Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.09.20 péntek, 01:09:04 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 609 610 611 612 613 614 615 [616] 617 618 619 620 621 622 623 ... 799   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: MK4 Általános kérdések  (Megtekintve 11665609 alkalommal)
0 Felhasználó és 102 vendég van a témában
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26668


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #30750 Dátum: 2016.03.21 hétfő, 08:04:34 »

Olyan autón, amin nincs ez a határoló? Teljesen kitekert kormánynál, akkor is ha teljesen berugózik a kerék a gátló felütközésgátlójáig?

Igen. Ráadásul nagyobb gumival...
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
tpmportal
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4114


E-mail
« Új hozzászólás #30751 Dátum: 2016.03.21 hétfő, 08:12:30 »

Igen. Ráadásul nagyobb gumival...

Akkor lehet nagyon biztosra akartak menni. Vagy csak unatkoztak a mérnökök  nemtudom
Naplózva
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26668


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #30752 Dátum: 2016.03.21 hétfő, 08:25:22 »

Akkor lehet nagyon biztosra akartak menni. Vagy csak unatkoztak a mérnökök  nemtudom

Még egy dolog lehet: hogy esetleg egy nagyobb, nehezebb felni statikailag jobban terheli a kormányművet teljes betekeréskor, ami az idő előtti romlását eredményezheti... De lehet hülyeség...
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
zsolank
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 333


« Új hozzászólás #30753 Dátum: 2016.03.21 hétfő, 09:04:54 »

Baromira nem ér bele... Már ha gyári felnikről beszélünk...
gyáriról. bár az én 2010es emhez a 18as gumi 235/40, a 2014eshez már 234/45 szerepel a könyvébe.
« Utoljára szerkesztve: 2016.03.21 hétfő, 09:06:55 írta zsolank » Naplózva
titta
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3584



« Új hozzászólás #30754 Dátum: 2016.03.21 hétfő, 09:15:25 »

gyáriról. bár az én 2010es emhez a 18as gumi alacsonyabb /-rel szerepel a könyvébe,mint tesó 2014eséshez.

Nem ér bele. Mivel az enyém FL-es, így /45-el használom, nincs vele semmi gond. Viszont ha lehet cseréljetek és próbáld ki, eléggé más lesz az autó viselkedése. Sokkal nehezebbek a nagy felnik, és ezt érezni a futáson.
Naplózva

Mondeo kombi MKIV 2013 2.0 TDCI 140 163 Le Titanium
ex. Mondeo kombi MKIII 2001 2.0 TDCI 132 Le Trend
zsolank
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 333


« Új hozzászólás #30755 Dátum: 2016.03.21 hétfő, 09:39:49 »

Nem ér bele. Mivel az enyém FL-es, így /45-el használom, nincs vele semmi gond. Viszont ha lehet cseréljetek és próbáld ki, eléggé más lesz az autó viselkedése. Sokkal nehezebbek a nagy felnik, és ezt érezni a futáson.
azon tulvan. Felrakta,es le is vette oket. Hiaba szep,hiaba ekkora, hasznalhattlan ezeken az utakon itt zalaban. Nagyon viszi az autot,es elegge cibalja a kormanyt. 17essel hasznalja most,FL meretben, az megfelelo neki.
Naplózva
gravitydave
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002



« Új hozzászólás #30756 Dátum: 2016.03.21 hétfő, 20:14:24 »

Az 1,6 b, jó vétel linkjét be tudnád másolni. Vagy ha oldalt írsz, azt is megköszönöm!
A led-et tényleg nem vettem észre, a szélvédő fűtés akár ki is maradhat. Akár szélvédőcserés is lehet matrica hiányában, csak nem rakták át erre. De ez csak példa, mert nem tudom, még nem érdeklődtem rá.

http://mondeo.hu/index.php?topic=23165.0

ismerem az autot ujkora ota.
solymaron vettek, es a fort nal szervizeltek.
en megvennem.
Naplózva

2020 MK-5 2.0 Hibrid Kombi ST Line
2006 MK-3 1.8 b Szedan Ambiente
EX 2011 Fusion 2,5 SEL Szedan
EX 2008 Mk-4 1.6 b Kombi, Trend, LPG
EX 1997 Mk-2 1.8 b Ferdehatu GLX
Ex 2002 MK-3 1.8 b Kombi Ambiente
Ex 1996 Mk-1 1.6 b Kombi CLX
Carmaged
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 590


MKIV 2007 2.0 TDCi Ghia Executive


« Új hozzászólás #30757 Dátum: 2016.03.21 hétfő, 20:42:01 »

Az 1,6 b, jó vétel linkjét be tudnád másolni. Vagy ha oldalt írsz, azt is megköszönöm!
A led-et tényleg nem vettem észre, a szélvédő fűtés akár ki is maradhat. Akár szélvédőcserés is lehet matrica hiányában, csak nem rakták át erre. De ez csak példa, mert nem tudom, még nem érdeklődtem rá.
Te hinni akarsz ebben az autóban. Drága és pontatlan a hirdetés, mi szól mellette? Szélvédőmatrica nélkül nem lehet műszakiztatni sem, sőt, szerintem a rendőr is igen hamar kivesz.
Naplózva
kotta_cs
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2304



E-mail
« Új hozzászólás #30758 Dátum: 2016.03.21 hétfő, 22:54:28 »

Te hinni akarsz ebben az autóban. Drága és pontatlan a hirdetés, mi szól mellette? Szélvédőmatrica nélkül nem lehet műszakiztatni sem, sőt, szerintem a rendőr is igen hamar kivesz.

melyik matrica hiányzik? Amúgy az 1.6 ambiente nekem is drágának tűnik ennyiért és a digit klíma bazira hiányozna
Naplózva

-=újra=-
2006 Grand Cherokee 3.0 CRD V6 Limited
Anya: 2007 Mondeo MK4 1.8TDCi
ex: 2007 Mondeo MK4 2.0TDCi
ex: 2002 Mondeo MK3 1.8 aranybogár
ex: egyéb fordok
Carmaged
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 590


MKIV 2007 2.0 TDCi Ghia Executive


« Új hozzászólás #30759 Dátum: 2016.03.22 kedd, 06:11:54 »

melyik matrica hiányzik? Amúgy az 1.6 ambiente nekem is drágának tűnik ennyiért és a digit klíma bazira hiányozna
Az általa linkelt dízelen a szélvédő sarkából a rendszámos matrica hiányzik.

http://www.hasznaltauto.hu/auto/ford/mondeo/ford_mondeo_2.0_tdci_trend_faceliftnavi.pdc.temp-9633650
Naplózva
Relhist
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6957



E-mail
« Új hozzászólás #30760 Dátum: 2016.03.22 kedd, 08:51:48 »

Te hinni akarsz ebben az autóban. Drága és pontatlan a hirdetés, mi szól mellette? Szélvédőmatrica nélkül nem lehet műszakiztatni sem, sőt, szerintem a rendőr is igen hamar kivesz.
Enyémen is csak a kesztyűtartóban van rendszám matrica 2015 február óta. Smiley Januárban intett le rendőr, de nem szólt érte, mint ahogy az vetítőlencsés AFS fényszóróban lévő utólagos xenonért sem. De persze ez nem indikatív. Lehet, a VÉDA rendszerből majd kapok szép csekket.
Naplózva

MK4 titanium kombi, 2.0TDCi automata, ink blue
Ex: MK3F1 2.0 TDCi Ghia 130Le MMT6 -> ZEN, Forge, LLumar, FlipKey [/URL
kotta_cs
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2304



E-mail
« Új hozzászólás #30761 Dátum: 2016.03.22 kedd, 10:06:03 »

Az általa linkelt dízelen a szélvédő sarkából a rendszámos matrica hiányzik.

http://www.hasznaltauto.hu/auto/ford/mondeo/ford_mondeo_2.0_tdci_trend_faceliftnavi.pdc.temp-9633650

Enyémen is csak a kesztyűtartóban van rendszám matrica 2015 február óta. Smiley Januárban intett le rendőr, de nem szólt érte, mint ahogy az vetítőlencsés AFS fényszóróban lévő utólagos xenonért sem. De persze ez nem indikatív. Lehet, a VÉDA rendszerből majd kapok szép csekket.

ha meg van a matrica, akkor nem lehet gond. Nem tehetsz róla, ha a ragasztás elengedi. azonban lehet pótoltatni is, ha még meg van az eredeti, akkor egyszerű.
Naplózva

-=újra=-
2006 Grand Cherokee 3.0 CRD V6 Limited
Anya: 2007 Mondeo MK4 1.8TDCi
ex: 2007 Mondeo MK4 2.0TDCi
ex: 2002 Mondeo MK3 1.8 aranybogár
ex: egyéb fordok
titta
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3584



« Új hozzászólás #30762 Dátum: 2016.03.22 kedd, 10:10:08 »

ha meg van a matrica, akkor nem lehet gond. Nem tehetsz róla, ha a ragasztás elengedi. azonban lehet pótoltatni is, ha még meg van az eredeti, akkor egyszerű.

Én úgy tudom hogy egy rendszámhoz kettőt gyártanak. Egyszer tudsz pótolni, utána rendszámcsere. Legalábbis amikor még a hármason cseréltettem szélvédőt emiatt ajánlották fel, hogy a sérültről leszedik és átragasztják az újra. Igaz, ez 3-4 éve volt. Lehet azóta már változott, bár nem hiszem hogy az autósoknak kedvező változtatást hoznának...
Naplózva

Mondeo kombi MKIV 2013 2.0 TDCI 140 163 Le Titanium
ex. Mondeo kombi MKIII 2001 2.0 TDCI 132 Le Trend
kotta_cs
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2304



E-mail
« Új hozzászólás #30763 Dátum: 2016.03.22 kedd, 10:13:45 »

Én úgy tudom hogy egy rendszámhoz kettőt gyártanak. Egyszer tudsz pótolni, utána rendszámcsere. Legalábbis amikor még a hármason cseréltettem szélvédőt emiatt ajánlották fel, hogy a sérültről leszedik és átragasztják az újra. Igaz, ez 3-4 éve volt. Lehet azóta már változott, bár nem hiszem hogy az autósoknak kedvező változtatást hoznának...

lehet, én pár éve néztem utána és ez maradt meg belőle.
Naplózva

-=újra=-
2006 Grand Cherokee 3.0 CRD V6 Limited
Anya: 2007 Mondeo MK4 1.8TDCi
ex: 2007 Mondeo MK4 2.0TDCi
ex: 2002 Mondeo MK3 1.8 aranybogár
ex: egyéb fordok
tpmportal
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4114


E-mail
« Új hozzászólás #30764 Dátum: 2016.03.22 kedd, 10:41:29 »

Én úgy tudom hogy egy rendszámhoz kettőt gyártanak. Egyszer tudsz pótolni, utána rendszámcsere. Legalábbis amikor még a hármason cseréltettem szélvédőt emiatt ajánlották fel, hogy a sérültről leszedik és átragasztják az újra. Igaz, ez 3-4 éve volt. Lehet azóta már változott, bár nem hiszem hogy az autósoknak kedvező változtatást hoznának...

Lehet utángyártatni, ha még jó állapotú a régi:

"A regisztrációs matrica utángyártása a közlekedési igazgatási hatóság engedélyével lehetséges. Ez esetben a külön jogszabályban meghatározott igazgatási szolgáltatási díj ügyfél által történő megfizetése után a Hivatal gondoskodik a regisztrációs matrica gyártótól való megrendeléséről.
Az elveszett, eltulajdonított és az azonosításra alkalmatlan módon megrongálódott regisztrációs matrica utángyártása nem engedélyezhető. A járművet ebben az esetben át kell rendszámozni.
A megrongálódott regisztrációs matrica utángyártása akkor engedélyezhető, ha az azon feltüntetett rendszám vagy vonalkód alapján a matrica még azonosítható. Az utángyártandó – a szélvédőről eltávolított – matricát a kérelem benyújtásakor be kell mutatni."

http://obuda.hu/ugyek/regisztracios-matrica-csereje/
« Utoljára szerkesztve: 2016.03.22 kedd, 10:47:15 írta tpmportal » Naplózva
Candle
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2087


E-mail
« Új hozzászólás #30765 Dátum: 2016.03.22 kedd, 10:43:03 »

Én úgy tudom hogy egy rendszámhoz kettőt gyártanak. Egyszer tudsz pótolni, utána rendszámcsere. Legalábbis amikor még a hármason cseréltettem szélvédőt emiatt ajánlották fel, hogy a sérültről leszedik és átragasztják az újra. Igaz, ez 3-4 éve volt. Lehet azóta már változott, bár nem hiszem hogy az autósoknak kedvező változtatást hoznának...

És ha valakinek vásárolt rendszáma van, az megszívta? Mit csinál autócserekor? Vagy annál van lehetőség, h azt utángyártsák?
Naplózva
Relhist
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6957



E-mail
« Új hozzászólás #30766 Dátum: 2016.03.22 kedd, 15:00:48 »

És ha valakinek vásárolt rendszáma van, az megszívta? Mit csinál autócserekor? Vagy annál van lehetőség, h azt utángyártsák?
Èn úgy értem, hogy nincs limitálva, de vinni kell a régit azonosítható állapotban (én pl vittem a kiszedett szélvédő sarkát a matricával). Ha korábban vásárolt rendszámot teszel egy vásárolt autóra, az szvsz átrendszámozásnak minősül, nem matricapótlásnak.
Amúgy mi a péknek kell ez a matrica? Leszámítva hogy a parkolóőrök a rajta lévő vonalkódot leolvasva ellenőrzik a parkolási jogosultságot...
Naplózva

MK4 titanium kombi, 2.0TDCi automata, ink blue
Ex: MK3F1 2.0 TDCi Ghia 130Le MMT6 -> ZEN, Forge, LLumar, FlipKey [/URL
titta
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3584



« Új hozzászólás #30767 Dátum: 2016.03.22 kedd, 15:21:08 »

Èn úgy értem, hogy nincs limitálva, de vinni kell a régit azonosítható állapotban (én pl vittem a kiszedett szélvédő sarkát a matricával). Ha korábban vásárolt rendszámot teszel egy vásárolt autóra, az szvsz átrendszámozásnak minősül, nem matricapótlásnak.
Amúgy mi a péknek kell ez a matrica? Leszámítva hogy a parkolóőrök a rajta lévő vonalkódot leolvasva ellenőrzik a parkolási jogosultságot...

Így kicsit nehezebb hamis vagy lopott rendszámmal járni, mivel a matricát is kell hamisítani hozzá. Mondjuk elmennél lopott rendszámmal tankolni, akkor a matricával már megbuksz.
Naplózva

Mondeo kombi MKIV 2013 2.0 TDCI 140 163 Le Titanium
ex. Mondeo kombi MKIII 2001 2.0 TDCI 132 Le Trend
Zsolteey
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8152



E-mail
« Új hozzászólás #30768 Dátum: 2016.03.22 kedd, 16:06:38 »

Így kicsit nehezebb hamis vagy lopott rendszámmal járni, mivel a matricát is kell hamisítani hozzá. Mondjuk elmennél lopott rendszámmal tankolni, akkor a matricával már megbuksz.

A gyakorlatban egy fillért nem tennék arra, hogy egy hamis rendszámos autót megfogtak már így. Csak pénzlehúzás.
Tankolásnál ki ellenőrizné a matricát meg a rendszámot? (Apumnak pl a kesztyűtartóban pihen mióta megvan az autó és még senki nem szólt érte. Műszakin se.)
Naplózva

"If it ain't broke, don't fix it."

MKIV 2011 2.2 TDCI 200 Le AWF21 Titanium-S kombi, alias Kismackó
MKIII 2006 2.2 TDCI 155 Le Ghia kombi, alias Moncsi

múlt:
MKIII 2001 2.0 TDDI 115 Le Ghia kombi, alias Jógi
Relhist
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6957



E-mail
« Új hozzászólás #30769 Dátum: 2016.03.22 kedd, 19:07:16 »

Így kicsit nehezebb hamis vagy lopott rendszámmal járni, mivel a matricát is kell hamisítani hozzá. Mondjuk elmennél lopott rendszámmal tankolni, akkor a matricával már megbuksz.
gondolod, hogy aki hamis rendszámmal közlekedik, nem szedi le a szélvédőről a matricát...
Naplózva

MK4 titanium kombi, 2.0TDCi automata, ink blue
Ex: MK3F1 2.0 TDCi Ghia 130Le MMT6 -> ZEN, Forge, LLumar, FlipKey [/URL
titta
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3584



« Új hozzászólás #30770 Dátum: 2016.03.22 kedd, 20:40:47 »

gondolod, hogy aki hamis rendszámmal közlekedik, nem szedi le a szélvédőről a matricát...

De, csak azt akar menet kozben is ki tudjak szurni. Ezek az uj kamerak egesz ugyesek...
Naplózva

Mondeo kombi MKIV 2013 2.0 TDCI 140 163 Le Titanium
ex. Mondeo kombi MKIII 2001 2.0 TDCI 132 Le Trend
Candle
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2087


E-mail
« Új hozzászólás #30771 Dátum: 2016.03.22 kedd, 21:31:22 »

De, csak azt akar menet kozben is ki tudjak szurni. Ezek az uj kamerak egesz ugyesek...

Ha autóra szerelt rendszerre gondolsz, akkor ok. Egy fixen telepített rendszerhez azonban nem kapcsolódik beavatkozó egység, azaz lehet, h ha történik valami, akkor visszakeresik a rendszám alapján merre járt és kiderül a "turpisság", de ennyi és nem több.
Naplózva
kotta_cs
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2304



E-mail
« Új hozzászólás #30772 Dátum: 2016.03.22 kedd, 21:54:26 »

Ha autóra szerelt rendszerre gondolsz, akkor ok. Egy fixen telepített rendszerhez azonban nem kapcsolódik beavatkozó egység, azaz lehet, h ha történik valami, akkor visszakeresik a rendszám alapján merre járt és kiderül a "turpisság", de ennyi és nem több.

az új rendszerek 3-5 kamerából állnak, 3D elemzésen alapulnak. Még azt is meg tudja állapítani, hogy a rákötött utánfutó jól van-e terhelve. A szabályos kanyarodást és sávváltást is automatikusan jelzi a rendszer, csak úgy mint a biztonsági öv, telefonálás szabálysértését. És ez még csak az induló rendszer.
Naplózva

-=újra=-
2006 Grand Cherokee 3.0 CRD V6 Limited
Anya: 2007 Mondeo MK4 1.8TDCi
ex: 2007 Mondeo MK4 2.0TDCi
ex: 2002 Mondeo MK3 1.8 aranybogár
ex: egyéb fordok
Candle
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2087


E-mail
« Új hozzászólás #30773 Dátum: 2016.03.23 szerda, 05:27:54 »

az új rendszerek 3-5 kamerából állnak, 3D elemzésen alapulnak. Még azt is meg tudja állapítani, hogy a rákötött utánfutó jól van-e terhelve. A szabályos kanyarodást és sávváltást is automatikusan jelzi a rendszer, csak úgy mint a biztonsági öv, telefonálás szabálysértését. És ez még csak az induló rendszer.

Műszaki tájékozatatóként elfogadható, amit írsz, de ezzel nem fognak tudni kiszedni senkit sem a forgalomból.

Nézd csak:

Állítás: "De, csak azt akar menet kozben is ki tudjak szurni. Ezek az uj kamerak egesz ugyesek..."
Válasz: "fixen telepített rendszerhez azonban nem kapcsolódik beavatkozó egység,"

A te gondolatod: "A szabályos kanyarodást és sávváltást is automatikusan jelzi a rendszer, csak úgy mint a biztonsági öv, telefonálás szabálysértését."
Amit írsz, igaz. Csak nem cáfolja azt, amit írok. Hiába állapítja meg, h - mondjuk - szabálytalankodott az abc-123 frsz-ú autó és hiába automata annyira, h emiatt küldi is a csekket, mert postafordultával az fog kiderülni, h az az autó és a képen szereplő rendszám nem egyezik.
Ezért írtam a hamis rendszámmal összefüggésben azt, h az autóra telepített rendszerrel kiszűrhető a hamis rsz, de a fixen telepítettel nem, hiába tudja a fix telepítésű mindazt, amit leírsz.
Naplózva
Zsolteey
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8152



E-mail
« Új hozzászólás #30774 Dátum: 2016.03.23 szerda, 09:08:14 »

az új rendszerek 3-5 kamerából állnak, 3D elemzésen alapulnak. Még azt is meg tudja állapítani, hogy a rákötött utánfutó jól van-e terhelve. A szabályos kanyarodást és sávváltást is automatikusan jelzi a rendszer, csak úgy mint a biztonsági öv, telefonálás szabálysértését. És ez még csak az induló rendszer.

Ne élj álomvilágban. A pénzbeszedésen kívül semmi másra nem fogják használni ezeket a csillivilli milliárdos kamerákat.
Naplózva

"If it ain't broke, don't fix it."

MKIV 2011 2.2 TDCI 200 Le AWF21 Titanium-S kombi, alias Kismackó
MKIII 2006 2.2 TDCI 155 Le Ghia kombi, alias Moncsi

múlt:
MKIII 2001 2.0 TDDI 115 Le Ghia kombi, alias Jógi
kotta_cs
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2304



E-mail
« Új hozzászólás #30775 Dátum: 2016.03.23 szerda, 09:40:38 »

Műszaki tájékozatatóként elfogadható, amit írsz, de ezzel nem fognak tudni kiszedni senkit sem a forgalomból.

Nézd csak:

Állítás: "De, csak azt akar menet kozben is ki tudjak szurni. Ezek az uj kamerak egesz ugyesek..."
Válasz: "fixen telepített rendszerhez azonban nem kapcsolódik beavatkozó egység,"

A te gondolatod: "A szabályos kanyarodást és sávváltást is automatikusan jelzi a rendszer, csak úgy mint a biztonsági öv, telefonálás szabálysértését."
Amit írsz, igaz. Csak nem cáfolja azt, amit írok. Hiába állapítja meg, h - mondjuk - szabálytalankodott az abc-123 frsz-ú autó és hiába automata annyira, h emiatt küldi is a csekket, mert postafordultával az fog kiderülni, h az az autó és a képen szereplő rendszám nem egyezik.
Ezért írtam a hamis rendszámmal összefüggésben azt, h az autóra telepített rendszerrel kiszűrhető a hamis rsz, de a fixen telepítettel nem, hiába tudja a fix telepítésű mindazt, amit leírsz.

nem nagyon cáfolok semmit, mert nem is akartam cáfolni semmit. Értelmezzük, hogy szerinted mi a beavatkozó egység. Ha a rendőr, akkor egy fix rendszerhez tényleg nem "csatlakozik" ilyen. Ha az, hogy elindul az eljárás, akkor meg csatlakozik. Nem tudom mit értesz rajta, mert számomra a csatlakozik valamilyen elektronikus, mechanikus dolgot jelent ebben a környezetben.

nyilván a telepített kamerákkal nem fognak kiszedni a forgalomból, mert nincs ott az intézkedő rendőr. Nem is ezt írtam. azt írtam, hogy a szabálytalanság alapján a rendszer szépen jelez és elindul a megfelelő eljárás a háttérben. Nem szükséges az, hogy minden felvételt egyenként átnézzenek. Ezt csinálták eddig, hogy kijöjjön a rendszerhiba. Persze ettől még lehet és lesz is hiba.

Ne élj álomvilágban. A pénzbeszedésen kívül semmi másra nem fogják használni ezeket a csillivilli milliárdos kamerákat.

Ebben igazad van, mivel a szabálytalanságokat hivatott felderíteni, így a lényege a bírság. Mondhatnánk, hogy a visszatartó erő, de nyilván nem az Cheesy
Naplózva

-=újra=-
2006 Grand Cherokee 3.0 CRD V6 Limited
Anya: 2007 Mondeo MK4 1.8TDCi
ex: 2007 Mondeo MK4 2.0TDCi
ex: 2002 Mondeo MK3 1.8 aranybogár
ex: egyéb fordok
BJ75
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 27



E-mail
« Új hozzászólás #30776 Dátum: 2016.03.23 szerda, 11:10:24 »

Üdvözletem mindenkinek!
Autó vásárlás előtt állok és segítségre lenne szükségem.A hétvégén mennék megnézni pár autót és a véleményeteket szeretném kérni,hogy melyik lehet esetlegesen
a jobb választás!
http://www.hasznaltauto.hu/auto/ford/mondeo/ford_mondeo_turnier_2.0_tdci_titanium-x_magyar.szervizkonyv-9961652
http://www.hasznaltauto.hu/auto/ford/mondeo/ford_mondeo_turnier_2.0_tdci_ghia_friss_muszaki._1_ev_garancia-9954289
http://www.hasznaltauto.hu/auto/ford/mondeo/ford_mondeo_turnier_2.0_tdci_trend_ulesfutes-_digitklima-_6_sebes-9968098
http://www.hasznaltauto.hu/auto/ford/mondeo/ford_mondeo_2.0_tdci._ambiente._navi-9915404
Válaszaitokat előre köszönöm
Naplózva

2008 Ford Mondeo MK4 2.0 TDCI Ghia
titta
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3584



« Új hozzászólás #30777 Dátum: 2016.03.23 szerda, 11:16:29 »


Az első szerintem egy sima Titanium, nem tudom mitől lenne X. A km simán hihető, a vezérléscserére kérdezz rá, már meg kellett történnie.
A többi FL előtti, ha van rá pénzed, és jó állapotban van az elsőt válaszd. Már csak a regen módosítás miatt is. A futásteljesítményük és az áruk hasonló ha jól láttam.

Naplózva

Mondeo kombi MKIV 2013 2.0 TDCI 140 163 Le Titanium
ex. Mondeo kombi MKIII 2001 2.0 TDCI 132 Le Trend
Candle
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2087


E-mail
« Új hozzászólás #30778 Dátum: 2016.03.23 szerda, 12:13:05 »

.... Értelmezzük, hogy szerinted mi a beavatkozó egység. Ha a rendőr, akkor egy fix rendszerhez tényleg nem "csatlakozik" ilyen. Ha az, hogy elindul az eljárás, akkor meg csatlakozik. Nem tudom mit értesz rajta, mert számomra a csatlakozik valamilyen elektronikus, mechanikus dolgot jelent ebben a környezetben.

Idézőjelbe olyat tegyél, amit valóban én írtam. Én arról írtam, h kell egy kapcsolódó beavatkozó egység. Te arról, hogy "A szabályos kanyarodást és sávváltást is automatikusan jelzi a rendszer, csak úgy mint a biztonsági öv, telefonálás szabálysértését." Nem tudom, te milyen környezetben gondolod azt, h a jelzés már a hamis rendszám ellen értelmezhető beavatkozó egység, sőt, már azt sem értem, h milyen eljárás indul el a hamis rendszámú autó kiemelésére, vélelmezve, hogy annak vállalható időn belül eredménye is születik. Ilyenre csak a mobil - autóba telepített - rendszereknél van gyakorlati értelme.

... azt írtam, hogy a szabálytalanság alapján a rendszer szépen jelez és elindul a megfelelő eljárás a háttérben...

Pont nem a megfelelő eljárás fog elindulni, hanem küldik a büntetést a vétlen sofőrnek, aki aztán védekezhet, ha tud.

Nem szükséges az, hogy minden felvételt egyenként átnézzenek. ...[/quote]

Az érintett hamis rendszámnál? Dehogynem. Kiküldik a büntetést, megfellebbezik, akkor át kell nézni.
Naplózva
blau4kombi
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6478


E-mail
« Új hozzászólás #30779 Dátum: 2016.03.23 szerda, 12:44:30 »

1et értek Tittával. Én is az elsőre szavaznék. A többi korához és felszereltségéhez képest drága.
Naplózva

2017. MKV 2.0 TDCi Kombi Titanium, Tectonic Silver \m/
ex:2012. MKIV 2.0 TDCi Kombi Champion Trend, Black Pather Metal és egy fake kipuff
ex:2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Ghia, Blazer Blue, teniszlabda a vonóhorgon.
Bandy
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 521


2016 MK5 Mondeo 2.0 TDCI 150/180/205LE Tit Design


E-mail
« Új hozzászólás #30780 Dátum: 2016.03.23 szerda, 12:52:09 »

Szia, az első ugyanaz, mint ez:
http://www.hasznaltauto.hu/auto/ford/mondeo/ford_mondeo_turnier_2.0_tdci_titanium-x-9530659

Szerintem is ez érheti meg a legjobban. Amúgy már nézegetem én is egy ideje, 2.65-ért is volt fent, amit most linkeltem, ők pár napja vitték csak lejjebb az árat. Ghiat is szépen kipofozták/ jó állapotban van kép alapján, meg elég jól felszerelt. Trendet ezek közül mondjuk nem vennék, se alufelni, meg azok az ülések személy szerint közel se olyan kényelmesek, mint a titaniumé.
AAA kereskedésről sok( vagyis eddig szinte semmi ) jót nem hallottam, meg ambiente-nek hirdeti a titaniumot is.
Naplózva

Mivel az okos enged, már rég a hülyék uralkodnak
kotta_cs
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2304



E-mail
« Új hozzászólás #30781 Dátum: 2016.03.23 szerda, 12:55:00 »

Idézőjelbe olyat tegyél, amit valóban én írtam. Én arról írtam, h kell egy kapcsolódó beavatkozó egység. Te arról, hogy "A szabályos kanyarodást és sávváltást is automatikusan jelzi a rendszer, csak úgy mint a biztonsági öv, telefonálás szabálysértését." Nem tudom, te milyen környezetben gondolod azt, h a jelzés már a hamis rendszám ellen értelmezhető beavatkozó egység, sőt, már azt sem értem, h milyen eljárás indul el a hamis rendszámú autó kiemelésére, vélelmezve, hogy annak vállalható időn belül eredménye is születik. Ilyenre csak a mobil - autóba telepített - rendszereknél van gyakorlati értelme.

Pont nem a megfelelő eljárás fog elindulni, hanem küldik a büntetést a vétlen sofőrnek, aki aztán védekezhet, ha tud.

Nem szükséges az, hogy minden felvételt egyenként átnézzenek. ...

Az érintett hamis rendszámnál? Dehogynem. Kiküldik a büntetést, megfellebbezik, akkor át kell nézni.

úgy érzem elbeszélünk egymás mellett. Én nem a hamis rendszámú autók kiemelésére írtam ezt, hanem általánosságban erre a többkamerás rögzített cuccra. A kapcsolódó beavatkozó egységet akkor sem értem, hogy mire gondolsz. A rendőrökre akik lekapcsolják az autót?

szóval két külön dologról beszélünk. Ha jól értem te kifejezetten a hamis rendszámú autók elkapásáról írsz, én meg általánosságban, hogy mit tud az a rendszer és ha szabálytalanságot észlel, akkor automatikusan elindítja a szabálysértési eljárás műveletét, ami természetesen azzal indul, hogy egy rendőrségi szabálysértési előadó megnézi a felvételt.

Naplózva

-=újra=-
2006 Grand Cherokee 3.0 CRD V6 Limited
Anya: 2007 Mondeo MK4 1.8TDCi
ex: 2007 Mondeo MK4 2.0TDCi
ex: 2002 Mondeo MK3 1.8 aranybogár
ex: egyéb fordok
Llort Eht
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2209



E-mail
« Új hozzászólás #30782 Dátum: 2016.03.23 szerda, 13:45:14 »

úgy érzem elbeszélünk egymás mellett. Én nem a hamis rendszámú autók kiemelésére írtam ezt, hanem általánosságban erre a többkamerás rögzített cuccra. A kapcsolódó beavatkozó egységet akkor sem értem, hogy mire gondolsz. A rendőrökre akik lekapcsolják az autót?

szóval két külön dologról beszélünk. Ha jól értem te kifejezetten a hamis rendszámú autók elkapásáról írsz, én meg általánosságban, hogy mit tud az a rendszer és ha szabálytalanságot észlel, akkor automatikusan elindítja a szabálysértési eljárás műveletét, ami természetesen azzal indul, hogy egy rendőrségi szabálysértési előadó megnézi a felvételt.



Egyre izgibb ez a diskurzus, már-már agyrágóbogári magasságok!  nyes

Úgysem lesz igaza egyikőtöknek sem, úgy, hogy mindkettőtöknek igaza lesz!  eplus2 eplus2

Hogy lehet az MK4 FL tükörborítását lepattintani?
Naplózva

Ex: Mondeo 2002. TDCi Ghia
Ex: Mondeo 2011. MK4 Turnier Tit-S 163ps

Off: Insignia 2019 st. gsi
titta
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3584



« Új hozzászólás #30783 Dátum: 2016.03.23 szerda, 13:55:46 »

Egyre izgibb ez a diskurzus, már-már agyrágóbogári magasságok!  nyes

Úgysem lesz igaza egyikőtöknek sem, úgy, hogy mindkettőtöknek igaza lesz!  eplus2 eplus2

Hogy lehet az MK4 FL tükörborítását lepattintani?

Nagy csavarhúzó? Pajszer? Féltégla?
Naplózva

Mondeo kombi MKIV 2013 2.0 TDCI 140 163 Le Titanium
ex. Mondeo kombi MKIII 2001 2.0 TDCI 132 Le Trend
kotta_cs
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2304



E-mail
« Új hozzászólás #30784 Dátum: 2016.03.23 szerda, 13:57:30 »

Egyre izgibb ez a diskurzus, már-már agyrágóbogári magasságok!  nyes

Úgysem lesz igaza egyikőtöknek sem, úgy, hogy mindkettőtöknek igaza lesz!  eplus2 eplus2

 taps



Naplózva

-=újra=-
2006 Grand Cherokee 3.0 CRD V6 Limited
Anya: 2007 Mondeo MK4 1.8TDCi
ex: 2007 Mondeo MK4 2.0TDCi
ex: 2002 Mondeo MK3 1.8 aranybogár
ex: egyéb fordok
blau4kombi
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6478


E-mail
« Új hozzászólás #30785 Dátum: 2016.03.23 szerda, 14:14:02 »

Nagy csavarhúzó? Pajszer? Féltégla?
Na, most nincs igazad! KA-LA-PÁCS!  Cheesy
Naplózva

2017. MKV 2.0 TDCi Kombi Titanium, Tectonic Silver \m/
ex:2012. MKIV 2.0 TDCi Kombi Champion Trend, Black Pather Metal és egy fake kipuff
ex:2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Ghia, Blazer Blue, teniszlabda a vonóhorgon.
titta
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3584



« Új hozzászólás #30786 Dátum: 2016.03.23 szerda, 14:29:30 »

Na, most nincs igazad! KA-LA-PÁCS!  Cheesy

Samut nem mertem írni, féltem hogy az egész tükröt lekapja vele.  nyes
Naplózva

Mondeo kombi MKIV 2013 2.0 TDCI 140 163 Le Titanium
ex. Mondeo kombi MKIII 2001 2.0 TDCI 132 Le Trend
blau4kombi
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6478


E-mail
« Új hozzászólás #30787 Dátum: 2016.03.23 szerda, 14:45:48 »

Samut nem mertem írni, féltem hogy az egész tükröt lekapja vele.  nyes
Mé? Nem az a cél?Huh?  Grin
Naplózva

2017. MKV 2.0 TDCi Kombi Titanium, Tectonic Silver \m/
ex:2012. MKIV 2.0 TDCi Kombi Champion Trend, Black Pather Metal és egy fake kipuff
ex:2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Ghia, Blazer Blue, teniszlabda a vonóhorgon.
Llort Eht
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2209



E-mail
« Új hozzászólás #30788 Dátum: 2016.03.23 szerda, 15:06:15 »

Mé? Nem az a cél?Huh?  Grin

Kösz Srácok!  duhos2 duhos2

Nem akartok egy karosszéria-műhelyt nyitni? A szaktudásotok már adott...  eplus2 eplus2
Naplózva

Ex: Mondeo 2002. TDCi Ghia
Ex: Mondeo 2011. MK4 Turnier Tit-S 163ps

Off: Insignia 2019 st. gsi
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26668


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #30789 Dátum: 2016.03.23 szerda, 15:15:43 »



Hogy lehet az MK4 FL tükörborítását lepattintani?

Alfot kérd meg, "roppant" profi benne...  eplus2 hehe
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
Llort Eht
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2209



E-mail
« Új hozzászólás #30790 Dátum: 2016.03.23 szerda, 15:21:53 »

Alfot kérd meg, "roppant" profi benne...  eplus2 hehe

Naon köszi Imot! A szülinapodon lesz mini?  eplus2 eplus2
Naplózva

Ex: Mondeo 2002. TDCi Ghia
Ex: Mondeo 2011. MK4 Turnier Tit-S 163ps

Off: Insignia 2019 st. gsi
blau4kombi
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6478


E-mail
« Új hozzászólás #30791 Dátum: 2016.03.23 szerda, 15:36:27 »

Kösz Srácok!  duhos2 duhos2

Nem akartok egy karosszéria-műhelyt nyitni? A szaktudásotok már adott...  eplus2 eplus2
Látod, látod! Nem kellett volna ránk bíznod a hátsó spoiler felszerelését.   Grin
Naplózva

2017. MKV 2.0 TDCi Kombi Titanium, Tectonic Silver \m/
ex:2012. MKIV 2.0 TDCi Kombi Champion Trend, Black Pather Metal és egy fake kipuff
ex:2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Ghia, Blazer Blue, teniszlabda a vonóhorgon.
BJ75
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 27



E-mail
« Új hozzászólás #30792 Dátum: 2016.03.23 szerda, 20:31:40 »

Sziasztok!Ma megnéztem ezt az autót:http://www.hasznaltauto.hu/auto/ford/mondeo/ford_mondeo_turnier_2.0_tdci_ghia_friss_muszaki._1_ev_garancia-9954289
Hollandiábol hozták egy hete,elég egyben van az indításnál 3-4mp tekerés volt mire beindult.1év garanciát vállalnak a motorra és a váltóra.EBBEN LEHET ÁTVERÉS?
A hétvégén még ránézek ezekre is:
http://www.hasznaltauto.hu/auto/ford/mondeo/ford_mondeo_turnier_2.0_tdci_titanium-x_magyar.szervizkonyv-9961652
http://www.hasznaltauto.hu/auto/ford/mondeo/ford_mondeo_turnier_2.0_tdci_titanium_led.f.ules.tempomat.16kf-9958852
Vélemény?Köszönöm
Naplózva

2008 Ford Mondeo MK4 2.0 TDCI Ghia
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48500



« Új hozzászólás #30793 Dátum: 2016.03.23 szerda, 20:33:58 »

Alfot kérd meg, "roppant" profi benne...  eplus2 hehe
vigyor3
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
optikal
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 93



« Új hozzászólás #30794 Dátum: 2016.03.23 szerda, 20:38:37 »

Sziasztok!Ma megnéztem ezt az autót:http://www.hasznaltauto.hu/auto/ford/mondeo/ford_mondeo_turnier_2.0_tdci_ghia_friss_muszaki._1_ev_garancia-9954289
Hollandiábol hozták egy hete,elég egyben van az indításnál 3-4mp tekerés volt mire beindult.1év garanciát vállalnak a motorra és a váltóra.EBBEN LEHET ÁTVERÉS?
A hétvégén még ránézek ezekre is:
http://www.hasznaltauto.hu/auto/ford/mondeo/ford_mondeo_turnier_2.0_tdci_titanium-x_magyar.szervizkonyv-9961652
http://www.hasznaltauto.hu/auto/ford/mondeo/ford_mondeo_turnier_2.0_tdci_titanium_led.f.ules.tempomat.16kf-9958852
Vélemény?Köszönöm

A hosszú tekerés az lehet rossz aksi is (jó esetben) amikor én megvettem ugyan ezt csinálta.
Naplózva

2009 2.0TDCI 140LE Kombi
Sakos
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4945



E-mail
« Új hozzászólás #30795 Dátum: 2016.03.23 szerda, 20:39:36 »

Sziasztok!Ma megnéztem ezt az autót:http://www.hasznaltauto.hu/auto/ford/mondeo/ford_mondeo_turnier_2.0_tdci_ghia_friss_muszaki._1_ev_garancia-9954289
Hollandiábol hozták egy hete,elég egyben van az indításnál 3-4mp tekerés volt mire beindult.1év garanciát vállalnak a motorra és a váltóra.EBBEN LEHET ÁTVERÉS?
A hétvégén még ránézek ezekre is:
http://www.hasznaltauto.hu/auto/ford/mondeo/ford_mondeo_turnier_2.0_tdci_titanium-x_magyar.szervizkonyv-9961652
http://www.hasznaltauto.hu/auto/ford/mondeo/ford_mondeo_turnier_2.0_tdci_titanium_led.f.ules.tempomat.16kf-9958852
Vélemény?Köszönöm
Ez a garancia jó, de ne értékeld túl. Ez egyfajta biztosítás, amit a kereskedő megköt. Elég korlátozott lehet, hogy valójában mire is terjed ki. A befecskendező rendszerre vagy a turbóra jellemzően nem.
Naplózva

2.0TDCi Titanium 211LE PS - 2016 Kék fenevad
Sakos
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4945



E-mail
« Új hozzászólás #30796 Dátum: 2016.03.23 szerda, 20:40:33 »

A hosszú tekerés az lehet rossz aksi is (jó esetben) amikor én megvettem ugyan ezt csinálta.
Az a lassú tekerés, amire gondolsz szerintem.
Naplózva

2.0TDCi Titanium 211LE PS - 2016 Kék fenevad
Zsolteey
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8152



E-mail
« Új hozzászólás #30797 Dátum: 2016.03.23 szerda, 20:51:32 »

Sziasztok!Ma megnéztem ezt az autót:http://www.hasznaltauto.hu/auto/ford/mondeo/ford_mondeo_turnier_2.0_tdci_ghia_friss_muszaki._1_ev_garancia-9954289
Hollandiábol hozták egy hete,elég egyben van az indításnál 3-4mp tekerés volt mire beindult.1év garanciát vállalnak a motorra és a váltóra.EBBEN LEHET ÁTVERÉS?
A hétvégén még ránézek ezekre is:
http://www.hasznaltauto.hu/auto/ford/mondeo/ford_mondeo_turnier_2.0_tdci_titanium-x_magyar.szervizkonyv-9961652
http://www.hasznaltauto.hu/auto/ford/mondeo/ford_mondeo_turnier_2.0_tdci_titanium_led.f.ules.tempomat.16kf-9958852
Vélemény?Köszönöm

Rosszmáj ON: ha valami baj lesz, arra VÉLETLENÜL pont nem lesz érvényes a garancia...
Naplózva

"If it ain't broke, don't fix it."

MKIV 2011 2.2 TDCI 200 Le AWF21 Titanium-S kombi, alias Kismackó
MKIII 2006 2.2 TDCI 155 Le Ghia kombi, alias Moncsi

múlt:
MKIII 2001 2.0 TDDI 115 Le Ghia kombi, alias Jógi
optikal
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 93



« Új hozzászólás #30798 Dátum: 2016.03.23 szerda, 20:54:09 »

Az a lassú tekerés, amire gondolsz szerintem.
Nem.Amikor megvettem az autót 1 hónapja és hazahoztam leállítás után 2 órán keresztül nem lett elindítva aztán indításnál sokáig tekert és beálltam vele a garázsba másnap kinyiffant az aksi.Az új aksival pöccre indul azóta is.Bár tény hogy ha sokáig teker más gond is lehet de ne legyen.

Szerk.: Jogos...a garanciát felejtsd el.
Naplózva

2009 2.0TDCI 140LE Kombi
Bandy
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 521


2016 MK5 Mondeo 2.0 TDCI 150/180/205LE Tit Design


E-mail
« Új hozzászólás #30799 Dátum: 2016.03.23 szerda, 22:14:58 »

Sziasztok!Ma megnéztem ezt az autót:http://www.hasznaltauto.hu/auto/ford/mondeo/ford_mondeo_turnier_2.0_tdci_ghia_friss_muszaki._1_ev_garancia-9954289
Hollandiábol hozták egy hete,elég egyben van az indításnál 3-4mp tekerés volt mire beindult.1év garanciát vállalnak a motorra és a váltóra.EBBEN LEHET ÁTVERÉS?
A hétvégén még ránézek ezekre is:
http://www.hasznaltauto.hu/auto/ford/mondeo/ford_mondeo_turnier_2.0_tdci_titanium-x_magyar.szervizkonyv-9961652
http://www.hasznaltauto.hu/auto/ford/mondeo/ford_mondeo_turnier_2.0_tdci_titanium_led.f.ules.tempomat.16kf-9958852
Vélemény?Köszönöm
Barátomnak zárlatos lett az akku, neki másfél hét állás után az indítógombbal(azt nézem ebben is az van) nem is tekert már, meg se próbálta. Kulcs amúgy ilyen volt 2008ban is már? Barátomé még ilyen hibrid(2007), olyan, mint a bicskakulcsos kinézetre, csak nincs rajta a gomb, meg nagyon picit el is tér a mérete tőlük(tehát az alin rendelt védőgumi nem ment rá). A garancia amúgy sztem is csak parasztvakítás. Valamint azért az értelmesebb kereskedés ráteszi töltőre az akkukat néhanapján( főleg 1 behozottnál illik ). Ezek után el tudom képzelni mennyire vannak tisztában a "kitűnő" állapotával.

Apámnak volt hasonló, először akkut cseréltünk benne, de utána is tekert, végül az indítómotor meg is adta magát, csere óta pöcc röff.
Naplózva

Mivel az okos enged, már rég a hülyék uralkodnak
Oldalak: 1 ... 609 610 611 612 613 614 615 [616] 617 618 619 620 621 622 623 ... 799   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.112 másodperc alatt készült el 25 lekéréssel.