Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.07.02 kedd, 08:40:14 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 31 32 33 34 35 36 37 [38] 39 40 41 42 43 44 45 ... 798   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: MK4 Általános kérdések  (Megtekintve 11287809 alkalommal)
0 Felhasználó és 38 vendég van a témában
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #1850 Dátum: 2007.11.28 szerda, 11:27:00 »

ja, es ugye ez teves adat,mert 143le-s a motor. a 130-as csak az autotataval szereltben van. es a forgalmiba is ez a 130le kerult, ami egy maganszemelynel mar jelent valamit a sulyadoban, ami ugye mar teljesitmenyalapu. vagy lesz?
Szerintem meg 140. Elég zavaró, de mindenhová hibásan írják - az egyiket. Most vagy 143, vagy 140...
A forgalmiba lóerő nem szokott kerülni, hanem kW.

A valosagban meg szinten mas a LE. Gyakorlatilag halal mind1 mit irnak ide vagy oda. Max. a teljesitmeny ado lesz tobb-kevesebb.
Naplózva

blah blah blah
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1851 Dátum: 2007.11.28 szerda, 11:29:42 »

A valosagban meg szinten mas a LE. Gyakorlatilag halal mind1 mit irnak ide vagy oda. Max. a teljesitmeny ado lesz tobb-kevesebb.
Na a bosszantó meg, az, hogy nem is nagyon tudják megmérni. Mert ugyi a keréken mérik, a főtengelyét csak megsaccolják.
Na de most mi legyen... ha valaki 143-at ír be, javítsam ki? wow1 Ne? Nagy dilemma...
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
razsa
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 360


« Új hozzászólás #1852 Dátum: 2007.11.28 szerda, 11:34:02 »

A valosagban meg szinten mas a LE. Gyakorlatilag halal mind1 mit irnak ide vagy oda. Max. a teljesitmeny ado lesz tobb-kevesebb.
Na a bosszantó meg, az, hogy nem is nagyon tudják megmérni. Mert ugyi a keréken mérik, a főtengelyét csak megsaccolják.
Na de most mi legyen... ha valaki 143-at ír be, javítsam ki? wow1 Ne? Nagy dilemma...

 taps Sztem hagyjad, mert én úgy tudom,h a 143 a helyes. Katalógusban, árlistában, kézikönyvben is 143 van.Azon kívül azért is indokolt lehet a pontosan 143 lóerő, mert a Passat pedig pontosan 140....
Naplózva

MK3 Ghia 2.0 145LE Benzin 2002/10 - 5 ajtós
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #1853 Dátum: 2007.11.28 szerda, 11:35:36 »

A valosagban meg szinten mas a LE. Gyakorlatilag halal mind1 mit irnak ide vagy oda. Max. a teljesitmeny ado lesz tobb-kevesebb.
Na a bosszantó meg, az, hogy nem is nagyon tudják megmérni. Mert ugyi a keréken mérik, a főtengelyét csak megsaccolják.
Na de most mi legyen... ha valaki 143-at ír be, javítsam ki? wow1 Ne? Nagy dilemma...

Semmi ne legyen. Egyszeruen ne is torodj vele, mert csak felesleges csesztetes. 1ik atuo teljesitmenye sem annyi mint amit a gyar mond. A tied sem 130LE.
Ha figyelembe vesszuk a gyartasi tureseket ami helyenkent lehet akar min. 5%, akkor rogton nem igaz az, amit a gyar allit. kb. annyi es kesz.  wave
Eza LE dolog pont olyan, mint a gyari atlag fogyi. Tajekoztato jellegu.
« Utoljára szerkesztve: 2007.11.28 szerda, 11:40:57 írta zacci » Naplózva

blah blah blah
homer
Vendég
« Új hozzászólás #1854 Dátum: 2007.11.28 szerda, 11:36:12 »

Szerintem meg 140. Elég zavaró, de mindenhová hibásan írják - az egyiket. Most vagy 143, vagy 140...
A forgalmiba lóerő nem szokott kerülni, hanem kW.

persze hogy kW van a forgalmiban, nem ugy gondoltam, h le-t irtak be. de tevesen a kisebb motornak a teljesitmenye van benne. az, hogy 140 v 143 nagyon nem izgat engem, a szalonokban 143 van irva. ettol meg nem lesz nagyobb a micsodam Wink

amugy meg azert nem trend/x, mert ez volt meg hamar. igy kompromisszumot kotottem Wink minek nekem szines szelesvasznu kijelzo arra, hogy mekkora a guminyomasom, meg hogy melyik ajto van nyitva? a fenyszorok allapotat itt jelzi ki, de a kodlampaket meg hagyomanyosan. hat noooomalis? Wink
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1855 Dátum: 2007.11.28 szerda, 11:40:11 »

amugy meg azert nem trend/x, mert ez volt meg hamar. igy kompromisszumot kotottem Wink minek nekem szines szelesvasznu kijelzo arra, hogy mekkora a guminyomasom, meg hogy melyik ajto van nyitva? a fenyszorok allapotat itt jelzi ki, de a kodlampaket meg hagyomanyosan. hat noooomalis? Wink

Nem tudtál várni 2 hónapot, hogy több extrád legyen? Te türelmetlen, te... aki befalod a csokit papírostul...
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Szappy
Vendég
« Új hozzászólás #1856 Dátum: 2007.11.28 szerda, 11:54:00 »

Nem tudtál várni 2 hónapot, hogy több extrád legyen? Te türelmetlen, te... aki befalod a csokit papírostul...
Ha visszaolvasod az indexet, akkor láthatod, hogy így is igen sokat várt rá.
Még valamikor év elején írt, hogy mondeo/avensis párosból választana.
Akkor azt a tanácsot kapta, hogy nem érdemes olyan sokat várnia a Mondeora, vegyen Avensis-t.
Ennek ellenére - nagyon dícséretes módon - mégis kivárta a Mondeot  taps
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1857 Dátum: 2007.11.28 szerda, 12:00:46 »

Nem tudtál várni 2 hónapot, hogy több extrád legyen? Te türelmetlen, te... aki befalod a csokit papírostul...
Ha visszaolvasod az indexet, akkor láthatod, hogy így is igen sokat várt rá.
Még valamikor év elején írt, hogy mondeo/avensis párosból választana.
Akkor azt a tanácsot kapta, hogy nem érdemes olyan sokat várnia a Mondeora, vegyen Avensis-t.
Ennek ellenére - nagyon dícséretes módon - mégis kivárta a Mondeot  taps

Visszavonom, hogy türelmetlen voltál...
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
homer
Vendég
« Új hozzászólás #1858 Dátum: 2007.11.28 szerda, 12:10:28 »

amugy meg azert nem trend/x, mert ez volt meg hamar. igy kompromisszumot kotottem Wink minek nekem szines szelesvasznu kijelzo arra, hogy mekkora a guminyomasom, meg hogy melyik ajto van nyitva? a fenyszorok allapotat itt jelzi ki, de a kodlampaket meg hagyomanyosan. hat noooomalis? Wink

Nem tudtál várni 2 hónapot, hogy több extrád legyen? Te türelmetlen, te... aki befalod a csokit papírostul...

1. mivel lett volna tobb benne?
2. nem szeretem a csokit. max evi 1-2 alkalommal eszem ilyet.
Naplózva
sgabo
Vendég
« Új hozzászólás #1859 Dátum: 2007.11.28 szerda, 12:22:03 »

1. mivel lett volna tobb benne?
2. nem szeretem a csokit. max evi 1-2 alkalommal eszem ilyet.

üdv a klubban! én viszont türelmetlen vagyok és befalom papírostul a csokit, ha nem rskz fel az új gépről fotókat!  vigyor3  taps worship

most olvasom, hogy az ávenszissz helyett lett mondejó, szerintem jól választottál!  eljen
Naplózva
razsa
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 360


« Új hozzászólás #1860 Dátum: 2007.11.28 szerda, 12:28:28 »

amugy meg azert nem trend/x, mert ez volt meg hamar. igy kompromisszumot kotottem Wink minek nekem szines szelesvasznu kijelzo arra, hogy mekkora a guminyomasom, meg hogy melyik ajto van nyitva? a fenyszorok allapotat itt jelzi ki, de a kodlampaket meg hagyomanyosan. hat noooomalis? Wink

Nem tudtál várni 2 hónapot, hogy több extrád legyen? Te türelmetlen, te... aki befalod a csokit papírostul...

1. mivel lett volna tobb benne?
2. nem szeretem a csokit. max evi 1-2 alkalommal eszem ilyet.

Külső: alapból felnik, h titanium X akkor 17"es, krómablakkeret,ezüst első hűtőrács, kékes üvekeg.
Belső: bőr/plüss ülések, fémhatású középkonzol,automata belső tükör, színes fed comp, hátul ülőknek is légbefúvó,krómkeret a hangszórók körül, lábtér+külső tükrök világítása,ülésfűtés(X),tempomat,szélvédő fűtés(X) most így hírtelen ennyi.ha jól sejtem Sony hifi tiedben is benne van.
Naplózva

MK3 Ghia 2.0 145LE Benzin 2002/10 - 5 ajtós
sgabo
Vendég
« Új hozzászólás #1861 Dátum: 2007.11.28 szerda, 12:30:29 »

Külső: alapból felnik, h titanium X akkor 17"es, krómablakkeret,ezüst első hűtőrács, kékes üvekeg.
Belső: bőr/plüss ülések, fémhatású középkonzol,automata belső tükör, színes fed comp, hátul ülőknek is légbefúvó,krómkeret a hangszórók körül, lábtér+külső tükrök világítása,ülésfűtés(X),tempomat,szélvédő fűtés(X) most így hírtelen ennyi.ha jól sejtem Sony hifi tiedben is benne van.

ezek azóta kerültek bele az alapfelszereltségbe vagy mi?  Huh?
Naplózva
homer
Vendég
« Új hozzászólás #1862 Dátum: 2007.11.28 szerda, 12:47:17 »

Külső: alapból felnik, h titanium X akkor 17"es, krómablakkeret,ezüst első hűtőrács, kékes üvekeg.
Belső: bőr/plüss ülések, fémhatású középkonzol,automata belső tükör, színes fed comp, hátul ülőknek is légbefúvó,krómkeret a hangszórók körül, lábtér+külső tükrök világítása,ülésfűtés(X),tempomat,szélvédő fűtés(X) most így hírtelen ennyi.ha jól sejtem Sony hifi tiedben is benne van.

ami ezek kozul ebben nincs benne: krom kulso keretek, ezust elso racs, bor ules, szines fedcomp (errol irtam nehany hsz-el korabban, hogy mire jo vagy sem), es talan a hatso legbefuvo (ezt hol keressem?), kek szelvedo. a tobbi benne van a sonyval, szelvedofutessel egyetemben. sztem a belso is krom, de majd a kepek alapjan eldontitek. az alufelni plusz 200 volt, majd tavasszal kerekcserekor kerul fel. mellekelek kepeket.
ize. ezekkel a kepekke problem van, valami blokkolja. utanajarok.
« Utoljára szerkesztve: 2007.11.28 szerda, 12:49:54 írta homer » Naplózva
homer
Vendég
« Új hozzászólás #1863 Dátum: 2007.11.28 szerda, 12:55:31 »

nem jon ossze, beteszek rola linkeket:
http://imgfrm.index.hu/imgfrm/1/4/8/9/BIG_0003441489.jpg
http://imgfrm.index.hu/imgfrm/1/5/6/1/BIG_0003441561.jpg
http://imgfrm.index.hu/imgfrm/0/2/0/1/BIG_0003600201.jpg
Naplózva
homer
Vendég
« Új hozzászólás #1864 Dátum: 2007.11.28 szerda, 13:02:39 »

az elobb az arlistanal csak megjegyeztem a csomagok neveit, akkor itt a tartalmuk. egy kerdesem lenne az utolso tetelhez. mit takar az _Auto headlamps(HU contained in Mkt Flex Pack 21)_ opcio?

Audió Csomag I:                                 200 000 Ft
(SONY CD rádió 8hangszóróval, karos távirányítóval, AV csatlakozóval)
Telefonos előkészítés „B”(Bluetooth kéznélküli telefon előkészítés)angol/német                     
Comfort csomag:                              164 000 Ft
(Szabályozható fűthető első ülések, Elektromosan állítható, behajtható,    
színrefújt, fűthető külső visszapillantó tükrök, tükörházba integrált kilépővilágítással,
 első és hátsó tolatóradar)

Technikai csomag:                              255 000 Ft
Biztonsági csomag 7(kettős központizár, térérzékelős riasztó, kulcs nélküli indító rendszer,
 távirányító a kulcsnélküli indító rendszerhez, sebességtartó automatika)

Visibility csomag 2:                             140 000 Ft
Automatikusan elsötétülő belső tükör (Tartalmazza az esőérzékelős
automata ablaktörlőt, ködlámpát és a látási viszonyoknak megfelelő
automatikus fényszóróvezérlést), Fűthető első szélvédő és ablakmosó fúvókák
Auto headlamps(HU contained in Mkt Flex Pack 21)
Naplózva
sgabo
Vendég
« Új hozzászólás #1865 Dátum: 2007.11.28 szerda, 13:06:32 »


gyönyörű! gratula a géphez! a belső is kezd egyre jobban tetszeni, de szigorúan ezüstben, a paradicsomfa betét nem yo... vigyor3
majd nézd meg az első rendszámodat, valami fekete biszbasz rá van ragadva, nem lehet leolvasni, neohgy mebüntizzen a rendőr!  eplus2 worship wave
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #1866 Dátum: 2007.11.28 szerda, 13:21:07 »


 eljen De igy akepek alapjan, mintha hianyozna rola a tanksapka zar Cool  eplus2 vigyor3 wave worship Csak ugratlak  Wink
Naplózva

blah blah blah
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1867 Dátum: 2007.11.28 szerda, 14:04:18 »

Auto headlamps=automatikusan kapcsolódó első lámpa. A lámpának van auto állása, és sötétben felkapcsolja.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
homer
Vendég
« Új hozzászólás #1868 Dátum: 2007.11.28 szerda, 14:06:41 »

Auto headlamps=automatikusan kapcsolódó első lámpa. A lámpának van auto állása, és sötétben felkapcsolja.
thx, igy mar vilagos. tenyleg van olyan.
Naplózva
razsa
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 360


« Új hozzászólás #1869 Dátum: 2007.11.28 szerda, 15:56:36 »

Külső: alapból felnik, h titanium X akkor 17"es, krómablakkeret,ezüst első hűtőrács, kékes üvekeg.
Belső: bőr/plüss ülések, fémhatású középkonzol,automata belső tükör, színes fed comp, hátul ülőknek is légbefúvó,krómkeret a hangszórók körül, lábtér+külső tükrök világítása,ülésfűtés(X),tempomat,szélvédő fűtés(X) most így hírtelen ennyi.ha jól sejtem Sony hifi tiedben is benne van.

ami ezek kozul ebben nincs benne: krom kulso keretek, ezust elso racs, bor ules, szines fedcomp (errol irtam nehany hsz-el korabban, hogy mire jo vagy sem), es talan a hatso legbefuvo (ezt hol keressem?), kek szelvedo. a tobbi benne van a sonyval, szelvedofutessel egyetemben. sztem a belso is krom, de majd a kepek alapjan eldontitek. az alufelni plusz 200 volt, majd tavasszal kerekcserekor kerul fel. mellekelek kepeket.
ize. ezekkel a kepekke problem van, valami blokkolja. utanajarok.

Igen tényleg majdnem minden benne van, de a középkonzol csak le van fújva ezüstre, nem  fémhatású de nem lényeges..
A hátsó légbefúvó a B oszlopon van rajta, de azt külön rendelni nem lehet,a ghia/titaniumtól van benne alapból.A többi okés.
Naplózva

MK3 Ghia 2.0 145LE Benzin 2002/10 - 5 ajtós
Sakos
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4943



E-mail
« Új hozzászólás #1870 Dátum: 2007.11.28 szerda, 18:05:30 »


 eljen De igy akepek alapjan, mintha hianyozna rola a tanksapka zar Cool  eplus2 vigyor3 wave worship Csak ugratlak  Wink

Ha jól emlékszem a Dacianál is feláras extra volt a zárható tanksapka. nyes
Naplózva

2.0TDCi Titanium 211LE PS - 2016 Kék fenevad
bucho
Vendég
« Új hozzászólás #1871 Dátum: 2007.11.28 szerda, 22:42:52 »

na akkor bevagom ide mi van benne a listaaron felul:
FORD Mondeo Trend 2.0l TDCi (130 LE) 5 ajtós Manuális 6 váltó (Limitált) DÍZEL   
ja, es ugye ez teves adat,mert 143le-s a motor. a 130-as csak az autotataval szereltben van. es a forgalmiba is ez a 130le kerult, ami egy maganszemelynel mar jelent valamit a sulyadoban, ami ugye mar teljesitmenyalapu. vagy lesz?
[/quote]

A teljesítmény nem téves, valóban Mo.-on csak automatával rendelhető, de nincs ez mindenhol így.
Naplózva
homer
Vendég
« Új hozzászólás #1872 Dátum: 2007.11.29 csütörtök, 10:22:04 »

na vannak fejlemenyek. tegnap kiment a level a kereskedesbe. ma jon hivatalos valasz. elozetesen annyit mar megtudtam, hogy ez nem bug, hanem feature Sad, szoval gazos a dolog. tudtok valami nemzetkozi forumot, ahol meg lehetne erdeklodni, hogy mashol is ennek van elkonyvelve a dolog? eloszor megvarom a hivatalos valaszt, majd kozzeteszem.
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #1873 Dátum: 2007.11.29 csütörtök, 10:24:44 »

...ez nem bug, hanem feature Sad

LOL
Eza hozzaallas valahonnan ismeros... fejvakaras

ok, nade mi ebben a feature ?  nyes

Esetleg www.fordmondeo.org ?
De ha globalisan lesporoltak ezta cuccot, akkor joval feljebb kell menni, mint a szimpla kereskedo. De jol csinaltad, hogy eloszor a kereskedon keresztul kontaktoltal. Ha megjott a hivatalos valasz es az szamodra nem pozitiv, akkor erdemes tovabb menni. Irj a Ford hungarynak, aztan az europai fordnak.  Ha nagyon bunko a ford hungary, akkor irj a totalcar autojogaszanak, hatha mond ra valamit. ha nem jarsz sikerrel, akkor esetleg keresd meg a TV ugyvedjet...
En konkretan nagyon nem csipem az ilyen "nem bug, hanem feature" kampo dumakat. Ilyet az M$ szokott csinazni...Nem azert adtal ki tobb mint 7millat, hogy egy kisporolt zar helyet nezegess minden tankolasnal. Persze ertheto es sajna varhato volt eza hozzaallas. Nem keves piizbe kerulne a gyartonak minden uj Mondiba beszerelni ezt a zar kutyut, ezert is probaljak feature-kent beallitani egy hianyossagot. De ha ezt annyiban hagyjuk akkor mi lesz a kov. huzas ? Mit fognak kisporolni ? A tankfedelet ? Eleg csak a vezeto oldalara kilincset tenni ? A tobbi ajtot meg nyisd belulrol ?
Sok sikert ! Majd irj a fejlemenyekrol ! wave
« Utoljára szerkesztve: 2007.11.29 csütörtök, 10:36:13 írta zacci » Naplózva

blah blah blah
homer
Vendég
« Új hozzászólás #1874 Dátum: 2007.11.29 csütörtök, 10:58:40 »

...ez nem bug, hanem feature :(

LOL
Eza hozzaallas valahonnan ismeros... :fejvakaras:

ok, nade mi ebben a feature ?  :nyes:

Esetleg www.fordmondeo.org ?


en fogalmaztam igy az attetelesen kapott valaszt, hogy feature. varjuk meg a valaszt, majd utana itelkezzunk. koszi a valaszod, a level fuggvenyeben lepek. azert kerdeztem ra nemzetkozi forumokra, mert hat ismerjuk az itthoni mentalitast, hozzaallast. arra vagyok tulajdonkeppen kivancsi, hogy mas orszagokban hogy allnak hozza ehhez a dologhoz? ott is elkonyvelik tenykent, vagy esetleg tettek mar ez ugyben lepeseket?

ismerunk nagyon sok esetet, amikor gepkocsik 100e-eit kellett visszahivni egy hiba miatt, gondolom a ford nem engedheti meg maganak, hogy elsumakoljon egy ilyen dolgot. jo lenne tobbet megtudni errol a tankcsonk mukodesrol, mennyire megbizhatoan zar, stb. azert a fotokon jol latszodik, hogy koszosodasra azert hajlamos.
Naplózva
Tsory
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7848


Innen legszebb a kilátás :)


WWW
« Új hozzászólás #1875 Dátum: 2007.11.29 csütörtök, 11:21:51 »

en fogalmaztam igy az attetelesen kapott valaszt, hogy feature. varjuk meg a valaszt, majd utana itelkezzunk. koszi a valaszod, a level fuggvenyeben lepek. azert kerdeztem ra nemzetkozi forumokra, mert hat ismerjuk az itthoni mentalitast, hozzaallast. arra vagyok tulajdonkeppen kivancsi, hogy mas orszagokban hogy allnak hozza ehhez a dologhoz? ott is elkonyvelik tenykent, vagy esetleg tettek mar ez ugyben lepeseket?

ismerunk nagyon sok esetet, amikor gepkocsik 100e-eit kellett visszahivni egy hiba miatt, gondolom a ford nem engedheti meg maganak, hogy elsumakoljon egy ilyen dolgot. jo lenne tobbet megtudni errol a tankcsonk mukodesrol, mennyire megbizhatoan zar, stb. azert a fotokon jol latszodik, hogy koszosodasra azert hajlamos.

ez elég nagy hiba. a tanknak zárhatónak kellene lennie. ahogy a képeken elnézegettem a zárásnak elvileg úgy kellene működnie (legalábbis hasonlóképpen) mint pl az audin. ott 1 beugró stift reteszelte a kis fém ablakot. ott a központi vezérelte a stiftet is.
ennél az autónál más a helyzet, mert nincs csavaros tanksapka. ennél én úgy oldottam volna meg, h a fedél tartó műanyagot ék alakúra vágva pont rázárna a beömlő nyílásra, és akkor a beömlő saját gumija tömítene az esetleges szennyeződésektől. ehez persze kevés a központi által vezérelt stiftelés, mert menetközben nincs rászorítás és bejut a por. ezért akár motoros, akár bowdenes megoldással bentről nyithatós lenne a megoldás. amit leírtam az sztem elég egyszerű megoldás, és számomra hihetetlen, h egy ~7M alapárú autó fejlesztésénél erre nem gondolnak Sad vagy akkor vállalni fogják a porlasztócsúcs, és egyéb költséges üzemanyag ellátók örökös garanciális cseréjét!? ... na ezt nem fogják. pedig az alkalmazott módszer ezeknek az idő előtti tönkremeneteléhez vezethet.
homertol "lenyúltam" 1 képet, h melyik műanyagról van szó, melyiket vágnám ék alakúra. szal azt amire a fényezett fedél van fogatva:
Naplózva

KLIKK >>>        <<< KLIKK
homer
Vendég
« Új hozzászólás #1876 Dátum: 2007.11.29 csütörtök, 11:22:48 »

Igen tényleg majdnem minden benne van, de a középkonzol csak le van fújva ezüstre, nem  fémhatású de nem lényeges..
A hátsó légbefúvó a B oszlopon van rajta, de azt külön rendelni nem lehet,a ghia/titaniumtól van benne alapból.A többi okés.

mivel nem tudok megnezni egy ghiat, csak a katalogusra hagyatkozom. (letoltheto a ford.hu-rol). nekem nyomtatva van meg, az eredeti kiadas. abban a trend es a titanium kozepkonzoljanal egy helyen latok kulonbseget. a pohartarto es a sebvalto kornyeke a titaniumnal tenyleg kromozott, de a kozepkonzol (radio, klima kornyeke) mindketonel ugyanugy nez ki.
Naplózva
homer
Vendég
« Új hozzászólás #1877 Dátum: 2007.11.29 csütörtök, 11:28:07 »

kozben megtalaltam a katalogusban, ford easy fuel-nek nevezik ezt a technologiat. az a lenyege, hogy a toltocsonk olyan kialakitasu, hogy meg tudja kulonmboztetni  a benzinhez ill. dizelhez hasznalt toltopisztolyokat, nem engedi meg, hogy bedugd az egyiket a masikba. de ez meg nem ved a koszosodas, direkt karteves ellen. most dolgoznom kell, majd meg utanajarok ennek a neten. fordmondeo.org-ot neztem, nem sok hsz van a forumokban, kicsitt halottnak tunik.
Naplózva
Bazsa
Vendég
« Új hozzászólás #1878 Dátum: 2007.11.29 csütörtök, 11:59:34 »

Ebbe a topikba vissza-vissza nézek naponta, de 1 hete csak a benzinbeöntő nyílásról van szó. Én még más nyílásról sem tudnék ennyit beszélni!
Gyerekek, lapozzunk.  integet2
Naplózva
homer
Vendég
« Új hozzászólás #1879 Dátum: 2007.11.29 csütörtök, 12:01:14 »

Ebbe a topikba vissza-vissza nézek naponta, de 1 hete csak a benzinbeöntő nyílásról van szó. Én még más nyílásról sem tudnék ennyit beszélni!
Gyerekek, lapozzunk.  :integet2:
ha nem lenne ez a nyilas, mirol szolna a topik? :)
Naplózva
fusim
Vendég
« Új hozzászólás #1880 Dátum: 2007.11.29 csütörtök, 12:03:10 »

Ebbe a topikba vissza-vissza nézek naponta, de 1 hete csak a benzinbeöntő nyílásról van szó. Én még más nyílásról sem tudnék ennyit beszélni!
Gyerekek, lapozzunk.  integet2

Na ja, El kell menni a boltba venni egy Fiesta vagy Focus tankajtó zárat lamellákat átkódolni az autó kulcsához befúrni beszerelni és zárható. Max 1-2 óra szerelgetés, lehet a tankaztót újra kell fújni a furat miatt.
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #1881 Dátum: 2007.11.29 csütörtök, 12:04:19 »

kozben megtalaltam a katalogusban, ford easy fuel-nek nevezik ezt a technologiat. az a lenyege, hogy a toltocsonk olyan kialakitasu, hogy meg tudja kulonmboztetni  a benzinhez ill. dizelhez hasznalt toltopisztolyokat, nem engedi meg, hogy bedugd az egyiket a masikba. de ez meg nem ved a koszosodas, direkt karteves ellen. most dolgoznom kell, majd meg utanajarok ennek a neten. fordmondeo.org-ot neztem, nem sok hsz van a forumokban, kicsitt halottnak tunik.

Amirol irsz aza betolto csonk. De itt ugye a zaro fedellel van a bibi.
Naplózva

blah blah blah
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #1882 Dátum: 2007.11.29 csütörtök, 12:05:07 »

Ebbe a topikba vissza-vissza nézek naponta, de 1 hete csak a benzinbeöntő nyílásról van szó. Én még más nyílásról sem tudnék ennyit beszélni!
Gyerekek, lapozzunk.  integet2

Akkor nem olvasod figyelemsen a topicot. Kozben volt szo felszereltsegrol meg kozepkonzolrol stb.
Naplózva

blah blah blah
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #1883 Dátum: 2007.11.29 csütörtök, 12:05:53 »

Ebbe a topikba vissza-vissza nézek naponta, de 1 hete csak a benzinbeöntő nyílásról van szó. Én még más nyílásról sem tudnék ennyit beszélni!
Gyerekek, lapozzunk.  integet2

Na ja, El kell menni a boltba venni egy Fiesta vagy Focus tankajtó zárat lamellákat átkódolni az autó kulcsához befúrni beszerelni és zárható. Max 1-2 óra szerelgetés, lehet a tankaztót újra kell fújni a furat miatt.

Igen, ezaz eljaras egy vadi uj 7.8millas gepen  vigyor3
Es kulonbenis ne adj otleteket, mert lehet a ford hungary olvassa ezta topicot  vigyor3
Naplózva

blah blah blah
Bazsa
Vendég
« Új hozzászólás #1884 Dátum: 2007.11.29 csütörtök, 12:06:01 »

Ebbe a topikba vissza-vissza nézek naponta, de 1 hete csak a benzinbeöntő nyílásról van szó. Én még más nyílásról sem tudnék ennyit beszélni!
Gyerekek, lapozzunk.  integet2

Na ja, El kell menni a boltba venni egy Fiesta vagy Focus tankajtó zárat lamellákat átkódolni az autó kulcsához befúrni beszerelni és zárható. Max 1-2 óra szerelgetés, lehet a tankaztót újra kell fújni a furat miatt.
Vagy átmenő csavar, kis fülecske és egy ari lakat!
Naplózva
homer
Vendég
« Új hozzászólás #1885 Dátum: 2007.11.29 csütörtök, 12:07:36 »

megjott a szalon levele. semmitmondo, a lenyegrol megfelejtkezik. idezem:
A tanksapka fedél nem zárható, a szerkezet viszont teljesen bezár, igy a tankba idegen anyag bejuttatása lehetetlen. Egy elektronika szabályozza a beöntő nyílást, mely csak az adott üzemanyag betöltő pisztoly méretét érzékelve nyit ki.
idezet vege.

tehat a lenyeg: teljesen zar, tehat menet kozben nem juthat be kosz. nos, javaslom, hogy nezzetek meg a korabban az indexrol beidezett kepeimet. gondolom nem en tettem azt a keves koszt oda.
a masik, egy cifra mondat, hogy nem zarhato, slussz. azert ez gaz. :( na megyek tovabb.
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1886 Dátum: 2007.11.29 csütörtök, 12:11:51 »

Vagy átmenő csavar, kis fülecske és egy ari lakat!
Pont ez jutott nekem is az eszembe...
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
razsa
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 360


« Új hozzászólás #1887 Dátum: 2007.11.29 csütörtök, 14:35:08 »

kozben megtalaltam a katalogusban, ford easy fuel-nek nevezik ezt a technologiat. az a lenyege, hogy a toltocsonk olyan kialakitasu, hogy meg tudja kulonmboztetni  a benzinhez ill. dizelhez hasznalt toltopisztolyokat, nem engedi meg, hogy bedugd az egyiket a masikba. de ez meg nem ved a koszosodas, direkt karteves ellen. most dolgoznom kell, majd meg utanajarok ennek a neten. fordmondeo.org-ot neztem, nem sok hsz van a forumokban, kicsitt halottnak tunik.

Vszínű,h azért  halott mert más nem csinál ekkora problémát ebből és nem hasogatja a szőrt... Sztem is tovább kéne lépni, semmi értelme, ez nem hiba, ilyen és kész és senki nem fog bele homokot vagy zongorát tömködni,és felesleges volt ezzel még a fordot is felkeresni, sztem az országban Te voltál ilyen " problémával" az első..
Ennyi, remélem több szó nem lesz erről, mert ezt alaposan kitárgyaltuk.pont
« Utoljára szerkesztve: 2007.11.29 csütörtök, 14:41:02 írta razsa » Naplózva

MK3 Ghia 2.0 145LE Benzin 2002/10 - 5 ajtós
homer
Vendég
« Új hozzászólás #1888 Dátum: 2007.11.29 csütörtök, 14:53:18 »

Vszínű,h azért  halott mert más nem csinál ekkora problémát ebből és nem hasogatja a szőrt... Sztem is tovább kéne lépni, semmi értelme, ez nem hiba, ilyen és kész és senki nem fog bele homokot vagy zongorát tömködni,és felesleges volt ezzel még a fordot is felkeresni, sztem az országban Te voltál ilyen " problémával" az első..
Ennyi, remélem több szó nem lesz erről, mert ezt alaposan kitárgyaltuk.pont
tovabbleptem
Naplózva
zsoel
Vendég
« Új hozzászólás #1889 Dátum: 2007.11.29 csütörtök, 21:58:54 »

Egy "kölcsönvett" kép! Smiley

Kezdődik az optikai tuning?

Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #1890 Dátum: 2007.11.29 csütörtök, 22:00:21 »

Zsoel,

 wow1 eljen
Naplózva

blah blah blah
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #1891 Dátum: 2007.11.29 csütörtök, 22:04:26 »

Zsoel,

En ilyet kerek a mikulastol:




Boccs az OFF-ert, bar ezis fjord  vigyor3 worship
Naplózva

blah blah blah
Mobidik
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1941


MK II 1,8 TD.


E-mail
« Új hozzászólás #1892 Dátum: 2007.11.29 csütörtök, 22:07:44 »

En ilyet kerek a mikulastol:
[hip:
Ehhez már harckocsi jogsi kell eplus2
Ez akkora mint egy tank. taps
Naplózva

Otthonom a nagyvilág, vallásom a jó cselekedet.
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #1893 Dátum: 2007.11.29 csütörtök, 22:08:58 »

En ilyet kerek a mikulastol:
[hip:
Ehhez már harckocsi jogsi kell eplus2
Ez akkora mint egy tank. taps

naja  vigyor3 F-650 rulez ! ennek a kistesojat szoktam neha latni. annak a neve F-150. Nah azert az sem elhanyagolhato meretu  smile
Naplózva

blah blah blah
Mobidik
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1941


MK II 1,8 TD.


E-mail
« Új hozzászólás #1894 Dátum: 2007.11.29 csütörtök, 22:12:18 »


naja  vigyor3 F-650 rulez ! ennek a kistesojat szoktam neha latni. annak a neve F-150. Nah azert az sem elhanyagolhato meretu  smile
Én néha f-450-essel szoktam összefutni.(Kissebbségi érzésem van olyankor) Grin nyes eplus2
Naplózva

Otthonom a nagyvilág, vallásom a jó cselekedet.
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1895 Dátum: 2007.11.29 csütörtök, 22:14:35 »

MKIV topic. Ne offoljatok.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Mobidik
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1941


MK II 1,8 TD.


E-mail
« Új hozzászólás #1896 Dátum: 2007.11.29 csütörtök, 22:17:35 »

neve F-150. Nah azert az sem elhanyagolhato meretu  smile
Régi cégnél főnökömmel láttunk 1 DODGE RAM F-150 est.
Főnököm megkérdezte:" azért 150, mert 1500-as motor van benne?" falbav falbav falbav
Naplózva

Otthonom a nagyvilág, vallásom a jó cselekedet.
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1897 Dátum: 2007.11.29 csütörtök, 22:20:03 »

neve F-150. Nah azert az sem elhanyagolhato meretu  smile
Régi cégnél főnökömmel láttunk 1 DODGE RAM F-150 est.
Főnököm megkérdezte:" azért 150, mert 1500-as motor van benne?" falbav falbav falbav

A következőt törölni fogom.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
homer
Vendég
« Új hozzászólás #1898 Dátum: 2007.11.30 péntek, 15:19:14 »

megjott a ford hungaria valasza. teves a kezikonyvben kozolt adat, nem zarodik a fedel az ajtokkal egyutt. modositva lesz a kezikonyv. tovabba a zaromechanizmus miatt nem jut be szennyezodes a tankba.
asszem abba is hagyom Smiley
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #1899 Dátum: 2007.11.30 péntek, 17:16:11 »

megjott a ford hungaria valasza. teves a kezikonyvben kozolt adat, nem zarodik a fedel az ajtokkal egyutt. modositva lesz a kezikonyv. tovabba a zaromechanizmus miatt nem jut be szennyezodes a tankba.
asszem abba is hagyom Smiley

Nyilvan eccerubb kivenni azta par sort a gepkonyvbol, mint beszerelni a felig kesz zarat. Es mivel magyarazzak azt, hogy a zar helye ugymond megvan ? Legkozelebb aztis kiveszik vagymi ? Dei tt nemis arrol volt szo, hogy bejut a por vagy sem, hanem arrol, hogy barki oda megy es siman kinyitja a fedelet es beletol egy banant stb. nah mind1...
Naplózva

blah blah blah
Oldalak: 1 ... 31 32 33 34 35 36 37 [38] 39 40 41 42 43 44 45 ... 798   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.114 másodperc alatt készült el 25 lekéréssel.