Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.06.22 szombat, 12:21:34 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 25 26 27 28 29 30 31 [32] 33 34 35 36 37 38 39 ... 798   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: MK4 Általános kérdések  (Megtekintve 11206519 alkalommal)
wyctor és 29 vendég van a témában
Rob
Vendég
« Új hozzászólás #1550 Dátum: 2007.08.16 csütörtök, 13:47:23 »

ez a távolságkövető tempomat jó elképzelés, vicces dolog lehet, konvojozás miegymás

valójában arról van szó, hogy a követési távolságot nem engedi bizonyos érték alá, ha hirtelen fékez előttem valaki, akkor nem szaladok bele (majd csak belém az utánam jövő...)

EPS: a fix 4x4-nél nincs rá szükség, még nem éreztem a mondimnál, hogy megpördült volna akárcsak egy kicsit is, míg a PUG-ban már lett csuromvíz a hátam egy tizedmásodperc alatt, ráadásul télen

egy biztos: mondeo után beülni más kocsiba veszélyes, az ember elfelejti a fizikát a mondiban Cool
Naplózva
bucho
Vendég
« Új hozzászólás #1551 Dátum: 2007.08.16 csütörtök, 16:35:48 »

http://www.a5.hu/cikkek/60/22143.shtml
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1552 Dátum: 2007.08.16 csütörtök, 18:50:00 »

ez a távolságkövető tempomat jó elképzelés, vicces dolog lehet, konvojozás miegymás

valójában arról van szó, hogy a követési távolságot nem engedi bizonyos érték alá, ha hirtelen fékez előttem valaki, akkor nem szaladok bele (majd csak belém az utánam jövő...)

EPS: a fix 4x4-nél nincs rá szükség, még nem éreztem a mondimnál, hogy megpördült volna akárcsak egy kicsit is, míg a PUG-ban már lett csuromvíz a hátam egy tizedmásodperc alatt, ráadásul télen

egy biztos: mondeo után beülni más kocsiba veszélyes, az ember elfelejti a fizikát a mondiban Cool

A távolságkövető tempomat valóban jó dolog. Persze ez csak segédeszköz, azért az ember vezessen. Pl a cimborám a tempomattal beleszaladt az előzőbe. Ha lett volna távolságkövetője, akkor ez nem történik meg. Így a következő autójába már vesz olyat is, de akkor meg aludni fog vezetés közben, mert a tempomat úgyis megáll... szóval...

4x4 vs ESP. Nem sok köze van egymáshoz. Amikor elkezd csúszni az autó, megfékezi egyik kereket, rákényszeríti a kormányzott ívre. A 4x4 is segít, mert mind a 4 kerék arra viszi az autót, amerre kell, de két különböző dologról beszélünk. Ja, és a 4x4-es autókban is van esp.
A másik, meg 4x4 ide, meg oda, van egy fogadásom, hogy amely kanyart te 100-zal beveszel, én ott elmegyek 120-130-cal. Az I-es és III-as futóműve legalább egy kategóriával magasabb (nekem volt I-es is). Ezen a 4x4 szinte semmit sem segít. Ja, és míg az I-es ABS-sze 4., addig a III-asé asszem 7., de jóval újabb (persze ehhez semmi köze). Ehhez mérten sokkal jobb a hatásfoka.

De hogy ne csak bosszantsalak, azon gondolkodom, ha bekerül a 4x4 a mondeóba, akkor olyat veszek. Talán. Reszkessetek gyorsulók.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #1553 Dátum: 2007.08.16 csütörtök, 19:06:49 »

Angel,

"De hogy ne csak bosszantsalak, azon gondolkodom, ha bekerül a 4x4 a mondeóba, akkor olyat veszek. Talán. Reszkessetek gyorsulók."

Multkor nekem azt mondtad a telefonba, hogy a 4x4 hulyeseg es nemis kene, merthogy pont arrol volt szo, hogy hianyoltam a 4x4 hajtast ebbol a kategoriabol. Most hogyhogy megteccett a 4x4 ? A 120-130as kanyart szerintem inkabb a 4x4-es tudna bevenni, mint az ESP-vel megaldott joszag. Persze azonos kategoriat tesztelve.
Naplózva

blah blah blah
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1554 Dátum: 2007.08.16 csütörtök, 21:57:14 »

Persze azonos kategoriat tesztelve.

De hát pont ez az. Egy MKI 4x4 vs MKIII...

A 4x4 biztos, hogy jó dolog. Ha lesz, és nem kerül sokkal többe, meg nem fogyaszt vele lényegesen többet, hát legyen.
De szerintem a hétköznapokra nem kell. Én messze járok (általában) a csúszáshatártól.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Rob
Vendég
« Új hozzászólás #1555 Dátum: 2007.08.17 péntek, 10:34:22 »

Angel, persze, persze, lehet, hogy nincs szükség ezekre a hiperszuper biztonsági dolgokra...csak egyszer általában, de akkor viszont megmenti az életed

és nem a csúszáshatáron közlekedek én sem általában, csak jó tudni, hogy van, meg mint mondtam, a mondikát nem bírtam egy kicsit se megpörgetni (elzárt területen persze), míg a PUG-gal állandó halálfélelelemben vezetek, erre a Zassony azt mondja, hogy annyira nem félelmetes, csak a mondi után tűnik annak

jó az a 4x4, minimális többletfogyasztás, cserébe nem használom a klímát (nem is szeretem), ugyanott vagyok
ha takarékoskodni szeretnék, akkor vennék egy mk1-es swiftet, ott izgalom is van
Naplózva
MondESU
Vendég
« Új hozzászólás #1556 Dátum: 2007.08.25 szombat, 16:52:50 »

Halee!
Így szabadság tájékán több időm volt írott sajtót olvasgatni, kezembe akadt egy példánya a múlt heti számból az Autó-Piac újságnak. ( gondolom többen fintorognak, sokan vádolják őket téma-lopással, meg utca-emberének hozzáértésével. )
MKIV...
Bemutatkozó cím : " Nagyon hasít" .
Nagyjából a következő :
- ami pozitív: - jó vezethetőség, kiváló úttartás, remek forma, kényelmes utastér. ( sztem ezek eddig is jellemzői mind az elődöknek... Huh? )

- ami negatív : " - a műszerfal nagy része matt, puha műanyagból készült, az első légbeömlő fényes, olcsó plasztikja állandóan látszik a szélvédőben. A fát utánzó - Ghia - középkonzol borítást túlzásba vitték...
A középkonzolon a sok egyforma tapintású kapcsoló egy kis odafigyelést igényel...
Csomagtartó nehezen pakolható - sedan változat.
Kulcs nélküli indítás, automatika azonban nincs; addig kell nyomni a gombot, amíg be nem indul a motor.
A kétliteres 140 lóerős turbódízel motor 1700-as fordulat alatt problémákkal küzd, és bár nem annyira lefulladós, mint korábban, de továbbra is hatalmas a turbólyuk. Maga az autó nem rossz, csak a borzasztóan turbólyukas motorja felett járt már el az idő. Kényelmes a futómű, nagyon jó az úttartás, és elképesztően sok hely van az utastérben. Úgy tűnik ezt a Fordnál is tudják, mert egy hajszálnyival ugyan, de a vetélytársak fölé lőtték be a vételárat..."

Én ehhez saját tapasztalat híján nem fűznék hozzá semmit.  Lips Sealed
Majd talán akik már vezették...
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1557 Dátum: 2007.08.25 szombat, 18:05:32 »

A kétliteres 140 lóerős turbódízel motor 1700-as fordulat alatt problémákkal küzd, és bár nem annyira lefulladós, mint korábban, de továbbra is hatalmas a turbólyuk. Maga az autó nem rossz, csak a borzasztóan turbólyukas motorja felett járt már el az idő.

Azért kíváncsi lennék, melyik 1 turbós nem küszködik 1700 alatt.
A turbólyuk hatalmas: ez marhaság. Szerintem ez az illető nem nagyon vezetett turbódízelt. Eljárt az idő... marhaság. Harmadik generációs közös nyomócsöves... az egyik legjobb motor a piacon.

Kényelmes futómű... marhaság. Inkább sportos.
A vetélytársak fölé... hasonlítsuk össze, mit kapsz érte (milyen felszerelés), meg hogy mennyit engednek belőle, és rájössz, ez a legolcsóbb.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
zsoel
Vendég
« Új hozzászólás #1558 Dátum: 2007.08.25 szombat, 19:28:59 »

A kétliteres 140 lóerős turbódízel motor 1700-as fordulat alatt problémákkal küzd, és bár nem annyira lefulladós, mint korábban, de továbbra is hatalmas a turbólyuk. Maga az autó nem rossz, csak a borzasztóan turbólyukas motorja felett járt már el az idő.

Azért kíváncsi lennék, melyik 1 turbós nem küszködik 1700 alatt.
A turbólyuk hatalmas: ez marhaság. Szerintem ez az illető nem nagyon vezetett turbódízelt. Eljárt az idő... marhaság. Harmadik generációs közös nyomócsöves... az egyik legjobb motor a piacon.

Kényelmes futómű... marhaság. Inkább sportos.
A vetélytársak fölé... hasonlítsuk össze, mit kapsz érte (milyen felszerelés), meg hogy mennyit engednek belőle, és rájössz, ez a legolcsóbb.

Megmondtad a frankót! eljen
Naplózva
zsoel
Vendég
« Új hozzászólás #1559 Dátum: 2007.08.27 hétfő, 15:34:11 »

Angel!

Látod ezt?
Azt irja, hogy gyári navigáció (Magyarországra is)
Nekem azt mondták 2 hete Szolnokon, hogy tuti nincs navigáció Mo-ra.

Akkor most mi van?Huh???

http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hirdeteskod=1406393&command=ugras&screenwidth=1024
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1560 Dátum: 2007.08.27 hétfő, 16:59:19 »

Angel!

Látod ezt?
Azt irja, hogy gyári navigáció (Magyarországra is)
Nekem azt mondták 2 hete Szolnokon, hogy tuti nincs navigáció Mo-ra.

Akkor most mi van?Huh???

http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hirdeteskod=1406393&command=ugras&screenwidth=1024

Állítólag már van magyar térkép. Én beszéltem egy mukival, aki elég határozottan állította.
De a képen látható autóban van navi? Vagy ez a kisnavi?
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
razsa
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 360


« Új hozzászólás #1561 Dátum: 2007.08.27 hétfő, 20:37:43 »

Angel!

Látod ezt?
Azt irja, hogy gyári navigáció (Magyarországra is)
Nekem azt mondták 2 hete Szolnokon, hogy tuti nincs navigáció Mo-ra.

Akkor most mi van?Huh???

http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hirdeteskod=1406393&command=ugras&screenwidth=1024

Állítólag már van magyar térkép. Én beszéltem egy mukival, aki elég határozottan állította.
De a képen látható autóban van navi? Vagy ez a kisnavi?

Kisnavi.
Naplózva

MK3 Ghia 2.0 145LE Benzin 2002/10 - 5 ajtós
zsoel
Vendég
« Új hozzászólás #1562 Dátum: 2007.08.27 hétfő, 21:28:36 »

És ezt az új Magyarországi navis cuccot, térképet nem lehet átvinni a mi " régi " tipusú nagynavinkra?
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1563 Dátum: 2007.08.27 hétfő, 22:35:38 »

És ezt az új Magyarországi navis cuccot, térképet nem lehet átvinni a mi " régi " tipusú nagynavinkra?

Kizárt dolog, mert nem tudom.

Szerintem nem valószínű.

Razsa! Van magyar térkép, vagy nincs?
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Gabo
Vendég
« Új hozzászólás #1564 Dátum: 2007.08.28 kedd, 11:30:04 »

Angel!

Látod ezt?
Azt irja, hogy gyári navigáció (Magyarországra is)
Nekem azt mondták 2 hete Szolnokon, hogy tuti nincs navigáció Mo-ra.

Akkor most mi van?Huh???

http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hirdeteskod=1406393&command=ugras&screenwidth=1024

Ahogy látom a gyári navis dolgot, ha van is a részletezettsége hagy kivánnivalót maga után. A subaruba is van de azzal csak a főutakon és kb 10 nagyváros nem teljes lefedettsége van. Kell még 3-5 év mire utolérik magukat.
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1565 Dátum: 2007.08.28 kedd, 11:33:32 »

Ahogy látom a gyári navis dolgot, ha van is a részletezettsége hagy kivánnivalót maga után. A subaruba is van de azzal csak a főutakon és kb 10 nagyváros nem teljes lefedettsége van. Kell még 3-5 év mire utolérik magukat.

A merciben meg elég jó, pl Dabason megvan utca szinten. Ha már egyszer rávesz Mo-ot, azután gondolom elég gyorsan részletes lesz a térkép.
A muki szerint ny mo van kész, a k nem annyira részletes, és a nagyvárosok.
Mind1, én még tudok várni 3 évet...
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
sgabo
Vendég
« Új hozzászólás #1566 Dátum: 2007.08.28 kedd, 12:24:48 »

A vetélytársak fölé... hasonlítsuk össze, mit kapsz érte (milyen felszerelés), meg hogy mennyit engednek belőle, és rájössz, ez a legolcsóbb.

tényleg egész olcsó a felszereltségeket tekintve. amúgy kik is lennének a konkrét vetélytársak? szerintem a méreteivel és egyéb dolgaival pont egy üres részt céloztak meg. mert igazából ekkora méretű autót, ennyiért nem kapsz, csak jóval drágábban. vagy ha megfordítjuk, akkor ennyi pénzért csak jóval kisebb autókat tudsz venni full extrával. de ez csak az én meglátásom... police
Naplózva
razsa
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 360


« Új hozzászólás #1567 Dátum: 2007.08.28 kedd, 12:31:20 »

És ezt az új Magyarországi navis cuccot, térképet nem lehet átvinni a mi " régi " tipusú nagynavinkra?

Kizárt dolog, mert nem tudom.

Szerintem nem valószínű.

Razsa! Van magyar térkép, vagy nincs?

Én is úgy tudom,h van már, de ezt ne vedd készpénznek...
Naplózva

MK3 Ghia 2.0 145LE Benzin 2002/10 - 5 ajtós
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1568 Dátum: 2007.08.28 kedd, 12:45:10 »

A vetélytársak fölé... hasonlítsuk össze, mit kapsz érte (milyen felszerelés), meg hogy mennyit engednek belőle, és rájössz, ez a legolcsóbb.

tényleg egész olcsó a felszereltségeket tekintve. amúgy kik is lennének a konkrét vetélytársak? szerintem a méreteivel és egyéb dolgaival pont egy üres részt céloztak meg. mert igazából ekkora méretű autót, ennyiért nem kapsz, csak jóval drágábban. vagy ha megfordítjuk, akkor ennyi pénzért csak jóval kisebb autókat tudsz venni full extrával. de ez csak az én meglátásom... police

Szerintem továbbra is a passat, vectra, superb, 407, stb a konkurense. És nem az audi, volvo, merba, bmw.
Még ha akkora is, mint egy a6, akkor sem egy kategória. Pláne S80, mégha 1 a padlólemez is.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
sgabo
Vendég
« Új hozzászólás #1569 Dátum: 2007.08.28 kedd, 13:22:39 »

Szerintem továbbra is a passat, vectra, superb, 407, stb a konkurense. És nem az audi, volvo, merba, bmw.

ahha. ez érdekes egyébként, mert én pont most nézegettem a SuperB-ket és azt állapítottam meg, hogy az Octavia-nál leheletnyivel igényesebb a kidoglozása, de amúgy nem egy túlvariált jármű egyszerű műanyagokkal. a vectra dettó. a passat meg hát olyan amilyen, de jóval kisebb. szerintem ha már lehet, akkor a 407 lenne az ellenfél, de szerintem az meg igényességet, kidolgozottságot a belsőről nem is beszélve jóval túl van a Mondin. aszerintem az első hárommal nem is lehet egy lapon említeni.
a többinél meg pont ez a kategória hiányzik. a 3-as bmw egy picike autó, kb a focus belső méreteivel, míg az 5-ös meg már megint más.

összességében szerintem pont jól el van találva egy lyukas hely, ahova bepasszol, kevés konkurenssel.
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1570 Dátum: 2007.08.28 kedd, 13:31:57 »

Szerintem továbbra is a passat, vectra, superb, 407, stb a konkurense. És nem az audi, volvo, merba, bmw.

ahha. ez érdekes egyébként, mert én pont most nézegettem a SuperB-ket és azt állapítottam meg, hogy az Octavia-nál leheletnyivel igényesebb a kidoglozása, de amúgy nem egy túlvariált jármű egyszerű műanyagokkal. a vectra dettó. a passat meg hát olyan amilyen, de jóval kisebb. szerintem ha már lehet, akkor a 407 lenne az ellenfél, de szerintem az meg igényességet, kidolgozottságot a belsőről nem is beszélve jóval túl van a Mondin. aszerintem az első hárommal nem is lehet egy lapon említeni.
a többinél meg pont ez a kategória hiányzik. a 3-as bmw egy picike autó, kb a focus belső méreteivel, míg az 5-ös meg már megint más.

összességében szerintem pont jól el van találva egy lyukas hely, ahova bepasszol, kevés konkurenssel.

Hát én ültem már 407-ben, nekem nem jött le hogy mennyire igényes lenne. Inkább más. És azt szerintem senki se gondolná, hogy a pug magasabbra lenne pozicionálva, mint a passat, vagy vectra. Más anyagokat használnak, sokkal vidámabb, és akár stílusosabb is. Mondjuk az annyira nem stílusos, amikor a műanyag alkatrészek kezdenek lehullani. A 4-es mondeóval nem lehet összevetni, a 407 jóval gyengébb úgy általában.

A 3-as BMW tengelytávja nagyobb, mint a III-as mondeo - azért az nem pici. Persze egy kicsit trükköznek. A fóka is nagyobb, mint a kategóriatársai.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Murmucka
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5488


E!

h.zsolt@freemail.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #1571 Dátum: 2007.08.28 kedd, 13:38:31 »

Hát én ültem már 407-ben, nekem nem jött le hogy mennyire igényes lenne. Inkább más. És azt szerintem senki se gondolná, hogy a pug magasabbra lenne pozicionálva, mint a passat, vagy vectra. Más anyagokat használnak, sokkal vidámabb, és akár stílusosabb is. Mondjuk az annyira nem stílusos, amikor a műanyag alkatrészek kezdenek lehullani. A 4-es mondeóval nem lehet összevetni, a 407 jóval gyengébb úgy általában.

A 3-as BMW tengelytávja nagyobb, mint a III-as mondeo - azért az nem pici. Persze egy kicsit trükköznek. A fóka is nagyobb, mint a kategóriatársai.
Citroën C5 belefér a kategóriádba? Nekem ahhoz volt szerencsém (no meg C6-hoz, de az más kat) és nagyon igényes kialakítása van belülről, nem az a műanyag feeling. Motorikusan (asszem 170 ló és valahol 400 nm körül volt, 2.2 HDI) sem volt utólsó.
Naplózva

Anything worth shooting is worth shooting twice. Ammo is cheap. Life is expensive.
Fiat Bravo 1.4 T-Jet >>http://www.murmucka.hu/bravo.jpg<<
sgabo
Vendég
« Új hozzászólás #1572 Dátum: 2007.08.28 kedd, 13:38:56 »

A 3-as BMW tengelytávja nagyobb, mint a III-as mondeo - azért az nem pici...

hát ez ha esetleg mérhető adat is, de érezhető nem, az biztos. én ültem - volna, ha befértem volna normálisan - 3-as bmw-ben, de egy szűk pici lyuk. nem tudom, hogy a sok centi a biztonság rovására ment e el, de hogy hiányzik, az tuti. még a Twingoban is kényelmesebben elférek, mert ott ilyen buszülés van. itt a leghátratoltabb helyzetben is elérte a térdem a műszerfalat. nagyon nem kényelmes, tágasnak meg még úgy se. és ez a régivel is így van. pl. haverom 318-as bmw-jében szabályosan feszengtem mikor mentünk egy kört és majdnem kitéptem az ülést a helyéről, mikor megpróbáltam hátratolni kényelmes pozícióba.  Sad
Naplózva
sgabo
Vendég
« Új hozzászólás #1573 Dátum: 2007.08.28 kedd, 13:41:38 »

Citroën C5 belefér a kategóriádba? Nekem ahhoz volt szerencsém (no meg C6-hoz, de az más kat) és nagyon igényes kialakítása van belülről, nem az a műanyag feeling. Motorikusan (asszem 170 ló és valahol 400 nm körül volt, 2.2 HDI) sem volt utólsó.

hát szerintem már nem a motor a lényeg. amióta a volvo belerakta a D5-öt a V50-be, azóta úgy gondolom, hogy bármi belemegy bármibe, a motorválaszték minden autónál szinte korlátlan, így ha a pénztárca engedi, akkor egyetlen dolog van ami eltérő lehet, az a kölső és a belső design valamint a kényelem.
amúgy a citroenek tényleg jól néznek ki, meg hatalmasak, de nekem valahogy nem lenne bizodalmam hozzájuk. valamiért mindig fenntartásaim vannak...  Huh?
Naplózva
SSanya
Vendég
« Új hozzászólás #1574 Dátum: 2007.08.28 kedd, 13:52:30 »


amúgy a citroenek tényleg jól néznek ki, meg hatalmasak, de nekem valahogy nem lenne bizodalmam hozzájuk. valamiért mindig fenntartásaim vannak...  Huh?
[/quote]

Én egy-két éve Édesapámnak néztem Citromot, C4-et, de a népítéletben annyi rosszat írtak, hogy azonnal lebeszéltem. Volt, aki már aludni is alig tudott, hogy reggel beindul-e neki, vagy sem...
Naplózva
sgabo
Vendég
« Új hozzászólás #1575 Dátum: 2007.08.28 kedd, 13:54:57 »

quote és egyéb dolgok....

off: szerintem olvasd el Angel írását a Fórum help topikban az idézgetésekről, mielőtt leszáll rád a Fórum-halál-angyala!  Grin Grin Grin Grin Grin police
Naplózva
SSanya
Vendég
« Új hozzászólás #1576 Dátum: 2007.08.28 kedd, 14:01:42 »

quote és egyéb dolgok....

off: szerintem olvasd el Angel írását a Fórum help topikban az idézgetésekről, mielőtt leszáll rád a Fórum-halál-angyala!  Grin Grin Grin Grin Grin police

Igenis! Angelt amúgy sem húzza szívesen az ember...
Bár mintha kicsit enyhült volna a szigora...
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #1577 Dátum: 2007.08.28 kedd, 14:29:50 »


A másik, meg 4x4 ide, meg oda, van egy fogadásom, hogy amely kanyart te 100-zal beveszel, én ott elmegyek 120-130-cal.

Ez nagy duma!
A Te MKI-nek ezek szerint eléggé oda lehetett a futóműve. Engem nem tudnál így otthagyni...
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Zoli79
Vendég
« Új hozzászólás #1578 Dátum: 2007.08.28 kedd, 15:08:30 »

quote és egyéb dolgok....

off: szerintem olvasd el Angel írását a Fórum help topikban az idézgetésekről, mielőtt leszáll rád a Fórum-halál-angyala!  Grin Grin Grin Grin Grin police

Igenis! Angelt amúgy sem húzza szívesen az ember...
Bár mintha kicsit enyhült volna a szigora...
Rozsdásodik Grin worship
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1579 Dátum: 2007.08.28 kedd, 16:03:13 »

Joe! Van egy fogadásom, hogy amely kanyart te 100-zal beveszel, én ott elmegyek 120-130-cal.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #1580 Dátum: 2007.08.28 kedd, 16:13:30 »

Joe! Van egy fogadásom, hogy amely kanyart te 100-zal beveszel, én ott elmegyek 120-130-cal.

Állom!
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Tádé
Vendég
« Új hozzászólás #1581 Dátum: 2007.08.28 kedd, 18:08:06 »

A másik, meg 4x4 ide, meg oda, van egy fogadásom, hogy amely kanyart te 100-zal beveszel, én ott elmegyek 120-130-cal.
Na, ezt ki tudja űberelni? 140.  idiota
Naplózva
tommymondeo
Vendég
« Új hozzászólás #1582 Dátum: 2007.08.28 kedd, 18:16:38 »

Na, ezt ki tudja űberelni? 140.  idiota

Az MK IV-el lehet, hogy 145-el megy. Grin
Naplózva
zsoel
Vendég
« Új hozzászólás #1583 Dátum: 2007.09.02 vasárnap, 18:30:02 »

Láttátok már az MKIV új reklámot?
A 18.30-as hirek előtt most nyomták.
De szerintem a nagyobb filmek előtt is beteszik!
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37282


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #1584 Dátum: 2007.09.02 vasárnap, 20:41:48 »

Láttátok már az MKIV új reklámot?
A 18.30-as hirek előtt most nyomták.
De szerintem a nagyobb filmek előtt is beteszik!

A Discovery-n nagyon sokat van! Nem tudja valaki mi annak a zenének a címe, ami alatt szól?
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Maffy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5378


9094814
E-mail
« Új hozzászólás #1585 Dátum: 2007.09.02 vasárnap, 20:51:36 »

Láttátok már az MKIV új reklámot?
A 18.30-as hirek előtt most nyomták.
De szerintem a nagyobb filmek előtt is beteszik!

A Discovery-n nagyon sokat van! Nem tudja valaki mi annak a zenének a címe, ami alatt szól?

Egyre többször látom, hogy kiírják a zene címét, előadóját a reklámok elején...
« Utoljára szerkesztve: 2007.09.02 vasárnap, 21:50:22 írta Maffy » Naplózva

Egy valódi beSTia™
ST200 2.5 V6 (2000.04)
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37282


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #1586 Dátum: 2007.09.02 vasárnap, 20:54:32 »

Egyre többször látom, hogy az elején kiírják a zene címét, előadóját a reklámok elején...

Majd akkor próbálok jobban figyelni. Smiley
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
bucho
Vendég
« Új hozzászólás #1587 Dátum: 2007.09.10 hétfő, 20:19:33 »

http://totalcar.hu/tesztek/monpasave/
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #1588 Dátum: 2007.09.10 hétfő, 22:48:26 »

Szeptember:

Cikk1
Cikk2
Cikk3
« Utoljára szerkesztve: 2007.09.10 hétfő, 22:50:53 írta Joe » Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Tödi
Vendég
« Új hozzászólás #1589 Dátum: 2007.09.11 kedd, 09:16:26 »


A cikk utolsó mondata nagyon rendben van   mf1
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #1590 Dátum: 2007.09.11 kedd, 09:59:13 »


Az elso oldalon az uccso mondatra gondolsz ? :

"Kizárt, hogy itt egy gyors körülnézéssel olyan gagyikra bukkanjunk, mint a Mondeo Junoszty-jellegű sminktükör-világítása." eplus2
Naplózva

blah blah blah
wyctor
Fórumfüggő
*****
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 8174


+36309351663

benedek88@hotmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #1591 Dátum: 2007.09.11 kedd, 10:01:54 »

Az elso oldalon az uccso mondatra gondolsz ? :

"Kizárt, hogy itt egy gyors körülnézéssel olyan gagyikra bukkanjunk, mint a Mondeo Junoszty-jellegű sminktükör-világítása." eplus2

Az mondjuk tényleg übergagyi, még a nyoma is látszik a napellenzőn, ahogy kidörzsöli. És akkor még az ablaktörlőt nem is próbálták felhajtani csukott géptetőnél   eplus2
Naplózva

2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Titanium-X
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #1592 Dátum: 2007.09.11 kedd, 10:03:16 »

Az elso oldalon az uccso mondatra gondolsz ? :

"Kizárt, hogy itt egy gyors körülnézéssel olyan gagyikra bukkanjunk, mint a Mondeo Junoszty-jellegű sminktükör-világítása." eplus2

Az mondjuk tényleg übergagyi, még a nyoma is látszik a napellenzőn, ahogy kidörzsöli. És akkor még az ablaktörlőt nem is próbálták felhajtani csukott géptetőnél   eplus2

 eljen eplus2
Naplózva

blah blah blah
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #1593 Dátum: 2007.09.11 kedd, 10:04:45 »

Mondjuk en allami segget egyaltalan nem ultetnek Mondeoba. Menjen a budos ingyenelo(tisztelet a kivetel) BMW-vel (Busz, Metro, Willamos)

Bar az igazi ingyenelok nem elegednek meg egy Mondeo kategoriaval. Nekik minimum A6, A8 kell, mert olyan nehez a segguk, hogy csak azok birjak elvonszolni. mf3
Naplózva

blah blah blah
Szappy
Vendég
« Új hozzászólás #1594 Dátum: 2007.09.11 kedd, 10:12:59 »

Az mondjuk tényleg übergagyi, még a nyoma is látszik a napellenzőn, ahogy kidörzsöli. És akkor még az ablaktörlőt nem is próbálták felhajtani csukott géptetőnél   eplus2
Nyitottnál sem lehet...  Undecided
Csak szervízüzemmód van. Télen meg állj garázsba, vagy odafagy  Roll Eyes
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1595 Dátum: 2007.09.11 kedd, 11:02:06 »

Az mondjuk tényleg übergagyi, még a nyoma is látszik a napellenzőn, ahogy kidörzsöli. És akkor még az ablaktörlőt nem is próbálták felhajtani csukott géptetőnél   eplus2
Nyitottnál sem lehet...  Undecided
Csak szervízüzemmód van. Télen meg állj garázsba, vagy odafagy  Roll Eyes

Szerintem nem fog odafagyni, mert a dér védett helyekre nem száll. De egyébként sincs nagy jelentősége, mert először ezt olvasztja le a meleg levegő, mert pont ide fúj. A fagyos szélvédőt meg minek törölgetni? Azt kaparni kell (vagy szvdő fűtés bekapcs).

Egy olyanról mondtak véleményt, amiről fogalmuk sincs.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #1596 Dátum: 2007.09.11 kedd, 11:11:07 »

Az mondjuk tényleg übergagyi, még a nyoma is látszik a napellenzőn, ahogy kidörzsöli. És akkor még az ablaktörlőt nem is próbálták felhajtani csukott géptetőnél   eplus2
Nyitottnál sem lehet...  Undecided
Csak szervízüzemmód van. Télen meg állj garázsba, vagy odafagy  Roll Eyes

Szerintem nem fog odafagyni, mert a dér védett helyekre nem száll. De egyébként sincs nagy jelentősége, mert először ezt olvasztja le a meleg levegő, mert pont ide fúj. A fagyos szélvédőt meg minek törölgetni? Azt kaparni kell (vagy szvdő fűtés bekapcs).

Egy olyanról mondtak véleményt, amiről fogalmuk sincs.

Bocs, de errol nemis szoltak a cikkben.
Naplózva

blah blah blah
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1597 Dátum: 2007.09.11 kedd, 11:35:01 »

Bocs, de errol nemis szoltak a cikkben.

Másról beszélek...
nekem az egész módszer, ahogy összehasonlították, egy kicsit fura.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1598 Dátum: 2007.09.11 kedd, 13:04:14 »

Láttátok? A fókához már kapható a PowerShift (duplakuplungos váltó). Ár nincs...
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
zsoel
Vendég
« Új hozzászólás #1599 Dátum: 2007.09.11 kedd, 14:20:01 »

Láttátok? A fókához már kapható a PowerShift (duplakuplungos váltó). Ár nincs...

Ráadásul a fókának van a visszapillantóban indexe.

Még a végén kénytelen leszek azt venni!-:)
Naplózva
Oldalak: 1 ... 25 26 27 28 29 30 31 [32] 33 34 35 36 37 38 39 ... 798   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.085 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.