Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.06.17 hétfő, 02:32:57 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 286 287 288 289 290 291 292 [293] 294 295 296 297 298 299 300 ... 798   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: MK4 Általános kérdések  (Megtekintve 11148014 alkalommal)
0 Felhasználó és 29 vendég van a témában
Sved1K
Vendég
« Új hozzászólás #14600 Dátum: 2013.03.17 vasárnap, 21:56:03 »

koszi szepen!!  worship
Naplózva
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #14601 Dátum: 2013.03.17 vasárnap, 22:02:10 »

tetocsomagtartot hol es milyet erdemes keresgelni (kombi)? Nincs tetosin az automon.
Nekem van 1 pár Thule, zárható, korlát nélkülire való. Csak meg kellene nézni, hogy jó-e MKIV-re.
20e. Ha érdekel kipróbálhatjuk.  wave
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
tomeed
Vendég
« Új hozzászólás #14602 Dátum: 2013.03.17 vasárnap, 22:16:49 »

Persze h lehet. Mekkora lenne mar ha csak tetosines autokra lehetne tenni SmileySmiley
Nekem van gyari, tok patent, nem deformalja a kasznit, az ajtokat, viszont a gumi bak nyomot hagy a teton
ha sokaig fent van. Nalam nyaron eleg sokat fent van a szorfdeszkak miatt. Mas negativum nincs. De ez sem az, le kell szedni es akkor minden okes.
Naplózva
fecso71
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 124



E-mail
« Új hozzászólás #14603 Dátum: 2013.03.18 hétfő, 07:45:37 »

tetocsomagtartot hol es milyet erdemes keresgelni (kombi)? Nincs tetosin az automon.

Itt is nézd meg, én itt vettem.   http://www.olcsocsomagtarto.hu/tetocsomagtarto?carBrand=ford&carModel=mondeo-kombi&carYear=2007
Naplózva

2019 Mondeo Hybrid Vignale
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26667


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #14604 Dátum: 2013.03.18 hétfő, 08:07:39 »

Ha érdekel kipróbálhatjuk.  wave

Azzal inkább Angelt keresd meg...  hehe eplus2
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
blau4kombi
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6478


E-mail
« Új hozzászólás #14605 Dátum: 2013.03.18 hétfő, 08:46:01 »

Itt is nézd meg, én itt vettem.   http://www.olcsocsomagtarto.hu/tetocsomagtarto?carBrand=ford&carModel=mondeo-kombi&carYear=2007
Én tavaly vettem a cromax-nál (cromax kártyával) br. 52e körül volt. Ez ugyanaz, amit a Thule vagy a Ford márkaszervízek ajánlanak. Aluminium rudas.
A Fordnál 62e lett volna. De ha nem kell sűrűn, kölcsön is adom az enyémet, csak egyeztessünk.
Naplózva

2017. MKV 2.0 TDCi Kombi Titanium, Tectonic Silver \m/
ex:2012. MKIV 2.0 TDCi Kombi Champion Trend, Black Pather Metal és egy fake kipuff
ex:2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Ghia, Blazer Blue, teniszlabda a vonóhorgon.
Sved1K
Vendég
« Új hozzászólás #14606 Dátum: 2013.03.18 hétfő, 09:00:09 »

Azzal inkább Angelt keresd meg...  hehe eplus2
MK4-re nem megy fel?
Naplózva
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #14607 Dátum: 2013.03.18 hétfő, 09:15:58 »

MK4-re nem megy fel?
A Balogh T, meleg szexre gondolt. Így poénkodik.  nyes
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
Sved1K
Vendég
« Új hozzászólás #14608 Dátum: 2013.03.18 hétfő, 09:22:47 »

A Balogh T, meleg szexre gondolt. Így poénkodik.  nyes
taps
Naplózva
Black
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 162



WWW E-mail
« Új hozzászólás #14609 Dátum: 2013.03.18 hétfő, 11:20:53 »

Sziasztok, Black vagyok!

Nem találtam bemutatkozó topicot (ha van linkeljétek be légyszíves), így hát belecsapok a közepébe.
Eltökélt szándékom, hogy vegyek egy MKIV Mondeo-t. Azért regisztráltam a fórumon, hogy informálódjak a tapasztaltaktól.
Prioritásaim:
2010-es évjárat,
2.0 TDCI motor, 103kW.
6-os manual váltó.
Kombi, tetősín, szürke szín, nem bőr, hátsó ajtókba épített roló, vonóhorog-hab a tortán.
Titanium vagy T.-X felszereltség.

Akkor jöjjenek a kérdéseim:
Pontosan mit takar a Titanium felszereltség, miről lehet már messziről (értsd: fényképről) megismerni?
Mennyivel több az X?
Tapasztalatotok az általam meghatározott motorról és évjáratról pro és kontra?
Kis NAVI vagy nagy NAVI? (nekem az SD kártyás kicsi jobban bejön, de nem próbáltam még egyiket sem)
Tényleg arany árban van a NAVI frissítése?
Egyelőre ennyi.
Köszönöm ha elolvastátok, ha válaszoltok akkor még örülni is fogok.

Szép napot!
Naplózva

Ford Fiesta MKVII 2016/6  1,25 benzin
Ford Mondeo MKIV 2009/4 2.0TDCI Titanium Kombi
Ford Mondeo MKII 1999/5 1,8TD CLX Kombi (eladtam)
Lincoln Continental Mark V 1977/1 460 (7,5L)/V8 (végülis Ford 100 éve)
MGF 1996 1,8 benzin
Arabic
Vendég
« Új hozzászólás #14610 Dátum: 2013.03.18 hétfő, 11:24:54 »

Sziasztok, Black vagyok!

Nem találtam bemutatkozó topicot (ha van linkeljétek be légyszíves), így hát belecsapok a közepébe.
Eltökélt szándékom, hogy vegyek egy MKIV Mondeo-t. Azért regisztráltam a fórumon, hogy informálódjak a tapasztaltaktól.
Prioritásaim:
2010-es évjárat,
2.0 TDCI motor, 103kW.
6-os manual váltó.
Kombi, tetősín, szürke szín, nem bőr, hátsó ajtókba épített roló, vonóhorog-hab a tortán.
Titanium vagy T.-X felszereltség.

Akkor jöjjenek a kérdéseim:
Pontosan mit takar a Titanium felszereltség, miről lehet már messziről (értsd: fényképről) megismerni?
Mennyivel több az X?
Tapasztalatotok az általam meghatározott motorról és évjáratról pro és kontra?
Kis NAVI vagy nagy NAVI? (nekem az SD kártyás kicsi jobban bejön, de nem próbáltam még egyiket sem)
Tényleg arany árban van a NAVI frissítése?
Egyelőre ennyi.
Köszönöm ha elolvastátok, ha válaszoltok akkor még örülni is fogok.

Szép napot!

nem szoktuk elolvasni, válaszolni meg pláne nem.  eplus2
jobbra fent van egy kereső mező, ha beleírot hogy titanium akkor kidobja a találatokat, ott kezdeném a szövegcikkek elolvasását.
Naplózva
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48466



« Új hozzászólás #14611 Dátum: 2013.03.18 hétfő, 11:51:58 »

Sziasztok, Black vagyok!

Nem találtam bemutatkozó topicot (ha van linkeljétek be légyszíves), így hát belecsapok a közepébe.
Eltökélt szándékom, hogy vegyek egy MKIV Mondeo-t. Azért regisztráltam a fórumon, hogy informálódjak a tapasztaltaktól.
Prioritásaim:
2010-es évjárat,
2.0 TDCI motor, 103kW.
6-os manual váltó.
Kombi, tetősín, szürke szín, nem bőr, hátsó ajtókba épített roló, vonóhorog-hab a tortán.
Titanium vagy T.-X felszereltség.

Akkor jöjjenek a kérdéseim:
Pontosan mit takar a Titanium felszereltség, miről lehet már messziről (értsd: fényképről) megismerni?
Mennyivel több az X?
Tapasztalatotok az általam meghatározott motorról és évjáratról pro és kontra?
Kis NAVI vagy nagy NAVI? (nekem az SD kártyás kicsi jobban bejön, de nem próbáltam még egyiket sem)
Tényleg arany árban van a NAVI frissítése?
Egyelőre ennyi.
Köszönöm ha elolvastátok, ha válaszoltok akkor még örülni is fogok.

Szép napot!

a navi tök felesleges pénzkidobás.még használtan is.horror árú és elöregedő térképszoftver csak a szervíznél elérhető.Sokkal jobb egy külső egységen egy primó.
A felszereltségről SzJaninak vannak katalógusai,kérd el tőle mailon.
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
blau4kombi
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6478


E-mail
« Új hozzászólás #14612 Dátum: 2013.03.18 hétfő, 12:04:06 »

Sziasztok, Black vagyok! ...


Olvass vissza picit itt és a GPS topicban. Sok hasznos infó és hozzászólás van fenn. Ha találsz konkrét autót, tedd ide a linket, segít mindenki, de ne várdd el, hogy mi keressünk/ajánljunk Neked autót. Arabicnak van belga vonala (ez is fenn van 3-4 oldallal előbb)...
Naplózva

2017. MKV 2.0 TDCi Kombi Titanium, Tectonic Silver \m/
ex:2012. MKIV 2.0 TDCi Kombi Champion Trend, Black Pather Metal és egy fake kipuff
ex:2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Ghia, Blazer Blue, teniszlabda a vonóhorgon.
Sakos
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4943



E-mail
« Új hozzászólás #14613 Dátum: 2013.03.18 hétfő, 12:08:40 »

Sziasztok, Black vagyok!


Kis NAVI vagy nagy NAVI? (nekem az SD kártyás kicsi jobban bejön, de nem próbáltam még egyiket sem)
Tényleg arany árban van a NAVI frissítése?



Szia,

Jó helyre jöttél.
Ha lehet inkább se kis navi, se nagy. A Sony rádió helyére remek kis androidos navigációt kapni egy db hivatalos térképfrissítés árából(!).
Naplózva

2.0TDCi Titanium 211LE PS - 2016 Kék fenevad
Rezsi
Vendég
« Új hozzászólás #14614 Dátum: 2013.03.18 hétfő, 12:19:05 »

Sziasztok, Black vagyok!

Nem találtam bemutatkozó topicot (ha van linkeljétek be légyszíves), így hát belecsapok a közepébe.
Eltökélt szándékom, hogy vegyek egy MKIV Mondeo-t. Azért regisztráltam a fórumon, hogy informálódjak a tapasztaltaktól.
Prioritásaim:
2010-es évjárat,
2.0 TDCI motor, 103kW.
6-os manual váltó.
Kombi, tetősín, szürke szín, nem bőr, hátsó ajtókba épített roló, vonóhorog-hab a tortán.
Titanium vagy T.-X felszereltség.

Akkor jöjjenek a kérdéseim:
Pontosan mit takar a Titanium felszereltség, miről lehet már messziről (értsd: fényképről) megismerni?
Mennyivel több az X?
Tapasztalatotok az általam meghatározott motorról és évjáratról pro és kontra?
Kis NAVI vagy nagy NAVI? (nekem az SD kártyás kicsi jobban bejön, de nem próbáltam még egyiket sem)
Tényleg arany árban van a NAVI frissítése?
Egyelőre ennyi.
Köszönöm ha elolvastátok, ha válaszoltok akkor még örülni is fogok.

Szép napot!



Nekem is Titanium van 2.0 TDCI motorral. Elvileg 6-6,5 fogyaszt. Én is ajánlások alapján választottam ki.
Nekem van benne navi FX sd kártyával. Elvileg ennek a szériának gyári hibás IC -vel volt szerelve. Sikerült megjavítatnom 16 forintért. Abban az esteben ha nem tudják megcsinálni akkor kínából rendeltem volna androidos navis DVD lejátszós Sokol rádiót kb 77eFT amire még vám jött volna.

Ha nem Magyaro.-i autót veszel akkor nehéz megmondani mennyi km van benne.. ténylegesen.

Használt autó akkor is rizikós. Vagy bejön vagy nem.
Nem ismerem a többi típust, nekem nagyon bejött az enyém. Kényelmes nem sokat eszik, 1 éve van meg, nem túl sokat költöttem rá. (első féktárcsát kellett vennem + most intézem a xenon izzót, mert az kiégett)
Féktárcsa pár, elvileg kedvezménnyel cca.40 forint. 
Naplózva
SzJani
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6323

offok


« Új hozzászólás #14615 Dátum: 2013.03.18 hétfő, 12:41:16 »

Sziasztok, Black vagyok!

Nem találtam bemutatkozó topicot (ha van linkeljétek be légyszíves), így hát belecsapok a közepébe.
Eltökélt szándékom, hogy vegyek egy MKIV Mondeo-t. Azért regisztráltam a fórumon, hogy informálódjak a tapasztaltaktól.
Prioritásaim:
2010-es évjárat,
2.0 TDCI motor, 103kW.
6-os manual váltó.
Kombi, tetősín, szürke szín, nem bőr, hátsó ajtókba épített roló, vonóhorog-hab a tortán.
Titanium vagy T.-X felszereltség.

Akkor jöjjenek a kérdéseim:
Pontosan mit takar a Titanium felszereltség, miről lehet már messziről (értsd: fényképről) megismerni?
Mennyivel több az X?
Tapasztalatotok az általam meghatározott motorról és évjáratról pro és kontra?
Kis NAVI vagy nagy NAVI? (nekem az SD kártyás kicsi jobban bejön, de nem próbáltam még egyiket sem)
Tényleg arany árban van a NAVI frissítése?
Egyelőre ennyi.
Köszönöm ha elolvastátok, ha válaszoltok akkor még örülni is fogok.

Szép napot!


faceliftest keresel? (újorrút?)
Naplózva

off: '05 Fusion
ex: '10 Mondeo MKIV fl. Tit-X(S) 5a. 2.0 EcoB (240PS) PowerShift
ex: '08 Mondeo MKIV Tit-X(S) 5a. 2.2 TDCi
ex: '01 Focus Ghia kombi 1.8i
tomeed
Vendég
« Új hozzászólás #14616 Dátum: 2013.03.18 hétfő, 12:53:53 »

"androidos navis DVD lejátszós Sokol rádiót kb 77eFT amire még vám jött volna"

Ez nem igaz, semmi féle vám nincs rajta. Ha 77 ezer akkor annyi és pont. Az eladók vannak már annyira rafkósok, hogy ezt egy tollvonással elintézik, hogy ne kelljen rá vámot fizetni.

77 ezerért hol láttál andoridos-t? Engem érdekelne, mert mostanában szeretném kicserélni a nem adroidost androidosra, de 400 font alatt még nem láttam.

Sonysat vegyél, aztán utána lehet cserélni Kínából rendelt cuccra, ha van rá igény. Sokkal jobb, mint ezek a gyári cuccok. Tudásban meg sem közelítik.
Nekem nem androidos van, de semmi bajom vele, azért cserélem ki, mert androidos vonal lett a meghatározó telefon téren a családban, aztán ha már van miért ne kössem össze a kellemeset a hasznossal.  vigyor3

Titanium és Tit-X felszereltségű autók üvege kék, a hűtőrácsuk szürke rácsos, nem méhsejtes, mert akkor már Tit-S, de ott az alsó hűtő is másképp néz ki, viszont az is szürke Smiley. Máshonnan ránézésre nem tudod megállapítani.

Ghiáknak króm csíkos a hűtőjük és zöld színű az üvegük.
Illetve ambiente, trendet kivéve krómbetétesek az ajtók, ahol az üveg találkozik a karosszériával.
Googléba keress rá, van találat bőven.




Naplózva
Black
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 162



WWW E-mail
« Új hozzászólás #14617 Dátum: 2013.03.18 hétfő, 12:55:36 »

Csomagban válaszolnék mindenkinek.
Köszönöm az eddigi infokat.
Félreérthető volt a listám, autót nem veletek akartam kerestetni, azért írtam le a keresési szempontjaimat, hogy azokról mondjatok véleményt.
Ha találok arra érdemes példányt akkor majd belinkelem ide, hogy megszakértsétek.
Hasznosnak véltem a NAVI-s hozzászólásokat, már csak azért is mert jelenleg nem használok ilyet és azt gondoltam ha már van benne akkor az legyen jó és jól használható, de ezek szerint nem érdemes ragaszkodni hozzá.
A felszereltséggel kapcsolatban: eddigi kevés információim alapján próbáltam felismerni a hírdetésekben megjelenő képeken az autókat és úgy tűnt, hogy Trend -et is hírdetnek Titanium-ként meg Ghia-ként. Ezért érdekel, hogy milyen felni, díszcsík, stb. tartozik az általam kiválasztott felszereltséghez ami már messziről kiszúrható.
Tisztában vagyok vele, hogy a használtautó vásárlás rizikós főleg ha a km óra állást nézzük. A jelenlegi Mondeom is kintről származik (pont Belgiumból). Már több mint tíz éve gyűrjük egymást, le akartam cserélni, de úgy néz ki mégis marad és jön mellé a másik.
Naplózva

Ford Fiesta MKVII 2016/6  1,25 benzin
Ford Mondeo MKIV 2009/4 2.0TDCI Titanium Kombi
Ford Mondeo MKII 1999/5 1,8TD CLX Kombi (eladtam)
Lincoln Continental Mark V 1977/1 460 (7,5L)/V8 (végülis Ford 100 éve)
MGF 1996 1,8 benzin
Black
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 162



WWW E-mail
« Új hozzászólás #14618 Dátum: 2013.03.18 hétfő, 12:59:51 »

faceliftest keresel? (újorrút?)


Nem kifejezetten, nem tudom mikor volt váltás, eddig jobbára 2010 első negyedévében gyártott autókat találtam.
Naplózva

Ford Fiesta MKVII 2016/6  1,25 benzin
Ford Mondeo MKIV 2009/4 2.0TDCI Titanium Kombi
Ford Mondeo MKII 1999/5 1,8TD CLX Kombi (eladtam)
Lincoln Continental Mark V 1977/1 460 (7,5L)/V8 (végülis Ford 100 éve)
MGF 1996 1,8 benzin
SzJani
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6323

offok


« Új hozzászólás #14619 Dátum: 2013.03.18 hétfő, 13:50:38 »

Nem kifejezetten, nem tudom mikor volt váltás, eddig jobbára 2010 első negyedévében gyártott autókat találtam.

2010 eléggé zavaros volt, mert pl volt még a régi orr a már új motorokkal.
Naplózva

off: '05 Fusion
ex: '10 Mondeo MKIV fl. Tit-X(S) 5a. 2.0 EcoB (240PS) PowerShift
ex: '08 Mondeo MKIV Tit-X(S) 5a. 2.2 TDCi
ex: '01 Focus Ghia kombi 1.8i
blau4kombi
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6478


E-mail
« Új hozzászólás #14620 Dátum: 2013.03.18 hétfő, 14:10:41 »

Nem kifejezetten, nem tudom mikor volt váltás, eddig jobbára 2010 első negyedévében gyártott autókat találtam.
A navi ne legyen szempont. Annál sokkal fontosabb az ismert előélet, állapot stb. Ha nem olyan fontos, a tetősín se legyen szempont. A télicsomag viszont jó, ha van. Mivel a ghiák "műanyag fabetétes" berakását sokan "úúúúúútálják", talán ilyet könnyebben vehetsz, mint titániumot. Arra is figyelj, hogy különböző országokban mást-mást jelent egyes fantázia nevekhez tartozó felszereltség. Ha van alvázszámod a ford-etis segíthet még. Egyes extráknál nézni kell, hogy gyári legyen, ne utólag barkácsolt (pl.: tolatóradar). Nem azért mert esetleg nem jó, hanem az áralkunál figyelembe veendő. Sok sikert!!
Naplózva

2017. MKV 2.0 TDCi Kombi Titanium, Tectonic Silver \m/
ex:2012. MKIV 2.0 TDCi Kombi Champion Trend, Black Pather Metal és egy fake kipuff
ex:2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Ghia, Blazer Blue, teniszlabda a vonóhorgon.
Rezsi
Vendég
« Új hozzászólás #14621 Dátum: 2013.03.18 hétfő, 14:24:53 »

"androidos navis DVD lejátszós Sokol rádiót kb 77eFT amire még vám jött volna"

Ez nem igaz, semmi féle vám nincs rajta. Ha 77 ezer akkor annyi és pont. Az eladók vannak már annyira rafkósok, hogy ezt egy tollvonással elintézik, hogy ne kelljen rá vámot fizetni.

77 ezerért hol láttál andoridos-t? Engem érdekelne, mert mostanában szeretném kicserélni a nem adroidost androidosra, de 400 font alatt még nem láttam.

Sonysat vegyél, aztán utána lehet cserélni Kínából rendelt cuccra, ha van rá igény. Sokkal jobb, mint ezek a gyári cuccok. Tudásban meg sem közelítik.
Nekem nem androidos van, de semmi bajom vele, azért cserélem ki, mert androidos vonal lett a meghatározó telefon téren a családban, aztán ha már van miért ne kössem össze a kellemeset a hasznossal.  vigyor3

Titanium és Tit-X felszereltségű autók üvege kék, a hűtőrácsuk szürke rácsos, nem méhsejtes, mert akkor már Tit-S, de ott az alsó hűtő is másképp néz ki, viszont az is szürke Smiley. Máshonnan ránézésre nem tudod megállapítani.

Ghiáknak króm csíkos a hűtőjük és zöld színű az üvegük.
Illetve ambiente, trendet kivéve krómbetétesek az ajtók, ahol az üveg találkozik a karosszériával.
Googléba keress rá, van találat bőven.







Csak hirtelen kerestem egyet :
220FT/dollár átváltással 70 forint

http://www.aliexpress.com/item/Car-DVD-player-for-FORD-cars-Focus-S-MAX-Mondeo-with-touch-screen-radio-free-shipping/580775705.html

De akkor is van rá vám.... bármit küldenek onnét, a hivatal nem hiszi el és saját hatáskörben felértékeli a berendezést. Majd kifizetés után megkaphatod.... Ez tuti, de lehet erőlködni..

Naplózva
tomeed
Vendég
« Új hozzászólás #14622 Dátum: 2013.03.18 hétfő, 14:31:06 »

Köszi, ez nem jóóó, nem androidos, ilyenem már van Smiley

Hát nem tudom, akkor ebay-ról kell vásárolni, nekem már jött be cucc onnan bőven, ez a fejegység, fejtámlák, mounten bike, minden ***, de vámot még soha nem fizettem.
Volt,hogy személyesen hozták át amcsiból a határon ott se volt szarakodás. Nem kell ettől félni.
A megoldás nem bonyolult, ráírják,hogy használt, ajándék és,hogy az értéke minimális és már itt is van.
Ha a vámon minden ilyen sz@rral tökölnének soha nem érne a címzetthez a cucc.  vigyor3
« Utoljára szerkesztve: 2013.03.18 hétfő, 14:33:37 írta tomeed » Naplózva
Black
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 162



WWW E-mail
« Új hozzászólás #14623 Dátum: 2013.03.18 hétfő, 14:35:15 »

2010 eléggé zavaros volt, mert pl volt még a régi orr a már új motorokkal.

Az alvázszámból kiderül, hogy az új motor van benne? Vagy gyártási dátumból?
Naplózva

Ford Fiesta MKVII 2016/6  1,25 benzin
Ford Mondeo MKIV 2009/4 2.0TDCI Titanium Kombi
Ford Mondeo MKII 1999/5 1,8TD CLX Kombi (eladtam)
Lincoln Continental Mark V 1977/1 460 (7,5L)/V8 (végülis Ford 100 éve)
MGF 1996 1,8 benzin
Black
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 162



WWW E-mail
« Új hozzászólás #14624 Dátum: 2013.03.18 hétfő, 14:43:44 »

A navi ne legyen szempont. Annál sokkal fontosabb az ismert előélet, állapot stb. Ha nem olyan fontos, a tetősín se legyen szempont. A télicsomag viszont jó, ha van. Mivel a ghiák "műanyag fabetétes" berakását sokan "úúúúúútálják", talán ilyet könnyebben vehetsz, mint titániumot. Arra is figyelj, hogy különböző országokban mást-mást jelent egyes fantázia nevekhez tartozó felszereltség. Ha van alvázszámod a ford-etis segíthet még. Egyes extráknál nézni kell, hogy gyári legyen, ne utólag barkácsolt (pl.: tolatóradar). Nem azért mert esetleg nem jó, hanem az áralkunál figyelembe veendő. Sok sikert!!

Mivel alapvetően kintről behozott kocsiban gondolkodom (ill. ezekkel van tele a hahu) az előélet nehezen ismerhető. A Ford-etist használtam már és jó dolog, ez alapján már találtam ellentmondást a hírdetés és a valóság között.
Igen a Ghia ellenérzésről már hallottam.  smile
Naplózva

Ford Fiesta MKVII 2016/6  1,25 benzin
Ford Mondeo MKIV 2009/4 2.0TDCI Titanium Kombi
Ford Mondeo MKII 1999/5 1,8TD CLX Kombi (eladtam)
Lincoln Continental Mark V 1977/1 460 (7,5L)/V8 (végülis Ford 100 éve)
MGF 1996 1,8 benzin
Sakos
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4943



E-mail
« Új hozzászólás #14625 Dátum: 2013.03.18 hétfő, 15:02:01 »

Mivel alapvetően kintről behozott kocsiban gondolkodom (ill. ezekkel van tele a hahu) az előélet nehezen ismerhető. A Ford-etist használtam már és jó dolog, ez alapján már találtam ellentmondást a hírdetés és a valóság között.
Igen a Ghia ellenérzésről már hallottam.  smile
Van lehetőség az alvázszám alapján a garanciális szerviztörténetet lekérdezni. Ez általában 1, max 2 bejegyzést jelent, de bőven elegendő annak megállapítására, hogy az óra mennyire van visszatekerve. Mert az esetek 90%-ban vissza van. A többi esetben ez nem állapítható meg.
Naplózva

2.0TDCi Titanium 211LE PS - 2016 Kék fenevad
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26667


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #14626 Dátum: 2013.03.18 hétfő, 15:04:00 »

Van lehetőség az alvázszám alapján a garanciális szerviztörténetet lekérdezni. Ez általában 1, max 2 bejegyzést jelent, de bőven elegendő annak megállapítására, hogy az óra mennyire van visszatekerve. Mert az esetek 90%-ban vissza van. A többi esetben ez nem állapítható meg.

Sajnos úgy hallottam, hogy a FKK bekeményített etéren (is). Csak kérelemre fog kiadni ilyen adatokat, sajnos.

Nem tudom, miért nem tér át a Ford is az elektronikus szervízkönyvre...
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
Black
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 162



WWW E-mail
« Új hozzászólás #14627 Dátum: 2013.03.18 hétfő, 15:18:16 »

Van lehetőség az alvázszám alapján a garanciális szerviztörténetet lekérdezni. Ez általában 1, max 2 bejegyzést jelent, de bőven elegendő annak megállapítására, hogy az óra mennyire van visszatekerve. Mert az esetek 90%-ban vissza van. A többi esetben ez nem állapítható meg.

Erre kintről behozott autók esetében is van lehetőség?
Mondjuk besétálok a legközelebbi Ford márkakerekedéshez az alvázszámmal és x Ft-ért lekérdezik egy közös adatbázisból?
Naplózva

Ford Fiesta MKVII 2016/6  1,25 benzin
Ford Mondeo MKIV 2009/4 2.0TDCI Titanium Kombi
Ford Mondeo MKII 1999/5 1,8TD CLX Kombi (eladtam)
Lincoln Continental Mark V 1977/1 460 (7,5L)/V8 (végülis Ford 100 éve)
MGF 1996 1,8 benzin
Arabic
Vendég
« Új hozzászólás #14628 Dátum: 2013.03.18 hétfő, 15:21:49 »

Erre kintről behozott autók esetében is van lehetőség?
Mondjuk besétálok a legközelebbi Ford márkakerekedéshez az alvázszámmal és x Ft-ért lekérdezik egy közös adatbázisból?
nem
csak a tulaj írásos hozzájárulásával!!! anno nekem is ezért nem lett magyar fordom, hanem belga. azok korrekt csávók.
esetleg Vik-et kell megkérdezni hogy tud e segíteni, és akkor neki lehet hálásnak lenni...
Naplózva
Black
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 162



WWW E-mail
« Új hozzászólás #14629 Dátum: 2013.03.18 hétfő, 15:55:14 »

nem
csak a tulaj írásos hozzájárulásával!!! anno nekem is ezért nem lett magyar fordom, hanem belga. azok korrekt csávók.
esetleg Vik-et kell megkérdezni hogy tud e segíteni, és akkor neki lehet hálásnak lenni...

Akkor marad a szerencse, hogy nem nyúlok mellé.  smile
Naplózva

Ford Fiesta MKVII 2016/6  1,25 benzin
Ford Mondeo MKIV 2009/4 2.0TDCI Titanium Kombi
Ford Mondeo MKII 1999/5 1,8TD CLX Kombi (eladtam)
Lincoln Continental Mark V 1977/1 460 (7,5L)/V8 (végülis Ford 100 éve)
MGF 1996 1,8 benzin
SzJani
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6323

offok


« Új hozzászólás #14630 Dátum: 2013.03.18 hétfő, 15:58:51 »

Akkor marad a szerencse, hogy nem nyúlok mellé.  smile

Kérdezz.
Linkeld be ide ami tetszik.
Megköpködünk mindent.
Ami marad a rostán, abból privátban küldd el amelyik tényleg érdekel Wink
Naplózva

off: '05 Fusion
ex: '10 Mondeo MKIV fl. Tit-X(S) 5a. 2.0 EcoB (240PS) PowerShift
ex: '08 Mondeo MKIV Tit-X(S) 5a. 2.2 TDCi
ex: '01 Focus Ghia kombi 1.8i
Arabic
Vendég
« Új hozzászólás #14631 Dátum: 2013.03.18 hétfő, 15:59:00 »

Akkor marad a szerencse, hogy nem nyúlok mellé.  smile
Mondom VIK!!!!  falbav
 wow1
Naplózva
Black
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 162



WWW E-mail
« Új hozzászólás #14632 Dátum: 2013.03.18 hétfő, 16:15:21 »

Kérdezz.
Linkeld be ide ami tetszik.
Megköpködünk mindent.
Ami marad a rostán, abból privátban küldd el amelyik tényleg érdekel Wink


O.K.
Naplózva

Ford Fiesta MKVII 2016/6  1,25 benzin
Ford Mondeo MKIV 2009/4 2.0TDCI Titanium Kombi
Ford Mondeo MKII 1999/5 1,8TD CLX Kombi (eladtam)
Lincoln Continental Mark V 1977/1 460 (7,5L)/V8 (végülis Ford 100 éve)
MGF 1996 1,8 benzin
wiggen
Vendég
« Új hozzászólás #14633 Dátum: 2013.03.18 hétfő, 16:19:32 »

Sziasztok!

Csomagtértálcát vennék a lenti autóba. Ez a javítócsomagos izé van benne. Ez jó lesz hozzá?
Csomt. Ford MONDEO COMBI 2007 - normál pótkerékkel 10885 Ft az autoszonyeg.net-ről.
Naplózva
Black
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 162



WWW E-mail
« Új hozzászólás #14634 Dátum: 2013.03.18 hétfő, 16:20:06 »

Mondom VIK!!!!  falbav
 wow1


Értek én a szóból.
De nem ismerem őt (Ő se engem  smile), azt gondoltam ismeretlenül meg nem zaklatnám.
Naplózva

Ford Fiesta MKVII 2016/6  1,25 benzin
Ford Mondeo MKIV 2009/4 2.0TDCI Titanium Kombi
Ford Mondeo MKII 1999/5 1,8TD CLX Kombi (eladtam)
Lincoln Continental Mark V 1977/1 460 (7,5L)/V8 (végülis Ford 100 éve)
MGF 1996 1,8 benzin
SzJani
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6323

offok


« Új hozzászólás #14635 Dátum: 2013.03.18 hétfő, 16:24:26 »

Értek én a szóból.
De nem ismerem őt (Ő se engem  smile), azt gondoltam ismeretlenül meg nem zaklatnám.

Ha már idereggeltél, akkor jó helyen vagy. Wink

Én is pl tomeed-et letoltam már annyiszor, hogy tartjuk a neten a kapcsolatot, de eddig még egy minitalira sem jött el, pedig a múltkor kettőt is tartottunk...  smile
Naplózva

off: '05 Fusion
ex: '10 Mondeo MKIV fl. Tit-X(S) 5a. 2.0 EcoB (240PS) PowerShift
ex: '08 Mondeo MKIV Tit-X(S) 5a. 2.2 TDCi
ex: '01 Focus Ghia kombi 1.8i
Kázy
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 39



E-mail
« Új hozzászólás #14636 Dátum: 2013.03.18 hétfő, 16:44:45 »

Ha már idereggeltél, akkor jó helyen vagy. Wink

Én is pl tomeed-et letoltam már annyiszor, hogy tartjuk a neten a kapcsolatot, de eddig még egy minitalira sem jött el, pedig a múltkor kettőt is tartottunk...  smile


Szokott lenni a környéken is minitali?
Naplózva

2009. MKIV 2.0 TDCi Kombi Titanium
SzJani
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6323

offok


« Új hozzászólás #14637 Dátum: 2013.03.18 hétfő, 16:49:17 »

Szokott lenni a környéken is minitali?

Környék means... ?
Naplózva

off: '05 Fusion
ex: '10 Mondeo MKIV fl. Tit-X(S) 5a. 2.0 EcoB (240PS) PowerShift
ex: '08 Mondeo MKIV Tit-X(S) 5a. 2.2 TDCi
ex: '01 Focus Ghia kombi 1.8i
Sakos
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4943



E-mail
« Új hozzászólás #14638 Dátum: 2013.03.18 hétfő, 16:50:01 »

Erre kintről behozott autók esetében is van lehetőség?
Mondjuk besétálok a legközelebbi Ford márkakerekedéshez az alvázszámmal és x Ft-ért lekérdezik egy közös adatbázisból?
Igen!
Sőt. Tulajdonképpen ez netes adatbázis, akinek jelszava van, az hozzáfér, akár otthonról is.
Szóval csak megfelelő hozzáállású embert kell találni.
Naplózva

2.0TDCi Titanium 211LE PS - 2016 Kék fenevad
Kázy
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 39



E-mail
« Új hozzászólás #14639 Dátum: 2013.03.18 hétfő, 17:01:10 »

Környék means... ?

Nemcsak Pesten hanem itt kom-eszt. megyében is?
Naplózva

2009. MKIV 2.0 TDCi Kombi Titanium
Kázy
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 39



E-mail
« Új hozzászólás #14640 Dátum: 2013.03.18 hétfő, 17:05:21 »


A fentiek alapján a Castrol és a Mobil a két legjobb olaj. A Motorcraft közepes, és a Ford a leggyengébb. Én Motorcraftot használok, gondom nincs, miért is lenne. Márkaszerbizekben öntik a Ford olajat is bele, és biztos vagyok benne, hogy az is tökéletesen megfelel.
Az érdekes, hogy a Motorcraft a fentiek szerint magasabb viszkozitású, tehát nem üzemanyag takarékos. Mondjuk ez nem tudom mennyit jelenthet. 1deci/100km?

Persze empirikus fűnyírótesztekkel más eredmény is kijöhet. Én mindenesetre az olajminősítők eredményeit hitelesebbnek tartom.

Köszi mindenkinek a hozzászólást!  worship
Naplózva

2009. MKIV 2.0 TDCi Kombi Titanium
SzJani
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6323

offok


« Új hozzászólás #14641 Dátum: 2013.03.18 hétfő, 17:23:57 »

Nemcsak Pesten hanem itt kom-eszt. megyében is?

Mesélj, honnan írsz.  smile
Eddig még nem volt, de lehet. Ha 3-an lennénk már érdemes lenne röffenni: mikrotali.
Összemérjük az erőnket (pl így http://youtube.com/watch?v=VciQjhgB66k  )
Ha én győzök, felhúzlak benneteket a pesti minire.  vigyor3
Naplózva

off: '05 Fusion
ex: '10 Mondeo MKIV fl. Tit-X(S) 5a. 2.0 EcoB (240PS) PowerShift
ex: '08 Mondeo MKIV Tit-X(S) 5a. 2.2 TDCi
ex: '01 Focus Ghia kombi 1.8i
tomeed
Vendég
« Új hozzászólás #14642 Dátum: 2013.03.18 hétfő, 18:00:09 »

Ha már idereggeltél, akkor jó helyen vagy. Wink

Én is pl tomeed-et letoltam már annyiszor, hogy tartjuk a neten a kapcsolatot, de eddig még egy minitalira sem jött el, pedig a múltkor kettőt is tartottunk...  smile


Pedig tegnap ott mentem el mellettetek, be is dudaltam.
De tudok jobbat!
Vagy majd lejossz a tatai tohoz mikor fuj a szel es ott vagyok, vagy osszefutunk valahol a megyeben, ahogy olvasom mar
harman vagyunk kem -ből.
Eskuszom ha lenne idom mennek, majdnem minden penteken sulim van. Miskolcon 
nincs minitali?
Naplózva
SzJani
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6323

offok


« Új hozzászólás #14643 Dátum: 2013.03.18 hétfő, 18:07:53 »

Pedig tegnap ott mentem el mellettetek, be is dudaltam.
De tudok jobbat!
Vagy majd lejossz a tatai tohoz mikor fuj a szel es ott vagyok, vagy osszefutunk valahol a megyeben, ahogy olvasom mar
harman vagyunk kem -ből.
Eskuszom ha lenne idom mennek, majdnem minden penteken sulim van. Miskolcon 
nincs minitali?

Hol van a suli? Miskolcon?
Gondolom este 7nél nem tart tovább.
Beülsz a kocsiba, 8ra bp-n vagy...  Wink
Naplózva

off: '05 Fusion
ex: '10 Mondeo MKIV fl. Tit-X(S) 5a. 2.0 EcoB (240PS) PowerShift
ex: '08 Mondeo MKIV Tit-X(S) 5a. 2.2 TDCi
ex: '01 Focus Ghia kombi 1.8i
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48466



« Új hozzászólás #14644 Dátum: 2013.03.18 hétfő, 18:17:33 »

Hol van a suli? Miskolcon?
Gondolom este 7nél nem tart tovább.
Beülsz a kocsiba, 8ra bp-n vagy...  Wink
...és éjfélkor meg lehet még egy epres séket kérni..... nyes
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
tomeed
Vendég
« Új hozzászólás #14645 Dátum: 2013.03.18 hétfő, 18:34:52 »

Hol van a suli? Miskolcon?
Gondolom este 7nél nem tart tovább.
Beülsz a kocsiba, 8ra bp-n vagy...  Wink


Este 7ig vagyok, deee szombaton reggel 8:30tól, ergo nem tudok vissza jönni Pestre, de ha csak pénteken lesz suli, akkor jövök és akár már 7:30ra Pesten tudok lenni, ez nem tötymörgő tit-x(s)  nyes  eplus2
Naplózva
SzJani
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6323

offok


« Új hozzászólás #14646 Dátum: 2013.03.18 hétfő, 19:38:33 »


Este 7ig vagyok, deee szombaton reggel 8:30tól, ergo nem tudok vissza jönni Pestre, de ha csak pénteken lesz suli, akkor jövök és akár már 7:30ra Pesten tudok lenni, ez nem tötymörgő tit-x(s)  nyes  eplus2

Na.
Akkor péntek este 7kor indulsz, 8ra ott vagy.
Vihogunk éjfélig, 1re már a koleszben leszel. Simán alszol még 6 órát.
Anno mikor Debrecenben dolgoztam, minden du visszajöttem bp-re egy akkori csajszi miatt. 16hkor hívott, hogy mikor leszek ott, mondom 17.30. Miért, hol vagy? Debrecenben. (?). Simán hoztam úgy, hogy a 35-ös út fel volt bontva. (az a 30km volt fél óra a 60as korlátozással, Polgártól meg a maradék 1h német autópályán. Wink )
Naplózva

off: '05 Fusion
ex: '10 Mondeo MKIV fl. Tit-X(S) 5a. 2.0 EcoB (240PS) PowerShift
ex: '08 Mondeo MKIV Tit-X(S) 5a. 2.2 TDCi
ex: '01 Focus Ghia kombi 1.8i
Dentcraft
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5942



WWW E-mail
« Új hozzászólás #14647 Dátum: 2013.03.18 hétfő, 19:51:06 »

Na.
Akkor péntek este 7kor indulsz, 8ra ott vagy.
Vihogunk éjfélig, 1re már a koleszben leszel. Simán alszol még 6 órát.
Anno mikor Debrecenben dolgoztam, minden du visszajöttem bp-re egy akkori csajszi miatt. 16hkor hívott, hogy mikor leszek ott,

az lehet többet(elvileg) ért mint 1 mini  smile
« Utoljára szerkesztve: 2013.03.18 hétfő, 19:53:20 írta Dentcraft » Naplózva

2.2 Tdci  5 ajtós 2006/9                                    autoesztetika.hu
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48466



« Új hozzászólás #14648 Dátum: 2013.03.18 hétfő, 20:01:24 »

az lehet többet(elvileg) ért mint 1 mini  smile
egy mini is ér annyit mint egy csaj.legalább is BT nek és A-nak..... eplus2
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
tomeed
Vendég
« Új hozzászólás #14649 Dátum: 2013.03.18 hétfő, 20:22:43 »

Na.
Akkor péntek este 7kor indulsz, 8ra ott vagy.
Vihogunk éjfélig, 1re már a koleszben leszel. Simán alszol még 6 órát.
Anno mikor Debrecenben dolgoztam, minden du visszajöttem bp-re egy akkori csajszi miatt. 16hkor hívott, hogy mikor leszek ott, mondom 17.30. Miért, hol vagy? Debrecenben. (?). Simán hoztam úgy, hogy a 35-ös út fel volt bontva. (az a 30km volt fél óra a 60as korlátozással, Polgártól meg a maradék 1h német autópályán. Wink )


Remélem benyújtottad a számlát neki miután kitetted a szűrét! Smiley, ennyit elbenzinezni  falbav
Amikor nappalira jártam Miskolcra én is voltam ilyen hülye, hogy rohangáltam haza nő miatt, újra kezdeném kapna egy térképet,hogy ide gyere aztán hali, várlak! Smiley

Jani, egy jó k.rásért én is feljönnék, de ezek az idők már elmúltak  nyes
Naplózva
Oldalak: 1 ... 286 287 288 289 290 291 292 [293] 294 295 296 297 298 299 300 ... 798   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.161 másodperc alatt készült el 25 lekéréssel.