Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.06.29 szombat, 09:04:30 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 221 222 223 224 225 226 227 [228] 229 230 231 232 233 234 235 ... 798   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: MK4 Általános kérdések  (Megtekintve 11265620 alkalommal)
0 Felhasználó és 13 vendég van a témában
SzJani
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6323

offok


« Új hozzászólás #11350 Dátum: 2012.09.28 péntek, 08:33:51 »

mf2

A xenonról volt szó, nem?  vigyor3

 vigyor3
De igen, a kolléga a xenonról kérdezett végig.
Az 1. kérdésére nem tudok/akarok válaszolni, mert mk4-ben nincs külön xenon, meg bixenon. A valóságban más márkáknál van, ha nagyon akarja tudni, hogy hol mi a különbség, guglival utánajár. (ha most elkezdeném itt taglalni, hogy mi a különbség, egy a későbbiekben ide beugró ember (pl gugli hozza ide) hihetné azt, hogy mk4-ben is van ilyen,olyan)
A 2. mondatától kezdve mindegyik kérdésre tudtam válaszolni.
Naplózva

off: '05 Fusion
ex: '10 Mondeo MKIV fl. Tit-X(S) 5a. 2.0 EcoB (240PS) PowerShift
ex: '08 Mondeo MKIV Tit-X(S) 5a. 2.2 TDCi
ex: '01 Focus Ghia kombi 1.8i
SzJani
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6323

offok


« Új hozzászólás #11351 Dátum: 2012.09.28 péntek, 10:34:31 »

Ablaktörlőgumi
Tomeed:
tetszene nekem ez a 7 élű Bosch profilos gumi.
Csak hiába kerestem agyon éccakákat a neten, csak 615mm-eset találok belőle bárhol.
Írtad, hogy össze lehetne ragasztani, de:
Mi van ha én a 650-es helyre berakok egy 615-öset, valamint (mivel a 650 helyén picivel több hely van) még mellé a bal A oszlop felőli végen egy nem 35-öst, hanem 45mm-es darabot.
Hogy láttad: ha becsúsztatom a 2 darabot, akkor lehet őket külön füllel is rögzíteni? Vagy mindenképpen össze kellene ragasztani, hogy ne csíkozzon a toldásnál?
Vagy, meg lehet úgy fogni a 615-öt a 650 helyén, hogy a leghosszabb íven töröljön? (nem igazán hiányozna ott lent az a 3,5cm)
Naplózva

off: '05 Fusion
ex: '10 Mondeo MKIV fl. Tit-X(S) 5a. 2.0 EcoB (240PS) PowerShift
ex: '08 Mondeo MKIV Tit-X(S) 5a. 2.2 TDCi
ex: '01 Focus Ghia kombi 1.8i
SzJani
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6323

offok


« Új hozzászólás #11352 Dátum: 2012.09.28 péntek, 10:36:25 »

Végre kész az autóm, el se hiszem Smiley
Igen jó lett!  taps
Már csak a dupla kipuff hiányzik, de lassan az is meglesz.
Illetve ha valaki tud bontottan oldalszpoilert, az se baj ha törött, szóljon légyszi!

Köszönöm!

 eljen
(Kipuff ha még nincs meg honnan legyen, konzultálj sztem wyctorral, neki is retrofit a duplakipuff a 2.0-n, meg a spoilerre is kérdezz rá Wink )
Naplózva

off: '05 Fusion
ex: '10 Mondeo MKIV fl. Tit-X(S) 5a. 2.0 EcoB (240PS) PowerShift
ex: '08 Mondeo MKIV Tit-X(S) 5a. 2.2 TDCi
ex: '01 Focus Ghia kombi 1.8i
kotta_cs
Vendég
« Új hozzászólás #11353 Dátum: 2012.09.28 péntek, 10:39:17 »

Csak érdeklődnék hogy mi a különbség a xenon és a bi xenon között.
Hirdetésben ha az autó xenon-os akkor az nem biztos, hogy bi-s?
Meg ezek a xenonok már kanyarkövetőek?
Az adaptív fényszóró megjelölés mit takar?
Valaki útba igazíthatna,mert 4es mondi témában nem vagyok otthon... Cheesy

SzJani picit morc most, de igaza van, hogy többször körbejártuk a témát. Az is igaz, hogy nyugodtan lehet kérdezni, max megírjuk, hogy már körbejártuk. Nekem is volt olyan, hogy nem találtam meg valamit.

A kérdéseidre a választ nagyjából megkaptad. Én sokat foglalkoztam idén a lámpákkal és a simából csináltam kanyarkövetős xenonost. Amit látok, hogy a simából a megfelelő modulok megvételével lehet bármi mást csinálni. A többiből a módosítás már macerásabb.

A menet az volt, hogy kellettek a lámpák, meg a kanyarkövető elektronika. Ebben azt kell tudni, hogy a kanyarkövető lámpák érzékenyek. A bontókban sok törött verziót lehet látni és egy részük nem működik jól. Nagyon alaposan meg kell nézni. A lényeg, hogy 3 lámpafajta van a mondiban alöl:
- sima tükrös (tomp:H7, refi:H1)
- xenon projektoros (tomp:xenon, refi:H1)
- h7 kanyarkövető projektoros (tomp:H7, refi:H1)

mind a 3 lámpának ugyan az a csatija, szóval nem kell vágni, hogy ha át akarod variálni, csak a további modulokat is módosítani kell.
A kanyarkövetőnél a projektor fej fordul majd egy adott kormányszög állásnál bekapcsolja a + H1 kanyarfényt. Ezt hátramenetben fordított oldalon kapcsolja és nem forgatja a projektort.
Naplózva
SzJani
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6323

offok


« Új hozzászólás #11354 Dátum: 2012.09.28 péntek, 11:33:03 »

SzJani picit morc most, de igaza van, hogy többször körbejártuk a témát. Az is igaz, hogy nyugodtan lehet kérdezni, max megírjuk, hogy már körbejártuk. Nekem is volt olyan, hogy nem találtam meg valamit.

....


dehogy vagyok morc…  angel (ha néha az vagyok, akkor inkább írni sem írok, ide sem, nehogy vkit felindulásból még véletlenül is megbántsak. Inkább olyankor szoktam otthon átpakolni az ötharmincas I gerendákat, stb, az jót tesz Wink )
Csak én próbálom tényleg az objektivitással középre húzni a dolgot.
Ettől még ez nem azt jelenti, hogy egy befordult, antiszociális majom vagyok. A minitalikon sem szoktak elverni, vagy a kocsimon karctűvel xenont állítani.  eplus2

Sztem oritominak mindenre válaszoltam, bár én nem foglaltam ilyen szépen össze most ezt, hogy hány fajta fényszóró van (BaloghTomi már elhasználta reggel a részletesenleírós krediteket, mert ő jó barátom, s segítenem kellett neki ebben az „egyizzós” témában… ).

Az a baj egyébként, hogy csak toljuk ide befelé a műszaki infókat, s nem inkább a wikit szerkesztjük. Én sem…  szomoru1
Adjatok mán’ vmi hozzáférést, meg vállalná pár ember, hogy lektorálná a dolgokat? engem is!
Vagy nekem az is jó lenne, ha vkinek direktben nyomatnám lektorálás után, s ő meg pakolná a wikibe be.
Naplózva

off: '05 Fusion
ex: '10 Mondeo MKIV fl. Tit-X(S) 5a. 2.0 EcoB (240PS) PowerShift
ex: '08 Mondeo MKIV Tit-X(S) 5a. 2.2 TDCi
ex: '01 Focus Ghia kombi 1.8i
SzJani
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6323

offok


« Új hozzászólás #11355 Dátum: 2012.09.28 péntek, 11:41:01 »

Kellene vmi tárhely is, ahol a nálam lokálisan tárolt információkat fel tudnánk pakolni. (régi árlisták, katalógusok, fotókadotttémákhoz, stb stb)
Mindig mailben küldöm ezeket azoknak, akik kérik, néha az smtp szerverem slaggal kell locsolni.
Kellene topiksticky vagy külön topik ezeknek az anyagoknak a linkjeivel, stb stb. (Előttem mondjuk kérdés itt, hogy az etisből/microcatből pdf-be printelt dolgokat ki lehet-e ide rakni.)
Naplózva

off: '05 Fusion
ex: '10 Mondeo MKIV fl. Tit-X(S) 5a. 2.0 EcoB (240PS) PowerShift
ex: '08 Mondeo MKIV Tit-X(S) 5a. 2.2 TDCi
ex: '01 Focus Ghia kombi 1.8i
chrispooh
Vendég
« Új hozzászólás #11356 Dátum: 2012.09.28 péntek, 11:42:42 »

Ha gondoljátok, egy szerkeszthető oldalt tudok adni a fórumnak tárhellyel. Oda fel tudjátok tölteni a cuccokat, rendszerezni, stb.
Amennyiben érdekes, szóljatok és megbeszéljük.
Naplózva
CsZoli
Vendég
« Új hozzászólás #11357 Dátum: 2012.09.28 péntek, 11:48:05 »

A lényeg, hogy 3 lámpafajta van a mondiban alöl:
- sima tükrös (tomp:H7, refi:H1)
- xenon projektoros (tomp:xenon, refi:H1)
- h7 kanyarkövető projektoros (tomp:H7, refi:H1)

mind a 3 lámpának ugyan az a csatija, szóval nem kell vágni, hogy ha át akarod variálni, csak a további modulokat is módosítani kell.
Lehet ezt is írtátok már, azért mégis bátorkodom megkérdezni:  miaz
"- h7 kanyarkövető projektoros (tomp:H7, refi:H1)" lámpához kell mosó, vagy sem?
Köszi  worship
Naplózva
SzJani
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6323

offok


« Új hozzászólás #11358 Dátum: 2012.09.28 péntek, 11:52:26 »

Lehet ezt is írtátok már, azért mégis bátorkodom megkérdezni:  miaz
"- h7 kanyarkövető projektoros (tomp:H7, refi:H1)" lámpához kell mosó, vagy sem?
Köszi  worship

Nem kell.
Lámpamosó csak a xenonhoz kötelező (gondolom ne legyen fényszórás annyira a mocsok miatt).
Xenonhoz kötelező:
- mosó,
- szintező (soha ne vakítson).
Naplózva

off: '05 Fusion
ex: '10 Mondeo MKIV fl. Tit-X(S) 5a. 2.0 EcoB (240PS) PowerShift
ex: '08 Mondeo MKIV Tit-X(S) 5a. 2.2 TDCi
ex: '01 Focus Ghia kombi 1.8i
oritomi
Vendég
« Új hozzászólás #11359 Dátum: 2012.09.28 péntek, 12:14:04 »

Leírtuk már ezeket többször, keress vissza; + ha nagyon bemennél a témába, akkor gugli.
De akkor még1x.
A hirdetésekben össze-vissza vannak megfogalmazva a xenonok. Néha a mosós adaptívot xenonként akarják eladni.
Nem kanyarkövetőek a xenonok, csak van +kanyarbavilágító H1-es lámpácska. (zsoel már szharrá videózta a témát, nézd vissza. Talán már mozifilmet is össze tudnánk rakni a témából)
Adaptív: kanyarodó halogén fényszóró.


Köszi a választ.
Rá fogok keresni ezekre,mert nem teljesen tiszta a dolog számomra.
A hirdetések is bekavarnak mert valaki kiemeli hogy bi xenon.
Naplózva
SzJani
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6323

offok


« Új hozzászólás #11360 Dátum: 2012.09.28 péntek, 12:30:51 »

Köszi a választ.
Rá fogok keresni ezekre,mert nem teljesen tiszta a dolog számomra.
A hirdetések is bekavarnak mert valaki kiemeli hogy bi xenon.

Olvasgass a közös izzós-ledes topikban is. Wink
Naplózva

off: '05 Fusion
ex: '10 Mondeo MKIV fl. Tit-X(S) 5a. 2.0 EcoB (240PS) PowerShift
ex: '08 Mondeo MKIV Tit-X(S) 5a. 2.2 TDCi
ex: '01 Focus Ghia kombi 1.8i
kotta_cs
Vendég
« Új hozzászólás #11361 Dátum: 2012.09.28 péntek, 13:19:33 »

Nem kell.
Lámpamosó csak a xenonhoz kötelező (gondolom ne legyen fényszórás annyira a mocsok miatt).
Xenonhoz kötelező:
- mosó,
- szintező (soha ne vakítson).


így van
Naplózva
kotta_cs
Vendég
« Új hozzászólás #11362 Dátum: 2012.09.28 péntek, 13:21:15 »

dehogy vagyok morc…  angel (ha néha az vagyok, akkor inkább írni sem írok, ide sem, nehogy vkit felindulásból még véletlenül is megbántsak. Inkább olyankor szoktam otthon átpakolni az ötharmincas I gerendákat, stb, az jót tesz Wink )
Csak én próbálom tényleg az objektivitással középre húzni a dolgot.
Ettől még ez nem azt jelenti, hogy egy befordult, antiszociális majom vagyok. A minitalikon sem szoktak elverni, vagy a kocsimon karctűvel xenont állítani.  eplus2

Sztem oritominak mindenre válaszoltam, bár én nem foglaltam ilyen szépen össze most ezt, hogy hány fajta fényszóró van (BaloghTomi már elhasználta reggel a részletesenleírós krediteket, mert ő jó barátom, s segítenem kellett neki ebben az „egyizzós” témában… ).

Az a baj egyébként, hogy csak toljuk ide befelé a műszaki infókat, s nem inkább a wikit szerkesztjük. Én sem…  szomoru1
Adjatok mán’ vmi hozzáférést, meg vállalná pár ember, hogy lektorálná a dolgokat? engem is!
Vagy nekem az is jó lenne, ha vkinek direktben nyomatnám lektorálás után, s ő meg pakolná a wikibe be.


igaz, igaz. A wiki-be én is raknék be egy-két dolgot. Akár az MK3-as középkonzol szétszedéses cuccot is átfaragnám wikibe, de megcsinálnám az MK4-eset is és az MK4-es lámpa kiszedőset is. Sőt, hamarosan megcsinálom az ajtófényeket is az MK4-be, arról is szívesen doksiznék.
Naplózva
CsZoli
Vendég
« Új hozzászólás #11363 Dátum: 2012.09.28 péntek, 13:30:04 »

igaz, igaz. A wiki-be én is raknék be egy-két dolgot. Akár az MK3-as középkonzol szétszedéses cuccot is átfaragnám wikibe, de megcsinálnám az MK4-eset is és az MK4-es lámpa kiszedőset is. Sőt, hamarosan megcsinálom az ajtófényeket is az MK4-be, arról is szívesen doksiznék.
eljen Egy ilyen tényleg nagyon jó lenne, csomó dolog érdekelne engem is. Hasznos volt például a biztonsági öv visszajelzés kikapcsolása is. Azóta is hálás vagyok, pedig 99%-ban használom az övet.  eplus2
Naplózva
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23822


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #11364 Dátum: 2012.09.28 péntek, 14:30:06 »

igaz, igaz. A wiki-be én is raknék be egy-két dolgot. Akár az MK3-as középkonzol szétszedéses cuccot is átfaragnám wikibe, de megcsinálnám az MK4-eset is és az MK4-es lámpa kiszedőset is. Sőt, hamarosan megcsinálom az ajtófényeket is az MK4-be, arról is szívesen doksiznék.
wiki cikket megírod doc-ba, átküldöd, én meg feltöltöm Wink
Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
kotta_cs
Vendég
« Új hozzászólás #11365 Dátum: 2012.09.28 péntek, 14:37:17 »

wiki cikket megírod doc-ba, átküldöd, én meg feltöltöm Wink

A középkonzolos itten van:
http://mondeo.hu/index.php?page=124

Az ajtós első részét szerintem a hét végén csinálom (ha nem akkor majd ha szép idő lesz megint)
Naplózva
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48469



« Új hozzászólás #11366 Dátum: 2012.09.28 péntek, 19:07:40 »

dehogy vagyok morc…  angel (ha néha az vagyok, akkor inkább írni sem írok, ide sem, nehogy vkit felindulásból még véletlenül is megbántsak. Inkább olyankor szoktam otthon átpakolni az ötharmincas I gerendákat, stb, az jót tesz Wink )
Csak én próbálom tényleg az objektivitással középre húzni a dolgot.
Ettől még ez nem azt jelenti, hogy egy befordult, antiszociális majom vagyok. A minitalikon sem szoktak elverni, vagy a kocsimon karctűvel xenont állítani.  eplus2

Sztem oritominak mindenre válaszoltam, bár én nem foglaltam ilyen szépen össze most ezt, hogy hány fajta fényszóró van (BaloghTomi már elhasználta reggel a részletesenleírós krediteket, mert ő jó barátom, s segítenem kellett neki ebben az „egyizzós” témában… ).

Az a baj egyébként, hogy csak toljuk ide befelé a műszaki infókat, s nem inkább a wikit szerkesztjük. Én sem…  szomoru1
Adjatok mán’ vmi hozzáférést, meg vállalná pár ember, hogy lektorálná a dolgokat? engem is!
Vagy nekem az is jó lenne, ha vkinek direktben nyomatnám lektorálás után, s ő meg pakolná a wikibe be.

Ha jól rémlik AndyA,HZsolt92,Angel és én tudom szerkeszteni a wikit-ha nem így van akkó' nem tom pontosan.

Ezek közül bárki segít  egy-egy elkészített cikket beszerkeszteni a tudástárba.

Ha ennél többet szeretnél, írj AndyA-nak,hogy adjon neked szerkesztői jogot a wikihez, és dolgozz a cikkeken magad, a saját szádíze szerint.
Biztos vagyok benne,hogy nem ütköznél akadályokba ez ügyben sem,mithogy mások is szívesen segítenek felrakni a cikkeidet. Wink
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
mbdeb
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 426



WWW E-mail
« Új hozzászólás #11367 Dátum: 2012.09.28 péntek, 19:52:07 »

Ha jól rémlik AndyA,HZsolt92,Angel és én tudom szerkeszteni a wikit-ha nem így van akkó' nem tom pontosan.

Ezek közül bárki segít  egy-egy elkészített cikket beszerkeszteni a tudástárba.

Ha ennél többet szeretnél, írj AndyA-nak,hogy adjon neked szerkesztői jogot a wikihez, és dolgozz a cikkeken magad, a saját szádíze szerint.
Biztos vagyok benne,hogy nem ütköznél akadályokba ez ügyben sem,mithogy mások is szívesen segítenek felrakni a cikkeidet. Wink
Hmm. Én is írtam egy cikket, de azóta sem került még ki a wiki-be vagy faq -ba pedig Strach-nak és HZsoltnak is írtam. Úgyhogy tovább nem forszíroztam : http://media.joomlaportal.hu/mtali_2012/index_szereles.pdf

Mivel én általában gép előtt vagyok majdnem mindíg tudnám rendezgetni a wiki-t meg a faq-ot de kérni nem akarok accot. Nem tudom milyen lehetőségek vannak, de szerintem egyre több MK4-es leírás / fordítás is készülni fog.

Naplózva

Olcsó minőségi tárhely honlapodnak -> www.joomlaportal.hu
Mondeo MKIV 2008 | 1.8 TDCi | 125LE | Ghia
tomeed
Vendég
« Új hozzászólás #11368 Dátum: 2012.09.28 péntek, 20:28:58 »

Ablaktörlőgumi
Tomeed:
tetszene nekem ez a 7 élű Bosch profilos gumi.

Szóval, ami most van fent ott nincs összeragasztva, annyi a baki ilyenkor, hogy az illesztésnél húz egy vékony csíkot és ennyi, ha ragasztod, értelemszerűen az a csík nem lesz ott.
Nem tudod rögzíteni a 615öst a lapátban, illetve tudod, mert minden megoldható, de szerintem egyszerűbb összeragasztani.

Ha itt Esztergom környékén lenne egy tetves autósbolt ahol lenne polcon ilyen 7 élű már vettem volna, de NINCS! Megőrülök, hogy itt semmi nincs csak lehúzás és rendkívüli szakmai nemhozzáértés! Na nyugi Smiley
Pestről meg nem hozatom le a 300 HUF-os gumit 1000 forintos futár árral számolva.
Jani, írtad, hogy nézegetted a neten a gumit, Miskolcon nem találtál boltot? Holnap megyek, ha van ott valahol tutira beugrok és veszek.

Kipuff és spoiler:
Persze Wyctorral fogom majd intézni a kipuffanót, mert oda újat rakatok majd fel, (használtat nem találtam Smiley ) viszont az oldal spoilerért nem tudok kiadni 80 ropit, annyit nem ér az a két 1.5 méter műanyag darab. Ha tudnék szerezni használtat, akár sérültet az lenne a kánaán!

Akkor most ez a gombnyomásos szitu kamu volt? Ne tegyetek tönkre!
Szegény radisht elüldözted János, nincs lelkiismeret furdalásod?  eplus2
Naplózva
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48469



« Új hozzászólás #11369 Dátum: 2012.09.28 péntek, 20:44:00 »

Hmm. Én is írtam egy cikket, de azóta sem került még ki a wiki-be vagy faq -ba pedig Strach-nak és HZsoltnak is írtam. Úgyhogy tovább nem forszíroztam : http://media.joomlaportal.hu/mtali_2012/index_szereles.pdf

Mivel én általában gép előtt vagyok majdnem mindíg tudnám rendezgetni a wiki-t meg a faq-ot de kérni nem akarok accot. Nem tudom milyen lehetőségek vannak, de szerintem egyre több MK4-es leírás / fordítás is készülni fog.


első nekifutásra......


http://mondeo.hu/wiki/index.php/Mk4_Index
« Utoljára szerkesztve: 2012.09.28 péntek, 20:46:30 írta alf » Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48469



« Új hozzászólás #11370 Dátum: 2012.09.28 péntek, 20:53:51 »

Hmm. Én is írtam egy cikket, de azóta sem került még ki a wiki-be vagy faq -ba pedig Strach-nak és HZsoltnak is írtam. Úgyhogy tovább nem forszíroztam : http://media.joomlaportal.hu/mtali_2012/index_szereles.pdf

Mivel én általában gép előtt vagyok majdnem mindíg tudnám rendezgetni a wiki-t meg a faq-ot de kérni nem akarok accot. Nem tudom milyen lehetőségek vannak, de szerintem egyre több MK4-es leírás / fordítás is készülni fog.


1 másodperc egy pdf cikket betenni a faq-ba.csak ne töröld a linket! a mondeo.hu ftp-t én nem érem el,így abból főzünk ami van....
Szkreccsre várni nem érdemes....
http://mondeo.hu/index.php?topic=10369.new#new
« Utoljára szerkesztve: 2012.09.28 péntek, 21:07:42 írta alf » Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48469



« Új hozzászólás #11371 Dátum: 2012.09.28 péntek, 21:11:17 »

Hmm. Én is írtam egy cikket, de azóta sem került még ki a wiki-be vagy faq -ba pedig Strach-nak és HZsoltnak is írtam. Úgyhogy tovább nem forszíroztam : http://media.joomlaportal.hu/mtali_2012/index_szereles.pdf

Mivel én általában gép előtt vagyok majdnem mindíg tudnám rendezgetni a wiki-t meg a faq-ot de kérni nem akarok accot. Nem tudom milyen lehetőségek vannak, de szerintem egyre több MK4-es leírás / fordítás is készülni fog.


pedig megkérdezni semmibe nem kerül.legfeljebb nem engednek a mézesbödön közelébe..... vigyor3
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #11372 Dátum: 2012.09.28 péntek, 21:17:32 »

......legfeljebb nem engednek a mézesbödön közelébe..... vigyor3
Mézesbödön? Már lóvét is osztotok? Akkó visszakéreckedek!  eplus2
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
SzJani
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6323

offok


« Új hozzászólás #11373 Dátum: 2012.09.28 péntek, 21:46:28 »

Szóval, ami most van fent ott nincs összeragasztva, annyi a baki ilyenkor, hogy az illesztésnél húz egy vékony csíkot és ennyi, ha ragasztod, értelemszerűen az a csík nem lesz ott.
Nem tudod rögzíteni a 615öst a lapátban, illetve tudod, mert minden megoldható, de szerintem egyszerűbb összeragasztani.

Ha itt Esztergom környékén lenne egy tetves autósbolt ahol lenne polcon ilyen 7 élű már vettem volna, de NINCS! Megőrülök, hogy itt semmi nincs csak lehúzás és rendkívüli szakmai nemhozzáértés! Na nyugi Smiley
Pestről meg nem hozatom le a 300 HUF-os gumit 1000 forintos futár árral számolva.
Jani, írtad, hogy nézegetted a neten a gumit, Miskolcon nem találtál boltot? Holnap megyek, ha van ott valahol tutira beugrok és veszek.

Kipuff és spoiler:
Persze Wyctorral fogom majd intézni a kipuffanót, mert oda újat rakatok majd fel, (használtat nem találtam Smiley ) viszont az oldal spoilerért nem tudok kiadni 80 ropit, annyit nem ér az a két 1.5 méter műanyag darab. Ha tudnék szerezni használtat, akár sérültet az lenne a kánaán!

Akkor most ez a gombnyomásos szitu kamu volt? Ne tegyetek tönkre!
Szegény radisht elüldözted János, nincs lelkiismeret furdalásod?  eplus2

Én fogok akkor venni két 615mm-est.
A 650-esbe beteszem a 615+40-et, a másik oldalra meg a 475mm-re vágottat.
Láttam pár helyen, de miskolc nem rémlik.
Figyi! megveszem Neked pesten, Te meg egyik du. vagy hvégén kavarj át sétálni tatára egyet, s itt odaadom. Hm?

Gombnyomás: sztem nem kamu. Írtam, hogy nekem is körbejárják majd a dolgot. A szervizben is rárepülnek majd, meg van még egy Fordprofi ismerősöm majd őt is, ha nem jutunk dűlőre; aztán lesz még egy programozó srác is tarcsiban. Radish legjobban járna, ha ma meg holnap este jól beb***na, vasárnap regen, aztán hétfőn visszajön. Hogy elfogadja-e a játékszabályokat ő dönti el. Nem tűnt ő annyira rossz arcnak, most egy óvatlan pillanatban túlkormányzott lett, s a gázt nem elvette, hanem letaposta. Izomból döntött.
Naplózva

off: '05 Fusion
ex: '10 Mondeo MKIV fl. Tit-X(S) 5a. 2.0 EcoB (240PS) PowerShift
ex: '08 Mondeo MKIV Tit-X(S) 5a. 2.2 TDCi
ex: '01 Focus Ghia kombi 1.8i
tomeed
Vendég
« Új hozzászólás #11374 Dátum: 2012.09.28 péntek, 21:50:27 »

Én fogok akkor venni két 615mm-est.
A 650-esbe beteszem a 615+40-et, a másik oldalra meg a 475mm-re vágottat.
Láttam pár helyen, de miskolc nem rémlik.
Figyi! megveszem Neked pesten, Te meg egyik du. vagy hvégén kavarj át sétálni tatára egyet, s itt odaadom. Hm?

Gombnyomás: sztem nem kamu. Írtam, hogy nekem is körbejárják majd a dolgot. A szervizben is rárepülnek majd, meg van még egy Fordprofi ismerősöm majd őt is, ha nem jutunk dűlőre; aztán lesz még egy programozó srác is tarcsiban. Radish legjobban járna, ha ma meg holnap este jól beb***na, vasárnap regen, aztán hétfőn visszajön. Hogy elfogadja-e a játékszabályokat ő dönti el. Nem tűnt ő annyira rossz arcnak, most egy óvatlan pillanatban túlkormányzott lett, s a gázt nem elvette, hanem letaposta. Izomból döntött.


Legyen így, tökéletes megoldásnak hangzik!
Úgyis már rég sétáltam a tó parton, asszonyt ráveszem, nem lesz nehéz Smiley
Legyen mondjuk jövőhét vége, szombat, vagy vasárnap.

Köszi, előre is!
Naplózva
SzJani
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6323

offok


« Új hozzászólás #11375 Dátum: 2012.09.28 péntek, 21:53:53 »

Legyen így, tökéletes megoldásnak hangzik!
Úgyis már rég sétáltam a tó parton, asszonyt ráveszem, nem lesz nehéz Smiley
Legyen mondjuk jövőhét vége, szombat, vagy vasárnap.

Köszi, előre is!

ok, megbeszéltük.
A héten megszerzem a cuccot, majd szólok, ha megvan. Wink
Naplózva

off: '05 Fusion
ex: '10 Mondeo MKIV fl. Tit-X(S) 5a. 2.0 EcoB (240PS) PowerShift
ex: '08 Mondeo MKIV Tit-X(S) 5a. 2.2 TDCi
ex: '01 Focus Ghia kombi 1.8i
Zolibácsi
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3363



« Új hozzászólás #11376 Dátum: 2012.09.28 péntek, 21:57:52 »

ok, megbeszéltük.
A héten megszerzem a cuccot, majd szólok, ha megvan. Wink


Ha ennyire spórolni akartok, miért nem vesztek ilyet: http://auto-motor.vatera.hu/alkatresz_felszereles_szemelygepkocsi/autovillamossagi_alkatresz/ablaktorlo_es_szerkezetei/univerzalis_aero_tech_ablaktorlo_lapat_66cm_1645726883.html

Azért ez a 2részből összeragasztom megoldás elég vicces, nem? vigyor3

Javítottam a linket, ilyet többen használtak már innen (köztük én is), és másfél éve tökéletesen töröl.
« Utoljára szerkesztve: 2012.09.28 péntek, 21:59:36 írta Zolibácsi » Naplózva

MK5 2.0TDCi Titanium PS
SzJani
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6323

offok


« Új hozzászólás #11377 Dátum: 2012.09.28 péntek, 22:01:09 »

Ha ennyire spórolni akartok, miért nem vesztek ilyet: http://www.grando.hu/ablaktorlo-lapat-1db-aerotech-65cm-sct-1522366611

Azért ez a 2részből összeragasztom megoldás elég vicces, nem? vigyor3

Én nem a spórolás miatt veszem, hanem ez a 7 élű dolog izgat nagyon. Ragasztani nem fogom, hadd csíkozzon ott lent.
Néztem azt is amit linkeltél, de nem döntött hanyatt.
Egyelőre megettem a marketingrizsát, hogy 7élű, meg bosch profil, de tarcsiban van nálam egy tizes, hogy ha elkúrom a lapátjaim, akkor tudjam wyctort 1000rel hívni, hogy kell a cucc most! Wink
Naplózva

off: '05 Fusion
ex: '10 Mondeo MKIV fl. Tit-X(S) 5a. 2.0 EcoB (240PS) PowerShift
ex: '08 Mondeo MKIV Tit-X(S) 5a. 2.2 TDCi
ex: '01 Focus Ghia kombi 1.8i
Zolibácsi
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3363



« Új hozzászólás #11378 Dátum: 2012.09.28 péntek, 22:07:59 »

Én nem a spórolás miatt veszem, hanem ez a 7 élű dolog izgat nagyon. Ragasztani nem fogom, hadd csíkozzon ott lent.
Néztem azt is amit linkeltél, de nem döntött hanyatt.
Egyelőre megettem a marketingrizsát, hogy 7élű, meg bosch profil, de tarcsiban van nálam egy tizes, hogy ha elkúrom a lapátjaim, akkor tudjam wyctort 1000rel hívni, hogy kell a cucc most! Wink


Ja értem.

Csak gondoltam szólok hogy azt a fajtát (amire javítottam a linket) már többen használták itt, és elég jól vizsgázott. integet2
Naplózva

MK5 2.0TDCi Titanium PS
SzJani
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6323

offok


« Új hozzászólás #11379 Dátum: 2012.09.28 péntek, 22:12:29 »

Ja értem.

Csak gondoltam szólok hogy azt a fajtát (amire javítottam a linket) már többen használták itt, és elég jól vizsgázott. integet2

Hát, az a baj, hogy az 1000ft-os ára miatt elsőre nem hiszem el, hogy ez is jó lehet. (megeszem a Ford rizsáját is, hogy a gyári törlő az párban "ér" 12E-ret, holott sztem negyedét sem...)
A guminak a 600Ft-os ára miatt is azt várom, hogy szhar lesz. Ha 2-3E-ért adnák csak a gumit, akkor azt mondanám, hogy az vmi nagyon kafa lesz, de így... Na majd meglátjuk. Smiley
Naplózva

off: '05 Fusion
ex: '10 Mondeo MKIV fl. Tit-X(S) 5a. 2.0 EcoB (240PS) PowerShift
ex: '08 Mondeo MKIV Tit-X(S) 5a. 2.2 TDCi
ex: '01 Focus Ghia kombi 1.8i
Zolibácsi
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3363



« Új hozzászólás #11380 Dátum: 2012.09.28 péntek, 22:40:16 »

Hát, az a baj, hogy az 1000ft-os ára miatt elsőre nem hiszem el, hogy ez is jó lehet. (megeszem a Ford rizsáját is, hogy a gyári törlő az párban "ér" 12E-ret, holott sztem negyedét sem...)
A guminak a 600Ft-os ára miatt is azt várom, hogy szhar lesz. Ha 2-3E-ért adnák csak a gumit, akkor azt mondanám, hogy az vmi nagyon kafa lesz, de így... Na majd meglátjuk. Smiley


Tudod mit!? Van egy szett aerotech, újfejlesztésű, nanotechnológiás ablaktörlőm 6ezer Ft-ért. Érdekel? vigyor3
Naplózva

MK5 2.0TDCi Titanium PS
SzJani
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6323

offok


« Új hozzászólás #11381 Dátum: 2012.09.28 péntek, 22:42:19 »

Tudod mit!? Van egy szett aerotech, újfejlesztésű, nanotechnológiás ablaktörlőm 6ezer Ft-ért. Érdekel? vigyor3

Hát, így nem.  vigyor3 Ha vagy 15ért mondtad volna, akkor elgondolkodnék rajta...  vigyor3
Naplózva

off: '05 Fusion
ex: '10 Mondeo MKIV fl. Tit-X(S) 5a. 2.0 EcoB (240PS) PowerShift
ex: '08 Mondeo MKIV Tit-X(S) 5a. 2.2 TDCi
ex: '01 Focus Ghia kombi 1.8i
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #11382 Dátum: 2012.09.29 szombat, 09:08:26 »

Hát, így nem.  vigyor3 Ha vagy 15ért mondtad volna, akkor elgondolkodnék rajta...  vigyor3

Nalam van 15 ezerert, de ugy viszik mint a cukrot. El is fogyott, de lehet, hogy 25 ezerert tudok szerezni gyorsba, ha surgos!
Persze szla nelkul, vagy szla-val, de ugy dragabb.  nyes
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
power_ford
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170



« Új hozzászólás #11383 Dátum: 2012.09.29 szombat, 10:16:06 »

Ez egy komoly kapcsolatom aki tudja is hasznalni a VCM-et meg van pakaja es eeprom egetoje (es hasznalja is oket! Smiley  ). Vele szoktam megbeszelni a tuning dolgaimat es ezt nyilatkozta:

"I know about "one-touch start button" but I couldn't make mine like that. I couldn't find anywhere a setting that transforms the long press action into a short press one.
Many of the Mondeos from 2010 have facelift's BCMII, so the difference might be here... or in the RKE module."

Szoval egyenlore kicsi eselyt latok sajnos...

Amugy letezik egy nagyon tutti program: ELMConfig ( http://www.youtube.com/watch?v=Pd5h6Nvfz74 ) de ugy tudom egyenlore meg mindig csak a Ford Focus-al mukodik bar az iroja meg aprilisba kijelentete hogy megakarja csinalni smax/mondeo-hoz is.


Naplózva

MK4 Ford Mondeo Titanium X 2.0 140(170) LE Fekete párduc
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26667


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #11384 Dátum: 2012.09.29 szombat, 11:08:07 »

ok, megbeszéltük.
A héten megszerzem a cuccot, majd szólok, ha megvan. Wink


Nekem vegyél rendes méretűt, és miis átmegyünk.  vigyor3
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26667


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #11385 Dátum: 2012.09.30 vasárnap, 10:32:16 »

Ablaktörlő gumi csere albszolválva, persze nem újra... Csak az egyikből a másikba. vigyor3

Egyszerű a történet. Egy dologra kell figyelni, az egyik oldalsó zárókupak alatt van egy leszorító fül, na nem arról az oldalról kell befűzni a gumit.

Mostmár csak gumit kell szerezni.
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37282


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #11386 Dátum: 2012.09.30 vasárnap, 10:43:43 »

1 másodperc egy pdf cikket betenni a faq-ba.csak ne töröld a linket! a mondeo.hu ftp-t én nem érem el,így abból főzünk ami van....
Szkreccsre várni nem érdemes....
http://mondeo.hu/index.php?topic=10369.new#new

Az FTP engem se enged be, a legutóbbi szerver költözés miatt.
Wiki, FAQ, stb... vannak szerkesztői.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48469



« Új hozzászólás #11387 Dátum: 2012.09.30 vasárnap, 12:15:24 »

Az FTP engem se enged be, a legutóbbi szerver költözés miatt.
Wiki, FAQ, stb... vannak szerkesztői.
az faca.
Így annyi a rizikó,hogy a pdf fájl linkelve van egy külső tárhelyről,és a fórum csak megjeleníti.Ha későbiekben megszűnik a link elérhetősége bármi oknál fogva,akkor ugrik azonnal a cikk.Mondhatni kockázatos vállalkozás így egy tudástárat üzemeltetni.
Mert ugye a forrás mbdeb-től származik  http://media.joomlaportal.hu/mtali_2012/index_szereles.pdf ,de ezek szerint linkelhetnénk akárhonnan is....
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37282


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #11388 Dátum: 2012.09.30 vasárnap, 16:03:49 »

az faca.
Így annyi a rizikó,hogy a pdf fájl linkelve van egy külső tárhelyről,és a fórum csak megjeleníti.Ha későbiekben megszűnik a link elérhetősége bármi oknál fogva,akkor ugrik azonnal a cikk.Mondhatni kockázatos vállalkozás így egy tudástárat üzemeltetni.
Mert ugye a forrás mbdeb-től származik  http://media.joomlaportal.hu/mtali_2012/index_szereles.pdf ,de ezek szerint linkelhetnénk akárhonnan is....

A csendesebb téli hónapokban rendbe tesszük az FTP-t is!
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Sakos
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4943



E-mail
« Új hozzászólás #11389 Dátum: 2012.09.30 vasárnap, 16:52:30 »

Volt egy kis riadalom az utolsó tankoláskor. Csöpögés, csordogálás a hátsó keréknél, nem is kevés. Először pocsolyából felcsapódott víznek gondoltam, de utána rájöttem, hogy az üzemanyag folyik.
Teljes betojás. rohantam a közeli szervizbe, de mire bementem a munkafelvételre, már elállt a folyás. Megnéztük és a túlfolyó csövön jött az anyag. Mondták, hogy figyeljek a pisztoly megfelelő helyzetére tankoláskor. Hát én arra biztosan nem figyeltem. Csak bedugtam és kész. Még oldalra is feszült kicsit.

Létezik, hogy ha rosszul tartom, akkor melléfolyik az üzemanyag, vagy inkább a betöltő nyílásnál lehet valami gebasz?
Naplózva

2.0TDCi Titanium 211LE PS - 2016 Kék fenevad
kotta_cs
Vendég
« Új hozzászólás #11390 Dátum: 2012.09.30 vasárnap, 19:05:02 »


Alf, küldtem neked egy PDF-et a wikibe Smiley

Elkészült az MK4 warning light téma
Naplózva
wyctor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8174


+36309351663

benedek88@hotmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #11391 Dátum: 2012.09.30 vasárnap, 19:05:20 »

Volt egy kis riadalom az utolsó tankoláskor. Csöpögés, csordogálás a hátsó keréknél, nem is kevés. Először pocsolyából felcsapódott víznek gondoltam, de utána rájöttem, hogy az üzemanyag folyik.
Teljes betojás. rohantam a közeli szervizbe, de mire bementem a munkafelvételre, már elállt a folyás. Megnéztük és a túlfolyó csövön jött az anyag. Mondták, hogy figyeljek a pisztoly megfelelő helyzetére tankoláskor. Hát én arra biztosan nem figyeltem. Csak bedugtam és kész. Még oldalra is feszült kicsit.

Létezik, hogy ha rosszul tartom, akkor melléfolyik az üzemanyag, vagy inkább a betöltő nyílásnál lehet valami gebasz?
Max két kattanásig tankolj, mert ezt nem lehet megpúpozni, a csőbe már nem tudsz tankolni, mert van egy túlfolyó, és ott kiengedi a fölös üzemanyagot.
Naplózva

2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Titanium-X
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48469



« Új hozzászólás #11392 Dátum: 2012.09.30 vasárnap, 19:24:10 »

Alf, küldtem neked egy PDF-et a wikibe Smiley

Elkészült az MK4 warning light téma
megkaptam.Milyen lett? vigyor3 igaz nem a wikibe tettem..... vigyor3

http://mondeo.hu/index.php?topic=10386.msg701586#msg701586

Én azért a végére beírtam volna a saját nickedet is,mert itt az alapján azonosít mindenki.....mind1.
« Utoljára szerkesztve: 2012.09.30 vasárnap, 19:27:41 írta alf » Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Sakos
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4943



E-mail
« Új hozzászólás #11393 Dátum: 2012.09.30 vasárnap, 19:27:24 »

Max két kattanásig tankolj, mert ezt nem lehet megpúpozni, a csőbe már nem tudsz tankolni, mert van egy túlfolyó, és ott kiengedi a fölös üzemanyagot.
Már közben is folyt, nem csak a végén.
Ahogy néztem az angol fórumon, elég gyakori probléma, és a betöltőnyílás módosítva is lett emiatt, de elvileg az enyém már a módosított kell legyen. Legközelebb kiderül, hogy odafigyelve jól működik-e.
« Utoljára szerkesztve: 2012.09.30 vasárnap, 19:29:09 írta Sakos » Naplózva

2.0TDCi Titanium 211LE PS - 2016 Kék fenevad
doszi_zeg
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2726



E-mail
« Új hozzászólás #11394 Dátum: 2012.09.30 vasárnap, 19:41:39 »

Volt egy kis riadalom az utolsó tankoláskor. Csöpögés, csordogálás a hátsó keréknél, nem is kevés. Először pocsolyából felcsapódott víznek gondoltam, de utána rájöttem, hogy az üzemanyag folyik.
Teljes betojás. rohantam a közeli szervizbe, de mire bementem a munkafelvételre, már elállt a folyás. Megnéztük és a túlfolyó csövön jött az anyag. Mondták, hogy figyeljek a pisztoly megfelelő helyzetére tankoláskor. Hát én arra biztosan nem figyeltem. Csak bedugtam és kész. Még oldalra is feszült kicsit.

Létezik, hogy ha rosszul tartom, akkor melléfolyik az üzemanyag, vagy inkább a betöltő nyílásnál lehet valami gebasz?
Létezik! Én az első alkalommal jártam így, mikor kíváncsi voltam mennyi fér bele!!  vigyor3
Naplózva

MKIV. 1.8 TDCI Trend
Pioneer DEH-6400BT fejegység, Kicx STC 6.2 hangszórók, LED-es kilincsvilágítás és csomagtéri világítás (Cs12)
CsZoli
Vendég
« Új hozzászólás #11395 Dátum: 2012.09.30 vasárnap, 19:48:13 »

Alf, küldtem neked egy PDF-et a wikibe Smiley

Elkészült az MK4 warning light téma
Nagyon tetszetős lett!!!  eljen
Beépítést is vállalsz? Persze már a 2.0-ás érdekelne. eplus2
Nem nagyon szeretek barkácsolni.
Naplózva
power_ford
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170



« Új hozzászólás #11396 Dátum: 2012.09.30 vasárnap, 20:53:01 »

Alf, küldtem neked egy PDF-et a wikibe Smiley

Elkészült az MK4 warning light téma

Ez mindig vilagit vagy csak ha nyitva van az ajto?
Naplózva

MK4 Ford Mondeo Titanium X 2.0 140(170) LE Fekete párduc
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #11397 Dátum: 2012.09.30 vasárnap, 21:01:34 »

Ez mindig vilagit vagy csak ha nyitva van az ajto?
Ha nyitva van az ajtó.
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
SzJani
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6323

offok


« Új hozzászólás #11398 Dátum: 2012.09.30 vasárnap, 21:23:25 »

Nekem vegyél rendes méretűt, és miis átmegyünk.  vigyor3

Gyertek.  nyes
Naplózva

off: '05 Fusion
ex: '10 Mondeo MKIV fl. Tit-X(S) 5a. 2.0 EcoB (240PS) PowerShift
ex: '08 Mondeo MKIV Tit-X(S) 5a. 2.2 TDCi
ex: '01 Focus Ghia kombi 1.8i
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26667


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #11399 Dátum: 2012.09.30 vasárnap, 22:39:52 »

Gyertek.  nyes


Megyünk.  vigyor3

Na de ilyen gumit csak itt lehet kapni? Homanyista?

Iszonyat primitív ez az ablaktörlő. Miért nem árulnak hozzá felújító szettet? Mindig akörnyezetvédelemmel foglalkoznak, erre itt meg...
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
Oldalak: 1 ... 221 222 223 224 225 226 227 [228] 229 230 231 232 233 234 235 ... 798   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.072 másodperc alatt készült el 23 lekéréssel.