Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.02 csütörtök, 02:10:41 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Szavazás
Kérdés: Hol legyen a 2015 Ford Mondeo találkozó?  (Szavazás lezárva: 2014.07.27 vasárnap, 18:58:35)
A Ford Majális részeként. - 25 (53.2%)
Kunmadarason - 10 (21.3%)
Külön másik reptéren. - 8 (17%)
Külön másik füves részen. - 4 (8.5%)
Összes szavazó: 42

Oldalak: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 ... 21   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Mi legyen jövőre? Brainstorming és kívánságlista 2015  (Megtekintve 333158 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #100 Dátum: 2014.03.15 szombat, 16:47:25 »

amerikai autóstalikon mindig felgyújtanak egy japánt.

Irígykednek  eplus2
Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #101 Dátum: 2014.03.15 szombat, 17:20:33 »

Tudtok ám rinyálni meg variálni....   mintha suzuki fórumon lennék  nyes   Jóhogy nem külön mondeos pálya ami nem lámpás indítású, és hosszab, mer a mondeosok nem tudnak ott megállni ahol a többi ford.  Külön elkerített  rész nem kéne?  Biztonsági őrökkel mer a mondeosok nem akarnak találkozni senkivel    falbav

Nekem is teccene  h tavaszi a majális, ősszel meg a nyugdíjas tali.

A koszosporoselhagyatott madarasra nem vágyok.  De megértem, h több tagnak az teccik a régi idők miatt.

Akinek meg tömegiszonya van, de fékje nincs az híja a Csernust, hátha segít.  Vagy a piócás embert

Mielőtt lehurrogtok, h ne ugassak, mert nincs is mondeom, tudok menni mondeoval is  wave



Te elolvastad az adatokat? Tudod mennyi a szakasz, amiröl szóvan? Wink
Ez a C5 ez komoly? Bevállalós vagy az biztos nyes
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #102 Dátum: 2014.03.15 szombat, 19:39:17 »

Tudod mennyi a szakasz, amiröl szóvan? Wink
Joe!
Nehogy egyszer kipróbáld, és kellemesen csalódjál!  nyes
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
Dentcraft
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5942



WWW E-mail
« Új hozzászólás #103 Dátum: 2014.03.15 szombat, 20:14:35 »

Te elolvastad az adatokat? Tudod mennyi a szakasz, amiröl szóvan? Wink
Ez a C5 ez komoly? Bevállalós vagy az biztos nyes
nem, de gondolom megint a 400 méter a kevés, mer úúúúúúgy mennek a mondeok, h nem állnak meg sose  smile

úúúútáltam a francia kocsikat, és mégis ilyet vettem miután próbáltam pár kocsit. szerinted mennyire komoly?  Wink   De annak ellenére h ez mondeos forum, csak neked halkan megsúgom, h a ............................. sincsen a 4-es mondeo 1 ilyenhez  Wink  

amúgy mitől kéne félnem? a hirdós futóműtől és a kanyarodós lámpától, amit 1955-ben ők találtak ki?! gondolom volt idő csiszolni rajtuk.   vagy attól a motortól ami a Fordokban és pár más kocsiban is van?  vagy ugyanattól a váltótól ami a Fordon is van? nyes nyes

De a téma maradjon amiről szól a totyik, ki mit akar és nem,  jövőre  wave
« Utoljára szerkesztve: 2014.03.15 szombat, 20:18:27 írta Dentcraft » Naplózva

2.2 Tdci  5 ajtós 2006/9                                    autoesztetika.hu
siky
Vendég
« Új hozzászólás #104 Dátum: 2014.03.15 szombat, 21:26:00 »

De a téma maradjon amiről szól a totyik, ki mit akar és nem,  jövőre  wave
Én nem akarok Citroënt jövőre sem  eplus2
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #105 Dátum: 2014.03.15 szombat, 21:37:08 »

amúgy mitől kéne félnem? a hirdós futóműtől és a kanyarodós lámpától, amit 1955-ben ők találtak ki?! gondolom volt idő csiszolni rajtuk.   vagy attól a motortól ami a Fordokban és pár más kocsiban is van?  vagy ugyanattól a váltótól ami a Fordon is van? nyes nyes

Igen, a hidróstól... attól mindenképpen. Elég sűrűn romlanak.
A kanyarkövetős lámpától... csak szimplán beázik, és mondjuk zöld belül. A csere szokta megoldani  vigyor3
A váltó szerintem nem ugyanaz... de majd megnézem. A motor... ami nálunk pöpecül műxik, ott romlik.
Az izzítógyertyák cseréje jellemzően fejlevétellel oldódik meg. Szóval, az izzító meg sem mozdul, rögtön törik.
A szállítójárműveknél általában fejcsere+4 injektor+4 fűtővel szokott megoldódni.
Ugyanis, az injektort sem lehet kitekerni, viszont addig nem tudod levenni a szelepfedelet... csak a flex segít.
Ja, és a motort is ki kell venni...
Az 1,6-os benzines motor... rengeteg láncnyúlás és szakadás - pedig a bmw-nél remekül működik.
Szép autó, nekem is tetszik, de én is azt mondom, merész vagy.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Dentcraft
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5942



WWW E-mail
« Új hozzászólás #106 Dátum: 2014.03.15 szombat, 21:46:23 »

Igen, a hidróstól... attól mindenképpen. Elég sűrűn romlanak.
A kanyarkövetős lámpától... csak szimplán beázik, és mondjuk zöld belül. A csere szokta megoldani  vigyor3
A váltó szerintem nem ugyanaz... de majd megnézem. A motor... ami nálunk pöpecül műxik, ott romlik.
Az izzítógyertyák cseréje jellemzően fejlevétellel oldódik meg. Szóval, az izzító meg sem mozdul, rögtön törik.
A szállítójárműveknél általában fejcsere+4 injektor+4 fűtővel szokott megoldódni.
Ugyanis, az injektort sem lehet kitekerni, viszont addig nem tudod levenni a szelepfedelet... csak a flex segít.
Ja, és a motort is ki kell venni...
Az 1,6-os benzines motor... rengeteg láncnyúlás és szakadás - pedig a bmw-nél remekül működik.
Szép autó, nekem is tetszik, de én is azt mondom, merész vagy.

érdekes. én egyről se tudok. pedig van pár ismerősnek.     minden tipusban van hulladék, Fordban is.   váltó ugyanaz mint a fészlift előtti mondeon.    lámpa se ázik.    nemértem miről beszéltek, és nem is akarom érteni    wave         mindenkinek más teccik.  jó ís ez így
Naplózva

2.2 Tdci  5 ajtós 2006/9                                    autoesztetika.hu
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26657


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #107 Dátum: 2014.03.15 szombat, 21:49:33 »

érdekes. én egyről se tudok. pedig van pár ismerősnek.     minden tipusban van hulladék, Fordban is.   váltó ugyanaz mint a fészlift előtti mondeon.    lámpa se ázik.    nemértem miről beszéltek, és nem is akarom érteni    wave         mindenkinek más teccik.  jó ís ez így

Szerintem ő az összes citromról beszélt, nem csak a kombájn 2.0 hdi c5-ről. vigyor3 úgy nyilván szűkebb a lista.
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #108 Dátum: 2014.03.15 szombat, 21:51:23 »

Szerintem ő az összes citromról beszélt, nem csak a kombájn 2.0 hdi c5-ről. vigyor3 úgy nyilván szűkebb a lista.

A lámpa, izzítógyertya, hidró mindegyiknél okozhat problémát.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
blau4kombi
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6474


E-mail
« Új hozzászólás #109 Dátum: 2014.03.16 vasárnap, 07:36:38 »

Szerintem ő az összes citromról beszélt, nem csak a kombájn 2.0 hdi c5-ről. vigyor3 úgy nyilván szűkebb a lista.
Hát ezt a kombájn jelzőt még nem hallottam.... Elég "parasztosra" sikerült....  Cheesy
Naplózva

2017. MKV 2.0 TDCi Kombi Titanium, Tectonic Silver \m/
ex:2012. MKIV 2.0 TDCi Kombi Champion Trend, Black Pather Metal és egy fake kipuff
ex:2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Ghia, Blazer Blue, teniszlabda a vonóhorgon.
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #110 Dátum: 2014.03.16 vasárnap, 07:37:10 »

Hát ezt a kombájn jelzőt még nem hallottam.... Elég "parasztosra" sikerült....  Cheesy
Mit vársz tőle?  eplus2
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #111 Dátum: 2014.03.16 vasárnap, 09:40:01 »

Igen, a hidróstól... attól mindenképpen. Elég sűrűn romlanak.
A kanyarkövetős lámpától... csak szimplán beázik, és mondjuk zöld belül. A csere szokta megoldani  vigyor3
A váltó szerintem nem ugyanaz... de majd megnézem. A motor... ami nálunk pöpecül műxik, ott romlik.
Az izzítógyertyák cseréje jellemzően fejlevétellel oldódik meg. Szóval, az izzító meg sem mozdul, rögtön törik.
A szállítójárműveknél általában fejcsere+4 injektor+4 fűtővel szokott megoldódni.
Ugyanis, az injektort sem lehet kitekerni, viszont addig nem tudod levenni a szelepfedelet... csak a flex segít.
Ja, és a motort is ki kell venni...
Az 1,6-os benzines motor... rengeteg láncnyúlás és szakadás - pedig a bmw-nél remekül működik.
Szép autó, nekem is tetszik, de én is azt mondom, merész vagy.
OFF
Majdnem 450000 volt az XM kombimban amikor lecseréltem a Mondeóra, a hidraulika probléma megoldódott a gömbök és a szivattyú cseréjével, a motorban ezt-azt ki kellett cserélni de ment úgy is, a váltónak semmi baja nem volt. Kényelem és hely szempontjából messze-messze túlszárnyalta a Mondeót, mintha légpárnákon ültem volna. Csak azért nem vettem C5-öt, mert nem akartam három Citroent egymás után, kíváncsi voltam másra.
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #112 Dátum: 2014.03.16 vasárnap, 10:45:30 »

nem, de gondolom megint a 400 méter a kevés, mer úúúúúúgy mennek a mondeok, h nem állnak meg sose  smile

400m a gyorsulás. Utána meg kell állni. Arra is kéne szakasz. De nincsen. Innentől kezdve ez kevés. Sztem. De ez tapasztalatból mondom, nem kötözködésből.

A citroen egy állati kényelmes autó! Belseje iszonyat ronda, de ülései olyanok, hogy kiszállni sem akarnék belőle. Na az elektronika, és egyéb dolgok már nem ilyenek szomoru1 De remélem, hogy Neked ilyen bajod nem lesz! wave
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #113 Dátum: 2014.03.16 vasárnap, 10:48:14 »

Joe!
Nehogy egyszer kipróbáld, és kellemesen csalódjál!  nyes


Te miről beszélsz?
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37275


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #114 Dátum: 2014.03.16 vasárnap, 10:59:24 »

Amennyire mindenk leszólta Kunmadarast, olyan szépen stabil 2. helyen van! Smiley
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #115 Dátum: 2014.03.16 vasárnap, 11:00:11 »

Amennyire mindenk leszólta Kunmadarast, olyan szépen stabil 2. helyen van! Smiley
és? idén csak 1 helyre tudunk elmenni egy időponton. nyes
az pedig lacháza! Wink

Bár ez jövőre vonatkozik.Addig még bármi előfordulhat.az sem baj,ha ott lesz jövőre! smile
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Dentcraft
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5942



WWW E-mail
« Új hozzászólás #116 Dátum: 2014.03.16 vasárnap, 11:08:14 »

400m a gyorsulás. Utána meg kell állni. Arra is kéne szakasz. De nincsen. Innentől kezdve ez kevés. Sztem. De ez tapasztalatból mondom, nem kötözködésből.

Gondolom a többi gyorsuló az fékező ernyővel áll meg?!  smile         

De elég fura, h 1 találkozónak a gyorsulásról kell szólnia. Hányan gyorsulnak 10-15 kocsi a kb 50 ből?  Továbbá az is fura nekem, h csak mindenkitől külön lehet, mondeotalálkozni.   1 olyan autós rendezvényen ahol minden adott, sokkal olcsóbb, van sok néznivaló, és mindemellett külön is lehetünk,  az nem jó..              A nyár1házát ne soroljuk ide, mer ott semmi se volt.

Ha úgy néznétek(tagok is) a dolgokat, h hogy lehet, nem úgy, h hogy nem lehet, akkor sokkal jobb lenne a helyzet.   

Naplózva

2.2 Tdci  5 ajtós 2006/9                                    autoesztetika.hu
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #117 Dátum: 2014.03.16 vasárnap, 11:10:31 »


Te miről beszélsz?
Arról, hogy van hely megállni.  Wink
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #118 Dátum: 2014.03.16 vasárnap, 11:14:55 »

Gondolom a többi gyorsuló az fékező ernyővel áll meg?!  smile         

De elég fura, h 1 találkozónak a gyorsulásról kell szólnia. Hányan gyorsulnak 10-15 kocsi a kb 50 ből?  Továbbá az is fura nekem, h csak mindenkitől külön lehet, mondeotalálkozni.   1 olyan autós rendezvényen ahol minden adott, sokkal olcsóbb, van sok néznivaló, és mindemellett külön is lehetünk,  az nem jó..              A nyár1házát ne soroljuk ide, mer ott semmi se volt.

Ha úgy néznétek(tagok is) a dolgokat, h hogy lehet, nem úgy, h hogy nem lehet, akkor sokkal jobb lenne a helyzet.   



1 pár dolog smile

1: nem arról a pályaszakaszról van szó. Wink
2: miért csak mindentől külön lehetne szervezni? Wink
3: nyár1háza igenis ilyen, hisz ott sem maradtunk együtt, pedig a társaság adott volt Wink
3+1: ki ellenzi itt ezt? én csak próbálom egyeztetni, hogy mire szokott szükségünk lenni, de erre csak az jön max 2%-tól, hogy az nem is kell nekik...
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #119 Dátum: 2014.03.16 vasárnap, 11:20:39 »

Arról, hogy van hely megállni.  Wink

Hány méteren tudsz megállni egy 400m-es gyorsulás után úgyhogy, hogy ne vasald meg a fékeidet?
Megpróbállak rávezetni, mert magadtól úgy látom, hogy nem megy... szomoru1
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Dentcraft
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5942



WWW E-mail
« Új hozzászólás #120 Dátum: 2014.03.16 vasárnap, 11:30:31 »

Hány méteren tudsz megállni egy 400m-es gyorsulás után úgyhogy, hogy ne vasald meg a fékeidet?
Megpróbállak rávezetni, mert magadtól úgy látom, hogy nem megy... szomoru1
Te nem érted Őt  smile  sztiffler a kocsimra gondolt, h ne hogy kellemesen csalódj ha kipróbálod.

Amúgy meg ha valaki csak gyorsulni tud, megállni nem mert nem alkalmas a féke, ne gyorsuljon  Wink

1 pár dolog smile

1: nem arról a pályaszakaszról van szó. Wink
2: miért csak mindentől külön lehetne szervezni? Wink
3: nyár1háza igenis ilyen, hisz ott sem maradtunk együtt, pedig a társaság adott volt Wink
3+1: ki ellenzi itt ezt? én csak próbálom egyeztetni, hogy mire szokott szükségünk lenni, de erre csak az jön max 2%-tól, hogy az nem is kell nekik...

1. tök mind1, ne a gyorsulásról szóljon
2. mert sokan mondják h külön legyen a találkozó.
3. nyáregyházán megálltatok 1 utcán kétoldalt, és voltatok huszonpáran. programnak meg koncert volt, amit nem dícsért senki. Ha egy társaság csak úgy tud együtt maradni, h össze vannak zárva, az rég rossz.  Meg amúgy is miért kellene reggeltől estig beszélgetni meg gyorsulni mindenkinek?
3+1  úgy néz ki a többség nem, mert a majálisos vezet.  meg kellene egyszer próbálni.

 smile
« Utoljára szerkesztve: 2014.03.16 vasárnap, 11:33:36 írta Dentcraft » Naplózva

2.2 Tdci  5 ajtós 2006/9                                    autoesztetika.hu
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #121 Dátum: 2014.03.16 vasárnap, 11:37:30 »

Hány méteren tudsz megállni egy 400m-es gyorsulás után úgyhogy, hogy ne vasald meg a fékeidet?
Megpróbállak rávezetni, mert magadtól úgy látom, hogy nem megy... szomoru1
Van annyi hely, hogy nem vasalod meg.
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #122 Dátum: 2014.03.16 vasárnap, 12:46:55 »

Van annyi hely, hogy nem vasalod meg.

Azt ugye tudod, hogy nem a szervezett gyorsulásos szakaszról van szó??.....
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #123 Dátum: 2014.03.16 vasárnap, 12:58:17 »

Te nem érted Őt  smile  sztiffler a kocsimra gondolt, h ne hogy kellemesen csalódj ha kipróbálod.

Amúgy meg ha valaki csak gyorsulni tud, megállni nem mert nem alkalmas a féke, ne gyorsuljon  Wink

1. tök mind1, ne a gyorsulásról szóljon
2. mert sokan mondják h külön legyen a találkozó.
3. nyáregyházán megálltatok 1 utcán kétoldalt, és voltatok huszonpáran. programnak meg koncert volt, amit nem dícsért senki. Ha egy társaság csak úgy tud együtt maradni, h össze vannak zárva, az rég rossz.  Meg amúgy is miért kellene reggeltől estig beszélgetni meg gyorsulni mindenkinek?
3+1  úgy néz ki a többség nem, mert a majálisos vezet.  meg kellene egyszer próbálni.

 smile

Nem hiszem, hisz nem arra reagált! Wink

1. miért ne szólhatna arról? ez egy autós fórum!!! Szóljon a polírozásról? eplus2(nem tudtam kihagyni, na! wave)
2. mert azt akarják Wink
3. nem kell reggeltől estig beszélgetni:) De sokunknak így is kevés az az együtt töltött idő, annyi az "impulzus"...
4. ha az vezet, akkor meg lesz próbálva. De akkor minek a szájkarate? nyes Főleg, hogy egyáltalán nem rajtam múlik...

Kicsit olyan az érzés, hogy tartsuk inkább egy Lurdy mini keretein belül, mert az is jó szokott lenni... Miért nem lehet mindkettőre elmenni? wave Hisz megszervezzük ezt, az meg úgyis meg lesz szervezve, azaz a majális...
Itt most arról van tulajdonképpen szó, hogy ne legyen Mondeo találkozó.  Wink
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Dentcraft
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5942



WWW E-mail
« Új hozzászólás #124 Dátum: 2014.03.16 vasárnap, 13:20:00 »


Kicsit olyan az érzés, hogy tartsuk inkább egy Lurdy mini keretein belül, mert az is jó szokott lenni... Miért nem lehet mindkettőre elmenni? wave Hisz megszervezzük ezt, az meg úgyis meg lesz szervezve, azaz a majális...
Itt most arról van tulajdonképpen szó, hogy ne legyen Mondeo találkozó.  Wink

Dehogy..       inkább fordítva. Minek mindkettőre külön menni ha eccerre is el lehet intézni. Én megnéznék 1 majálist is, meg mennék találkozódni is.  Meg 1 csomó más helyre...   De alig vagyok itthon, nem veszek el 2 szombatot a gyerektől meg a feleségemtől. Lehet nektek furán hangzik, de én így gondolom.  Tavaly összeszámolva 3 hónapot nem voltam itthon...  Ezért nekem minden nap számít.

Meg 2x nem is akarom látni a phofátokat egész nap   nyes   vigyor3
« Utoljára szerkesztve: 2014.03.16 vasárnap, 13:23:50 írta Dentcraft » Naplózva

2.2 Tdci  5 ajtós 2006/9                                    autoesztetika.hu
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #125 Dátum: 2014.03.16 vasárnap, 13:42:44 »

Dehogy..       inkább fordítva. Minek mindkettőre külön menni ha eccerre is el lehet intézni. Én megnéznék 1 majálist is, meg mennék találkozódni is.  Meg 1 csomó más helyre...   De alig vagyok itthon, nem veszek el 2 szombatot a gyerektől meg a feleségemtől. Lehet nektek furán hangzik, de én így gondolom.  Tavaly összeszámolva 3 hónapot nem voltam itthon...  Ezért nekem minden nap számít.

Meg 2x nem is akarom látni a phofátokat egész nap   nyes   vigyor3


Szóval: azért maradjon el egy Mondeo tali, hogy Te el tudj menni majálisra? eplus2

Tuti többet nem szólok hozzád, csalódtam benned. hehe Nem bírsz ki velem évente két egész napot? eplus2 hehe
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #126 Dátum: 2014.03.16 vasárnap, 14:25:02 »

Azt ugye tudod, hogy nem a szervezett gyorsulásos szakaszról van szó??.....
Nem. Hát akkor mi a túróról? Én arról beszéltem.
Egyébként, az elméleted, hogy ne legyen Mondeo tali, már üldözési mánia.  laugh
« Utoljára szerkesztve: 2014.03.16 vasárnap, 14:26:49 írta Styleair » Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #127 Dátum: 2014.03.16 vasárnap, 14:35:23 »

Nem. Hát akkor mi a túróról? Én arról beszéltem.
Egyébként, az elméleted, hogy ne legyen Mondeo tali, már üldözési mánia.  laugh

Akkor miért szólsz bele, ha nem figyelsz?

De legalább nem xarkeverés... falbav
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #128 Dátum: 2014.03.16 vasárnap, 16:00:38 »

Azt ugye tudod, hogy nem a szervezett gyorsulásos szakaszról van szó??.....
Miért? a gyorsuláshoz sem jó nekünk a profi rendezett pálya? én sem értem ezt. kapunk külön terepet, így nem kell közösködni senkivel. megvan mondjuk fele pénzből. le van szervezve, senkinek nem kell tennie szinte semmit. ott egy rendes pálya annak aki gyorsulni szeretne. Ha egyszerűen nem akarunk közösködni, azt az indokot még megérteném, csak a folyamatos magyarázkodást nem, hogy ezért vagy azért. Bár az utóbbi pár évben nem lehet a mondeo találkozókkal sem annyira dicsekedni, hogy milyen jól szervezett, sok embert vonzó találkozó. Programok szinte nincsenek, tavaly már kaja sem volt. ehhez képest felajánlottak egy helyet nekünk egy másik, rendesen szervezett rendezvény helyszínén, külön helyet biztosítva, de mégis mindent elérhetővé téve, ami ott folyik.
Mondom, a lényeg az, ha nem akarunk, akkor nem akarunk, csak ne kifogásokat keressünk, hanem monjuk meg a frankót. Bár a szavazásból nem ennyire egyértelmű, hogy nem akarunk
Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #129 Dátum: 2014.03.16 vasárnap, 16:52:28 »

Akkor miért szólsz bele, ha nem figyelsz?

De legalább nem xarkeverés... falbav
Elmagyaráznád nekem, hogy hol vesztettem el a fonalat? És, hogy miről is van szó?
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #130 Dátum: 2014.03.17 hétfő, 08:51:29 »

Bár az utóbbi pár évben nem lehet a mondeo találkozókkal sem annyira dicsekedni, hogy milyen jól szervezett, sok embert vonzó találkozó. Programok szinte nincsenek, tavaly már kaja sem volt.

 eljen
Ez így van...
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #131 Dátum: 2014.03.17 hétfő, 08:51:41 »

Elmagyaráznád nekem, hogy hol vesztettem el a fonalat? És, hogy miről is van szó?

Olvass vissza.
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #132 Dátum: 2014.03.17 hétfő, 09:01:41 »

Olvass vissza.
Rendben, csak mutass irányt, hogy hol volt szó másik pályáról gyorsulásra, mert én nem találom!
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
Arabic
Vendég
« Új hozzászólás #133 Dátum: 2014.03.17 hétfő, 12:39:41 »

Rendben, csak mutass irányt, hogy hol volt szó másik pályáról gyorsulásra, mert én nem találom!
fel  eplus2
Naplózva
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26657


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #134 Dátum: 2014.03.17 hétfő, 12:43:14 »

Jannis hsz-ével egyetértek részben, amiben jelezte, hogy közel van a majális is.

Az viszont qvára idegesít, hogy az egyre zsírozottabban szerveződő találkozónk gépezetébe nem kevés porszemet szórt bele.

Emberek ugrottak egymásnak, találkozók jóhangulata kérdőjeleződött meg, és ezek a sebek teljesen nem fognak begyógyulni a találkozók idejére.

Szóval én ott tartok, hogy hálám jeléül idén ki sem fogom próbálni a majálist!
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
Arabic
Vendég
« Új hozzászólás #135 Dátum: 2014.03.17 hétfő, 13:25:13 »

Jannis hsz-ével egyetértek részben, amiben jelezte, hogy közel van a majális is.

Az viszont qvára idegesít, hogy az egyre zsírozottabban szerveződő találkozónk gépezetébe nem kevés porszemet szórt bele.

Emberek ugrottak egymásnak, találkozók jóhangulata kérdőjeleződött meg, és ezek a sebek teljesen nem fognak begyógyulni a találkozók idejére.

Szóval én ott tartok, hogy hálám jeléül idén ki sem fogom próbálni a majálist!
ne dühöngjé kicsi csillag  eplus2
Naplózva
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #136 Dátum: 2014.03.17 hétfő, 13:28:54 »

Jannis hsz-ével egyetértek részben, amiben jelezte, hogy közel van a majális is.

Az viszont qvára idegesít, hogy az egyre zsírozottabban szerveződő találkozónk gépezetébe nem kevés porszemet szórt bele.

Emberek ugrottak egymásnak, találkozók jóhangulata kérdőjeleződött meg, és ezek a sebek teljesen nem fognak begyógyulni a találkozók idejére.

Szóval én ott tartok, hogy hálám jeléül idén ki sem fogom próbálni a majálist!
Ez badarság. Nem védem Jannist. Itt nélküle is mindig összeugranak emberek. Kár rá fogni, és nem is lehet egy emberre.
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #137 Dátum: 2014.03.17 hétfő, 13:32:02 »

Ez badarság. Nem védem Jannist. Itt nélküle is mindig összeugranak emberek. Kár rá fogni, és nem is lehet egy emberre.

Pontosan. Itt vagy Te is, nem kell nekünk Jannis ehhez. vigyor3
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Arabic
Vendég
« Új hozzászólás #138 Dátum: 2014.03.17 hétfő, 13:42:26 »

Pontosan. Itt vagy Te is, nem kell nekünk Jannis ehhez. vigyor3
nem védem Stifflert, de nem kell lefikázni Jannist sem. szerintem helyén kell kezelni a dolgokat, a felvetés jó volt és jogos is. ne egymás hátát csapkodjuk, hanem fogadjuk el ha van egy építő vélemény. én a magam részéről kíváncsi leszek a majálisos mondeo talira jövőre. idén meg mindenki beszólhat BT-nek, meg Joe-nak, mint eddig.  eplus2
Naplózva
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #139 Dátum: 2014.03.17 hétfő, 15:46:19 »

Pontosan. Itt vagy Te is, nem kell nekünk Jannis ehhez. vigyor3
Inkább a 132-esre válaszoljál!  Wink
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #140 Dátum: 2014.03.17 hétfő, 17:06:05 »

Jannis hsz-ével egyetértek részben, amiben jelezte, hogy közel van a majális is.

Az viszont qvára idegesít, hogy az egyre zsírozottabban szerveződő találkozónk gépezetébe nem kevés porszemet szórt bele.

Emberek ugrottak egymásnak, találkozók jóhangulata kérdőjeleződött meg, és ezek a sebek teljesen nem fognak begyógyulni a találkozók idejére.

Szóval én ott tartok, hogy hálám jeléül idén ki sem fogom próbálni a majálist!
Nyugi Tomi!
Ebben az évben a tavaszi tali és a majális - hasonlóan a tavalyihoz - nem kevered(het)ik össze. A Mondeo tali marad a helyén, a majálist meg sztem intézzük úgy ahogy már pár éve jól bevált, találkozunk M0 parkolóban és aztán együtt bevonulunk.
Teljesen igaza van néhány előttem szólónak, anélkül is egymásnak ugranak itt az emberek, ehhez a majálisnak zéró köze van. Az egy nagy program, sok-sok Forddal, egyéb kísérő rendezvényekkel, szemben a viszonylag szűk körű nagytalival. Jannis sztem csak megpróbálta a mi kis klubunkat is becsábítani a rendezvénybe, a Fiestások, Focusosok, Escortosok, Classic Fordosok és Sierra Corneresek mellé. Ez nem hinném hogy olyan nagy bűn, hisz tudja-látja, hogy mióta pár éve szervezetten vonulunk be, helyet kérünk x autóra, a Mondeósok is egész jó kis népes csapatot kezdenek alkotni (+S-MAX). Ezt a lassan hagyománnyá váló dolgot semmiképpen nem lenne szabad elsikkasztani és lerombolni.
Mindemellett nem velünk cseszel ki, ha nem teszed tiszteleted a majálison  Wink
Tisztelettel Karcsi
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26657


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #141 Dátum: 2014.03.17 hétfő, 17:08:01 »

Néha én is puffoghatok!

Csak azt látom, hogy Jannis hsze óta erős a turbulencia...

Nem kéne. Én is összekapok, azt se kellene...

 integet2
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
blau4kombi
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6474


E-mail
« Új hozzászólás #142 Dátum: 2014.03.17 hétfő, 17:46:33 »

Néha én is puffoghatok!

Csak azt látom, hogy Jannis hsze óta erős a turbulencia...

Nem kéne. Én is összekapok, azt se kellene...

 integet2
Az idén semmi nem fog változni! Hogy jövőre mi lesz, azt meg karácsonyig eldöntjük...
Nyugi, inkább  pias 1et.
Naplózva

2017. MKV 2.0 TDCi Kombi Titanium, Tectonic Silver \m/
ex:2012. MKIV 2.0 TDCi Kombi Champion Trend, Black Pather Metal és egy fake kipuff
ex:2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Ghia, Blazer Blue, teniszlabda a vonóhorgon.
bocc
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1141



WWW E-mail
« Új hozzászólás #143 Dátum: 2014.03.17 hétfő, 20:02:07 »

Nyugi Tomi!
Ebben az évben a tavaszi tali és a majális - hasonlóan a tavalyihoz - nem kevered(het)ik össze. A Mondeo tali marad a helyén, a majálist meg sztem intézzük úgy ahogy már pár éve jól bevált, találkozunk M0 parkolóban és aztán együtt bevonulunk.
Teljesen igaza van néhány előttem szólónak, anélkül is egymásnak ugranak itt az emberek, ehhez a majálisnak zéró köze van. Az egy nagy program, sok-sok Forddal, egyéb kísérő rendezvényekkel, szemben a viszonylag szűk körű nagytalival. Jannis sztem csak megpróbálta a mi kis klubunkat is becsábítani a rendezvénybe, a Fiestások, Focusosok, Escortosok, Classic Fordosok és Sierra Corneresek mellé. Ez nem hinném hogy olyan nagy bűn, hisz tudja-látja, hogy mióta pár éve szervezetten vonulunk be, helyet kérünk x autóra, a Mondeósok is egész jó kis népes csapatot kezdenek alkotni (+S-MAX). Ezt a lassan hagyománnyá váló dolgot semmiképpen nem lenne szabad elsikkasztani és lerombolni.
Mindemellett nem velünk cseszel ki, ha nem teszed tiszteleted a majálison  Wink
Tisztelettel Karcsi
Teljesen jogos smile
Naplózva

2006 Volvo S80 V8 (315LE)
2009 Vw T5 2.0 Benzin + Földgáz (cng)
Arabic
Vendég
« Új hozzászólás #144 Dátum: 2014.03.17 hétfő, 22:03:57 »

Nyugi Tomi!
Ebben az évben a tavaszi tali és a majális - hasonlóan a tavalyihoz - nem kevered(het)ik össze. A Mondeo tali marad a helyén, a majálist meg sztem intézzük úgy ahogy már pár éve jól bevált, találkozunk M0 parkolóban és aztán együtt bevonulunk.
Teljesen igaza van néhány előttem szólónak, anélkül is egymásnak ugranak itt az emberek, ehhez a majálisnak zéró köze van. Az egy nagy program, sok-sok Forddal, egyéb kísérő rendezvényekkel, szemben a viszonylag szűk körű nagytalival. Jannis sztem csak megpróbálta a mi kis klubunkat is becsábítani a rendezvénybe, a Fiestások, Focusosok, Escortosok, Classic Fordosok és Sierra Corneresek mellé. Ez nem hinném hogy olyan nagy bűn, hisz tudja-látja, hogy mióta pár éve szervezetten vonulunk be, helyet kérünk x autóra, a Mondeósok is egész jó kis népes csapatot kezdenek alkotni (+S-MAX). Ezt a lassan hagyománnyá váló dolgot semmiképpen nem lenne szabad elsikkasztani és lerombolni.
Mindemellett nem velünk cseszel ki, ha nem teszed tiszteleted a majálison  Wink
Tisztelettel Karcsi
lájkollak
 Wink
Naplózva
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #145 Dátum: 2014.03.18 kedd, 06:40:06 »

Nyugi Tomi!
Ebben az évben a tavaszi tali és a majális - hasonlóan a tavalyihoz - nem kevered(het)ik össze. A Mondeo tali marad a helyén, a majálist meg sztem intézzük úgy ahogy már pár éve jól bevált, találkozunk M0 parkolóban és aztán együtt bevonulunk.
Teljesen igaza van néhány előttem szólónak, anélkül is egymásnak ugranak itt az emberek, ehhez a majálisnak zéró köze van. Az egy nagy program, sok-sok Forddal, egyéb kísérő rendezvényekkel, szemben a viszonylag szűk körű nagytalival. Jannis sztem csak megpróbálta a mi kis klubunkat is becsábítani a rendezvénybe, a Fiestások, Focusosok, Escortosok, Classic Fordosok és Sierra Corneresek mellé. Ez nem hinném hogy olyan nagy bűn, hisz tudja-látja, hogy mióta pár éve szervezetten vonulunk be, helyet kérünk x autóra, a Mondeósok is egész jó kis népes csapatot kezdenek alkotni (+S-MAX). Ezt a lassan hagyománnyá váló dolgot semmiképpen nem lenne szabad elsikkasztani és lerombolni.
Mindemellett nem velünk cseszel ki, ha nem teszed tiszteleted a majálison  Wink
Tisztelettel Karcsi
Én is egyetértek.
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #146 Dátum: 2014.03.18 kedd, 09:54:43 »

Nyugi Tomi!
Ebben az évben a tavaszi tali és a majális - hasonlóan a tavalyihoz - nem kevered(het)ik össze. A Mondeo tali marad a helyén, a majálist meg sztem intézzük úgy ahogy már pár éve jól bevált, találkozunk M0 parkolóban és aztán együtt bevonulunk.
Teljesen igaza van néhány előttem szólónak, anélkül is egymásnak ugranak itt az emberek, ehhez a majálisnak zéró köze van. Az egy nagy program, sok-sok Forddal, egyéb kísérő rendezvényekkel, szemben a viszonylag szűk körű nagytalival. Jannis sztem csak megpróbálta a mi kis klubunkat is becsábítani a rendezvénybe, a Fiestások, Focusosok, Escortosok, Classic Fordosok és Sierra Corneresek mellé. Ez nem hinném hogy olyan nagy bűn, hisz tudja-látja, hogy mióta pár éve szervezetten vonulunk be, helyet kérünk x autóra, a Mondeósok is egész jó kis népes csapatot kezdenek alkotni (+S-MAX). Ezt a lassan hagyománnyá váló dolgot semmiképpen nem lenne szabad elsikkasztani és lerombolni.
Mindemellett nem velünk cseszel ki, ha nem teszed tiszteleted a majálison  Wink
Tisztelettel Karcsi

eljen

Hibátlan! Wink
Csak itt nem erről van szó. Wink
Merthogy nem arról van szó, hogy ne engedjük, hogy majálisra menjen az ember, hanem, hogy ne tartsunk külön Mondeo talit. Wink
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #147 Dátum: 2014.03.18 kedd, 10:12:16 »

eljen

Hibátlan! Wink
Csak itt nem erről van szó. Wink
Merthogy nem arról van szó, hogy ne engedjük, hogy majálisra menjen az ember, hanem, hogy ne tartsunk külön Mondeo talit. Wink
Nekem a 132-re még mindig nem válaszoltál!  Wink

A taliról meg annyit, hogy minden évben megy a nyűglődés, hogy ki mit szervezzen, programok mik legyenek, senki nem akar vállalni semmit, kényszeresen történnek a felvállalások is, stb.
Majálison meg minden alánk lenne tolva, de az nem jó. Én ezt nem értem.
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #148 Dátum: 2014.03.18 kedd, 10:19:50 »

Nekem a 132-re még mindig nem válaszoltál!  Wink

A taliról meg annyit, hogy minden évben megy a nyűglődés, hogy ki mit szervezzen, programok mik legyenek, senki nem akar vállalni semmit, kényszeresen történnek a felvállalások is, stb.
Majálison meg minden alánk lenne tolva, de az nem jó. Én ezt nem értem.

Lent írta Jannis, meg még vki, hogy kapunk 420m-t külön.....

Miért gondolja mindenki azt, hogy azért mert van ellenérv, meg kérdés, attól még ellenezve van? De azért ezt az alánk tolja dolgot sem értem. Hisz nem nekünk van külön, hanem csatlakozunk máshoz. A jellege változik... Más: az érvek ütköztetése nem szabad, hogy egyenlő legyen az ellenzéssel... Legalábbis bennem nincs ilyen...
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #149 Dátum: 2014.03.18 kedd, 10:27:32 »

Lent írta Jannis, meg még vki, hogy kapunk 420m-t külön.....

Miért gondolja mindenki azt, hogy azért mert van ellenérv, meg kérdés, attól még ellenezve van? De azért ezt az alánk tolja dolgot sem értem. Hisz nem nekünk van külön, hanem csatlakozunk máshoz. A jellege változik... Más: az érvek ütköztetése nem szabad, hogy egyenlő legyen az ellenzéssel... Legalábbis bennem nincs ilyen...

Mutasd már meg hol írta és ki, hogy külön kapnánk 420 m-t!  wow1
Én nem találok ilyet. Külön placcról - ahol együtt parkolhatunk, szerelgethetünk, sütögethetünk - volt szó.

Nagyon zárkózottak vagyunk minden új dologra / változásra / változtatásra. Én ezt gondolom.
A szavazatok meg mutatják, hogy mire volna legnagyobb igény.
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 ... 21   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.131 másodperc alatt készült el 27 lekéréssel.