:08 »

A pénzszámolás is így ment?  hehe

Szted...  ravasz1
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #318 Dátum: 2014.05.29 csütörtök, 20:10:28 »

Szted...  ravasz1
Tényleg, mennyi klubpénzünk van jelenleg? Az ilyen megmaradt pénzekből. Ugye most lement a 4 sátor ára, de valami csak maradt még.
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
blau4kombi
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6474


E-mail
« Új hozzászólás #319 Dátum: 2014.05.29 csütörtök, 21:05:03 »

Én még sose láttalak a pályán, mindig csak sétálgattál, beszélgettél, meg a blekbörit nyomkodtad Cheesy
Ragaszkodhatunk a betonhoz, ha az aktív talira járók nagyrészének ez kell. Eddig is elmentem ha ráértem, ezután is el fogok. Csak ne az legyen az indok, hogy autós tali, tehát beton kell. A Bogár, vagy Trabant, vagy Wartburg talikat pl. a Velencei-tónál szokták tartani, szintén kempingben (innen vettem az ötletet). Ez persze nem azt jelenti, hogy a Mondeo egy szinten van egy Wartburg-al, de ők is autós találkozót csinálnak, mégsem reptéren. De hogy közelebbi példa legyen, a Focus Klubot többször láttam Szigetmonostorra szervezni a bulit, márpedig ott elég ritkásan található reptér.

Én - ha esetleg nem derült volna ki  vigyor3 - elég reptér ellenes vagyok. Ingyerszegény környezet, nulla infrastruktúra, a meleget alulról is sugárzó beton, stb. És mindezt azért, hogy páran a családi dízelkombit meghajtsák max. 140-150 körülre, ami tempóval egyébként a klubtagság nagyrésze autópályán tempomattal közlekedik.
De mondom, ha valami igényfelmérés/szavazáson az jön ki, hogy kell a betoncsík, és az aktív talira járó közönség döntő többsége igényli a repteres gyorsulási lehetőséget, akkor nincs miről beszélni a továbbiakban. De ez a "menjünk reptérre, mert eddig is ott volt, meg amúgyis autóstali", ez elég gyenge indok.

 taps wave integet2  worship  eljen appl party0038 thumbup többet nem találtam...
Naplózva

2017. MKV 2.0 TDCi Kombi Titanium, Tectonic Silver \m/
ex:2012. MKIV 2.0 TDCi Kombi Champion Trend, Black Pather Metal és egy fake kipuff
ex:2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Ghia, Blazer Blue, teniszlabda a vonóhorgon.
wofer
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3726


Minden a mágnes körül forog,csak észre kell venni!


E-mail
« Új hozzászólás #320 Dátum: 2014.05.29 csütörtök, 21:28:05 »

Bonyolult: akit láttam gyorsulni, azt számoltam...

Ez meg, hogy nem versenyautó a Mondeo, ez duma. Páran mondjátok, de sokan élvezik, ha nyomhatják...


Akkor 44....mert én nem gyorsultam.Pontosabban a sajátommal nem léptem a pályára.

Sztem  alf élvezte a legjobban.Mikor csinált 2 óriás karikát padlógázzal,akkor megkérdeztem a mellettem állóktól :
Itt a klubban ilyen olcsóba gumi?  eplus2
Mert úgy radirozta alf, hogy csak épp füst nem volt. taps
Naplózva

https://audioshop.hu/ Subwoofer guru + minden ami autóhifi!
Fordok,3 Capri,1Focus,3 Mondeo,S-MAX,Grand C-MAX, egyelőre OFF Skoda Octavia
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #321 Dátum: 2014.05.29 csütörtök, 21:31:16 »

Akkor 44....mert én nem gyorsultam.Pontosabban a sajátommal nem léptem a pályára.

Sztem  alf élvezte a legjobban.Mikor csinált 2 óriás karikát padlógázzal,akkor megkérdeztem a mellettem állóktól :
Itt a klubban ilyen olcsóba gumi?  eplus2
Mert úgy radirozta alf, hogy csak épp füst nem volt. taps
Közel van a lakhelyéhez Kiskunlacháza. Amit megspórolt az utazási költségen, azt ellőtte  vigyor3 elköltötte a gumira.
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
madar89
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1307



E-mail
« Új hozzászólás #322 Dátum: 2014.05.29 csütörtök, 21:53:37 »

Én még sose láttalak a pályán, mindig csak sétálgattál, beszélgettél, meg a blekbörit nyomkodtad Cheesy
Ragaszkodhatunk a betonhoz, ha az aktív talira járók nagyrészének ez kell. Eddig is elmentem ha ráértem, ezután is el fogok. Csak ne az legyen az indok, hogy autós tali, tehát beton kell. A Bogár, vagy Trabant, vagy Wartburg talikat pl. a Velencei-tónál szokták tartani, szintén kempingben (innen vettem az ötletet). Ez persze nem azt jelenti, hogy a Mondeo egy szinten van egy Wartburg-al, de ők is autós találkozót csinálnak, mégsem reptéren. De hogy közelebbi példa legyen, a Focus Klubot többször láttam Szigetmonostorra szervezni a bulit, márpedig ott elég ritkásan található reptér.

Én - ha esetleg nem derült volna ki  vigyor3 - elég reptér ellenes vagyok. Ingyerszegény környezet, nulla infrastruktúra, a meleget alulról is sugárzó beton, stb. És mindezt azért, hogy páran a családi dízelkombit meghajtsák max. 140-150 körülre, ami tempóval egyébként a klubtagság nagyrésze autópályán tempomattal közlekedik.
De mondom, ha valami igényfelmérés/szavazáson az jön ki, hogy kell a betoncsík, és az aktív talira járó közönség döntő többsége igényli a repteres gyorsulási lehetőséget, akkor nincs miről beszélni a továbbiakban. De ez a "menjünk reptérre, mert eddig is ott volt, meg amúgyis autóstali", ez elég gyenge indok.
majd kiderül mekkora az igény az ilyesféle talira júli 12-én mennyien lesznek dunaújvárosban a szabadstrandon! eddig több mint 70 autóról regélnek
Naplózva

2002 tdci 130le(FMBA) B4Y ,st220 18",6.7l/100km, castrol tda+stihl 2T,INA szabadonfutó,EGR OFF,turbócső bandázsolva,tempomat,EBC Redstuff,katalizátor iktató,lecsapató tartály,bordó Recaro,JBL GTO,bicskakujcs,tolatóradar
Jannis
Vendég
« Új hozzászólás #323 Dátum: 2014.05.29 csütörtök, 22:01:42 »

Olvasom a hozzászólásokat és ha ha megengeditek akkor én is leírnám a közel 12 éves szervezési tapasztalataimat.

Szóval kell a beton csík meg kell a családias összejövetel is. Igazából mint ahogy bejegyzések is jelzik nem egy a célközönsége. Nálunk is van olyan aki ugyan kijön a majálisra mert az nagy buli és nézelődik, de a szeptemberi pályanapra nem jön mert nem érdekli az.

Őszi találkozóval kapcsolatban sajnos mi már szívtuk meg, ugyanis valóban olcsóbb a szállás de sajnos nem volt ritka a rossz idő volt. ha ilyenkor nincs a szálláson zárt közösségi helyiség akkor megette a fene az egészet. Ráadásul Szeptemberben az iskola kezdés miatt a családosok általában elmaradnak. Illetve ha ez az időpont marad akkor csak olyan helyet érdemes választani ahol van fűtés és be is kapcsolható.

Nyári találkozónak nagyobb a keletje de ezt jobb augusztusra tervezni mert júliusban többnyire elég sokan nyaralnak. Ha már nyár akkor mindképpen olyan helyre jó menni ahol valamilyen strandolási lehetőség van. A nyári rendezvényünkre 120-150 fő el szokott jönni miközben egy tavaszi vagy őszi találkozó 20-30 fő közötti.

Tavaszra vagy őszre olcsóbb szállásaink vannak így a kisebb pénztárcájúak sem maradnak ki a bulikból. A nyári találkozó kivételével mindig kaját is kalkulálunk az árba így teljes ellátást adunk.

Az idei programunk a következő volt:

- Márciusi tavaszi találkozó, 2 napos Nagymaroson, árban teljes ellátással 4000Ft volt. Felszerelt konyha lévén mi főzünk.
- Árpilisban oldtimer premier évadnyitó 1 napos a premiere outletben ingyenes
- Június a majális hónapja
- Augusztus - nagy nyári találkozó 3 nap általában Balatonon van. Tavaly Bogláron 12000Ft volt a három nap reggelivel idén földvárra megyünk ott két árunk lesz lesz egy olcsóbb illetve egy drágább de reggeli itt is van
- Szeptemberben repteres napunk van
- Októberben Velencére megyünk ez két napos lesz és árban olyan 6000Ft lesz teljes ellátással. Felszerelt konyha lévén mi főzünk

A márciusi találkozókor konvojoztunk, októberben pedig megint lesz tájékozódási versenyünk.

Ha gondoljátok akkor szívesen megosztom a tapasztalatokat illetve a címeket. Akár személyesen bármikor vagy akár a majálison is beszélhetünk erről.
Naplózva
Dentcraft
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5942



WWW E-mail
« Új hozzászólás #324 Dátum: 2014.05.29 csütörtök, 22:01:48 »

Akkor 44....mert én nem gyorsultam.Pontosabban a sajátommal nem léptem a pályára.

Sztem  alf élvezte a legjobban.Mikor csinált 2 óriás karikát padlógázzal,akkor megkérdeztem a mellettem állóktól :
Itt a klubban ilyen olcsóba gumi?  eplus2
Mert úgy radirozta alf, hogy csak épp füst nem volt. taps
Ilyenkor cserel szerintem. Meg nem, majd majalis utan  smile  Tavaly is igy jott, egybol a palyara parkolt es gyorsult
Naplózva

2.2 Tdci  5 ajtós 2006/9                                    autoesztetika.hu
Dentcraft
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5942



WWW E-mail
« Új hozzászólás #325 Dátum: 2014.05.29 csütörtök, 22:05:02 »

Olvasom a hozzászólásokat és ha ha megengeditek akkor én is leírnám a közel 12 éves szervezési tapasztalataimat.

Szóval kell a beton csík meg kell a családias összejövetel is. Igazából mint ahogy bejegyzések is jelzik nem egy a célközönsége. Nálunk is van olyan aki ugyan kijön a majálisra mert az nagy buli és nézelődik, de a szeptemberi pályanapra nem jön mert nem érdekli az.

Őszi találkozóval kapcsolatban sajnos mi már szívtuk meg, ugyanis valóban olcsóbb a szállás de sajnos nem volt ritka a rossz idő volt. ha ilyenkor nincs a szálláson zárt közösségi helyiség akkor megette a fene az egészet. Ráadásul Szeptemberben az iskola kezdés miatt a családosok általában elmaradnak. Illetve ha ez az időpont marad akkor csak olyan helyet érdemes választani ahol van fűtés és be is kapcsolható.

Nyári találkozónak nagyobb a keletje de ezt jobb augusztusra tervezni mert júliusban többnyire elég sokan nyaralnak. Ha már nyár akkor mindképpen olyan helyre jó menni ahol valamilyen strandolási lehetőség van. A nyári rendezvényünkre 120-150 fő el szokott jönni miközben egy tavaszi vagy őszi találkozó 20-30 fő közötti.

Tavaszra vagy őszre olcsóbb szállásaink vannak így a kisebb pénztárcájúak sem maradnak ki a bulikból. A nyári találkozó kivételével mindig kaját is kalkulálunk az árba így teljes ellátást adunk.

Az idei programunk a következő volt:

- Márciusi tavaszi találkozó, 2 napos Nagymaroson, árban teljes ellátással 4000Ft volt. Felszerelt konyha lévén mi főzünk.
- Árpilisban oldtimer premier évadnyitó 1 napos a premiere outletben ingyenes
- Június a majális hónapja
- Augusztus - nagy nyári találkozó 3 nap általában Balatonon van. Tavaly Bogláron 12000Ft volt a három nap reggelivel idén földvárra megyünk ott két árunk lesz lesz egy olcsóbb illetve egy drágább de reggeli itt is van
- Szeptemberben repteres napunk van
- Októberben Velencére megyünk ez két napos lesz és árban olyan 6000Ft lesz teljes ellátással. Felszerelt konyha lévén mi főzünk

A márciusi találkozókor konvojoztunk, októberben pedig megint lesz tájékozódási versenyünk.

Ha gondoljátok akkor szívesen megosztom a tapasztalatokat illetve a címeket. Akár személyesen bármikor vagy akár a majálison is beszélhetünk erről.
Nem vagytok semmik  eljen
Naplózva

2.2 Tdci  5 ajtós 2006/9                                    autoesztetika.hu
Jannis
Vendég
« Új hozzászólás #326 Dátum: 2014.05.29 csütörtök, 22:10:11 »

majd kiderül mekkora az igény az ilyesféle talira júli 12-én mennyien lesznek dunaújvárosban a szabadstrandon! eddig több mint 70 autóról regélnek

Hát szerintem az nem lesz igaz, ugyanis azt az oldalt is olvasom és a FB regekre támaszkodnak ami soha nem reális. A rendezvények látogatóinak zöme nem a FB regelők közül szokott összejönni, de kívánom ne legyen igazam.

A tapasztalat az hogy egy ilyen rendezvényen már 30 autó is jelentősnek mondható, de egy ilyen szám eléréséhez már programot mellé kell tenni ami miatt érdemes a rendezvényt felkeresni.

Én a helyet nem tartom jónak nálunk ezt nem lehetne eladni, mert már mindenki megöregedett marhára nem szeret sátrazni, ráadásul nem is szokott ez sokkal olcsóbb lenni mint egy panzió és a családosoknak is kényelmetlen. Én már sátras megoldást nem is szoktam keresni, maximum a nyári találkozón mint alternatíva szokott elő jönni de tavaly is csak ketten vállalták ezt be.

Persze azért kívánom hogy ne legyen igazam és ez az egész egy fergeteges buliba csapjon át.
Naplózva
Jannis
Vendég
« Új hozzászólás #327 Dátum: 2014.05.29 csütörtök, 22:11:39 »

Nem vagytok semmik  eljen

Mondom ha kíváncsi valaki rá akkor szívesen segítek, adok tanácsot, címeket, elérhetőségeket.
Naplózva
Dentcraft
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5942



WWW E-mail
« Új hozzászólás #328 Dátum: 2014.05.29 csütörtök, 22:13:10 »

Igen, lista alapján direkt kiszámoltam, hogy kiket láttam gyorsulni. nyes

A másik: pont megbeszéltük korábban, hogy beszélgetünk, azt kész. Azt meg csináltuk is! eljen nyes
Jovanna.

Teljesen jo a beszelgetes is, nem kell mindig csinalni valamit. Az ujaknak necces csak, mert nem ismernek senkit.

Most nem volt program, de nekem nagyon teccett a kaja! Tavaly meg ez nem volt. Ezt nem szabadna kihagyni.

Viszont siman bele lehetne olvasztani a tavaszit a majalisba. Vannak normalis autos programok, latnivalok, es az  rohadt betoncsik   eplus2  es olcsobb is. Kivancsi leszek jovore milyen lesz.  De gondolom arnyek annyi van mint lachazan..
« Utoljára szerkesztve: 2014.05.29 csütörtök, 22:16:25 írta Dentcraft » Naplózva

2.2 Tdci  5 ajtós 2006/9                                    autoesztetika.hu
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #329 Dátum: 2014.05.29 csütörtök, 23:31:26 »

majd kiderül mekkora az igény az ilyesféle talira júli 12-én mennyien lesznek dunaújvárosban a szabadstrandon! eddig több mint 70 autóról regélnek
aztán lesz 7.  hehe
ők is utoljára, ha meglátják azt a helyet.
volt itt egy csávó aki negyon próbálta ezt a dunaújvárost nyomni, még azt is mondta, hogy a gyorsulni vágyóknak reptér is van. Nem tudom kinézett-e a városból, vagy csak az ablakon
Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
Jannis
Vendég
« Új hozzászólás #330 Dátum: 2014.05.29 csütörtök, 23:42:19 »

aztán lesz 7.  hehe
ők is utoljára, ha meglátják azt a helyet.
volt itt egy csávó aki negyon próbálta ezt a dunaújvárost nyomni, még azt is mondta, hogy a gyorsulni vágyóknak reptér is van. Nem tudom kinézett-e a városból, vagy csak az ablakon

Egyszer mindent el kell valahol kezdeni a szándék az dicséretes. A hellyel van bajom nálunk ez eladhatatlan lenne, ugyanis ha jól látom csak sátrazási lehetőség van az meg nálunk nem kelendő.
« Utoljára szerkesztve: 2014.05.29 csütörtök, 23:44:11 írta Jannis » Naplózva
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #331 Dátum: 2014.05.29 csütörtök, 23:44:32 »

Egyszer mindent el kell valahol kezdeni a szándék az dicséretes. A hellyel van bajom nálunk ez eladhatatlan lenne.
a szándék az, csak nem tudja mit beszél. a dunaújvárosi szabadstrand *** hely, a repülőteret azt sem tudja, mi az. ott aztán lehetne gyorsulni a füves-gazos földúton falbav
Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
Jannis
Vendég
« Új hozzászólás #332 Dátum: 2014.05.29 csütörtök, 23:46:56 »

a szándék az, csak nem tudja mit beszél. a dunaújvárosi szabadstrand *** hely, a repülőteret azt sem tudja, mi az. ott aztán lehetne gyorsulni a füves-gazos földúton falbav

Legalább próbálkozik csak az iránnyal van baj, de az korrigálható. Ezzel együtt lehet hogy Bogyóval lenézünk ugyanis ha az időnk engedi akkor le szoktunk menni más klub rendezvényekre is körbe nézni.
Naplózva
siky
Vendég
« Új hozzászólás #333 Dátum: 2014.05.30 péntek, 10:38:03 »

Legalább próbálkozik csak az iránnyal van baj, de az korrigálható. Ezzel együtt lehet hogy Bogyóval lenézünk ugyanis ha az időnk engedi akkor le szoktunk menni más klub rendezvényekre is körbe nézni.
Meg szórólapokat osztani  eplus2
Naplózva
Jannis
Vendég
« Új hozzászólás #334 Dátum: 2014.05.30 péntek, 12:04:00 »

Meg szórólapokat osztani  eplus2

Hát az biztos nem én vagyok, úgyis a szórólapozást semmire sem tartom. Még valamikor 2004-ben gondoltuk azt hogy majd minden sierrára rakunk szórólapot és milyen jó lesz ez nekünk, de szórólapra már akkor sem jelentkezett senki sem. Csak felesleges idő, energia és pénz pazarlás.

Logikusan végig gondolva ha kell az emebrnek valami akkor beüti a gugliba és nem a szórólapokat gyűjti.

Igazából nincs is mit szórólapozni hiszen a saját rendezvényeink már évek óta futnak így tudunk úgy kalkulálni hogy ne legyenek veszteségesek. Ezzel együtt persze mindenhol megjelenítjük, de nincs új a nap alatt. Mivel mi már a youngtimer kategóriát képviseljük, ezért szinte már most megmondom névről és rendszámról hogy ki lesz ott a nyári találkozón.
Naplózva
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #335 Dátum: 2014.05.30 péntek, 12:41:55 »

Hát az biztos nem én vagyok, úgyis a szórólapozást semmire sem tartom. Még valamikor 2004-ben gondoltuk azt hogy majd minden sierrára rakunk szórólapot és milyen jó lesz ez nekünk, de szórólapra már akkor sem jelentkezett senki sem. Csak felesleges idő, energia és pénz pazarlás.

Logikusan végig gondolva ha kell az emebrnek valami akkor beüti a gugliba és nem a szórólapokat gyűjti.

Igazából nincs is mit szórólapozni hiszen a saját rendezvényeink már évek óta futnak így tudunk úgy kalkulálni hogy ne legyenek veszteségesek. Ezzel együtt persze mindenhol megjelenítjük, de nincs új a nap alatt. Mivel mi már a youngtimer kategóriát képviseljük, ezért szinte már most megmondom névről és rendszámról hogy ki lesz ott a nyári találkozón.
na mi a rendszámom? vigyor3
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
blau4kombi
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6474


E-mail
« Új hozzászólás #336 Dátum: 2014.05.30 péntek, 13:01:08 »

na mi a rendszámom? vigyor3
Bár én már bőven az oldtimer kategóriába tartozom (sőt 2 év múlva már senior II.-ben indulok), de szerintem Jannis most az autókra gondolt...  Cheesy
Naplózva

2017. MKV 2.0 TDCi Kombi Titanium, Tectonic Silver \m/
ex:2012. MKIV 2.0 TDCi Kombi Champion Trend, Black Pather Metal és egy fake kipuff
ex:2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Ghia, Blazer Blue, teniszlabda a vonóhorgon.
Jannis
Vendég
« Új hozzászólás #337 Dátum: 2014.05.30 péntek, 13:55:18 »

na mi a rendszámom? vigyor3

Nem kell tudnom nem szoktál Classic Fordos nyári rendezvényre jönni, de nem is akarlak ezirányba megtéríteni senkit sem. Nyilván a majális egy másik történet de azt nem is tekintjük klubrendezvénynek.

Igazából itt most a szórólapozásról volt szó azzal kapcsolatos véleményemet meg fenntartom.
Naplózva
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #338 Dátum: 2014.05.30 péntek, 13:56:12 »

Nem kell tudnom nem szoktál Classic Fordos nyári rendezvényre jönni, de nem is akarlak ezirányba megtéríteni senkit sem. Nyilván a majális egy másik történet de azt nem is tekintjük klubrendezvénynek.

Igazából itt most a szórólapozásról volt szó azzal kapcsolatos véleményemet meg fenntartom.
a szmájli nem véletlen... Wink
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Jannis
Vendég
« Új hozzászólás #339 Dátum: 2014.05.30 péntek, 14:03:33 »

Bár én már bőven az oldtimer kategóriába tartozom (sőt 2 év múlva már senior II.-ben indulok), de szerintem Jannis most az autókra gondolt...  Cheesy

Köszönöm a segítséget. Igen igazad van valóban arra gondoltam hiszen 25 év feletti autókat már így emlegetik.
Naplózva
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #340 Dátum: 2014.05.30 péntek, 14:58:01 »

na mi a rendszámom? vigyor3
Miért kéne tudnunk a ribancrendszámodat?  eplus2
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #341 Dátum: 2014.05.30 péntek, 16:25:55 »

Miért kéne tudnunk a ribancrendszámodat?  eplus2
én tudom a tiedet!!! hehe
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26657


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #342 Dátum: 2014.05.30 péntek, 17:21:52 »

én tudom a tiedet!!! hehe

Ribanc rendszám csak sheggen van...  hehe
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #343 Dátum: 2014.05.30 péntek, 17:51:30 »

Ribanc rendszám csak sheggen van...  hehe
Nem tudja, csak blöfföl. Assetudjamirőlvanszó.  Cheesy

Alf! Nézegesd: https://www.google.hu/search?q=ribanc+rendsz%C3%A1m&rlz=1C1GGGE_enHU442HU489&es_sm=122&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=06iIU-PHIa344QTgvIGADA&ved=0CAgQ_AUoAQ&biw=1366&bih=653  vigyor3
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
siky
Vendég
« Új hozzászólás #344 Dátum: 2014.05.30 péntek, 19:36:28 »

Hát az biztos nem én vagyok, úgyis a szórólapozást semmire sem tartom. Még valamikor 2004-ben gondoltuk azt hogy majd minden sierrára rakunk szórólapot és milyen jó lesz ez nekünk, de szórólapra már akkor sem jelentkezett senki sem. Csak felesleges idő, energia és pénz pazarlás.

Logikusan végig gondolva ha kell az emebrnek valami akkor beüti a gugliba és nem a szórólapokat gyűjti.

Igazából nincs is mit szórólapozni hiszen a saját rendezvényeink már évek óta futnak így tudunk úgy kalkulálni hogy ne legyenek veszteségesek. Ezzel együtt persze mindenhol megjelenítjük, de nincs új a nap alatt. Mivel mi már a youngtimer kategóriát képviseljük, ezért szinte már most megmondom névről és rendszámról hogy ki lesz ott a nyári találkozón.
Úgy látom neked nincs humorérzéked... Dehát akkor miért jársz Sierraval? Komolyan gondolod?  eplus2 hehe
(ez is vicc, ne sértődj meg)
Naplózva
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #345 Dátum: 2014.05.30 péntek, 20:51:22 »

Ribanc rendszám csak sheggen van...  hehe
vágom.Stiffler volt a lány..... eplus2 eplus2 eplus2 sikított,mint a malac....
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
wofer
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3726


Minden a mágnes körül forog,csak észre kell venni!


E-mail
« Új hozzászólás #346 Dátum: 2014.05.31 szombat, 08:48:05 »

Hát az biztos nem én vagyok, úgyis a szórólapozást semmire sem tartom. Még valamikor 2004-ben gondoltuk azt hogy majd minden sierrára rakunk szórólapot és milyen jó lesz ez nekünk, de szórólapra már akkor sem jelentkezett senki sem. Csak felesleges idő, energia és pénz pazarlás.

Logikusan végig gondolva ha kell az emebrnek valami akkor beüti a gugliba és nem a szórólapokat gyűjti.

Igazából nincs is mit szórólapozni hiszen a saját rendezvényeink már évek óta futnak így tudunk úgy kalkulálni hogy ne legyenek veszteségesek. Ezzel együtt persze mindenhol megjelenítjük, de nincs új a nap alatt. Mivel mi már a youngtimer kategóriát képviseljük, ezért szinte már most megmondom névről és rendszámról hogy ki lesz ott a nyári találkozón.
Mondjuk,2004ben hiába küldtél volna  mailt....bárkinek is,kb akinek nem munkára kellett a net,vagy nem informatikus volt
nagyjábõl 2évvel később lett csak világhálója  eplus2

Kivéve  angel -t,sztem ő volt az első  Wink
 
Naplózva

https://audioshop.hu/ Subwoofer guru + minden ami autóhifi!
Fordok,3 Capri,1Focus,3 Mondeo,S-MAX,Grand C-MAX, egyelőre OFF Skoda Octavia
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #347 Dátum: 2014.05.31 szombat, 08:55:12 »

vágom.Stiffler volt a lány..... eplus2 eplus2 eplus2 sikított,mint a malac....
Ezt már kenegetheted......miután magadat akartad népszerűsíteni!  eplus2
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #348 Dátum: 2014.05.31 szombat, 15:34:30 »

Mondjuk,2004ben hiába küldtél volna  mailt....bárkinek is,kb akinek nem munkára kellett a net,vagy nem informatikus volt
nagyjábõl 2évvel később lett csak világhálója  eplus2

Kivéve  angel -t,sztem ő volt az első  Wink
 

Há' kétezer kettõtõ má itt nyomútunk! vigyor3
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #349 Dátum: 2014.05.31 szombat, 17:51:21 »

Mondjuk,2004ben hiába küldtél volna  mailt....bárkinek is,kb akinek nem munkára kellett a net,vagy nem informatikus volt
nagyjábõl 2évvel később lett csak világhálója  eplus2

Kivéve  angel -t,sztem ő volt az első  Wink
 

Én is elég későn kezdtem el ímélezni, olyan 96-98 körül.
99-ben már volt weboldalam... és emlékeim szerint akkor lett ISDN-em is.
2004-ben már adsl volt, és néha ftp-re töltöttem fel a gigákat.
A fórum (nem itt) is már bőven működött.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 ... 21   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.077 másodperc alatt készült el 27 lekéréssel.